Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kolo - barva

AndyCZE (Člen)
06.04.2011 23:50:50
Offline

Kolo - barva

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2002, ale nějak nevim jakou barvu, je to taková zvláštní černá, bojim se že se netrefim aby to bylo stejný jako zbytek kola idontknow. Existuje kód barvy pro kolo? (na kole je J17xMT3.50 DOT kdyby to někomu pomohlo :) ). Je to jenom kousek tak se mi to nechce dávat do lakovny ale jen to stříknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na pussy. Nestříkal už ho někdo z vás? popř. jakym sprejem. Díky za rady good

PKFOX (Člen)
07.04.2011 07:15:18
Offline

Re: Kolo - barva

AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2002, ale nějak nevim jakou barvu, je to taková zvláštní černá, bojim se že se netrefim aby to bylo stejný jako zbytek kola idontknow. Existuje kód barvy pro kolo? (na kole je J17xMT3.50 DOT kdyby to někomu pomohlo :) ). Je to jenom kousek tak se mi to nechce dávat do lakovny ale jen to stříknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na pussy. Nestříkal už ho někdo z vás? popř. jakym sprejem. Díky za rady good

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick


Jedině N, žádné S nic takového.Chci ten vítr cítit.Skaři vynechte ty keci..... bla bla bla.
Filous (Člen)
07.04.2011 07:41:41
Offline

Re: Kolo - barva

AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2002, ale nějak nevim jakou barvu, je to taková zvláštní černá, bojim se že se netrefim aby to bylo stejný jako zbytek kola idontknow. Existuje kód barvy pro kolo? (na kole je J17xMT3.50 DOT kdyby to někomu pomohlo :) ). Je to jenom kousek tak se mi to nechce dávat do lakovny ale jen to stříknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na pussy. Nestříkal už ho někdo z vás? popř. jakym sprejem. Díky za rady good

...sprejem to bude napiču...a nigdy to nerostříkneš tag, aby to k něčemu vypadalo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
07.04.2011 07:42:10
Offline

Re: Kolo - barva

PKFOX psal:
AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2002, ale nějak nevim jakou barvu, je to taková zvláštní černá, bojim se že se netrefim aby to bylo stejný jako zbytek kola idontknow. Existuje kód barvy pro kolo? (na kole je J17xMT3.50 DOT kdyby to někomu pomohlo :) ). Je to jenom kousek tak se mi to nechce dávat do lakovny ale jen to stříknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na pussy. Nestříkal už ho někdo z vás? popř. jakym sprejem. Díky za rady good

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

...origo nejni lakovaný bezbarvym...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PFremer (Člen)
07.04.2011 08:27:08
Offline

Re: Kolo - barva

PKFOX psal:
AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2002, ale nějak nevim jakou barvu, je to taková zvláštní černá, bojim se že se netrefim aby to bylo stejný jako zbytek kola idontknow. Existuje kód barvy pro kolo? (na kole je J17xMT3.50 DOT kdyby to někomu pomohlo :) ). Je to jenom kousek tak se mi to nechce dávat do lakovny ale jen to stříknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na pussy. Nestříkal už ho někdo z vás? popř. jakym sprejem. Díky za rady good

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

Náhodou pěknágoodgoodgood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Frodo89 (Člen)
07.04.2011 09:00:02
Offline

Re: Kolo - barva

PKFOX psal:
AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2
.........
říknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na :pua namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

a co objetovat o stovku vic a prestrikat ty rafky uplne cely...

ale mam taky matny dojem ze ty rafky jsou na KOMAXITU... alespon pri brouseni se tak chova...

PKFOX: neboj brzy z toho bude mit eNko


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
07.04.2011 09:42:04
Offline

Re: Kolo - barva

Frodo89 psal:
PKFOX psal:
AndyCZE psal:

Zdravím, potřeboval bych hodit do laku kolo z B6S r.v. 2
.........
říknout doma, ale zas nechci aby to vypadalo na :pua namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

a co objetovat o stovku vic a prestrikat ty rafky uplne cely...

ale mam taky matny dojem ze ty rafky jsou na KOMAXITU... alespon pri brouseni se tak chova...

PKFOX: neboj brzy z toho bude mit eNko

...žádnej komax tam z výroby nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
AndyCZE (Člen)
07.04.2011 17:22:07
Offline

Re: Kolo - barva

PKFOX psal:

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

To že máš averzi vůči kapotě je čistě Tvuj problém tak si ho nemusíš "léčit" tady na mně, takže se příště řiď svym podpisem a taky si nech ty kecy headshake :) Jinak do těch barev a laků tady jsem chtěl stejně skočit ale chtěl jsem vědět esi to tu už někdo náhodou nestříkal ;) Nevíš esi mi to rovnou i nalakujou, nebo jenom namíchaj? Dík :)

Kožak (Člen)
07.04.2011 19:17:27
Offline

Re: Kolo - barva

AndyCZE psal:
PKFOX psal:

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

To že máš averzi vůči kapotě je čistě Tvuj problém tak si ho nemusíš "léčit" tady na mně, takže se příště řiď svym podpisem a taky si nech ty kecy headshake :) Jinak do těch barev a laků tady jsem chtěl stejně skočit ale chtěl jsem vědět esi to tu už někdo náhodou nestříkal ;) Nevíš esi mi to rovnou i nalakujou, nebo jenom namíchaj? Dík :)

tady v Líbe ti to určitě neláknou ....můžu ti ale doporučit šikovnýho lakýru ve Kbelých ;)


MRDAT!!!
PKFOX (Člen)
08.04.2011 07:57:51
Offline

Re: Kolo - barva

AndyCZE psal:
PKFOX psal:

No tak za prvé tto co je napsáno na kole je velikost x šířka DOT je označení kdy byl disk vyroben.Jestli nechceš ,aby to vypadalo na pussy,tak zajdi v Líbeznicích do barvy laky a namíchají ti stejnou barvu.No a potom to stříkni a přelákni bezbarvým lakem.
Jenom nechápu,že jsi si koupil S sick

To že máš averzi vůči kapotě je čistě Tvuj problém tak si ho nemusíš "léčit" tady na mně, takže se příště řiď svym podpisem a taky si nech ty kecy headshake :) Jinak do těch barev a laků tady jsem chtěl stejně skočit ale chtěl jsem vědět esi to tu už někdo náhodou nestříkal ;) Nevíš esi mi to rovnou i nalakujou, nebo jenom namíchaj? Dík :)

V Líbe ti to neláknou to má Kožak recht ty kbely ti radí,pak jestě Zlonín jestli funguje je to od státovky směrem dovnitř před přejezdem doprava lakují vše byly dobrý a za dobrou cenu,ale jak říkám nevím jestli tam ještě funguji.Jinak neboj nic si na tobě neléčím na to jsou doktoři.Ty zas nebuď takový cíťa bývá to tu horší tak se držsmokin


Jedině N, žádné S nic takového.Chci ten vítr cítit.Skaři vynechte ty keci..... bla bla bla.
vOjTaB6 (Člen)
08.04.2011 09:03:18
Offline

Re: Kolo - barva

PKFOX psal:

Ty zas nebuď takový cíťa bývá to tu horší tak se držsmokin

Tady je nekdo drsnej... evil surprised

Andy: Doma to nema cenu, jednou jsme to zkouseli na rovnanym rafku a neudelas to a budes to mit flekaty... doporucuju navstivit lakyru.


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
08.04.2011 09:09:21
Offline

Re: Kolo - barva

...jestli trváš na tom že to budeš dělat doma a sprejem, tak i v případě pastelový barvy dej navrch tohle http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_263.html nebo nějakou obdobu toho (dvoukomponentní)
...kód barvy nepovím, protože jsem na tomhle modelu toto ještě neřešil, ale ze zkušeností bych s odstínem černý na kolech nedělal vědu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SATYR (Nový člen)
08.04.2011 12:21:18
Offline

Re: Kolo - barva

Ja som prestriekal preistotu cele kolo.Najprv zakladom a potom metalicky lak.určeny na disky a kolesa.Označenie je :Ord.No:706875


SATYR
osiris (Člen)
08.04.2011 12:40:31
Offline

Re: Kolo - barva

...no to je jednokomponentní, to bych tam rozhodně samotný nedával


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
AndyCZE (Člen)
12.04.2011 20:01:09
Offline

Re: Kolo - barva

Tak jsem neuposlech rad starších a zkušenějších a zkusil jsem to láknout samodomo. Šel jsem do toho s tim že neni co ztratit a maximálně dám láknout celý kolo do lakovny. evil No ale výsledek mě mile překvapil good Barva vypadá stejně jako origo kolo (o chloupek by mohla bejt tmavší ale neni to vidět... kor až to kolo bude trochu zaprášený nebo tak) a ikdyž se to stříkalo jen sprejem dopadlo to fakt dost dobře good

http://img690.imageshack.us/img690/2568/sam3587.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/1023/sam3590.jpg

Jediný kde se to dá poznat že to je trochu odlišný je v místech kde jsem oblepoval proužky na kolech abych je náhodou nenastříkal taky a je tam takovej tvrdej přesun z toho jemně světlejšího odstínu do tmavšího, ale nic čeho by si člověk všimnul aniž by o tom věděl smile1 Dělal jsem to tímhle sprejem

http://img852.imageshack.us/img852/6341/sam3593.jpg

Jediný čeho se bojim aby vydržel, přecejenom je z Bauhausu za pár kaček idontknow bigsmile Tak teď jen nazout a vyvážit a konečně po dlouhý době můžu vyrazit good ikdyž zas začíná pussyovat počasí sick

Banditatom (Člen)
12.04.2011 20:07:31
Offline

Re: Kolo - barva

...vyhodil jsi těch pár šušňů oknemgoodsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
12.04.2011 20:19:04
Offline

Re: Kolo - barva

...nezlob se, ale to poznám i z fotky smile1 ...matný to máš pěkně ...a víš proč? protože jsi si ani nepřečet to co píšou z druhý strany toho spreje, že je přes barvu nutný aplikovat bezbarvej lak, je to metalíza víš, jak píšou teda i zepředu
...samotná metalíza je matná, není otěruvzdorná, čili mechanicky a navíc ani chemicky odolná (parametry tomu dává čirej lak, jak jsem radil vhodnější v dvoukomponentním provedení)
...udělal jsi práci napůl, tím se nechlub smile1 a jestli to tak hodláš nechat, tak jsi vyhodil pár kačen oknem a projebal čas headshakesmile1 poradit si to nedá

filousoj: marný, marný, marný bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
AndyCZE (Člen)
12.04.2011 20:26:25
Offline

Re: Kolo - barva

Čirej lak tam ještě dám :) .... No uvidíme... zkusil jsem to ;) A hodit to do lakovny to můžu vždycky ;)

Banditatom (Člen)
12.04.2011 20:27:37
Offline

Re: Kolo - barva

AndyCZE psal:

Čirej lak tam ještě dám :) .... No uvidíme... zkusil jsem to ;) A hodit to do lakovny to můžu vždycky ;)

....jo jenže ve finále zjistíš, že tě ty spreje vyšli na ty samé prachy jak práce lakýrníkabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SO 545 (Člen)
12.04.2011 20:30:01
Offline

Re: Kolo - barva

a nieco naviac lebo lakos bude strasne rad za ten podklad.

ale TV doma neopravuje skoro nikto...

osiris (Člen)
12.04.2011 20:39:38
Offline

Re: Kolo - barva

Banditatom psal:
AndyCZE psal:

Čirej lak tam ještě dám :) .... No uvidíme... zkusil jsem to ;) A hodit to do lakovny to můžu vždycky ;)

....jo jenže ve finále zjistíš, že tě ty spreje vyšli na ty samé prachy jak práce lakýrníkabigsmile

...to né, protože lakýrníkovi zaplatí víc, lakýrník totiž záhy zjistí, že to kutil zmrvil sprejem, který jak je všeobecně známo, se nesnášej s dvoukomponentníma materiálama standardně používanejma při lakování a díky tomu zaplatí následně zkurvenej materiál a práci provedenou navíc a potřebnou k uvedení do normálního stavu, aby se to dalo lakovat tak jako před tím než na to kutil poprvé chmátnul
...jestli se ti teďka při stříkání laku začne nejčastěji od krajů zvedat podklad (ta metla, nebo i dál), tak se neděs, to je normální, to spreje dělaj, sundej to pak všechno dolů, začni znovu od začátku a pak možná, nechci tě strašit, znova a znova a...

ps: jestli to chceš mít ucházející, a na delší dobu, použij vážně ten, nebo jinej obdobnej dvoukomponentní lak ve spreji, jak jsem psal vejš ...a dej tam silnější vrstvu než teď, aby jsi to neměl tak poprášený, ale naopak slitý


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
12.04.2011 20:43:44
Offline

Re: Kolo - barva

To osiris: goodgoodgood maj recht nakoupí 3x sprej 4x lak a dá za to xxx peněz pak to dá lakyrnikoj a ten ho zabijebigsmilebigsmilebigsmile ale co skoro každej si tím prošelgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
AndyCZE (Člen)
12.04.2011 20:59:01
Offline

Re: Kolo - barva

Vy dokážete člověku zvednout náladu a zpříjemnit radost z "dobře odvedené" práce bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile

nety (Člen)
12.04.2011 21:10:44
Offline

Re: Kolo - barva

osiris psal:
Banditatom psal:
AndyCZE psal:

Čirej lak tam ještě dám :) .... No uvidíme... zkusil jsem to ;) A hodit to do lakovny to můžu vždycky ;)

....jo jenže ve finále zjistíš, že tě ty spreje vyšli na ty samé prachy jak práce lakýrníkabigsmile

...to né, protože lakýrníkovi zaplatí víc, lakýrník totiž záhy zjistí, že to kutil zmrvil sprejem, který jak je všeobecně známo, se nesnášej s dvoukomponentníma materiálama standardně používanejma při lakování a díky tomu zaplatí následně zkurvenej materiál a práci provedenou navíc a potřebnou k uvedení do normálního stavu, aby se to dalo lakovat tak jako před tím než na to kutil poprvé chmátnul
...jestli se ti teďka při stříkání laku začne nejčastěji od krajů zvedat podklad (ta metla, nebo i dál), tak se neděs, to je normální, to spreje dělaj, sundej to pak všechno dolů, začni znovu od začátku a pak možná, nechci tě strašit, znova a znova a...

ps: jestli to chceš mít ucházející, a na delší dobu, použij vážně ten, nebo jinej obdobnej dvoukomponentní lak ve spreji, jak jsem psal vejš ...a dej tam silnější vrstvu než teď, aby jsi to neměl tak poprášený, ale naopak slitý

osi, co by mě vyšli stříknout kola na autobusu na bílo? Případně je lepší hladký povrch (jako kim), nebo hrubý (jako je originál)? Se mě totiž hrozně zalíbily...bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
osiris (Člen)
12.04.2011 21:57:17
Offline

Re: Kolo - barva

netymu: napiš mi co chceš do mejlu prosím, zítra na to mrknu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
12.04.2011 22:06:00
Offline

Re: Kolo - barva

osiris psal:

netymu: napiš mi co chceš do mejlu prosím, zítra na to mrknu

Ok. Vielen dank. nebude to spěchat, sezona před nama, ale at vim, do čeho jdu.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr