Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » spatny chod motoru

svobodakT (Člen)
26.03.2011 10:36:12
Offline

spatny chod motoru

Zdravim spatne mi bezi motor na volnobeh jakoby se prevaluje neni to nic extremniho ale neni to beznej pravidelnej chod uz se mi stalo ze motor na volnobeh i zhasnul,sinchronizaci ,ventily,plovakovou hladinu,volnobeznou smes sem delal a porad je to stejny uz me nenapada co sestelovat. Myslim si ze by to mohlo bejt vysokou kompresi ve valcich nechaval jsem snizovat hlavu z bandita o 0,4mm abych se dostal z kompresniho pomeru bandita 9,5:1 na pomer gsxr 10:1 tak si myslim ze sem to asi prepisk a tet diky vysokejm tlakum ve valcich motor tezko bezi na volnobezny otacky. Je to mozny ? Pri jizde je vse ok .Jinak je to motor B12 vacky a karburatory gsxr 1100 rok91

K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2011 10:46:24
Offline

Re: spatny chod motoru

co svíčky???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
26.03.2011 11:56:24
Offline

Re: spatny chod motoru

Myslim ze snizenim hlavy jsi nic vylozene nepodelal ale nabizi se me otazka zda jsou pri takovem snizeni stale vhodne karbce z bandita. Esli jakoze staci dodavat spravnou smes pri volnobehu...esli me teda rozumisidontknow

VikecB12 (Člen)
26.03.2011 13:07:29
Offline

Re: spatny chod motoru

Datel psal:

Myslim ze snizenim hlavy jsi nic vylozene nepodelal ale nabizi se me otazka zda jsou pri takovem snizeni stale vhodne karbce z bandita. Esli jakoze staci dodavat spravnou smes pri volnobehu...esli me teda rozumisidontknow

Karbce ma gixerovskýgood
A jakej máš volnoběh,myslím jako kolik otáček? Myslím,že každý zostřování motoru si vyžaduje volnoběh krapet vyžšíidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svobodakT (Člen)
26.03.2011 16:38:01
Offline

Re: spatny chod motoru

VikecB12 psal:
Datel psal:

Myslim ze snizenim hlavy jsi nic vylozene nepodelal ale nabizi se me otazka zda jsou pri takovem snizeni stale vhodne karbce z bandita. Esli jakoze staci dodavat spravnou smes pri volnobehu...esli me teda rozumisidontknow

Karbce ma gixerovskýgood
A jakej máš volnoběh,myslím jako kolik otáček? Myslím,že každý zostřování motoru si vyžaduje volnoběh krapet vyžšíidontknow

kolik otacek mam volnobeh zatim nevim otackomer jsem jeste nezprovoznil ale rek bych ze ho mam tak akorat protoze pokud ho trochu zvysim uz se ozyva neprijemny krupani pri razeni jednicky z neutralu

svobodakT (Člen)
26.03.2011 16:41:55
Offline

Re: spatny chod motoru

potreboval bych  vedet jestli ten nepravidelnej volnobeh muze bejt  zpusobenej vysokou kompresi kdyz se prekonavaj vysoky tlaky ve valcich  pri tom volnobehu nebo mam hledat chybu jinde

VikecB12 (Člen)
26.03.2011 16:49:18
Offline

Re: spatny chod motoru

Tak pokud dáš ruku do vohně za správný seřízení a nastavení karbeců,tak to asi bude tím. Ale pokud ti to na volnoběh aji chcípne,tak je prostě nízkej. Já mám nastavenejch asi 1200ot. a už je při tom to cvaknutí jedničky dost hlasitý,taky by se mě to víc zamlouvalo někde kolem 900ot,ale to pak při studeným motoru chcípe a celkově to nevrčí pěkněsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Datel (Člen)
26.03.2011 19:42:01
Offline

Re: spatny chod motoru

VikecB12 psal:

Karbce ma gixerovskýgood

sem se nepodíval na čem sedí a blbě to pochopilsmile2

Ináč já mám 1500 otáček na volnoběh a že to trocha cukne neřeším bo to ide líp za plynem.
Na okruhu sem si dával 1800good

Ladis (Člen)
27.03.2011 15:06:06
Offline

Re: spatny chod motoru

kdysi me to dalo na me b6   bylo to bohatostma

marek2.4 (Člen)
04.04.2011 14:47:06
Offline

Re: spatny chod motoru

Zkonroluj jestli ti dobře vypíná sytič.Takhle sem se vydrbal z GS 500.Ať sem šteloval jak chtěl pořad to nebylo vono.Nakonec sem zjistil že zůstavá trošku otevřený sytič.

svobodakT (Člen)
05.04.2011 18:18:33
Offline

Re: spatny chod motoru

uz sem na to prisel musel jsem pridat na bohatosti smesi mel jsem tam original hodnotu 2,5 otacky a v kombinaci s otevrenym ladakem to nedelalo dobrotu

water (Nový člen)
06.04.2011 00:32:55
Offline

Re: spatny chod motoru

cus chlapi potreboval bych trochu helpnout mam banita 600 rv 98 a zlobi me ve 2 az 4,5 tisicich otacek pri pridani plynu cukani a spatny chod motoru ale jak se roztoci vic jak nad 4,5 tís tak zene jak pila, na volnobech 1100ot to slape jakstaks ale taky to nejni ono a jsou tam nove svicky, filtr, vycistene karbce a furt to samy predem dekuji za odpoved headshake smile2

XJelen (Člen)
06.04.2011 08:13:58
Offline

Re: spatny chod motoru

synchronizace klapek neboli podtlaky.


Strýcfajtr !!!
FM (Člen)
06.04.2011 15:24:54
Offline

Re: spatny chod motoru

Ahoj dělalo mi to taky, nechal jsem udělat podtlaky a pořádně opravdu pořádně profoukal karbce, hnul s bohatostí a šlape jak má.Jo a vyčistil jsem nádrž. Toto mi poradili kluci z ABMOTA a super.

didka1200 (Člen)
06.04.2011 15:57:17
Offline

Re: spatny chod motoru

No ja som si s takýmto problémov vytrpela s motorkou svoje. Po vyčistení karburátorov, trysiek a nastavení podtlakov šla úplne ako iná motorka. Treba dať aj benzínový filter.smile1


live to ride - ride to live :D
VikecB12 (Člen)
06.04.2011 19:07:06
Offline

Re: spatny chod motoru

didka1200 psal:

No ja som si s takýmto problémov vytrpela s motorkou svoje. Po vyčistení karburátorov, trysiek a nastavení podtlakov šla úplne ako iná motorka. Treba dať aj benzínový filter.smile1

A já zrovna jakejkoliv filtr na hadičku nedoporučuju


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
water (Nový člen)
07.04.2011 12:28:51
Offline

Re: spatny chod motoru

mam i novy palivovy filtr benzin carrera 100 zkousel jsem i jinaci ale marne furt stejne a podtlaky jsem si nechal taky stelovat mam takovy pocit jako kdyby to delaly pruziny u soupatek pac ani smes to nezmeni a dela to furt stejne a jinak diky za kazdou radu
smile2

K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2011 12:40:52
Offline

Re: spatny chod motoru

tak zkus jinej servis


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
07.04.2011 19:38:58
Offline

Re: spatny chod motoru

VikecB12 psal:
didka1200 psal:

No ja som si s takýmto problémov vytrpela s motorkou svoje. Po vyčistení karburátorov, trysiek a nastavení podtlakov šla úplne ako iná motorka. Treba dať aj benzínový filter.smile1

A já zrovna jakejkoliv filtr na hadičku nedoporučuju

já taky ne, a když už, tak jedině s kovovým sítkem, ne papírák


Sapere Aude
www.gunlex.cz
FM (Člen)
07.04.2011 21:01:15
Offline

Re: spatny chod motoru

Ja dal nakonec filtr uplně do pussy maximálně budu čistit častějs ale po vyndání taky změna a to byl novej.

didka1200 (Člen)
08.04.2011 16:30:32
Offline

Re: spatny chod motoru

hans psal:
VikecB12 psal:
didka1200 psal:

No ja som si s takýmto problémov vytrpela s motorkou svoje. Po vyčistení karburátorov, trysiek a nastavení podtlakov šla úplne ako iná motorka. Treba dať aj benzínový filter.smile1

A já zrovna jakejkoliv filtr na hadičku nedoporučuju

já taky ne, a když už, tak jedině s kovovým sítkem, ne papírák

No ja na papierový nedám dopustiť - mala som tam aj sitkový a stále mi to zanášalo - odkedy mám papierak - pohodasmile1


live to ride - ride to live :D
hans (Člen)
08.04.2011 18:47:20
Offline

Re: spatny chod motoru

narazils na dobrej kus smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr