Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...v prachu 2011

karlos100 (Člen)
22.07.2011 09:52:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:
Kelly01 psal:

Hoď na to 22kg cínu, Osi to lízne fixírkou a zbytek neřeš, na to bude čas přes zimubigsmile

přesně bigsmilebigsmilebigsmile

blbý je,že budeš mít v nádrži prostor jen na litr benálu,to abys vozil kanďák seboubigsmile


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
22.07.2011 10:45:41
Offline

Re: ...v prachu 2011

Lihy psal:

......Spíš až něco odejde sešlostí věkem...i když by se našly i zdravý věci co dost často nepřežijou normální odložení (držáky stupaček, dekly, nádobky....) a jestli si dělá sám serviz, tak má plno materiálu...znáš to...tady strhlá hrana na matce, támhle vymletej závit, polámaná elektrika, prasklá vratná pružina na stupačce, spuchřelá hadička.....sou to drobnosti, ale nemusíš nic shánět a čekat na dodání bo to odšroubuješ z vraku a hotovo............

Přesně tak....

K.a.s.y.m. (Člen)
24.07.2011 20:01:26
Offline

Re: ...v prachu 2011

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

jenže ne vzducháčsmile2 tohle dá za dvacku do luxusního stavu.

no s tim bych byl opatrnej...se mi zdá že to už neni uplně jednostopý vozidlo a rovnat rám, vycuknout motor a vyvyřit nový žebra (modlit se aby nebyl prasklej blok bo to je pak komplet rozborka a jen na těsněních seš tam za 7 táců), nový trubky do vidlí.... na fotkách to neni vidět ale po takový ráně tam toho můžou bejt mraky třeba bouchlej kotouč a hned si tam za dalších 7... pokud to člověk nechce jen zbastlit, tak souhlas s Jelenem... po sezóně s trochu štěstí sežene za 40 perfektní motyku a s touhle na díly je celkem na dlouho spokojenej parchantgood

šak jasně..záleží v jakym je to stavu po celkový prohlídce,ale mě to teda zase tak strašně rozbitý nepřipadá..budou tam určitě vidle a ten zbytek předku plus nádrž a lak a nějaký další drobnosti..další věc je co si udělá sám a co bude platit atd.to dost taky zahejbe s cenousmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
24.07.2011 20:03:18
Offline

Re: ...v prachu 2011

to Cockin..kdyby jsi chtěl ty trojúhelníčky do rámu u krku zbyli mi doma ty laminátový co jsem dělal.chtěli by znova stříknout,ale daj se použít..až budeš cajk a někde se potkáme tak ti je za beer klidně nechám


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
25.07.2011 09:42:44
Offline

Re: ...v prachu 2011

když tu uděláme zbírku dílů co se nám válej doma tak mám čočkin za chvíli novou motorkuevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
25.07.2011 17:01:30
Offline

Re: ...v prachu 2011

nejhorší budou asi ty vidle, zkusim je nechat srovnat a uvidim. Zrovna loni jsem nechával měnit olej a přetěsnit, měl jsem se na to vysratbad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
25.07.2011 18:06:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:

nejhorší budou asi ty vidle, zkusim je nechat srovnat a uvidim. Zrovna loni jsem nechával měnit olej a přetěsnit, měl jsem se na to vysratbad

tam se budeš muset podívat jestli nemaj falc..tedy takovou tu bouli ven a jestli neni prasklej ten vrchní chrom..pokud ani jedno nebude tak neni problém je srovnat bez následků.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
25.07.2011 18:06:59
Offline

Re: ...v prachu 2011

http://www.tipmoto.com/dily-moto/podvoz … -1200.html

samotný trubky jsem někde viděl za 2000kč kus v motopuzzle je určitě mít budegood takže ty bych neřešilgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
29.07.2011 10:37:10
Offline

Re: ...v prachu 2011

Takže náčelníku, piš si mě tam bigsmile ještě jednou bigsmile
Popis situace....
Autodrom Brno, druhá dopolední kvalda, cca. 5 kolo, nálet do kopce na stanoviště 19, na brzdy na muj vkus celkem ostře...nejspíš zablokované zadní kolo, mašina nestabilní (prostě pod prdelej se mě to celý nějak rozvlnilo), nemám srdce to pustit a sklopit (přectava, že to pošlu po boku mě celkem strašila)... brzdím kam až to jde, v kačeru pouštím brzdy a pluji rovně ven, poslední metr reju držkou v zemi. Než doběhli oranžoví mužíčci, vyvlekám nohju z pod jebky, vstávám a signalizuji, že jsem ok. Škody minimální (pouze šrámy, ale nedokážu je spočítat mezi těma starejma).
Prostě slovy Otakara Březiny staršího:
na výjezdu do kopce před zatáčkou č.19 byl dlouhý na brzdách,    a skoničl v kačírku. bigsmile

"Vylovení, odbahnění, vysušení...jo to bude asi za toho fiataredface"


Strýcfajtr !!!
ABik (Člen)
29.07.2011 11:10:16
Offline

Re: ...v prachu 2011

XJelen psal:

Takže náčelníku, piš si mě tam bigsmile ještě jednou bigsmile
Popis situace....
Autodrom Brno, druhá dopolední kvalda, cca. 5 kolo, nálet do kopce na stanoviště 19, na brzdy na muj vkus celkem ostře...nejspíš zablokované zadní kolo, mašina nestabilní (prostě pod prdelej se mě to celý nějak rozvlnilo), nemám srdce to pustit a sklopit (přectava, že to pošlu po boku mě celkem strašila)... brzdím kam až to jde, v kačeru pouštím brzdy a pluji rovně ven, poslední metr reju držkou v zemi. Než doběhli oranžoví mužíčci, vyvlekám nohju z pod jebky, vstávám a signalizuji, že jsem ok. Škody minimální (pouze šrámy, ale nedokážu je spočítat mezi těma starejma).
Prostě slovy Otakara Březiny staršího:
na výjezdu do kopce před zatáčkou č.19 byl dlouhý na brzdách,    a skoničl v kačírku. bigsmile

"Vylovení, odbahnění, vysušení...jo to bude asi za toho fiataredface"

A dals to pod 30? bigsmile Buď rád, že jsi celý. Mně tam ve středu padnul pod kola jiný expert - taky přebrzdil, ale jebnul s tím ještě na asfaltu a před nájezdem do zákruty. Ošklivý pohled jak ryl helmou do asfaltu v poloze na břiše s rukama pod sebou. Od toho okamžiku jsem se jenom vozil smile2

osiris (Člen)
29.07.2011 11:23:31
Offline

Re: ...v prachu 2011

...víš jak, hlavně že seš ok goodsmile1

1. zzzmrzlinar
2. kelly01
3. xjelen
4. mazo
5. inkvizitorr
6. kožuch
7. kim
8. zzzmrzlinar (opět smile1)
9. luboss
10. mamutek
11. ej
12. tonda gsf
13. inženýrek
14. karlos100
15. rohy
16 so 545
17. driver
18. abik
19. john
20. cockin
21. petr j.
22. xjelen (opět smile1)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.07.2011 11:31:03
Offline

Re: ...v prachu 2011

XJelen psal:

Takže náčelníku, piš si mě tam bigsmile ještě jednou bigsmile
Popis situace....
Autodrom Brno, druhá dopolední kvalda, cca. 5 kolo, nálet do kopce na stanoviště 19, na brzdy na muj vkus celkem ostře...nejspíš zablokované zadní kolo, mašina nestabilní (prostě pod prdelej se mě to celý nějak rozvlnilo), nemám srdce to pustit a sklopit (přectava, že to pošlu po boku mě celkem strašila)... brzdím kam až to jde, v kačeru pouštím brzdy a pluji rovně ven, poslední metr reju držkou v zemi. Než doběhli oranžoví mužíčci, vyvlekám nohju z pod jebky, vstávám a signalizuji, že jsem ok. Škody minimální (pouze šrámy, ale nedokážu je spočítat mezi těma starejma).
Prostě slovy Otakara Březiny staršího:
na výjezdu do kopce před zatáčkou č.19 byl dlouhý na brzdách,    a skoničl v kačírku. bigsmile

"Vylovení, odbahnění, vysušení...jo to bude asi za toho fiataredface"

...první vokruhovej???bigsmile ...si celej a tag to má bejtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
29.07.2011 11:48:32
Offline

Re: ...v prachu 2011

Přesně, hlavně že jsi v poho  good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
xrohy (Člen)
29.07.2011 12:06:51
Offline

Re: ...v prachu 2011

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good


Čaroděj Dobroděj 8-)
osiris (Člen)
29.07.2011 12:12:40
Offline

Re: ...v prachu 2011

xrohy psal:

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good

...tak já teda ale hlásím, že progear vyjel v dešti třetí flek, když to tam dotáh z 19. místa v kvaldě goodcool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
29.07.2011 12:17:45
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
xrohy psal:

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good

...tak já teda ale hlásím, že progear vyjel v dešti třetí flek, když to tam dotáh z 19. místa v kvaldě goodcool

..pašák..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
29.07.2011 13:14:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

Včera jsem v Brně čučel kolem oběda na jízdy 2 hodiny v kuse a nespadl nikdobigsmile


God Save The Queen!
xrohy (Člen)
29.07.2011 13:32:37
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
xrohy psal:

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good

...tak já teda ale hlásím, že progear vyjel v dešti třetí flek, když to tam dotáh z 19. místa v kvaldě goodcool

Tsi woe Progress velice dobře, to jich tolik spadlo bo co? bigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
XJelen (Člen)
29.07.2011 14:23:56
Offline

Re: ...v prachu 2011

xrohy psal:
osiris psal:
xrohy psal:

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good

...tak já teda ale hlásím, že progear vyjel v dešti třetí flek, když to tam dotáh z 19. místa v kvaldě goodcool

Tsi woe Progress velice dobře, to jich tolik spadlo bo co? bigsmile

ale piču... ne všichni byli na mokrejch bigsmile první čtyři kola než začala osychat trať jsem si tam ty slikaře dával taky jako malinu, ale jak jim voschla stopa tak bylo peklobigsmile
takže třetí v nakedu (bitva jak v sbkbigsmile) a čtrnáctej celkově... jo a nikdo nespadsurprised


Strýcfajtr !!!
Progear 650 (Člen)
29.07.2011 16:03:42
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
xrohy psal:

Vogo direktóre, že si byl na bedně to hlásíš hned, ale že si s tim fláknul až takhle pozdě...surprised

Hlavně že si oukej...good

...tak já teda ale hlásím, že progear vyjel v dešti třetí flek, když to tam dotáh z 19. místa v kvaldě goodcool

redface
all: díky smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
bery (Člen)
29.07.2011 16:42:22
Offline

Re: ...v prachu 2011

jelene - hlavně že si OK. a co se na to vysrat a popojíždět na kole. podívej na kellyho. dřív to bejvalo "dám svejch 300 a jdu na ferneta". dnes je to "přijel jsem ze 4hodinový projíždky na kole a jdu do školy bigsmile teda ted jsou prázdninyidontknow


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
29.07.2011 20:37:30
Offline

Re: ...v prachu 2011

Teď jsem slezl z kolabigsmile
Zítra motorku dám to jo, ale jen tak 150km, už jsem starý a hemeroidy hrozíbigsmile


God Save The Queen!
bery (Člen)
29.07.2011 20:41:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

Kelly01 psal:

Teď jsem slezl z kolabigsmile
Zítra motorku dám to jo, ale jen tak 150km, už jsem starý a hemeroidy hrozíbigsmile

bigsmile


momentalně zavostalej
čočkin (Člen)
29.07.2011 22:19:17
Offline

Re: ...v prachu 2011

Hezky ...  Progy umí  good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Drakoxxl (Člen)
30.07.2011 10:05:31
Offline

Re: ...v prachu 2011

Kelly01 psal:

Teď jsem slezl z kolabigsmile
Zítra motorku dám to jo, ale jen tak 150km, už jsem starý a hemeroidy hrozíbigsmile

To esli lezeš z kola jako takhle, tak dobrý bigsmile http://www.drsnysvet.cz/zamotany-cyklista/


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
30.07.2011 11:38:53
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:

Hezky ...  Progy umí  good

Ten nám zas vykecá díru do hlavy. bigsmile

Ale jinak pěkný kluku...good
Ovšem kdybys víc gázoval, mohl si bejt první.asssmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
01.08.2011 20:56:13
Offline

Re: ...v prachu 2011

1. zzzmrzlinar
2. kelly01
3. xjelen
4. mazo
5. inkvizitorr
6. kožuch
7. kim
8. zzzmrzlinar (opět smile1)
9. luboss
10. mamutek
11. ej
12. tonda gsf
13. inženýrek
14. karlos100
15. rohy
16 so 545
17. driver
18. abik
19. john
20. cockin
21. petr j.
22. xjelen (opět smile1)
23. libac22


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
01.08.2011 23:23:59
Offline

Re: ...v prachu 2011

ty vole letos je to samá padafka  bigsmilesurprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Petr J. (Člen)
02.08.2011 07:13:55
Offline

Re: ...v prachu 2011

....kdo nepadá, jezdí pod své možnosti...bigsmile

libac22 (Člen)
02.08.2011 07:43:02
Offline

Re: ...v prachu 2011

redfaceredfaceredface


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
snowflake600 (Člen)
02.08.2011 15:58:12
Offline

Re: ...v prachu 2011

libac22 psal:

redfaceredfaceredface

jak se ti to povedlo, kolego? bigsmile

čočkin (Člen)
02.08.2011 17:13:15
Offline

Re: ...v prachu 2011

Dneska jsem měl doma výslech ohledně tý nehody, byl tu příslušník kriminální policie (má prý hondu VFR)  a muj právník, tak doufám že to dobře dopadne, stčila by mi vina aspon 50:50. Uvidíme co se z toho nakonec vyklube idontknow
   
  Jo a tady k těm předešlejm fotkám ještě doplnující foto mý helmy bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/thumbs/1577_dsc01428.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_dsc01429.jpg

Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Loser (Administrator)
02.08.2011 17:15:22
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:

Dneska jsem měl doma výslech ohledně tý nehody, byl tu příslušník kriminální policie (má prý hondu VFR)  a muj právník, tak doufám že to dobře dopadne, stčila by mi vina aspon 50:50. Uvidíme co se z toho nakonec vyklube idontknow
   
  Jo a tady k těm předešlejm fotkám ještě doplnující foto mý helmy bad
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c01428.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c01429.jpg

Do klubu na zed jak delana goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
02.08.2011 17:26:21
Offline

Re: ...v prachu 2011

Jo a taky jsem se dozvěděl že jsem to napral do vozu TOI TOI  surprised bigsmile   co jel vysávat do nedalekeho kempu v lese.  Já jen doufám že jsem jim nezpúsobil nějaký potíže s fekáliema.  bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
4Fun.cz (Člen)
02.08.2011 17:34:38
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:

Jo a taky jsem se dozvěděl že jsem to napral do vozu TOI TOI  surprised bigsmile   co jel vysávat do nedalekeho kempu v lese.  Já jen doufám že jsem jim nezpúsobil nějaký potíže s fekáliema.  bigsmilebigsmilebigsmile

Že se na to nevysral...bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
libac22 (Člen)
02.08.2011 17:58:24
Offline

Re: ...v prachu 2011

snowflake600 psal:
libac22 psal:

redfaceredfaceredface

jak se ti to povedlo, kolego? bigsmile

štěrk a rychlej start , na ass


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Kuba B12 (Člen)
02.08.2011 21:39:17
Offline

Re: ...v prachu 2011

se teda taky hlásim
29.7.  cca 18.00   Slovinsko,   30km severně od moře.  Vracel sem se z koupačky zpátky do penzionu v Hermagoru.   Předjíždění kolony mrdalů v autech:))     pravidla jízdy na mokru mám zmáklý, skoro nebrzdim, nejezdim přes přechody atd atd.....   snad mě to i baví když prší,  ale tohle se mi ještě nestalo.  Ve 2 (s adélkou) mi zadní kolo šlo do smyku v podstatě na rovině  . Doprava, doleva doprava a už sme se váleli.   Asi tak v 90-100.      60m sme jeli poprdeli, motorka byla ještě o 20 dál.   Zranění žádný,  škody opravitelný na místě.    Datlo padák na levé straně o 1,5cm kratší, zrcátko, spojková páčka v piči, zadní stupačka pobrala hodně,  držáky kufrů taky a topcase jen lehce.  Přepáčko od Bradka zlomený.      Vozim fakt hodně nářadí takže za neustálého deště opraveno,  hlavně to řazení. Trochu sem ho otočil a zbytek stupačky co visel na tyčce řazení namontoval jinam:)     Na 3ku a 2ku odjeto zbylých 150km, včetně Triglavu až do Hermagoru.....     Dovolená pokračovala návštěvou Louise ve Villachu a nějaký dílny se svěrákem vedle silnice.   No a teď sem dorazil domů do čech. Jen rameno mě ještě pobolívá.       Asi za to může nová kombinéza,  ta minulá, před 5ti lety  šla taky hned v brně do kačerubigsmile


honda je honda
osiris (Člen)
03.08.2011 00:18:59
Offline

Re: ...v prachu 2011

...co bych ti řek? o zdraví už to znáš good ...tak asi že ses praštil pěkně do makovice, tolik jsi toho nenapsal za těch 5 roků bigsmile
...jo a pozdravuj ji smile1

1. zzzmrzlinar
2. kelly01
3. xjelen
4. mazo
5. inkvizitorr
6. kožuch
7. kim
8. zzzmrzlinar (opět smile1)
9. luboss
10. mamutek
11. ej
12. tonda gsf
13. inženýrek
14. karlos100
15. rohy
16 so 545
17. driver
18. abik
19. john
20. cockin
21. petr j.
22. xjelen (opět smile1)
23. libac22
24. kuba b12


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
03.08.2011 08:20:46
Offline

Re: ...v prachu 2011

Kuba B12 psal:

se teda taky hlásim
29.7.  cca 18.00   Slovinsko,   30km severně od moře.  Vracel sem se z koupačky zpátky do penzionu v Hermagoru.   Předjíždění kolony mrdalů v autech:))     pravidla jízdy na mokru mám zmáklý, skoro nebrzdim, nejezdim přes přechody atd atd.....   snad mě to i baví když prší,  ale tohle se mi ještě nestalo.  Ve 2 (s adélkou) mi zadní kolo šlo do smyku v podstatě na rovině  . Doprava, doleva doprava a už sme se váleli.   Asi tak v 90-100.      60m sme jeli poprdeli, motorka byla ještě o 20 dál.   Zranění žádný,  škody opravitelný na místě.    Datlo padák na levé straně o 1,5cm kratší, zrcátko, spojková páčka v piči, zadní stupačka pobrala hodně,  držáky kufrů taky a topcase jen lehce.  Přepáčko od Bradka zlomený.      Vozim fakt hodně nářadí takže za neustálého deště opraveno,  hlavně to řazení. Trochu sem ho otočil a zbytek stupačky co visel na tyčce řazení namontoval jinam:)     Na 3ku a 2ku odjeto zbylých 150km, včetně Triglavu až do Hermagoru.....     Dovolená pokračovala návštěvou Louise ve Villachu a nějaký dílny se svěrákem vedle silnice.   No a teď sem dorazil domů do čech. Jen rameno mě ještě pobolívá.       Asi za to může nová kombinéza,  ta minulá, před 5ti lety  šla taky hned v brně do kačerubigsmile

...no ty volesurprised ...jinag jag psal Osigood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
03.08.2011 09:06:16
Offline

Re: ...v prachu 2011

ty vole já se lek, že majznul s tím kafíčkem surprisedredface
tak hlavně že je celej i s pani a šikovnou rukou stroj donutil pokračovat goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
03.08.2011 10:55:31
Offline

Re: ...v prachu 2011

to Kuba: no eště že ťa políbila můza a jels v kombošce. z kůpaliska jet třeba jen v kraťasích, asi by to po těch 60 metrech nebylo hezké


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kuba B12 (Člen)
03.08.2011 13:00:21
Offline

Re: ...v prachu 2011

nojo   já se jel vykoupat 200km...... to bych asi v trenkách nejel


honda je honda
Sandman (Člen)
14.08.2011 23:04:37
Offline

Re: ...v prachu 2011

Chlapi, tak jsem také váš. Během dovolené jsem si dal malou vyjížďku s konečnou v Jihlavě, kam jsem nedorazil.Krásný rovný úsek, cca 10 km před Jihlavou-jižně.Jedu si takhle kolem 100ky, když auto přede mnou začalo přibržďovat.Take jsem začal.No a pak to zadupl a vyhodil blinkr doleva.Tak jsem to take zadupl, ale bylo mi jasné, že to už nedám.Slušný náraz zhruba v 60ce s efektivním skokem plavmo přes celé auto s přistáním před předními světly auta. Ohlé vidle, lehce nakoplý rám, rozsekaná maska a zlomený disk kola. No a já naražené koleno plus zlomená kůstka v palci. A ty řidičovy kecy, že si nevšiml, že za ním jede rychle motorka a neodhadl to, to mě také dojalo.
Publikum také slušné. Za chvilku jsem měl slušné publikum.3 posádky aut, 2 záchranky, vrtulník, políši, hasiči, týpek z asistenční služby. Mašina v prdeli, ale za ten malý zázrak a velké poučení to myslím stálocool


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Pšán (Člen)
14.08.2011 23:10:18
Offline

Re: ...v prachu 2011

..Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej..
..dopadls dobře,toť důležité..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Sandman (Člen)
14.08.2011 23:34:00
Offline

Re: ...v prachu 2011

Pšán psal:

..Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej..
..dopadls dobře,toť důležité..good

Jako asi s přehledem vyhrávám titul pussy sezóny.
Jsem byl v pátek ve spořce se přeptat, co a jak. Mamka tam byla také s půjčkou. No a když úřednice na mě vybalila, že už přes rok nemám uzavřené úrazové pojištění, málem to s ní seklo. No a když jsem pro změnu já zjistil, kolik by mi to hodilo v kombinaci s neschopenkou, pro změnu jsem si v duchu nadal do kokotů a hned si ho zjednal. Jak se zpívá v jedné písničce: Když chceš být kretén, musíš bý tvrdý. Projednou mi to vyšlogood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Lihy (Člen)
15.08.2011 08:25:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

Kuba B12 psal:

se teda taky hlásim
29.7.  cca 18.00   Slovinsko,   30km severně od moře.  Vracel sem se z koupačky zpátky do penzionu v Hermagoru.   Předjíždění kolony mrdalů v autech:)) .....

surprised člověk sem chvilku nekoukne a pak se diví. Hlavně že to dopadlo jak to dopadlogood
ps. Si magor? že si bereš na dovču novou kombošku? Dyk víš že na tobě nic novýho nevydržíbigsmile

Lihy (Člen)
15.08.2011 08:29:07
Offline

Re: ...v prachu 2011

Sandman: Hlavně žes +- cajkgood Hele a jak to posoudili benga? Jako "co neubrzdíš neukecáš" nebo aspoň spoluvina?

Banditatom (Člen)
15.08.2011 18:55:29
Offline

Re: ...v prachu 2011

safrblésurprised ale důležité je že jsi celejgoodgoodgood motky je vždycky škodabad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Sandman (Člen)
15.08.2011 21:30:54
Offline

Re: ...v prachu 2011

Lihy psal:

Sandman: Hlavně žes +- cajkgood Hele a jak to posoudili benga? Jako "co neubrzdíš neukecáš" nebo aspoň spoluvina?

Kdyby to bylo 50 na 50, byl bych rád. Blinkr jsem ho fakt viděl dávat až na poslední chvilusmile2
Projednávají to v Jihlavě, bližší info zatím nemám.
Jediné, co mi řekli, že to pujde do správního řízení, bo mě zatím nevyslechli.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
osiris (Člen)
15.08.2011 23:57:53
Offline

Re: ...v prachu 2011

1. zzzmrzlinar
2. kelly01
3. xjelen
4. mazo
5. inkvizitorr
6. kožuch
7. kim
8. zzzmrzlinar (opět smile1)
9. luboss
10. mamutek
11. ej
12. tonda gsf
13. inženýrek
14. karlos100
15. rohy
16 so 545
17. driver
18. abik
19. john
20. cockin
21. petr j.
22. xjelen (opět smile1)
23. libac22
24. kuba b12
25. sandman
26. progear


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
15.08.2011 23:58:14
Offline

Re: ...v prachu 2011

...na vlastní žádost ...ale je zdravej a celej good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_prg.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petula (Člen)
16.08.2011 08:08:37
Offline

Re: ...v prachu 2011

Honzí tak přeju ať Osi hodně kouzlí smile1


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Filous (Člen)
16.08.2011 08:08:51
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:

...na vlastní žádost ...ale je zdravej a celej good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_prg.jpg

...ólalásmile2...koukam bylo mokro...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
16.08.2011 08:16:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/993_imag0058.jpg

vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Koldan (Člen)
16.08.2011 08:55:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

hlavně že seš cajk, mašinu vopravíš, možná ji doroste i ten prďavej fejfuckgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
16.08.2011 09:18:47
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ag0058.jpg

...na startu jsem ti říkal: "jednoho předjedeš, jeden upadne a v cíli seš třetí" ale ne, to je ti málo bigsmile ...takže musíme ještě zapracovat na taktice bigsmileredfacebigsmile
...mimochodem, když jsem při prvním průjezdu napočítal myslím devátej flek z asi (já teď nevím) pětadvacátýho na startu, tak jsem akorát prones: "ten se snad posral" goodbigsmile ...úžasnej start good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
16.08.2011 09:56:21
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ag0058.jpg

...na startu jsem ti říkal: "jednoho předjedeš, jeden upadne a v cíli seš třetí" ale ne, to je ti málo bigsmile ...takže musíme ještě zapracovat na taktice bigsmileredfacebigsmile
...mimochodem, když jsem při prvním průjezdu napočítal myslím devátej flek z asi (já teď nevím) pětadvacátýho na startu, tak jsem akorát prones: "ten se snad posral" goodbigsmile ...úžasnej start good

potom co padnul prog a další jsem měl po restartu staženou prdel, že sem myslel, že nedojeduredface fak se mi k zemi nechtělo, tak jsem jel jag posranej a teď mě bolí celej jelen víc než kdybych si ustlalbigsmile


Strýcfajtr !!!
xrohy (Člen)
16.08.2011 10:10:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

Ty vogo Osi von byl po startu snad pátej, to mi taky padla huba...good

Ale nejlepší byla ta slova když ho přivezly mrtvolákembigsmile

"Seznamte se já jsem pan KUNDA"


Čaroděj Dobroděj 8-)
osiris (Člen)
16.08.2011 10:44:10
Offline

Re: ...v prachu 2011

xrohymu: když já byl na startu a tak daleko až k první zatáčce jsem nedohlíd bigsmile
...po startu nevím, jen jsem viděl, než se vzdálili, že vystartoval parádně, šel hodně dopředu a pak už jsem psal o pořadí při průjezdu po prvním kole, tam to bylo myslím 9, pak po druhým kole tuším 11 nebo 12 a pak už třetí kolo nedokončil smile2 ...jelito jedno redfacebigsmile ...né je dobrej goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
16.08.2011 11:18:02
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:

xrohymu: když já byl na startu a tak daleko až k první zatáčce jsem nedohlíd bigsmile
...po startu nevím, jen jsem viděl, než se vzdálili, že vystartoval parádně, šel hodně dopředu a pak už jsem psal o pořadí při průjezdu po prvním kole, tam to bylo myslím 9, pak po druhým kole tuším 11 nebo 12 a pak už třetí kolo nedokončil smile2 ...jelito jedno redfacebigsmile ...né je dobrej goodsmile1

start měl Prog fakt excelentní,škoda,že se nesmířil s druhým místem,ten slovačisko
co byl první jezdí fakt bez mozkugoodbigsmile


...a bude hůř!
Bedřich (Člen)
16.08.2011 22:18:24
Offline

Re: ...v prachu 2011

Ty voe!!! druhej je málo???
hlavě že jsi cajk!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
huskyb12 (Administrator)
16.08.2011 22:35:19
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

možná sis měls smotnout jako Rudokožec :)))


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2011 06:18:25
Offline

Re: ...v prachu 2011

huskyb12 psal:
Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

možná sis měls smotnout jako Rudokožec :)))

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
17.08.2011 15:11:22
Offline

Re: ...v prachu 2011

Bedřich psal:

Ty voe!!! druhej je málo???
hlavě že jsi cajk!

radši mrtvej než druhej   bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
SO 545 (Člen)
17.08.2011 17:55:39
Offline

Re: ...v prachu 2011

sice trosku off ale otazka na tunajsich fajnsmekrov.

mal niekto zvas zlomeny clenok , /kotnik/ ?
mam 5dni dole sadru ale neda sa chodit ani ohyb nieje boh vie co.

cvicim jak taky ch.j.

Banditatom (Člen)
17.08.2011 18:12:11
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

pussy progu! kdo se bojí sere v síní!!! zkusils nevyšlo tak hold příštěgood
důležité, že máš v pohodě huhulievil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
17.08.2011 18:20:12
Offline

Re: ...v prachu 2011

SO 545 psal:

sice trosku off ale otazka na tunajsich fajnsmekrov.

mal niekto zvas zlomeny clenok , /kotnik/ ?
mam 5dni dole sadru ale neda sa chodit ani ohyb nieje boh vie co.

cvicim jak taky ch.j.

...rehabilituj, nic jinýho ti nezbejvá...sice sem neměl kotník ale rameno a taky sem myslel, že uš rukou nehejbnu...trvalo to dobře půl roku a další rok sem to cejtil...teť je to dobrý, ale jako nový nesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
17.08.2011 19:09:15
Offline

Re: ...v prachu 2011

ja mam tu nohu zlamanou asi 6 cm nad kotnikem, ted je to 5 tydnu po voperaci a s kotnikem ještě nehejbu ani do poloviny. bad
mam tam teda z obou stran přes kotnik jizvy asi jak mi tam cpali ty 2 železa smile2


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Fresh Man (Člen)
17.08.2011 20:25:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

cockin psal:

ja mam tu nohu zlamanou asi 6 cm nad kotnikem, ted je to 5 tydnu po voperaci a s kotnikem ještě nehejbu ani do poloviny. bad
mam tam teda z obou stran přes kotnik jizvy asi jak mi tam cpali ty 2 železa smile2

no prostě je to rozjebaný .... potřebuje to nejakej čas... zatni zuby a táhni ... nic jinýho nepomáhá ... rehabilitace  a dostatek beerwine


Bandit pičo
bolek009 (Člen)
18.08.2011 06:22:47
Offline

Re: ...v prachu 2011

Tak já taky.
Při cestě na Balkán, po 660 ujetých kilometrech jsem se otáčel v Moravských Toplicích ve Slovinsku na malé silnici.
http://maps.google.cz/maps?saddr=Na+Str ... =5,0,0&z=7
Po takové tůře, s třemi kufry + stanem, karimatkama, spacákama a plným tankvakem to nešlo udržet. Jo a ještě s Blankou na zadním sedadle.
Motorka se naklonila při zatočení řídítek, začala se lámat, noha se po kotník zabořila do alfaltu, ale zápěstí to už nezmákla.
Položil jsem ji jak do peřinky na kufr a řídítko.
Na motorce ani na plastovém kufru žádný, ani nepatrný poškození. Tak nevím, jestli se to počítá.
Nohu jsem díky kufru taky uchránil.
Blanka, jako správně poučenej batůžek, seděla s nohama na stupačkách, ať se děje, co se děje.
Dopadla na helmu asi po vteřině, co už všechno jiné v klidu leželo. smile1


GSF1250SA K7
XJelen (Člen)
18.08.2011 08:20:07
Offline

Re: ...v prachu 2011

bolek009 psal:

Tak já taky.
Při cestě na Balkán, po 660 ujetých kilometrech jsem se otáčel v Moravských Toplicích ve Slovinsku na malé silnici.
http://maps.google.cz/maps?saddr=Na+Str ... =5,0,0&z=7
Po takové tůře, s třemi kufry + stanem, karimatkama, spacákama a plným tankvakem to nešlo udržet. Jo a ještě s Blankou na zadním sedadle.
Motorka se naklonila při zatočení řídítek, začala se lámat, noha se po kotník zabořila do alfaltu, ale zápěstí to už nezmákla.
Položil jsem ji jak do peřinky na kufr a řídítko.
Na motorce ani na plastovém kufru žádný, ani nepatrný poškození. Tak nevím, jestli se to počítá.
Nohu jsem díky kufru taky uchránil.
Blanka, jako správně poučenej batůžek, seděla s nohama na stupačkách, ať se děje, co se děje.
Dopadla na helmu asi po vteřině, co už všechno jiné v klidu leželo. smile1

leželo to? leželo! takže počítá smile1


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
18.08.2011 08:21:40
Offline

Re: ...v prachu 2011

XJelen psal:
bolek009 psal:

Tak já taky.
Při cestě na Balkán, po 660 ujetých kilometrech jsem se otáčel v Moravských Toplicích ve Slovinsku na malé silnici.
http://maps.google.cz/maps?saddr=Na+Str ... =5,0,0&z=7
Po takové tůře, s třemi kufry + stanem, karimatkama, spacákama a plným tankvakem to nešlo udržet. Jo a ještě s Blankou na zadním sedadle.
Motorka se naklonila při zatočení řídítek, začala se lámat, noha se po kotník zabořila do alfaltu, ale zápěstí to už nezmákla.
Položil jsem ji jak do peřinky na kufr a řídítko.
Na motorce ani na plastovém kufru žádný, ani nepatrný poškození. Tak nevím, jestli se to počítá.
Nohu jsem díky kufru taky uchránil.
Blanka, jako správně poučenej batůžek, seděla s nohama na stupačkách, ať se děje, co se děje.
Dopadla na helmu asi po vteřině, co už všechno jiné v klidu leželo. smile1

leželo to? leželo! takže počítá smile1

...a Jelen to musí vědět,takhle pleskne s motorkou každou sezonubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
18.08.2011 08:35:43
Offline

Re: ...v prachu 2011

1. zzzmrzlinar
2. kelly01
3. xjelen
4. mazo
5. inkvizitorr
6. kožuch
7. kim
8. zzzmrzlinar (opět smile1)
9. luboss
10. mamutek
11. ej
12. tonda gsf
13. inženýrek
14. karlos100
15. rohy
16 so 545
17. driver
18. abik
19. john
20. cockin
21. petr j.
22. xjelen (opět smile1)
23. libac22
24. kuba b12
25. sandman
26. progear
27. bolek009


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
18.08.2011 09:46:12
Offline

Re: ...v prachu 2011

...dneska se mi v noci zdálo, že sem to zahodil za Matadorem do kačerasurprised ...to se ale nepočitá, ne???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ABik (Člen)
18.08.2011 09:51:26
Offline

Re: ...v prachu 2011

Filous psal:

...dneska se mi v noci zdálo, že sem to zahodil za Matadorem do kačerasurprised ...to se ale nepočitá, ne???bigsmile

Leželo to? Leželo bigsmilebigsmilebigsmile Hlavně, že jsi OK bigsmilebigsmilebigsmile

karlos100 (Člen)
18.08.2011 09:53:49
Offline

Re: ...v prachu 2011

ABik psal:
Filous psal:

...dneska se mi v noci zdálo, že sem to zahodil za Matadorem do kačerasurprised ...to se ale nepočitá, ne???bigsmile

Leželo to? Leželo bigsmilebigsmilebigsmile Hlavně, že jsi OK bigsmilebigsmilebigsmile

..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
18.08.2011 09:54:55
Offline

Re: ...v prachu 2011

karlos100 psal:
ABik psal:
Filous psal:

...dneska se mi v noci zdálo, že sem to zahodil za Matadorem do kačerasurprised ...to se ale nepočitá, ne???bigsmile

Leželo to? Leželo bigsmilebigsmilebigsmile Hlavně, že jsi OK bigsmilebigsmilebigsmile

..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile

piču bandit! zalehnul s čoprem evil


Strýcfajtr !!!
DonPepon (Člen)
18.08.2011 09:57:19
Offline

Re: ...v prachu 2011

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
18.08.2011 10:14:23
Offline

Re: ...v prachu 2011

DonPepon psal:

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

Na dalnici sw nepadasmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
18.08.2011 10:35:34
Offline

Re: ...v prachu 2011

karlos100 psal:
ABik psal:
Filous psal:

...dneska se mi v noci zdálo, že sem to zahodil za Matadorem do kačerasurprised ...to se ale nepočitá, ne???bigsmile

Leželo to? Leželo bigsmilebigsmilebigsmile Hlavně, že jsi OK bigsmilebigsmilebigsmile

..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile

...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
18.08.2011 10:36:19
Offline

Re: ...v prachu 2011

DonPepon psal:

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

...sou jenom ty který uš upadli a ty který teprf upadnoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
18.08.2011 10:45:47
Offline

Re: ...v prachu 2011

Filous psal:
karlos100 psal:
ABik psal:


Leželo to? Leželo bigsmilebigsmilebigsmile Hlavně, že jsi OK bigsmilebigsmilebigsmile

..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile

...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
18.08.2011 10:58:48
Offline

Re: ...v prachu 2011

karlos100 psal:
Filous psal:
karlos100 psal:

..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile

...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

zapoměls na stepose v pondělí při family ride, jak nás předjel před Matadórem a v Matadóru si ustlal evil


Strýcfajtr !!!
DonPepon (Člen)
18.08.2011 11:08:31
Offline

Re: ...v prachu 2011

Filous psal:
DonPepon psal:

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

...sou jenom ty který uš upadli a ty který teprf upadnoubigsmile

taky si říkám jestli nemám v nejlepším přestatbigsmile,ale nějak to nejde,holt drogasmokin

jo mimo téma Filousoj,jak si na tom s časem tento měsíc,že bychom pořešili ten blatníčekhelpgood

karlos100 (Člen)
18.08.2011 12:59:50
Offline

Re: ...v prachu 2011

XJelen psal:
karlos100 psal:
Filous psal:


...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

zapoměls na stepose v pondělí při family ride, jak nás předjel před Matadórem a v Matadóru si ustlal evil

no jo vlastně,to už je třetí kousek,vode dneška jedeš první i na silnicibigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
18.08.2011 13:00:09
Offline

Re: ...v prachu 2011

DonPepon psal:
Filous psal:
DonPepon psal:

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

...sou jenom ty který uš upadli a ty který teprf upadnoubigsmile

taky si říkám jestli nemám v nejlepším přestatbigsmile,ale nějak to nejde,holt drogasmokin

jo mimo téma Filousoj,jak si na tom s časem tento měsíc,že bychom pořešili ten blatníčekhelpgood

...do konce měsíce napičusmile2 ...nestíham nicsmile2smile2smile2 ...vydrž plís...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
DonPepon (Člen)
18.08.2011 13:19:28
Offline

Re: ...v prachu 2011

v pohodě,už snad tolik pršet nebude,tak to necháme na zářígood

osiris (Člen)
18.08.2011 14:46:07
Offline

Re: ...v prachu 2011

karlos100 psal:
Filous psal:
karlos100 psal:


..a byl bandit hodně rozbitej?? bigsmilebigsmilebigsmile

...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

...totál kaše? ten na tom hochu po menších úpravách vodjel smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
18.08.2011 14:56:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
karlos100 psal:
Filous psal:


...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

...totál kaše? ten na tom hochu po menších úpravách vodjel smile1

no jo,ale seděl na trubkách,nesvítil,brzdil možná tak zadní a plasty si vezl v batohubigsmile
každopádně smekám,je to ďábelgood


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
18.08.2011 14:56:48
Offline

Re: ...v prachu 2011

osiris psal:
karlos100 psal:
Filous psal:

...no dost, šel pana-vorelsmile2 ...dyš sem se probudil, tag sem byl nasranej jako krávasmile2evil

bigsmilebigsmilebigsmile

no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

...totál kaše? ten na tom hochu po menších úpravách vodjel smile1

vim že chodí i sem... v to pondělí navečer to nevypadalo moc optimisticky, babičku tam měl pěkně rozloženou, ten odjezd musel bejt teda sebezapření... podsedlák do vrtule, předek strýcfajtr...


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
18.08.2011 15:00:15
Offline

Re: ...v prachu 2011

XJelen psal:
osiris psal:
karlos100 psal:


no, takhle tam borec zválel v pondělí dvacet let starý cebro..totál kaše,fakt nevypadal moc šťastně.. a to chvilku předtím chudák pojel Jelena... eslipak von Jelenec nějak nenosí těm soupeřům smůlubigsmilebigsmilebigsmile dneska už ho nepojedu,ale loni na mokru jsem
ho dal a pak taky vzápětí následovalo váleníbigsmilebigsmilebigsmile

...totál kaše? ten na tom hochu po menších úpravách vodjel smile1

vim že chodí i sem... v to pondělí navečer to nevypadalo moc optimisticky, babičku tam měl pěkně rozloženou, ten odjezd musel bejt teda sebezapření... podsedlák do vrtule, předek strýcfajtr...

zas co sem viděl ten srolovanej balík s nářadím co vodněkud vykouzlil,tak byl evidentně připravenej a nedělal to poprvébigsmilegood


...a bude hůř!
Kim (Člen)
18.08.2011 19:59:29
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ag0058.jpg

kuwa tahal si bohovskygoodgood...padne dřív nebo pozdějc asi každej,hlavně ať ti to nezůstane dlouho v hlavě,vím o čem mluvím....drakubigsmilegood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
čočkin (Člen)
18.08.2011 21:52:44
Offline

Re: ...v prachu 2011

DonPepon psal:

je tady někdo kdo ještě nepadl?já za 3roky 50tis.km a zatím ťukyťukbigsmile

nechvátej, to příde samo...  evil


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Progear 650 (Člen)
19.08.2011 09:38:03
Offline

Re: ...v prachu 2011

Kim psal:
Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ag0058.jpg

kuwa tahal si bohovskygoodgood...padne dřív nebo pozdějc asi každej,hlavně ať ti to nezůstane dlouho v hlavě,vím o čem mluvím....drakubigsmilegood

díkygood neboj, v hlavě si to srovnám 30.8. v Mostě při endurance... (obzvlášť se těším na nájezd na cílovku)bigsmile good řídítko si půjčím od Mařťase a laminovací sadu za 195Kč už jsem koupil, takže ready to race...bigsmilegoodcool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
19.08.2011 09:57:30
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:
Kim psal:
Progear 650 psal:

Ano, opět se jelo na vodě...smile1
Pád z druhého místa mě opravdu mrzí...bad
Bohužel jsem se nechal unést bojem o první místo...bad

Prostě moje chyba...

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ag0058.jpg

kuwa tahal si bohovskygoodgood...padne dřív nebo pozdějc asi každej,hlavně ať ti to nezůstane dlouho v hlavě,vím o čem mluvím....drakubigsmilegood

díkygood neboj, v hlavě si to srovnám 30.8. v Mostě při endurance... (obzvlášť se těším na nájezd na cílovku)bigsmile good řídítko si půjčím od Mařťase a laminovací sadu za 195Kč už jsem koupil, takže ready to race...bigsmilegoodcool

řídítko tam asi Rn01 nepůjde co? mám je vobě v regálu, jinak je to cajk?


Strýcfajtr !!!
MácaR6 (Člen)
19.08.2011 11:46:55
Offline

Re: ...v prachu 2011

Progear 650 psal:

díkygood neboj, v hlavě si to srovnám 30.8. v Mostě při endurance... (obzvlášť se těším na nájezd na cílovku)bigsmile good řídítko si půjčím od Mařťase a laminovací sadu za 195Kč už jsem koupil, takže ready to race...bigsmilegoodcool

teď jsem těm bandiťákům dobrej...bigsmilesurprised


nemusí pršet,hlavně když to jede...
Silverfox (Člen)
19.08.2011 20:34:46
Offline

Re: ...v prachu 2011

17.8.2011 - Domasa, Slovensko. Zlomene zaprstni kustky na ruce, vykloubene rameno, modre tetovani temer po celem tele, prodrene rukavice i s kuzi na prstech.
Ve 160 trefena dira na jinak uplne rovne silnici, prorazene predni kolo potom podjelo a po kratkem letu jsem udelal par salt a kotoulu na silnici. Na nerovnost upozornovala znacka ve vzdalenosti 2,3km s dodatkovou tabulkou o 5km useku, ktere jsem si opravdu nevsim. Moto jsem zatim videl jen za letu a potom ze sanitky, ale taky letela pekne. Ve Vranove nad Toplou maji malou, ale hodne pohodovou nemocnici a na obed meli dobre halusky. Jeste pujdu doplnit par dratu v Cechach.


>>> neznam bolest <<<
Kelly01 (Člen)
20.08.2011 07:06:14
Offline

Re: ...v prachu 2011

V zatáčce bez varování je to ještě větší prdelbigsmile


God Save The Queen!
SO 545 (Člen)
20.08.2011 09:28:36
Offline

Re: ...v prachu 2011

Pri Domasi ma smolu aj domaci nieto este cudzinec.

Nam sa naposledy podarilo rozsekat 2kolesa na passate.
S motorkou tam nechodim to je o drzku.

Nech sa ti to hoji.

Bedřich (Člen)
20.08.2011 11:43:19
Offline

Re: ...v prachu 2011

2 Silverfox, tak srůstej!!!! co jsi měl na sobě? kůži-textil?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr