Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mirek D (Člen)
25.03.2011 09:02:08
Offline

Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Před vánocena jsem plechovkou v arbajtu dle chlupatetjch jel krapet rychlejc na konci dědiny...99 km/h to prej bylo.
Vo 2 kilometry dál v další vsi mě stopli a začali to řešit. Tedy jen sepisovat, po odečtení tolerance lejzrovýho voka to bylo 96 a nad 40 km v obci je jediný řešení správní řízení. A tam je jasná sazba 5  -10 tis. (nesere), 5 bodů (nesere bo jsou to první) a 6 - 12 měsíců bez papírů (sere moc, bo od toho dne jsem bez hokny). Všechno dohromady. Korupce na místě byla nemožná. První projednání koncem února jsem se omluvil, mezitím jsem si vzpomněl na to že platím D.A.S. nemalý peníze a zaúkoloval je. Přiklepli mi advokáta. Ten se už byl mrknout do spisu co na mě maj. Bliknutej jsem byl z jinýho směru než jsem myslel, nicméně v autě nejsem vidět. Pak jim v dokumentaci ještě něco chybí, ale to si nechám na případné odvolání vejš.

Dobrý rada nad zlato, na kydy nereaguju.
Dík.. . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Zdenda (Člen)
25.03.2011 12:49:02
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

No pokud tě z auta vytáhli s podepsals jim, že řidič si ty, tak dle mě není návratu. Al zajímá mě co ti pomůže ta slavná DAS tak prosím pak poinformuj. Jinak hodně štěstí kámogood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
karlos100 (Člen)
25.03.2011 12:58:44
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Zdenda psal:

No pokud tě z auta vytáhli s podepsals jim, že řidič si ty, tak dle mě není návratu. Al zajímá mě co ti pomůže ta slavná DAS tak prosím pak poinformuj. Jinak hodně štěstí kámogood

taky si myslím...
Nejspíš bys musel tvrdit,že v místě měření si nejel ty,ale někdo jinej(osoba blízká)
která si vystoupila a následně jsi řídil sám.. Ale to je prakticky nesmysl..
...zas spousta nesmyslnejch píčovin už zničila úředního šimlagood
držím palce..


...a bude hůř!
Mirek D (Člen)
25.03.2011 14:12:24
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

karlos100 psal:
Zdenda psal:

No pokud tě z auta vytáhli s podepsals jim, že řidič si ty, tak dle mě není návratu. Al zajímá mě co ti pomůže ta slavná DAS tak prosím pak poinformuj. Jinak hodně štěstí kámogood

taky si myslím...
Nejspíš bys musel tvrdit,že v místě měření si nejel ty,ale někdo jinej(osoba blízká)
která si vystoupila a následně jsi řídil sám.. Ale to je prakticky nesmysl..
...zas spousta nesmyslnejch píčovin už zničila úředního šimlagood
držím palce..

Tato možnost je otevřená...idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
huskyb12 (Administrator)
25.03.2011 14:41:13
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

jestli jezdíš kilo v obci tak budeš teď asi dost chodit evil


ale di, Ty brepto ...
zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2011 22:39:57
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

s tím jiným řidičem seš asi taky v prdeli, bo u služebního vozidla máš povinnost vést knihu jízd, kde musí být uveden řidič.

Valit hundrta ve městě nejni málo, pravda je že ty svině stojej na místech kde kilo nemusí bejt vůbec nebezpečný.

Koldan (Člen)
25.03.2011 23:31:17
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

zzzmrzlinar psal:

s tím jiným řidičem seš asi taky v prdeli, bo u služebního vozidla máš povinnost vést knihu jízd, kde musí být uveden řidič.

Valit hundrta ve městě nejni málo, pravda je že ty svině stojej na místech kde kilo nemusí bejt vůbec nebezpečný.

kniha jízd už může být elektronická, dle GPS. nemusíš ji mít v autej. mám to tak a žena mojím autem běžně jezdí. takže oni mu řeknou je to firemní vozidlo, musíte vést knihu jízd, musíte ho řídit jen vy. on může říct, jo to je pravda, provinil jsem se, že jsem to vozidlo pučil. za co ho potrestají? to je interní věc firmy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Paladin86 (Člen)
26.03.2011 09:07:09
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Podle mě než řikat že řídila osoba blízká, je nic neřikat kdo řídil, a pak když řeknou že ty tak na ně jít kde je důkaz... Alespon takhle to doporučujou právníci... Ale za takovou rychlost ti moc nadějí nedávám... To nepomůže ani materiální aspekt přestupku. bad

mr.BSE (Člen)
26.03.2011 09:30:27
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

zzzmrzlinar psal:

s tím jiným řidičem seš asi taky v prdeli, bo u služebního vozidla máš povinnost vést knihu jízd, kde musí být uveden řidič.

Valit hundrta ve městě nejni málo, pravda je že ty svině stojej na místech kde kilo nemusí bejt vůbec nebezpečný.

Do knihy jizd má nárok nahlizet jen FÚ cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
26.03.2011 10:07:04
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Nechceš kydy tak si na..rbigsmile

Mohls ho mít zpátky za 3 měsícebigsmile

A jestli čekáš že ti ho nechaj tak jsi naiva nebo máš imunitubigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
26.03.2011 12:20:11
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Myslim, že vést knihu jízd už dávno zrušilismokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bery (Člen)
26.03.2011 12:28:12
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

nezrušiliheadshake


momentalně zavostalej
VikecB12 (Člen)
26.03.2011 13:24:27
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Takže může maximálně hrozit nějakej postih za nevedení knihy jízd,ale ten postih,pokud vubec nějakej je,tak rozhodně nebude odebrání ŘPidontknow
Do protokolu co s tebou sepsali na místě to chtělo napsat vyjádření,že ses přestupku nedopustil,žes auto neřídil a bylo by na nich,prokázat žes řídil- k tomu mají ty fotky,ale pokud je nekvalitní,má člověk dost velkou pravděpodobnost uspěchu.
Situace je to nepříjemnásmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
26.03.2011 13:35:36
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Za 2 dny měl stát před úředníkem, kát se, všechno přiznat, na místě se vzdát odvolání, odjet domů, odevzdat papíry a přesně za 3 měsíce tam stát znovu a dostat papír pro svůj DI kde řidičák odevzdal, tam opět s pokorou-bo na to maj 14 dníbigsmile

Celé mi to trvalo 3 měsíce a 10 dnů, a bez potíží mi slíbili poloviční sazbu bo jsem nedělal problémyass

No, a ve finále to uběhlo jak voda, dodělaný resty, zuby, jedna operace ramene a jiný drobnosti, přežít se to dá, pracák se postaráevil


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
26.03.2011 13:54:34
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kelly01 psal:

Za 2 dny měl stát před úředníkem, kát se, všechno přiznat, na místě se vzdát odvolání, odjet domů, odevzdat papíry a přesně za 3 měsíce tam stát znovu a dostat papír pro svůj DI kde řidičák odevzdal, tam opět s pokorou-bo na to maj 14 dníbigsmile

Celé mi to trvalo 3 měsíce a 10 dnů, a bez potíží mi slíbili poloviční sazbu bo jsem nedělal problémyass

No, a ve finále to uběhlo jak voda, dodělaný resty, zuby, jedna operace ramene a jiný drobnosti, přežít se to dá, pracák se postaráevil

A vot té doby seš pátým rokem bez prácebigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
26.03.2011 19:58:33
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mám revmabigsmile
Ale teď se už cosi rýsuje, vypadá to že budu často v Brněbigsmile


God Save The Queen!
Mirek D (Člen)
26.03.2011 20:10:30
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Auto je služební, je povoleno k soukr. použití. Kniha jízd existuje a je. Řidiče tam neuvádím, bo na to není kolonka.
Do protokolu jsem napsal že s ním nesouhlasím. Tečka.
V pondělí mi držte... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Datel (Člen)
26.03.2011 20:14:03
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kelly01 psal:

Mám revmabigsmile
Ale teď se už cosi rýsuje, vypadá to že budu často v Brněbigsmile

Budeš zhasínat lampy?surprisedbigsmile

pavel dolínek (Člen)
27.03.2011 06:33:11
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

bery psal:

nezrušiliheadshake

zrusili,neni povinost ji mit,ale vodepises jenom max bura mesicne,ja vodepisuju jenom tri pul bo sem posera


"una storia italiana"
osiris (Člen)
27.03.2011 08:03:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...zrušili i nezrušili ...kdo chce, vede ji postaru a odečítá, kdo nechce, nevede ji a odečítá jen paušál


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
27.03.2011 08:08:54
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Tak asi jediná možnost jak si zachránit noty je směřovat to k tomu,žes to neřídil,žes to pučoval někomu a s tím někým ste se mezi místem změření a místem zastavení vyměnili,jinak je to asi vass
Míro,pak dej vědět jak dopadls,ať vímeevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
27.03.2011 08:26:17
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Ty vaše kombinace jsou super, držím vám palcegood

Ale moudrost stáří mi říká že pokud s nimi pohovořil a podepsal tak melete pussyviny a Mirek bude holt chvilku chodit, nebude první ani posledníass


God Save The Queen!
bery (Člen)
27.03.2011 09:24:51
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

pavel dolínek psal:
bery psal:

nezrušiliheadshake

zrusili,neni povinost ji mit,ale vodepises jenom max bura mesicne,ja vodepisuju jenom tri pul bo sem posera

nechci kecat, ale mam dojem že je tam limit jen na dvě auta nebo tak nějak


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
30.03.2011 14:05:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Předpokládám že na info jsme byli OK, na slibované zdělení výsledku už asi nefuckbigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
30.03.2011 14:16:28
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kelly01 psal:

Ty vaše kombinace jsou super, držím vám palcegood

Ale moudrost stáří mi říká že pokud s nimi pohovořil a podepsal tak melete pussyviny a Mirek bude holt chvilku chodit, nebude první ani posledníass

maj recht starčegoodbigsmile
ať se mládí vydovádí...


...a bude hůř!
jardagsf (Člen)
30.03.2011 20:14:44
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

jo a z vlastni zkusenosti DASka stoji za hovno bo jsou to vetsinou smluvni advokati v miste a ty ........vlastni zkusenost smile2
najdi si tu advokatku motorkarku , mela nejakou inzerci na vystave - kdyz houno aspon ti rekne co a jak a ne ty prudy advokatskych degenu
jinak skoro bych rekl ze papaKelly ma pravdu......


MOTO KOZZI GRISO
pulmotor (Člen)
30.03.2011 21:18:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Teť mi tu sedí jeden za šéfu paržský dopravky a jen se tiše usmívá když jsem mu to dal přečist,že prej si myslíte že jde všechno ojebat ale chybapussy,zaprvé při správnim řízení nic nepodepisuješ,z hlediska zákona je pachatel přestupku ztotožněn na místě a tím to hasne,zkoušet to na jinýho řidiče si měl hned na místě a ne na ouřadě.Pokud je v protokolu faktická procesní chyba tak máš možná malou šanci.Jináč je spíš jen nasereš a máznou ti tu desítku a papíry min.6 měsíců.Když zahraješ kajícího se ožebračeného otce 10 dětí tak to bude za 5 tácu a za 3 měsíce požádáš o odpuštění pana velkomožného a je to v suchu.Jináč hodně štěstí a drž sepussy


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
vlada1200 (Člen)
30.03.2011 22:04:18
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...tipicky česká povaha....vojebat co se dá! Ale chovat se
slušně a dávat tak příklad ostatním, že člověk může být
lepší než ti ostatní, to není tady normální a nenosí se to.

Udělal jsi chybu, to se stává, nikdo není neomylný, ale doprdele
tak se k tomu postavím jako chlap, zaplatím to a po půlce zažádám o vrácení.

Ale přes to ti přeji, aby jsi dopadl s co nejmenší újmou jak finanční tak morální.


Jezdím tak, abych dojel!
Zdenek (Člen)
30.03.2011 22:16:53
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Já udělat to co Míra, tak žádám vo trest smrti, a pro toho zmrda co nás dneska vykrad taky. Míro ať ti to co nejlíp dopadne. Zdenek.good

PALOUS (Člen)
30.03.2011 22:23:38
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Zdenek psal:

Já udělat to co Míra, tak žádám vo trest smrti, a pro toho zmrda co nás dneska vykrad taky. Míro ať ti to co nejlíp dopadne. Zdenek.good

kua kde co?surprised


Jebat motorky :-)
vlada1200 (Člen)
30.03.2011 22:39:18
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Zdenek psal:

Já udělat to co Míra, tak žádám vo trest smrti, a pro toho zmrda co nás dneska vykrad taky. Míro ať ti to co nejlíp dopadne. Zdenek.good

Měl jsem noční a slyšel jsem, že úřadovali u vás mouři. dokonce je tam někde naháněli.


Jezdím tak, abych dojel!
honza7 (Člen)
30.03.2011 22:44:20
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Co SPZ??Nepíšeš jestli je na fotce??Taky to mohlo být úplně jiné vozidlo!!!???


Ty mě taky
PALOUS (Člen)
30.03.2011 22:49:34
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

vlada1200 psal:
Zdenek psal:

Já udělat to co Míra, tak žádám vo trest smrti, a pro toho zmrda co nás dneska vykrad taky. Míro ať ti to co nejlíp dopadne. Zdenek.good

Měl jsem noční a slyšel jsem, že úřadovali u vás mouři. dokonce je tam někde naháněli.

a dohnaly v meřiči u cukrovaru né?bigsmileten jejich barák je luxus sám vo sobě,na baráku napsanej uš mraky let death gipsy gut gipsy,za barákem smeťák a na haldě maj skluzafku s blátabigsmileonehdá sem tam zastavil a žařval na jednoho nazdar ty kluku černá zas neděláš,janka mě málem utekla kosmickou rychlostí směr vopočno bo k nám utíkaly ale to nevěděla,že ho známbigsmileno ale zatím byl největší ůlet u něj zastavit s motorkou,to sem myslel,že pudu dom pješkybigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenek (Člen)
30.03.2011 22:53:15
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Nojo celý dopoledne, asi typ vod žáka, nový docela solidní CO2. Jsme soukromej učňák tak nás to sere ještě víc. Zdenek.bad

PALOUS (Člen)
30.03.2011 22:59:27
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Zdenek psal:

Nojo celý dopoledne, asi typ vod žáka, nový docela solidní CO2. Jsme soukromej učňák tak nás to sere ještě víc. Zdenek.bad

no  hlavně že ne soustruhbigsmileprodal sem dnes tvojemu kolegoj s železnejma drátama ve xichtě al kola tak budete asi točit límcebigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenek (Člen)
30.03.2011 23:05:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Pavle koukej se někdy vokázat na cígo. Zdenek.bigsmilegood

PALOUS (Člen)
30.03.2011 23:11:57
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Zdenek psal:

Pavle koukej se někdy vokázat na cígo. Zdenek.bigsmilegood

a kafe né?jasan makám vot dneška teť doma na našem a tak se asi utrhnugoodale startky nechci vemu si velbloudybigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
30.03.2011 23:32:36
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

vlada1200 psal:

...tipicky česká povaha....vojebat co se dá! Ale chovat se
slušně a dávat tak příklad ostatním, že člověk může být
lepší než ti ostatní, to není tady normální a nenosí se to.

Udělal jsi chybu, to se stává, nikdo není neomylný, ale doprdele
tak se k tomu postavím jako chlap, zaplatím to a po půlce zažádám o vrácení.

Ale přes to ti přeji, aby jsi dopadl s co nejmenší újmou jak finanční tak morální.

ty vole s tímto di do ass nikdy jsi se v pracovní  době neflákal? a když jo, nahlásil jsi to vedení? vždy nahlásíš chybný účet, když ti někdo naúčtuje méň než měl? vždycky jezdíš podle pravidel? Jak znám Míru tak určitě nevalil stovkou přes přechod u školy a i já když ráno jedu do práce míjím vesnice, které jsou označené dvěma značkami a jednou zastávkou autobusu a padesátku tam nemám. hoď kamenem kdo jsi bez viny a každý normální člověk pokud zjistí, že může být bez práce bude taky zjišťovat jak to udělat jinakevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
31.03.2011 08:50:52
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

pulmotor psal:

Teť mi tu sedí jeden za šéfu paržský dopravky a jen se tiše usmívá když jsem mu to dal přečist,že prej si myslíte že jde všechno ojebat ale chybapussy,zaprvé při správnim řízení nic nepodepisuješ,z hlediska zákona je pachatel přestupku ztotožněn na místě a tím to hasne,zkoušet to na jinýho řidiče si měl hned na místě a ne na ouřadě.Pokud je v protokolu faktická procesní chyba tak máš možná malou šanci.Jináč je spíš jen nasereš a máznou ti tu desítku a papíry min.6 měsíců.Když zahraješ kajícího se ožebračeného otce 10 dětí tak to bude za 5 tácu a za 3 měsíce požádáš o odpuštění pana velkomožného a je to v suchu.Jináč hodně štěstí a drž sepussy

A to jsem psal vejš, vyzkoušeno, funguje, žádný diskuze a smlouvání, 3 měsíce, 5 litrůbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
31.03.2011 08:51:31
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

+ 1000 za správní řízeníredface


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
31.03.2011 13:25:59
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

vlada1200 psal:

...tipicky česká povaha....vojebat co se dá! Ale chovat se
slušně a dávat tak příklad ostatním, že člověk může být
lepší než ti ostatní, to není tady normální a nenosí se to.

Udělal jsi chybu, to se stává, nikdo není neomylný, ale doprdele
tak se k tomu postavím jako chlap, zaplatím to a po půlce zažádám o vrácení.

Ale přes to ti přeji, aby jsi dopadl s co nejmenší újmou jak finanční tak morální.

A jéje. Jinak viz. co ti psal Koldan.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mirek D (Člen)
31.03.2011 14:20:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Byl jsem podat vysvětlení. Čekám co z nich vypadne. Chyb tam mají naštěstí dost, bude se případně na co dál odvolávat.
D.A.S. ti skutečně přidělí spolupracujícího advokáta poblíž. Zájem na kladném vyřešení možná má, možná ne. V podstatě mě směřoval "přiznej se, dostaneš minimum", ale to pro mě není řešení, protože v tom případě se to rovná pracák a zásadní existenční trabl. 
Tak jsme hledali možnosti, něco našli. Víc Vám psát nebudu.
D.A.S. za mě zaplatí vše co se týká zastupování, hledání důkazů, soudní výlohy atd. do půl mega.

Je to, chlapci a děvčata, jenom vo tom, kdo kde bude mít štěstí. Já ho tentokráte neměl. Za skoro 2 mil. km na všem s čím můžu.
S pár z vás jsem na moto jel ve skupině při různejch banditpussyakcích a být tam někde radar radarovič tak nám to všem seberou nadosmrti. Hoď kamenem a prodej motorku kdo jezdí vždy tak jak má.


Autobus je taky Suzuki... .
Baltazar (Člen)
31.03.2011 14:24:20
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

JJ držím palce.


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2011 14:27:56
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

no ještě máš řešení na to přistoupit a vzít si soukromýho řidiče bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
31.03.2011 17:16:45
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

nemám rád dušíny....headshake


Sapere Aude
www.gunlex.cz
čočkin (Člen)
31.03.2011 17:56:58
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

tohle myslim dopadne dobře, teda podle svejch zkušeností, hlavně se nepos... a nepřiznat se. Maji nekvalitní foto bez ksichtu, jak píšeš. Z toho se nechá vykecat, držim palce. good
Jo a rychle i autej jezdí někdy každej, jen je rozdíl jak často. A samo že je to taky vo štěstí.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kelly01 (Člen)
31.03.2011 19:34:45
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

" ale to pro mě není řešení, protože v tom případě se to rovná pracák a zásadní existenční trabl"

čoveče já myslel že jsi ve firmě "capo" a ne šlapka závislá na řidičákubigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
31.03.2011 20:20:22
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mirek D psal:

Byl jsem podat vysvětlení. Čekám co z nich vypadne. Chyb tam mají naštěstí dost, bude se případně na co dál odvolávat.
D.A.S. ti skutečně přidělí spolupracujícího advokáta poblíž. Zájem na kladném vyřešení možná má, možná ne. V podstatě mě směřoval "přiznej se, dostaneš minimum", ale to pro mě není řešení, protože v tom případě se to rovná pracák a zásadní existenční trabl. 
Tak jsme hledali možnosti, něco našli. Víc Vám psát nebudu.
D.A.S. za mě zaplatí vše co se týká zastupování, hledání důkazů, soudní výlohy atd. do půl mega.

Je to, chlapci a děvčata, jenom vo tom, kdo kde bude mít štěstí. Já ho tentokráte neměl. Za skoro 2 mil. km na všem s čím můžu.
S pár z vás jsem na moto jel ve skupině při různejch banditpussyakcích a být tam někde radar radarovič tak nám to všem seberou nadosmrti. Hoď kamenem a prodej motorku kdo jezdí vždy tak jak má.

Hele soucítím s tebou, páč mě koláč taky živý a to dosti podstatně. Kdo z nás jezdí úplně předpisově že. No někoho se to nedotkne, když se živí jinak a ten pak vede samosebou chytré řeči, průser nastává u toho, co se tím živí a ať se pak nikdo nediví, že se brání jak jen to jde. Každopádně ti držim palce a přeju ti, ať to zvládnešgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kukii (Člen)
31.03.2011 22:31:01
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

cockin psal:

tohle myslim dopadne dobře, teda podle svejch zkušeností, hlavně se nepos... a nepřiznat se. Maji nekvalitní foto bez ksichtu, jak píšeš. Z toho se nechá vykecat, držim palce. good
Jo a rychle i autej jezdí někdy každej, jen je rozdíl jak často. A samo že je to taky vo štěstí.

to jsou ti stíhaní vrtulníkem bigsmile redface


Život je boj-mašina je nej!!!
Zdenda (Člen)
31.03.2011 22:34:07
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Ježíš sorry za tu hrubku, teď si to po sobě teprve čtu...redface


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mirek D (Člen)
28.03.2012 16:18:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Na tudle linku už jste asi zapomněli. Já tedy ne. A ouřad taky ne.

Nicméně dnes mi bylo doručeno rozhodnutí o zastavení řízení z důvodu prekluze.
Buď toho maj moc a nestíhaj, nebo jsem jim odvoláním na kraj krapet zamotal šíšu a nechali to vyhnít. Nesrovnalostí v dokumentaci měli z okresu celkem dost a návod na radar jsem na poslední chvílu taky splašil. Ten byl hoodně důležitej. 

A velkej krapet štěstí tam byl taky..!

Můj trest byl vyměřenej už v červenci:
- 7 měsíců bez
- 6 litrů flastr
- 1 litr správní poplatek

Kua, hned se líp dejchá!!

Dnes to vyypadá na hodně winewinewine goodbigsmile


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
28.03.2012 16:27:24
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Doplněk: Eště k tomu byly nějaký body... . ass


Autobus je taky Suzuki... .
Martin B12 (Člen)
28.03.2012 16:36:43
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

no tak na zdraví beerwine


street triple picco
osiris (Člen)
28.03.2012 16:38:13
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...wine strejdo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
28.03.2012 17:52:50
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Podruhé si tě vychutnaj...


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
28.03.2012 18:16:53
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Jsem ti říkal, že to dáš...
Páč je to nejvíc.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
4Fun.cz (Člen)
28.03.2012 19:24:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

zatloukat,zatloukat a šak víš.  gratulace  goodgood


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Mour (Člen)
28.03.2012 19:39:27
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

goodbigsmilewine

SLUGI (Člen)
28.03.2012 20:23:48
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

... jeden "můj známej" kterýho kdysi na Buse v Buchlákách chytla "až třetí hlídka za použití služební zbraně" evil  měl tu "smůlu" že přestože měl snahu dostavovat se do Hradiště k přestupkovýmu řízeníl, vždy zrovna marodil, takže po roce ...  fuck


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
28.03.2012 21:24:30
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...no tag halelujagoodgoodgoodsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
28.03.2012 21:32:17
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Borák (Člen)
28.03.2012 21:32:36
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

tak to dopadlo nakonec dobře wopičáku goodbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
MaraKM (Člen)
29.03.2012 16:34:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

a já si naivně myslel, že by se mohlo podařit tuto cestu třeba na jeden den v měsíci uzavřít JEN pro motorky bigsmile


Nic lidského mi není cizí
vorel (Člen)
29.03.2012 16:43:03
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

vše nej k narozeninám, hlavně to zdravíčkowine


řikám si hurikán
4Fun.cz (Člen)
29.03.2012 17:30:56
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Čí byla ta zválená bandaska?surprised


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
pepa (Člen)
29.03.2012 19:51:57
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

... z toho videa... policie byla úspěšná, motorkáři se stěhují na vsetínsko idontknow


GSX 1400 K7
mr.BSE (Člen)
29.03.2012 20:02:57
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

za ty roky uz se zase beztak vratili zpet evil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
honza7 (Člen)
29.03.2012 23:34:58
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mirek D psal:

Před vánocena jsem plechovkou v arbajtu dle chlupatetjch jel krapet rychlejc na konci dědiny...99 km/h to prej bylo.
Vo 2 kilometry dál v další vsi mě stopli a začali to řešit. Tedy jen sepisovat, po odečtení tolerance lejzrovýho voka to bylo 96 a nad 40 km v obci je jediný řešení správní řízení. A tam je jasná sazba 5  -10 tis. (nesere), 5 bodů (nesere bo jsou to první) a 6 - 12 měsíců bez papírů (sere moc, bo od toho dne jsem bez hokny). Všechno dohromady. Korupce na místě byla nemožná. První projednání koncem února jsem se omluvil, mezitím jsem si vzpomněl na to že platím D.A.S. nemalý peníze a zaúkoloval je. Přiklepli mi advokáta. Ten se už byl mrknout do spisu co na mě maj. Bliknutej jsem byl z jinýho směru než jsem myslel, nicméně v autě nejsem vidět. Pak jim v dokumentaci ještě něco chybí, ale to si nechám na případné odvolání vejš.

Dobrý rada nad zlato, na kydy nereaguju.
Dík.. . idontknow

Tak,jsem další na řadě.Jsem zvědavej,kdy mi to přijde.
Mě pro změnu natočili v protisměru.
Mi pomůže jedině to oddalovat,aby se to nestihlo do roka uzavřít.
Jinak je ze mně chodecevil


Ty mě taky
yebat (Člen)
30.03.2012 07:35:34
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

ty vole, aby člověk bál jet víc než 30 nad povolenej limit... přijít o papíry, s tim nejspíš i o práci... sick

MaraKM (Člen)
30.03.2012 14:07:52
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Od doby co mám s autem za sebou setkání třetího druhu v protisměru, tak se přiznám, že jezdím autem dle povolenejch limitů.... navíc jezdím na spotřebu, ALE nebrzdím provoz...

podotýkám v autě smile1


Nic lidského mi není cizí
Stiegl (Člen)
07.11.2012 13:49:12
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Pánové, oživuji toto téma kvůli dotazu, kterej sem snad patří... Včera mi volal známej, že se mu přihodila následující situace. V září ho vyblejskly v Práglu cajti jak si to šine odněkud z centra domů. Auto je psané na manželku, takže přišlo předvolání jí. Ona někdy před 14 dněma byla na správním řízení, kde ji ukázali fotku, na níž byl za volantem on a byl naprosto jasně rozeznatelnej, prostě jako kdyby to fotil někdo z pár metrů přímo před čelním sklem. Fotka je údajně z nějakéhol nadjedzu bo co a fotila to hlídka (statickej radar tam normálně není). Policajt na to s ní mrknul, automaticky řekl, že to ona není, že se teda jedná asi o osobu blízkou, načež ona přikývla a hotovo, zapsal to - šmitec. No ale co se nestalo. Asi tři dny zpátky přišel dopis, opět od fízlů, ale tentokrát přímo JEMU, přestože nikdo nikde jeho jméno ani adresu neudával. Tentokrát se tedy má dostavit on sám... Což už je celkem průser, protože na té fotce je podle jeho ženy jasně prokazatelný, že je to on.

Takže se chci zeptat... nemá s tím někdo z vás zkušenosti? Jak je možné, že když jeho ženě, na kterou je psané auto řeknou, že věc se uzavírá s tím, že se jedná o osobu blízkou, předvolají si záhy jeho, aniž by věděli kdo to byl... Zkoušej to? Můžou to takto dělat? Když by to nebyl manžel, tak budou posílat obálky všem ostatním členům rodiny nebo co je tohle prostě za pussy?? Případně jaká je vaše rada, co by se s tím dalo dělat...idontknow Podotýkám, že nevím kolik tam jel (žena se na to nepodivala), on si myslí, že mezi 70-80 km/h víc prej určitě ne. Bylo to na klasické 50tce.

Slíbil jsem, že se na to někde zeptámcool

Koldan (Člen)
07.11.2012 13:59:30
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

tak mohli na něj přijít tak, že nějaký aktivní cajt mrknul do registru řidičáků a tam fotka tuším je, tak si to porovnal.  ono není zas tak těžké si domyslet co to asi může být za pána v tom vozidle, které je psané na paní, že jo. no a co z toh plyne. paní je z obliga, páč ona opravdu výpověď odmítnout může, pokud se jedná o osobu blízkou a kamarád se přizná, dostane 2 body a 2500 Kč pokutu a je uklizenogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
07.11.2012 14:03:48
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

....anebo v době projednávání musí mít rýmičku nebo jiný závažný důvod se během lhůty k projednání na projednání nedostavit. idontknow

Stiegl (Člen)
07.11.2012 14:14:07
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mour psal:

....anebo v době projednávání musí mít rýmičku nebo jiný závažný důvod se během lhůty k projednání na projednání nedostavit. idontknow

To mi ještě řekněte... jak to teda přesně je s tím onemocněním nebo nedostavením se... kolik je ta lhůta a stačí na to nějakej papír od doktora nebo?? Teď už se mi nejedná o tenhle konkrétní případ ale spíš obecně mě to zajímá.

osiris (Člen)
07.11.2012 14:27:59
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...a nebo tam přijdu, řeknu: "ano, byl jsem to já, posral jsem to", zaplatím a jedu domů idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
07.11.2012 14:51:36
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Stiegl psal:
Mour psal:

....anebo v době projednávání musí mít rýmičku nebo jiný závažný důvod se během lhůty k projednání na projednání nedostavit. idontknow

To mi ještě řekněte... jak to teda přesně je s tím onemocněním nebo nedostavením se... kolik je ta lhůta a stačí na to nějakej papír od doktora nebo?? Teď už se mi nejedná o tenhle konkrétní případ ale spíš obecně mě to zajímá.

...na to Ti neumím odpovědět .

Mour (Člen)
07.11.2012 14:53:02
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

osiris psal:

...a nebo tam přijdu, řeknu: "ano, byl jsem to já, posral jsem to", zaplatím a jedu domů idontknow

...a jelikož už ses Hujere přiznal už několikrát před tím, tak jdeš pěšky .....bigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
07.11.2012 15:02:07
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:

tak mohli na něj přijít tak, že nějaký aktivní cajt mrknul do registru řidičáků a tam fotka tuším je, tak si to porovnal.  ono není zas tak těžké si domyslet co to asi může být za pána v tom vozidle, které je psané na paní, že jo. no a co z toh plyne. paní je z obliga, páč ona opravdu výpověď odmítnout může, pokud se jedná o osobu blízkou a kamarád se přizná, dostane 2 body a 2500 Kč pokutu a je uklizenogood

nebou tou vypovedi uskodi sama sobe...

(to jen tak pro uplnost) smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
07.11.2012 15:10:11
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mour psal:
osiris psal:

...a nebo tam přijdu, řeknu: "ano, byl jsem to já, posral jsem to", zaplatím a jedu domů idontknow

...a jelikož už ses Hujere přiznal už několikrát před tím, tak jdeš pěšky .....bigsmilebigsmile

...zvláštní, furt jezdím cool ...jestli se někdo "plete" v tom samým pořád dokola, tak je debil bigsmile
ps: a odcházím buď s domluvou, nebo s nejnižší sazbou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yebat (Člen)
07.11.2012 16:16:33
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Stiegl psal:

Což už je celkem průser, protože na té fotce je podle jeho ženy jasně prokazatelný, že je to on.

Takže se chci zeptat... nemá s tím někdo z vás zkušenosti? Jak je možné, že když jeho ženě, na kterou je psané auto řeknou, že věc se uzavírá s tím, že se jedná o osobu blízkou, předvolají si záhy jeho, aniž by věděli kdo to byl... Zkoušej to? Můžou to takto dělat? Když by to nebyl manžel, tak budou posílat obálky všem ostatním členům rodiny nebo co je tohle prostě za pussy??

hmm, tak já se právě vrátil z návštěvy MP... včera mi přišelo předvolání o vysvětlení přestupku, "parkování na veřejném prostranství" ze dne 29.10 14:00 - (bratr zaparkoval otcovo auto někde, kde neměl... (na sídlišti, kde je hovno parkovacích míst, a lidi tam parkujou normálně, páč tim nikoho neomezí... ale to je na jinou diskuzi... ))

no a ráno když šel s fotrm k autu, viděli, jak tam okolo opruzuje strážník... bratr tam naběhnul, stoupnul si před auto, tim zakryl značku, ale nechal vyfotit sebe... debil... otec k tomu, akorát řek, že to řídila osoba blízá, a jeli do prdele...

ale... mě přišlo předvolání, i když s tim nemám nic společnýho... přesto mě tam měšťáci uvedli jako provozovatele auta... a že se mám jako dostavit a vysvětlit...
přišel jsem, podal mu papír, držel sem hubu... on začal s tim, že bude pokračovat v tom, co začal na místě... něco si tam ťukal... když se dostal k datumu kdy se to mělo stát, a že já jsem to tam zaparkoval, tak jsem jenom namítnul, že v tý době, jsem byl v Praze na pracovní poradě... ukázal mi fotku "to nejste vy?" ... "NE"... "a kdo to teda je?"..."nevim"... a pak jsem začal já, proč mě s tim vůbec otravujou, když s tim autem a celym případem nemám nic společnýho, že jsem moh dělat něco užitečnějšího, než tam sedět, třeba se drbat na zadku...

No, a na to mi ten fízl řek, že se prostě chtěj dopátrat k tý osobě, co to tam zaparkovala... a že si pozvou všechny, kdo bydlí na adrese, jako vlastník vozidla, což je fotr... takže další je na řadě on...(ten stejně řekne, že to byla osoba blízká) a pak asi předvolaj i bratra... ale tenmá jiný bydliště, tak nevim jak si ho dopátraj... 

takže, asi fakt píšou všem z tý adresy... idontknow

Kožak (Člen)
07.11.2012 17:51:55
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

chtěj holt ty prachy za každou cenu ;)


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
07.11.2012 18:12:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

yebat psal:
Stiegl psal:

Což už je celkem průser, protože na té fotce je podle jeho ženy jasně prokazatelný, že je to on.

Takže se chci zeptat... nemá s tím někdo z vás zkušenosti? Jak je možné, že když jeho ženě, na kterou je psané auto řeknou, že věc se uzavírá s tím, že se jedná o osobu blízkou, předvolají si záhy jeho, aniž by věděli kdo to byl... Zkoušej to? Můžou to takto dělat? Když by to nebyl manžel, tak budou posílat obálky všem ostatním členům rodiny nebo co je tohle prostě za pussy??

hmm, tak já se právě vrátil z návštěvy MP... včera mi přišelo předvolání o vysvětlení přestupku, "parkování na veřejném prostranství" ze dne 29.10 14:00 - (bratr zaparkoval otcovo auto někde, kde neměl... (na sídlišti, kde je hovno parkovacích míst, a lidi tam parkujou normálně, páč tim nikoho neomezí... ale to je na jinou diskuzi... ))

no a ráno když šel s fotrm k autu, viděli, jak tam okolo opruzuje strážník... bratr tam naběhnul, stoupnul si před auto, tim zakryl značku, ale nechal vyfotit sebe... debil... otec k tomu, akorát řek, že to řídila osoba blízá, a jeli do prdele...

ale... mě přišlo předvolání, i když s tim nemám nic společnýho... přesto mě tam měšťáci uvedli jako provozovatele auta... a že se mám jako dostavit a vysvětlit...
přišel jsem, podal mu papír, držel sem hubu... on začal s tim, že bude pokračovat v tom, co začal na místě... něco si tam ťukal... když se dostal k datumu kdy se to mělo stát, a že já jsem to tam zaparkoval, tak jsem jenom namítnul, že v tý době, jsem byl v Praze na pracovní poradě... ukázal mi fotku "to nejste vy?" ... "NE"... "a kdo to teda je?"..."nevim"... a pak jsem začal já, proč mě s tim vůbec otravujou, když s tim autem a celym případem nemám nic společnýho, že jsem moh dělat něco užitečnějšího, než tam sedět, třeba se drbat na zadku...

No, a na to mi ten fízl řek, že se prostě chtěj dopátrat k tý osobě, co to tam zaparkovala... a že si pozvou všechny, kdo bydlí na adrese, jako vlastník vozidla, což je fotr... takže další je na řadě on...(ten stejně řekne, že to byla osoba blízká) a pak asi předvolaj i bratra... ale tenmá jiný bydliště, tak nevim jak si ho dopátraj... 

takže, asi fakt píšou všem z tý adresy... idontknow

V zimě jsem s autem stál na zákazu zastavení(né sám bylo nás asi 100)auto je na paní a co?no dostala předvolání a šel jsem tam já,kápnul božskou dostal 200 kč a šel do hajzlugoodje to bez bodů tak co bych se škubalsmokin


Jebat motorky :-)
Stiegl (Člen)
07.11.2012 22:24:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kožak psal:

chtěj holt ty prachy za každou cenu ;)

Hlavně jsou to čur*ci...headshake

Paladin86 (Člen)
08.11.2012 00:19:29
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Já už to psal vejš, ale řeknu to znova. Nikdo neříkejte osoba blízká! Jinak si policajti předvolaj každýho z rodiny. A nikdo nemůže říct ani popel, protože jste řekli osoba blízká (okruh poderželých). Sami uděláte z členů rodiny podezřelé ze spáchání přestupku. Když odmítnete vypovídat, nemaj kromě vás podezřelý a pokud někoho předvolaj, je to šikana.

VikecB12 (Člen)
08.11.2012 13:37:50
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Nebo uvést že to řídil nějakej DOST VZDÁLENEJ KÁMOŠ, třeba z ulanbátaru,ať si ho předvolajíevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Paladin86 (Člen)
08.11.2012 18:54:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

VikecB12 psal:

Nebo uvést že to řídil nějakej DOST VZDÁLENEJ KÁMOŠ, třeba z ulanbátaru,ať si ho předvolajíevilbigsmile

Na to taky bacha... křivé podání vysvětlení... 50 000Kč pokuta... maj to svině vymykaný smile1

osiris (Člen)
08.11.2012 18:57:26
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Paladin86 psal:
VikecB12 psal:

Nebo uvést že to řídil nějakej DOST VZDÁLENEJ KÁMOŠ, třeba z ulanbátaru,ať si ho předvolajíevilbigsmile

Na to taky bacha... křivé podání vysvětlení... 50 000Kč pokuta... maj to svině vymykaný smile1

...místo dvou stovek za blbý parkování, po použití osoby blízký odcházel jeden jouda s flastrem 5tis., protože nevěděl, nebo si neuvědomil, že na něj viděly kamery bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
08.11.2012 18:59:45
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Paladin86 psal:

Já už to psal vejš, ale řeknu to znova. Nikdo neříkejte osoba blízká! Jinak si policajti předvolaj každýho z rodiny. A nikdo nemůže říct ani popel, protože jste řekli osoba blízká (okruh poderželých). Sami uděláte z členů rodiny podezřelé ze spáchání přestupku. Když odmítnete vypovídat, nemaj kromě vás podezřelý a pokud někoho předvolaj, je to šikana.

osoba blízká nemusí být nikdo s familie! jak píše vikecej auto řídil mě velmi blízký kamarás pracující v indii a žijící v uzbekystánubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kneehammer (Člen)
09.11.2012 10:46:13
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Ty jo, tomu se mi nechtělo věřit, ale máš pravdu good

"Tedy je to teoreticky kdokoli, ke komu máte nějaký poměr (vztah) a nepotěšilo by Vás, kdyby ona osoba dostala pokutu - např. i kamarád z dětství, nebo milenka, milenec, ..."


..:: B12 inside ::..
Americkej (Člen)
09.11.2012 11:04:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Už mám fakt plný zuby omílání "osoby blízký" Jediný co jsem sám osobně použil vícekrát je : Odmítnutí výpovědi proti SOBĚ, nebo OSOBĚ, jejíž újmu bych pociťoval jako újmu sobě vlastní. Nic o rodinných příslušnících, nebo stanov kdo je či není osobou blízkou neexistuje. Jestli je to obchodní partnerka nebo tvůj teplej kámoš, kterej má pro tebe slabost může bejt každýmu u prdele. Prostě odmítnu vypovídat a dost! Zkrátka policajti jsou obecně parta sraček který zajišťujou tak akorát výběr peněz. O bezpečnost nejde ani náhodou, tomu už snad dávno nikdo nevěří, ani fízlové už se to nepokouší předstírat. Takže, máte důkazy o mým přestupku? OK, ve správním řízení se uvidí jaký. Chcete si ty důkazy obstarat? OK, nikdo vám nebrání, koneckonců je to vaše práce. Ale abych je vám já obstarával nějakým samoudáváním? fuck Ani hovno. Volové, který tu melou, "dyk je to jenom pár kil", a nebo "je to chlapský se přiznat" jsou mi k smutku, trochu až k zblití. Ať se vohybaj a sypou jak chtějí, každýho volba. Odmítnutí mám za sebou tak pětkrát a správní jednou. A doteď jsem těm sráčům nedal ani vorla, protože proč? Protože ty sráči si žádný prachy nezasloužej, jasný?

kurva, muselo to ven


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
09.11.2012 12:28:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...aby ses jirko neposral bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
09.11.2012 14:22:19
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

a to zas né, já jsem se sebou v oukeji ... to většina zbytku světa má se mnou problém smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
09.11.2012 15:04:53
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Já to mám tak,že to použiju jenom v případě,kdy de vo body. Nějaký parkování za dvě kila by mě za to nestálo. Zatim sem to použil dvakrát...uspěšně...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jardagsf (Člen)
09.11.2012 17:03:55
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

vyjimecne s emerickym souhlasimgood
v prvnim i druhem prispevku smile1smile1bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf zakony vyuzivajici a pokuty neplatici a ZASADNE nevypovidajicicool

ps. priznani je polehcujici okolnost ale jisty trest.....
pps. pokuty plati ti , kteri okradaji na danich a maji z toho depku, takove male nahradni plneni......idontknowsurprisedbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
09.11.2012 17:10:08
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Americkej psal:

a to zas né, já jsem se sebou v oukeji ... to většina zbytku světa má se mnou problém smokin

...hele u mně, to není vo tom, že to sou sráči a parta sraček (vo tom žádná), ale vo tom, že chlap kerej ví, že to posral a chytli ho, dělá jak kdyby mu rvali hnátu a z těch je zas na blití mně smile1
...samo když je to píčovina moji baby, kluka atd., tak je nenapráším, nemám ale problém uznat, nebejt křivák cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.11.2012 17:33:43
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...jardo, asi ne, protože kdo lže (i ohledně pokut), ten krade (asi i ty daně) bigsmile  ...pochopitelně, má k tomu svejma morálníma (ne)vlastnostma blízko idontknowbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
09.11.2012 17:51:59
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Co má právo nevypovídat co dělat se lhaním? Já jim nepotřebuju nijak lhát, já se s xindlem prostě odmítám bavit. Tvoje postoje nechápu a ani nechci chápat. Jak jsem ale už řek, každýho volba.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
09.11.2012 17:55:50
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

To, že neudáš vlastní ženu ani dítě neznamená, že jsi "křivák", ale naopak že Ti ještě nějaká skutečná morálka zbyla. Tak příště udělej pro sebe samého to samý, jako pro svojí ženu.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
09.11.2012 19:23:31
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...ne, samozřejmě že křivák není ten co neudá vlastní babu (buď jsem to špatně pohopil já nebo ty), ale ten co na přímou otázku zapírá že to sám udělal
...holt to máme každej postavený jinak, někdo rovnějc, někdo míň


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
09.11.2012 20:02:08
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

To je furt dokola, s tou svojí "rovností" a "křivostí" jsi úplně mimo. Prostě se neshodnem a tohle nikam nevede a nepovede. Takže ty plať a udávej se jak chceš, já zase po svým. Každýho volba.
O: Tak proč jste se proboha přiznával?!
Š: No protože mi řekli, abych se přiznal!
Jó, kdyby mi pověděli, Švejku, nepřiznávej se, tak se budu vykrucovat až do roztrhání těla!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr