Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » co říkáte na Abáju v Kataru ?

jaryn (Člen)
22.03.2011 09:06:05
Offline

co říkáte na Abáju v Kataru ?

nebylo to tak špatný,nebo jo?


God Gave me Everything I want
karlos100 (Člen)
22.03.2011 09:31:50
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
22.03.2011 09:43:29
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????

nepraštil s tim ...


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2011 09:47:12
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

XJelen psal:
karlos100 psal:

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????

nepraštil s tim ...

asi ne.
nevíte někdo kde se to dá skouknout na netu?a moto2 taky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
22.03.2011 09:48:31
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

XJelen psal:
karlos100 psal:

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????

nepraštil s tim ...

jo,tak to je teda ten úspěchgoodbigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
22.03.2011 09:54:14
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

...nejel vůbec špatně, nebejt hasana hned na začátku (údajně díky brzdě která šla několik cyklů naprázdno), tak moh ještě navíc klidně dojet před barberou i crutchlovem, který pak o něco málo stáhnul zpátky
...nevím, ale neočekáváte na nováčka příliš? idontknow, nebo je to jen taková dopředu daná zášť smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
richie (Člen)
22.03.2011 09:57:46
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

ja nevím, co se všem nelíbí....

je tam nejmladší, držel s za sebou Eliase good , troška techniky v pussy , a stejně se držel good .... mě se to líbilo good .... evidentně na to má good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
kavis (Člen)
22.03.2011 10:00:07
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????

nepraštil s tim ...

jo,tak to je teda ten úspěchgoodbigsmile

Kdyz to vemes ale z druhe stranky, tak zase tak spatne nejel. Nekoukej na celkovy vysledek, ale treba cas na kolo. Kolik stracel na jednom kole napriklad na Rossiho nebo Stonera. Na Rossiho to bylo neco kolem sekundy a na Stonera neco pres sekundu a pul, a to to jsou jiny kapacity s trosku vetsima zkusenostma nez je on. Myslim si, ze to zase neni tak spatny, kdyz to byl jeho prvni zavod. A takovemu Eliasovi stejne cely treninky a vikend ukazoval jen asssmile1


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
gore (Člen)
22.03.2011 10:00:52
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

...mě se líbíredface cool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
zzzmrzlinar (Člen)
22.03.2011 10:19:35
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

tak ne, že by to byl světobornej výsledek, ale vostuda myslím taky ne.

Časy neměl hrozný, ve druhý půlce závodu měl dokonce časy na úrovni 9-10 místa. údajně měl taky ve druhém kole problémy s brzdou.

Já neříkám, že dojet poslední je nějaká řacha, ale voni ty borci v týhle kategorii už na tom docela uměj a kdyby mi někdo loni touhle dobou, kdy se Abraham trápil někde na třicátejch místech v moto dvojkách, řek že napřesrok bude lítat v Moto GP a to celkem konkurenceschopně tak bych asi kroutil hlavou.

Navíc ta Ducati se na letošek zatím moc nepovedla, by se mohla přetahovat se Suzuki vo titul nejhorší ludry.

Za mě Kárl udělal za rok velkej pokrok a uvidíme dál

karlos100 (Člen)
22.03.2011 10:40:33
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

zzzmrzlinar psal:

tak ne, že by to byl světobornej výsledek, ale vostuda myslím taky ne.

Časy neměl hrozný, ve druhý půlce závodu měl dokonce časy na úrovni 9-10 místa. údajně měl taky ve druhém kole problémy s brzdou.

Já neříkám, že dojet poslední je nějaká řacha, ale voni ty borci v týhle kategorii už na tom docela uměj a kdyby mi někdo loni touhle dobou, kdy se Abraham trápil někde na třicátejch místech v moto dvojkách, řek že napřesrok bude lítat v Moto GP a to celkem konkurenceschopně tak bych asi kroutil hlavou.

Navíc ta Ducati se na letošek zatím moc nepovedla, by se mohla přetahovat se Suzuki vo titul nejhorší ludry.

Za mě Kárl udělal za rok velkej pokrok a uvidíme dál

přesně to si myslím takygood
a tenhle závod prostě nějak dojel,nejni to špatný ale na vychvalování taky ne..
to bych dělal kdyby dojel třeba 12-13-14...
jsem zvědavej jak se s ducnou popere Rossi,mě vám to k němu
furt nějak neštymuje.. ale zas oni to maj taloši určitě zmáklý,aby
z toho nebyla vostuda.. bigsmile


...a bude hůř!
Kim (Člen)
22.03.2011 13:22:22
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Abájovi držím palce,ale na druhou stranu si říkám,chlapče budeš to mít těžký.Teprve dalších pár závodů ukáže co v něm je,jestli se bude zlepšovat a vyškrábe se aspoň do TOP TEN.

A jestli ne,tak je to jeden z mnoha dalších co nakoukli do GP.Je mladej,musí mít v sobě instink dravce i za cenu že bude ničit techniku a ne jenom dojíždět závod na posledním místě.Jenom aby dojel.Konec theoriebigsmile

Sám jsem zvědavej na sebe,jak budu letos"válet"bigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
22.03.2011 13:26:38
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:

ne že bych od něj něco čekal,
ale děláš si prdel,viď??surprised
"předjel" Eliase,kterej byl total v píči
a jeden vodstoupil..
co teda předved?????

nepraštil s tim ...

asi ne.
nevíte někdo kde se to dá skouknout na netu?a moto2 taky

Kasyme něco je tady
http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … amp;fid=25


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Honza B12 (Člen)
22.03.2011 13:34:36
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Vzhledem k tomu jak málo je v moto gp jezdců a jaká tam jsou jména, tak jel dobře. V moto 2 se taky zlepšoval až v průběhu sezóny. Hned je to lepší koukání good

Banditatom (Člen)
22.03.2011 18:46:46
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

ale dojet poslední je taky uměníbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
22.03.2011 20:16:58
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

gore psal:

...mě se líbíredface cool

seš divnej viťevil


Jebat motorky :-)
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2011 20:53:26
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

jako volové , já jezdit jako Kadlík , tak si pískám a všem se tlemim bigsmilefuck


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Michal Dk (Člen)
22.03.2011 20:59:32
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:
zzzmrzlinar psal:

tak ne, že by to byl světobornej výsledek, ale vostuda myslím taky ne.

Časy neměl hrozný, ve druhý půlce závodu měl dokonce časy na úrovni 9-10 místa. údajně měl taky ve druhém kole problémy s brzdou.

Já neříkám, že dojet poslední je nějaká řacha, ale voni ty borci v týhle kategorii už na tom docela uměj a kdyby mi někdo loni touhle dobou, kdy se Abraham trápil někde na třicátejch místech v moto dvojkách, řek že napřesrok bude lítat v Moto GP a to celkem konkurenceschopně tak bych asi kroutil hlavou.

Navíc ta Ducati se na letošek zatím moc nepovedla, by se mohla přetahovat se Suzuki vo titul nejhorší ludry.

Za mě Kárl udělal za rok velkej pokrok a uvidíme dál

přesně to si myslím takygood
a tenhle závod prostě nějak dojel,nejni to špatný ale na vychvalování taky ne..
to bych dělal kdyby dojel třeba 12-13-14...
jsem zvědavej jak se s ducnou popere Rossi,mě vám to k němu
furt nějak neštymuje.. ale zas oni to maj taloši určitě zmáklý,aby
z toho nebyla vostuda.. bigsmile

byl 13 tejsmile1 http://moto.sport.cz/clanek/184061-abra … ataru.html

Banditatom (Člen)
22.03.2011 21:01:30
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

hlemejzd999 psal:

jako volové , já jezdit jako Kadlík , tak si pískám a všem se tlemim bigsmilefuck

spíše by ses furt někde válelsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2011 21:05:52
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

jako volové , já jezdit jako Kadlík , tak si pískám a všem se tlemim bigsmilefuck

spíše by ses furt někde válelsmokin

to můžu i tak bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
karlos100 (Člen)
23.03.2011 06:06:26
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Michal Dk psal:
karlos100 psal:
zzzmrzlinar psal:

tak ne, že by to byl světobornej výsledek, ale vostuda myslím taky ne.

Časy neměl hrozný, ve druhý půlce závodu měl dokonce časy na úrovni 9-10 místa. údajně měl taky ve druhém kole problémy s brzdou.

Já neříkám, že dojet poslední je nějaká řacha, ale voni ty borci v týhle kategorii už na tom docela uměj a kdyby mi někdo loni touhle dobou, kdy se Abraham trápil někde na třicátejch místech v moto dvojkách, řek že napřesrok bude lítat v Moto GP a to celkem konkurenceschopně tak bych asi kroutil hlavou.

Navíc ta Ducati se na letošek zatím moc nepovedla, by se mohla přetahovat se Suzuki vo titul nejhorší ludry.

Za mě Kárl udělal za rok velkej pokrok a uvidíme dál

přesně to si myslím takygood
a tenhle závod prostě nějak dojel,nejni to špatný ale na vychvalování taky ne..
to bych dělal kdyby dojel třeba 12-13-14...
jsem zvědavej jak se s ducnou popere Rossi,mě vám to k němu
furt nějak neštymuje.. ale zas oni to maj taloši určitě zmáklý,aby
z toho nebyla vostuda.. bigsmile

byl 13 tejsmile1 http://moto.sport.cz/clanek/184061-abra … ataru.html

sem jelitoredface,ale počítal jsem s umístěním při plným startovním poli.redface
to je taky to co mě na gp sere,jeden nejede,jeden spadne,jednomu to chcípne
a sbíráš slavně bodysmile2


...a bude hůř!
Michal Dk (Člen)
23.03.2011 07:28:11
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:
Michal Dk psal:
karlos100 psal:


přesně to si myslím takygood
a tenhle závod prostě nějak dojel,nejni to špatný ale na vychvalování taky ne..
to bych dělal kdyby dojel třeba 12-13-14...
jsem zvědavej jak se s ducnou popere Rossi,mě vám to k němu
furt nějak neštymuje.. ale zas oni to maj taloši určitě zmáklý,aby
z toho nebyla vostuda.. bigsmile

byl 13 tejsmile1 http://moto.sport.cz/clanek/184061-abra … ataru.html

sem jelitoredface,ale počítal jsem s umístěním při plným startovním poli.redface
to je taky to co mě na gp sere,jeden nejede,jeden spadne,jednomu to chcípne
a sbíráš slavně bodysmile2

Na začátku jsou si všichni rovni plný startovní pole bylo takysmile1Co stím kdo provede je na něm.bigsmile Ale jinak ti rozumím.good

Luk (Člen)
23.03.2011 07:39:16
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

myslim si, ze je fajn ze dojelgood
me spis pobavilo jak informovala nase slavna media...dojel na 13. miste, bral body, krasne predjel Eliase...ze 13.misto bylo zaroven posledni jaksi vsichni opomneli zminitbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
zzzmrzlinar (Člen)
23.03.2011 10:31:26
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

dyk je to úplně jedno jak to prezentujou v "médijích" myslím, že každej s trochou mozku v hlavě si umí udělat názor sám. Zvlášť když ten někdo vo motykách něco ví.

Třeba eště Abája bude co nevidět bojovat vo TOP5. Japonský značky maj velký problémy s výrobou a dodávkou dílů, honda má prej díly zatím jen na jeden další závod. Takže po Jerezu to vidím tak, že se proháněj po vokruzích jen Ducati, těch je jak známo 6 a třeba se Kárl Abája hecne chroupne třeba Bárberu nebo Capirózího.

Hlavně se těším na víkend na Suprbajky, jestli to Smržák nedá letos tak snad už nikdy.

Hanz (Člen)
23.03.2011 11:14:27
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

...mě spíš fascinoval komentátorheadshake, ten nemá chybu...bigsmile
jeden z povedených komentářů "topspeed prvních dvou je 220 a 228 km/h" (nebo tak nějak přes 200), "topspeed Abáji je 318km/h".....bigsmile


WD club member...
karlos100 (Člen)
23.03.2011 11:26:03
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Hanz psal:

...mě spíš fascinoval komentátorheadshake, ten nemá chybu...bigsmile
jeden z povedených komentářů "topspeed prvních dvou je 220 a 228 km/h" (nebo tak nějak přes 200), "topspeed Abáji je 318km/h".....bigsmile

jo,ten mě taky pobavilgood


...a bude hůř!
huskyb12 (Administrator)
23.03.2011 14:40:08
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:

jo,ten mě taky pobavilgood

jj, to je vůl jak lev !


ale di, Ty brepto ...
jimacu (Člen)
23.03.2011 19:21:13
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Pro ně jsou nejdůležitější časy, v cíli měl ztrátu třetinu kola (35") na prvního.  Byli větší machírci co dostávali pravidelně kolo. Na to na jaký hyjeně proti továrnám jede je to doost dobrý, nevěřím  že jim prodali něco dobrýho.

karlos100 (Člen)
23.03.2011 19:49:50
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

jimacu psal:

Pro ně jsou nejdůležitější časy, v cíli měl ztrátu třetinu kola (35") na prvního.  Byli větší machírci co dostávali pravidelně kolo. Na to na jaký hyjeně proti továrnám jede je to doost dobrý, nevěřím  že jim prodali něco dobrýho.

to si zrovna nemyslím.. údajně je ducati jedna z mála značek,
kde se dají koupit veškerý tovární díly.. to jest o kvalitě rozhodují
finance.. Když máš šušně,máš motorku jak Valebigsmile
je pak ale důležitý,jestli s tím taky dokážeš pořádně jet....


...a bude hůř!
Michal Dk (Člen)
23.03.2011 20:15:08
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Za mě má krásný 13 tý místo pro škarohlídy místo poslední.Jen dodám jsi čech,čech,čech tak si toho važ.Jsi čech,čech,čech a narovnat se snaž.Čechům dělej čest.Přeskoč, přelez,nepodlezgood

MaraKM (Člen)
23.03.2011 20:15:40
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Neviděl jsem (už se na tom pracuje bigsmile ) tak mohu soudit jen co jsem četl jinde... myslím že na první závod dobrý i podel toho jak poskytl rozhovor. Chce to počkat s nějakým soudem o pár závodů déle...

Mimochodem nevíte jak je na tom Pešek?!?


Nic lidského mi není cizí
osiris (Člen)
23.03.2011 22:33:28
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

karlos100 psal:
jimacu psal:

Pro ně jsou nejdůležitější časy, v cíli měl ztrátu třetinu kola (35") na prvního.  Byli větší machírci co dostávali pravidelně kolo. Na to na jaký hyjeně proti továrnám jede je to doost dobrý, nevěřím  že jim prodali něco dobrýho.

to si zrovna nemyslím.. údajně je ducati jedna z mála značek,
kde se dají koupit veškerý tovární díly.. to jest o kvalitě rozhodují
finance.. Když máš šušně,máš motorku jak Valebigsmile
je pak ale důležitý,jestli s tím taky dokážeš pořádně jet....

..."údajně" říkáš? smile1 ...a tomu fakt věříš? bigsmile ...každá "továrna" si to nejlepší nechá doma


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
23.03.2011 23:22:49
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Jen ten počet jezdců v MotoGP je dost smutný...Moto2 i 125 má pomalu 2x tolik jezdců good

Filous (Člen)
24.03.2011 08:19:10
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

...já vam nevim...ať Abája dokázal nebo nedokázal zajet, záleží na úhlu pohledu, já sem rát, že dojel a že vůbec v GP je a držim mu palec...a kecy, že mu to fotr zaplatil??? ...no a co kurva??? ...maj škvarky, motaj se po dromech uš dost dlouho, tag proč ne??? ...dyby mu to zaplatil jinej sponzor, tag by to nevadilo??? ...je mladej, má potenciál se zlepšovat, mězi těma vlčákama se vomlátí a já doufam, že starýmu Abájovi ty prachy nedojdou a že se mladej bude mít možnost něco přiučit a zlepšovat se...sám přiznal, že má mezi těma nejlepšíma vostych a že pořádně neví co a jag, tagže vjeřim, že aš se přestane cejtit jako ucho, tag se bude zlepšovat...trochu mě mrzí to, že spousta lidí místo toho aby byla hrdá na to, že tam máme kluka z naší malý země, gde nejni motoristickej sport aš tag voblíbenej jako třeba přiblblej fotbal, tag drškujou že je to mazánek a nedojíždí hnet na bednu, to je smutný...to je jag s FGR...taky sem rát, že tady u nás něco takovýho postavili a že to má nálepku "czech made" byť se zahraničníma komponentama...vono totiš dyš uš nic jinýho, tag tydle lidi mimo jinýho propagujou naši zem a třeba si něgdo přestane myslet, že sme součást Sovjetckýho svazu a že tady žijou jen potomci kočovnejch cikánů...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
24.03.2011 08:29:27
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Filousi,máš rechtgood Každej kdo tam jede je někým protěžovanej,už dávno to není vo talentu,ale vo penězíchbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
24.03.2011 08:33:41
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Filous psal:

...já vam nevim...ať Abája dokázal nebo nedokázal zajet, záleží na úhlu pohledu, já sem rát, že dojel a že vůbec v GP je a držim mu palec...a kecy, že mu to fotr zaplatil??? ...no a co kurva??? ...maj škvarky, motaj se po dromech uš dost dlouho, tag proč ne??? ...dyby mu to zaplatil jinej sponzor, tag by to nevadilo??? ...je mladej, má potenciál se zlepšovat, mězi těma vlčákama se vomlátí a já doufam, že starýmu Abájovi ty prachy nedojdou a že se mladej bude mít možnost něco přiučit a zlepšovat se...sám přiznal, že má mezi těma nejlepšíma vostych a že pořádně neví co a jag, tagže vjeřim, že aš se přestane cejtit jako ucho, tag se bude zlepšovat...trochu mě mrzí to, že spousta lidí místo toho aby byla hrdá na to, že tam máme kluka z naší malý země, gde nejni motoristickej sport aš tag voblíbenej jako třeba přiblblej fotbal, tag drškujou že je to mazánek a nedojíždí hnet na bednu, to je smutný...

až sem good

vo FGR se vyjadřovat nebudu


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 09:01:20
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

VikecB12 psal:

Filousi,máš rechtgood Každej kdo tam jede je někým protěžovanej,už dávno to není vo talentu,ale vo penězíchbad

Tak tady bohužel musim souhlasit..včera jsem se bavil s kámošem a ptal se ho jestli letos pojedou zase 70 ccm nebo už 125 ccm a on že končej ,že nesehnal prachy..a to ,že malej je mistr evropy v minibike a i v 50 a 70 jezdil špičku v republice je mu ve finále kass..když nemáš prachy tak i sebelepší talent ti je kass


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza (Člen)
24.03.2011 17:00:23
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Filous: ...amengood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
vOjTaB6 (Člen)
24.03.2011 17:12:10
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Filousi,máš rechtgood Každej kdo tam jede je někým protěžovanej,už dávno to není vo talentu,ale vo penězíchbad

Tak tady bohužel musim souhlasit..včera jsem se bavil s kámošem a ptal se ho jestli letos pojedou zase 70 ccm nebo už 125 ccm a on že končej ,že nesehnal prachy..a to ,že malej je mistr evropy v minibike a i v 50 a 70 jezdil špičku v republice je mu ve finále kass..když nemáš prachy tak i sebelepší talent ti je kass

Nerikej mi, ze malej Krulis nepojede... surprised
smile2


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 21:05:08
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

vOjTaB6 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Filousi,máš rechtgood Každej kdo tam jede je někým protěžovanej,už dávno to není vo talentu,ale vo penězíchbad

Tak tady bohužel musim souhlasit..včera jsem se bavil s kámošem a ptal se ho jestli letos pojedou zase 70 ccm nebo už 125 ccm a on že končej ,že nesehnal prachy..a to ,že malej je mistr evropy v minibike a i v 50 a 70 jezdil špičku v republice je mu ve finále kass..když nemáš prachy tak i sebelepší talent ti je kass

Nerikej mi, ze malej Krulis nepojede... surprised
smile2

jo říkámsmile2bad


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 21:06:09
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

K.a.s.y.m. psal:
vOjTaB6 psal:
K.a.s.y.m. psal:


Tak tady bohužel musim souhlasit..včera jsem se bavil s kámošem a ptal se ho jestli letos pojedou zase 70 ccm nebo už 125 ccm a on že končej ,že nesehnal prachy..a to ,že malej je mistr evropy v minibike a i v 50 a 70 jezdil špičku v republice je mu ve finále kass..když nemáš prachy tak i sebelepší talent ti je kass

Nerikej mi, ze malej Krulis nepojede... surprised
smile2

jo říkámsmile2bad

a to jsem se těšil,že s nima dám aspoň jeden závod na skůtru


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
24.03.2011 22:15:42
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:
vOjTaB6 psal:


Nerikej mi, ze malej Krulis nepojede... surprised
smile2

jo říkámsmile2bad

a to jsem se těšil,že s nima dám aspoň jeden závod na skůtru

...voni taky jezděj na zimákách???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
24.03.2011 22:19:21
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:


jo říkámsmile2bad

a to jsem se těšil,že s nima dám aspoň jeden závod na skůtru

...voni taky jezděj na zimákách???surprised

Tam by je mohl vydávat za mokrý pnojecoolgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 22:22:01
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

VikecB12 psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


a to jsem se těšil,že s nima dám aspoň jeden závod na skůtru

...voni taky jezděj na zimákách???surprised

Tam by je mohl vydávat za mokrý pnojecoolgoodbigsmile

ja ja..na vodě se chovaj luxusně goodbigsmile a tohle neni tak uplně zimní směs takže snesou i větší teplo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
24.03.2011 22:22:51
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:


...voni taky jezděj na zimákách???surprised

Tam by je mohl vydávat za mokrý pnojecoolgoodbigsmile

ja ja..na vodě se chovaj luxusně goodbigsmile a tohle neni tak uplně zimní směs takže snesou i větší teplo bigsmile

...normálně to vidim, jag za tebou vlaje ta pelerýnabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2011 22:25:44
Offline

Re: co říkáte na Abáju v Kataru ?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:


Tam by je mohl vydávat za mokrý pnojecoolgoodbigsmile

ja ja..na vodě se chovaj luxusně goodbigsmile a tohle neni tak uplně zimní směs takže snesou i větší teplo bigsmile

...normálně to vidim, jag za tebou vlaje ta pelerýnabigsmile

bigsmilebigsmile no hezký to neni,ale funguje to skvěle..kdo nezažil neví bigsmile i pod nulou z toho slezu jako člověk a nemám zmrzlí nohygood jinak jestli počasí vydržím tak půjde dolu je v tom dost teplosmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr