Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jebka

Black (Člen)
20.04.2011 21:47:27
Offline

Jebka

zadr lidi tak už mám zas  jen nějakou jebku smile1

osiris (Člen)
20.04.2011 22:06:04
Offline

Re: Jebka

...no nazdar, ztracenče smile1 ...vrátil ses k autobusu?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Black (Člen)
21.04.2011 00:28:21
Offline

Re: Jebka

jj Osi vrátil jsem se k autobusu - byla to těžká doba ale jsem zpět a snad i v plné síle. je to zase celá černá 2006 (nic novějšího jsem na netu nenašel) ale jediná změna je že ná komplet Akrapa - však  se jistě brzo potkáme na srazu a pokecáme.

ABik (Člen)
21.04.2011 01:01:05
Offline

Re: Jebka

Vyměnils ženskou? evil

tomasNJ (Člen)
21.04.2011 16:34:41
Offline

Re: Jebka

ABik psal:

Vyměnils ženskou? evil

bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Black (Člen)
21.04.2011 23:08:29
Offline

Re: Jebka

tomasNJ psal:
ABik psal:

Vyměnils ženskou? evil

bigsmilebigsmilebigsmile

zbavil jsem se ženské... jen do ted nechápu že mi někdo nedal přes držku abych ju kopl hned jak mi řekla prodej mašinu - ted su bez baby ale s motorkou bigsmilegood

Pšán (Člen)
21.04.2011 23:46:35
Offline

Re: Jebka

Black psal:
tomasNJ psal:
ABik psal:

Vyměnils ženskou? evil

bigsmilebigsmilebigsmile

zbavil jsem se ženské... jen do ted nechápu že mi někdo nedal přes držku abych ju kopl hned jak mi řekla prodej mašinu - ted su bez baby ale s motorkou bigsmilegood

..omlouvám se,že se do toho seru,ale pokud se jedná o tu "dámu",která s tebou byla kdysi v Jedasích,tak jsi se mohl přepnout do módu nestranného posluchače,když jsme s ní vedli s Jarkenem rozhovor na lehce filozofické úrovni a nemusel jsi nikam "odejít"
..takže změna byla,stála asi za prd,tak vítej,jsem rád,že jsi "došel" zpět..good
..pokud jsem se kdysi něco dotkl,omlouvám se..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Black (Člen)
21.04.2011 23:57:41
Offline

Re: Jebka

Pšán psal:
Black psal:
tomasNJ psal:


bigsmilebigsmilebigsmile

zbavil jsem se ženské... jen do ted nechápu že mi někdo nedal přes držku abych ju kopl hned jak mi řekla prodej mašinu - ted su bez baby ale s motorkou bigsmilegood

..omlouvám se,že se do toho seru,ale pokud se jedná o tu "dámu",která s tebou byla kdysi v Jedasích,tak jsi se mohl přepnout do módu nestranného posluchače,když jsme s ní vedli s Jarkenem rozhovor na lehce filozofické úrovni a nemusel jsi nikam "odejít"
..takže změna byla,stála asi za prd,tak vítej,jsem rád,že jsi "došel" zpět..good
..pokud jsem se kdysi něco dotkl,omlouvám se..

no měl jsem jen dvě za dobu co jsem jezdil - ta první byla super jen já to posral a ta druha ani to nebudu raděj komentovat - zblbnul jsem a a tak jsem i trpěl... (tak asi si pamatuješ  tu druhou ta byla na filozofické kecy jak dělaná) a věř že já su taky rád zpět a  rád vidím ty známé NICKy a doufám že  uvidím zase na srazu tebe Osiho, Koldana atd... i FreschMana bigsmile

Pšán (Člen)
22.04.2011 00:06:34
Offline

Re: Jebka

..Bleku,pamatuju obě..první byla fajn holka do party,normální,žádná frnda..
..ta druhá..no chuj s tym..čo bolo,bolo..
..tak někdy nakukanou..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
22.04.2011 08:10:39
Offline

Re: Jebka

...jj, ta první byla  pohoda sama, pamatuju, když jsem ti ji budil, jak ti chrápala za jízdy vzadu za zádama bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Black (Člen)
22.04.2011 08:37:07
Offline

Re: Jebka

osiris psal:

...jj, ta první byla  pohoda sama, pamatuju, když jsem ti ji budil, jak ti chrápala za jízdy vzadu za zádama bigsmile

héééj tak to máš ouplnou pravdu. ale aspon je vidět že jsem sní jezdil jak s pokladem bigsmile


PS: osi jak sem vložím na ukázku fotku té mé jebky? díkhelp

Black (Člen)
22.04.2011 08:41:57
Offline

Re: Jebka

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/150_gsx1400.jpg
Kelly01 (Člen)
22.04.2011 08:55:32
Offline

Re: Jebka

Pšán psal:

..Bleku,pamatuju obě..první byla fajn holka do party,normální,žádná frnda..
..ta druhá..no chuj s tym..čo bolo,bolo..
..tak někdy nakukanou..good

Pamatuju že já říkal to samý, navíc o druhé jsem se vyjádřil že je to"pussy", a o tobě že jsi podpantoflákbigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr