Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Svíčky Denso

Boris (Člen)
16.03.2011 21:44:46
Offline

Svíčky Denso

Zdarec, mám dotaz, dal jsem moto na seřízeni atd.. a borec mi tam dal svíce Denso U27ETR.  Před tím tam byli  vždycky NGK, ale o téhle značce jsem ani nějak  neslyšel , je to nějaká obdobná kvalita nebo tak?  Cenově jsou skoro stejně +- bych řekl. Tak se jen ptám na skušenosti a výdrž. Díksmokin

Inženýrek (Člen)
16.03.2011 21:52:07
Offline

Re: Svíčky Denso

Myslim, že jsou doporučený i v manuálu. Jestli šlapou, tak to neřeš smile1
Já jsem třeba na max spokojenej i s Briskama, mám na nich 16tis a jedou jak hodinky. Vyměnim je jen proto abych pro ten motor taky jednou za čas krom oleje taky něco udělal.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Boris (Člen)
16.03.2011 22:07:16
Offline

Re: Svíčky Denso

Jasné, díky  jsem hned o něco  klidnější cool,  já pro něj letos udělal docela dost se to nějak sešlo všechno najednou kurňasmile1, ale tak zase bude klid na chvíli..
A ječště teda jeden dotaz , dával jsem tam laďák( to už je chvíli) ale loni byl daný nový vzducháč a  od té doby se to dusí než se se to zahřeje, pak je už  v cajku všechno. Stačílo by dát jen KN filtr bez nějakého seřizování( než měnit trisky)..? V servise říkal jedno z toho? Asi to nějak nebudu řešit,  v klidu to zahřeju  a bude..

K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2011 07:07:59
Offline

Re: Svíčky Denso

to Inža:tobě tam ty Brisky fungujou surprised já se z nich moh posrat..max 8-10 tis. a byli v prdeli..NGK vydrželi něco přes 30 tis.good
pro toho druhýho: s KN fitrem většinou přichází i seřízení resp. Dynojet 1 protože dost ochudíš směs to že se ti dusí může bejt taky klidně tim že to máš chudý ne bohatý a to KN spíš uškodil než prospěl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.03.2011 08:45:30
Offline

Re: Svíčky Denso

...Denso je f pohodě, japonec jako japonec...a na KN se vyser, jag řiká Kasym, jen nech seřídit bohatost při stávajícim votryskování...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
17.03.2011 12:41:47
Offline

Re: Svíčky Denso

K.a.s.y.m. psal:

to Inža:tobě tam ty Brisky fungujou surprised já se z nich moh posrat..max 8-10 tis. a byli v prdeli..NGK vydrželi něco přes 30 tis.good

Ano, nemám problém, jedou jak švícary. Schválně je tam teda ještě tuhle sezónu nechám a uvidíme co dají smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
17.03.2011 13:06:17
Offline

Re: Svíčky Denso

Mě teda přišly lepší než NGK, ale možná jsem měl smůlu na kus. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
17.03.2011 13:58:25
Offline

Re: Svíčky Denso

ja mam Densa v B12 a v pohode mam na nich 11 tisic namotano a zadnej problem sem nikdy nemel


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Arrows (Nový člen)
17.03.2011 16:28:50
Offline

Re: Svíčky Denso

Ja jsem dával Denso ted o vikendu. a od té doby zatim bez problému, najeto na nich 5 km smile1

barynek (Člen)
19.03.2011 16:37:26
Offline

Re: Svíčky Denso

když mám svíčky v bandasce po roční přestávce, kdy na nich nebyl najetej ani km, mám nějakej trabl? bude třeba preventivně vyměnit nebo ne? díkgood


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.03.2011 22:23:41
Offline

Re: Svíčky Denso

barynek psal:

když mám svíčky v bandasce po roční přestávce, kdy na nich nebyl najetej ani km, mám nějakej trabl? bude třeba preventivně vyměnit nebo ne? díkgood

svíčky se opotřebovávají provozem ne skladovánim bigsmile vyměn akorát volej a jezdi


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
20.03.2011 08:55:57
Offline

Re: Svíčky Denso

K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

když mám svíčky v bandasce po roční přestávce, kdy na nich nebyl najetej ani km, mám nějakej trabl? bude třeba preventivně vyměnit nebo ne? díkgood

svíčky se opotřebovávají provozem ne skladovánim bigsmile vyměn akorát volej a jezdi

vogo dyk von už ani neví jak se na tom sedí, nejdřív do autoškoly na kondiční jízdy bigsmile


Strýcfajtr !!!
kojaksro (Člen)
20.03.2011 09:24:15
Offline

Re: Svíčky Denso

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

když mám svíčky v bandasce po roční přestávce, kdy na nich nebyl najetej ani km, mám nějakej trabl? bude třeba preventivně vyměnit nebo ne? díkgood

svíčky se opotřebovávají provozem ne skladovánim bigsmile vyměn akorát volej a jezdi

vogo dyk von už ani neví jak se na tom sedí, nejdřív do autoškoly na kondiční jízdy bigsmile

...přesně, aby sebou nešvih hned při vyjetí z garage viďbigsmileevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
XJelen (Člen)
20.03.2011 09:29:12
Offline

Re: Svíčky Denso

kojaksro psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:


svíčky se opotřebovávají provozem ne skladovánim bigsmile vyměn akorát volej a jezdi

vogo dyk von už ani neví jak se na tom sedí, nejdřív do autoškoly na kondiční jízdy bigsmile

...přesně, aby sebou nešvih hned při vyjetí z garage viďbigsmileevil

goodbigsmile vim vo čom mluvim bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
20.03.2011 14:56:30
Offline

Re: Svíčky Denso

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

když mám svíčky v bandasce po roční přestávce, kdy na nich nebyl najetej ani km, mám nějakej trabl? bude třeba preventivně vyměnit nebo ne? díkgood

svíčky se opotřebovávají provozem ne skladovánim bigsmile vyměn akorát volej a jezdi

vogo dyk von už ani neví jak se na tom sedí, nejdřív do autoškoly na kondiční jízdy bigsmile

tak to je asi jedina vec, kterou jsem nezapomnělbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr