Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Baltazar (Člen)
18.04.2011 09:33:03
Offline

1.9 TDI znalci zahradní techniky

v kolika se u toho dělaj rozvody?
na co dát pozor, vyhřejvaný sedačky, jestli jsou dobrý, 81kw, nebo 66kw? co tlumiče, spojka, atd
Raďte prosímbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Zdenda (Člen)
18.04.2011 09:38:22
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

U každýho typu jinak, pokud to nemáš ale z továrny tak po 100tisících. Já byl spokojenej jak s 66, 74, 85, 96 a 103kw a kolegovi se naopak srali. Záleží co chytneš za kus a hlavně po kom, protože je sice hezký že auta maj dobrou spotřebu, jenže češi si pak myslej, že se taky vo to nemusej starat a podle toho to pak vypadá.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
18.04.2011 13:07:10
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Od srpna 2003 jsou posunuty rozvody na 120000km, do té doby 90tis., a mám pocit že u úplně posledních typů to je 150litrů....


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
18.04.2011 13:41:00
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

sedačky vyhřívané mám je to goodgoodgood 66-81 jsou pokud nejní člověk mrdal nesmrtelné krapec se sere váha vzuchu jinak je to cajkgood

btv. najeto 274tis a lítá jak vsteklá krom rozvodu 2 crashubigsmile a brzd žádná velká závadagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.04.2011 13:44:17
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Banditatom psal:

sedačky vyhřívané mám je to goodgoodgood 66-81 jsou pokud nejní člověk mrdal nesmrtelné krapec se sere váha vzuchu jinak je to cajkgood

btv. najeto 274tis a lítá jak vsteklá krom rozvodu 2 crashubigsmile a brzd žádná velká závadagood

1,9 TDI lítá jak vzteklá??mluvíš pořád o koncernovejch motorech a autech???surprised jedinou výhodu bych viděl asi relativní spolehlivost ,dostupnost dílů a spotřebu,ale říct ,že to lítá jak vzteklý?? myslim,že na to jsou jiný auta evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
18.04.2011 15:06:53
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

kasym: headshakeheadshakeheadshake
ty si dovolujes pochybovat o ubertechnice TDIsurprised


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.04.2011 15:10:50
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Luk psal:

kasym: headshakeheadshakeheadshake
ty si dovolujes pochybovat o ubertechnice TDIsurprised

já o ní nepochybuju..jejich výhody jsem napsal,ale s timhle motorem to rozhodně neni sportovní auto bigsmilebigsmile to si snad nikdo nemůže dovolit tvrditsmokin


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.04.2011 15:19:41
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

K.a.s.y.m. psal:

já o ní nepochybuju..jejich výhody jsem napsal,ale s timhle motorem to rozhodně neni sportovní auto bigsmilebigsmile to si snad nikdo nemůže dovolit tvrditsmokin

To musíš načipovat (rozuměj, rvát do vstřiků furt plnej tlaksmokin) a říkat jaký je to dělo (a držet hubu, že ti ty vstřiky odcházej nějak častosmokin).
Pak je to sporťák jako svině a dá si v klidu i Audi TT.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.04.2011 15:24:18
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

já o ní nepochybuju..jejich výhody jsem napsal,ale s timhle motorem to rozhodně neni sportovní auto bigsmilebigsmile to si snad nikdo nemůže dovolit tvrditsmokin

To musíš načipovat (rozuměj, rvát do vstřiků furt plnej tlaksmokin) a říkat jaký je to dělo (a držet hubu, že ti ty vstřiky odcházej nějak častosmokin).
Pak je to sporťák jako svině a dá si v klidu i Audi TT.cool

jako bych z tvého textu cítil trošičku ironieevilsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jennys (Člen)
18.04.2011 15:54:00
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

sedačky vyhřívané mám je to goodgoodgood 66-81 jsou pokud nejní člověk mrdal nesmrtelné krapec se sere váha vzuchu jinak je to cajkgood

btv. najeto 274tis a lítá jak vsteklá krom rozvodu 2 crashubigsmile a brzd žádná velká závadagood

1,9 TDI lítá jak vzteklá??mluvíš pořád o koncernovejch motorech a autech???surprised jedinou výhodu bych viděl asi relativní spolehlivost ,dostupnost dílů a spotřebu,ale říct ,že to lítá jak vzteklý?? myslim,že na to jsou jiný auta evil

Musíš to brát tak, jakože Tomík už je usedlejší, má na zřeteli blaho své rodiny a proto je pro něj oktávka s turbínou supersportbigsmile

Banditatom (Člen)
18.04.2011 18:52:18
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

K.a.s.y.m. psal:
Luk psal:

kasym: headshakeheadshakeheadshake
ty si dovolujes pochybovat o ubertechnice TDIsurprised

já o ní nepochybuju..jejich výhody jsem napsal,ale s timhle motorem to rozhodně neni sportovní auto bigsmilebigsmile to si snad nikdo nemůže dovolit tvrditsmokin

...kasymoj já netvrdím, že je tdi supersportsurprised to jsem nikdy neřekheadshake tím, že lítá jak vsteklá jsem myslel to, že jezdí jezdí jezdí a nemám s ním žádný trablgood

To jennys: maj rechtgood srát autagoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
18.04.2011 21:04:32
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Jinak ale u origo rozvodů se při 120 mení jen řemen a vodní pumpa a až při dalších 120 komplet vše. Platí to i pro interval 150tis.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fulltank (Člen)
18.04.2011 21:13:49
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

pokud to bude rotacka (66,81kw) - rozvody po 90tis a to komplet.
pokud to bude PDcko ( 74,85,96kw) - rozvodovej remen po 120tis, dalsi vymena komplet. ale pro dobry spani bych si to na svem aute vymenil komplet, cena neni nijak hrozna good
a jestli to bude jedno s poslednich pdcek ci cr meni se rozvodovej remen 150tis :) evil

nety (Člen)
18.04.2011 21:33:49
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

vidim, že zlatej řetěz.. dělat každej rok, nebo ob rok rozvody, by mě jeblo bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Petr J. (Člen)
18.04.2011 21:59:16
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

to Baltaz: jaký TDI, chtěl jsi SDI...bo turbo se sere...jsi říkal bigsmilebigsmile

Honzik8719 (Člen)
18.04.2011 22:16:46
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

jezdim v 66kW nalítáno cca 355 tis a na to že je to bejvalej služebák to šlape parádněgood


...relativní kochač...
Baltazar (Člen)
18.04.2011 22:51:56
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Petr J. psal:

to Baltaz: jaký TDI, chtěl jsi SDI...bo turbo se sere...jsi říkal bigsmilebigsmile

ale hérečka že prej to nejede, já už mám koupenobigsmile


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
19.04.2011 07:32:33
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Baltazar psal:

...ale hérečka že prej to nejede...

Odkdy má hérečka vědět, co jede a co ne? bigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
19.04.2011 09:23:18
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Petr J. psal:
Baltazar psal:

...ale hérečka že prej to nejede...

Odkdy má hérečka vědět, co jede a co ne? bigsmilebigsmile

ale bude s tím jezdit, a k nám na vrcholek prej to muší svištětbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Paladin86 (Člen)
19.04.2011 15:14:17
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Já bych vzal 81kW... jede to líp... ale zase je tam turbo s regulací... Ale pokud to předchozí majitel nepodtáčel tak to je v pohodě.... A možná má ještě 81kW verze dvojhmoták ale to mě kdyžtak opravte. idontknow

Banditatom (Člen)
19.04.2011 19:42:11
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Paladin86 psal:

Já bych vzal 81kW... jede to líp... ale zase je tam turbo s regulací... Ale pokud to předchozí majitel nepodtáčel tak to je v pohodě.... A možná má ještě 81kW verze dvojhmoták ale to mě kdyžtak opravte. idontknow

...mábad brzo mě čekáevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
19.04.2011 21:50:38
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

co to je dvojhmoták?


The father of the little princess of the dawn
Honzik8719 (Člen)
19.04.2011 21:56:26
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Banditatom psal:
Paladin86 psal:

Já bych vzal 81kW... jede to líp... ale zase je tam turbo s regulací... Ale pokud to předchozí majitel nepodtáčel tak to je v pohodě.... A možná má ještě 81kW verze dvojhmoták ale to mě kdyžtak opravte. idontknow

...mábad brzo mě čekáevilbigsmile

Stařík měl dvouhmotu i na 66kW


...relativní kochač...
Fulltank (Člen)
19.04.2011 23:09:08
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

komfort na ukor zivotnosti no evil Zase kdyz clovek neni pica tak ten setrvak prezije dost a ta cena dneska taky neni zadna rana :) Ve finale se daji pouzit i jednohmotnostni sety, kde ta problematicka dvouhmota odpada.

Jinak ma to kazda TDI rotacka, pd, ma to i automat DSG. Jen u prvnich 98micek se nedavala.



Co se tyce turba. Tak 66kw ma taky naklapeni lopatek ;) vyjimkou je jen motor AGR ( jeden s prvnich do roku 2000), 81kw samosebou taky a vsechny novejsi tez. Problem zatuhlich lopatek je, jak tu nikdo psal spatny pouzivani motoru a jezdeni na hovna bigsmile.

Kdyz to nastane neni to zadna tragedie, staci turbo vycuknout a nechat vycistit. Kdyz si to clovek necha udelat u nekoho kdo to umi a rozumi tomu. Vypodlozi mu ty zadrhavajici lopatky a dotycny to muze podtacet do alejuja cool beze strachu dalsich problemu good

TDI je nesmrtelny bigsmile

Kelly01 (Člen)
20.04.2011 08:44:10
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

66 + 81kw jediní féroví dělnícigood


God Save The Queen!
svatej (Člen)
20.04.2011 10:50:25
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

surprised užs koupil? Ci fix,to nemuzes neco rict,ja vyhlizim holuba jako od tebe,kdy se na to mam jit kouknout.headshakecool


Amen. . .
Baltazar (Člen)
20.04.2011 13:59:54
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

svatej psal:

surprised užs koupil? Ci fix,to nemuzes neco rict,ja vyhlizim holuba jako od tebe,kdy se na to mam jit kouknout.headshakecool

Václave sorry já jsem na tebe zapoměl himl, už to pitoma prodalsurprised


The father of the little princess of the dawn
sonyk (Člen)
26.04.2011 22:54:49
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

jedno jestli 66 nebo 81. zalezi co chces 66 jede taky good. jak tu pisou jini u starych modelu 90 tisic a problemy vaha vzduchu jinak cajk


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
26.04.2011 22:56:14
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

btw 1999 rok 81kw a velka zavada upadlej ventyl v 497 000 Km


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
SO 545 (Člen)
28.04.2011 20:58:37
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

keby to auto bolo doviezene z rajchu tak ti upadne pri cca 130000km...evil

PALOUS (Člen)
28.04.2011 21:29:12
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Kelly01 psal:

66 + 81kw jediní féroví dělnícigood

tak kua 81  máme přes rok s protiskluzem a kua že sem spokojenej parchant kor dyš hofno žere a nafta je za 22cool


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
28.04.2011 22:17:31
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

SO 545 psal:

keby to auto bolo doviezene z rajchu tak ti upadne pri cca 130000km...evil

surprised 230tis moje kolegoj má něco pře půl mega šlapesurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SO 545 (Člen)
29.04.2011 07:16:19
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

u nas ma kazdy dovoz tak maximalne do 150000km

a ked si pozriem servisnu historiu /ak je napr z DE/ pod cca 270000km nemal ani jeden.
myslim poslednu prehliadku v DE ktora je na firemnom serveri.

co potom ludia chcu... chcu byt ojebany lebo 270000km je predsa vela.

Mam na 66kw od nova 210000km bezna udrzba nic viac.

Petr (Člen)
13.07.2011 23:28:38
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

čaute, mám dotaz k motoru 1,9 TDI PD 77kw typ BXE

motor na volnoběh má nepravidelný chod (občas jak kdyby se zakuckal) a když přidám lehce plynu tak prve jak kdyby se zahltil a nechce se mu do otáček. není to nic hrozného ale staré TDI to nedělají tak nevím jestli nehoním duchy i když mě to sere .. (vada nevo vlastnost..)
dal sem to napichnout a na volnoběh prej byly nekteré vstřiky v mínusových hodnotách
pak sem byl ještě upozorněn na váhu vzduchu..
a o co se mě vlastně jedná?
je nejaký trik jak poznat vadný/ odcházející vstřik a váhu vz. i jinak než výměnou na zový kus?surprised
předem díky za info good


tož tak..
Zdenda (Člen)
14.07.2011 12:23:20
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Váha vzduchu vyzkoušet výměnou z jinýho werku ať to nemusíš kupovat, nebo zasranej EGR ventil. Vstřiky by se projevily i za jízdy.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
14.07.2011 15:30:34
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

koupim 1.9 tdi 81kw combi nebo sedan. Nejlepe prvni majitel. Kosmeticke vady nevadi. Od roku vyroby 1999. Nabidnete


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
14.07.2011 20:05:58
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Neseženeš bigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
14.07.2011 22:32:45
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Požadavek ti splní v AAA,tam mají jenom tyhle vozybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr (Člen)
14.07.2011 23:16:28
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Zdenda psal:

Váha vzduchu vyzkoušet výměnou z jinýho werku ať to nemusíš kupovat, nebo zasranej EGR ventil. Vstřiky by se projevily i za jízdy.

díky za radu. váha vzduchu už je na cestě (na pujčení) ventil taky prubnu..
mezitím sem vyguglil ještě možnosti jako posunutý (špatně nasazený) rozvodový řemen a čidlo teploty motoru - dle mě kravina..


tož tak..
Billy (Člen)
15.07.2011 06:58:45
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

VikecB12 psal:

Požadavek ti splní v AAA,tam mají jenom tyhle vozybigsmile

km dle přání zákazníka bigsmile good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
15.07.2011 08:55:07
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

aaa nikdy dekuji. Jen sem se zeptal jestli treba nekdo neprodava nejaky starsi sluzebni. No nic dal budu jezdit mhd smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
15.07.2011 09:10:43
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Sem psal že mám k mání Superba 74kw chiplýho v den koupě na 96kw, od té doby najeto 200000km a tyhle motory žerou suveréně pod 5l při rozumné jízdě, je to nejbližší motor k těm tebou požadovaných..
Akorát že ho můžu střelit leda známým a přepsat až v září po ukončení dědickýho řízení..
To píši proto aby si někdo nemyslel že je to neprodejnýbigsmilebigsmile
Jak ho hodím v září na net bude pryč do 48 hodinsmokin
Jo a mám ho od novoty bo jsem ho sám kupovalcool


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
15.07.2011 11:24:19
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

to je kelly dobry ale tam me nevyhovuje kufr. Co ze za to chces?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenda (Člen)
15.07.2011 12:30:30
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Billy psal:
VikecB12 psal:

Požadavek ti splní v AAA,tam mají jenom tyhle vozybigsmile

km dle přání zákazníka bigsmile good

Co tam dávali známí kolem mě auta, tak km vždy poté seděly, přirážka na jednom autě cca 20tisíc. Dle mě je to naprosto stejný jako v každym jinym bazaru a to že lidi oskákaný a jinak zamaskovaný mrdky právě jezděj udat do výkupů je běžná věc.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
15.07.2011 13:04:12
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

vsechny bazary stejny jen aaa ma divny praktiky vykupu. Kdyz sem prodaval berlingo a chtel jsem ho dat do jineho bazaru tak mi hned rekl ze to o 70 tisic km stoci. A kamarad prodal fabii rs do aaa a hned jiny kola jiny sedacky jiny radio a prirazka ktera je ale samozrejmosti jinak by nevydelali. Ja radsi auta od firem a soukromniku.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
15.07.2011 13:18:00
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Zdenda psal:
Billy psal:
VikecB12 psal:

Požadavek ti splní v AAA,tam mají jenom tyhle vozybigsmile

km dle přání zákazníka bigsmile good

Co tam dávali známí kolem mě auta, tak km vždy poté seděly, přirážka na jednom autě cca 20tisíc. Dle mě je to naprosto stejný jako v každym jinym bazaru a to že lidi oskákaný a jinak zamaskovaný mrdky právě jezděj udat do výkupů je běžná věc.

V AAA auto jsem pracoval, doteď tam mám známé... Auta jsem vykupoval.... Profit z auta nad 80 tis. min 19.tis ...dolu se dá jít jen u protiúčtu... Nikdo tam není , kdo by kilometry stáčel. V pondělí ráno se auto koupí, dopoledne se jde vyčistit, večer - ráno druhý den jde na plac. Za 3 dny je fuč a všichni jsou spokojený. Pokud tam přiijede auto, které má na tachu 90 bez servisky a je vošmatlaný, tak se kilometry nechaj, napíšou se do interních záznamů + - skutečné.

Honza-B6 (Člen)
15.07.2011 13:22:55
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

sonyk psal:

vsechny bazary stejny jen aaa ma divny praktiky vykupu. Kdyz sem prodaval berlingo a chtel jsem ho dat do jineho bazaru tak mi hned rekl ze to o 70 tisic km stoci. A kamarad prodal fabii rs do aaa a hned jiny kola jiny sedacky jiny radio a prirazka ktera je ale samozrejmosti jinak by nevydelali. Ja radsi auta od firem a soukromniku.

Když půjdeš auto prodat do AAA, tak dostaneš cca o 15 tis.míň, než kdyby jsi si ho prodal sám... Nevím, jak na jiných výkupech,ale tady v Praze se kola nikdy nepřehazují, nemá to smysl...a cena se nemění pokud tam rádio je či není ...

sonyk (Člen)
15.07.2011 13:55:44
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

no ja ze reknou dame 70 a prijedte. Prijedes a no dame 50. Jasne ze se cena nemeni. Nekdo si vzal radio pekny a dal tam obyc normalka. Co se tyce km tak to nevim nikdy sem tam neprodaval.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
15.07.2011 18:51:10
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Do 120..


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
15.07.2011 19:56:21
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Kelly01 psal:

Do 120..

by slo ale problem je ze tam nenacpu do kufru kocar smile2


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
15.07.2011 19:58:36
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

V tom ti mi důchodci neporadímebigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
15.07.2011 20:51:29
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Kelly01 psal:

Do 120..

...takže bez 30% obchodní marže sick je za 90 goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
15.07.2011 21:02:15
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

Nejsem překupník ale přímý prodejce který tratí půl mega od doby koupě co ještě prachy měly cenufuckbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
15.07.2011 21:24:40
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

...no a? prodáváš, tím pádem obchoduješ, čili seš nenažranej obchodník s nehoráznejma maržema sick a minimálně 20ti%ní sleva je povinná bigsmile
...ke všemu to kupec od tebe bude kupovat bez obchodních překupnickejch mezičlánků, tzn. že si zajde do bazaru, pošle je do prdele, řekne jim seru na vás jdu přímo k furatovi a on mi to dá bez vašeho nenažranýho rabatu, no a ty mu to vlastně musíš prodat o 50tis. lacinějc goodbigsmile ...takže ta reálná přiměřená cena je někde na 60ti tis. goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
15.07.2011 22:18:14
Offline

Re: 1.9 TDI znalci zahradní techniky

cena je skvela a kara vypada taky dobre. jenze ten kufr u superba je jeho nemoc. pro moje cely bigsmile uvidime kelly kdyz tak kontakt mam


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr