Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zapomeňte na přednost

marek2.4 (Člen)
04.04.2011 08:02:03
Offline

Zapomeňte na přednost

Včera po večerní pohodové projížďce mě málem dostalo auto kousek od baráku.Hlavně Brňaci si dávejte na tu křižovatku pozor!!!!Jedu si to na pohodu po rovince od Štěpanovic a na křižovatce od Dolních Louček jela z vrchu kolona aut a ani se borec neobtěžoval přibrzdit fuck Naštěstí sem to po té rovince nepálil a jel normálně tak sem to zvládl ubrzdit.Najel sem vedle něho a co jako dělá a von jen mávl rukou pussy
Jinak dnes by se psalo o neukázněným motorkářovi jak jel děsně rychle headshake

Datel (Člen)
04.04.2011 10:02:26
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

libac22 (Člen)
04.04.2011 10:17:57
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

nakopnout a vzít za heft bigsmilebigsmilebigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Honza (Člen)
04.04.2011 10:27:48
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Jak píše Datel, každou chvíli někdo udělá nějakou neprozřetelnost... idontknow Jinak ještě lepší situace je to v tomhle místě v případě, že dotyčnej jede od Tišnova a s myšlenkou "to před ním ještě stihnu" ti odbočí na Loučky...


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Myšák (Člen)
04.04.2011 10:46:24
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Ukopnout zrcatko, mavnout rukou a jet....


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Billy (Člen)
04.04.2011 11:03:33
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Ja mam jedny prokopnuty dvere za sebou a vzal sem za heft a jel do pice


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Grizly (Člen)
04.04.2011 14:02:49
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Pegásek od hardcoru 83 prý vozil u tlumiče na maxíkoj přidělanej futrál na basebal kyj a tím se ta zrcátka musejó porcovat jedna báseňsurprised


Hlavně si z toho nemuset převlíkat spoďáry
MaraKM (Člen)
04.04.2011 15:54:45
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Já nevím jak vám, ale kolik podobných situací já zažívám na kruháčích fuckidontknow .... pořád, ale pořád se mi stává, že se na nějakým kruháči "obvykle" jezdí "tímto" exitem když přijíždím "vod tamtud" .... ejhle ... já "vůl" jim v tom pořád musím dělat bordel a hlavně lidi pokročilejšího věku - nejlépe ve starých šumkách - to nějak nedokážou pochopit, že mám přednost a když neblikám, tak asi nevyjedu..... posledně před 14dny v sobotu... baba tak 60let v Puntu z roku raz dva, najela mi tam, já to ubrzdil, ona pak taky (když já už stál a nadával), ale to už bylo pozdě... to samý - přes špeky se sotva vytočila mým směrem hodila ksicht jako "co děláš, dyť se nic nestalo" a jela dál...


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
04.04.2011 19:18:07
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

zrdcátko 7xsmokin a přes držku jednou hold jsem vod přírody trošku více prudší povahyredfacesmile1

...včera 2x nedání přednosti, v jedný křižovatce na mě borec dokonce schválně najížděl( jet bez polovičky nesmál by se měfuck) prostě neřeším dávám si více pozor...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
libac22 (Člen)
04.04.2011 19:22:05
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Banditatom psal:
Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

zrdcátko 7xsmokin a přes držku jednou hold jsem vod přírody trošku více prudší povahyredfacesmile1

...včera 2x nedání přednosti, v jedný křižovatce na mě borec dokonce schválně najížděl( jet bez polovičky nesmál by se měfuck) prostě neřeším dávám si více pozor...

jj dávat pozor a radši počítat na každý křižovatce s tím že ti tam nejakej dement vlítne , což už se asi stalo každýmu z nás ...


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
DrIVER (Člen)
04.04.2011 19:50:50
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

marek2.4 psal:

a von jen mávl rukou

Se Ti pokynutím rukou omlouval. A tys to nepochochopilbigsmile

Michal Dk (Člen)
04.04.2011 21:36:43
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Banditatom psal:
Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

zrdcátko 7xsmokin a přes držku jednou hold jsem vod přírody trošku více prudší povahyredfacesmile1

...včera 2x nedání přednosti, v jedný křižovatce na mě borec dokonce schválně najížděl( jet bez polovičky nesmál by se měfuck) prostě neřeším dávám si více pozor...

Ty vogo ty seš Fukušima  na kolech,jen bouchnoutbigsmile

snowflake600 (Člen)
04.04.2011 23:13:51
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

máte recht, sezona nezačala ještě a ty pussyčusové by si měla ale začít zvykat, že se tu už na silnicích aklimatizujem, kurvááááfuck todle mě dycky dokáže tak nasrat! fuckfuck

Baltazar (Člen)
05.04.2011 09:34:43
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Myslím, že se řeklo, že se sem nebudou takovýhle věci psát, jen pokud to bude nějakej trabl s někým vodsaď, už to mrdejte černou kronikuidontknow


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
05.04.2011 09:36:36
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Baltazar psal:

Myslím, že se řeklo, že se sem nebudou takovýhle věci psát, jen pokud to bude nějakej trabl s někým vodsaď, už to mrdejte černou kronikuidontknow

řeklo a stejně je to tu každej rok..tak to prostě nečtusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
05.04.2011 11:12:05
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

K.a.s.y.m. psal:
Baltazar psal:

Myslím, že se řeklo, že se sem nebudou takovýhle věci psát, jen pokud to bude nějakej trabl s někým vodsaď, už to mrdejte černou kronikuidontknow

řeklo a stejně je to tu každej rok..tak to prostě nečtusmile1

špatná osvěta! Kelly to má v píči aby ty nový zjebal, tak je třeba to připomínat good


Strýcfajtr !!!
Petr J. (Člen)
05.04.2011 14:35:42
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Jo, ten karbonovej protektor na rukavicích má smysl...bigsmile...tím dostat prostě bolí bigsmile

marek2.4 (Člen)
05.04.2011 14:38:59
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Sorač já jen chtěl upozornit na paka okolo nás sick Je začátek sezony tak aby někdo brzo nedojezdil.pokud to tu nechceš tak to smázni

Datel (Člen)
05.04.2011 15:15:04
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Baltazar psal:

Myslím, že se řeklo, že se sem nebudou takovýhle věci psát, jen pokud to bude nějakej trabl s někým vodsaď, už to mrdejte černou kronikuidontknow

Jenze totok vlakno neni cerna kronika. To je zkusenost jednoho z nas, kerou momentalne zazil...
Takovych picovin se tu behem sezony nablije....
Takze bych te pozadal abys sel usmernovat hochy do jinych vlaken, kere me mimochodem serou takybigsmile

Akorat mi permanentni moralizovani nedela dobre na plet, tak to proste nectuheadshake

mr.BSE (Člen)
05.04.2011 17:30:26
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Banditatom psal:
Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

zrdcátko 7xsmokin a přes držku jednou hold jsem vod přírody trošku více prudší povahyredfacesmile1

...

Ty vole 7x... já to dal jednou a myslím, že sem riskoval víc, než když mě chtěl ten kokot ve fabii sunda bigsmile
jak to děláš?
Malíček mě bolel ještě druhej den.
Ale vyselo na bowdenech good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Luk (Člen)
05.04.2011 18:36:28
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Zorro Tom: ty voe, kolik toho najezdis nebo kudy, ze potkavas tolik takovejch,co potrebujou vytrestatsurprisedbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Datel (Člen)
05.04.2011 18:53:24
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Je to nervák...
bigsmilebigsmile

Kukii (Člen)
05.04.2011 19:13:21
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

mě dneska málem zabil nějakej kokot v plechovce.. jaksi mu vůbec nevadilo,že je v protisměru vedle kamionu a že sem musela šlajfovat jak čubka a kouřilo se mi z brzd jak u ferari, jen aby to do mě nenakouřil čelně.. a to sem jela v plechovce.. potkat ho tak mu ten ksicht rozkopu... sick lidi jsou děsný hovada.. fakt nezbejvá než předpokládat nejhorší demenci u každého kokota na silnici sick


Život je boj-mašina je nej!!!
Zdenek (Člen)
05.04.2011 21:40:06
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Mě v neděli málem zabil deštník, a moh za to pilot helikoptéry. Zdenek.smile1

Kukii (Člen)
05.04.2011 21:41:20
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Zdenek psal:

Mě v neděli málem zabil deštník, a moh za to pilot helikoptéry. Zdenek.smile1

bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
barynek (Člen)
05.04.2011 22:30:58
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Luk psal:

Zorro Tom: ty voe, kolik toho najezdis nebo kudy, ze potkavas tolik takovejch,co potrebujou vytrestatsurprisedbigsmile

divokej východ, co chceš. Zlatý sudety, co?evilbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
4Fun.cz (Člen)
05.04.2011 23:01:20
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

......tož idu si tak pěkně ze sklépka,bečice pokoštované,razím si to přes náves rovnů dom.Smradu kolem mňa jak z komediantské maringotky, ale člověk je pravda po koštůvce malinko unavený, tož temu nevěnuje pozornosť.Naráz čelní střet s párem koní,pak buchanec od auta,pak čelně traktor a nakonec letadlo rovnů na rypák.
No a pak ten kolotoč ten kokot komediantský konečně vypnul.......


bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Sandman (Člen)
06.04.2011 01:42:43
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Na co kopat do dveří? Stačí si přidělat zboku boty kus hřebíku a normálně mu to lehce objet. Pro pokročilé: jedním tahem vyrýt BANDITpussy
bigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
snowflake600 (Člen)
06.04.2011 12:20:36
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Sandman psal:

Na co kopat do dveří? Stačí si přidělat zboku boty kus hřebíku a normálně mu to lehce objet. Pro pokročilé: jedním tahem vyrýt BANDITpussy
bigsmile

to už je vyšší level, ale nějaká podkovička na botě by se šikla bigsmile

zdenek 1 (Člen)
10.04.2011 21:23:22
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Datel psal:

Běžná praxesick

Kdysi se tu probíralo zrrestání takového mamrda ukopnutím zrcátka, ale já na to eště nenašel odvahusmile2
Akorát sem jednůc nakopl boční dveřeevil

Já jednomu loni co mi nedal přednost ve městě chtěl taky ukopnout špigel,ale měl to (myslím že to bylo honda crv) nějak vysoko,tak jsem se v rychlosti rozhodl že mu ho urazím rukou bigsmile tak jsem se rozmách,a.....kurva oto by nešlo že jsem ho netrefil,ale ještě jsem sebou málem jebnul headshake bigsmilebigsmilebigsmile tak jsem se rozmách a švihnul,že mě vzal balanc jak cyp a málem sem se mu opřel o dveře! bigsmile Příště jdu do stupaček a kopu kolem sebe jako kobyla bigsmile Toš tak.....


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
11.04.2011 09:38:47
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

...njn tady na severu je divokoevilbigsmile pro začinající likvidatory zrcátek... hlavně ne za jízdy rukou kurevsky to bolíbad zásadně napřimenou nožičkougood nebo dojet zastavit a dát do držky...smokin

a propo minulej tejden jeden děda dostal školení na benzíncesmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Uhlajs (Člen)
11.04.2011 16:47:50
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Tak se tedy ptám zkušenějších : Jak správně kopnout za jízdy do dveří abych při to nespadl při tom z motorky?bigsmile Ptám se jako doopravdy,páč mě to zajímá.Nedokážu si představit že ve 120km v hodině ještě někomu kopu do auta.idontknow

XJelen (Člen)
11.04.2011 17:05:23
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

Uhlajs psal:

Tak se tedy ptám zkušenějších : Jak správně kopnout za jízdy do dveří abych při to nespadl při tom z motorky?bigsmile Ptám se jako doopravdy,páč mě to zajímá.Nedokážu si představit že ve 120km v hodině ještě někomu kopu do auta.idontknow

až si ty naši umělci pojedou k tobě pro tu bandasku, tak se zeptej Kuby na cestu z poslednních WSBK bigsmile a bylo to možná i rychlejší než 120


Strýcfajtr !!!
Uhlajs (Člen)
11.04.2011 17:10:20
Offline

Re: Zapomeňte na přednost

XJelen psal:
Uhlajs psal:

Tak se tedy ptám zkušenějších : Jak správně kopnout za jízdy do dveří abych při to nespadl při tom z motorky?bigsmile Ptám se jako doopravdy,páč mě to zajímá.Nedokážu si představit že ve 120km v hodině ještě někomu kopu do auta.idontknow

až si ty naši umělci pojedou k tobě pro tu bandasku, tak se zeptej Kuby na cestu z poslednních WSBK bigsmile a bylo to možná i rychlejší než 120

Hmm.Ve středu nebo ve čtvrtek .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr