Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Sandman (Člen)
16.03.2011 00:12:55
Offline

Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

http://www.aumojekoule.eu/videa/nejnovejsi/detail/4568/

Bacha na tlusté děti, také se dokážou veeelmi efektivně bránitbigsmileevil


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
tomasNJ (Člen)
16.03.2011 00:53:36
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

švihnul s ním o zem jak ve wrestlingu bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ondráš (Člen)
16.03.2011 10:43:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

tomasNJ psal:

švihnul s ním o zem jak ve wrestlingu bigsmile

Si s nim pohazoval jak kdyby to byl progear...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
MaraKM (Člen)
16.03.2011 11:10:34
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Klasika... "oběť" se brání, ale nakonec špatnej bude on... Dopadl jsem na základce podobně smile1 Akorát jsem borca o hlavu většího nedokázal sundat, tak jsem ho "trošku" nakopnul od koulí. Druhej den došel do školy až na 3-tí hodinu i s máti a já měl průser, páč měl péro i s kulama komplet v modrém provedení... Já dostal důtku ředitele školy a byl pak tasenej v několika předmětech bigsmile


Jedno dlouhodobé pozitivum to má... borečka když někde potkám, tak už z druhé strany ulice mne do dneška zdraví a má vůči mě respekt, i když dneska by mne dokázal uzemnit jen špatným pohledem jaký má pracky cool


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
16.03.2011 11:24:47
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Loser (Administrator)
16.03.2011 12:47:28
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

myslim, ze z toho byl sam prekvapenej, co se v nem zlomilo a co proved. Mne se to stalo trikrat na zakladce.
Po kratsim sikanovani od starsich borcu se ve me neco hnulo a ja v afektu zakrocil. Co a jak jsem udelal jsem si nepamatoval a typci z toho byli tak prekvapeni, ze uz se na dalsi boj nezmohli. Vzdy jsem pak mel od dotycneho klid nez se objevil nejakej novej "hrdina"


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenda (Člen)
16.03.2011 13:00:31
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fidoB6 (Člen)
16.03.2011 13:21:47
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

A jak tam poskakoval jak velkej boxerbigsmilebigsmilebigsmilePak s nim plác a ten se jen s brekem třepalbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
16.03.2011 13:38:22
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:
Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

...good, jen to skopání už bych nemusel smile1, to kdyby ho pak na tý zemi třeba ještě pochcal, to bych naopak kvitoval bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
16.03.2011 14:36:47
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:
Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

No spíš se jedná vo to, že se moch tlusťoch o kousek natočit a se chcípákem jebnout o ten roh a chcípák pak už nemusel být a tlusťoch by měl život v ass  ...tlusťoch měl evidentně víc síly, stačilo chcípákovi natáhnout a pak ho pochcat.  Chápeš už proč čuráci oba??? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 14:54:08
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:
Zdenda psal:
Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

No spíš se jedná vo to, že se moch tlusťoch o kousek natočit a se chcípákem jebnout o ten roh a chcípák pak už nemusel být a tlusťoch by měl život v ass  ...tlusťoch měl evidentně víc síly, stačilo chcípákovi natáhnout a pak ho pochcat.  Chápeš už proč čuráci oba??? bigsmile

hele i kdyby ho zabil tak mu jen pogratuluju..ne protože někoho zabil,ale uklidil jednoho zmetka..to že ho to pak bude celej život pronásledovat je ,ale věc druhá.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
16.03.2011 15:02:54
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
Zdenda psal:


Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

No spíš se jedná vo to, že se moch tlusťoch o kousek natočit a se chcípákem jebnout o ten roh a chcípák pak už nemusel být a tlusťoch by měl život v ass  ...tlusťoch měl evidentně víc síly, stačilo chcípákovi natáhnout a pak ho pochcat.  Chápeš už proč čuráci oba??? bigsmile

hele i kdyby ho zabil tak mu jen pogratuluju..ne protože někoho zabil,ale uklidil jednoho zmetka..to že ho to pak bude celej život pronásledovat je ,ale věc druhá.

Taky názor ...máš své děti? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 15:16:33
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


No spíš se jedná vo to, že se moch tlusťoch o kousek natočit a se chcípákem jebnout o ten roh a chcípák pak už nemusel být a tlusťoch by měl život v ass  ...tlusťoch měl evidentně víc síly, stačilo chcípákovi natáhnout a pak ho pochcat.  Chápeš už proč čuráci oba??? bigsmile

hele i kdyby ho zabil tak mu jen pogratuluju..ne protože někoho zabil,ale uklidil jednoho zmetka..to že ho to pak bude celej život pronásledovat je ,ale věc druhá.

Taky názor ...máš své děti? bigsmile

co mysliš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 15:18:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:


hele i kdyby ho zabil tak mu jen pogratuluju..ne protože někoho zabil,ale uklidil jednoho zmetka..to že ho to pak bude celej život pronásledovat je ,ale věc druhá.

Taky názor ...máš své děti? bigsmile

co mysliš bigsmile

jasně chápu tě,ale musej bejt taky rodiče trochu soudný i když je to pro ně andílekbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
16.03.2011 15:29:01
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

K.a.s.y.m. psal:

co mysliš bigsmile

Myslím že ne bigsmile .

Jinak z jiného soudku. Na vojně byl s náma kluk, byl vo cca 8-9 let starší než my všeci okolo. Ptali sme se proč a on nám řek svůj příběh. Měl kočku a chcípák mu jí přebral, borec to nesl docela normálně, bydlel na vesnici, jednoho večera šel na zábavu, tam se vožral a vožral se i chcípák, chcípák začal vykládat cosi o velikostech a podobné pussy - viny, borca to nechávalo chladným. No, milý chcípák to pak nedal a borcovi natách, borec mu to vrátil, chcípák se jebnul do stolu a borec dostal vosmičku na Borech. Nic mu nepomohlo, že celé osazenstvo zábavy svědčilo, že ho chcípák napad. Borec byl původně strojař s maturitou a předpokladem pro klidný a spokojený život, po šestce (  - 2 za dobrý chování) vylez jako modrák smile2 .  Ovšem jestli borec nekecal bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2011 15:38:26
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

co mysliš bigsmile

Myslím že ne bigsmile .

Jinak z jiného soudku. Na vojně byl s náma kluk, byl vo cca 8-9 let starší než my všeci okolo. Ptali sme se proč a on nám řek svůj příběh. Měl kočku a chcípák mu jí přebral, borec to nesl docela normálně, bydlel na vesnici, jednoho večera šel na zábavu, tam se vožral a vožral se i chcípák, chcípák začal vykládat cosi o velikostech a podobné pussy - viny, borca to nechávalo chladným. No, milý chcípák to pak nedal a borcovi natách, borec mu to vrátil, chcípák se jebnul do stolu a borec dostal vosmičku na Borech. Nic mu nepomohlo, že celé osazenstvo zábavy svědčilo, že ho chcípák napad. Borec byl původně strojař s maturitou a předpokladem pro klidný a spokojený život, po šestce (  - 2 za dobrý chování) vylez jako modrák smile2 .  Ovšem jestli borec nekecal bigsmilebigsmile

bohužel takhle blbě tu sou postavený zákony a dost soudců si je navíc vykládá po svym bigsmile ale chce to slyšet vždycky obě strany


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kim (Člen)
16.03.2011 16:36:14
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

dobře mu tak,skrčkovi,když byl drzejgood...a že s ním špíček pěkně fláknulbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
hans (Člen)
16.03.2011 16:40:06
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

mě to docela rozesmálo smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
16.03.2011 17:46:22
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

fandím tlusťochojgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hide (Člen)
16.03.2011 18:01:12
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Me stejne vzdycky dostane tohle video a hlavne scenka s ovladacembigsmilebigsmile
http://www.aumojekoule.eu/videa/nejobli … tail/3065/

Kukii (Člen)
16.03.2011 18:16:11
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

fandim tlustochoj.. good na mě takhle vystartovaly v první třídy dvě nanynky.. tenkrát sem se ještě neuměla moc bránit, tak je bráška poslal do křoví a pak byl klid.. pak už mě jen bráška školil v různých praktikách musada a bylo fšechno cajk... good


Život je boj-mašina je nej!!!
bobule (Člen)
16.03.2011 18:41:40
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

já bych to šel naprášit pani učitelcesmokinbigsmile


to jebu
stvrto1 (Člen)
16.03.2011 18:45:35
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

ten malý hajzel si to zaslúžil!!! takýchto detských sviní sú plné školy!!! mlátiť mlátiť mlátiť a ak treba, tak aj debilných rodičov čo nezvládajú výchovu!!! Keby som ja niekoho v škole šikanoval, tak ma foter roztrhne  bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
Kukii (Člen)
16.03.2011 18:50:19
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

bobule psal:

já bych to šel naprášit pani učitelcesmokinbigsmile

nevim proč mě to nepřekvapuje smokinbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Zdenda (Člen)
16.03.2011 18:59:37
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour: jasně, mohlo to dopadnout fatálně, na druhou stranu, když tě někdo sere a sere se do tebo hodně dlouho, jednou toho máš dos a jak se řiká bouchneš jako kamna. A vono to sice není úplně košer, ale spousta kriplů když bude vědět, že může taky jedenu šerednou chytnout, tak se bude chovat jinak. To je jako s tim myslivcem z tý sběrny, jak vystřelil po těch zlodějích a chudinku nebohou trefil. Až každej sráč zlodějskej bude vědět, že jí taky může koupit, tak jich to spoustu odradí. Ale to jsem odbočil.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
16.03.2011 19:02:18
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

hide psal:

Me stejne vzdycky dostane tohle video a hlavne scenka s ovladacembigsmilebigsmile
http://www.aumojekoule.eu/videa/nejobli … tail/3065/

Co to kurva je? Toho bych rovnou svázal a hodil do studený vany, takovýho idiota to snad neni ani možnýidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
16.03.2011 19:11:30
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

osiris psal:
Zdenda psal:
Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

...good, jen to skopání už bych nemusel smile1, to kdyby ho pak na tý zemi třeba ještě pochcal, to bych naopak kvitoval bigsmile

Já vím Osi, není to úplně fajn nicméně ze svojí zkušenosti můžu říct, že když se něco vobčas semlelo s mojí osobou a když se mi poštěstilo  vyhrát a mít zmrda na zemi, dycky dyž se mi ho zželelo jako že má dost a že na něj tudíž seru, takl jsem to vodsral tuplovaně. Naposledy mě takovej idiot vzal schovanou lahví vod piva a ještě to schytalo moje auto. Takže prostě když tě někdo napadne, tak ať už se jen tak nezvedne. Bohužel.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pajk (Člen)
16.03.2011 19:19:21
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Kim psal:

dobře mu tak,skrčkovi,když byl drzejgood...a že s ním špíček pěkně fláknulbigsmile

Souhlas, dobře mu tak smradovi, neměl vyskakovat a ještě s podporou kámošů za zády. Všichni koukali a pěkně se bavili na úkor tlouštíka kterej byl zahnanej do kouta.  Mylim, že z toho byli všichni pěkně překvapení jak se to zvrklo a bylo všechno najednou jinak.
Na druhou stranu je pravda, že ten vejtaha dopad dost blbě a možná může mít z toho trvalé následky, což neni taky dobrý. Ten tlouštík bejt plnoletej, tak za případný ublížení na zdraví může jít na trvrdo.
A propo, otázka zní. Jak by jste postupovali kdyby jste měli soudit tlouštíka za ublížení na zdraví, případně i z trvalejma následkama . Zprostlili by jste ho viny a nebo ne. Bylo to přiměřená obrana nebo nebyla ?

Pšán (Člen)
16.03.2011 19:19:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:
hide psal:

Me stejne vzdycky dostane tohle video a hlavne scenka s ovladacembigsmilebigsmile
http://www.aumojekoule.eu/videa/nejobli … tail/3065/

Co to kurva je? Toho bych rovnou svázal a hodil do studený vany, takovýho idiota to snad neni ani možnýidontknow

..vidím,že máš pro tyhle ychtyly pochopení,tak jsem ti našel ještě jednoho..bigsmile
..toho bych snad plácnul i já..idontknowbigsmile
  http://www.youtube.com/watch?v=ctyAk5joqjY


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
16.03.2011 21:22:46
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Pánové a je to tady:  http://www.novinky.cz/krimi/227996-mlad … pesti.html

A jenom bránil fotra. smile2

Chcípákům samozřejmě nepřeji nic dobrého.

Honza (Člen)
16.03.2011 21:30:53
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:

Až každej sráč zlodějskej bude vědět, že jí taky může koupit, tak jich to spoustu odradí. Ale to jsem odbočil.

Bohužel doba jde do řádné ass, takže věci směřují spíše tím špatným směrem... sick
http://www.novinky.cz/krimi/227183-usmr … resty.html


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Inženýrek (Člen)
16.03.2011 21:40:50
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Je to taková vošemetná situace, jako šikana je třeba řádně potrestat to jo, ale zas je blbý, že se při tom často něco stane a nakonec jde bručet ten co chtěl bejt v klidu.
Několikrát jsem něco takovýho taky zažil. Např. když jsem kdysi bydlel na intru a spolubydla se bavil tím, že mi věčně házel prázdný petky do skříně. Chvíli jsem si řikal, dobrý seš magor, za chvílí tě to přejde. Jednou jsem ale nějak vypěnil, vzal tu flašku a mrsknul ji po něm, což se ho strašně dotklo a vystartoval po mě. No, já ač povaha klidná, ale zrovna nasraná jsem ho jednou ranou sundal, skácel se a nic. Řikám si do píči, co je. Naštěstí se za chvíli zvednul a utekl se na hoďku vybrečet do koupelny. Musim říct, že ve mně docela hrklo, když se chvíli nezvedal.
Sice pak chodil tejden s tmavejma brejlema cool ale zajímavý, potom už jsme byli v pohodě smokin


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenda (Člen)
16.03.2011 22:22:19
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

To je dobrý, obyčejná bitka, blbá rána a kluk je nešťastnej, navíc se zřejmě jen bránili. 7 let je dle mě nesmysl, neudělal to úmyslně.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pajk (Člen)
16.03.2011 22:25:13
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Honza psal:
Zdenda psal:

Až každej sráč zlodějskej bude vědět, že jí taky může koupit, tak jich to spoustu odradí. Ale to jsem odbočil.

Bohužel doba jde do řádné ass, takže věci směřují spíše tím špatným směrem... sick
http://www.novinky.cz/krimi/227183-usmr … resty.html

Nikdy nevíš jestli se spravedlnosti dočkáš i když pomůžeš někomu komu kdo je v životní tísni a jde mu o život. Tak to prostě je. Neni se čemu divit, že spousta lidí nepomůže a radši dělá, že nic nevidísick.
Riskuješ svoje zdraví a život protože když vidíš jak někdo někoho bezhlavě mlátí, tak mu jdeš pomoct a buď dostaneš cenu Michala Velíška za občanskou statečnost když máš štěstí a nebo pudeš za katrsick. Holt horší to maj ty statečný co neutečou a mají snahu pomoci na rozdíl od těch co dělaji, že nic nevidí. Pokud chci někomu pomoci a cítím to jako morální občanskou povinnost, tak se musim rozhodnout hodně rychle, protože jde i mě o kejhák. Těžko odhadneš jestli máš praštit útočníka tak, nebo tak a zneškodníš ho tím na vždy, nebo jenom paralizuješ. To žádnej laik nemůže nikdy správně vyhodnotit.
Ty vole, někdy bych řekl, zlatej divokej západ, deset kroků votočka a buch buchbigsmile a je vyřešíno.

Kuba B12 (Člen)
16.03.2011 23:06:44
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:

To je dobrý, obyčejná bitka, blbá rána a kluk je nešťastnej, navíc se zřejmě jen bránili. 7 let je dle mě nesmysl, neudělal to úmyslně.

taky se tady povídá že to bylo jinakidontknow


honda je honda
Sandman (Člen)
17.03.2011 02:14:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:
Zdenda psal:
Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

Oba? Co udělal jako tlusťoch špatnýho? Chcípák se do něj sral, natáh mu jí, tlusťoch to nechal bejt, chcípák pokračoval dál. A že ho chytil tak, jak ho chytil a pak s nim ve vzteku třísknul vo zem, nemá si chcípák zasranej začínat. Já bych ho bejt tlusťochem ještě na tý zemi dokopal, sráč aby si dal příště pozor. Co si myslíš, že z takovýho chcípáka, kterej z tohodle chování má jak je vidět ještě prdel, natáčí si to atd vyroste?

No spíš se jedná vo to, že se moch tlusťoch o kousek natočit a se chcípákem jebnout o ten roh a chcípák pak už nemusel být a tlusťoch by měl život v ass  ...tlusťoch měl evidentně víc síly, stačilo chcípákovi natáhnout a pak ho pochcat.  Chápeš už proč čuráci oba??? bigsmile

Zjevně jsi nikdy v životě nezažil opojný a zatraceně nebezpečný pocit krvežíznivosti. Většinou ho dostávají flegmatici po nějaké době, pokud je na ně vyvíjen přílišný nátlak. Daný člověk se pak přestane ovládat a impulzivně udělá to první, co ho napadne. Tak tomu bylo nejspíš i v tomto okamžiku. Proto také asi toho suchara nechal ležet a nevšímal si ho poté, co s ním šlehl jako s otepí slámy.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
17.03.2011 02:19:36
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

hide psal:

Me stejne vzdycky dostane tohle video a hlavne scenka s ovladacembigsmilebigsmile
http://www.aumojekoule.eu/videa/nejobli … tail/3065/

Když jsem to viděl kdysi poprvé, fakt jsem čuměl, jak dokáže malé dítě vytočit, když mu z PC někdo odstraní fantasy postavičku nějaké hrysurprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Jarken (Člen)
17.03.2011 07:22:51
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Původně jsem myslel, že tohle vlákno vynechám, ovšem tuším Zdenda nahoře zmínil v médiích zmiňovaný případ onoho "myslivce", který střelil brokovnicí na ujiždějící zloděje, kteří mu se sběrny druhotných surovin ukradli šrot bratru za něco přes 1000 Kč a mj. postřelil jednu dívku tak, že je na jedno oko slepá.

Vzhledem k tomu, že o tomto případu něco opravdu vím, neboť jsem na něm na VSZ v Olomouci pracoval, a moje poznatky vycházejí z faktů ve spise, tak mne neuvěřitelně sere (po docela dlouhé době, obvykle mne média nechávají chladným a nekomentuji to co píšou), jak konkrétně v tomto případě na základě hrubě zmanipulovaných, zkreslených a částečných polopravd, se kolem toho člověka vytvořila jakási gloriola hrdiny a spravedlivého bojovníka proti grázlům fuck. Pokud opravdu chcete něco o tomto případě vědět, napište si zde a já pak napíšu pár poznámek ze kterých možná bude poznat, že není třeba věřit všemu s čím vyrukují média, nebo tv v pořadu Soukromá dramata.

Jinak fandím tlusťochoj good , já takhle kdysi u nás na Slovači přetáhl zezadu (a vůbec se za to dodnes nestydím) kluka o dvě třídy výš, který mne neuvěřitelně buzeroval a ubližoval jak mohl, pak jsem mu řekl, že jestli nepřestane, tak tu bitku od něj vydržím, ale udělám to znovu a znovu a nebude nikdy vědět kdy a jak, no a pak to prostě jednoduše přestalo, měl pouze rozbitou hlavu smokin
Proti hrubé síle platí někdy pouze hrubší síla, bez ohledu na zásady fair boje atd. Je třeba mít srdce bojovníka, no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
karlos100 (Člen)
17.03.2011 07:36:43
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jarken psal:

Původně jsem myslel, že tohle vlákno vynechám, ovšem tuším Zdenda nahoře zmínil v médiích zmiňovaný případ onoho "myslivce", který střelil brokovnicí na ujiždějící zloděje, kteří mu se sběrny druhotných surovin ukradli šrot bratru za něco přes 1000 Kč a mj. postřelil jednu dívku tak, že je na jedno oko slepá.

Vzhledem k tomu, že o tomto případu něco opravdu vím, neboť jsem na něm na VSZ v Olomouci pracoval, a moje poznatky vycházejí z faktů ve spise, tak mne neuvěřitelně sere (po docela dlouhé době, obvykle mne média nechávají chladným a nekomentuji to co píšou), jak konkrétně v tomto případě na základě hrubě zmanipulovaných, zkreslených a částečných polopravd, se kolem toho člověka vytvořila jakási gloriola hrdiny a spravedlivého bojovníka proti grázlům fuck. Pokud opravdu chcete něco o tomto případě vědět, napište si zde a já pak napíšu pár poznámek ze kterých možná bude poznat, že není třeba věřit všemu s čím vyrukují média, nebo tv v pořadu Soukromá dramata.

Jinak fandím tlusťochoj good , já takhle kdysi u nás na Slovači přetáhl zezadu (a vůbec se za to dodnes nestydím) kluka o dvě třídy výš, který mne neuvěřitelně buzeroval a ubližoval jak mohl, pak jsem mu řekl, že jestli nepřestane, tak tu bitku od něj vydržím, ale udělám to znovu a znovu a nebude nikdy vědět kdy a jak, no a pak to prostě jednoduše přestalo, měl pouze rozbitou hlavu smokin
Proti hrubé síle platí někdy pouze hrubší síla, bez ohledu na zásady fair boje atd. Je třeba mít srdce bojovníka, no né?No ano!

tos přesně vystihnul,co ta novinářská verbež dělá naprosto běžně..
holt to asi naše hysterická veřejnost vyžadujebigsmile
A máme to koukám většinou stejný,já přetáhnul kluka ze třídy,kterej byl ale
vo skoro dva roky starší,páč k nám propadnul a jednou takovej jak já,šutrem v čepici..
Tos měl vidět ten mazec,když se válel na zemi,kvičel a z gebzny mu tekla krev..
Hovno mu bylo,jen kousek kůže stržený,ale vypadalo to jak na jatkách..
Já dostal ředitelskou důtku a jantar už byl nafurt jako beránekbigsmile


...a bude hůř!
Mour (Člen)
17.03.2011 07:40:43
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Naposled k tomuto:

Jen bych chtěl říct, že chcípáka sem se nikdy nezastával a fandím tlusťochoj. Jen jsem chtěl upozornit jak se lehce stane z oběti potrestaný agresor.smile2

Filous (Člen)
17.03.2011 08:22:12
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

...dyš uš to tady rozebíráte, tag já byl taky dycky takovej chcípák a furt do mě vandroval Tonda, kerej byl jednou takovej...no tag sem mu jednou zlomil židlí ruku a byl klid...ofšem Toník si našel jinou vobjeť a dál rost pro kriminál...no a dneska je na Pankráci a lepí pytliky...no a i dyš Landa tenkrát eště nespíval, tag sem se začal řídit heslem "...a že si slabší, tag na to ser, předměty různý do ruky ber" a "...zařvi si oi, oi, dršku mu rozbij, s takovým šmejdem nesmíš se srát"good ...cihla, půlitr, klacek, cokolif...sice uš se neperu, ale na zábavách k tomu vopčas došlo, průser byl u mě dycky f tom, že začnu vidět rudě a nedokážu myslet na následkyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
17.03.2011 08:52:29
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Filous psal:

...dyš uš to tady rozebíráte, tag já byl taky dycky takovej chcípák a furt do mě vandroval Tonda, kerej byl jednou takovej...no tag sem mu jednou zlomil židlí ruku a byl klid...ofšem Toník si našel jinou vobjeť a dál rost pro kriminál...no a dneska je na Pankráci a lepí pytliky...no a i dyš Landa tenkrát eště nespíval, tag sem se začal řídit heslem "...a že si slabší, tag na to ser, předměty různý do ruky ber" a "...zařvi si oi, oi, dršku mu rozbij, s takovým šmejdem nesmíš se srát"good ...cihla, půlitr, klacek, cokolif...sice uš se neperu, ale na zábavách k tomu vopčas došlo, průser byl u mě dycky f tom, že začnu vidět rudě a nedokážu myslet na následkyidontknow

Ty woe ty ses bil nekdy ? takovej mirumilovnej tvor bigsmile uz odpohledu neskodnej surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenda (Člen)
17.03.2011 12:50:50
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jarken:

Chápu, že to třeba bylo jinak, mě však zajímá ta podstata a to je ta, že nemám v dnešní době jak bránit svůj majetek. Viz tahle blbost.: Už řadu let nám systematicky ničí někdo v ulici auta, starám se o ně jako málem nikdo, ruční mytí, vosky atd. Sem tam najdu na jednom z nich rejhu až do plechu, sprejem počmáraný disky kol atd. Nikdy sem nikoho nechytil a veřejně prohlašuju, že jestli někoho jednou chytnu spočítám mu to za všechny a je mi fuk esli už bude na útěku nebo ne. To samý s tim myslivce, budu se držet jen holý osnovy a to: vlezl mu někdo opakovaně na dvůr, opakovaně kradl. Kurnik já takovýho člověka přistihnout, navíc opakovaně a on mi ujíždět, pálim po něm taky. Ať si to příště zmetek rozmyslí a garantuju, že nebude tak vysmátej, až bude každej takovej ksindl vědět, že ji může koupit.
Před měsícem, známé vykradli vilu. Respektive v ní chytli hnědočecha, kterewj tvrdil, že on nic, že to našel otevřený a jen se šel podívat a vzít si pár věcí uvnitř. Škoda: vylámané a vyštípané všechny dveře, nábytek atd. Od rána se  s tím srala řada policajtů, kteří nám pak suše sdělili, že mu to stejně nemají jak dokázat a pustili ho. Nutno ovšem podotknout, že sami hořekovali na debilní zákony. Měl hnědák jen štěstí, že nebyli celá rodina doma, neboť pán je taky ozbroje a má tři malý děti a ten by ho rozsekal respektive rozstřílel na maděru.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Paladin86 (Člen)
17.03.2011 13:42:05
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mě na základce furt otravoval jeden větší kluk tak jsem ho sundal židlí bigsmile

Filous (Člen)
17.03.2011 13:43:02
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

...sem si fspoměl na jednu storku, kerou gdysy vyprávjel Komár, někerý ho možná znáte...von je takovej vjechejtek šlachovitej, ale je děsně fsteklejbigsmile ...noa  v dobje gdy eště zlobil a ´dál u ńáký bespečnostní agentůry, tag koukal z vokna a vidí jag mu šmejd krade z auta rádijo...no tag za nim vybjech i s kvérem, šmejd začal utikat a utikal po kolejích ale jen do tý doby, gdy mu kolem hlavy začli lítat fčelky, to uš začal bejt připosranej, tag zastavil...no a Komár nelenil, dobjech ho, prostrčil mu jednu ruku pot kolejema, cvak mu klepeta a se slovy "ty zmrde, ať ti vlak tu haksnu ujede" vodcházelsurprised...dyš se mu to za štvrt hoťky rozleželo v makovici a vrátil se k němu, šmejd byl pochcanej, posranej a ubrečenej, tag ho vodemk a pustil k vodě...takle na něgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
17.03.2011 13:50:47
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Billy psal:
Filous psal:

......cihla, půlitr, klacek, cokolif...sice uš se neperu, ale na zábavách k tomu vopčas došlo, průser byl u mě dycky f tom, že začnu vidět rudě a nedokážu myslet na následkyidontknow

Ty woe ty ses bil nekdy ? takovej mirumilovnej tvor bigsmile uz odpohledu neskodnej surprised

Neškodnej?surprised to povídej výpočetní technice co s nim přišla do kontaktu help
bigsmile

Lihy (Člen)
17.03.2011 13:59:51
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Filous psal:

......dyš se mu to za štvrt hoťky rozleželo v makovici a vrátil se k němu,...

Prd se mu rozleželo...., šel si jen pro pouta, ale ten vlak měl zase spožděníbigsmile

Billy (Člen)
17.03.2011 14:10:44
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Lihy psal:
Billy psal:
Filous psal:

......cihla, půlitr, klacek, cokolif...sice uš se neperu, ale na zábavách k tomu vopčas došlo, průser byl u mě dycky f tom, že začnu vidět rudě a nedokážu myslet na následkyidontknow

Ty woe ty ses bil nekdy ? takovej mirumilovnej tvor bigsmile uz odpohledu neskodnej surprised

Neškodnej?surprised to povídej výpočetní technice co s nim přišla do kontaktu help
bigsmile

bigsmile sem vyplif slinu bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
17.03.2011 14:47:32
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Základem je,nebyt ten šikanovanej,ale ten co šikanuje,pak je to pohodičkasmokinbigsmile
No a jednou se mě taky zadařilo trefit kořeňa tak,že zustal našponovanej se zapadnutým jazykem,tak sem toho šmejda ještě musel votáčet xichtem k zemi aby to rozdejchalfuck
No a loni při jednom konfliktu v jednom rockklubu sem byl za hodnýho,po tom co kořeň skončil na zemi sem zavelel k ůstupu a taky se mě to nevyplatilo,schytal sem to židlou přes palicu a vod té doby to vidím podobně jako Zdenda,prostě ten druhej šmejd už nesmí být akceschopnej a né ho nechat rozdejchat,takovej šmejd to pak vrací aji s urokamafuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
17.03.2011 15:33:03
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Lihy psal:
Billy psal:
Filous psal:

......cihla, půlitr, klacek, cokolif...sice uš se neperu, ale na zábavách k tomu vopčas došlo, průser byl u mě dycky f tom, že začnu vidět rudě a nedokážu myslet na následkyidontknow

Ty woe ty ses bil nekdy ? takovej mirumilovnej tvor bigsmile uz odpohledu neskodnej surprised

Neškodnej?surprised to povídej výpočetní technice co s nim přišla do kontaktu help
bigsmile

...chceš zlomit ruku židlí nebo rozbít hlavu cihlou???fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
17.03.2011 16:46:59
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Tady byli koukam všichni utlačovaný... Samej Mirek Dušín.cool
Ozve se taky nějakej utlačovatel, kterej mlátil mladší a menší?
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hans (Člen)
17.03.2011 16:58:58
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

já...přestal jsem s tím až když mě přerostli....od tý doby jsem nekonfliktní typ smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
17.03.2011 18:41:43
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

VikecB12 psal:

Základem je,nebyt ten šikanovanej,ale ten co šikanuje,pak je to pohodičkasmokinbigsmile
No a jednou se mě taky zadařilo trefit kořeňa tak,že zustal našponovanej se zapadnutým jazykem,tak sem toho šmejda ještě musel votáčet xichtem k zemi aby to rozdejchalfuck
No a loni při jednom konfliktu v jednom rockklubu sem byl za hodnýho,po tom co kořeň skončil na zemi sem zavelel k ůstupu a taky se mě to nevyplatilo,schytal sem to židlou přes palicu a vod té doby to vidím podobně jako Zdenda,prostě ten druhej šmejd už nesmí být akceschopnej a né ho nechat rozdejchat,takovej šmejd to pak vrací aji s urokamafuck

sic máš pravdu ale pokud natrefíš na mazánka dopadneš jak jábad půl roku podmínka...
ale jo borec už nebyl akce schopnejbigsmilebigsmilebigsmile

jinak su jako beránekevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
17.03.2011 18:43:55
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

dobre mu nalozil sracovi.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
nicola.foxx (Člen)
17.03.2011 22:29:25
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Nejlepsi je se temhle konfliktum naucit vyhejbat i kdyz sou situace kdy to nejde.
Sem to mel na zakladce podobne jako Filous.
Akorat sem mel stesti a sikanoval me cikan(Zaplat satan, ze se u nas jeste nemlelo drzkou vo rasismu). Kdyz sem dorazil domu s tretim monoklem, tak si me vzal tatik do parady, no a za mesic mi pri sikane ruply nervy, para z nosu a neletela zidle, ale lavice i s povesenejma aktovakama na hackach.
Lavice s aktovkama cerny drzce zlomila steheni kost, ten se skacel a pomsta pokracovala. Pruser byl f tom, ze jsem ho chnapnul pod krkem, posadil pod tabuli a tu jsem sesunul dolu a tim mu zlomil klicni kost a sedrel tu jeho drzku.

No a vot tej doby se tomu radsi vyhejbam, pac z toho byl trojka schovani, reditelska dutka, rodice museli na socialku a ja k detskymu psychousovi. To ze si na me zasedli nejvetsi kundy ucitelky, ktery tyhle smejdy chrani a ja sotva prolez uz byla jen tresnicka.

Takze vokecavat vokecavat a radci ustoupit. Pac u nas je vodjakteziva obrana trestanasick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
17.03.2011 22:43:09
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Ale psycholog odvedl dobrou práci... Dneska bys mouše neublížil. smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
17.03.2011 22:48:12
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Ondráš psal:

Ale psycholog odvedl dobrou práci... Dneska bys mouše neublížil. smile1good

Si dělej prdel blbečku. Navštěva každej den a musel jsem si psát deník a na všechno se ptalsick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Zdenda (Člen)
17.03.2011 23:22:24
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

nicola.foxx psal:
Ondráš psal:

Ale psycholog odvedl dobrou práci... Dneska bys mouše neublížil. smile1good

Si dělej prdel blbečku. Navštěva každej den a musel jsem si psát deník a na všechno se ptalsick

Hahahaha takže žádný soukromí hehehebigsmilesmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Sandman (Člen)
18.03.2011 01:24:10
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Zdenda psal:

Jarken:

Chápu, že to třeba bylo jinak, mě však zajímá ta podstata a to je ta, že nemám v dnešní době jak bránit svůj majetek. Viz tahle blbost.: Už řadu let nám systematicky ničí někdo v ulici auta, starám se o ně jako málem nikdo, ruční mytí, vosky atd. Sem tam najdu na jednom z nich rejhu až do plechu, sprejem počmáraný disky kol atd. Nikdy sem nikoho nechytil a veřejně prohlašuju, že jestli někoho jednou chytnu spočítám mu to za všechny a je mi fuk esli už bude na útěku nebo ne. To samý s tim myslivce, budu se držet jen holý osnovy a to: vlezl mu někdo opakovaně na dvůr, opakovaně kradl. Kurnik já takovýho člověka přistihnout, navíc opakovaně a on mi ujíždět, pálim po něm taky. Ať si to příště zmetek rozmyslí a garantuju, že nebude tak vysmátej, až bude každej takovej ksindl vědět, že ji může koupit.
Před měsícem, známé vykradli vilu. Respektive v ní chytli hnědočecha, kterewj tvrdil, že on nic, že to našel otevřený a jen se šel podívat a vzít si pár věcí uvnitř. Škoda: vylámané a vyštípané všechny dveře, nábytek atd. Od rána se  s tím srala řada policajtů, kteří nám pak suše sdělili, že mu to stejně nemají jak dokázat a pustili ho. Nutno ovšem podotknout, že sami hořekovali na debilní zákony. Měl hnědák jen štěstí, že nebyli celá rodina doma, neboť pán je taky ozbroje a má tři malý děti a ten by ho rozsekal respektive rozstřílel na maděru.

Kdyby mi někdo takhle někdo vykrádal barák, přetáhnu ho větví, kterou záhy spálím a hotovo. Černo nebo bělozloděj si mohou říkat, co chtějí. Já zas můžu tvrdit, že s tím už ke mně přišelbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
18.03.2011 01:27:57
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Filous psal:

...sem si fspoměl na jednu storku, kerou gdysy vyprávjel Komár, někerý ho možná znáte...von je takovej vjechejtek šlachovitej, ale je děsně fsteklejbigsmile ...noa  v dobje gdy eště zlobil a ´dál u ńáký bespečnostní agentůry, tag koukal z vokna a vidí jag mu šmejd krade z auta rádijo...no tag za nim vybjech i s kvérem, šmejd začal utikat a utikal po kolejích ale jen do tý doby, gdy mu kolem hlavy začli lítat fčelky, to uš začal bejt připosranej, tag zastavil...no a Komár nelenil, dobjech ho, prostrčil mu jednu ruku pot kolejema, cvak mu klepeta a se slovy "ty zmrde, ať ti vlak tu haksnu ujede" vodcházelsurprised...dyš se mu to za štvrt hoťky rozleželo v makovici a vrátil se k němu, šmejd byl pochcanej, posranej a ubrečenej, tag ho vodemk a pustil k vodě...takle na něgood

Chlape, to není moc dobré řešení. Tolik kolejí zas nemáme a i kdyby přece, víš, jak by to tu vlakovou dopravu brzdilo??bigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
fidoB6 (Člen)
18.03.2011 07:45:39
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Sandman psal:
Zdenda psal:

Jarken:

Chápu, že to třeba bylo jinak, mě však zajímá ta podstata a to je ta, že nemám v dnešní době jak bránit svůj majetek. Viz tahle blbost.: Už řadu let nám systematicky ničí někdo v ulici auta, starám se o ně jako málem nikdo, ruční mytí, vosky atd. Sem tam najdu na jednom z nich rejhu až do plechu, sprejem počmáraný disky kol atd. Nikdy sem nikoho nechytil a veřejně prohlašuju, že jestli někoho jednou chytnu spočítám mu to za všechny a je mi fuk esli už bude na útěku nebo ne. To samý s tim myslivce, budu se držet jen holý osnovy a to: vlezl mu někdo opakovaně na dvůr, opakovaně kradl. Kurnik já takovýho člověka přistihnout, navíc opakovaně a on mi ujíždět, pálim po něm taky. Ať si to příště zmetek rozmyslí a garantuju, že nebude tak vysmátej, až bude každej takovej ksindl vědět, že ji může koupit.
Před měsícem, známé vykradli vilu. Respektive v ní chytli hnědočecha, kterewj tvrdil, že on nic, že to našel otevřený a jen se šel podívat a vzít si pár věcí uvnitř. Škoda: vylámané a vyštípané všechny dveře, nábytek atd. Od rána se  s tím srala řada policajtů, kteří nám pak suše sdělili, že mu to stejně nemají jak dokázat a pustili ho. Nutno ovšem podotknout, že sami hořekovali na debilní zákony. Měl hnědák jen štěstí, že nebyli celá rodina doma, neboť pán je taky ozbroje a má tři malý děti a ten by ho rozsekal respektive rozstřílel na maděru.

Kdyby mi někdo takhle někdo vykrádal barák, přetáhnu ho větví, kterou záhy spálím a hotovo. Černo nebo bělozloděj si mohou říkat, co chtějí. Já zas můžu tvrdit, že s tím už ke mně přišelbigsmile

Tak ono by stačilo vzít velkej kuchyňskej nůž a potom co se bude válet v krvi mu ho dát do ruky...nikdo ti nedokáže, že tě nechtěl třebas i zabít...ale to je samý kdyby,aby,...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Billy (Člen)
18.03.2011 09:50:03
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

VikecB12 psal:

Základem je,nebyt ten šikanovanej,ale ten co šikanuje,pak je to pohodičkasmokinbigsmile
No a jednou se mě taky zadařilo trefit kořeňa tak,že zustal našponovanej se zapadnutým jazykem,tak sem toho šmejda ještě musel votáčet xichtem k zemi aby to rozdejchalfuck
No a loni při jednom konfliktu v jednom rockklubu sem byl za hodnýho,po tom co kořeň skončil na zemi sem zavelel k ůstupu a taky se mě to nevyplatilo,schytal sem to židlou přes palicu a vod té doby to vidím podobně jako Zdenda,prostě ten druhej šmejd už nesmí být akceschopnej a né ho nechat rozdejchat,takovej šmejd to pak vrací aji s urokamafuck

I ty Brute ? surprised bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
18.03.2011 12:44:54
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

http://zpravy.idnes.cz/muz-pristihl-u-g … zpravy_jog
tady se prostě člověk musí nechat okrást a potom doufat ,že soud udělá na zloděje aspoň bububu a už to prosimtě nikdy nedělejidontknowidontknowidontknowsicksick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
18.03.2011 12:58:10
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

K.a.s.y.m. psal:

http://zpravy.idnes.cz/muz-pristihl-u-garaze-sberace-kovu-zbil-ho-tyci-svlekl-a-odvezl-do-lesa-1z2-/krimi.asp?c=A110318_110836_ostrava-zpravy_jog
tady se prostě člověk musí nechat okrást a potom doufat ,že soud udělá na zloděje aspoň bububu a už to prosimtě nikdy nedělejidontknowidontknowidontknowsicksick

To jo,zachvílu kdyš ti budou něco krast před vočima a ty je nebudeš moct ani vokřiknoutsick Zrovna tendle zmetek společnosti by se těm garážím vyhýbal hodně velkým vobloukem,takhle jim to jenom stát posvětí že co dělají,dělají správněcool Asi je někde něco špatněhelp Kurva Jarkene,dělej s tím něcohelpsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
18.03.2011 13:43:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Je to bordel neskutecnej bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
PALOUS (Člen)
18.03.2011 13:54:46
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:

Čuráci oba. Mohlo se stát neštěstí bad

dybych tě neznal tak bych si myslel že si děláš prdelevil


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
18.03.2011 14:09:38
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Sandman psal:

http://www.aumojekoule.eu/videa/nejnovejsi/detail/4568/

Bacha na tlusté děti, také se dokážou veeelmi efektivně bránitbigsmileevil

Tak maj to vyřízený a dnes sou k sobě jak nej kámošigood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/91_03072009061.jpg

Jebat motorky :-)
hans (Člen)
18.03.2011 14:18:40
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

bigsmilebigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
18.03.2011 14:41:25
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

goodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
18.03.2011 14:54:14
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honza (Člen)
18.03.2011 16:52:02
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Fresh Man (Člen)
18.03.2011 17:11:58
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

nicola.foxx psal:

Nejlepsi je se temhle konfliktum naucit vyhejbat i kdyz sou situace kdy to nejde.
Sem to mel na zakladce podobne jako Filous.
Akorat sem mel stesti a sikanoval me cikan(Zaplat satan, ze se u nas jeste nemlelo drzkou vo rasismu). Kdyz sem dorazil domu s tretim monoklem, tak si me vzal tatik do parady, no a za mesic mi pri sikane ruply nervy, para z nosu a neletela zidle, ale lavice i s povesenejma aktovakama na hackach.
Lavice s aktovkama cerny drzce zlomila steheni kost, ten se skacel a pomsta pokracovala. Pruser byl f tom, ze jsem ho chnapnul pod krkem, posadil pod tabuli a tu jsem sesunul dolu a tim mu zlomil klicni kost a sedrel tu jeho drzku.

No a vot tej doby se tomu radsi vyhejbam, pac z toho byl trojka schovani, reditelska dutka, rodice museli na socialku a ja k detskymu psychousovi. To ze si na me zasedli nejvetsi kundy ucitelky, ktery tyhle smejdy chrani a ja sotva prolez uz byla jen tresnicka.

Takze vokecavat vokecavat a radci ustoupit. Pac u nas je vodjakteziva obrana trestanasick

sem  na tebe pysnej good


Bandit pičo
John (Člen)
18.03.2011 23:56:15
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

PALOUS psal:
Sandman psal:

http://www.aumojekoule.eu/videa/nejnovejsi/detail/4568/

Bacha na tlusté děti, také se dokážou veeelmi efektivně bránitbigsmileevil

Tak maj to vyřízený a dnes sou k sobě jak nej kámošigood
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009061.jpg

goodbigsmile

Billy (Člen)
19.03.2011 12:34:49
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
19.03.2011 12:41:34
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

tohle nejni šikan tohle je pičusheadshake

jinak dá se počítat do šikan když jsem chtěl učitelku dostat do postelesurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
19.03.2011 14:12:55
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Banditatom psal:

tohle nejni šikan tohle je pičusheadshake

jinak dá se počítat do šikan když jsem chtěl učitelku dostat do postelesurprisedbigsmile

zalezi jaks ji to jako naznacoval ze jo smokin bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
19.03.2011 14:29:54
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Billy psal:
Banditatom psal:

tohle nejni šikan tohle je pičusheadshake

jinak dá se počítat do šikan když jsem chtěl učitelku dostat do postelesurprisedbigsmile

zalezi jaks ji to jako naznacoval ze jo smokin bigsmile

evildo postele jsem ji nedostal ale šáhl jsem sismokin větší kozy jsem v ruce nedrželbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
romas (Člen)
19.03.2011 15:16:30
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Mour psal:

Pánové a je to tady:  http://www.novinky.cz/krimi/227996-mlad … pesti.html

A jenom bránil fotra. smile2

Chcípákům samozřejmě nepřeji nic dobrého.

Něco málo o tom vím a věřte že to bylo úplně jinak, ten synáček s fotrem tam měli problém s nějakou slečnou a ten kluk se ji zastal..., možná ho chudáček zabil jen jednou ránou, ale že do něj pak ubožáci ještě kopali jak bez mozku na to se nějak zapomělo..., za mě provaz voboum


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Luk (Člen)
21.03.2011 20:48:40
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

jarken: tak jak to bylo s tou sbernou?


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Jarken (Člen)
23.03.2011 15:46:02
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Rozsudkem Krajského soudu v Brně  byl myslivec uznán vinným trestnými činy vraždy podle § 219 odst. 1 tr. zák. ve stadiu pokusu podle § 8 odst. 1 tr. zák. a poškozování cizí věci podle  § 257 odst. 1 tr. zák. pro skutek spočívající v tom, že

dne 12.3.2009 v době kolem 06:00 hodin na základě předchozího upozornění poplašného zařízení, signalizujícího narušení objektu výkupny druhotných surovin, kterou provozoval, přijel k tomuto objektu sídlícímu vedle areálu zemědělského družstva, v katastrálním území Ivančice svým vozidlem a po spatření zde stojícího vozidla Ford Courier bílé barvy, RZ 6B5 2650 zastavil, ze svého vozidla vystoupil a vlastní, legálně drženou loveckou brokovnicí dvojkou, systém Hammerless, výrobce Zbrojovka Brno, model ZP 45, ráže 16/16, za použití brokových nábojů s průměrem broku 4 mm, 2x vystřelil na rozjíždějící se zmíněné vozidlo Ford Courier, přičemž poprvé se tak stalo ze vzdálenosti menší než 5m, kdy zasáhl levé přední dveře vozidla, které prostřelil a roj broků zasáhl řidiče vozidla XY do zevní strany stehna levé dolní končetiny, čímž mu v tomto místě způsobil mnohočetnou otevřenou ránu, kterou lze charakterizovat jako zranění lehké a podruhé vystřelil ze vzdálenosti menší než 15m, kdy zasáhl skleněnou výplň levého křídla zadních dveří zavazadlového prostoru, kterou prostřelil  a roj broků zasáhl spolujezdkyni YX do hlavy, čímž jí způsobil otevřenou ránu pravého oka, které muselo být následně chirurgicky odstraněno, poranění levého oka cizími tělísky v očnici a mnohočetné střelné rány a oděrky obličeje a hlavy, kteréžto zranění lze charakterizovat ve svém souhrnu jako vážné a ztrátové, neboť jmenovaná se v jeho důsledku nachází na hranici těžké slabozrakosti až praktické nevidomosti bez předpokladu výraznějšího zlepšení, přičemž v důsledku popsaného život bezprostředně ohrožujícího jednání obžalovaného  ke smrti XY a YX nedošlo jen shodou náhod; jednáním obžalovaného pak došlo k výše popsané škodě na vozidle Ford Courier vlastníka AB ve výši 30.031 ,-Kč.


Myslivci byl uložen  úhrnný trest odnětí svobody v trvání 6 roků do věznice s dohledem. Dále mu byl uložen trest propadnutí věci (brokovnice) podle
a trest zákazu činnosti spočívající v zákazu držení, nošení a užívání střelné zbraně na dobu 5 roků.


Rozsudkem Vrchního soudu v Olomouci  bylo k odvolání obžalovaného a státního zástupce rozhodnuto tak, že odvolací soud zrušil napadený rozsudek soudu I.stupně a nově rozhodl tak, že myslivce uznal vinným pokusem zločinu zabití a přečinem poškození cizí věci , za což mu uložil úhrnný trest odnětí svobody na 3 roky s podmíněným odkladem na zkušební dobu 5 let se současným vyslovením dohledu nad obžalovaným. Dále uložil trest propadnutí věci (brokovnice) a trest zákazu činnosti spočívající v zákazu držení, nošení a užívání střelné zbraně na 10 let.

Jednáním myslivce však nemohly být naplněny ani zákonné znaky trestného činu zabití podle § 141 odst. 1 trestního zákoníku. Opakované krádeže vloupáním do jeho provozovny jsou bezesporu jednáním nepříjemným, zlým, protizákonným, zraňujícím, směřujícím proti jeho majetku a ve svém důsledku snižujícím jeho hodnotu a bezesporu mu ztrpčovaly život. Nejde však o jednání, která byla způsobilá způsobit mu mimořádnou újmu na právech, zejména natolik závažnou škodu na jeho majetku, která by představovala jeho existenční ohrožení, či jemu blízkých osob. Sám odsouzený neuvedl, že by se v důsledku jednání neznámých pachatelů dostal do existenčního ohrožení, citelného zhoršení životní úrovně, pádu do chudoby či značné sociální nejistoty. Jistou logiku by mělo jednání odsouzeného Karla Bašty, jako reakce na provokaci v případě, že by skutečně došlo od roku 1997 nejméně k 20 případům vloupání do jeho sběrny a tohoto jednání by se dopouštěly prokazatelně stejné osoby, o kterých by to bezpečně věděl a které poznal. Tak tomu však nebylo. Odsouzený ve svých výpovědích uvedl, že pachatele poslední krádeže, při které použil střelnou zbraň, neviděl, nevěděl jejich počet a neznal ani vozidlo Ford Courier, které bylo ke krádeži použito. Míra závažnosti, resp. negativní charakter provokujícího jednání poškozených musí být v konkrétním případě v odpovídajícím poměru k zcela mimořádnému významu zákonem chráněného zájmu, tj. lidského života, což v daném případě zcela jistě prokázáno nebylo.V daném případě proti sobě stál na straně jedné majetek poškozeného ve formě železného šrotu za cca 1.800,-Kč, tedy hodnota nezpůsobilá vyvolat tak závažnou škodu na jeho majetku, jenž by vyvolávala jeho majetkové existenční ohrožení, a na straně druhé reálná hrozba zmaru dvou lidských životů. Další škoda mu přitom nebyla způsobená ani při samotném vniknutí pachatelů do objektu. Na dokreslení je třeba říct, že o nejméně 20-ti případech krádeží vloupáním, otrávení psů a výstřelu na jeho osobu hovoří toliko sám odsouzený, ovšem z policejních evidencí od r. 1997 nic takového zjištěno nebylo zjištěno a prokázána byla toliko oznámení o vloupání ve 4 případech.



Zcela jednoznačně tak zastávám názor, že myslivec nejednal v žádném rozrušení, ale naopak plánovitě, cílevědomě a mstivě.Toto své tvrzení opírám o následující fakta plynoucí ze spisového materiálu, které pro lepší orientaci uvádím v následujících bodech :

-    ani na okamžik neuvažoval a nepokusil se narušení objektu řešit zákonem předvídaným, legitimním způsobem, tj. že by informoval policii a vyžádal si její zásah na místě za účelem dopadení narušitelů,
-    předem nastražil past na případné pachatele vloupání do svého objektu a byl již rozhodnut jakým způsobem bude v případě jeho narušení reagovat,
-    po přijetí signálu, že skutečně došlo k narušení objektu, o čemž byl zpraven SMS zprávou, jednal okamžitě podle předchozího záměru,
-    vyzbrojil se brokovnicí,
-    vzal si speciálně upravené náboje,
-    vozidlem se urychleně dopravil na místo činu,
-    po dojezdu na místo aniž by zkoumal k čemu skutečně došlo ihned použil brokovou střelnou zbraň,
-    nezajímal se o to kdo v autě sedí a jak početná je jeho posádka a případně čeho se dopustili,
-    po dvojnásobném, zjevně mířeném výstřelu z brokovnice do interiéru auta, kdy vozidlo zasáhl z bezprostřední blízkosti, se po zastavení vůbec nezajímal o další osud zraněné posádky, neposkytl jim pomoc a to ani za situace, kdy o ní byl výslovně poškozenou postřelenou žádán a nepokusil se ani přivolat lékařskou pomoc, byť její krvácející zranění bylo zjevné, naopak veškerou pozornost soustředil na zajištění odcizeného kovového šrotu v hodnotě cca 1.800,-Kč,
-    jeho tvrzení, že první „hozenou ránu“ použil v úmyslu zastavit vozidlo, protože chtěl poškodit kolo, zcela odporuje zjištěným faktům a i principům formální logiky, protože v dané situaci a pozici ve které se nacházel, jediným možným způsobem jak mohl zastavit vozidlo, bylo zasažení jeho řidiče o což se také evidentně snažil, když ze vzdálenosti menší než 5 metrů vystřelil do  dveří řidiče, z čehož je zřejmé, že rozhodně nemířil na žádné kolo, ale na horní část řidičova trupu,
-    totéž platí i o druhém výstřelu, kdy výstřel odsouzeného mířil nahoru do levého zadního okna vozidla a byl tak zjevně veden snahou zasáhnout horní část trupu, či hlavy vpředu sedících osob,
-    o jeho bezohlednosti a lhostejnosti se vzniklým následkem svědčí též, že ani následně se o osud zraněných nezajímal, naopak likvidoval stopy trestné činnosti tím, že uklízel vystřelené nábojnice a čistil své auto,
-    vloupání, střelbu ani zranění poškozené dívky neohlásil ani orgánům Policie ČR.

Takové jednání odsouzeného prokazatelně vylučuje možnost, že jednal v době činu ve stavu silného rozrušení a naopak dokládá, že jednal od počátku plánovitě a mstivě.

Jako další skutečnost, která jednání odsouzeného dokresluje, je třeba zmínit fakt, že odsouzený je dlouholetým myslivcem a je držitelem zbrojního průkazu i několika střelných zbraní. V mládí po dobu 2-3 let býval i sportovním střelcem. Obecně, aby kterákoliv osoba získala zbrojní oprávnění k držení a nošení zbraně (zbrojní průkaz), musí splňovat podmínky, které jsou stanoveny zákonem č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu. Mezi ně patří, že žadatel o zbrojní průkaz má povinnost podrobit se zkoušce odborné způsobilosti, která se skládá z části teoretické (písemný test ze zákona o zbraních a střelivu, prováděcích předpisů, nauky o zbraních a střelivu a zdravotnického minima) a z části praktické (zjištění znalostí bezpečné manipulace se zbraněmi a střelivem a střelby na pevný cíl). Odsouzený tedy věděl jak se zbraní a střelivem nakládat, musel znát zásady nošení zbraní a zásady jejich použití. Je mu známo i to, že nesmí použít zbraň, byť i oprávněně, pokud tuto nemá pod kontrolou a nemůže plně odpovídat za následky střelby. Rovněž tak byl seznámen a proškolen ze zdravotnického minima (poskytnutí pomoci osobám). Jako dlouholetý myslivec, od roku 1981, byl řádně seznámen a přezkoušen mimo jiné i z podmínek  pro používání lovecké palné zbraně a musel vědět, že loveckou palnou zbraň může použít pouze k loveckým účelům (lov zvěře, usmrcování nepůvodních, zavlečených druhů živočichu a usmrcování toulavých psů a koček v honitbě atd.), nikoliv však k ochraně života, zdraví a majetku. Dále je třeba si uvědomit, že odsouzený použil při střelbě loveckou brokovnici do které použil brokové střelivo ráže 16 mm, který obsahoval větší množství broků průměru 4 mm (běžně používaných k lovu menší zvěře jako bažanti, zajíci, ale i lišky), přičemž jde o náboj s tzv. hromadnou střelou. Odsouzeným použité náboje, ony zmíněné hromadné střely s brokovou náplní, byly navíc opatřeny tzv. košíčkem, který způsobuje, že po určitou dobu či vzdálenost, vede brokové náboje pohromadě, tzn., že tato střela po určitou, kratší vzdálenost působí jako střela jednotná.Tím se dosahuje daleko větší ranivosti, než následně po oddělení košíčku, kdy se sice už snižuje ranivost střel, ale zvětšuje se plocha  na kterou broky působí. Této skutečnosti si odsouzený také byl vědom a pokud použil takto speciálně upraveného náboje na menší vzdálenost, musel vědět a být s tímto i srozuměn, že střela působí jako střela jednotná s větším zraňujícím účinkem. Odsouzený sám uvedl, že košíček se oddělí po cca 8-10 m letu na cíl, přesto loveckou zbraň s tímto střelivem použil proti vozidlu s poškozenými a nejméně v jednom případě na vzdálenost kratší.

Za důležité je třeba považovat i postupné pozměňování výpovědí odsouzeným , kdy na samém počátku trestního řízení, při svém výslechu jako obviněný, v přítomnosti svého advokáta uvedl, že 12. 3. 2009 doma spal, když mu cca v 5.30 přišla SMS o narušení objektu výkupny, načež se urychleně oblékl, seběhl do suterénu, kde si vzal ze skříně loveckou dvojhlavňovou brokovnici ráže 16 mm, 4 náboje téže ráže a vyrazil k objektu výkupny. Tedy zcela vědomě, s úmyslem ji použít si s sebou bere zbraň, a to na základě oznámení o napadení objektu. Oproti tomu, již u hlavního líčení před Krajským soudem v Brně uvádí, že byl doma již oblečen, měl nachystanou zbraň a náboje, protože byl připraven vyrazit do revíru, když přišla SMS se zprávou o napadení objektu a on ihned vyrazil bez rozmyšlení na místo. Tedy zbraň si podle svého tvrzení nebral vědomě s úmyslem jí použít, ale měl ji prostě s sebou, protože chtěl jít do revíru na lov.Tady jde o účelovou úpravu výpovědi odsouzeného, které je zřejmá např. z toho, že i u změněné výpovědi uvádí, že měl u sebe 4 ks brokových nábojů, což však zákonitě vyvolává otázku, zda 4 náboje nejsou na lov málo za předpokladu že se chystal jít do revíru na lov škodné (liška nebo toulavá kočka), jak uváděl. Množství nábojů tak zcela logicky odpovídá první výpovědi odsouzeného, ve které uváděl, že se po alarmující SMS v rychlosti oblékl, vzal zbraň a několik nábojů a vyrazil ke sběrně. Opakovaně zdůrazňujeme, že jednání obžalovaného s ohledem na komplex shora blíže rozvedených podstatných faktů plynoucích ze spisu, nelze posoudit jako čin v silném rozrušení, neboť po celou dobu, od oznámení vloupání do objektu jednal evidentně chladnokrevně a jeho jediným zájmem byla ochrana jeho majetku, s tím, že při navazující střelbě se současně mstil přistiženým za všechny předchozí případy útoku na svůj majetek.K tomu opětovně poukazujeme na jeho naprostou neúctu k hodnotě lidského života dokumentovanou právě jeho činností po zastavení vozidla pachatelů, kdy svým autem dojel k vozidlu pachatelů, přeložil odcizený kovošrot do svého auta, zajel s ním do objektu své provozovny, vyložil ho a při jízdě domů také očistil své vozidlo a především neposkytl poraněným potřebnou pomoc spoléhaje pravděpodobně na to, že sami nic hlásit nebudou, když jsou si vědomi toho, že se i oni dopustili trestné činnosti k jeho škodě.

Je třeba si uvědomit, že odsouzený způsobil škodu třem poškozeným, přičemž jedné z nich (22 let),která se navíc na krádeži šrotu nijak nepodílela, svým jednáním způsobil velmi závažné a nevratné poškození zdraví, praktickou slepotu. Její návrat do běžného života nebude již nikdy zcela možný a bude odkázána na pomoc jiných osob.  Postřelené YX navíc ani neposkytl bezprostředně po činu žádnou pomoc, přestože tak učinit, měl a mohl, přestože ho sama poškozená, krvácející ze střelné rány na hlavě, o poskytnutí pomoci žádala a říkala mu, že nevidí.Odsouzený byl při vydávání zbrojního průkazu přezkoušen ze zdravotnického minima, tzn. poskytnutí neodkladné pomoci zraněným, tedy musel si být svých povinností a znalostí vědom, přesto tak neučil. Místo poskytnutí pomoci těžce zraněné osobě se staral v prvé řadě o svůj starý šrot v hodnotě cca 1.800,-Kč. Rovněž je nutné si uvědomit to co bylo již uvedeno v předchozích částech textu, tzn., že v případě odsouzeného jde o dlouholetého držitele zbrojního průkazu, myslivce a střelce, který má letité zkušenosti s nošením a používáním střelných zbraní a tedy osobu, která si musela být vědoma následků střelby.


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
VikecB12 (Člen)
23.03.2011 16:47:53
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jarkene,to je fšecko moc pěkný,ale stejně bych byl rači pro,aby mu stát rači ještě zaplatil to střelivogood Ta nána musela dobře vědět že de její mrdáč čórovat a tak by s tim měl každej počítat že nějakou tu fčelku koupícool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenek (Člen)
23.03.2011 18:24:12
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Přesně co říká Romas, trest smrti, ten zabitej byl můj soused, a co se týče toho nimroda, tak jak praví Vikec, byly to čorkaři a hotovo, připadá mě že někteří soudci budou za chvíli všem těm hajzlům dávat vyznamenání, podle toho to taky v tomhle státě vypadá. Zdenek.sickbad

barynek (Člen)
23.03.2011 22:11:26
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

VikecB12 psal:

Jarkene,to je fšecko moc pěkný,ale stejně bych byl rači pro,aby mu stát rači ještě zaplatil to střelivogood Ta nána musela dobře vědět že de její mrdáč čórovat a tak by s tim měl každej počítat že nějakou tu fčelku koupícool

souhlasgood

stát chrání grázly a ty si pak děaj co chtěj. Jseš na mým pozemku, tak počítej s tím, že ti můžu ustřelit palici,když tam nemáš co dělat. hotovo


Bandit 4EVER!!!
MaraKM (Člen)
23.03.2011 22:24:26
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Prokazatelné zloděje bych trestal velmi přísněji než je tomu v současnosti u nás...

Navíc musím říct, že sám vlastním zbrojní průkaz už docela dlouho (na to kolik mi je) zbraní máme doma také relativně dost a asi bych neváhal se jich chopit... Mám i jisté zdravotní problémy, jsem po transplantaci atd atd a rozhodně bych do pěstního souboje nešel, protože vím jak bych pak mohl dopadnou a tato vidina by mi v mých očích zbraň přímo kázala použít ať by si pak kdo chtěl říkal co chtěl...

nicméně na zloděje na útěku bych asi již nestřílel (taky ale podle toho co stihnul napáchat nebo co mi ukradl)


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
23.03.2011 23:29:31
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jarkene sorry, ale:

- je mi úplně jedno jestli kradli šrot za 1800,- nebo za 180000,- jde o princip. Moc dobře vím, jak to v tomhle státě funguje s grázlama a jakou šanci bránit se či se dovolat spravedlnosti má obyčejnej člověk. Grázlové se dneska smějou nám všem do ksichtu, smějou se do ksichtu fízlům, vám soudcům, zkrátka všem, páč moc dobře vědí, že se jim de facto hovno může stát. Tady tenhle čorkařskej zmrd a ta jeho zmrdka, co jakože nevěděla co jde dělat její chábr na cizí pozemek (mimochodem to jí jako někdo žere tyhle kecysick zaplať satan kurva jedna, že už neuvidígood) byl stejnýho mínění, smál se nám všem do ksichtu, bo věděl, že dle práva se mu stane více méně hovno. A bohužel panáček narazil na cholerika, kterýho to už takhle sralo a nakropil to do nich. Já se mu nedivím a upřímě mu fandím a přeji si, aby takovýchto případů bylo jen a jen více. Až takovýhle sráči, co chtěj krást, budou mít v hlavě strašáka, že jim taky někdo může ustřelit kebuli, tak se vsadim, že si to většina z nich hodně rozmyslí. Neříkám, že to je úplně to nej co může normální člověk udělat, pravda, není to příliš inteligentní řešení, ale do prdele kde se máme dovolat nějaký spravedlnosti? U Policie, u soudců, v našich zákonech? Směšný. Skutečně se někdo diví, že když dneska chytne někdo zloděje tak se rozmýšlí zda volat Policii? Kdyby to v tomhle státě nebylo tak, jak píšu, věřim, že by lidi polišům a právu přednost dali. Z poslední doby viz. jak malýmu degešovi co málem utýral a ušukal toho kluka z děcáku snížili podstatně trest. To bych blil...sick

Sorry za vulgarismy ale je to tak.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jarken (Člen)
24.03.2011 08:03:12
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

No některá vyjádření raději už nebudu komentovat bad, ale na závěr, než se k tomuto tématu odmlčím si dovolím ještě dvě malé poznámky:

a) všimněte si, že NIKDO NIKDY (žádný orgán) ani náhodou neuvažoval o tom, že tato situace by mohla být vnímána jako jednání v nutné obraně, šlo jen a pouze o to, zda je to pokus vraždy, nebo privilegovaná skutková podstata tr. činu zabití, kde je nižší sazba, pro nutnou obranu nebyly splněny zákonné podmínky a fertig!

b) podle filozofie některých shora, by pak bylo správné postřílet  i děti co Ti v sadu, tj. na Tvém pozemku, sedí na jabloni a kradou jablka smile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
24.03.2011 08:06:19
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

P.S. A ta "slepá nána" byla stopařka, která žádného z těch ostatních v autě neznala, nevěděla kam jedou, co dělají a... a vůbec už na to ass !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Lihy (Člen)
24.03.2011 08:28:34
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

"Zcela jednoznačně tak zastávám názor, že myslivec nejednal v žádném rozrušení, ale naopak plánovitě, cílevědomě a mstivě." To určitě jednal, ale taky mě to nijak nepobuřuje. Na druhou stranu je fakt, že kdyby bylo legální odprásknout toho kdo ti vlezl krást na tvůj pozemek (jak to tady plno lidí chce), tak by to nejspíš nevedlo ke snížení počtu krádeží, ale naopak by každej chmaták měl bouchačku aby mohl střelit dřív než ho odpráskne majitel....

Ps. Hele a co by řikal zákon na to, kdyby borec zavolal cajty a než by přijeli tak prostřílel tu dodávku, že se snažil zabránit jim v odjezdu (nemyslim že by to dělal jen jako, prostě picnul by po kolech)...? Pravděpodobně by to stejně někdo koupil bo měl broky... byl by rozdíl kdyby si vzal třeba kulovnici?

K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 08:55:31
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

No holka měla holt smůlu z tohohle důvodu stopem nejezdim a ani stopaře neberu.

Co mi ale nejde na rozum je tohle

Míra závažnosti, resp. negativní charakter provokujícího jednání poškozených musí být v konkrétním případě v odpovídajícím poměru k zcela mimořádnému významu zákonem chráněného zájmu, tj. lidského života, což v daném případě zcela jistě prokázáno nebylo.V daném případě proti sobě stál na straně jedné majetek poškozeného ve formě železného šrotu za cca 1.800,-Kč, tedy hodnota nezpůsobilá vyvolat tak závažnou škodu na jeho majetku, jenž by vyvolávala jeho majetkové existenční ohrožení, a na straně druhé reálná hrozba zmaru dvou lidských životů.

To se jako mám dojít podívat do jejich auta kolik mi toho ukradli a pak mu ustřelit je malíčekidontknowidontknowidontknow holt musej počítat s tim ,že jí koupěj když jdou krást.

A u tohohle se ani nedivim,že našli jen v evidenci je 4 případy.

Další škoda mu přitom nebyla způsobená ani při samotném vniknutí pachatelů do objektu. Na dokreslení je třeba říct, že o nejméně 20-ti případech krádeží vloupáním, otrávení psů a výstřelu na jeho osobu hovoří toliko sám odsouzený, ovšem z policejních evidencí od r. 1997 nic takového zjištěno nebylo zjištěno a prokázána byla toliko oznámení o vloupání ve 4 případech.

Já mám s policajtama jen blbou zkušenost a tu co mám tak jediný co je zajíma je jak někoho dostat když se sveze v ulici na motorce bez helmy(a ještě na udání..čas jejich příjezdu byl asi dvě minuty bo dýl jsme tam nestály) a jestli má v pořádku lekárničku ale pokud jde o rušení pořádku nebo jinej problém maj spoustu keců proč nepřijet a nebo přijedou když už je po všem.Takže tomu ,že všechno nehlásil se vůbec nedivim bo v tomhle státě je Spravedlonost na spoustu věcí opravdu slepásick

To jestli finální jednání toho myslivce bylo adekvátní je věc druhá..nemusel úmyslně střílet zrovna po nich..stačilo rozstřílet auto,ale kdyby mě někdo soustavně vykrádal byť i jen po malejch částkách taky by mě to dost sralo.
Ale je dobrý Jarkene,že jsi to sem napsal...já vždycky rád slyšim jinej zdroj než TV hovna a jinej bulvárgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
24.03.2011 09:18:20
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Vlastně by sme se měli chovat tak nějak solidárně,mě těch 18kil nezrujinuje,ale druhýmu to pomůže,tak bych ho vlasně měl nechat jít,možná mu ještě něco přihodit a popřát mu šťastnou cestugood Šmejd to vobratem protočí v matech,nebo si koupí fetfuck
Kurva,něco je špatněsmile2 Poliš má dojet,vobhlídnout vo co tam de a pak z kastlíku z auta vytáhnout bouchačku zamotanou v umaštěným hadříku a šoupnout ju tomu hajzlovi pěkně do auta. Samozřejmě by to byla bouchačka,kerou by předtím sebral nějakýmu dýlerovi někde zarohem kdyš mu dával sadu pendrekem... A jestli nezemřeli,žijí tam až dodnessmokinbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
24.03.2011 09:21:17
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

VikecB12 psal:

Vlastně by sme se měli chovat tak nějak solidárně,mě těch 18kil nezrujinuje,ale druhýmu to pomůže,tak bych ho vlasně měl nechat jít,možná mu ještě něco přihodit a popřát mu šťastnou cestugood Šmejd to vobratem protočí v matech,nebo si koupí fetfuck
Kurva,něco je špatněsmile2 Poliš má dojet,vobhlídnout vo co tam de a pak z kastlíku z auta vytáhnout bouchačku zamotanou v umaštěným hadříku a šoupnout ju tomu hajzlovi pěkně do auta. Samozřejmě by to byla bouchačka,kerou by předtím sebral nějakýmu dýlerovi někde zarohem kdyš mu dával sadu pendrekem... A jestli nezemřeli,žijí tam až dodnessmokinbigsmile

...koukam na to podobně a je mi s toho stejně smutno...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
24.03.2011 09:47:05
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jebu na to,je tady azuro,nemám do čeho píchnout,du zakrojit nějakej ten kilometřík na béčkugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 10:12:18
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

VikecB12 psal:

Jebu na to,je tady azuro,nemám do čeho píchnout,du zakrojit nějakej ten kilometřík na béčkugood

ač jsem to tu čet v klidu tak teď jsi mě vážně nasralfuckbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
24.03.2011 12:54:19
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Jarken psal:

No některá vyjádření raději už nebudu komentovat bad, ale na závěr, než se k tomuto tématu odmlčím si dovolím ještě dvě malé poznámky:

a) všimněte si, že NIKDO NIKDY (žádný orgán) ani náhodou neuvažoval o tom, že tato situace by mohla být vnímána jako jednání v nutné obraně, šlo jen a pouze o to, zda je to pokus vraždy, nebo privilegovaná skutková podstata tr. činu zabití, kde je nižší sazba, pro nutnou obranu nebyly splněny zákonné podmínky a fertig!

b) podle filozofie některých shora, by pak bylo správné postřílet  i děti co Ti v sadu, tj. na Tvém pozemku, sedí na jabloni a kradou jablka smile2

Nezlob se Jarkene, tady nejde o filozofii, tak tu nevytahuj děti. Tenhel argument o dětech už je ohranej, lacinej a je zajímavé, že se nepoužívá když je ho třeba. Děti snad ještě nikdo nikde nezastřelil a je to trochu něco jiného. To je to stejný, jako teď každej degeš černej, když se mu něco řekne, tak se hned ohání černou Natálkousick Nikdo netvrdí, že to jednání, tzn. někoho postřelit, zastřelit je to nejsprávnější. Bohužel je to vina politiků, zákonů, soudců, Policie atd že se nahrává jen a jen takovejmhle ksindlům. Pak se nemůžete divit, že lidi začnou řešit tyhle věci jinym způsobem, bohužel primitivnějšim, za to dosti účinym. Stejně tak jako když v Litvínově kašlali celou dobu na obyč lidi a ty pak začli sympatizovat s náckama. Proč asi, že?

A propó když už jsme u těch dětí, to zkrácení trestu u toho černýho ksindla v Krupce je vlastně taky normální? Je zajímavé, že tady se tobě podobní neohání dětmi a jejich nevinností, jako je tomu jindy.

PS: Střílení do lidí, vlastně do čehokoliv živýho je pro mě není normální a neschvaluju to ba je mi to taky proti srsti. Bohužel, jak je vidět, někdy to jinak nejde. A mysli si o mě co chceš.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Billy (Člen)
24.03.2011 14:10:52
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Na to neni ani co rict proste vysmech statu lidem kteri neco vlastni a ochranuji si svuj majetek. Pac zadna jina ochrana naseho majetku v nasiim state neexistuje. Za me zlegalizovat, pokud je na tvym pozemku at uz je to tvuj bracha nebo kamarad a vyzves ho aby odesel z tvyho pozemku a on neuposlechne muzes vystreli 2x do luftu a pak primo do nej. O takovym zlodejskym ksindlu ani nemluve. A jeste bych mel dostat metal na hrud ze sem postrelil a nebo zastrelil skodnou.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
24.03.2011 14:26:14
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Kurva driv kdyz nekdo neco ve stredoveku ukradl a nahodou ho chytly tak dostal takovou mlatu a tresty ze mohl byt rak kdyz prezil a tedkon tady v te zasrane dobe, kdy se vsechno zdrazuje, a krade se cim dal tim vice, clovek boji o praci a tady ti zmetci akorat premysli celej den co by tak ukradli a jeste je platime vetsinou ze svejch dani. Mrdat na ne, za me to nasypat do nich, zprerazet jim ty hnaty palkou. Fizlum vubec neverim, v Prostějově je to stejně nechutně všechno zkoprumpovaný a dělaj si jenom pro sebe a pecou tady s tema svinema jako jedna ruka. Tady se akorat ukazuje jak normalni lidi, normalne uvazujici jsou oskubavani tady od teto zlodejske chamrade a statni sprave od shora az dolu.
Je me z teho akorat na bliti.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
24.03.2011 14:53:41
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Billy psal:

Kurva driv kdyz nekdo neco ve stredoveku ukradl a nahodou ho chytly tak dostal takovou mlatu a tresty ze mohl byt rak kdyz prezil a tedkon tady v te zasrane dobe, kdy se vsechno zdrazuje, a krade se cim dal tim vice, clovek boji o praci a tady ti zmetci akorat premysli celej den co by tak ukradli a jeste je platime vetsinou ze svejch dani. Mrdat na ne, za me to nasypat do nich, zprerazet jim ty hnaty palkou. Fizlum vubec neverim, v Prostějově je to stejně nechutně všechno zkoprumpovaný a dělaj si jenom pro sebe a pecou tady s tema svinema jako jedna ruka. Tady se akorat ukazuje jak normalni lidi, normalne uvazujici jsou oskubavani tady od teto zlodejske chamrade a statni sprave od shora az dolu.
Je me z teho akorat na bliti.

Když tak přemýšlím, nebylo by Ti líp v Jemenu? Kdyby Ti to hovno co bys měl, někdo vzal, tak ty tresty by bylo podle tvého gusta surprisedbigsmile

gore (Člen)
24.03.2011 15:12:30
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Billy psal:

Za me zlegalizovat,.

..good za mě takygoodbigsmilesmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ondráš (Člen)
24.03.2011 17:56:45
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

gore psal:

..good za mě takygoodbigsmilesmokin

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
MaraKM (Člen)
30.03.2011 12:27:19
Offline

Re: Jak se ubránit šikaně aneb let hlavou k zemi

Tak se do toho vložil "pánko velkomožný"
http://www.novinky.cz/domaci/229277-kla … e-oko.html


Nic lidského mi není cizí

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr