Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Suzuki Day

Lukasiny (Člen)
21.03.2007 13:01:39
Offline

Suzuki Day

Zdar už sou nějaký informace o suzuki day? Rezervace atd? Diky


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Filous (Člen)
21.03.2007 13:03:21
Offline

Re: Suzuki Day

...jaký rezervace??? ...esi chceš jezdit na předváděčce, tag se mazej domluvit s dýlerem a esi budeš jezdit na svý, tag se zaregistruješ ráno na vokruhu...nic víc, nic míň...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
21.03.2007 13:06:00
Offline

Re: Suzuki Day

Fildo,rád bych si předzaregistroval Tvojí loňskou pomoc i na letošek...dyk víš...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Lukasiny (Člen)
21.03.2007 13:10:33
Offline

Re: Suzuki Day

Chci jezdit na svý :) Ke mě se dostala informace že se to da zarezervovat přes net... ???


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Filous (Člen)
21.03.2007 13:13:03
Offline

Re: Suzuki Day

Lukasiny psal:

Chci jezdit na svý :) Ke mě se dostala informace že se to da zarezervovat přes net... ???

...ale pussy ...ráno přijedeš, vemeš do ruky techničák a řidičák, vyplníš canc papíru, vyfasuješ číslo, f tabulce si najdeš svý časy jízd a pag uš enem čekáš, jezdíš, čekáš, jezdíš....no a tag furt dokola celej den...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.03.2007 13:15:50
Offline

Re: Suzuki Day

Americkej psal:

Fildo,rád bych si předzaregistroval Tvojí loňskou pomoc i na letošek...dyk víš...

...no to si ze mě nedělej kozy, žes to eště furt nedotách do konce a furt jezdíš s JIRKA7???? surprised ...se s tebe zvencnu, to ani přes Davida se ti to nepovedlo??? surprised ...uvidíme, co se pro to dá udělat, ale mam strach, že to nebude tag jednoduchý, vzhledem k tomu, že to magický číslo uš bohužel nebude na mym bajku smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukasiny (Člen)
21.03.2007 13:16:02
Offline

Re: Suzuki Day

To se dá jezdit víckrát? Měl sem představu že si odjedeš svuj čas a finito :) A jak je to s cenou a teda dobou na okruhu?


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Pšán (Člen)
21.03.2007 13:22:24
Offline

Re: Suzuki Day

..cena žádná..nic neplatíš..
..teda jako za jízdy..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
21.03.2007 13:24:20
Offline

Re: Suzuki Day

Lukasiny psal:

To se dá jezdit víckrát? Měl sem představu že si odjedeš svuj čas a finito :) A jak je to s cenou a teda dobou na okruhu?

...ufff...tag zas každoroční popis...bajky sou rozdělený do jednotlivejch skupin, tzn. nejedou kupříkladu Gixera s čoprama...ty budeš jezdit kategoriji do 650...po registraci máš ve vyvješenejch tabulkách časy jízd danejch kategorijí, kerý sou pro tebe směrodatný, tagže stihneš ňáký tři, štyry rundy po desti minutách v regulérních časech za celej den, coš dá tag max štyrykrát dokola, ale vokolo poledního nebo spíš po polednim začíná ubejvat zájemců a dá se protlačit i jinam, pokuť daná jízda nejni kapacitně naplněná...no a to nejlepčí nakonec, nestojí tě to ani kačku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.03.2007 13:25:30
Offline

Re: Suzuki Day

...ale notag Pšáne, dyk víš, že píšu pomalejc idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
21.03.2007 13:27:09
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:

...ale notag Pšáne, dyk víš, že píšu pomalejc idontknowbigsmile

..já vím..dal jsem ti šest minut..bigsmile
..a samože se omlouvám..goodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
21.03.2007 13:27:52
Offline

Re: Suzuki Day

Eště platit abych se moch svest po nějake blbe cestě na blbym okruhu a furt dokola  bigsmilebigsmilebigsmile

Lukasiny (Člen)
21.03.2007 13:28:21
Offline

Re: Suzuki Day

No vida. Samy lepší a lepší zprávy. Díky moc. Až budeš chtít třeba naučit na bubny dej vědět bigsmile good


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Filous (Člen)
21.03.2007 13:30:44
Offline

Re: Suzuki Day

Lukasiny psal:

No vida. Samy lepší a lepší zprávy. Díky moc. Až budeš chtít třeba naučit na bubny dej vědět bigsmile good

...voe, po tom sem toužil ve štrnácti, teť uš bych moch tag akorát poskytnout kůžičku na bubínek bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukasiny (Člen)
21.03.2007 13:32:28
Offline

Re: Suzuki Day

To by mě moc zajímalo kde by si tu kůžičku vyštrachal :D a na jak velkej buben by dala


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Filous (Člen)
21.03.2007 13:41:37
Offline

Re: Suzuki Day

...jo a pro info zůčastněnejm...páč Inkvizoj u Aprílijej neřekli kerý jaro mu ten klenot dodaj (já to tipuju tag na rok 2010) a navíc by ho na tej špagetě nepustili ani to areálu, tag je zaregistrovanej na dýlerský bajky a to na padesátkovou Katanu a novýho VanVana se fstřikovánim, tagže bacha, ať se mu nepletete f ideální stopje, páč prej se chystá na ňáký traťový rekordy a přetpokládam, že to bude hroznej mazec surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.03.2007 13:42:25
Offline

Re: Suzuki Day

Lukasiny psal:

To by mě moc zajímalo kde by si tu kůžičku vyštrachal :D a na jak velkej buben by dala

...řikam na bubínek né na buben surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2007 13:45:20
Offline

Re: Suzuki Day

...to ho na vokruhu nechaj přes dvje rozjíšťky jó surprised aby to stich vobjet bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.03.2007 13:46:58
Offline

Re: Suzuki Day

osiris psal:

...to ho na vokruhu nechaj přes dvje rozjíšťky jó surprised aby to stich vobjet bigsmile

...se mu jako posmíváš, jó??? ...to seš kamarát??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2007 13:48:20
Offline

Re: Suzuki Day

...né, jen mám vo něj strach bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
21.03.2007 13:51:26
Offline

Re: Suzuki Day

Mour psal:

Eště platit abych se moch svest po nějake blbe cestě na blbym okruhu a furt dokola  bigsmilebigsmilebigsmile

A eště k tomu furt jedním směrem.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
21.03.2007 13:53:14
Offline

Re: Suzuki Day

osiris psal:

...né, jen mám vo něj strach bigsmile

...no to já mam spíš strach vo tu Katanu, bo ten kopec přet poslední levou je dost vostrej surprisedbigsmile ...na tom Vanu zas bude jag f tom filmu Šimon a Matouš, jag tam bojovali s tema klackama proti tem gengstrum na kroskách, jag Šimon vyjel s toho lesa na tom bajku s bantamama a zlomil ten klacek vo dráty f kole...vogo, eště že je to takovej lidumil, jináč by mi dal dodršky bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2007 14:00:51
Offline

Re: Suzuki Day

...svatej iliáši ! ...panenko skákavá ! ...prokrista pána, co to je, co to je ? bigsmile
...boha, jak ty vo tobě zle mluvěj ! bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
21.03.2007 14:01:18
Offline

Re: Suzuki Day

Lukasiny psal:

Až budeš chtít třeba naučit na bubny dej vědět bigsmile good

Wogo bubny jsou těžký... Mu dělá problém psát více než dvěma prstamasmile1 Jak bys mu vysvětloval hraní dvojek, paradidle, víření... A když to samé co by měl hrát rukama by měl umět i nohamasmile1

Já když se rozjedu, tak píšu 4ma. S tím už se na bubny dá.bigsmile

Triangl je celkem dobá volbagood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
21.03.2007 14:04:34
Offline

Re: Suzuki Day

Ondráš psal:
Lukasiny psal:

Až budeš chtít třeba naučit na bubny dej vědět bigsmile good

Wogo bubny jsou těžký... Mu dělá problém psát více než dvěma prstamasmile1 Jak bys mu vysvětloval hraní dvojek, paradidle, víření... A když to samé co by měl hrát rukama by měl umět i nohamasmile1

Já když se rozjedu, tak píšu 4ma. S tím už se na bubny dá.bigsmile

Triangl je celkem dobá volbagood

...blbečku...dyš to rozjedu, píšu i třema...palcem pravý ruky mačkam mezerník...čumíš co??? idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
21.03.2007 14:10:32
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:
Ondráš psal:
Lukasiny psal:

Až budeš chtít třeba naučit na bubny dej vědět bigsmile good

Wogo bubny jsou těžký... Mu dělá problém psát více než dvěma prstamasmile1 Jak bys mu vysvětloval hraní dvojek, paradidle, víření... A když to samé co by měl hrát rukama by měl umět i nohamasmile1

Já když se rozjedu, tak píšu 4ma. S tím už se na bubny dá.bigsmile

Triangl je celkem dobá volbagood

...blbečku...dyš to rozjedu, píšu i třema...palcem pravý ruky mačkam mezerník...čumíš co??? idontknowbigsmile

A tak to jo... Už jen naučit malíček, aby ti mačkal enter a si na tom stejně jako já.goodbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
21.03.2007 14:34:33
Offline

Re: Suzuki Day

Ondráš:
...malíčkem??? ...ty vogo, to je jako dybys po mě chtěl, abych si uďál druhou maturitu surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
21.03.2007 14:42:06
Offline

Re: Suzuki Day

Já se to učil léta... Co puchejřů, štěnic a podobných zhovadilostí to stálo, co rozmlácených klávesnic... A nejhorší byly ty, co ten enter měli malej a ještě tím širším nahoru...fuck
Sem myslel, že to sežeru, když jsem tam furt mačkal šift, tokový ty \ , ! , § a podobné věci.surprised
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
21.03.2007 15:13:25
Offline

Re: Suzuki Day

...Filous to mě jako s B13 nepustěj mezi B12   smile2
...dyť je to skoro stejný idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
21.03.2007 15:14:50
Offline

Re: Suzuki Day

SLUGI psal:

...Filous to mě jako s B13 nepustěj mezi B12   smile2
...dyť je to skoro stejný idontknow

...neboj pustěj...B12 jezděj stejnou jako B13 bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
21.03.2007 15:24:01
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:
osiris psal:

...né, jen mám vo něj strach bigsmile

...no to já mam spíš strach vo tu Katanu, bo ten kopec přet poslední levou je dost vostrej surprisedbigsmile ...na tom Vanu zas bude jag f tom filmu Šimon a Matouš, jag tam bojovali s tema klackama proti tem gengstrum na kroskách, jag Šimon vyjel s toho lesa na tom bajku s bantamama a zlomil ten klacek vo dráty f kole...vogo, eště že je to takovej lidumil, jináč by mi dal dodršky bigsmile

...Fildo,to bylo "Jestli se rozzlobime budeme zli"...smile1...

...ale joooo,ono se to po tech letech uz plete...bigsmile


...che palle !!!
Filous (Člen)
21.03.2007 15:33:59
Offline

Re: Suzuki Day

yello psal:
Filous psal:
osiris psal:

...né, jen mám vo něj strach bigsmile

...no to já mam spíš strach vo tu Katanu, bo ten kopec přet poslední levou je dost vostrej surprisedbigsmile ...na tom Vanu zas bude jag f tom filmu Šimon a Matouš, jag tam bojovali s tema klackama proti tem gengstrum na kroskách, jag Šimon vyjel s toho lesa na tom bajku s bantamama a zlomil ten klacek vo dráty f kole...vogo, eště že je to takovej lidumil, jináč by mi dal dodršky bigsmile

...Fildo,to bylo "Jestli se rozzlobime budeme zli"...smile1...

...ale joooo,ono se to po tech letech uz plete...bigsmile

...jooo, to je vono, ale ty dva kašpaří tam hráli goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
21.03.2007 15:52:49
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:
yello psal:
Filous psal:


...no to já mam spíš strach vo tu Katanu, bo ten kopec přet poslední levou je dost vostrej surprisedbigsmile ...na tom Vanu zas bude jag f tom filmu Šimon a Matouš, jag tam bojovali s tema klackama proti tem gengstrum na kroskách, jag Šimon vyjel s toho lesa na tom bajku s bantamama a zlomil ten klacek vo dráty f kole...vogo, eště že je to takovej lidumil, jináč by mi dal dodršky bigsmile

...Fildo,to bylo "Jestli se rozzlobime budeme zli"...smile1...

...ale joooo,ono se to po tech letech uz plete...bigsmile

...jooo, to je vono, ale ty dva kašpaří tam hráli goodbigsmile

...nooo,je mi az trapneidontknow,ale v Simon a Matous,a v Simon a Matous jedou na Rivieru,hrali italsti herci podobni Budu Spencerovi a Terenci Hillovi,ale oni to nebyli...smile1


...che palle !!!
Filous (Člen)
21.03.2007 17:57:11
Offline

Re: Suzuki Day

yello psal:
Filous psal:
yello psal:


...Fildo,to bylo "Jestli se rozzlobime budeme zli"...smile1...

...ale joooo,ono se to po tech letech uz plete...bigsmile

...jooo, to je vono, ale ty dva kašpaří tam hráli goodbigsmile

...nooo,je mi az trapneidontknow,ale v Simon a Matous,a v Simon a Matous jedou na Rivieru,hrali italsti herci podobni Budu Spencerovi a Terenci Hillovi,ale oni to nebyli...smile1

...no jooo, asik máš pravdu, uš sem to dlouho neviděl, ale to máš fuck, hlavně že víme wo co gou bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.03.2007 18:04:50
Offline

Re: Suzuki Day

...no vono de taky vo to, že to byli ale jejich dvojníci smile1 a tim pádem to moc lidí neví, taková habaďůra to byla, tagže máš fildo vlasně praudu, byl to šimon a matouš a basta fidli bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.03.2007 19:11:40
Offline

Re: Suzuki Day

...no já vim, že v některejch tedlech filmech hráli špageťácký dvojníci, ale uš si kulový pamatuju f kerejch idontknow ...ale díkes za potporu goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
21.03.2007 19:41:11
Offline

Re: Suzuki Day

....no jooo,vy 2 aby jste si nepodrzeli...fuckbigsmile koho zajima naka pravda,zejo.....idontknow


...che palle !!!
Filous (Člen)
21.03.2007 19:44:12
Offline

Re: Suzuki Day

...no tag teťs to formuloval tag, že sme se s Osim dostali do řečí bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
21.03.2007 19:51:38
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:

...no tag teťs to formuloval tag, že sme se s Osim dostali do řečí bigsmile

...a kdybych si otevrel hubu poradne,tak vam to uz nikdo nikda nevotpare...bigsmile


...che palle !!!
osiris (Člen)
21.03.2007 19:59:48
Offline

Re: Suzuki Day

...jebem ti boha surprised fijat mě zabije, eslis to fildo někde pustil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.03.2007 20:16:40
Offline

Re: Suzuki Day

...a kua surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
21.03.2007 20:29:34
Offline

Re: Suzuki Day

BOHA JEHO kokot drevenný....surprised


filous... co to punto u tebe před barákem???? má furt ty kola??? řekni mu že je kupim....:o)


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
21.03.2007 20:45:06
Offline

Re: Suzuki Day

tomasNJ psal:

BOHA JEHO kokot drevenný....surprised


filous... co to punto u tebe před barákem???? má furt ty kola??? řekni mu že je kupim....:o)

...čéče, zrovna na něj koukam, furt to na nich má...počkej aš se eště trochu víc setmí a seženu ňáký cihly, nejsem přece barbar, abych to Matesoj schodil rovnou na nápravy surprisedidontknow ...né vážně, mam se voptat, esi by je nestřelil??? ...kolik za ně nabídneš a měl bys třeba jiný ráfy jakože výměnou??? idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
21.03.2007 21:23:33
Offline

Re: Suzuki Day

jo ráfky na changegood
prostě se ho zeptej, že by o ně byl zájem eslivá by je pustil a co by za ně chtěl, případně výměna za jiné ráfy možná

ps: foto napoví bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kakin (Člen)
25.03.2007 20:56:12
Offline

Re: Suzuki Day

To Slugi:

Co to zase meleš ty baldo ..... se ani neptej v jaké kategori jedeš když se ta tvá Busa podívala na okruh tak maximálně s původním majitelem a znovu se tam podívá leda v případě, že mě ju půčíš! :)))) Teda nemluvím o vjezdu do areálu - tam už asi byla, ale vo trati! :)) pussypussybigsmilebigsmile

SLUGI (Člen)
25.03.2007 21:04:05
Offline

Re: Suzuki Day

...woe neser !! bigsmile  Náhodou co sem si přečetl že je ňákej GSX-R den tak se pídím vo podrobnostech a prej jen pro ty co maj moto vod ofic. prodejce a navíc měli napsaný že prej GSX-R 600 + 750 + 1000 idontknow  tak sem vznesl dotaz na ofic.prodejce co že je to za pussy no a klaplo to a došel meil že jako jo a že registrace číslo 1007 a 19.4. ať sem tam surprised ...tož uvidíme bigsmilebigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Gumish (Člen)
03.05.2007 16:17:57
Offline

Re: Suzuki Day

Koukal jsem, že registraci na SuzukiDay si mam udelat u oficialniho dealera suzuki. No a jak to chodi, kdyz mam masinu od chlapka co si ji dotahl z nemecka?? Staci oslovit jakehokoliv dealera nebo jak to je...pls help, at to nejak nepropasnu!


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
osiris (Člen)
03.05.2007 17:33:17
Offline

Re: Suzuki Day

...jestli nechces jezdit na predvadecce, tak nikam nechod a jestli naopak chces, tak si priprav nejaky desetitisice na vratnou jistinu a bez se zaregistrovat k prodejci
...jinak vyplnis par blabolu primo az na okruhu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Roman :) (Člen)
03.05.2007 19:01:12
Offline

Re: Suzuki Day

Ja tam ci takyyyy......smile2


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Lukasiny (Člen)
04.05.2007 14:27:17
Offline

Re: Suzuki Day

A co nejakej spolecnej odjezd? Teda me se tykaji asi spise středokrajane a pražáci. ???


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
ABik (Člen)
04.05.2007 14:54:18
Offline

Re: Suzuki Day

A co třeba osoba slovenské národnosti? Může na SDay? Chce přijet jeden frajer ze slovenska na GSXR600 K6, tak abych věděl, co mu mám říct help

Newada (Člen)
04.05.2007 14:58:24
Offline

Re: Suzuki Day

ABik psal:

A co třeba osoba slovenské národnosti? Může na SDay? Chce přijet jeden frajer ze slovenska na GSXR600 K6, tak abych věděl, co mu mám říct help

No že tam bude ľudí po kokot. bigsmile


jak dlouho ještě?
RadkaB6 (Člen)
04.05.2007 22:54:32
Offline

Re: Suzuki Day

Filous psal:

...jo a pro info zůčastněnejm...páč Inkvizoj u Aprílijej neřekli kerý jaro mu ten klenot dodaj (já to tipuju tag na rok 2010) a navíc by ho na tej špagetě nepustili ani to areálu, tag je zaregistrovanej na dýlerský bajky a to na padesátkovou Katanu a novýho VanVana se fstřikovánim, tagže bacha, ať se mu nepletete f ideální stopje, páč prej se chystá na ňáký traťový rekordy a přetpokládam, že to bude hroznej mazec surprised

hurááá, konečně někoho na tom okruhu trhnu!! a že to bude zrovna "Míša kolotočář" to mě sakra těší bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr