Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Rypadlo - omezeny pracovni prostor

vOjTaB6 (Člen)
19.04.2011 09:34:31
Offline

Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Par lidi se tu kolem toho mota...

...zatim uvazuju v teoreticke rovine...

...existuje rozumne zaplatitelny rypadlo/bagr, ktery by dokazalo pres 2,5 m vysokej plot dosahnout do vzdalenosti cca 10 metru a vykopat diru cca 1,8 m hlubokou?

...neni vjezd na pozemek, stoji tam normalni a zivej plot, kterej se musi zachovat a hlina musi hned pryc (za idealnich podminek)

...partu Ukrajincu ne e


Bandit rulezz!!!
Mour (Člen)
19.04.2011 10:48:52
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Vem si mini rypadlo a jeřábem (např.Tatra AD20) ho dej přes plot. Mini rypadlo cca 500,- hodina a jeřáb 650,- hodina, kilometr jízdy cca 45,- Kč

vOjTaB6 (Člen)
19.04.2011 10:54:26
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Mour psal:

Vem si mini rypadlo a jeřábem (např.Tatra AD20) ho dej přes plot. Mini rypadlo cca 500,- hodina a jeřáb 650,- hodina, kilometr jízdy cca 45,- Kč

Minirypadlo tam projede kdyz sundam plot a rozhrnu vetve u toho zivyho, tady je spis problemem to, ze chci tu hlinu hned lifrovat pryc, aby nedelala bordel po zahrade... a to kdyz bude delat touhle malou mrchou, tak to cely rozjezdi a hlavne bude vic jezdit, nez kopat. Bavime se o jame 7 x 3 x 1,8m


Bandit rulezz!!!
fidoB6 (Člen)
19.04.2011 11:01:28
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

nebo krumpáč a lopaty bigsmile a to můžou dělat ti z UKbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
karlos100 (Člen)
19.04.2011 11:03:20
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

fidoB6 psal:

nebo krumpáč a lopaty bigsmile a to můžou dělat ti z UKbigsmile

kurva,si mě předběhnulgood
Voyto,si chtěl furt hubnout,tak bafni
krumpáč s lopatou a zabergoodbigsmile
..trocha práce na čerstvým vzduchu ti prospějebigsmile


...a bude hůř!
vOjTaB6 (Člen)
19.04.2011 11:06:11
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

fido: psal jsem UK nechci, chci to rychle vyhrabnout, s co nejmensim dopadem na okolni travnik.

Karlos: fuck bigsmile ja uz sem na 93, co ty atlete??? bigsmile
na krumpac a lopatu neni cas...


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
19.04.2011 11:10:52
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

http://www.rucevzhuru.cz/poradna/1/obrazky/nobel/dynamit.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
19.04.2011 11:11:22
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

nebo minibagr a házet na pás a ten přes plot ven na náklaďák...ale UKáčka trávník moc nezdupoubigsmilejinak,když se vždy dělá něco takovýho na zahradě,vždy to trávník kolem odsere...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
karlos100 (Člen)
19.04.2011 11:12:16
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

vOjTaB6 psal:

fido: psal jsem UK nechci, chci to rychle vyhrabnout, s co nejmensim dopadem na okolni travnik.

Karlos: fuck bigsmile ja uz sem na 93, co ty atlete??? bigsmile
na krumpac a lopatu neni cas...

za chvíli budeš vyžlebigsmile
aktuální nevím,ale blížím se 110bigsmile


...a bude hůř!
Mour (Člen)
19.04.2011 11:50:07
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Tak toto by mohlo splňovat zadání - dosah od osy 10 m a výška 2,5 bm ...ovšem jestli to neponičí ten trávník ??? bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_bagr_bazen.jpg
tajnej (Člen)
19.04.2011 12:18:12
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

To, co píše Mour, tam nedosáhne na požadovanou hloubku, bude mu, myslím, vadit plot. Na takovýhle zadání bys potřeboval rypadlo jak sviň (a to tam musí někdo dovézt na autě jak dvě svině) a stejně to bude potřeba ručně dočistit.
Levnější mí přijde novej plot, nebo se jezdit koupat taxíkem k rybníku. Teda jestli to má bejt bazén.

vOjTaB6 (Člen)
19.04.2011 12:26:29
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

tajnej: bingo, uhodil jsi hlavickou do hrebicku smile1, ma to bejt bazen.
jeste jsem nasel rypadlo, ktery umi rameno zalomit na dvakrat, a ten by tam mozna sahnul, ten plot se zvrchu taky trochu podda a s docistenim se pocita, tady by slo hlavne o zlikvidovani toho velkyho objemu.


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.04.2011 12:30:12
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

hele vojtoj..nevim teda co tam máš za plot,ale když ti přijede šikovnej bagrista tak ten plot vyndá s dost velkou vrstvou kořenovýho balu dá nastranu a pak ho dáte bez problémů zpátkysurprised..pak ti stačí obyč traktorovej bagr a jedna Líza na odvoz hlíny..a propo ten bazen je dost malejbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pavel dolínek (Člen)
19.04.2011 12:52:09
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

minirypadlo,motorová vyvážečka,kontejner,takle to delam kde je malej prujezd,


"una storia italiana"
svatej (Člen)
19.04.2011 15:01:38
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Pája z Dolínku má pravdu,vyjde ti to levnějc. To co požaduješ,nezaplatíš a nebo jo,ale v tom případě to bude asik bazén ze zlata.coolevil


Amen. . .
redik27 (Člen)
19.04.2011 15:46:21
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

vyser se na bazené, zbytečná investice


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
XJelen (Člen)
19.04.2011 15:53:25
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

vojto šáhni hloubš do kešeně a k tý džuzně na bazén, kterej ti bude stejnak k prdu připlať ještě zahradníka aby dal do kupy co napáchali výkopové práce headshake


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
19.04.2011 19:51:56
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

můj tchán je expert na výkopybigsmilebigsmilebigsmile výkop na odpad mě měřil šuplerou ale ten výkresbigsmilebigsmilebigsmile

...jako nic jsem ti neřek ale myslím to vážněevil už jsi skoušel hrobníkyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
19.04.2011 23:10:32
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

hele tohle už mám za sebou.já neměl vůbec žádný přístup a musel jsem to kopat sám,nic jinýho mi nezbývalo.musel jsem kopat asi 11-12 kubíků a i se stavbou bazénu mi to trvalo celý týden.co jsem si přitom vykopal tak jsem si musel růčo taky vyvozit.podle velikosti bazénu to stihneš ručně za 3 tejdnyevilsmokin

Petr J. (Člen)
20.04.2011 08:03:37
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Mour psal:

Tak toto by mohlo splňovat zadání - dosah od osy 10 m a výška 2,5 bm ...ovšem jestli to neponičí ten trávník ??? bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _bazen.jpg

Tohle nezničí jen trávník, to zničí i ten dům vedle trávníku...bigsmile

Jinak bych dal na Dolínka.

Lihy (Člen)
20.04.2011 08:16:46
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Petr J. psal:
Mour psal:

Tak toto by mohlo splňovat zadání - dosah od osy 10 m a výška 2,5 bm ...ovšem jestli to neponičí ten trávník ??? bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _bazen.jpg

Tohle nezničí jen trávník, to zničí i ten dům vedle trávníku...bigsmile

...ale jak pak bude mít terén krásně zhutněnejbigsmile

Srát na bazén za a) je to v 90% hnusný b) pokud neni krytej tak na ty max 2 měsíce v roce... c) stejně se v tom nedá plavat...takže na relax při pívu rači pořádnou vířivkubigsmile

svatej (Člen)
20.04.2011 10:48:31
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Lihy psal:
Petr J. psal:
Mour psal:

Tak toto by mohlo splňovat zadání - dosah od osy 10 m a výška 2,5 bm ...ovšem jestli to neponičí ten trávník ??? bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _bazen.jpg

Tohle nezničí jen trávník, to zničí i ten dům vedle trávníku...bigsmile

...ale jak pak bude mít terén krásně zhutněnejbigsmile

Srát na bazén za a) je to v 90% hnusný b) pokud neni krytej tak na ty max 2 měsíce v roce... c) stejně se v tom nedá plavat...takže na relax při pívu rači pořádnou vířivkubigsmile

surprised tak sem premyslel,ze bych ti odpovedel,ze ty dnesni protiproudy jsou na plavani v malym bazenu docela ok,ale to v tvem pripade ztraci vyznam.evil bigsmilebigsmile


Amen. . .
Lihy (Člen)
20.04.2011 15:44:34
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

svatej psal:

.....
surprised tak sem premyslel,ze bych ti odpovedel,ze ty dnesni protiproudy jsou na plavani v malym bazenu docela ok,ale to v tvem pripade ztraci vyznam.evil bigsmilebigsmile

Ale tak jasný, že někomu kdo je jak useklý kecky stačí k plavání škopek s čerpadlem od akvárka, ale nemůžeš všechno brát podle sebeevil

XJelen (Člen)
20.04.2011 16:39:37
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

good srát na bazéngood
no a pak je taky strašnej hit poslední doby, na každou zahradu trampolínu good trávník ti to nezkurví a budeš taky in, u nás ve vsi už to maj skoro všichni bigsmile já ještě odolávám, ale nerad bych zaspal dobu help

hošihošihoši, od tý doby co kolevá našeho bazénu lítám každej tejden na hygienu a stojí mě jenom laborka cca 13 litrů měsíčně, do žádnýho cizího bazenu moc nelezu a do soukromejch na zahradách kór, bo je mi jasný, že to maj skoro všichni v pussy když je voda na oko čistá srát na to co není vidět, měření jednou tejdně kapkama sem tam ňáká tableta chloru a s péháčkem žádná věda evil zlatej rybnik good


Strýcfajtr !!!
Fresh Man (Člen)
20.04.2011 16:46:59
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

XJelen psal:

good srát na bazéngood
no a pak je taky strašnej hit poslední doby, na každou zahradu trampolínu good trávník ti to nezkurví a budeš taky in, u nás ve vsi už to maj skoro všichni bigsmile já ještě odolávám, ale nerad bych zaspal dobu help

hošihošihoši, od tý doby co kolevá našeho bazénu lítám každej tejden na hygienu a stojí mě jenom laborka cca 13 litrů měsíčně, do žádnýho cizího bazenu moc nelezu a do soukromejch na zahradách kór, bo je mi jasný, že to maj skoro všichni v pussy když je voda na oko čistá srát na to co není vidět, měření jednou tejdně kapkama sem tam ňáká tableta chloru a s péháčkem žádná věda evil zlatej rybnik good

jak rikas ... taky lezu jenom do more bigsmilesrat  na bazenysickbad


Bandit pičo
vOjTaB6 (Člen)
20.04.2011 16:51:26
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Peto, na to me neutahnes... cca deset let jsme meli nadzemniho 4,5m Marimexe. Zacinali jsme s tou jejich filtraci s papirovym (latkovym) fitrem, pak jsme koupili velkou piskovou filtraci a hned od zacatku jsme hlidaly vsechny mozny pH a jiny picoviny. Za tech deset let jsme nikdo z rodiny nikda nemeli ekzem ani nic podobnyho a ze treba segra je na ekzemy nachylna. Takze udrzba mi tezkou hlavu nedela.

Navic, temu jsem zalozil, pac jsme se vo tom s mladou tak bavili, nicmene, rejpat do hliny budem asi az pristi rok, ted uz by to bylo hodne naknap s casem.

Lihu: kazdej neni dlouhej jak tejden pred vejplatou, u me de spis o sirku bigsmile a sestimetr s protiproudem bohate staci...


Bandit rulezz!!!
svatej (Člen)
20.04.2011 18:20:45
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Lihy psal:
svatej psal:

.....
surprised tak sem premyslel,ze bych ti odpovedel,ze ty dnesni protiproudy jsou na plavani v malym bazenu docela ok,ale to v tvem pripade ztraci vyznam.evil bigsmilebigsmile

Ale tak jasný, že někomu kdo je jak useklý kecky stačí k plavání škopek s čerpadlem od akvárka, ale nemůžeš všechno brát podle sebeevil

evilcoolgood


Amen. . .
WenzelB6 (Člen)
20.04.2011 21:23:34
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

XJelen: už asik 5 let dělám plafčíkabigsmile. Chemie mě baví, vyjde na pár kaček.
pH upravuju kyselinou do bterek.
Vojta:
Jenže ta díra je jen začátek, pod takovej 20m3 bazen přinde armovaná beton deska.
Plasťák se dá vodnýst a vosadit v 6ti lidech, nejlíp samonosnej abys nemusel vokolo zdít.
S tím trávníkem se rozluč, stejně budeš doupravovat teren vokolo a ňáká hlína se šikne.
Hrabal sem bobkem s radlicí, ale mám jen 130 hlubokej. Vyvážel vozejkem za Holdrem.
A živej plot přesadíš, je to plevel, zas se chytne.good

nety (Člen)
20.04.2011 21:26:33
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

WenzelB6 psal:

XJelen: už asik 5 let dělám plafčíkabigsmile. Chemie mě baví, vyjde na pár kaček.
pH upravuju kyselinou do bterek.
Vojta:
Jenže ta díra je jen začátek, pod takovej 20m3 bazen přinde armovaná beton deska.
Plasťák se dá vodnýst a vosadit v 6ti lidech, nejlíp samonosnej abys nemusel vokolo zdít.
S tím trávníkem se rozluč, stejně budeš doupravovat teren vokolo a ňáká hlína se šikne.
Hrabal sem bobkem s radlicí, ale mám jen 130 hlubokej. Vyvážel vozejkem za Holdrem.
A živej plot přesadíš, je to plevel, zas se chytne.good

NAVRHUJU CAT 345 A K TOMU DUMPER VOLVO A35d. SICE NĚCO ZNIČÍ, ALE BUDE TO RYCHLE.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
david (Člen)
20.04.2011 21:36:55
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

a co UDS? to ma dlouhej dosah good


livet är en kamp...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2011 06:41:15
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

nety psal:
WenzelB6 psal:

XJelen: už asik 5 let dělám plafčíkabigsmile. Chemie mě baví, vyjde na pár kaček.
pH upravuju kyselinou do bterek.
Vojta:
Jenže ta díra je jen začátek, pod takovej 20m3 bazen přinde armovaná beton deska.
Plasťák se dá vodnýst a vosadit v 6ti lidech, nejlíp samonosnej abys nemusel vokolo zdít.
S tím trávníkem se rozluč, stejně budeš doupravovat teren vokolo a ňáká hlína se šikne.
Hrabal sem bobkem s radlicí, ale mám jen 130 hlubokej. Vyvážel vozejkem za Holdrem.
A živej plot přesadíš, je to plevel, zas se chytne.good

NAVRHUJU CAT 345 A K TOMU DUMPER VOLVO A35d. SICE NĚCO ZNIČÍ, ALE BUDE TO RYCHLE.bigsmile

to je tak 3x 4x hrábnout a je hotovo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nety (Člen)
21.04.2011 18:52:44
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

K.a.s.y.m. psal:
nety psal:
WenzelB6 psal:

XJelen: už asik 5 let dělám plafčíkabigsmile. Chemie mě baví, vyjde na pár kaček.
pH upravuju kyselinou do bterek.
Vojta:
Jenže ta díra je jen začátek, pod takovej 20m3 bazen přinde armovaná beton deska.
Plasťák se dá vodnýst a vosadit v 6ti lidech, nejlíp samonosnej abys nemusel vokolo zdít.
S tím trávníkem se rozluč, stejně budeš doupravovat teren vokolo a ňáká hlína se šikne.
Hrabal sem bobkem s radlicí, ale mám jen 130 hlubokej. Vyvážel vozejkem za Holdrem.
A živej plot přesadíš, je to plevel, zas se chytne.good

NAVRHUJU CAT 345 A K TOMU DUMPER VOLVO A35d. SICE NĚCO ZNIČÍ, ALE BUDE TO RYCHLE.bigsmile

to je tak 3x 4x hrábnout a je hotovo bigsmile

přesně, hlavně rychle, dneska je všecko drahý bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
svatej (Člen)
22.04.2011 07:51:16
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

nety psal:
K.a.s.y.m. psal:
nety psal:


NAVRHUJU CAT 345 A K TOMU DUMPER VOLVO A35d. SICE NĚCO ZNIČÍ, ALE BUDE TO RYCHLE.bigsmile

to je tak 3x 4x hrábnout a je hotovo bigsmile

přesně, hlavně rychle, dneska je všecko drahý bigsmile

bigsmilebigsmile jen ten najezd vyjde za celej bazen a este se bude muset doplacet. . .bigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
sonyk (Člen)
26.04.2011 22:49:28
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

presne v tomhle se ted pohybuju a si v pise jak bata z drevakama. jak pisou kluci velky otoce dosahnou cca 10m ale uz nesahnou na tu hloubku. klasicky rapdlo nakladac sahne maximalne za nizkej plot. idelani by bylo pokud je ten plot nizkej tam tim jerabem hodit JCB 1 CX. to by mohlo teoreticky vyhrabat ten 1,8m (i kdyz asi s problemem) a pak v predni lzici odvozit pres ten zivy plot na nejakou avii tu hlinu. jinak si myslim ze jednodusi bude Ukrajinec(lepe vice uk) a dat jim lopatu krumpac a kolecko.

JCB 1 CX http://www.esner.ic.cz/jcb1cx.bmp


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
26.04.2011 22:52:38
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

co ctu tak to ma bejt bazen. tak to se z toho poseres pokud nenechas vyndat ten plot bigsmile

ceny na pribramsku

rypadlo JCB 4CX , 3CX , terex atd  700 - 750 hod
liaz bez predku 28 - 30kc km 400kc hod
tatra 815 40 - 45kc km a 520 hod.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
svatej (Člen)
28.04.2011 09:28:19
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

sonyk psal:

presne v tomhle se ted pohybuju a si v pise jak bata z drevakama. jak pisou kluci velky otoce dosahnou cca 10m ale uz nesahnou na tu hloubku. klasicky rapdlo nakladac sahne maximalne za nizkej plot. idelani by bylo pokud je ten plot nizkej tam tim jerabem hodit JCB 1 CX. to by mohlo teoreticky vyhrabat ten 1,8m (i kdyz asi s problemem) a pak v predni lzici odvozit pres ten zivy plot na nejakou avii tu hlinu. jinak si myslim ze jednodusi bude Ukrajinec(lepe vice uk) a dat jim lopatu krumpac a kolecko.

JCB 1 CX http://www.esner.ic.cz/jcb1cx.bmp

hele,to maly JCB je na dve veci,to je tak kopat nekde kabely,se s tim utrapi na tom bazenu,to bude delat tak dva dny a pokud narazi na neco tvrdsiho,tak si ani neskrtne,je slaby. A dovedes si predstavit,jak to tam bude vypadat,az to bude predkem nabirat a davat pres plot? To budou koleje,ze uz radsi se vysrat na zivej plot a pustit tam velky JCB. cool


Amen. . .
Fresh Man (Člen)
28.04.2011 13:20:40
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

jinac Osirisovo resenigood


Bandit pičo
sonyk (Člen)
28.04.2011 16:56:31
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

to svatej : nevedel sem ze jde o bazen kdyz jsem to psal.

pokud jde o bazen tak jedine rozumne reseni je vydloubnout ten zivej plot nejak s korenama. protoze to kvantum materialu by se jinym stylem vozilo tejden.

btw nahodou to jcb ma docela silu bigsmile ale kopat bazen 30cm lzici to nejde no bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
28.04.2011 19:46:02
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

sonyk psal:

.... ale kopat bazen 30cm lzici to nejde no....

...ale jde, úkačka nebo cikáni větší lžíci taky nemají....bigsmile

Luk (Člen)
28.04.2011 19:55:59
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

pouzil bych LK-10Cgood






Lopata, Krumpac + 10 cikanusmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
svatej (Člen)
28.04.2011 23:52:40
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Petr J. psal:
sonyk psal:

.... ale kopat bazen 30cm lzici to nejde no....

...ale jde, úkačka nebo cikáni větší lžíci taky nemají....bigsmile

bigsmile ajéje,teoretik od prkna. . .bigsmilebigsmilebigsmile
Sonyk: woe,si nejdriv prectu zadani,ni? bigsmile Hele,to JCB1 je fakt slaby,staci jil a uz se moc nehne,takovy hobby bagr. .bigsmile


Amen. . .
Filous (Člen)
29.04.2011 07:51:32
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

svatej psal:
Petr J. psal:
sonyk psal:

.... ale kopat bazen 30cm lzici to nejde no....

...ale jde, úkačka nebo cikáni větší lžíci taky nemají....bigsmile

bigsmile ajéje,teoretik od prkna. . .bigsmilebigsmilebigsmile
Sonyk: woe,si nejdriv prectu zadani,ni? bigsmile Hele,to JCB1 je fakt slaby,staci jil a uz se moc nehne,takovy hobby bagr. .bigsmile

...zas nekecejbigsmile ...sme hrabali ďouru cca 8x3,5x1,5 starym džísíbem na chajdalupje, gde je jíl a vopuka a za štyry hoťky nebylo do čoho dloubnout...a to měl přístup enem z jedný strany...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
29.04.2011 08:03:45
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

svatej psal:

.......teoretik od prkna...

Hele praktiku, nemáš už dávno sedět za volantem? bigsmile

svatej (Člen)
29.04.2011 10:13:31
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Filous psal:
svatej psal:
Petr J. psal:


...ale jde, úkačka nebo cikáni větší lžíci taky nemají....bigsmile

bigsmile ajéje,teoretik od prkna. . .bigsmilebigsmilebigsmile
Sonyk: woe,si nejdriv prectu zadani,ni? bigsmile Hele,to JCB1 je fakt slaby,staci jil a uz se moc nehne,takovy hobby bagr. .bigsmile

...zas nekecejbigsmile ...sme hrabali ďouru cca 8x3,5x1,5 starym džísíbem na chajdalupje, gde je jíl a vopuka a za štyry hoťky nebylo do čoho dloubnout...a to měl přístup enem z jedný strany...

jóóó,starý jcb,to byly panečku jcb,ne jako teď,ale to jednickovy jcb je je fakt slaby. Ci fix,nemam foto,ale je maly,tak polovicni velky,fakt hobby bagr.smile1

Péťo,s tim me moc nestvi,uz takhle me to sere,ze od minulyho roku nic. A dost,dorazte do Norska,at ti to muzu politicky vysvetlit.bigsmile


Amen. . .
sonyk (Člen)
29.04.2011 10:44:34
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

tak ono je to zavadeci co je slaby a co ne. Mame ho tady na firme na pripojky a opravdu sem byl prekvapen jakou silu v sobe ten zmrd ma. Samo ze nemuzeme srovnavat s jcb 4cx nebo 3cx ci 160tkou a vejs. Ale nestalo se nam ze by si neporadil. Ale na bazen to nejni to bude aspon 10 kubiku a to by se posral .smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
29.04.2011 11:11:01
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

to svatej: Vendelíne, pojedeme přes Norsko 13. května v pátek (ideální kombinace na start další adventůry) a budeme pokračovat na západ a na západ a stále na západ....a trochu i na jih...bigsmile...ozveme se a pokud budeš doma, dáme kafe jako vždy na náměstí good

No a až se budeme vracet, můžeme dát kafe taky...ale to bude až v červnu idontknow

Banditatom (Člen)
29.04.2011 18:44:01
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

co takhle krabice semtexu nebo tomu podobné trhaviny... neřešíš odvoz, materiál do okolí se rozletí sámevil a plot ti možná zůstane takyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
30.04.2011 19:04:33
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

Banditatom psal:

co takhle krabice semtexu nebo tomu podobné trhaviny... neřešíš odvoz, materiál do okolí se rozletí sámevil a plot ti možná zůstane takyevil

chce to spravne davkovat


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2011 07:42:56
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

kdyby jste tu místo toho tlachání vzali krumpáč a lopatu do ruky už se moh Vojtoi koupat


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
02.05.2011 21:39:26
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

K.a.s.y.m. psal:

kdyby jste tu místo toho tlachání vzali krumpáč a lopatu do ruky už se moh Vojtoi koupat

ani cikan nebo uk zadarmo nekopesmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2011 21:57:36
Offline

Re: Rypadlo - omezeny pracovni prostor

sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:

kdyby jste tu místo toho tlachání vzali krumpáč a lopatu do ruky už se moh Vojtoi koupat

ani cikan nebo uk zadarmo nekopesmile1

no jasný bo nejsou bílý..bílý makaj pro radost černejchsicksick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr