Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » scooter 50ccm

karlos100 (Člen)
25.03.2011 13:35:11
Offline

scooter 50ccm

zdar,kámoš shání scooter,padesátku,
páč nemá řidičák na větší..idontknow
nemáte někdo k prodeji???
hlavně žádnej číňanskej,jen osvědčený značky..


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
25.03.2011 15:04:03
Offline

Re: scooter 50ccm

karlos100 psal:

zdar,kámoš shání scooter,padesátku,
páč nemá řidičák na větší..idontknow
nemáte někdo k prodeji???
hlavně žádnej číňanskej,jen osvědčený značky..

hele vogo tata má ve sklepě tu pomstu z plusu good potřebuje akorát vyměnit Lager na klice bigsmile po letech prozřel a zakoupil postarší simál jak sem mu radil hnedka když dostal ten spásnej nápad, že chce jezdit good


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
25.03.2011 16:53:50
Offline

Re: scooter 50ccm

Kolik za něj je ochotnej dát? Segra měla nějakou Yahahu, ale chtěla za to podle mě moc.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2011 09:54:40
Offline

Re: scooter 50ccm

hele jestli za to chce dát jak za novýho čínana..věděl bych o jednom vyvoněnym Piaggiu evil ten člověk jezdí skutr závody takže je to odladěný  smile1
http://www.motoinzerce.cz/motorky/piagg … g-mc2.html
jinak ať si projde fora http://forum.scooter-tuning.cz/forum/viewforum.php?f=11 a i motoinzerci bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
26.03.2011 12:15:35
Offline

Re: scooter 50ccm

neni cina jako cina.
kazdopadne kdyz uz 50ku tak jedine ve dvoutaktugood
a to delaji uz aj cinani. k tomu mozes net cinsky kit za 2500kacen nebo italsky za 3500
tudiz bych zvazoval esli bych vzal noveho cinana i s kitem za 19000kacen a nebo vyhrkaneho a vysisovaneho itala za 25000 do ktereho musis vprvopocatku nalit min. 5litru idontknow

VikecB12 (Člen)
26.03.2011 13:33:26
Offline

Re: scooter 50ccm

Datel psal:

neni cina jako cina.
kazdopadne kdyz uz 50ku tak jedine ve dvoutaktugood
a to delaji uz aj cinani. k tomu mozes net cinsky kit za 2500kacen nebo italsky za 3500
tudiz bych zvazoval esli bych vzal noveho cinana i s kitem za 19000kacen a nebo vyhrkaneho a vysisovaneho itala za 25000 do ktereho musis vprvopocatku nalit min. 5litru idontknow

I přesto bych volil itala. Ten čiňan s kitem pojede jako ital v sériiidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2011 16:25:36
Offline

Re: scooter 50ccm

VikecB12 psal:
Datel psal:

neni cina jako cina.
kazdopadne kdyz uz 50ku tak jedine ve dvoutaktugood
a to delaji uz aj cinani. k tomu mozes net cinsky kit za 2500kacen nebo italsky za 3500
tudiz bych zvazoval esli bych vzal noveho cinana i s kitem za 19000kacen a nebo vyhrkaneho a vysisovaneho itala za 25000 do ktereho musis vprvopocatku nalit min. 5litru idontknow

I přesto bych volil itala. Ten čiňan s kitem pojede jako ital v sériiidontknow

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
26.03.2011 20:04:56
Offline

Re: scooter 50ccm

VikecB12 psal:
Datel psal:

neni cina jako cina.
kazdopadne kdyz uz 50ku tak jedine ve dvoutaktugood
a to delaji uz aj cinani. k tomu mozes net cinsky kit za 2500kacen nebo italsky za 3500
tudiz bych zvazoval esli bych vzal noveho cinana i s kitem za 19000kacen a nebo vyhrkaneho a vysisovaneho itala za 25000 do ktereho musis vprvopocatku nalit min. 5litru idontknow

I přesto bych volil itala. Ten čiňan s kitem pojede jako ital v sériiidontknow

aby ses nedivil evilbigsmile

Banditatom (Člen)
27.03.2011 17:17:27
Offline

Re: scooter 50ccm

Datel psal:
VikecB12 psal:
Datel psal:

neni cina jako cina.
kazdopadne kdyz uz 50ku tak jedine ve dvoutaktugood
a to delaji uz aj cinani. k tomu mozes net cinsky kit za 2500kacen nebo italsky za 3500
tudiz bych zvazoval esli bych vzal noveho cinana i s kitem za 19000kacen a nebo vyhrkaneho a vysisovaneho itala za 25000 do ktereho musis vprvopocatku nalit min. 5litru idontknow

I přesto bych volil itala. Ten čiňan s kitem pojede jako ital v sériiidontknow

aby ses nedivil evilbigsmile

jj vod mojí skůtr pelášil jak vsteklejgood

...už ale dopelášilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Paladin86 (Člen)
27.03.2011 22:09:29
Offline

Re: scooter 50ccm

Měl jsem Aprilii SR 50 Di-tech. Super motorka... žralo to tak 2-2,5l, 1l oleje na 1500km. A jela jako drak. v pohodě 80 a z kopce klidně přes 100. Ale chce to vzít ještě Euro 1. Jede víc a je spolehlivější... good

Ondráš (Člen)
28.03.2011 09:30:10
Offline

Re: scooter 50ccm

Tak ségra to Yahahu ještě má, tak pokud bys měl zájem...
Kolik bys za to byl ochotný dát?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
29.03.2011 10:38:58
Offline

Re: scooter 50ccm

Ondráš psal:

Tak ségra to Yahahu ještě má, tak pokud bys měl zájem...
Kolik bys za to byl ochotný dát?

chce se vejít do třiceti..


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 10:40:03
Offline

Re: scooter 50ccm

karlos100 psal:
Ondráš psal:

Tak ségra to Yahahu ještě má, tak pokud bys měl zájem...
Kolik bys za to byl ochotný dát?

chce se vejít do třiceti..

zkus to piaggio určitě na 30 povolí a bude mít fajnou voňavku co pojede evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richie (Člen)
29.03.2011 13:08:12
Offline

Re: scooter 50ccm

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
Ondráš psal:

Tak ségra to Yahahu ještě má, tak pokud bys měl zájem...
Kolik bys za to byl ochotný dát?

chce se vejít do třiceti..

zkus to piaggio určitě na 30 povolí a bude mít fajnou voňavku co pojede evil

Vono zas je otázka jakou bude mít ten motor životnost s takovýmhle kitem.....

Jinak mám Piaggio (foto v profilu), koupil sem za litr, sundal VAPkou nálepky HIP HOP culture (asi nejaky fanda popularniho poradu HIP HAP HOP), za litr vymenil remen, vodítka valecku, baterku, vycistil karb a nalepil nalepku PP-Tunning(to je asi ta nejzasadnejsi oprava, ktera se projevila na vykonu)... mno a jede to do fakt strmyho kopce ve dvou (pravda ze vahove jsem na tom ja plus mlada tak stejne jako jeden normalni chlap) 40kmh... rovinka 70 ....

Takže Piaggia bych se nebal good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 13:15:10
Offline

Re: scooter 50ccm

jo Zip je dobrá pojízdná židle bigsmile a dá se z něj hodně udělat bigsmile
hele ono to neni to neni zase tak horký..nejzásadnější je pohlídat si výměnu pístu a kroužků při běžnym ježdění asi tak 3-5 tis km tušim..ostatní vydrží stejně jak na jinym.Vzhledem k tomu,že já jezdim denně a najedu 5 tis. za rok včetně zimy tak to má normální smrtelník na dlouhosmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richie (Člen)
29.03.2011 13:27:58
Offline

Re: scooter 50ccm

K.a.s.y.m. psal:

jo Zip je dobrá pojízdná židle bigsmile a dá se z něj hodně udělat bigsmile
hele ono to neni to neni zase tak horký..nejzásadnější je pohlídat si výměnu pístu a kroužků při běžnym ježdění asi tak 3-5 tis km tušim..ostatní vydrží stejně jak na jinym.Vzhledem k tomu,že já jezdim denně a najedu 5 tis. za rok včetně zimy tak to má normální smrtelník na dlouhosmile1

jj cet sem ze se da ze ZIPa dostat celkem slusnej vykon smile1 ... no uvidime... hlavne bych potreboval zrepasovat predni vidle bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 13:38:08
Offline

Re: scooter 50ccm

richie psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo Zip je dobrá pojízdná židle bigsmile a dá se z něj hodně udělat bigsmile
hele ono to neni to neni zase tak horký..nejzásadnější je pohlídat si výměnu pístu a kroužků při běžnym ježdění asi tak 3-5 tis km tušim..ostatní vydrží stejně jak na jinym.Vzhledem k tomu,že já jezdim denně a najedu 5 tis. za rok včetně zimy tak to má normální smrtelník na dlouhosmile1

jj cet sem ze se da ze ZIPa dostat celkem slusnej vykon smile1 ... no uvidime... hlavne bych potreboval zrepasovat predni vidle bigsmile

tady máš něco evil http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi … ;hilit=zip


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richie (Člen)
29.03.2011 14:06:20
Offline

Re: scooter 50ccm

K.a.s.y.m. psal:
richie psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo Zip je dobrá pojízdná židle bigsmile a dá se z něj hodně udělat bigsmile
hele ono to neni to neni zase tak horký..nejzásadnější je pohlídat si výměnu pístu a kroužků při běžnym ježdění asi tak 3-5 tis km tušim..ostatní vydrží stejně jak na jinym.Vzhledem k tomu,že já jezdim denně a najedu 5 tis. za rok včetně zimy tak to má normální smrtelník na dlouhosmile1

jj cet sem ze se da ze ZIPa dostat celkem slusnej vykon smile1 ... no uvidime... hlavne bych potreboval zrepasovat predni vidle bigsmile

tady máš něco evil http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi … ;hilit=zip

Kurna, proc me to posilas bigsmile .... ja uz byl tak pevne presvedcenej o tom ze do toho nebudu hrabat... :-P .... na kolik to toho borca tak mohlo vyjit... za ty prachy by koupil bandasku :D


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 14:12:22
Offline

Re: scooter 50ccm

richie psal:
K.a.s.y.m. psal:
richie psal:


jj cet sem ze se da ze ZIPa dostat celkem slusnej vykon smile1 ... no uvidime... hlavne bych potreboval zrepasovat predni vidle bigsmile

tady máš něco evil http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi … ;hilit=zip

Kurna, proc me to posilas bigsmile .... ja uz byl tak pevne presvedcenej o tom ze do toho nebudu hrabat... :-P .... na kolik to toho borca tak mohlo vyjit... za ty prachy by koupil bandasku :D

tak na 40 000 plus mínus bigsmile když to má bejt k něčemu..kdyby šel rovnou do LC moh tak 12-15 ušetřit bigsmile ale dá se to i za míň,ale musíš koukat po bazarech a forech kdo co prodává bigsmile ale některý věci je lepší koupit nový bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
29.03.2011 14:29:57
Offline
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 14:34:59
Offline

Re: scooter 50ccm

a má zimní úpravu??bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fotografie0824.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
29.03.2011 14:42:23
Offline

Re: scooter 50ccm

...tatík má dvaasedmdesát surprised , starý pán na tom důstojně jezdí pouze v létě.  Synovec mu tajně sundal ten kroužek ve variátoru, který omezuje rychlost a otec všude machruje jak ten skútr bezvadně a jedině on zajel bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2011 14:47:20
Offline

Re: scooter 50ccm

Mour psal:

...tatík má dvaasedmdesát surprised , starý pán na tom důstojně jezdí pouze v létě.  Synovec mu tajně sundal ten kroužek ve variátoru, který omezuje rychlost a otec všude machruje jak ten skútr bezvadně a jedině on zajel bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmile tak mu z toho ještě fikněte to slepý koleno a pak to teprve pojede tak jak máevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
30.05.2015 12:26:18
Offline

Re: scooter 50ccm

Po delší době otevřu tohle téma a zeptám se vás zasvěcených skútrařůsmile1
Chci něco, na čem budu jezdit do práce - cca 3km.
A teď je otázka - dvoutakt nebo čtyřtakt? Stačí padesátka nebo je lepší osumdesátka, nebo víc?? (Delší cesty s tím neplánuju, maximálně 15km do Plzně, ale to tak dvakrát do roka max).
Nechci žádnou novotu, ale ani starou vyhrkanou jebku. Mám možnost mít stroj cca 7 - 8 let starej, cena od 10 do 15000 Kč, najeto cca 3-5000 km. V nabídce je aktuálně Honda PCX a Yamaha, asi X-Max. Je to dovoz z Anglie, něco už na CZ papírech, u jiných nutná evidenčka. Jo a není prý problém dovézt asi cokoliv za jakoukoliv cenusmile1
Tak a teď bandit pičo raď..?help
Díky!


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
30.05.2015 16:17:50
Offline

Re: scooter 50ccm

...šel bych do PCX. Jezdím na něm teď, když mám mého X-Maxe na trsátka a nestěžuji si....nedávno někde psali, že jeden z pražských messíků na tom má 100tis. km a jezdí to zvesela dál...ten náš má teď 4000km, takže podle toho, by tady měl být ještě dlouho goodbigsmile

Filous (Člen)
30.05.2015 16:29:24
Offline

Re: scooter 50ccm

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................Husky dopovjez to za měbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
30.05.2015 16:36:11
Offline

Re: scooter 50ccm

Filous psal:

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................

...hele, někdo to má třeba rád....

...Nahněteš si prsou kde chceš a kolik chceš....bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
30.05.2015 16:39:07
Offline

Re: scooter 50ccm

Petr J. psal:
Filous psal:

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................

...hele, někdo to má třeba rád....

...Nahněteš si prsou kde chceš a kolik chceš....bigsmilebigsmilebigsmile

...ale dyk jó, lidi maj různý úchylkybigsmile ...třeba ježdění na skůtrubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
30.05.2015 16:42:44
Offline

Re: scooter 50ccm

Filous psal:

...ale dyk jó, lidi maj různý úchylkybigsmile ...třeba ježdění na skůtru

...a vem si, že to může být ještě horší....ELEKTROSKŮTR...bigsmile

Filous (Člen)
30.05.2015 16:48:58
Offline

Re: scooter 50ccm

Petr J. psal:
Filous psal:

...ale dyk jó, lidi maj různý úchylkybigsmile ...třeba ježdění na skůtru

...a vem si, že to může být ještě horší....ELEKTROSKŮTR...bigsmile

...adopičetfujtojksl, sem se uplně vosypalheadshakesickbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
30.05.2015 17:01:56
Offline

Re: scooter 50ccm

barynek (Člen)
30.05.2015 17:28:30
Offline

Re: scooter 50ccm

Filous psal:

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................Husky dopovjez to za měbigsmilebigsmilebigsmile

těch pět minut denně... to se dá zvládnoutevil
a vzhledem k tomu, že bandaska je u rodičů v garáži, tak to ani nemá smysl s ní jezdit do práce. To se s ní radši pochlubím někde na delší štrece;-)


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
30.05.2015 17:33:53
Offline

Re: scooter 50ccm

barynek psal:
Filous psal:

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................Husky dopovjez to za měbigsmilebigsmilebigsmile

těch pět minut denně... to se dá zvládnoutevil
a vzhledem k tomu, že bandaska je u rodičů v garáži, tak to ani nemá smysl s ní jezdit do práce. To se s ní radši pochlubím někde na delší štrece;-)

myšleno musím k nim, vstávat dřív, po práci k nim, dostanu se později domů.. voser..


Bandit 4EVER!!!
Luk (Člen)
31.05.2015 07:36:38
Offline

Re: scooter 50ccm

tak na 3km je zbytecny o bandasce uvazovat i kdybys ji mel doma. Myslim, ze nejaka 125 by mohla bejt akorat...jen tech 10-15 mi prijde docela malo, nevim jak se pohybujou cenyidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
hlemejzd999 (Člen)
31.05.2015 07:43:40
Offline

Re: scooter 50ccm

nedavno jsem byl v Humpolci a Kašpar tam vyprodává z krámu funglovky  125 Kymco... má tam ještě asi tři, ale ceny okolo 25 tis.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
31.05.2015 09:59:39
Offline

Re: scooter 50ccm

Luk psal:

tak na 3km je zbytecny o bandasce uvazovat i kdybys ji mel doma....

...naprostý souhlas....

barynek (Člen)
31.05.2015 10:59:14
Offline

Re: scooter 50ccm

Luk psal:

tak na 3km je zbytecny o bandasce uvazovat i kdybys ji mel doma. Myslim, ze nejaka 125 by mohla bejt akorat...jen tech 10-15 mi prijde docela malo, nevim jak se pohybujou cenyidontknow

hele jak říkám, je to dovoz GB, sem tam škrábanec na laku... ale žádny padavky nebo slepeniny. Ta cena mi takhle byla představená, tak uvidíme, až pošle nějaký fotky. Nechci do toho dát dvacku, to je už moc - až příliš bych řeklsmile1


Bandit 4EVER!!!
Zdenek (Člen)
31.05.2015 11:40:41
Offline

Re: scooter 50ccm

To Barynek,,,a co toto,, samovýroba, motor babeta, max.rychlost 100km, to bys byl na 8mou ve škole hned. Zdenek. bigsmile[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/254_motorka.jpg

[/IMG]

barynek (Člen)
31.05.2015 11:52:23
Offline

Re: scooter 50ccm

Zdenek psal:

To Barynek,,,a co toto,, samovýroba, motor babeta, max.rychlost 100km, to bys byl na 8mou ve škole hned. Zdenek. bigsmile[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … otorka.jpg[/IMG]

good akorát tomu chybí světlo, jezdím kolem policajtů, tak abych nedráždil.. a na čelovku bych to asi neuhádalidontknowbigsmile
navíc moje ruce nejsou dělaný k takovýmhle věcem...smile2badsmile2


Bandit 4EVER!!!
Kožak (Člen)
31.05.2015 18:22:32
Offline

Re: scooter 50ccm

...jedině bába ...náklady skoro 0 jen vobčas vypálit vejfuk :)


MRDAT!!!
barynek (Člen)
31.05.2015 19:15:04
Offline

Re: scooter 50ccm

Kožak psal:

...jedině bába ...náklady skoro 0 jen vobčas vypálit vejfuk :)

myslím, že sehnat nějakou v dobrým stavu bude asi dost náročný. V tomhle ohledu se mi jeví skútr mnohem lepší, jak věkově, tak co se týče stavu a výběr je taky podstatně větší..


Bandit 4EVER!!!
huskyb12 (Administrator)
31.05.2015 21:47:54
Offline

Re: scooter 50ccm

Filous psal:

...jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku, je to celkem fajn, ale..........................Husky dopovjez to za měbigsmilebigsmilebigsmile

jenom nechceš, aby Tě u toho někdo viděl :)


ale di, Ty brepto ...
Kuba B12 (Člen)
31.05.2015 22:39:58
Offline

Re: scooter 50ccm

Na 3 km je snad blbost tahat skutra. To se u nas jezdi na kole. Treba na skladacce nebo ukrajine.


honda je honda
barynek (Člen)
31.05.2015 22:55:31
Offline

Re: scooter 50ccm

Kuba B12 psal:

Na 3 km je snad blbost tahat skutra. To se u nas jezdi na kole. Treba na skladacce nebo ukrajine.

Žena potřebuje auto kvůli juniorovi, já se potřebuju nějak dostávat do práce a na druhý auto nemám (ani na pořízení, ani na provoz). Kolo mám zakázaný - zdravotní důvody.
A vono to je 4km jak teď koukám, takže není co řešitbigsmile


Bandit 4EVER!!!
tomasNJ (Člen)
31.05.2015 23:49:12
Offline

Re: scooter 50ccm

Kuba B12 psal:

Na 3 km je snad blbost tahat skutra. To se u nas jezdi na kole. Treba na skladacce nebo ukrajine.

skuter rulezzzcoolbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2015 06:21:59
Offline

Re: scooter 50ccm

tomasNJ psal:
Kuba B12 psal:

Na 3 km je snad blbost tahat skutra. To se u nas jezdi na kole. Treba na skladacce nebo ukrajine.

skuter rulezzzcoolbigsmile

good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2015 06:24:05
Offline

Re: scooter 50ccm

Kuba B12 psal:

Na 3 km je snad blbost tahat skutra. To se u nas jezdi na kole. Treba na skladacce nebo ukrajine.

to jsi evidentně z rovinatýho kraje,co? bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachec (Člen)
01.06.2015 06:45:23
Offline

Re: scooter 50ccm

4 km - to bych chodil pěšky bigsmile

Ještě můžeš zkusit jezdit na koloběžce...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2015 07:02:23
Offline

Re: scooter 50ccm

barynek psal:
Kožak psal:

...jedině bába ...náklady skoro 0 jen vobčas vypálit vejfuk :)

myslím, že sehnat nějakou v dobrým stavu bude asi dost náročný. V tomhle ohledu se mi jeví skútr mnohem lepší, jak věkově, tak co se týče stavu a výběr je taky podstatně větší..

já bych babetu úplně nezatracoval.slušná se určitě sehnat dá.na motoinzerci jich pár je s cenou do 5000. Za což slušnýho skůtra fakt nekoupíš...jestli nechceš mit s případnym skůtrem problémy tak sr opravdu velkym obloukem vyhni čínskym napodobenibám skůtrů.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
01.06.2015 13:42:11
Offline

Re: scooter 50ccm

K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:
Kožak psal:

...jedině bába ...náklady skoro 0 jen vobčas vypálit vejfuk :)

myslím, že sehnat nějakou v dobrým stavu bude asi dost náročný. V tomhle ohledu se mi jeví skútr mnohem lepší, jak věkově, tak co se týče stavu a výběr je taky podstatně větší..

já bych babetu úplně nezatracoval.slušná se určitě sehnat dá.na motoinzerci jich pár je s cenou do 5000. Za což slušnýho skůtra fakt nekoupíš...jestli nechceš mit s případnym skůtrem problémy tak sr opravdu velkym obloukem vyhni čínskym napodobenibám skůtrů.

žádnou čínu nechci, v hledáčku jsou Hondy, Yama, Piaggo a Kentoya nebo cokoli se namane, ale Čína ne.
Další plus je ten, že mi skůtr doveze až pod nos, bez starostí a buď chci, nebo ne. Nechci se drkocat přes půl republiky jen proto, abych zjistil, že to nechci..
Časem počítám, že se na tom sveze i paní a pro tu je z mýho pohledu příjemnější a víc user friendly jednoznačně skůtr než babeta


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
02.06.2015 13:30:22
Offline

Re: scooter 50ccm

barynek psal:

.....žádnou čínu nechci, v hledáčku jsou Hondy, Yama, Piaggo a Kentoya nebo cokoli se namane, ale Čína ne......

...Kentoya je čína jak vyšitá, měl jsem a nikomu bych to nepřál...

Kožak (Člen)
02.06.2015 17:50:23
Offline

Re: scooter 50ccm

K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:
Kožak psal:

...jedině bába ...náklady skoro 0 jen vobčas vypálit vejfuk :)

myslím, že sehnat nějakou v dobrým stavu bude asi dost náročný. V tomhle ohledu se mi jeví skútr mnohem lepší, jak věkově, tak co se týče stavu a výběr je taky podstatně větší..

já bych babetu úplně nezatracoval.slušná se určitě sehnat dá.na motoinzerci jich pár je s cenou do 5000. Za což slušnýho skůtra fakt nekoupíš...jestli nechceš mit s případnym skůtrem problémy tak sr opravdu velkym obloukem vyhni čínskym napodobenibám skůtrů.

...to víš komu neni rady tomu neni pomocismile1 ty báby tu jezděj já nevim 40let a jezdit budou dál nehledě na čas ,to žádnej novodobej skůtr nedá


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2015 06:30:42
Offline

Re: scooter 50ccm

Kožak psal:
K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:


myslím, že sehnat nějakou v dobrým stavu bude asi dost náročný. V tomhle ohledu se mi jeví skútr mnohem lepší, jak věkově, tak co se týče stavu a výběr je taky podstatně větší..

já bych babetu úplně nezatracoval.slušná se určitě sehnat dá.na motoinzerci jich pár je s cenou do 5000. Za což slušnýho skůtra fakt nekoupíš...jestli nechceš mit s případnym skůtrem problémy tak sr opravdu velkym obloukem vyhni čínskym napodobenibám skůtrů.

...to víš komu neni rady tomu neni pomocismile1 ty báby tu jezděj já nevim 40let a jezdit budou dál nehledě na čas ,to žádnej novodobej skůtr nedá

to nemáš úplně pravdu..jediný v čem se liší skůtr od babety jsou plasty a trošku robustnější rám.jinak motor je uplně to samí tedy ten 2T a převodovky je mnohem jednodušší jak na babetě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
04.06.2015 07:20:10
Offline

Re: scooter 50ccm

a jak rádci dál - 2T nebo 4T??


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.06.2015 08:07:39
Offline

Re: scooter 50ccm

padinu jedině v 2T  ono jiný značkový ani nekoupíš  4T jsou většinou jen číny.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
04.06.2015 19:27:22
Offline

Re: scooter 50ccm

piadžo dělá taky 4T padíkasurprised

ale pokud 50tak jedině 2tgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
04.06.2015 19:51:38
Offline

Re: scooter 50ccm

tomasNJ psal:

piadžo dělá taky 4T padíkasurprised

ale pokud 50tak jedině 2tgood

jo pár let dělali malýho ZIPa ve 4T,ale už to zase nedělaj...psal jsem ,že 4T dělaj většinou číny...né že jen číny bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
06.06.2015 09:30:47
Offline

Re: scooter 50ccm

uvidíme co se namane, budu to muset poladit o prázdninách...idontknow


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr