Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Závada, prosím o radu..(po jízdě nejde natočit?)

Luky (Člen)
06.04.2011 08:41:07
Offline

Závada, prosím o radu..(po jízdě nejde natočit?)

Zdravím

O víkendu sem si seřídil ventily, vyměnil vzduchový filtr, vše namontoval zpět.
Motka krásně chytla a běžela, držela volnoběh, šla pěkně za plynem, prostě tak jak má být.
Dal sem krátkou vyjíždku cca 15min,vše ok, nikde olej neteče, vracel sem se zpět, trošku sem jí prohnal i na vyšší otáčky, dojíždím rovinku, motor zabrblal a chcíp, natočit nešel.
Potupně sem ze semaforu odtlačil stranou a koukám že někde z karburátoru od druhého válce teče benzín, cca 10 vteřin, pak přestalo, natočit nešla, možná už mokrá svíce.
Prosím o radu, co se mohlo stát?
K motu se dostanu až o víkendu, díky všem zkušenějšímsmile1

Editoval osiris (06.04.2011 08:47:00)

osiris (Člen)
06.04.2011 08:49:46
Offline

Re: Závada, prosím o radu..(po jízdě nejde natočit?)

...piš prosím příště vhodnější nadpis
...měl jsi dole nádrž, nabízí se, že máš možná skříplou hadičku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
06.04.2011 14:33:53
Offline

Re: Závada, prosím o radu..(po jízdě nejde natočit?)

jestli ti tekl benzin, tak je taky mozne zes nasadil hadicku zpatky jen napul a vybracema ti odpadla....

lan (Člen)
15.04.2011 21:45:43
Offline

Re: Závada, prosím o radu..(po jízdě nejde natočit?)

Něco podobného jsem už zažil. Dělal jsem ventily a jak jsem vrácel nádrž zpátky, tak sem odvzdušňovací hadičku od nádrže špatně "položil" a to tak, že jsem udělal smyčku a z ní teprve konec hadice vedl dolů. Jel jsem pěknou řádku kilometrů a když jsem natankoval plnou, tak se mi benzin dostál ve víčku nádrže do odvzdušnění a v té smyčce se zabydlel a já nevěděl co s tím, než jsem na to přišel. Když jsem dál sytič, tak to naskočilo a zhaslo a pořád dokola. Až když jsem pootevřel víčko nádrže, aby měla nádrž vzduch, tak to jezdilo v pohodě. Tak vyzkoušej jezdit s otevřenou nádrži a pokud to bude jezdit, víš kde je problém..........good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr