Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » filtr K&N

petr666 (Člen)
01.03.2011 18:32:31
Offline

filtr K&N

potřebuju  trošku poradit idontknow  je potřeba    seřidit motor když     budu kupovat filtr  K&N na bandit 1250   ? a  ktomu mam  ladak  creptus   dik moc smile1

osiris (Člen)
01.03.2011 19:27:10
Offline

Re: filtr K&N

...čili stříkačka jo? poradí si s tím (v drtivý většině) sama, takže pokud nebudeš pozorovat výkonovej výkyv, tak nemusíš nic ladit
...byl-li by jsi hodně uvědomělej, tak by jsi bazíroval měřením na bohatosti směsi a dle výsledku toho, pak následným ladění palivový mapy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
stvrto1 (Člen)
01.03.2011 19:57:56
Offline

Re: filtr K&N

osiris psal:

...čili stříkačka jo? poradí si s tím (v drtivý většině) sama, takže pokud nebudeš pozorovat výkonovej výkyv, tak nemusíš nic ladit
...byl-li by jsi hodně uvědomělej, tak by jsi bazíroval měřením na bohatosti směsi a dle výsledku toho, pak následným ladění palivový mapy

hm idontknow ja to už mám ... čakám len na teplo, ked to vyskúšam ...


Suzuki Bandit 1250SA
vitnec (Člen)
01.03.2011 20:14:50
Offline

Re: filtr K&N

stvrto1 psal:
osiris psal:

...čili stříkačka jo? poradí si s tím (v drtivý většině) sama, takže pokud nebudeš pozorovat výkonovej výkyv, tak nemusíš nic ladit
...byl-li by jsi hodně uvědomělej, tak by jsi bazíroval měřením na bohatosti směsi a dle výsledku toho, pak následným ladění palivový mapy

hm idontknow ja to už mám ... čakám len na teplo, ked to vyskúšam ...

A na co čekáš? Já už jezdím o 106cool

petr666 (Člen)
01.03.2011 21:58:57
Offline

Re: filtr K&N

no uvidim  jak se bude motor chovat jinak dik

stvrto1 (Člen)
01.03.2011 22:26:38
Offline

Re: filtr K&N

vitnec psal:
stvrto1 psal:
osiris psal:

...čili stříkačka jo? poradí si s tím (v drtivý většině) sama, takže pokud nebudeš pozorovat výkonovej výkyv, tak nemusíš nic ladit
...byl-li by jsi hodně uvědomělej, tak by jsi bazíroval měřením na bohatosti směsi a dle výsledku toho, pak následným ladění palivový mapy

hm idontknow ja to už mám ... čakám len na teplo, ked to vyskúšam ...

A na co čekáš? Já už jezdím o 106cool

blázniš??? veď mi gule odmrznú smile1 dnes bolo len 5 stupňov ... brrr


Suzuki Bandit 1250SA
vitnec (Člen)
02.03.2011 15:55:26
Offline

Re: filtr K&N

stvrto1 psal:
vitnec psal:
stvrto1 psal:


hm idontknow ja to už mám ... čakám len na teplo, ked to vyskúšam ...

A na co čekáš? Já už jezdím o 106cool

blázniš??? veď mi gule odmrznú smile1 dnes bolo len 5 stupňov ... brrr

Ale hovno, do nuly to jde good  Samozřejmě žádný štreky, ale 20 kiláků Tě nezabije a fest posílí good  Zjara lepší jak sexsmile1smile1

bbandit (Člen)
02.03.2011 18:09:51
Offline

Re: filtr K&N

Když jsme u toho filtru. Mám Bandita 650, ale karburátor. Laďák mám a chci koupit  K&N, co mám na tom nechat potom seřídit? díky


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
kojaksro (Člen)
02.03.2011 18:27:45
Offline

Re: filtr K&N

bbandit psal:

Když jsme u toho filtru. Mám Bandita 650, ale karburátor. Laďák mám a chci koupit  K&N, co mám na tom nechat potom seřídit? díky

....nedával bych ho


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
bbandit (Člen)
02.03.2011 18:40:33
Offline

Re: filtr K&N

kojaksro psal:
bbandit psal:

Když jsme u toho filtru. Mám Bandita 650, ale karburátor. Laďák mám a chci koupit  K&N, co mám na tom nechat potom seřídit? díky

....nedával bych ho

Myslíš, že radši ne? Můžeš to nějak rozvinout proč? dík good


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
kojaksro (Člen)
02.03.2011 18:56:53
Offline

Re: filtr K&N

......i po seřízení se ti to může hádat protože je propustnější, takže přetryskovat, aby to mělo smysl na brzdu atd. Do stríkačky good

....fungovat to bez problémů už ho tam mám taky.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
bbandit (Člen)
02.03.2011 18:58:49
Offline

Re: filtr K&N

kojaksro psal:

......i po seřízení se ti to může hádat protože je propustnější, takže přetryskovat, aby to mělo smysl na brzdu atd. Do stríkačky good

....fungovat to bez problémů už ho tam mám taky.

Chápu, tak to asi zatím nechám jak to je. Díky


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
stvrto1 (Člen)
03.03.2011 19:48:36
Offline

Re: filtr K&N

vitnec psal:
stvrto1 psal:
vitnec psal:


A na co čekáš? Já už jezdím o 106cool

blázniš??? veď mi gule odmrznú smile1 dnes bolo len 5 stupňov ... brrr

Ale hovno, do nuly to jde good  Samozřejmě žádný štreky, ale 20 kiláků Tě nezabije a fest posílí good  Zjara lepší jak sexsmile1smile1

uvažujem nad tým, ale zostanem pri sexe smile1


Suzuki Bandit 1250SA
Kreuz87 (Člen)
14.03.2011 08:03:47
Offline

Re: filtr K&N

Když jsme u filtrů, je lepší do B12K4 klasický (např.Hiflo) nebo nějaký na bázi bavlny? Je tam laďák Leo Vince a od některého z předchozích majitelů filtr BMC. Jenže už je tak zasratý a děravý, ž se mi ho moc nechce prát. Díky.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
14.03.2011 08:20:20
Offline

Re: filtr K&N

Kreuz87 psal:

Když jsme u filtrů, je lepší do B12K4 klasický (např.Hiflo) nebo nějaký na bázi bavlny? Je tam laďák Leo Vince a od některého z předchozích majitelů filtr BMC. Jenže už je tak zasratý a děravý, ž se mi ho moc nechce prát. Díky.

stačí HF


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
stvrto1 (Člen)
14.03.2011 18:45:00
Offline

Re: filtr K&N

no dnes som ju prebehol ... mám KN-ko a Leo vinceka a nejaké výkonové diery som necítil, aj ked moje pocity oproti Dynu stoja asi za hovno bigsmile , ale na 240 sa vyšplhal ako nič a išiel pomaly k 250 (samozrejme tachometrových smile1 ), tak som spokojný a to KN-ko tam nechám smile1


Suzuki Bandit 1250SA
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2011 07:59:27
Offline

Re: filtr K&N

stvrto1 psal:

no dnes som ju prebehol ... mám KN-ko a Leo vinceka a nejaké výkonové diery som necítil, aj ked moje pocity oproti Dynu stoja asi za hovno bigsmile , ale na 240 sa vyšplhal ako nič a išiel pomaly k 250 (samozrejme tachometrových smile1 ), tak som spokojný a to KN-ko tam nechám smile1

po nějakejch KM si zkontroluj svíčky..uvidíme jestli tvoje pocity budou pořád stejné bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
stvrto1 (Člen)
15.03.2011 09:42:47
Offline

Re: filtr K&N

K.a.s.y.m. psal:
stvrto1 psal:

no dnes som ju prebehol ... mám KN-ko a Leo vinceka a nejaké výkonové diery som necítil, aj ked moje pocity oproti Dynu stoja asi za hovno bigsmile , ale na 240 sa vyšplhal ako nič a išiel pomaly k 250 (samozrejme tachometrových smile1 ), tak som spokojný a to KN-ko tam nechám smile1

po nějakejch KM si zkontroluj svíčky..uvidíme jestli tvoje pocity budou pořád stejné bigsmile

hm ... zničí mi to sviečky? idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2011 09:45:43
Offline

Re: filtr K&N

stvrto1 psal:
K.a.s.y.m. psal:
stvrto1 psal:

no dnes som ju prebehol ... mám KN-ko a Leo vinceka a nejaké výkonové diery som necítil, aj ked moje pocity oproti Dynu stoja asi za hovno bigsmile , ale na 240 sa vyšplhal ako nič a išiel pomaly k 250 (samozrejme tachometrových smile1 ), tak som spokojný a to KN-ko tam nechám smile1

po nějakejch KM si zkontroluj svíčky..uvidíme jestli tvoje pocity budou pořád stejné bigsmile

hm ... zničí mi to sviečky? idontknow

no to ne,ale jestli budou bílý chtělo by s tim něco dělat bo to budeš mít moc chudý


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
stvrto1 (Člen)
15.03.2011 09:48:54
Offline

Re: filtr K&N

K.a.s.y.m. psal:
stvrto1 psal:
K.a.s.y.m. psal:


po nějakejch KM si zkontroluj svíčky..uvidíme jestli tvoje pocity budou pořád stejné bigsmile

hm ... zničí mi to sviečky? idontknow

no to ne,ale jestli budou bílý chtělo by s tim něco dělat bo to budeš mít moc chudý

ahaaaaaaa, takže, ked budú biele, tak je chudobná zmes? uff, no isto to pozriem idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
Kreuz87 (Člen)
16.03.2011 18:11:07
Offline

Re: filtr K&N

Zdravím. Kterou stranou nahoru mám dát Hiflo 3610? V Suzuki dílenský příručce tam píšou, že nějakým značením nahoru, tady jsem ale nic nenašel...Díky za radu.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Filous (Člen)
17.03.2011 08:47:59
Offline

Re: filtr K&N

Kreuz87 psal:

Zdravím. Kterou stranou nahoru mám dát Hiflo 3610? V Suzuki dílenský příručce tam píšou, že nějakým značením nahoru, tady jsem ale nic nenašel...Díky za radu.

...je to uplně jedno...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr