Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn (Člen)
09.03.2011 15:18:00
Offline

Ještě chvíli a zapálim ji

Zdravim,
uchcal jsem svíčky. Točilo to jak zběsilý, ale ani nezavrčela. Tak jsem je vyndal a byly mokrý. Dojel jsem koupit nové. Připojil baterku ještě pro jistotu k autu přes kabely a startoval. Hnedka to blaflo a zase chcíplo. Pak jsem to zkusil asi ještě 3x, ale ani ťuk. Vyndal jsem nové svíčky a byly už zase mokrý. Myslíte, že jsem je taky uchcal?
Po otření byly jak nový, nechal jsem moto beze svíček vyvětrat a zkustim to v pátek natočit. Ale jestli to nepůjde, tak to hodim ze skály. Už mě stála dost peněz a další do ní nevrazim. badbad


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2011 15:26:44
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

chceš na to půjčit zapalovačidontknowidontknow
zkus to bez sytiče nebo jen s míň sytičem,ale ještě předtim zkus jestli ti fakt hází jiskru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
09.03.2011 15:27:03
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

Zdravim,
uchcal jsem svíčky. Točilo to jak zběsilý, ale ani nezavrčela. Tak jsem je vyndal a byly mokrý. Dojel jsem koupit nové. Připojil baterku ještě pro jistotu k autu přes kabely a startoval. Hnedka to blaflo a zase chcíplo. Pak jsem to zkusil asi ještě 3x, ale ani ťuk. Vyndal jsem nové svíčky a byly už zase mokrý. Myslíte, že jsem je taky uchcal?
Po otření byly jak nový, nechal jsem moto beze svíček vyvětrat a zkustim to v pátek natočit. Ale jestli to nepůjde, tak to hodim ze skály. Už mě stála dost peněz a další do ní nevrazim. badbad

idontknow je to bandit,co chceš.. myslim, že tvůj brejn je zbytečně horkej.. víc ti řeknou kucí... smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Brejn (Člen)
09.03.2011 15:56:10
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

S novejma už byl start bez sytiče. Pevně doufám, že po vyvětrání to bude dobrý.
S tim zapalovačem je to dobrej nápad, než tam dám svíčky, tak je trochu ohřeju.good


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
fidoB6 (Člen)
09.03.2011 16:18:50
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

S novejma už byl start bez sytiče. Pevně doufám, že po vyvětrání to bude dobrý.
S tim zapalovačem je to dobrej nápad, než tam dám svíčky, tak je trochu ohřeju.good

Lepší než zapalovač sou sirkygood....nech otevřenou nádrž, krapet odvětrat,....no a pak už to asi nemusim psát dál,co?bigsmilebigsmilebigsmile
Jinak ovětrávání bych neřešil, pouze vypnout sytič a eventuelně protočit bez svíček (ale stejně si myslim že to je o ničem)
Prostě startovat bez sytiče nebo to nějak vychytatgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
pepas (Člen)
09.03.2011 16:22:03
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

a vypustil jsi starý benzín z karburátoru jinak jsi uchlastal i ty nové ale ty časem pojedou.

Brejn (Člen)
09.03.2011 16:42:06
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

On tam starý benzin není, jelikož jsem už letos pár km ujel a tankoval jsem.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Paladin86 (Člen)
09.03.2011 20:47:11
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

Zdravim,
uchcal jsem svíčky. Točilo to jak zběsilý, ale ani nezavrčela. Tak jsem je vyndal a byly mokrý. Dojel jsem koupit nové. Připojil baterku ještě pro jistotu k autu přes kabely a startoval. Hnedka to blaflo a zase chcíplo. Pak jsem to zkusil asi ještě 3x, ale ani ťuk. Vyndal jsem nové svíčky a byly už zase mokrý. Myslíte, že jsem je taky uchcal?
Po otření byly jak nový, nechal jsem moto beze svíček vyvětrat a zkustim to v pátek natočit. Ale jestli to nepůjde, tak to hodim ze skály. Už mě stála dost peněz a další do ní nevrazim. badbad

Nikam jí neházej... já si jí klidně vezmu smile1

Don Pietro (Člen)
09.03.2011 21:21:46
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

S novejma už byl start bez sytiče. Pevně doufám, že po vyvětrání to bude dobrý.
S tim zapalovačem je to dobrej nápad, než tam dám svíčky, tak je trochu ohřeju.good

Prečo myslíš že ti moto chytí bez sytiče, keď je studený motor?
To, že boli sviečky mokré nemusí znamenať že je bohatá zmes... znamená to iba že ju nezapálilo (aspoň vieš že ti tam nejaký benzín ide)
Doporučujem:
1) skontrolovať či si neprehodil káble
2) na minutku kohút na nádrži do polohy PRI (ak je v nádrži benzín)
3) sytič na plno
4) štart

Ak to nechytí zavolať exorcistu, prípadne upáliť bigsmile


Ten chlapík tancuje šíleně! Kousla ho snad tarantule? Nebo co?
banditos (Člen)
10.03.2011 07:43:53
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

doporučuji to sámé jako Don Pietro,ovšem s tím rozdílem,že to nech na poloze PRI trochu dýl,páč než to naplní štyry karbce,tak to trochu trvá,dej sytič a startuj,mokrý svíce vůbec neřeším,stejně to chytne.....Pokud vytočíš baterku,tak sem někde četl,že po zimě startovat přes autobaterii,páč má větší kapacitu pokud bys potřeboval startovat několikrát po sobě.Normální málá na moto může po pár pokusech přestat točit a to může bejt klidně nová....goodgoodgoodgood

banditos (Člen)
10.03.2011 07:52:09
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

ta moje mrcha chytla až tak na podesátý,ono by to taky chtělo nové svíce a seřídit ventil,badbadpáč to říkal už Filous,když loni v červenci dával řetězovku a stejně to chytlo,takže letos dám nový bo tam sou cca 17500 kmgood

fidoB6 (Člen)
10.03.2011 08:02:31
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

banditos psal:

doporučuji to sámé jako Don Pietro,ovšem s tím rozdílem,že to nech na poloze PRI trochu dýl,páč než to naplní štyry karbce,tak to trochu trvá,dej sytič a startuj,mokrý svíce vůbec neřeším,stejně to chytne.....Pokud vytočíš baterku,tak sem někde četl,že po zimě startovat přes autobaterii,páč má větší kapacitu pokud bys potřeboval startovat několikrát po sobě.Normální málá na moto může po pár pokusech přestat točit a to může bejt klidně nová....goodgoodgoodgood

Ale jak už Brejn psal,letos už jezdil,takže PRI po zimě v tomto případě nemá smyslbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 08:12:12
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

fidoB6 psal:
banditos psal:

doporučuji to sámé jako Don Pietro,ovšem s tím rozdílem,že to nech na poloze PRI trochu dýl,páč než to naplní štyry karbce,tak to trochu trvá,dej sytič a startuj,mokrý svíce vůbec neřeším,stejně to chytne.....Pokud vytočíš baterku,tak sem někde četl,že po zimě startovat přes autobaterii,páč má větší kapacitu pokud bys potřeboval startovat několikrát po sobě.Normální málá na moto může po pár pokusech přestat točit a to může bejt klidně nová....goodgoodgoodgood

Ale jak už Brejn psal,letos už jezdil,takže PRI po zimě v tomto případě nemá smyslbigsmile

ale má..stačí tejden a jde blbě nastartovat bo ty karbeci vyschnou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
10.03.2011 09:24:18
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

že by vyschly za tejden?? to se mi nezdá....to se mi nestane ani na bigovi, a ten je tím známej....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 09:33:58
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

hans psal:

že by vyschly za tejden?? to se mi nezdá....to se mi nestane ani na bigovi, a ten je tím známej....

tak jinak nemám rád když motorka nechytne na první otočení a to po tejdnu nechytá takže otáčim na PRI a pak chytá smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fidoB6 (Člen)
10.03.2011 09:38:49
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Já PRI pouze o zimě,jinak klíďo po měsíci a chytne....ale tak jestli mu vysychá, tak ať teda to PRI dávábigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
DonPepon (Člen)
10.03.2011 09:47:41
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

ještě že mám moderní vstřikování,na to bych neměl nervybigsmile

Kukii (Člen)
10.03.2011 09:50:02
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

DonPepon psal:

ještě že mám moderní vstřikování,na to bych neměl nervybigsmile

good


Život je boj-mašina je nej!!!
Pšán (Člen)
10.03.2011 10:37:23
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Kukii psal:
DonPepon psal:

ještě že mám moderní vstřikování,na to bych neměl nervybigsmile

good

..Kukii,chápu to dobře?evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 10:44:31
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Pšán psal:
Kukii psal:
DonPepon psal:

ještě že mám moderní vstřikování,na to bych neměl nervybigsmile

good

..Kukii,chápu to dobře?evil

pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DonPepon (Člen)
10.03.2011 11:34:39
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

když nad tím tak přemítám,tak startuju cca 600-700x za rok,takže ta stříkačka je pro mně celkem nutnost a automatický sytič taky dobrá věcgoodbigsmile

Kukii (Člen)
10.03.2011 11:44:22
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:
Kukii psal:


good

..Kukii,chápu to dobře?evil

pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

však sem na ní od tý doby nešáhla redfacebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
10.03.2011 11:45:10
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

DonPepon psal:

když nad tím tak přemítám,tak startuju cca 600-700x za rok,takže ta stříkačka je pro mně celkem nutnost a automatický sytič taky dobrá věcgoodbigsmile

surprised jaks k takovýmu číslu došel???


Život je boj-mašina je nej!!!
DonPepon (Člen)
10.03.2011 11:59:40
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

no jezdim nějakých 270 dní v roce to znamená min startuju 2x/den + na vyjížďkách se pořád někde staví takže další starty,270x2= 540+smokinbigsmile

Lihy (Člen)
10.03.2011 12:03:34
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Co s tim proboha všichni děláte? co sou uchcaný svíčky? vogo to se mi nikdy nepodařilo a to mám kolikrát strach o startér bo když nechytne na první točení, tak jde přes kabely na auto a pak už nemá šanci se z toho vykroutit bigsmile
První de se sytičem pak až do kucknutí bez, maximálně tošku plynu... pak zas sytič a tradá. Pokud mám zrovna čerstvě nabytou baterku, což většinou nemám, tak káble nejsou ani třeba.

Lihy (Člen)
10.03.2011 12:05:16
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

ps teť mám jinej trabl...sem zjistil že od minulýho srpence jezdim bez technickýsurprisedbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 12:09:26
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:


..Kukii,chápu to dobře?evil

pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

však sem na ní od tý doby nešáhla redfacebigsmilebigsmile

to jsi na ní ale pak ještě jezdila,ne?to nebyla tak zasraná když se dělali ty svíčky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
10.03.2011 12:19:09
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

však sem na ní od tý doby nešáhla redfacebigsmilebigsmile

to jsi na ní ale pak ještě jezdila,ne?to nebyla tak zasraná když se dělali ty svíčky bigsmile

jj ještě jo.. však taky vypadá tak jak vypadá... redface
brzdu mam, blinkr taky, dodám nakonci březence zřejmě... good snad chytne bez trablů, už mi krapet víc chybí... redface svíce by měli bejt už cajk good jen nevim kolik tam je benzinu bo nakonci sezony sem žrala kořínky kolem cest redfacebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:20:04
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:
Kukii psal:


good

..Kukii,chápu to dobře?evil

pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

... to je dvousmysl jako prasebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 12:23:49
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:


..Kukii,chápu to dobře?evil

pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

... to je dvousmysl jako prasebigsmilebigsmilebigsmile

taky za všim vidíš prasárnuhelpbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:24:33
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:


pokud mluvíš o motorce tak ano bigsmile i když na podzim jsme tu její potvoru taky nemohli oživit..umyla jí moc důkladně bigsmile

... to je dvousmysl jako prasebigsmilebigsmilebigsmile

taky za všim vidíš prasárnuhelpbigsmilebigsmile

jak jde o pussy mám hnedle uši jak rysevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Myšák (Člen)
10.03.2011 12:27:27
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Lihy psal:

ps teť mám jinej trabl...sem zjistil že od minulýho srpence jezdim bez technickýsurprisedbigsmile

Ja takhle jezdil celou sezonu a v pohode :) A to me na to musel jeste nekdo upozornit :)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Myšák (Člen)
10.03.2011 12:29:58
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Jinak sem taky ozivoval predevcirem cely odpoledne, ale melo to happyend...  Tech par metru okolo komina v minus 2 stupnich byl pak sice ocistec, ale stalo to za to smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:34:16
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Myšák psal:
Lihy psal:

ps teť mám jinej trabl...sem zjistil že od minulýho srpence jezdim bez technickýsurprisedbigsmile

Ja takhle jezdil celou sezonu a v pohode :) A to me na to musel jeste nekdo upozornit :)

joo ja pár let zpátky taky a na konci sezony jsem to měl za 500kčbigsmile

jinač s tím oživováním celkem hledímsurprised já k bečku příjdu otočim na PRI 5min počkám a na první otočení většinou chytne (2-3 válce čtvrtej se hajzl většinou chvíli vozíbigsmile) no a no problemosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2011 12:36:45
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Banditatom psal:

jinač s tím oživováním celkem hledímsurprised já k bečku příjdu otočim na PRI 5min počkám a na první otočení většinou chytne (2-3 válce čtvrtej se hajzl většinou chvíli vozíbigsmile) no a no problemosmokin

mám to to samé...jen místo toho první mám asi desátý


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:39:48
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

jinač s tím oživováním celkem hledímsurprised já k bečku příjdu otočim na PRI 5min počkám a na první otočení většinou chytne (2-3 válce čtvrtej se hajzl většinou chvíli vozíbigsmile) no a no problemosmokin

mám to to samé...jen místo toho první mám asi desátý

a pohádku jsi mu už zkoušel povyprávět před tím než ho začneš startovat??


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2011 12:51:24
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

jinač s tím oživováním celkem hledímsurprised já k bečku příjdu otočim na PRI 5min počkám a na první otočení většinou chytne (2-3 válce čtvrtej se hajzl většinou chvíli vozíbigsmile) no a no problemosmokin

mám to to samé...jen místo toho první mám asi desátý

a pohádku jsi mu už zkoušel povyprávět před tím než ho začneš startovat??

jo ..tu „O benzínu za 20 “


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:53:55
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:


mám to to samé...jen místo toho první mám asi desátý

a pohádku jsi mu už zkoušel povyprávět před tím než ho začneš startovat??

jo ..tu „O benzínu za 20 “

na tu se vyser zkus totu " jestli ty ludro nechytneš na první ťuk poletíš, že skály"bigsmilebigsmilebigsmile ta zabírá tutově nejvícbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
10.03.2011 13:17:37
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


... to je dvousmysl jako prasebigsmilebigsmilebigsmile

taky za všim vidíš prasárnuhelpbigsmilebigsmile

jak jde o pussy mám hnedle uši jak rysevilbigsmile

tady jde o SVpussy smile1 jinač o svuj podvozek dbám taky důkladně, ale ten ted půjčuju jednomu pánovi a kasym to rozhodně nejni smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2011 13:44:23
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Kukii psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:


taky za všim vidíš prasárnuhelpbigsmilebigsmile

jak jde o pussy mám hnedle uši jak rysevilbigsmile

tady jde o SVpussy smile1 jinač o svuj podvozek dbám taky důkladně, ale ten ted půjčuju jednomu pánovi a kasym to rozhodně nejni smile1

já se starám pouze o motorku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
10.03.2011 13:51:51
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Hodně při startování záleží na teplotě... Když to někdo má ve vytopenej garáži tak to je luxus. Já jsem jednou startoval zmrzlou mašinu a furt nechtěla, tak jsem chvilku nahříval airbox fénem a chytla jako nic! good

Brejn (Člen)
10.03.2011 19:45:46
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak jsem to dneska zase prubnul. Bohužel, asi se jí nechce jezdit.
Dal jsem tam svíce, zastartoval pomocí kabelů z auta a bez sytiče (běžně to dělám se sytičem, ale bál jsem se uchcání), hnedka na cvrnk to zabrblalo, chcíplo a pak už ani ťuk.
Točilo to jak helicoptéra, ale ani nezamrmlala, sytič nebo bez něj - nic. Zavřel jsem vrata od garáže a možná za pár měsíců se na ni půjdu podívat.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
WenzelB6 (Člen)
10.03.2011 20:43:57
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

a pučit si a vyměnit cífky ?

Banditatom (Člen)
10.03.2011 21:42:28
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

takovej blbej dotaz neměl jsi nááááhodou f zimě dole nádrž???idontknowhelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pajk (Člen)
10.03.2011 22:09:47
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Paladin86 psal:

Hodně při startování záleží na teplotě... Když to někdo má ve vytopenej garáži tak to je luxus. Já jsem jednou startoval zmrzlou mašinu a furt nechtěla, tak jsem chvilku nahříval airbox fénem a chytla jako nic! good

má pravdu predseda smile1.

Don Pietro (Člen)
10.03.2011 23:21:37
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

Tak jsem to dneska zase prubnul. Bohužel, asi se jí nechce jezdit.
Dal jsem tam svíce, zastartoval pomocí kabelů z auta a bez sytiče (běžně to dělám se sytičem, ale bál jsem se uchcání), hnedka na cvrnk to zabrblalo, chcíplo a pak už ani ťuk.
Točilo to jak helicoptéra, ale ani nezamrmlala, sytič nebo bez něj - nic. Zavřel jsem vrata od garáže a možná za pár měsíců se na ni půjdu podívat.

Chlape bídná, prečo si myslíš, že je sytič tvoj nepriateľ? headshake
Bez neho to pri studenom motore nejde ani pri 30° C. Tým, že to začneš točiť bez neho tak tam valí zmes, ktorú nezapáli a ta ti to práve uchlastá ... potom už ti ani sytič nepomôže... help
Ak to nepôjde so sytičom (bez plynu), kukol by som ešte ako vypadá vzducháč, či nieje zasraný, prípadne navlhnutý. Prípadne skúsil nejakého odborníka...


Ten chlapík tancuje šíleně! Kousla ho snad tarantule? Nebo co?
Pšán (Člen)
11.03.2011 00:30:32
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

..kdyby náhodou..každé jaro jsem měl problém nahodit banditku..
..baterku jsem vyždímal,něco poběhal a nic..
..pak jsem našel postup,který zabíral..
..nádrž dolů,érboks dolů..
..do přívodní hadičky ke karbcům jsem nalil benzín(svislá poloha nutnost)..
..do sání karbců jsem špricnul  krapet benzínu,prstem ucpal podtlakovou hadičku na prvním válci a škrt po startéru na sytič a halelůja,běžela..
..chvíli jsem dokrmoval hadičku ve svislé poloze a pak vypnul..
..nasadil érboks,hadičky na nádrž a nahodil znovu..
..dostal jsem se do stádia,kdy mi tahle procedůra zabrala sakumpičumprdum deset minut..
..já vím,su synek šikovny..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Datel (Člen)
11.03.2011 04:45:02
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Pšán psal:

..já vím,su synek šikovny..bigsmile

Sak to my davno vimeevilbigsmile

banditos (Člen)
11.03.2011 07:24:36
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Paladin86 psal:

Hodně při startování záleží na teplotě... Když to někdo má ve vytopenej garáži tak to je luxus. Já jsem jednou startoval zmrzlou mašinu a furt nechtěla, tak jsem chvilku nahříval airbox fénem a chytla jako nic! good

PŘÍŠTĚ VEZMU HORKOVZDUŠNŮ PIŠTOLsmile1good a chytne hnedsmokin

Paladin86 (Člen)
11.03.2011 12:03:24
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

banditos psal:
Paladin86 psal:

Hodně při startování záleží na teplotě... Když to někdo má ve vytopenej garáži tak to je luxus. Já jsem jednou startoval zmrzlou mašinu a furt nechtěla, tak jsem chvilku nahříval airbox fénem a chytla jako nic! good

PŘÍŠTĚ VEZMU HORKOVZDUŠNŮ PIŠTOLsmile1good a chytne hnedsmokin

chytla by hned... ale kdo by se uklízel s tim rozteklym airboxem na zemi bigsmile

hide (Člen)
11.03.2011 23:03:03
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Ja teda nevim co s tim delate ale me po zime vzdycky chytne a udrzi bezet max na 5. pokus. B12 42t km a garaz nevytapena evil

Paladin86 (Člen)
12.03.2011 07:54:51
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

hide psal:

Ja teda nevim co s tim delate ale me po zime vzdycky chytne a udrzi bezet max na 5. pokus. B12 42t km a garaz nevytapena evil

Holt dobrej oddíl :)

lori (Člen)
13.03.2011 09:30:33
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak včera první start po zimě a na druhý votočení vrněla.goodgoodgoodgood


De to, ale dře to.
buboun007 (Člen)
13.03.2011 09:52:01
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

včera též na drcnutí a šla smile1...dokonce pro jistotu na " uchcané mrtvé NGK" , které si prošly pískovací stanicí :D nevím, jestli to je jen náhoda, ale zkusim příště další od kámoše, jestli se taky vzpamatujou. jinak hodně šťastenejch kilometrů do začínající nové sezony smile1

Brejn (Člen)
13.03.2011 20:04:29
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak jsem dneska tu potvůrku už taky natočil. Když jsem přišel, kvůli jaké pičovině to nešlo, tak chytla na cvrknutí.
Musim říct, že ty Bandýti z Japonska jsou super stroje goodgoodgood


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
lori (Člen)
13.03.2011 20:08:25
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak co to bylo.idontknowidontknow


De to, ale dře to.
alex (Člen)
13.03.2011 20:19:52
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Chalani, stalo sa vam niekedy, ze by vam odisli vsetky styri sviecky naraz? Dnes rano som nastartoval so syticom... po 30 sekundach mi to zdochlo a uz som nenatocil... po vseliakych pokusoch som s pomocov mojich kamosov "mazo a lama", ktori meditym prisli sme zistili, ze to budu asi sviecky. Lama mi pozical jednu na skusku a kupodivu motor naskocil na jeden valec... Tak mi je cudne, ze mi odisli vsetky styri sviecky naraz... Chalani aj zbehli do mesta, ze mi niekde sviecky zozenu, ale marne, nic nezohnali... Zato, ze mi pomohli zistit zavadu, ze stravili so mnou pol dna co mohli radsej prejazdit a ze boli ochotni zhanat po celom meste moje sviecky im dakujem... Zajtra sviecky kupim a hadam to pojde bez problemov... Len mi to nejde do hlavy...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
buboun007 (Člen)
13.03.2011 20:26:28
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

celkem by mě zajímalo, jak pussy běžela na jeden válec :D

alex (Člen)
13.03.2011 20:33:52
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

S plnym syticom ako kosacka na travu...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
gerrik (Člen)
13.03.2011 20:40:27
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

co to bylo za pussy vinu?

Filous (Člen)
13.03.2011 21:12:14
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

alex psal:

Chalani, stalo sa vam niekedy, ze by vam odisli vsetky styri sviecky naraz? Dnes rano som nastartoval so syticom... po 30 sekundach mi to zdochlo a uz som nenatocil... po vseliakych pokusoch som s pomocov mojich kamosov "mazo a lama", ktori meditym prisli sme zistili, ze to budu asi sviecky. Lama mi pozical jednu na skusku a kupodivu motor naskocil na jeden valec... Tak mi je cudne, ze mi odisli vsetky styri sviecky naraz... Chalani aj zbehli do mesta, ze mi niekde sviecky zozenu, ale marne, nic nezohnali... Zato, ze mi pomohli zistit zavadu, ze stravili so mnou pol dna co mohli radsej prejazdit a ze boli ochotni zhanat po celom meste moje sviecky im dakujem... Zajtra sviecky kupim a hadam to pojde bez problemov... Len mi to nejde do hlavy...

...skus je zachránit, vyndej je a nat plynovym hořákem třeba f kuchyni je vypal...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.03.2011 21:17:47
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

alex psal:

Chalani, stalo sa vam niekedy, ze by vam odisli vsetky styri sviecky naraz? Dnes rano som nastartoval so syticom... po 30 sekundach mi to zdochlo a uz som nenatocil... po vseliakych pokusoch som s pomocov mojich kamosov "mazo a lama", ktori meditym prisli sme zistili, ze to budu asi sviecky. Lama mi pozical jednu na skusku a kupodivu motor naskocil na jeden valec... Tak mi je cudne, ze mi odisli vsetky styri sviecky naraz... Chalani aj zbehli do mesta, ze mi niekde sviecky zozenu, ale marne, nic nezohnali... Zato, ze mi pomohli zistit zavadu, ze stravili so mnou pol dna co mohli radsej prejazdit a ze boli ochotni zhanat po celom meste moje sviecky im dakujem... Zajtra sviecky kupim a hadam to pojde bez problemov... Len mi to nejde do hlavy...

Mě jak odešly svíčky, jak na 6 tak na 12, tak vždy všechny 4 najednou surprised

Kakac (Člen)
13.03.2011 21:50:57
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

Tak jsem dneska tu potvůrku už taky natočil. Když jsem přišel, kvůli jaké pičovině to nešlo, tak chytla na cvrknutí.
Musim říct, že ty Bandýti z Japonska jsou super stroje goodgoodgood

Ještě napiš kvůli jaké pussyvině.
že by vymáčklej scípák ? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Brejn (Člen)
14.03.2011 14:43:38
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Jsem koupil lanko od sytiče a bohužel jsem se nekoukl jak je "prodloužené" to původní. A když se pak dala páčka sytiče na řidítku na max, tak to sice na karbecích s tou páčkou hnulo, ale bylo to pořád ve stavu "0". A jak víme, bandit bez sytiče nechytne. Nakonec jsem udělal "trojhmat" tzn. levou rukou zmačknout spojku, pravou si přidat ručně na karbecích sytič a nosem zmačknout START a ono to hned chytlo good

Fakt se mi ulevilo, mám alespoň nové svíčky...


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
snowflake600 (Člen)
14.03.2011 22:47:14
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Brejn psal:

Jsem koupil lanko od sytiče a bohužel jsem se nekoukl jak je "prodloužené" to původní. A když se pak dala páčka sytiče na řidítku na max, tak to sice na karbecích s tou páčkou hnulo, ale bylo to pořád ve stavu "0". A jak víme, bandit bez sytiče nechytne. Nakonec jsem udělal "trojhmat" tzn. levou rukou zmačknout spojku, pravou si přidat ručně na karbecích sytič a nosem zmačknout START a ono to hned chytlo good

Fakt se mi ulevilo, mám alespoň nové svíčky...

to se dycky hodí, mít jich pár navíc bigsmilegood
s napětím sem čekal, jakej tahle pohádka bude mít konec, taky sem vočekával ten chcípák bigsmile

fidoB6 (Člen)
15.03.2011 22:50:17
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak dneska poprvé po zimě startování, PRI na cca půl minuty,třikrát se protočil motor a krásně blafla...je to sice stroj jednoduchý,přesto zázračných kvalitgoodcoolsmokin


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Kreuz87 (Člen)
16.03.2011 22:12:12
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Přiseru se, neb by můj dotaz měl velice podobný titulek smile1
Zjistil jsem zablešený filtr BMC, pročistil a znovu naolejoval. S olejem jsem to přehnal, takže blbě chytalo a jelo. Filtr jsem tedy znovu vyndal, nechal odcucnout hadrem přes noc přebytečný olej, dal, zapojil na nádrži jen podtlak a palivo a nastartoval bez problémů. Volnoběh normál, fachalo to. Tak jsem to sešrouboval, všechno zapojil a ani ťuk. Filtr jsem nakonec vyměnil za HFA3610 a furt to samý. Je to B12K4. Prosím o help kterak to nahodit?Díky moc.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Kreuz87 (Člen)
19.03.2011 15:07:32
Offline

Re: Ještě chvíli a zapálim ji

Tak to byly svíce :) S novejma už to dupe ;)


2T...2T s čerpadlem...4T :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr