Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prolezu STK se širšíma pneu?

holeczech (Člen)
27.04.2011 14:26:21
Offline

prolezu STK se širšíma pneu?

zdar pardi!
blíží se mi STK a jelikož mám Bandasku z Německa mám v techničáku 110/70 a 150/70.Jako asi každý mám obuto 120 a 160,myslíte že bude na STK problém?Případně jde to vyřešit definitivně nějakou změnou v techničáku?
Díky mám docela bobky help

K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2011 14:27:51
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

vlez dovnitř..zeptej se a uvidíš..pokud s tim nebudou mít problém dej jim techničák pokud budou jeď jinam.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.04.2011 14:34:58
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

...neřek bych "že jako každý" máš vobutej jinej rozměr...no a k dotazu...esi nemáš známý nebo někoho neuplatíš, tag tě vyrazej...a upřimně, bejt technik, tag ani známýho bych si nelajznul protáhnout STKčkem s jinejma gumama...neřeknu nehomologovanej blinkr nebo votevřenej lauf, ale gumy??? ...ale jinag je mi to fucksmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
27.04.2011 14:45:20
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

tak u nás bys neprolez,ale je to u každý stk jiný..
někde tě vyhoděj už jen proto aby měli kšeft z opakovačky,
jinde na to technik sere a pustí tě..
každopádně doporučuju to nezkoušet,zeptej se,nebo najdi někoho známýho,
protože buď máš známýho a projdeš,nebo tě vyhoděj a jsi v registru
a pak už tě nepustěj nikde a budeš muset tu gumu koupit..


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
27.04.2011 14:50:13
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

a to já znám jednoho Experta co má místo 150ky vzadu vobutou 180ku, moc krásnej profil to tý gumě dělá, jako sešlápnutej kloubouk smile1

tady u nás bych STK neprolez ani náhodou, ne že by mi motorku kdovíjak složitě testovali, ale na rozměr gum vlez hnedka

K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2011 15:02:55
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

zzzmrzlinar psal:

a to já znám jednoho Experta co má místo 150ky vzadu vobutou 180ku, moc krásnej profil to tý gumě dělá, jako sešlápnutej kloubouk smile1

tady u nás bych STK neprolez ani náhodou, ne že by mi motorku kdovíjak složitě testovali, ale na rozměr gum vlez hnedka

taky jsem to jezdil na B6 a prošlo to i STK
P.S. a byli to slicky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
27.04.2011 15:05:00
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:

a to já znám jednoho Experta co má místo 150ky vzadu vobutou 180ku, moc krásnej profil to tý gumě dělá, jako sešlápnutej kloubouk smile1

tady u nás bych STK neprolez ani náhodou, ne že by mi motorku kdovíjak složitě testovali, ale na rozměr gum vlez hnedka

taky jsem to jezdil na B6 a prošlo to i STK
P.S. a byli to slicky bigsmile

zas si mi připoměl ten motárdovej slik,
cos ho jezdil celou sezonubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
holeczech (Člen)
27.04.2011 15:06:03
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Nevím co je na tom pravdy,ale 110 a 150 je prej jen Německá vyjímka,kupovaný v ČR by měly mít 120/160.Navíc ten výběr v rozměrech 110 a 150 je mizerný bad
Zkusím to po obědě,po knedlu vepřu by mohl být technik nepozorný a těch 10mm nepostřehnout smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2011 15:10:37
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

holeczech psal:

Nevím co je na tom pravdy,ale 110 a 150 je prej jen Německá vyjímka,kupovaný v ČR by měly mít 120/160.Navíc ten výběr v rozměrech 110 a 150 je mizerný bad
Zkusím to po obědě,po knedlu vepřu by mohl být technik nepozorný a těch 10mm nepostřehnout smile1

bejt tebou ta to nezkoušim rovnou na vostro..jak tě jednou vyhoděj budeš ty gumy muset koupit..normálně se poptej a pak uvidíš.
to Karlos:to byla 160 z motárda ta byla OK a vydržela jen do Brna pak se na ní udělal velbloud a šla do kopru.ale jezdilo se na tom luxusně..hlavně na vodě bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.04.2011 15:13:47
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

holeczech psal:

Nevím co je na tom pravdy,ale 110 a 150 je prej jen Německá vyjímka,kupovaný v ČR by měly mít 120/160.Navíc ten výběr v rozměrech 110 a 150 je mizerný bad
Zkusím to po obědě,po knedlu vepřu by mohl být technik nepozorný a těch 10mm nepostřehnout smile1

...šířka gumy je vázaná na šířku ráfku...to vo tý germáncký vyjímce je dobrej bludsurprisedbigsmile ...to sem eště neslyšelbigsmile ...f TP máš co??? ...fsadim se vo co chceš, že 110/150 a to je svatý...120/160 se monuje na modely vot rv 00 a vejš, páč maj širší ráfy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
holeczech (Člen)
27.04.2011 15:22:34
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

jasně,psal jsem že v TP je 110/150...tak vidíš,jsi o blud bohatší a já o iluzi chudší idontknow
kurva,takže je to od 2000 víš,tak to musím poučit majitele motoservízu smile1
...ale vypadá ta mašina fakt líp,to mi snad věříte ne?good
a jak už jsem psal ceny a nabídka 120/160 je o něčem jiném naž 110/150 bad

Ton@l (Člen)
27.04.2011 15:29:12
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?


Vzdy muze byt hur :-)
Oskar2 (Člen)
27.04.2011 15:35:21
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

v Pardubicích mě technik upozornil, ža až půjdu na technickou tak mě nepustí dokuď si neseženu správný rozměry...


Jezdím za nosem :)
XJelen (Člen)
27.04.2011 16:12:44
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

legendární šunko good náš Kubajz na ně nedá dopustit good v mostě držela jak přibitá smile1


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
27.04.2011 16:29:41
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

XJelen psal:

legendární šunko good náš Kubajz na ně nedá dopustit good v mostě držela jak přibitá smile1

ovšem jen přední,ta byla nesmrtelnágood
vo zadní Kuba tvrdil,že byla hned vojetá...bigsmile


...a bude hůř!
pepas (Člen)
27.04.2011 17:41:48
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

já mám vzadu taky 160 a na stk se na rozměr gumy ani nedívál

holeczech (Člen)
27.04.2011 17:42:56
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Jinej kraj jinej mrav.
Zeptal jsem se předem jestli je to problém a údajně že ne,tak jsm najelsmile1
Nějak ten cenťák neřešil,kouknul na vzorek,jestli sedí na zátěž a rychlost,provedl běžnou kontrolu a pochválil mi mašinu a mám to smile1
Popravdě by mě zajímalo kdo při turistický jízdě s batohem pozná 5mm na každý straně.
Každopádně při dalším nákupu pneu zvážím doporučení výrobce.
Dík za tip s Korejcema!

Banditatom (Člen)
27.04.2011 17:55:05
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

na stk si u mojí přední 120 nevšiml ale pokud nedej bože provedeš nějakej průser pojišťovný ti tvý ego vríti opět k normálubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
holeczech (Člen)
27.04.2011 18:54:40
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

To máš pravdu good

tomasNJ (Člen)
27.04.2011 18:56:27
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

maš starý model, a ten 110 a 150 má origo, tak jak píše filous je germáncká vyjímka blbostbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
27.04.2011 18:58:18
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

apropo, před 14 dny sem byl na technické, a rozměr kontroloval, taky jezdím 190 místo dle TP 180, ale já si to mohu dovolit neb mám 6-ti palcový ráfekcoolgoodevil


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
27.04.2011 20:23:45
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

taky mám psáno a dáno 110 a 150 na 96tym roku good...ale je mi to jedno ,páč ještě nejezdim bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Broky (Člen)
27.04.2011 20:48:03
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

hlemejzd999 psal:

taky mám psáno a dáno 110 a 150 na 96tym roku good...ale je mi to jedno ,páč ještě nejezdim bigsmilebigsmilebigsmile

a ani letos nebudeš viď dle  příspěvků...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileredface


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
gerrik (Člen)
27.04.2011 20:55:39
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Taky mám tyhle rozměry, na STK jsem byl v pátek, a borec až když mi dával papíry tak říká: jen si příště dejte tam gumy jak maj bejt at nejni problém. Jinak super přístup v tyhle nejmenovaný STK v Hradci good

Kožak (Člen)
27.04.2011 21:21:42
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Banditatom psal:

na stk si u mojí přední 120 nevšiml ale pokud nedej bože provedeš nějakej průser pojišťovný ti tvý ego vríti opět k normálubigsmile

ani to se nemusí stát....idontknow moje 200 taky v pojištovně nikoho nezajímala


MRDAT!!!
Medvěděv (Člen)
27.04.2011 22:38:59
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

zdarek ja byl tez pred 14 dny na stk a rozmer papuci byl to prvni na co cucel dokonce i otevreny lauf ho toliko nezajimal.bigsmile


"Všecno má své hranice pouze lidská blbost je nekonečná"
Kuba B12 (Člen)
28.04.2011 07:47:01
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

až si tam dáte, co tam patří,  zjistíte že se jezdí tak nějak líp....


honda je honda
vOjTaB6 (Člen)
28.04.2011 08:18:30
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Kuba B12 psal:

až si tam dáte, co tam patří,  zjistíte že se jezdí tak nějak líp....

maj recht velebnosti...

ve finale vsichni zjisti, ze ten centak sirky je spis na skodu, pac na to neni stavenej ten rafek, ale priznaj to jenom ti, kteri to nemeli kvuliva prodlouzeni... smile1


Bandit rulezz!!!
Frodo89 (Člen)
28.04.2011 08:20:02
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

holeczech psal:

jasně,psal jsem že v TP je 110/150...tak vidíš,jsi o blud bohatší a já o iluzi chudší idontknow
kurva,takže je to od 2000 víš,tak to musím poučit majitele motoservízu smile1
...ale vypadá ta mašina fakt líp,to mi snad věříte ne?good
a jak už jsem psal ceny a nabídka 120/160 je o něčem jiném naž 110/150 bad

Zkus si zajit k nejbližšímu dealerovy Suzuki motocyklu… A zeptej se u něj, zda ti Suzuki umožní změnu v TP protože se ty 110/150 skoro nedaj sehnat…

Pokud ti tu změnu umožni tak s tím skoč na Magistrát na okénko Přestavby... a tam ti to na základě nějakého papíru z té Suzuki přepíšou jako další možnost…

PS: Je to hezky že třebas projdeš na technicky, ale při účasti v bouračce můžeš chytnou "debila likvidátora" a vina je na tobě jen proto že máš jiny rozměr pneu než máš v TP…


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
28.04.2011 08:21:46
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Frodo89 psal:
holeczech psal:

jasně,psal jsem že v TP je 110/150...tak vidíš,jsi o blud bohatší a já o iluzi chudší idontknow
kurva,takže je to od 2000 víš,tak to musím poučit majitele motoservízu smile1
...ale vypadá ta mašina fakt líp,to mi snad věříte ne?good
a jak už jsem psal ceny a nabídka 120/160 je o něčem jiném naž 110/150 bad

Zkus si zajit k nejbližšímu dealerovy Suzuki motocyklu… A zeptej se u něj, zda ti Suzuki umožní změnu v TP protože se ty 110/150 skoro nedaj sehnat…

Pokud ti tu změnu umožni tak s tím skoč na Magistrát na okénko Přestavby... a tam ti to na základě nějakého papíru z té Suzuki přepíšou jako další možnost…

PS: Je to hezky že třebas projdeš na technicky, ale při účasti v bouračce můžeš chytnou "debila likvidátora" a vina je na tobě jen proto že máš jiny rozměr pneu než máš v TP…

...Suzuki tě f tomdle případě pošle do hajzlu, páč je to z pohledu technika neprůstřelná pičovina, tagže se vo něco takovýho pokoušet je stráta časuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
28.04.2011 08:28:01
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Filous psal:
Frodo89 psal:
holeczech psal:

jasně,psal jsem že v TP je 110/150...tak vidíš,jsi o blud bohatší a já o iluzi chudší idontknow
kurva,takže je to od 2000 víš,tak to musím poučit majitele motoservízu smile1
...ale vypadá ta mašina fakt líp,to mi snad věříte ne?good
a jak už jsem psal ceny a nabídka 120/160 je o něčem jiném naž 110/150 bad

Zkus si zajit k nejbližšímu dealerovy Suzuki motocyklu… A zeptej se u něj, zda ti Suzuki umožní změnu v TP protože se ty 110/150 skoro nedaj sehnat…

Pokud ti tu změnu umožni tak s tím skoč na Magistrát na okénko Přestavby... a tam ti to na základě nějakého papíru z té Suzuki přepíšou jako další možnost…

PS: Je to hezky že třebas projdeš na technicky, ale při účasti v bouračce můžeš chytnou "debila likvidátora" a vina je na tobě jen proto že máš jiny rozměr pneu než máš v TP…

...Suzuki tě f tomdle případě pošle do hajzlu, páč je to z pohledu technika neprůstřelná pičovina, tagže se vo něco takovýho pokoušet je stráta časuidontknow

Tak mě to napadlo jako jedna z možností...
Když to takhle jde u aut tak jsem si řekl že proč by to nešlo u motorek...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
richie (Člen)
28.04.2011 08:41:11
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Hele jen se zeptam.... dat misto 150 160 je picovina, to vim a snad i chapu.... ale co dat misto 190/50 190/55 ? (P.S. ne kvuliva vetsimu peru, ale kvuli tomu ze ta 50 je taková jakasi nemastna neslana do zatacek....)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2011 08:45:16
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

richie psal:

Hele jen se zeptam.... dat misto 150 160 je picovina, to vim a snad i chapu.... ale co dat misto 190/50 190/55 ? (P.S. ne kvuliva vetsimu peru, ale kvuli tomu ze ta 50 je taková jakasi nemastna neslana do zatacek....)

pokud ti jde o STK je to jako je to psaný vejš..pokud jde o jízdu tak Xicht tu tušim psal,že je to lepší i tu byl někde k tomu obrázek


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2011 08:52:25
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3_gumy.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
28.04.2011 10:11:40
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

richie psal:

Hele jen se zeptam.... dat misto 150 160 je picovina, to vim a snad i chapu.... ale co dat misto 190/50 190/55 ? (P.S. ne kvuliva vetsimu peru, ale kvuli tomu ze ta 50 je taková jakasi nemastna neslana do zatacek....)

já dal 160 a 120 a přinde mi,že ta motorka sedí lepší(možná jen muj pocit)


...relativní kochač...
qwerty (Člen)
28.04.2011 12:29:26
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

jezdil jsem 120/160 ...

dal jsem co ma byt > 110,150 a musim rict ze ta motorka je obratnejsi a lepe se s ni jezdi good


WD club member.
Zdenda (Člen)
28.04.2011 13:09:42
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Banditatom psal:

na stk si u mojí přední 120 nevšiml ale pokud nedej bože provedeš nějakej průser pojišťovný ti tvý ego vríti opět k normálubigsmile

Přesně tak, taky se jednoho dne může stát, že ne vlastní vinou způsobíš nehodu a budeš čekat na plnění. Jenže pak přijde pojišťovák, mrkne na rozměr gum a ejhle, nezpůsobilé k provozu a nedostaneš ani piču. Proto laborace s gumama a xenonama či jiným nelegálním osvětlením jsou pro mne tabu.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
28.04.2011 13:12:52
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Kožak psal:
Banditatom psal:

na stk si u mojí přední 120 nevšiml ale pokud nedej bože provedeš nějakej průser pojišťovný ti tvý ego vríti opět k normálubigsmile

ani to se nemusí stát....idontknow moje 200 taky v pojištovně nikoho nezajímala

Může nemůže, věř tomu že v dnešní době se pojišťovny snažej šetřit kde se dá a koukaj jak se z toho vykroutit. Riskovat kvůli 1cm průser, že mi nikdo nic nezaplatí a navíc já budu muset lepit jak materiální nebo dokonce zdravotní následky, no tak to takovej střelec nejsem.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
28.04.2011 13:17:30
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Jinak nevim jak to je u 150tky ale já měl na B650 respektive mám 160tku ofiko a když sem po origoších gumách nazul Dunlop Qualifier (za mě jednoznačně nejlepší gumy na tomhle bajku) tak nevim jak to Dunlop dělá ale ta guma je skoro jak 180. Každej dycky čuměl když přijel na B650 a koukal co sem to dal za gumu, páč ty Bridgestony bo co tam bylo sou užofky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
karlos100 (Člen)
28.04.2011 13:20:38
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Zdenda psal:
Kožak psal:
Banditatom psal:

na stk si u mojí přední 120 nevšiml ale pokud nedej bože provedeš nějakej průser pojišťovný ti tvý ego vríti opět k normálubigsmile

ani to se nemusí stát....idontknow moje 200 taky v pojištovně nikoho nezajímala

Může nemůže, věř tomu že v dnešní době se pojišťovny snažej šetřit kde se dá a koukaj jak se z toho vykroutit. Riskovat kvůli 1cm průser, že mi nikdo nic nezaplatí a navíc já budu muset lepit jak materiální nebo dokonce zdravotní následky, no tak to takovej střelec nejsem.

riskovat pojistný plnění kvůli jinýmu rozměru pneu je hloupost,
ale zas na druhou stranu,dělám v práci tak zhruba třicet až padesát
pojistnejch událostí měsíčně,z toho je tak pět aut s jiným rozměrem
pneu a ještě ani jednou pojišťovna neodmítla plnění..
ale stát se to může,to zas jobigsmile oni na to jednou přijdou,že ušetřej...


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2011 13:38:15
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

karlos100 psal:
Zdenda psal:
Kožak psal:


ani to se nemusí stát....idontknow moje 200 taky v pojištovně nikoho nezajímala

Může nemůže, věř tomu že v dnešní době se pojišťovny snažej šetřit kde se dá a koukaj jak se z toho vykroutit. Riskovat kvůli 1cm průser, že mi nikdo nic nezaplatí a navíc já budu muset lepit jak materiální nebo dokonce zdravotní následky, no tak to takovej střelec nejsem.

riskovat pojistný plnění kvůli jinýmu rozměru pneu je hloupost,
ale zas na druhou stranu,dělám v práci tak zhruba třicet až padesát
pojistnejch událostí měsíčně,z toho je tak pět aut s jiným rozměrem
pneu a ještě ani jednou pojišťovna neodmítla plnění..
ale stát se to může,to zas jobigsmile oni na to jednou přijdou,že ušetřej...

co jsem měl bouračkya moc jich teda naštestí nebylo tak je zajímal spíš vzorek než rozměr...asi jse měl štěstí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
holeczech (Člen)
28.04.2011 13:51:23
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Zdenda psal:

Jinak nevim jak to je u 150tky ale já měl na B650 respektive mám 160tku ofiko a když sem po origoších gumách nazul Dunlop Qualifier (za mě jednoznačně nejlepší gumy na tomhle bajku) tak nevim jak to Dunlop dělá ale ta guma je skoro jak 180. Každej dycky čuměl když přijel na B650 a koukal co sem to dal za gumu, páč ty Bridgestony bo co tam bylo sou užofky.

Tak to je zajímavý rešení,že by optický klam?good
Každopádně příště kupuju 110/150 ať mám pokoj.
A když najdu pneu co opticky vypadá širší,tak bude i moje srdíčko spokojenýsmile1

Zdenda (Člen)
28.04.2011 13:58:32
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

Nevim jestli klam, nebo je prostě taková tvarově jiná ale je to o proti 160 Bridžce slušnej balon.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
28.04.2011 17:09:36
Offline

Re: prolezu STK se širšíma pneu?

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
Zdenda psal:


Může nemůže, věř tomu že v dnešní době se pojišťovny snažej šetřit kde se dá a koukaj jak se z toho vykroutit. Riskovat kvůli 1cm průser, že mi nikdo nic nezaplatí a navíc já budu muset lepit jak materiální nebo dokonce zdravotní následky, no tak to takovej střelec nejsem.

riskovat pojistný plnění kvůli jinýmu rozměru pneu je hloupost,
ale zas na druhou stranu,dělám v práci tak zhruba třicet až padesát
pojistnejch událostí měsíčně,z toho je tak pět aut s jiným rozměrem
pneu a ještě ani jednou pojišťovna neodmítla plnění..
ale stát se to může,to zas jobigsmile oni na to jednou přijdou,že ušetřej...

co jsem měl bouračkya moc jich teda naštestí nebylo tak je zajímal spíš vzorek než rozměr...asi jse měl štěstí.

...asi jsem měl taky vždycky štěstí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr