Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Šrouby ve svodech...?

AndyCZE (Člen)
07.03.2011 22:57:20
Offline

Šrouby ve svodech...?

Zdravim :)
Nedávno jsem koupil Bandita a teď jsem si všimnul něčeho co mi zpočátku nepřišlo vůbec divný a to proč mám šrouby ve svodech?? idontknow Setkal se s tim už někdo? Jak jsem brouzdal po netu a prohlížel fotky Banditů tak u nikoho jsem to neviděl. Nevíte co to tam má za smysl nebo co to je za kurvítko? bigsmile headshake
Díky za odpovědi good

http://img845.imageshack.us/img845/815/46960656.jpg


http://img35.imageshack.us/img35/1585/10665573.jpg
mr.BSE (Člen)
07.03.2011 23:02:51
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

taky sem se ptal (konkretne u berty) a bylo mně receno, ze se tam cpe lambda sonda pri ladeni smesi good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
AndyCZE (Člen)
07.03.2011 23:08:39
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

To by mohlo bejt ono. Bylo to přetryskovávaný tak to by sedělo good Dík moc smile1

Ondráš (Člen)
07.03.2011 23:37:30
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

Bacha na ty padáky. Drhnou dřív než stupačky...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
AndyCZE (Člen)
07.03.2011 23:43:50
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

jj vim vim :) Zatim mám na drhnutí stupaček (padáků bigsmile ) čas.... jezdim krátce :)
Ale když jsem na to jen tak by voko koukal tak se mi zdálo že by to nemuselo ani dřít jako první, je to tak zhruba stejně.... No uvidíme až se na stupačku dostanu co to udělá bigsmile

Billy (Člen)
08.03.2011 06:55:31
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

AndyCZE psal:

jj vim vim :) Zatim mám na drhnutí stupaček (padáků bigsmile ) čas.... jezdim krátce :)
Ale když jsem na to jen tak by voko koukal tak se mi zdálo že by to nemuselo ani dřít jako první, je to tak zhruba stejně.... No uvidíme až se na stupačku dostanu co to udělá bigsmile

To sic tedkon vypada, ale jak bude motorka v zatacce naklonena a bude zatizena tak se ti zatlaci hodne tlumice a pak nastane ten moment pri velkym naklonu ze budes drhnout ty padaky jak rika Ondras uz je tady melo hodne lidi a hodne kvuli nim vyvalelo motorku. Ja je mel taky na B6 kdysi, ale to sem to nejak moc neklopil tak sem je jednou nejak liznul ale nespadl nastesti.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
08.03.2011 08:34:46
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

AndyCZE psal:

jj vim vim :) Zatim mám na drhnutí stupaček (padáků bigsmile ) čas.... jezdim krátce :)
Ale když jsem na to jen tak by voko koukal tak se mi zdálo že by to nemuselo ani dřít jako první, je to tak zhruba stejně.... No uvidíme až se na stupačku dostanu co to udělá bigsmile

Jakmile se začneš blížit v náklonu ke stupačce, objeví se ti na těch padákách tohle:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_dsc00175.jpg


A pak je buď sundáš, nebo si nabiješ hubu. Nebo obojí, ale v obráceným pořadí.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
08.03.2011 09:18:26
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

...buť za ty šrouby rát, bo přes ty díry ve svodech se dá naladit každej karbec zvlášťgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
AndyCZE (Člen)
08.03.2011 16:17:06
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

Tak jako na jednu stranu to asi brání (spíš asi pocitově) jít do nějakýho většího náklonu, ale zas někde s tim fláknout a hned prorazit motor taky na pussy. No uvidim, vyjezdim se a pak třeba sundám good

zzzmrzlinar (Člen)
08.03.2011 17:01:56
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

Andy - tydle sundej a nandej jiný, padáky jsou dobrá věc, ale tyhle ne

barynek (Člen)
08.03.2011 17:07:43
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

zzzmrzlinar psal:

Andy - tydle sundej a nandej jiný, padáky jsou dobrá věc, ale tyhle ne

jj, datlovy hříbky. někdo tu posílal po mejlu i výjresy, projdi si diskuzi a najdesgood
navíc můžu potvrdit, že fungujougood


Bandit 4EVER!!!
AndyCZE (Člen)
08.03.2011 17:26:49
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

barynek psal:

jj, datlovy hříbky. někdo tu posílal po mejlu i výjresy, projdi si diskuzi a najdesgood
navíc můžu potvrdit, že fungujougood

Ty co máš ty vypadaj dobře good Kouknu se tu, díky good

Jaster (Člen)
08.03.2011 18:56:47
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

já ty padáky letos v zimě sundal a pořídil hříbky z bandit krámu good


motto "Vem za heft a val"
Ondráš (Člen)
08.03.2011 19:29:14
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

AndyCZE psal:

Tak jako na jednu stranu to asi brání (spíš asi pocitově) jít do nějakýho většího náklonu, ale zas někde s tim fláknout a hned prorazit motor taky na pussy. No uvidim, vyjezdim se a pak třeba sundám good

To co ti to zachrání je jen malá náplast na to co ti to zkurví...help Ale dělej jak myslíš. Taky jsem je tam měl asi 2 roky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
JOHNY T (Nový člen)
09.03.2011 19:58:39
Offline

Re: Šrouby ve svodech...?

to čumím ! zrovna jsem chtěl nandat TYHLE padáky ,ale ještěže jsem si to zu přečetl .
Dobrá rada chlapigoodgoodgood
Dam tam taky hříbky...[img][/img]


...objem ničím nenahradíš...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr