Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dobrej vtip !

Inženýrek (Člen)
10.04.2009 13:19:03
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ondráš psal:
Inženýrek psal:

Moc vtipny me to sice neprijde... vcera jsem poprve v zivote na vlastni oci videl, jak se v Praze na hlavaku libaj dve bukvice, ale ne jen tak nejaka pusinka a cau, hosani se tam olizovaly tak ctvrt hodky, fakt humus.

Tos jim to měřil, jo? smile1

Nemeril, bylo to nekonecny smile1 A myslim, ze tam byly dalsi stovky lidi, kterym se z toho delalo spatne stejne jako me sick


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
10.04.2009 13:24:33
Offline

Re: Dobrej vtip !

Víte, kdy bude v Česku dobře?
Až vdova po Paroubkovi přijde za Topolánkem do basy, aby se zeptala kdo zastřelil Bursika na Čunkově pohřbu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Terez(k)a (Člen)
10.04.2009 14:07:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

a jenom ses dival??

Inženýrek (Člen)
10.04.2009 14:16:18
Offline

Re: Dobrej vtip !

Terez(k)a psal:

a jenom ses dival??

Myslis jako jestli sem je treba rovnou neprofackoval aby se vzpamatovali? bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bluemanik (Člen)
10.04.2009 14:37:10
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ty vole na co to čumíš surprised

Loser (Administrator)
10.04.2009 14:48:09
Offline

Re: Dobrej vtip !

ty vole a co vam na tom prijde hnusnyho? Kdyby se tam cucaly dve kundy, tak budete slintat. Laska jako laska, ne?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
10.04.2009 14:58:27
Offline

Re: Dobrej vtip !

Loser psal:

ty vole a co vam na tom prijde hnusnyho? Kdyby se tam cucaly dve kundy, tak budete slintat. Laska jako laska, ne?

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick


Bandit pičo
Loser (Administrator)
10.04.2009 15:41:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

Fresh Man psal:
Loser psal:

ty vole a co vam na tom prijde hnusnyho? Kdyby se tam cucaly dve kundy, tak budete slintat. Laska jako laska, ne?

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick

ale ve vlacku se ti libilo, ne? Ty jsi jak slapka - pichat me muzes, ale za libani si priplat bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
10.04.2009 15:43:50
Offline

Re: Dobrej vtip !

bigsmile

Loser psal:
Fresh Man psal:
Loser psal:

ty vole a co vam na tom prijde hnusnyho? Kdyby se tam cucaly dve kundy, tak budete slintat. Laska jako laska, ne?

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick

ale ve vlacku se ti libilo, ne? Ty jsi jak slapka - pichat me muzes, ale za libani si priplat bigsmilebigsmilebigsmile

do vláčku se neserbigsmileto nejni  vo sexu, to je prokázání vodvahycoolpoznáš až tě s Osim připojíme...


Bandit pičo
osiris (Člen)
10.04.2009 15:51:07
Offline

Re: Dobrej vtip !

Fresh Man psal:

bigsmile

Loser psal:
Fresh Man psal:

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick

ale ve vlacku se ti libilo, ne? Ty jsi jak slapka - pichat me muzes, ale za libani si priplat bigsmilebigsmilebigsmile

do vláčku se neserbigsmileto nejni  vo sexu, to je prokázání vodvahycoolpoznáš až tě s Osim připojíme...

...to je zajímavý jak vo tom ty "mladý" píšou a nevokoštovali ho viď bigsmile ...asi zas budeme muset uspořádat rumovou dálnici a hned po ní pořádnej transsibiřskej expres bigsmile ...třeba pak někoho vezmem s sebou ještě přes plot do zoo bigsmile...ať se práší za kočárem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
10.04.2009 15:54:58
Offline

Re: Dobrej vtip !

vogo, ja jsem delal posledni vagon vlacku v Hamrech. Nemuzu za to, ze byl hospodskej rasista a heterac a rozehnal nas driv, nez se vlacek stacil poradne rozjetbadbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
10.04.2009 15:57:58
Offline

Re: Dobrej vtip !

Loser psal:

vogo, ja jsem delal posledni vagon vlacku v Hamrech. Nemuzu za to, ze byl hospodskej rasista a heterac a rozehnal nas driv, nez se vlacek stacil poradne rozjetbadbigsmilebigsmilebigsmile

Hamry ? kde kdy? byl sem tam ?


Bandit pičo
Loser (Administrator)
10.04.2009 16:24:50
Offline

Re: Dobrej vtip !


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
10.04.2009 16:38:10
Offline

Re: Dobrej vtip !

joo tak tam sem byl :)... jooo to nás nějake dobrák udal tomu dědkovi že prej minulou putyku sme při naší zábavě rosekali... a dědek na nás vletěl a začal buzerovat...

a Dolínek mi musel uklidnovat že prej se nesměj mlátit starý kokoti co chtěj aby sme se bavili v sedě a bez pohybu...jináč za celou sezonu neměl takovou tržbu jako za ten víkent s náma.. pussyusfuck


Bandit pičo
jaryn (Člen)
10.04.2009 19:19:15
Offline

Re: Dobrej vtip !

zřejmě dobrej oddíl...idontknowidontknowbigsmilebigsmilesurprisedsurprised


God Gave me Everything I want
Pšán (Člen)
15.04.2009 17:07:48
Offline

Re: Dobrej vtip !

..
Česká fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií.
Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na
pivko s tím, že tam nechají Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy
sám. V klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, že
Rooney dal gol a Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy
nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Okamžitě
se vypotácí z baru a jedou na stadión, tam dostávají další šokující
zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro
Čechy....
Vběhli do šatny kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned dostal pojeb:
Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy..? Chlapi nebudte
nasraní, nemohl jsem moc dělat, rozhodčí mě v 13. minutě
vyloučil.....


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Borák (Člen)
15.04.2009 17:52:36
Offline

Re: Dobrej vtip !

ty Freši a pamatuješ jak sme mu chtěli uříznout tu stangli salámu f hamrech bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Fresh Man (Člen)
16.04.2009 05:01:32
Offline

Re: Dobrej vtip !

Borák psal:

ty Freši a pamatuješ jak sme mu chtěli uříznout tu stangli salámu f hamrech bigsmile

pičo vimgoodale pag sme zapoměli :) eště že tak ... já tam zapoměl nepromok vot dajnýze :)---- a von mi ho vrátil :)


Bandit pičo
Loser (Administrator)
16.04.2009 10:01:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

Fresh Man psal:
Borák psal:

ty Freši a pamatuješ jak sme mu chtěli uříznout tu stangli salámu f hamrech bigsmile

pičo vimgoodale pag sme zapoměli :) eště že tak ... já tam zapoměl nepromok vot dajnýze :)---- a von mi ho vrátil :)

jo vogo a v sobotu v noci za mnou prisel najebanej fres a nezne mi poseptal do ouska: "pico, jestli ses charakter, tak mi to zde pomuzes rozmlati" bigsmilebigsmilebigsmile Jeste, ze jsem bezcharakterni hovado bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 12:14:59
Offline

Re: Dobrej vtip !

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_srotovne.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
17.04.2009 19:26:34
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jak dlouho udrží cikánka hovno? ... 9 měsíců


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
tomB12 (Člen)
20.04.2009 07:36:34
Offline

Re: Dobrej vtip !

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/670_att5894863.gif

[/IMG]

Inženýrek (Člen)
21.04.2009 21:11:15
Offline

Re: Dobrej vtip !

Velkej žralok učí malýho, jak má správně lovit lidi:
"Mladej, když uvidíš člověka, jak plave ve vodě,
tak se na něj nemůžeš hned vrhnout, protože by u sebe moh mít zbraň a to bys špatně dopad.
To si kolem něj nejdřív uděláš velký kolečko a koukáš, jestli jí nemá.
Když nemá, tak uděláš menší kolečko. Když je to v pohodě, uděláš ještě menší
a kousek ochutnáš. A pokavaď se furt nebrání, vrhneš se na něj a celýho ho rozcupuješ."
Malýmu žralokovi se to nezdá, drbe se ploutví a ptá se:
"Prosimtě tati, na co tolik koleček, nestačilo by snad udělat jedno, vidim - nemá zbraň,
tak hup, hned na něj vlítnu a sežeru ho."
Starej žralok se zamyslí a povídá:
"No, je to pravda, to bys sice udělat moh, ale kdo to pak má s těma hovnama žrát."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
21.04.2009 21:15:16
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ve městě se rozmnožili holubi a všechno bylo zaneřáděné.
Starosta vypsal konkurs, že město zaplatí milion, když ho někdo holubů zbaví.
Přihlásil se jeden a povídá : "Zbavím vás holubů zadarmo,ale nesmíte mi dát žádnou otázku. Pokud mi nějakou otázku položíte, tak mi pak musíte ten milion vyplatit!"
Vytáhl z tašky žlutého holuba, vypustil ho a všichni holubi z města letěli za žlutým holubem neznámo kam. Starosta chvíli přemýšlel a pak řekl: "Vím, bude nás to stát milion, ale stejně se Vás musím zeptat: "Nemáte náhodou ještě žlutého cikána?!?"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
22.04.2009 12:21:21
Offline

Re: Dobrej vtip !

Sedí James Bond v restauraci u baru a přisedne si k němu krásná baba.

On se na ní usmívá. Ona se zeptá, co se děje. "No," povídá Bond, "já mám
speciální hodinky a ty mi říkají, že nemáte kalhotky."

"Aha," odvětí ta baba, "tak to asi nefunguje, protože já kalhotky mám."

Bond se podívá na hodinky. "Že by mi šly napřed?"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
qwerty (Člen)
22.04.2009 13:48:25
Offline

Re: Dobrej vtip !

Inženýrek psal:

Ve městě se rozmnožili holubi a všechno bylo zaneřáděné.
Starosta vypsal konkurs, že město zaplatí milion, když ho někdo holubů zbaví.
Přihlásil se jeden a povídá : "Zbavím vás holubů zadarmo,ale nesmíte mi dát žádnou otázku. Pokud mi nějakou otázku položíte, tak mi pak musíte ten milion vyplatit!"
Vytáhl z tašky žlutého holuba, vypustil ho a všichni holubi z města letěli za žlutým holubem neznámo kam. Starosta chvíli přemýšlel a pak řekl: "Vím, bude nás to stát milion, ale stejně se Vás musím zeptat: "Nemáte náhodou ještě žlutého cikána?!?"

idontknowkurna to byse hodilo ten zlu tej cikan goodbigsmile


WD club member.
Polo (Člen)
23.04.2009 12:57:24
Offline

Re: Dobrej vtip !

jestli by to pak ale bylo poznat - ne přinejhoršim by odešli vietnamci a čínani...bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
barynek (Člen)
23.04.2009 19:29:00
Offline

Re: Dobrej vtip !

Polo psal:

jestli by to pak ale bylo poznat - ne přinejhoršim by odešli vietnamci a čínani...bigsmile

bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Inženýrek (Člen)
23.04.2009 21:22:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

Pražáka, moraváka a ostravákazajmou indiání.
Přijde náčelník a povídá:
"Máte to špatný, pánové, sežerem vás a z vašich kůží si naděláme kánoe...ale že jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete."
Pražák se zamyslí, řekne si o dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře.
Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex, upadne do bezvědomí a umře na selhání jater.
Ostravák se zamyslí, řekne si o vidličku a začne se sní bodat všude, po celém těle....
Už je samá díra, krev stříká, Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil se ještě vzchopí, koukne na náčelníka a povídá:
"A máš po kánoi, pičo!

=========================================

Ona se ptá jeho:
Máš nějaký zvláštní kondom? Je hrozně drsný....?!
Nemám žádný kondom, ale ty jsi tak ošklivá,
že mám husí kůži.

=========================================

Nový příslušník parašutistické jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli
Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou šňůrku - a nic. Po chvíli zatáhne za pravou, stejný výsledek. Znejistí, zatáhne za obě a pořád nic. Rozezlený voják se podívá do příručky a zařve: "Jestli tam dole nebude čekat ten transportér, tak mě teda pěkně naštvou!"

=======================================

Při nástupu říká velitel vojákům:
"Kdo z vás se vyzná v hudbě, ať vystoupí z řady!"
Přihlásili se čtyři vojáci.
"Půjdete za panem generálem a vynesete mu piáno do osmého patra."

========================================

Nadržený voják v Iráku se jde zeptat domorodce, jak to řeší, když je všude kolem jen poušť a ženský nikde!
"Já tobě poradit Američane. Ty jít tamhle do stanu k ta velká velblodice a ta tvůj problém vyřeší!"
Amíkovi se moc nechce, ale nakonec počká na tmu a vplíží se do stanu. Ze stanu se ozývá strašný velbloudí řev a za půl hodiny jde Američan ven. Potká zase toho domorodce a ptá se:
"Hele ulevil jsem si to je fakt, ale ta velbloudice při tom strašně kope a pere se! Jak to děláte vy?"
Domorodec mu odpoví: "Víš Američan. My na ní prostě nasedneme a ona znát cestu do Bagdádu do bordelu!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Smoula.koumak (Člen)
24.04.2009 01:32:38
Offline

Re: Dobrej vtip !

Leží takhle pár v posteli a ženská říká: "Já bych ráda měla větší  prsa".
"Tak si je zkus třít toaletním papírem."
"Toaletní papír? Co by to jako mělo dělat?" 
"No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo s prdelí."

"Tati, kup mi motorku."
"Nemám peníze."
"Tak prodej mámu."
"Cože?"
"No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudem!"

Manželka drhne podlahu, když v tom přijde manžel.
Nadzvedne ji sukni, strčí jí ho tam.
Manželka se ohlédne a povídá:
"Ty jsi blbej jak ti chlapi v práci."


Bandit v lese :-))
Inženýrek (Člen)
24.04.2009 10:43:55
Offline

Re: Dobrej vtip !

V kupé vlaku jedou vojín, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka.
Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují."
Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru."
Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou."
Vojín si myslí: "Až bude zase tunel, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."

======================================

"Přečtěte nahlas, co je napsáno na tamhleté tabuli", říká lékař branci při odvodu.
"Jaké tabuli?
Já žádnou nevidím."
"Správně", na to doktor: "Ona tam totiž taky žádná není... Schopen!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.04.2009 18:55:21
Offline

Re: Dobrej vtip !

Dva vězni v koncentráku mají v noci službu a zjistí, že tam jeden člověk zemřel. Měl u sebe misku s řídkou kaší. Jakmile ji uvidí, začnou se o ni přetahovat, až je nakonec jeden úspěšnější a jedním lokem ji shltne. Ten druhý, co zůstal naprázdno, po chvíli řekne: "No, moc se neraduj - vona taky mohla bejt otravená.." První se na něj podívá, načež to všechno vyblije zpátky do misky. Druhý mu ji ihned vytrhne a úšklebkem řekne: "Hlupáku - dík, že's mi to ohřál."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.04.2009 19:01:19
Offline

Re: Dobrej vtip !

"Teroristé, kteří v pondělí obsadili vinný sklípek v Hustopečích, ještě stále nejsou schopní oznámit své požadavky..."

============================================

jde hulic po ranu na balkon a da si speka, zhuli ho a najednou frnk, pres oblohu prejede zhava koule... hulic se zamysli a rika si - ty jo to neni mozny asi dam dalsiho speka, ubali, zahuli a najednou frnk pres oblohu prejede zhava koule. Zda se mu to uz vazne divny tak si ubali tretiho, zahuli a najednou zase ta zhava koule... ted je uplne bezradnej a nevi co si myslet... najednou vejde manzelka na balkon a rika, prosim te, cos tu delal tri dny???

============================================

Jde takhle zhulenej týpek po pláži a najednou vidí jak se na břehu plácá zlatá rybka. Taji zvedne a ryba na něj:
"Když mě pustíš do vody, splním ti jedno přání".
Hulič si říká:" Ty vole ryba a mluví, no to je dobrej model"
A rybka, pořád: "pust mě, splním ti jedno přání"
Tak jí hulič pustí a rybka na něj:" Teď si vyber svépřání".
Hulič se rozhlídne po pláži, písek, palmy, vedro...
A říká:"Já nevim, tak mi dej třeba lyže, to by moh bejt dobrj úlet".
Rybka na to: "Rozmysli si to dobře, máš jen jedno přání, vzpomeň si kolik jen a světě smutku a utrpení..."
Tak se hulič zamyslí a povídá:" Tak teda lyže pro všechny, no..."

========================================

Skočej dva parašutisti ze 3000 m, jen vyskočí jeden se ptá druhého: "Dáš si jabko?" "Hm, proč ne..." v 1500 m: "Dáš si jabko?" "Hm, proč ne...", v 500 m: "Dáš si jabko?" "Ty vole, my jsme 500 m nad zemí a ty se mě ptáš jestli si dám jabko? Kde je sakra pořád bereš?" "No v tom batohu, co máš na zádech..."

==========================================

Skacou poprvy dva parasutusti, jeden z nich koktavej, predtim poslouchaj bedlive instruktora, ten rika: napocitejte do deseti a pak zatahnete za snurku, otevre se vam padak...
tak skocej, ten prvni pocita do deseti, za tahne za snurku, padak se otevre, pohoda.. dopadne na dvur nejakyho statku, sklada padak a rika si tak, kde asi tak dopadl ten jeho koktavej kolega... najednou si v zornym poli vsimne hnojiste, kde je az pokrk zahrabanej ten koktavej novacek, z kteryho akorat vypadne: de-de-de-deeeset!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
28.04.2009 16:27:48
Offline

Re: Dobrej vtip !

Novomanželé vycházejí z kostela. Kolemjdoucí kluci na sebe spiklenecky mrknou a jeden z nich povídá: "vystrašíme je?" Druhý neváhá, rozběhne se k nim a volá "Ahoj tatí!"

===============================

Dva lovci z Texasu leteli na Aljasku lovit losy. Letadlo pristalo na zamrzlem jezere a do dvou hodin byli oba zpatky a kazdy tahnul na sanich velikeho losa. Vycerpani dorazili k letadlu a pilot povida: "Panove, tohle mrnavy letadlo neunese ty dve tela navic. Jedno tu budete muset nechat." "Hele, to je baba, a ne pilot!" Druhy lovec se prida: "No jasne. Loni jsme tu byli taky, taky jsme ulovili dva samce, a pilot, co nemel o nic vetsi letadlo, se nebal." Pilot se nastval: "Sakra, prece dokazu litat jako ostatni. Dobre, nalozte to." Nalozili letadlo, pilot nahodil motor a rozjeli se po zamrzlem jezere. Letadlo se konecne odlepilo od zeme, ale nemelo dostatecnou stoupavost a tak skrtlo o vrcholy stromu u jezera, prevratilo se a spadlo. Z trosek se vyhrabava pilot, otreseny narazem a mumla: "Sakra, kde to jsme?" A jeden lovec se tak rozhlidne a rika: "No, rek bych, ze tak o padesat metru dal, nez loni."

==================================

Udýchaný mladý pošťák přijde s důchodem k dědkovi a říká: "Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice." Dědek na to: "Moc mě nes...! Nebo si objednám denní tisk!"

=================================

Studentky měly napsat esej, která by pojednávala o naboženství, sexu a tajemnu. Nejkratší práce měla jen jednu větu: "Bože, jsem těhotná, ale s kým?"

================================

Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas: "Probudil jsem tě?" "Hmm, ano..." "Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!"

================================

Policista zastaví na dálnici auto a povídá řidiči. ¨Dobrý den pane řidiči, dnes je mezinárodní den bezpečnosti řízení a protože jste měl dobře zapnuté bezpečnostní pásy, vyhráváte 10 000 Korun, co s nimi uděláte?- Řidič: No asi si už konečně udělám řidičák.- Na to povídá manželka sedící vedle: Pane policajt, nevšímejte si ho, von vždycky takhle mluví když je vožralej.To probudí spícího spolujezdce vzadu. Já sem vám řikal, že s tim kradeným autem daleko nedojedem. A z kufru se ozve: Už jsme za hranicema?

==================================

Co je horší, než přejet Pepíčka?
Oškrabávat ho z blatníků.

==================================

Chlap se nadere večer v baru, zakecá se s jakousi courou, taktéž nadranou, společně se propijou až k raním hodinám a skončí u chlapa v posteli.
Běhěm dopoledne se coura probudí a rozpomíná se na tu divočinu co proběhla s chlapem v posteli, v tom si uvědomí, že má již vlastně druhým dnem menzes.
S velkým zostuzením ze sebe shodí prádlo, navleče se do svršku a vypaří se z bytu.
Kolem oběda se probouzí chlap, hlavu jako střep, tupý pohled do stropu a "cože se to stalo, takhle jsem se dlouho nezťal"
Při vzpomínkách si vzpomene na couru, pomalu pootočí hlavu a v posteli nikdo, shrne se sebe peřinu a z hrůzou zjistí, že je postel plná krve, s leknutím uskočí, když tu na zemi vidí spodní prádlo, též celé od krve.
"Do prdele, já jí snad zabil", letmým pohledem přejede byt, tělo nikde, v tom ho polapí takový strach, že se musí jít opláchnout do koupelny, po tom co přijde před zrdcadlo se zděšeným pohledem zařve" ty vole já jí sežral"!!!

=====================================

Co frustruje nejvíc skiny, jejich vlastní černé stíny...

====================================

Přesnídávka pro děti neofašistů-pribinácek...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Michal Dk (Člen)
28.04.2009 17:04:48
Offline

Re: Dobrej vtip !

Víte proč jsme bez vlády?Prej tam řádí prasečí chřipka.bigsmile

XJelen (Člen)
28.04.2009 20:18:53
Offline

Re: Dobrej vtip !

Michal Dk psal:

Víte proč jsme bez vlády?Prej tam řádí prasečí chřipka.bigsmile

Blbost by to už dávno muselo skolit Jyrkubigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
29.04.2009 18:28:31
Offline

Re: Dobrej vtip !

takhle chodí správný modelkybigsmile - viz. odkaz

http://www.youtube.com/watch?v=VKLQ290M … =topvideos


Bandit 4EVER!!!
Inženýrek (Člen)
30.04.2009 13:36:49
Offline

Re: Dobrej vtip !

Přijde Ježíš inkognito do hospody a že si dá pivo. Pivo dostane, ale není kam si sednout. Všude plno, jen jeden stůl je prázdnej. Hospodský mu říká, ať si tam radši nesedá, že je to stůl místních štamgastů. Ježíš si ale přesto ke stolu sedne. Za chvílí dorazí parta tří drsnejch maníků - jeden je slepej, druhej hluchej a třetí je cikán. Cizinec u stolu se jim moc nelíbí, ale pak říkají OK, ať sedí dál. Tak Ježíš v klidu dopije pivo, vstane a říká ... "pánové, za to, že jste ke me byli tak milí, učiním zázrak .."
... položí slepýmu ruku na oči a maník vyskočí a volá " ty vole, já zase vidím ..."
... položí hluchýmu ruku na ucho a maník vyskočí a volá "kurva zázrak, já zase slyším..."
... v tom cikán vyskočí a řve " ... ani se ke mě nepřyblyžuj, ty dylyno ... já mám plnej invalidní důchod ! "


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
04.05.2009 10:21:48
Offline

Re: Dobrej vtip !

Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa,co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil:

"Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější."

Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:

Vážený Otče: Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:

- Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu

- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety

- Snažte se neopírat o sochu Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat

- Máme 10 přikázání, ne 12

- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík

- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys"

- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný

- Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko"

- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl"

- Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda"

- Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi"

- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti

- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku

- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem

- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím

- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný

- Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči

- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny

- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte

DŮLEŽITÉ:

Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé kázání to bylo celkem dobré.

S pozdravem,

Arcibiskup

bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2009 12:49:42
Offline

Re: Dobrej vtip !

no ty pussy to je mazec. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
04.05.2009 14:49:03
Offline

Re: Dobrej vtip !

tak to je opravdu mazecbigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
jaryn (Člen)
04.05.2009 19:59:38
Offline

Re: Dobrej vtip !

bigsmilebigsmilebigsmilegood


God Gave me Everything I want
Tom-B6 (Člen)
05.05.2009 00:00:22
Offline

Re: Dobrej vtip !

Kukii psal:

Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa,co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil:

"Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější."

Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:

Vážený Otče: Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:

- Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu

- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety

- Snažte se neopírat o sochu Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat

- Máme 10 přikázání, ne 12

- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík

- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys"

- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný

- Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko"

- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl"

- Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda"

- Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi"

- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti

- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku

- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem

- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím

- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný

- Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči

- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny

- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte

DŮLEŽITÉ:

Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé kázání to bylo celkem dobré.

S pozdravem,

Arcibiskup

bigsmilebigsmile

No a co já ????   idontknow


A bude dobře..jenom nevim kdy
Kukii (Člen)
05.05.2009 14:25:19
Offline

Re: Dobrej vtip !

Tom-B6 psal:
Kukii psal:

Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa,co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil:

"Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější."

Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:

Vážený Otče: Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:

- Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu

- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety

- Snažte se neopírat o sochu Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat

- Máme 10 přikázání, ne 12

- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík

- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys"

- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný

- Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko"

- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl"

- Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda"

- Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi"

- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti

- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku

- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem

- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím

- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný

- Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči

- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny

- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte

DŮLEŽITÉ:

Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé kázání to bylo celkem dobré.

S pozdravem,

Arcibiskup

bigsmilebigsmile

No a co já ????   idontknow

a co je s tebou??? idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Inženýrek (Člen)
05.05.2009 20:44:12
Offline

Re: Dobrej vtip !

,,Haló,policie? Jel jsem autem a srazil jsem 2 slepice. Co mám dělat?,"
,,No položte je na krajnici, ať je ostatní auta nerozmažou po vozovce!,"
,,Ano,rozumím. A co mám dělat s jejich motorkou?"

Rusko. Vila novejch ruskejch zbohatliku. Syn prichazi za otcem a rika mu, "tati, muzes mi dat nejaky penize?" Otec odpovi, "jasne, kolik?" A syn ukaze asi pul centimetru mezi palcem a ukazovackem a rika, "asi tak tolik".

Muž hraje golf, zatímco kolem hřiště projíždí pohřební vůz. Muž přestane hrát, sejme čepici a chvíli tiše stojí. Další hráč říká:
"To je to nejdojemnější, co jsem kdy viděl. Jste skutečně citlivý muž."
"Však mi také byla pětatřicet let dobrou ženou," odpovídá první hráč.

Přijde slečna do sexshopu a žádá robertka. Prodavač jí ukazuje: "Tenhle je za 25$ a tenhle za 35$." "A co ten velký pruhovaný?" "Za stopětadvacet." "Tak mi ho dejte..." Po chvíli přijde šéf a ptá se prodavače: "Jak jdou dnes kšefty?" "Ale dobrý, právě jsem prodal svoji termosku za 125 dolarů."

Operační sál, pacient je připravený na urologický zákrok. Chirurg s umytýma rukama hovoří k mladé sestřičce: "Sestřičko, upravte polohu penisu ... hmm ... dobře, a teď pacientovi."

Žena se ptá manžela: "Viděl jsi někdy zmuchlanou stovku?" "Ne," říká muž znuděným hlasem. Manželka před ním zmuchlá stovku. "A viděl jsi někdy zmuchlanou tisícovku?" "Ne." "Tak se podívej..." a muchlá před ním tisícovku. Pak se ho ptá: "A viděls někdy zmuchlaných osm set tisíc?" Muž na to nechápavým hlasem: "Ne..." "Tak to se jdi podívat, stojí v garáži."

Paní, řekněte svému synovi, ať mě nenapodobuje." "Martine, přestaň ze sebe dělat debila!"

"Venku je tak krásně," povídá Novák manželce, "a ty se tady dřeš s parketama... Měla bys jít radši na vzduch a umejt mi auto..."

"Tati, co je to kamzík?" "Ale... taková blbá ryba." "A tady píšou, že kamzík skáče po skalách." "No tak vidíš, jaká je to blbá ryba."

Takhle se jeden táta od rodiny, ráno doma probudí , v hlavě mlátí permoníci, v puse poušť.Otevře oko a na nočním stolku dva aspiriny a sklenice vody.Posadí se na židli –vyžehlená košile, kravata, kalhoty.Vedle stojí vyblýskané boty.Nahoře leží cedulka, -“Miláčku,snídani máš na stole, jela jsem nakoupit.“Miluji tě.“ Tak se oblékne ,úplně zblblý jde do kuchyně a na stole slanina s vejci,čerstvě rozpečené rohlíky,ranní noviny vedle talíře….Jeho syn snídá ,tak se ho ptá:“Co se tady, proboha, stalo?“……Kluk na to : „Přišel jsi ve tři ráno,ožralej jak ruskej důstojník a vůbec jsi nevěděl co děláš.Vyvrátil jsi dveře,pozvracel celou předsíň a udělal si monokl,jak si spadl na ten roh stolu .“ „No ,ale to všechno nedává smysl,proč mám tedy připravenou snídani a to všechno?“Jo tohle? Když tě máma odvlekla do koupelny a snažila tě svléknout,tak jsi řekl:„Ruce pryč dámo, jsem šťastně ženatý.“

Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí vás manžel domů..."
"Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka.
"No tak až se setkáte s vaším snoubencem..."
"Nejsem zasnoubená."
"Tak tedy řekněte svému příteli, že..."
"Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele..."
Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven.
"Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?", neudržela pacientka svou zvědavost.
"Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě..."

Jsem albánský počítačový virus, ale s ohledem na slabé možnosti mé vlasti Ti nemůžu nic udělat. Prosím smaž si nějaký soubor a přepošli mě dál...

Jak blondýna pozná že je těhotná?
Když šlápne na hrábě, nepraští se do hlavy.

Test přátelství
Velice jednoduché !!!
Zavři manželku a psa na hodinu do kufru auta a pak je pusť.
Uvidíš kdo z nich bude mít radost, že tě vidí !!!

Jaky je rozdil mezi McGyverem a Babicou?
McGyver dokaze z hovna udelat bombu, Babica pomazanku...

Pán si pořídí luxusní whiskey, kterou občas tajně popíjí v práci v kanceláři, a schovává si ji dozadu do skříně.
Jednou si ale všimne, že jí ubývá nějak podezřele rychleji, a tak na láhev udělá čáru, kde jako je teď hladina.
Když přijde druhý den, je čára smazaná, whiskey je zase o trochu míň, a u toho cedulka:
"prosím, nedělejte tyhle čáry. Je škoda takhle dobrou whisku dolévat vodou".

Chlap v baru pije pivo, a chce se mu na záchod.
Protože se bojí, aby mu v jeho nepřítomnosti někdo jeho pivo nevychlemtal, dá k němu cedulku "Nepít, plivnul jsem do toho".
Když se vrátí ze záchodu, ja tam připsáno "já taky" :)

Byl jednou jeden farmář, který pěstoval melouny. A dařilo se mu, ale měl starosti s kluky z okolí, kteří mu vždycky v noci vlítli na pole a pár melounů mu odnesli. Tak trochu zapřemýšlel, jak na ně a nakonec vyrobil velikou ceduli: Pozor, jeden z melounů je napuštěn kyanidem! a postavil ji na kraj pole. Když se za pár dní přišel podívat, jak to vypadá, zjistil, že žádný meloun nechybí, ale na jeho ceduli připsala dětská ruka: Teď jsou ty melouny dva!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
06.05.2009 19:05:56
Offline

Re: Dobrej vtip !

Chlápek se ptá "Tak ty si jí takhle celou holíš,jo?"
"Ne, mě je 5..."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
07.05.2009 10:53:44
Offline

Re: Dobrej vtip !

Představení v kině: Tma, Ženský hlas k sousedovi: ˝Prosím vás, pane, nemohl by jste tu ruku mít někde jinde?˝ ˝Mohl, ale na první pokus jsem si netroufl.˝

Jaký je rozdí mezi letícím a běžícím králíkem?
Letící má na zádech orla

Jaký je rozdíl mezi encyklopedií a podprsenkou?
Žádný, v obou často něco marně hledáme.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
07.05.2009 21:03:38
Offline

Re: Dobrej vtip !

ede farář po dálnici a zahlídne na billboardu reklamu, na ní je ježíš na kříži, ale žádný hřebíky nic. a pod ním nápis "naše lepidlo udrží všechno".. farář celej pobouřenej. .volá na firmu, která si nechala udělat tuhle reklamu.. oni se omluví a, že všechno co nejdřív napraví...
za týden farař jede kolem toho samého billboardu a vidí jak ježíš leží pod křížem na zemi a pod ním je napsáno "toto by se s naším lepidlem nestalo.."

Jezis s Mojzisem se sejdou kdesi u vody a reknou si, ze vyzkousej, jestli jeste umej ty svy triky s vodou. Mojzis zacina - zvedne hul, mavne na hladinu, ta se rozestoupi, oba se projdou sem a tam, Mojzis se raduje, ze je jeste ve forme. Ted je rada a Jezisovi - z brehu nakroci na hladinu, ovsem doslapne na dno. Zkousi to dal a dal, ne a ne se to povyst, je ve vode po kotniky, pak po kolena, kdyz Mojzis rika - "nebude to tim, zes predtim nemel v nohach ty diry?"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kožak (Člen)
07.05.2009 21:15:44
Offline

Re: Dobrej vtip !

Máš tam něco kratšího ?.... tohle mě nebaví číst smile1


MRDAT!!!
Inženýrek (Člen)
08.05.2009 11:09:59
Offline

Re: Dobrej vtip !

Kožak psal:

Máš tam něco kratšího ?.... tohle mě nebaví číst smile1

Jeden kratkej specialne pro tebe smile1

Malá holčička si hraje na písku: "Mami tady šuká pejsek."
Maminka: "No tak si ho nevšímej."
Holčička: "Když vono to bolí."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
08.05.2009 22:27:23
Offline

Re: Dobrej vtip !

Adam odjel na služební cestu; po týdnu už chodí Eva po ráji celá nadržená a přemítá, kdo by ji tak mohl uspokojit. V tom uvidí mamuta a rozběhne se k němu. Mamut se vyděsí, začne utíkat a zřítí se do propasti. Pak běží kolem pavián. Eva po něm chňapne, ale pavián skočí na strom, a Evě zůstane v hrsti jen chumáč chlupů z paviání prdele. Zase nic... Jde dál kolem řeky a konečně dostane ten správný nápad: skočí do vody, čapne rybu a udělá si to s ní. A co z toho plyne: Jak skončili mamuti - víme. Proč mají paviáni holou prdel - víme. Ale už nikdy se nedozvíme, jak před tím voněly ryby!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
barynek (Člen)
10.05.2009 13:30:46
Offline

Re: Dobrej vtip !

Princ ke králi ˝Pane králi, splnil jsem své slovo. Zde v pytli jsou tři dračí hlavy.˝
˝Děkuji princi,i já své slovo splním. Zde v pytli je srdce a ruka princezny˝, odpoví král.


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
10.05.2009 13:45:15
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jedou takhle dva chlapi autem a zastaví stopařce. Ta nasedne a jelikož to není lecjaká stopařka, tak se vzadu uvelebí a začne se svlíkat.
Řidič se najednou podívá do zpětnýho zrcátka a nestačí se divit. Štouchne spolujezdce a říká:˝ Ty vole Pepo, podívej se do zrcátka˝.
Pepa se podívá do zrcátka a na to: ˝Ježiš já vypadám jak píča.˝


Bandit 4EVER!!!
Inženýrek (Člen)
11.05.2009 22:53:54
Offline

Re: Dobrej vtip !

„Jarmilko, víte, jak se chytají kamzíci?” „Netuším.” „Takhle. Úplně stejně jako normální kozy."

V neděli jede postarší hrabě s mladou hraběnkou do kostela. Najednou zařve na kočího: „Zpátky domů! Kostel bude stát i zítra.”

„Tak prej se ženíš a bereš si Janu - co na ní vidíš?” „Nic, ale má hezkou sestru!”


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
14.05.2009 11:31:05
Offline

Re: Dobrej vtip !

Přijde muž k doktorce, ukazuje kartičku Zdravotní pojišťovny a ptá se:
Berete tyto kartičky?
Doktorka: Samozřejmě,co Vás trápí?
Pacient:Ale,mám problémy s erekcí prostě se nepostaví a nepostaví.
Doktorka mu ho vezme do ruky a hned se postaví.
Doktorka povídá: Vždyť Vám stojí pěkně.
Pacient: No, já jsem se asi špatně vyjádřil, Já mám vlastně jiný problém, já se prostě neudělám.
Doktorka tedy začne, předvede úplně úžasnou práci rukama...
Doktorka: Vždyť Vy jste úplně zdravý, Vy byste mohl obskočit všechny šlapky v Perlovce!
Pacient: No jo, ale tam neberou tyhle kartičky!!!

Luďa s Ivanem, údržbáři septiků při práci...
Ivan se ponoří do sraček, chvilku dou jen bubliny, vynoří se,.."Luďo desítku klíč"!
Znova se ponoří, po minutě "Luďo, kladivo"!
Zapluje do zase do sraček, vynoří se, "hasák Luďo"!...
takhle to trvá pár hodin,...na konci šichty si vytře Ivan lejna z očí, vopláchne ruce a povídá: "vidíš Luďo, dybyses líp učil, nemusel si podávat nářadí."

Co uděláš, když ženský při souloži upadne hlava? Pícháš hlava nehlava!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
15.05.2009 11:12:40
Offline

Re: Dobrej vtip !

Počítač: "Zadejte nové heslo."Muž: "Penis." Počítač: "Vaše heslo je příliš krátké."

Manželka stojí večer v ložnici před zrcadlem a brečí,
manžel leží v posteli a poslouchá:
"Ksicht samá vráska, kozy vytahané, prdel jako
vyždímanej pomeranč, křečové žíly, vlasy jak pochcanou slámu .....jsem odporná".
Celá zoufalá se obrátí na manžela, "řekni mi prosím tě alespoň něco pozitivního".
Z pelechu se ozve: "Na svůj věk máš výborný zrak..."

Synek velitele koncentracniho tabora si necha na nadvori u studny seradit nekolik veznu. Nakloni se nad studnu, chvili do ni zira a pak zavola jednoho vezne: "Postav se na kraj studny, predklon se a natahni levou ruku". Vezen to udela, klucina ho strci a vezen spadne do studny. Klucina se znovu nakloni nad studnu, chvili do ni zira a pak zavola dalsiho vezne: "Postav se na kraj studny, pokrc se v kolenou a odtahni pravou ruku od tela". Vezen to udela, klucina ho strci a vezen spadne do studny. Klucina se znovu nakloni nad studnu, chvili do ni zira a pak zavola dalsiho vezne: "Postav se na kraj studny, stuj vzprimene a zvedni obe ruce". Vezen to udela, klucina ho strci a vezen spadne do studny. Takhle to dela asi pul hodiny, nez se otevre okno spravni budovy. Z okna se vykloni jeho matka a vola: "Osvalde, nech uz toho tetrisu a pojd na obed!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Baltazar (Člen)
15.05.2009 12:37:36
Offline

Re: Dobrej vtip !

# # # # # # # # # >> # # # > Poklízí zena v kuchyni a volá:
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > "Táto! Musíš jít opravit záchod!"
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > Táta odpoví: "Dyt je v porádku."
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > "Není,běž a podívej se na to!"
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > Tak táta teda jde a zase volá:
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > "Mámo,tady nic rozbitého není."
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > Máma zase, "Musís strcit hlavu do mísy!"
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > Táta strčí hlavu do mísy, rozhlízí se a volá:
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # >"Tady taky nic rozbitého není."
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > A máma, "No tak tu hlavu vytáhni."
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > Táta vytahuje hlavu a naráz zajecí:
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > "Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
# # # # # # # # # > # # # >
# # # # # # # # # > # # # > A máma spokojeně zavolá: "Bolí, co?"


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
16.05.2009 11:18:53
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jak pozná chlap, že mu umřela manželka???????

Sex je pořád stejnej, jen ve dřezu se začíná hromadit nádobí.


The father of the little princess of the dawn
Inženýrek (Člen)
18.05.2009 10:18:31
Offline

Re: Dobrej vtip !

Pohled uživatele:
Vypnul se mi počítač. Volám "ajťáka". Po mnoha urgencích přichází, těžce vzdychne, něco si mumlá pod nos, asi 10krát se otáčí na mé židli, kopne do počítače a ten se zapíná. Znovu si těžce povzdychne, stále mumlá a bez pozdravu odchází. Je to prostě namyšlený blb.
Pohled správce IT:
Zavolali mě k uživateli. Ten idiot si myslí, že jsem tu snad jen kvůli němu. Zjišťuji, že se pořád točil na židli, až se mu na ni namotal kabel ze zásuvky. Tiše nadávám, odmotávám kabel, odkopávám počítač co nejdál pod stůl, aby to zase nenamotal, zapínám ho a on čumí jako když nadloube volovi. Je to prostě blb.

Stary zkuseny šnek uci mlaďocha přeslizit se pres silnici.. Povida mu:
"chlapce, kdyz uvidis v dalce dve svetla, musis zabrat a honem lézt tak, aby jsi stal uprostred tech svetel.."
mladý šnek poslechne, slizí si to přes silnici a spatří dve svetla. Zaleze si pekne doprostred a žblept! Šnek je na sračku..
Stary zkuseny šnek se zamyslí a zabrblá si.. "Hmm, velorexe uz jsem dlouho nevidel.."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lihy (Člen)
18.05.2009 13:11:25
Offline

Re: Dobrej vtip !

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_gangsta.jpg
Inženýrek (Člen)
19.05.2009 00:14:36
Offline

Re: Dobrej vtip !

Pepík zasypává na zahradě jámu a soused se ho ptá, co to dělá.
"Umřela mi zlatá rybička, tak jsem ji tady pohřbil."
"To je snad zbytečně velká jáma na tak malou rybku ne?" diví se soused.
"Já ji pohřbil i s tou vaší zasr*nou kočkou, co ji sežrala!"


Co uděláte, když uvidíte epileptika jak dostal záchvat ve vaně ?
Donesete špinavé prádlo.


Letí letadlo s dětským pěveckým sborem přes Atlantik, doprovod jim dělá sbormistr Kulínský a popking Michael Jackson. V půli letu dojde k neznámé závadě na letounu a ten začne padat. Michael přiběhne ke Kulínskému: "Ty vole průser! Máme jen dva padáky!"
Kulínský: "A co děti?!"
Majkl: "Ty mrdáme!!"

Žije běloch kousek od černocha a furt se mu honí hlavou, jak to,
že černoch má všechny děti černý, zatímco ty jeho jsou jenom bílý.
Jde teda za sousedem a ptá se:
"Poslouchej, černochu, ty máš všechny děti takový pěkně
černý a já furt nic, já je mám všechny takový vybledlý,
jak to pořád děláš?!"
Černoch se nakloní k bělochovi a říká: Podívej, máš ho
pětadvacet centimetrů dlouhýho?"
Běloch zavrtí hlavou: "No, to asi ne..."
Černoch na to: "A máš ho tak šest centimetrů v průměru?"
Běloch na to: "To bych taky neřek"
Černoch se plácne do kolen a se smíchem zvolá:
"No tak to je jasný, to ti tam jde světlo!"


Řikaji si děti ve škole co dělají ráno :
Přihlásí se pepíček a říká: Ráno se du vysrat.
Učitelka ho napomene ať nemluví sprostě..
Přihlásí se Anička a říká: Ráno když vstanu čtu si knihu.
učitelka na to : to je hezké a jak dlouho si čteš knihu?
Dokud se nevyseru
Kulínský: "…stíháme."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
19.05.2009 23:28:46
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jde takhle medvěd po lese a má hlad. Přestane ho bavit shánět si potravu a tak si řekne že bude král zvířat a každej z toho lesa mu pokaždý přinese kus masa. Tak když je noc, tak je všechny svolá ty zvířátka a z pařezu k nim provolává že od dnešní noci, kdo mu nepřinese alespoň jeden kousek masa do dne, toho zmlátí svím pyjem. A upozornuje, že chce jen maso. Druhý den se zvířátka začínají kolem medvěda shromaždovat a každý ma něčeho kus. Příjde k nemu liška, a přinese mu kousek masíčka. Medvěd si smlsne a zavolá k sobě dalšího. Přiskáče zajíček a podává mu mrkvičku. Medvěd se zarazí a povídá, že chtěl jen maso a že ho ted zmlátí svím pyjem. Tak zajíc se ohne, medvěd vytasí pyj a už ho řeže. Mlátí mlátí, ale zajíc se jen směje. Tak medvěd ještě přidá a čím víc mlátí, tím víc se zajíc směje. Tak když už je totálně splavenej udejchanej tak toho nechá, nahne se k zajícovi a ptá se ho, čemu se tak směje, načež zajíc povídá: "No, víš medvěde támhle jde ježek a nese ti jabko. "


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
21.05.2009 09:18:32
Offline

Re: Dobrej vtip !

Na jare se medved probudi ze zimniho spanku a po tech ctyrech mesicich je uz poradne nadrzenej. Vybehne ze svyho doupete a hleda zivyho tvora, kteryho by mohl znasilnit.
Jak bezi po lese, tak najednou narazi na jezka. Kdyz ho popadne, tak se jezek strachy schouli do klubicka.
Medved s nim nervozne otaci a prohlizi ze vsech stran a rve
"kde mas picu, kde mas picu, kde mas picu..."
"Ale ja nemam picu" ozve se ze schouleneho jezka
"Cims to rek, cims to rek, cims to rek..."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bubák (Člen)
21.05.2009 09:54:40
Offline

Re: Dobrej vtip !

HOSPODÁŘSKÁ KRIZE

Je srpen, jedno malé městečko na Rivieře, hlavní sezóna.
Prší a prší, takže město je prázdné. Všichni se zadlužují a žijí na
kredit.
Najednou přijede k jednomu hotýlku bohatý Rus. Požádá recepčního o
pokoj, položí na pult stodolarovou bankovku a jde si pokoj prohlédnout.
Hoteliér vezme bankovku a pospíchá k dodavateli masa zredukovat dluh.
Dodavatel masa vezme bankovku a běží k chovateli prasat zacálovat dluh.
Nyní vezme 100$ chovatel prasat a běží k výrobci krmiv platit.
Tento výrobce přijme s velikou radosti peníze, vezme je do ruky a
pospíchá k prostitutce, kterou nedávno navštívil a přitom její služby
užil na sekeru. ( Je přece krize!) Kurva bere s radostí peníze a jde
do hotelu srazit dluhy, které tam mezitím nadělala.
Ve stejné vteřině přichází Rus zpět z pokoje a říká, ze pokoj není
dost dobrý. Vezme svoji stodolarovku a opouští město.

Nikdo tedy nevydělal, ale město už je bez dluhů.

Dívejte se optimisticky do budoucnosti!


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Inženýrek (Člen)
23.05.2009 18:29:54
Offline

Re: Dobrej vtip !

Proč si blondýnka zpívá, když se sprchuje?
Aby věděla, který pysky si má umejt!!!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
25.05.2009 22:51:34
Offline

Re: Dobrej vtip !

Američané mají podezření a tak pošlou špiona do Ruska. U hranic ho zastaví hlídka a ptá se: "Što ty tady dělaješ?" Špion odpoví: "Ja Rus." "Ty nět Rus." "Ja Rus!" povídá špion a jako důkaz zatančí kozáčka. "Ty nět Rus." "Ja Rus!!!" povídá špion a exne láhev vodky. "Ty nět Rus:" odpoví hlídka. Tak to špion zabalí a jede domů. Další den podává u velitele hlášení. Ten se ptá: "A zatancoval si toho kozáčka?" "Ano, pane!" "A vypil si tu vodku?" "Ano, pane!" "Tak mi kurva řekni proč vy černoši všechno poserete?"

Nejvetsi chudak na svete je muzskej penis,nema ruce ani nohy a kdyz si mysli,ze je na pokraji blaha, tak je v pici!

Zenska kouri chlapovi ptaka a on mu po dvou minutach bezvladne klesne. Chlap na to: Bejby a to se Ti stava casto?  :-D:-D:-D

Chlapík přijde k doktorovi a stěžuje si, že jeho mladá žena s ním Sedm měsíců odmítá souložit.
Doktor tedy paní objedná. Ta přijde a doktorovi vysvětluje:
"Víte, před sedmi měsíci nám ukradli moje auto, manžel na nové nemá a tak musím každé ráno jezdit do práce taxíkem. Jenže nemám peníze a když se mě taxikář zeptá: "Tak zaplatíte, nebo jak?",
tak já musím "nebo jak".
Do práce kvůli tomu přijdu pozdě, šéf si mě zavolá a povídá:
"Tak zapíšeme to do výkazu, nebo jak?"
no a já zase musím "nebo jak".
Z práce zase musím jet taxíkem a s taxikářem znovu "nebo jak".
Domů přijedu děsně utahaná a na sex už nemám ani pomyšlení.
Doktor se zamyslí a povídá: "No, takže to řekneme manželovi, "nebo jak"?

Prijde chlap k zubari, sedne do kresla, otevre pusu a doktor povida : vy jste mel pred chvilkou oralni sex? Chlap : Mel,to mi smrdi z pusy, nebo mam chlup mezi zubama? Doktor : Ne, nic takovyho, jenom mate na nose kus hovna.

Pri svatební noci se zženich stydlive priznává své novopecené manžzelce, zže jesšte nikdy nevidel nahou žzenu a vlastne ani neví co má delat.
Ona, podstatne zkusšenejsší, nicméne, polichocena jeho nevinností, navrhne, aby zhasnul, zže mu povede ruku a bude pritom ríkat, kde se práve nachází.
"Toto jsou mé rty, krk, jedno prso, druhé prso, bricho, ...a toto ti radeji pošseptám."
"Rozsvit, to musím videt, tak mi ríkají v práci."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.05.2009 09:11:09
Offline

Re: Dobrej vtip !

Je to červené a čím dál více se to směje. Co je to?
Dítě žužlající žiletku.

Jdou dvě ženský po hřbitově a drbají, když jedna uvidí ležet u cesty mrtvolu.
"A tohle je kdo?," zeptá se kolegyně.
"To je místní hrobník, co před tejdnem umřel. Nebyl tu nikdo, kdo by mu vykopal hrob, tak ho tu hodili na kompost."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.05.2009 20:46:03
Offline

Re: Dobrej vtip !

proc dostal freddie mercury aids? jen tak z prdele...

kolik ma buzerant spermii?
plnou prdel...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
27.05.2009 15:22:23
Offline

Re: Dobrej vtip !

Po divokém mejdanu se chlap vzbudí vedle cizí ženy a ptá se:
"Proboha, kolik ti je let?"
"No přece tolik, na kolik vypadám!"
"Mě neser, tak dlouho člověk nežije!"
bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
27.05.2009 15:32:22
Offline

Re: Dobrej vtip !

Pepíček kupuje prezervativy
Pepíček přijde do lékárny a ptá se: Prezervativy máte?
Tak za prvé, povídá rozzlobená magistra, prezervativy nejsou pro děti a za druhé, řekni tatínkovi, ať přijde sám a vybere si podle velikosti.
Tak zaprvé prezervativy nejsou pro děti, ale proti dětem, a za druhé nebudu tatínkovi nic říkat, protože do lázní jede máma a ještě neví, jaká bude velikost.


Pepíček v tramvaji
Malý Pepíček jede v tramvaji. Paní, sedící vedle, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček.
Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka.
Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl.
"A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček.
"Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."
Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jiným ptákem jste to nezkusila?"


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
27.05.2009 15:42:44
Offline

Re: Dobrej vtip !

Na taneční zábavě se mladý muž pokouší navázat rozhovor s mladou  dívkou.
"Tancuješ?"  Tancuji, plavu, lyžuji, bruslím."
"Pleteš?" "Pletu, vyšívám, háčkuji, batikuji."
"A do prdele!"
"Do prdele, do  úst, do vagíny, do rukou."

Do tramvaje nastoupí starší muž bez nohy a dobelhá se  k místu pro invalidy,kde sedí krásná mladá blondýna.
"Slečno, toto místo je určeno invalidům a byl bych rád,  kdybyste mě pustila sednout!"
  "Pane, já tady sedím správně - včera mě totiž opustil
  manžel a věřte, že mi jeho ocas chybí víc než vám noha.

V autobuse cestuje výrazně namalovaná paní.
Pán, který sedí  vedle, jí  říká:
"Já marmeládu raději jím, než abych se jí maloval."
Ona mu na  to odpoví:
  "Já mám také raději čuráka v sobě, než vedle sebe!

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez  klepání.
Paní učitelka  mu  povídá:pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi  ještě  jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!
Pepíček vyjde,  za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy zařve:Tak co, vy kurvy!
Nečekali ste mě co?"


Potkají se tři babičky a chlubí se svými vnuky.
Můj bude doktorem, povida  první. Pořád si hraje s ampulkama a stříkačkama a něco si píchá.
Můj bude asi agronom,povida druha. Sází na zahradě konopí a mák a čeká na úrodu.
Muj bude určitě šofér,říká treti.  Namočí si hadr do benzínu,  hodí si ho na  hlavu a řekne: Ted mě neruš, babi, bude jízda.

Rodiče nečekaně vejdou k synovi do pokoje a vidí, jak  stojí uprostřed  místnosti v latexovém oblečku a mlátí se bičem.
Rychle  zavřou dveře a bezradně na sebe koukají. Pak otec konečně
  promluví:   "Seřezat  ho  asi nemá smysl,co?"


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
28.05.2009 11:22:05
Offline

Re: Dobrej vtip !

Přijde ženská do luxusní restaurace a objedná si šneky. Vezme prvního šneka, udělá "srrrk" a vycucne. Vezme druhého, udělá "srrrrk" a taky vycucne. Vezme třetího, udělá "srrrk" a nic. Zkusí to znovu - "srrrrrrrk" a zase nic. Potřetí - "srrrrrrrrrrrrrrrrkkkk" a opět nic. Celá naštvaná se podívá do ulity. Tam šnek, zapírá se o ulitu a řve: "KUŘ SVINĚ,KUŘ!!!"


Potká medvěd zajíce a ten mu říká:
"Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil".
"Jakej Hroutil?"
"Ten co ti pinďourem kroutil!"
Zajíc se strašně chechtá a uteče.
Za nějakou dobu se zase potkaj.
"Čau, medvěde. Co dělá Hroutil?"
"Jakej Hroutil?"
"Ten co ti pinďourem kroutil!"
Zajíc se mu zase vysměje a odejde. Medvěda už to štve, tak se jde zeptat lišky, jak ma zajíce dostat. Liška mu říká:
"Tak mu to taky udělej. Řekni mu třeba: 'Pozdravuje tě Trkal.'
a až se zeptá, jakej Trkal, tak řekni: 'ten co ti ho tam strkal'".
"To je skvělý, díky, fakt, na to bych nepřišel," říká medvěd a jde za zajícem:
"Čau zajíci. Pozdravuje te Trkal."
"Já vím, říkal mi to Hroutil."
"Jakej Hroutil??"


Turistka odchádza zo salaša a hovorí bačovi Janovi:
- Bača tá dnešná noc s vami stála za to môžem prísť aj na budúci týždeň?
- Nech sa páči ale ja tu nebudem, bude tu iba môj brat Jožo. - odvetí bača.
- On je tiež taký dobrý ako vy?
- Neviem, ale tá medvedica čo tu prespala minulý rok, mu doteraz nosí med


Život je boj-mašina je nej!!!
bobina (Nový člen)
28.05.2009 11:29:26
Offline

Re: Dobrej vtip !

N i k d y  ! ! ! ! !
       Sedím jako vždy v mém denním lokálu u baru.
•       Náhle přijde dovnitř ta nejkrásnější žena, kterou jsem do té doby spatřil.
•       Přemýšlím, jak bych ji mohl oslovit, nakonec jí nechám od vrchního přinést tu nejdražší láhev šampaňského, kterou lokál nabízí. S poznámkou na lístečku, že bych ji rád s ní společně vypil.
•       Přečte lísteček, usměje se na mně a nechá mně od vrchního přinést lísteček zpátky.
•       Na něm stojí psáno:
•       "Vážený pane, abych s Vámi tuto láhev společně vypila, musí ve vaší garáži stát Mercedes, na Vašem bankovním kontě musí být jeden milion US-dolarů, ve vašich kalhotech se musí nacházet 17 cm a vilka na Kanárských ostrovech by také nebyla závadou".
•       Přečtu s úsměvem její poznámku a píši zpátky:
•       „Vážená paní, v mé garáži se nachází jeden Porsche, jeden Ferrari a jeden Mercedes. Na mých 8 bankovních kontech se nachází na každém po 2 milionech US-dolarů, jednu vilku mám na Bali, další v Římě, jednu na Floridě a jednu ještě v Rakousku"

Ale   N I K D Y  ! ! !  v životě, ani pro tu nejkrásnější ženu světa, bych si nenechal uřezat  6 cm ...

...pošlete jednoduše láhev zpátky !


Bandit pico
Inženýrek (Člen)
28.05.2009 12:39:53
Offline

Re: Dobrej vtip !

Prijde Mikulas do Jedlickova ustavu a povida: "Kdo zazpiva, dostane darecek. A kdo k tomu zatancuje, dostane darecky dva!" Prijde Pepicek, zacne nekoordinovane mavat rukama delat: "Auauauauuua..." "A kdo bude delat kraviny, dostane na hubu!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bobina (Nový člen)
28.05.2009 22:40:22
Offline

Re: Dobrej vtip !

V jedné cele se sejdou zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a
vyznavač adrenalinových sportů.
Zoofil povídá:   "Chtělo by to nějakou kočku."
Pedofil:         "No, spíš koťátko."
Nekrofil:        "Mrtvý!"
Sadista:         "Já bych ho zabil !"
Vyznavač adrenalinových sportů se tak na ně dívá a nesměle pronese:
"Mňau!"


Bandit pico
Inženýrek (Člen)
29.05.2009 11:50:00
Offline

Re: Dobrej vtip !

Přijde opravář k nebeské bráně a rozhořčeně se ptá sv. petra: "Proč jsem tu? Bylo mi teprve 46 a byl jsem úplne zdráv!"
Sv. Petr se podivá do papírů a odvětí: "Podle hodin naúčtovaných zákazníkům je ti 87."


„Paní Dvořáková, vy se prý chcete nechat rozvést?“
„Ano, chci!“ „A proč?“
„Letos v létě jsme byli na chalupě, já jsem si ráno šla zaplavat a manžel mě pozoroval dalekohledem.“
„A kvůli tomu se chcete nechat rozvést?“
„No jo, ale on ten dalekohled měl na kulovnici!“

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.
Ředitel vysvětluje:
No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili.
Návštěvník povídá:
"Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?"
Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt...
Chcete pokoj s balkonem nebo bez?"

“Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask.”

Babička se přihlásila na univerzitu. Doklady měla v pořádku, zkoušky udělala a tak ji přijali. Ale předseda komise si přece jen neodpustil zvědavou otázku: "Milá paní, na co vám bude v penzi vysoká škola?" "To nedělám pro sebe, ale kvůli dědovi. Ten starý kořen se v hospodě uřekl,že by k sedmdesátce jako dárek strašně chtěl ještě jednou přefiknout nějakou studentku."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
30.05.2009 14:07:57
Offline

Re: Dobrej vtip !

Paní Kalianková se ptá Pepy: "Kam jsi dal těch 200 korun, co jsi dostal na nákup?" - "Jednomu staršímu muži." - "Odkdy jsi takový lidumil? Co vlastně ten chlap dělal?" - "Čepoval pivo!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
31.05.2009 10:41:53
Offline

Re: Dobrej vtip !

Medvěd, liška a zajíc hrají karty.
Medvěd říká: "Jestli bude někdo podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou držku!"

Pošťák zazvoní u dveří. Přijde mu otevřít asi desetiletý špunt, který má v puse zapálený obrovský doutník.
Pošťák se zarazí, ale pak se zeptá: "Chlapečku, jsou rodiče doma?"
Kluk mu vyfoukne kouř do ksichtu a s klidem procedí: "A co myslíš, vole?"

Chlapec volá přes plot na paní na zahradě: "Paní, prosím vás, můžete mi přinést můj šíp?"
"Ale ano, chlapče," odpovídá paní, "kdepak je?"
"Vaše kočka ho má v zádech."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
mazo (Člen)
31.05.2009 12:46:31
Offline

Re: Dobrej vtip !

Inženýrek psal:

Medvěd, liška a zajíc hrají karty.
Medvěd říká: "Jestli bude někdo podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou držku!"

to poznam, ale po slovensky a je to lepsie good
líška dostane po tej ryšavej paluli bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
barynek (Člen)
31.05.2009 18:00:34
Offline

Re: Dobrej vtip !

mazo psal:
Inženýrek psal:

Medvěd, liška a zajíc hrají karty.
Medvěd říká: "Jestli bude někdo podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou držku!"

to poznam, ale po slovensky a je to lepsie good
líška dostane po tej ryšavej paluli bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

papulibigsmileevil


Bandit 4EVER!!!
Inženýrek (Člen)
02.06.2009 23:34:26
Offline

Re: Dobrej vtip !

Hele Karle mám novej ftip řekni věž, věž, do prdele běž. Jé to je dobrý to řeknu Mařeně. Mářo řekni věž, věž, běž do prdele


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Bodlinka (Člen)
03.06.2009 15:19:52
Offline

Re: Dobrej vtip !

Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se 
vyhnul obzvlášť studené zimě doma.
Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak   se
rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až
příští  den.
Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k
dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail.
Při psaní adresy, ale  vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl a e-mail
tak odeslal na špatnou adresu.
Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu svého zesnulého
manžela.
Její manžel byl po mnoho let významný činitel, a tudíž přišlo velké
množství  kondolencí a některé i e-mailem.
Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě
vykřikla a v mdlobách se sesunula k  zemi.
Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na  zemi
na stole běžící počítač. Na monitoru pak četl následující:

Komu: Mé milované ženušce

Předmět: Jsem na místě

Datum: 18.01.2006

Vím, že budeš mým e-mailem překvapena.
Tady totiž je počítač taky a já ti tedy můžu o sobě poslat zprávu.
Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod.
Moc se těším, až tě zase uvidím!
Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla moje.
Tvůj milující manžel
P.S.: Tady dole je opravdu horko.


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Inženýrek (Člen)
03.06.2009 21:14:50
Offline

Re: Dobrej vtip !

Lékař se ptá pacienta:
"Kolik kouříte?"
Pacient: "Tak deset denně."
"Jak moc pijete?"
"Tak dvě lahvinky červeného."
"Jak často souložíte?"
"Tak třikrát do týdne. Zdá se vám to snad moc?"
Lékař odpoví: "Abych pravdu řekl, na venkovského faráře docela jo....


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
04.06.2009 13:07:43
Offline

Re: Dobrej vtip !

Co je třeba udělat když v lese potkáte medvěda?
Není třeba dělat nic.
Medvěd se o všechno postará ...


Pubertální mladíček sedí ve vlakovém kupé proti krásné blondýně v minisukni.
Velmi se snaží, ale nemůže odolat tomu, aby nezíral upřeně do jednoho místa.
A ještě ke všemu si všimne, ze blondýna nemá kalhotky.
Blondýna si všimne směru jeho pohledu a ptá se:
"Líbí se ti moje mušlička?"
Chlapec rudne a v rozpacích se omlouvá.
"Ale to je v pořádku, to je totiž velmi talentovaná mušlička. Dívej se pozorně a ona ti pošle vzdušný polibek."
A opravdu, poslala mu hubičku.
"A taky na tebe může mrknout, říká blondýna."
Mladík v úžasu zírá, jak na něj mrkla.
"Pojď si sednout sem vedle mě," říká dívka a když mladík přisedne, říká:
"Nechtěl bys do ní strčit dva prstíky?"
Mladík v úžasu vydechne:
"Týý jóó, neříkejte, že umí i pískat?!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
05.06.2009 12:03:20
Offline

Re: Dobrej vtip !

Zloděj vyloupí banku, vezme dva muže jako rukojmí a ptá se prvního:
"Viděl jsi mě jak vykrádám banku?" Muž odpoví: "Ano."
Zloděj jej okamžitě zastřelí ranou z pistole do hlavy.
Potom se ptá druhého muže zda viděl jak vykrádá banku.
Muž odpoví: "Já ne, ale moje stará tě viděla!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
09.06.2009 10:54:40
Offline

Re: Dobrej vtip !

Ty Karle, tvoje koně kouřej?
Ne!
Tak ti hoří maštal, vole!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
10.06.2009 09:54:42
Offline

Re: Dobrej vtip !

V sále se ozve hlasatel: "V tomto sále byla ztracena peněženka se sto tisíci korunami. Majitel nabízí odměnu nálezci ve výši deset tisíc!" - Ozve se pan Kalianko: "Já za ni dám jedenáct tisíc!"

Stojí mladík v metru, nad sedící starší dámou.
Najednou začne mladík zeširoka zívat, aniž by si přikryl pusu rukou.
"Aby jste mě nespolk, mladíku" káravě říká dáma.
a mladík na to: "V klidu, hovězí nežeru...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
10.06.2009 10:18:30
Offline

Re: Dobrej vtip !

Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá:
"Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří, Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA..."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
10.06.2009 10:38:51
Offline

Re: Dobrej vtip !

Kua inženýrskej,ty seš nějaká veselá kopa poslouchejgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
10.06.2009 11:01:00
Offline

Re: Dobrej vtip !

VikecB12 psal:

Kua inženýrskej,ty seš nějaká veselá kopa poslouchejgoodbigsmile

Prdel musí bejt i kdyby.... znáš to ne


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
barynek (Člen)
10.06.2009 11:32:54
Offline

Re: Dobrej vtip !

Inženýrek psal:
VikecB12 psal:

Kua inženýrskej,ty seš nějaká veselá kopa poslouchejgoodbigsmile

Prdel musí bejt i kdyby.... znáš to ne

na benál nebylobigsmile


Bandit 4EVER!!!
Bodlinka (Člen)
10.06.2009 14:25:08
Offline

Re: Dobrej vtip !

Dívají se dvě blondýnky z okna na ulici a v tom jedna říká:
„Hele, můj manžel se vrací domů a nese kytici, to zase budu muset roztáhnout nohy.“
Její kamarádka se diví:
„A to nemáte doma vázu?!


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Inženýrek (Člen)
10.06.2009 16:16:29
Offline

Re: Dobrej vtip !

Jednou pozdě v noci se Pepíček probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky. Vyhrabal se z postele a vydal se do předsíně.
Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly a v koupelně se rozsvítilo.
Pepíček tedy zatočil do koupelny a tam narazil na tatínka, který si zrovna sundával kondom.
“Tati, co to děláš?”
Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne.
Nakonec vykoktal:
“Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši.”
Pepíček se na tatínka zmateně podívá a říká:
“Ty je šukáš?”

V letadle vedle sebe sedí dva Arabové a jeden Žid. Arabové seděli vedle sebe a Žid seděl do uličky, protože očekával dlouhý let, sundal si boty a pěkně se uvelebil. Najednou se začal zvedat Arab u okénka a říká: "Asi si skočím pro pivo."
A Žid říká: "To není problém, já vám pro to pivo dojdu."
Zatím co byl pryč, Arab vzal jeho botu a pěkně mu do ní naplival. A když se Žid vrátil, tak ten druhý Arab najednou řekl: "Hm, tak to vypadá dobře tohle pivo. Asi si dám také jedno."
A Žid se opět nabídl, že mu pro pivo dojde. Mezitím vzal druhý Arab druhou botu a také mu do ní hodně naplival. A když se Žid vrátil, všichni si sedli, užívali let. A když měli přistávat, Žid vklouzl do bot a hned věděl, co se stalo.
Obrátil se na Araby a řekl jim: "Proč? Prosím vás, proč to musí být takhle? Jak dlouho to ještě bude trvat? Ty boje mezi našimi národy, ta nenávist, ten odpor, to plivání do bot, to čurání do piva?"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
14.06.2009 12:56:31
Offline

Re: Dobrej vtip !

Chlapík už delší čas shání nějakého pěkného jetého Harleye. Nemá moc štěstí, je strašně vybíravý. Nicméně jednoho dne natrefí na krásného klasického Harleye v perfektním stavu. "To je krásna mašina!! Beru, ale jak se vám ho podařilo udržet v tak perfektní kondici?" ptá se majitele. "To máte jednoduchý, vždycky když začne pršet, tak okamžitě namažu veškerý chromovaný součástky vazelínou. Konec konců, teď když motorku kupujete, tak už vazelínu nebudu potřebovat, takže vám jednu tubu zadarmo dám, noste ji stále sebou a vaše mašina bude vypadat stále jako nová", říká majitel a dá našemu chlapíkovi tubu. Frajer velice spokojeně odjíždí. Doma se chlubí svému děvčeti. Ta, protože je také fanynka, je rovněž nadšená. Dohodnou se, že vzhledem k tomu, že dívka již delší dobu chtěla svojí známost představit svým rodičům, že tak učiní tento večer a že pojedou na Harleyi povečeřet. Když přijedou k baráku, chytne děvče chlapa za loket a říká mu: "Miláčku musím ti něco říct o svých rodičích. Panuje u nás takový zvyk. Když jíme, tak nikdo nesmí pronést ani slovo. Kdo první promluví, myje nádobí.". "To není žádný problém", odbude to chlap. Uvnitř baráku se náš hrdina nestačí divit. V prostředku obýváku se vrší hora špinavého nádobí, ještě větší se vrší v kuchyni, to samé na schodech, a zdá se, že špinavé nádobí je všude. Sednou si společně s rodiči k večeři a samozřejmě nikdo nepromluví ani slovo. V prostředku večeře dostane chlap nápad, popadne svoje děvče, svlékne ji a před rodiči na stole jí to udělá. Nikdo neřekne ani slovo. Chlapík si sedne, podívá se na dívčinu matku a myslí si: "Hmm, stále pěkná.". Takže ji bafne, svlékne a před manželem vojede. Znovu ani slovo. Zrovna když večeře pomalu končí, začne venku pršet. Chlapík vyskočí od stolu a vytáhne z kapsy tubu s vazelínou. V tu ránu se od stolu vymrští starý fotr a zařve: "Dobrý, dobrý, tak já to zasraný nádobí umyju, ale tu vazelínu schovej!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Baltazar (Člen)
15.06.2009 12:40:29
Offline

Re: Dobrej vtip !


The father of the little princess of the dawn
Inženýrek (Člen)
21.06.2009 22:06:45
Offline

Re: Dobrej vtip !

Po delší době zase pár vtípků...

Manželský pár má dvě dospívající dcery, a tak se rozhodne, že se do třetice pokusí o syna. Po měsíci pokusů přijde žena konečně do jiného stavu a po devíti měsících se jí narodí zdravý kluk. Šťastný otec spěchá do porodnice, aby se podíval na svého syna, ale hned po prvním pohledu je zděšen. Je to nejošklivější dítě, jaké kdy viděl. Jde za svou ženou a říká: "Já v žádném případě nemůžu být otcem tak ošklivého dítěte! Podívej se, proboha, na ty dvě překrásné dcery, které jsem zplodil. Že ty jsi mi byla nevěrná?"
Manželka se na něho sladce usměje a řekne: "Tentokrát ne!"

Baví se dva kamarádi. Jeden říká druhému: "můj děda umřel v koncentračním táboře" "jaj, to musela být strašná smrt" "jo, to byla, spadl ze strážní věže..."

Cikánky tahaj na poli ze země mrkev.
Eržika vytáhne jednu dlouhou a říká: "Tak takového ho má můj Dežo."
Aranka se ptá:"Né, tak dlouhého ?"
"Ne, tak špinavého!"

Do firmy přijde instalatér opravit záchod. Vejde do kanceláře a ptá se sekretářky: Kde je ten hajzl? Sekretářka nesměle odpovídá: Pan ředitel je právě na obědě. Ale, vy jste mě špatně pochopila, ja myslím ty dvě nuly! Tak náměstkové jsou na poradě. Ale paní zlatá, já se Vás ptám na to, kde se dělá hovno! Tak účtárna je o poschodí níže.

Jedné noci dorazil přítel se svou přítelkyní k ní domů. u vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc a mladík začne být pomalu vzrušený. Opře se dlaní o zeď, usměje se na ni a povídá:
"Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?"
Ona zděšeně odpovídá: "Zbláznil ses? Rodiče nás
uvidí!"
"Ale prosím tě! V tuhle hodinu?" zubí se na ní.
"Ne, prosím tě. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby nás
přistihli?"
"Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!"
"Ani náhodou, je to moc nebezpečné!"
"Prosím, prosím, moc tě miluji?!?"
"Ne, ne a ne. Taky tě miluji, ale teď nemohu!"
"Jasně, že můžeš Prosím?"
"Ne, ne. Fakt nemohu."
"Moc prosím......." Najednou se na schodech rozsvítí světlo a ukáže se její mladší sestra v pyžamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalým hlasem povídá: "Taťka říká, že už ho máš vykouřit, nebo to mám udělat já. A máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama.Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku !!!!!"


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
23.06.2009 23:09:19
Offline

Re: Dobrej vtip !

Do němoty opilý zajíček spí na pasece a v tom z lesa vyjde vlk.
Vlk si myslí: "Hele, něco k snědku."
V tom se objeví další vlk a povídá tomu prvnímu vlkovi: "Vypadni, byl jem tu dřív."
Tak se vlci začali hádat, pak rvát, až se navzájem zabili.
Ráno se zajíček probudí. Kouká okolo zdupaná tráva, keře polámané a na pasece leží dva mrtví vlci.
Zajíček si říká: "Kurva, musím přestat chlastat, když vožralej vyvádím takovýhle věci..."

Jak zabijete mravence?
Potřebuete k tomu, sůl, panáka s vodkou, klacík a kamínek.
Mravenec přijde k soli, myslí si, že je to cukr a lízne si. Po soli dostane strašnou žízeň a uvidí panáka s vodkou. Myslí si, že je to voda a napije se. Mravenec, který se napije vodky je opilý a má značně zhoršenou stabilitu. Zakopne o klacík a upadne na šikovně nastražený kamínek. O ten si rozbije hlavu a vykrvácí.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
24.06.2009 16:49:55
Offline

Re: Dobrej vtip !

Na jednom předměstí zazvonil u domku chlápek.
Otevřela mu paní domu a on povídá: "Paní, umíte souložit?"
Ženská mu zabouchla dveře před nosem.
Chlápek odešel, ale druhý den přišel zase a situace se pakovala.
Když se objevil i potřetí, žena si večer stěžovala manželovi který se rozhodl, že si tedy vezme volno, zůstane schovaný doma a manželka tomu chlapovi zkusí odpovědět.
Další den chlápek zase přišel. Když zazvonil, manžel popadl klacek a schoval se za dveřmi, zatímco manželka otevřela.
Chlápek se zase ptá: "Paní, umíte souložit?"
"Ano, proč se ptáte?"
"No, tak začněte pravidelně souložit se svým manželem, ať mi přestane chodit za ženou."


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
26.06.2009 09:35:35
Offline

Re: Dobrej vtip !

Po učení na dnešní zkoušku sem si vzpoměl na jeden:

Celosvětový průzkum na téma za jak dlouho se dá naučit čínsky.
Student na americké univerzitě: za rok budu umět perfektně čínsky.
Student na ruské univerzitě: Budu se snažit pilně studovat a za měsíc budu umět.
Český vysokoškolák: Jsou na to skripta? - Jsou - Tak přes noc.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
26.06.2009 09:39:18
Offline

Re: Dobrej vtip !

Inženýrek psal:

Po učení na dnešní zkoušku sem si vzpoměl na jeden:

Celosvětový průzkum na téma za jak dlouho se dá naučit čínsky.
Student na americké univerzitě: za rok budu umět perfektně čínsky.
Student na ruské univerzitě: Budu se snažit pilně studovat a za měsíc budu umět.
Český vysokoškolák: Jsou na to skripta? - Jsou - Tak přes noc.

Voe, ale to pochopí jen lidi z ČVUTu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr