Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak vrátili měšťákům měření bez značek

redik27 (Člen)
05.05.2011 08:35:02
Offline

Tak vrátili měšťákům měření bez značek


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2011 08:50:57
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

kdyby jsi to čet pozornějc tak je to tady bigsmile http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=13122


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
05.05.2011 09:06:27
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

K.a.s.y.m. psal:

kdyby jsi to čet pozornějc tak je to tady bigsmile http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=13122

to sem četl, a je vo gumách idontknowidontknowidontknowidontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2011 09:10:34
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

redik27 psal:
K.a.s.y.m. psal:

kdyby jsi to čet pozornějc tak je to tady bigsmile http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=13122

to sem četl, a je vo gumách idontknowidontknowidontknowidontknow

tak si tam pořádně přečti ten článek z novinek kde jsou vypsaný ty změny je tam celý znění těch změn smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
05.05.2011 10:04:33
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Mour (Člen)
05.05.2011 10:24:58
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

Jo, jo, rychlost se musí dodržovat    .............to prodej, ne? Na 90 stačí skútr sick

Lihy (Člen)
05.05.2011 10:46:22
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

A mě ty tabule přišly docela účinný....když to někde bylo tak tam lidi fakt jeli 50 a benga tam ani bejt nemusely....a účel snad má bejt zvýšit bezpečnost a né rejžovat prachy ne?

K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2011 10:50:55
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Lihy psal:
nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

A mě ty tabule přišly docela účinný....když to někde bylo tak tam lidi fakt jeli 50 a benga tam ani bejt nemusely....a účel snad má bejt zvýšit bezpečnost a né rejžovat prachy ne?

to by jsi nesměl žít v čechách bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
05.05.2011 10:55:19
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Můj názor je že Měšťáci májí udržovat pořádek, uklízet vožralí, sundavat kočky ze stromu atd. Já u nás měšťáka neviděl ani nepamatuji. Když jim zavolám, tak jsou ještě zpruzlí.
Měření ať nechaj republikový.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Filous (Člen)
05.05.2011 10:56:13
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Lihy psal:
nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

A mě ty tabule přišly docela účinný....když to někde bylo tak tam lidi fakt jeli 50 a benga tam ani bejt nemusely....a účel snad má bejt zvýšit bezpečnost a né rejžovat prachy ne?

...goodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
redik27 (Člen)
05.05.2011 11:03:38
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Lihy psal:
nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

A mě ty tabule přišly docela účinný....když to někde bylo tak tam lidi fakt jeli 50 a benga tam ani bejt nemusely....a účel snad má bejt zvýšit bezpečnost a né rejžovat prachy ne?

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
nicola.foxx (Člen)
05.05.2011 11:07:47
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

S tim pocitam, ze si to zaplatim a vetsinou mam kliku. Za rychlost me nestaveli ani nepamatuju.

A k tomu rejzovani. Dyt nemaj jinej ucinej nastroj, nez pripravit hrisnika vo prachy.
A nejaka domluva, ze priste uz jedte pomalu mi pri moji vychcanosti do pameti nic neda a budu cekat akorat dalsi pokarani.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
tomsth (Člen)
05.05.2011 11:18:59
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

nicola.foxx psal:

S tim pocitam, ze si to zaplatim a vetsinou mam kliku. Za rychlost me nestaveli ani nepamatuju.

A k tomu rejzovani. Dyt nemaj jinej ucinej nastroj, nez pripravit hrisnika vo prachy.
A nejaka domluva, ze priste uz jedte pomalu mi pri moji vychcanosti do pameti nic neda a budu cekat akorat dalsi pokarani.

Rejžujou, a to fest..typicky měřej na místech, kde mírný překročení rychlosti nikoho neohrozí/neomezí na jeho právech..prostě dostanou befélem plnit obecní pokladničku, tak to udělaj..je mi z toho sick..právě ty cedule byly fajn, hlavně v místech, kde měřej vopčas, že to člověka upozornilo..

Dobře to popsal D-fens tady http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011031001

Podle mě sou tu přes pořádek a psí hovna, měření maj nechat státnim..a ty by snad měli/mohli mít tolik rozumu, by měřili jen tam, kde překročení rychlosti někoho vohrožuje..ale to je taky spíš zbožný přání


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
gerrik (Člen)
05.05.2011 11:24:39
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

A je to v pussy kovbojové z Lázni Bohdaneč jsou opět na koni, ještě že to je taková prdel že člověk ví kde můžou být a profrčí to za 3 min., ale stejnak je to na ass zase budou buzerovat hajzlové jedny městský fuck

redik27 (Člen)
05.05.2011 11:32:53
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

tomsth psal:
nicola.foxx psal:

S tim pocitam, ze si to zaplatim a vetsinou mam kliku. Za rychlost me nestaveli ani nepamatuju.

A k tomu rejzovani. Dyt nemaj jinej ucinej nastroj, nez pripravit hrisnika vo prachy.
A nejaka domluva, ze priste uz jedte pomalu mi pri moji vychcanosti do pameti nic neda a budu cekat akorat dalsi pokarani.

Rejžujou, a to fest..typicky měřej na místech, kde mírný překročení rychlosti nikoho neohrozí/neomezí na jeho právech..prostě dostanou befélem plnit obecní pokladničku, tak to udělaj..je mi z toho sick..právě ty cedule byly fajn, hlavně v místech, kde měřej vopčas, že to člověka upozornilo..

Dobře to popsal D-fens tady http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011031001

Podle mě sou tu přes pořádek a psí hovna, měření maj nechat státnim..a ty by snad měli/mohli mít tolik rozumu, by měřili jen tam, kde překročení rychlosti někoho vohrožuje..ale to je taky spíš zbožný přání

máš pravdu předsedo  goodgood


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2011 12:16:04
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

gerrik psal:

A je to v pussy kovbojové z Lázni Bohdaneč jsou opět na koni, ještě že to je taková prdel že člověk ví kde můžou být a profrčí to za 3 min., ale stejnak je to na ass zase budou buzerovat hajzlové jedny městský fuck

tam jsem je potkal snad pokaždý,ale bo to vim tak tam jezdim slušně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
05.05.2011 13:09:48
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Lihy psal:
nicola.foxx psal:

No zrovna s tim debilnim oznacovanim mereneho useku je to dobry. Rychlost se ma dodrzovat vsude a ne jen v merenejch usecich. goodgood

A mě ty tabule přišly docela účinný....když to někde bylo tak tam lidi fakt jeli 50 a benga tam ani bejt nemusely....a účel snad má bejt zvýšit bezpečnost a né rejžovat prachy ne?

goodgoodgood


doba je temná...
Lihy (Člen)
05.05.2011 15:37:22
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

nicola.foxx psal:

....
A k tomu rejzovani. Dyt nemaj jinej ucinej nastroj, nez pripravit hrisnika vo prachy.....

No právě že maj (měli), jak řikám, ty značky fungovaly perfektně. Rozhodně to bylo smysluplnější než kretének měřící na úsecích kde stopro vybere pěknou sumičku bo je tam 50ka píčovina (třeba silnice ze Zdib směrem do Kobylis...) nebo uplně hovadský 40ky přes celou ves. Kdyby si stoupli ke škole, k přechodu nebo někam mezi baráky tak to má smysl, ale vybrali by kulový a tak tam nikdy stát nebudou. Osobně bych uvítal kdyby se místo rychlosti zaměřili na dodržování předností, a nebezpečnou jízdu (nepřiměřeně pomalou nevyjímaje....jsem ještě pln dojmů z velikonoc kdy snad byl někde sraz kokotů)bad

čočkin (Člen)
05.05.2011 19:00:27
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

nezbejvá nic než jim ujíždět  bad
ale koho to má furt bavit  bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
škardík (Člen)
05.05.2011 22:19:42
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Snad jedinej zákon co se jim od revoluce poved a ty čuráci to zrušejhelp Něco mi říká, že než doskládam TeLe, budu zas bez notsmile2


viz avatar:)
honza7 (Člen)
05.05.2011 22:27:30
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Co byste taky čekali inteligentního od zahradníkůevil
Každej debil,kterej touží bejt v černým,tak utíká do zahradnický školy,äby měl maturitu a pak se šel prsit na silnici,místo zbírání hoven po psechsickheadshake


Ty mě taky
Zdenda (Člen)
05.05.2011 22:55:11
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Jsi mi připoměl, byl jsem letos na plese zemědělský školy, respektive musel jsem. Jako že nejsem nějakej lev salonů nebo plesař, ale to co jsem tam viděl za individua, jak byli oblečený, jak se chovali tak to sem eště nikde neviděl a to platí jak o starejch i mladejch. Takže to by tak sedělo, že měšťáci pocházej odsuď.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pepé (Člen)
06.05.2011 08:41:57
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Nevim jak je to teď ale když měšťáci začali měřit tak u nás brali od 56Km a statnaci myslim 61Km. A hned jak se to provalilo že od 56 berou tak svátečnáci začli jezdit všude 40. No teď po stažení cedulí to čekám znovu.


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
bobule (Člen)
06.05.2011 08:58:01
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

je mi to jedno, bo mam prachů jak sraček a body si voddriftuju v Mostěbigsmile


to jebu
gerrik (Člen)
06.05.2011 09:29:55
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Mi taky nejde o prachy bigsmile jde o princip cool

nicola.foxx (Člen)
06.05.2011 12:44:46
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

bobule psal:

je mi to jedno, bo mam prachů jak sraček a body si voddriftuju v Mostěbigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
07.05.2011 14:10:45
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

cockin psal:

nezbejvá nic než jim ujíždět  bad
ale koho to má furt bavit  bigsmilebigsmilebigsmile

...ale hezky se ty tvoje story poslouchaj bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
07.05.2011 17:09:57
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

no, já raději neříkám nic... smokinbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.05.2011 07:55:10
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Jak se říká, kdo chce psa bít, hůl vždycky najde. smile1

Řešíte značky z pohledu potencionálních přestupců.Máte pravdu, že když jsou značky vidět, člověk si dá větší pozor a je relativně bezpečněji na cestách. 1:0 pro vás.

Úhel pohledu neřidiče. Značky upozorňující na měření rychlosti jen nahrávají rychlíkům, kteří v daném úseku zpomalí a za ukončující značkou na to šlápnou a ohrožují statečně okolí dál. Dalo by se říct, že 1:1.

Realita je taková, že se měřilo, měří a měřit se bude. A je fuk, jestli se značkama nebo bez, nadávat se bude vždycky. Třeba u nás v Ově se měří přesně tam, kde se má... před školama, domovy dochodců, místy se zvýšeným pohybem chodců. I když jsou teďka značky, přstupců je pořád dost. Tabule jsou velké jak reklamní bilboardy, ale to je málo. Místa kde se měří jsou vypsané oficiálně na internetu...to je taky málo... Pořád jsou strážníci ti zmrdi, co kasírujou slušné řidiče na místo toho, aby se starali o psí hovna. Pochybuju, že tomu někdy bude jinak. Státní nestíhají... jsou díky bordelu v tomto státě zavalení ze 70% papírováním a prostě ve městě nechávají měření rychlosti na MP s tím, že všechny místa kde se měří jsou jimi předem schváleny a tudíž MP neměří nikde, kde by tak nečinila policie státní.

O tom, že jsou obce, které si na tom zakládají živnost, a to jsou, o tom víme všichni, tak je třeba si uvědomit, že MP je nástroj města a to vedou zastupitelé, které jsme si my zvolili. Je třeba se zamyslet, jestli se chyba nehledá stále na špatných místech, i když to je z pohledu nadávajícího jednodušší.

Ono by se o tomto tématu dalo hodně dlouho polemizovat a ruku na srdce, asi by jste se hodně divili jak to funguje všechno v reálu mít přesnější informace, které nevychází pouze z médií co potřebují navýšit sledovanost na tématech, které lidi zajímají a to tím, že podporují jejich nevraživost za každou cenu i hodně zcestnými informacemi. Tím se nesnažím obhajovat značky a neznačky, jen problematiku znám z obou stran a trochu rozsáleji.

Hezkou neděli a  teď do mě.bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
bery (Člen)
08.05.2011 08:56:32
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

ajsi ty vole, tak nevím jestli tomu sám věříš a nebo to píšeš schválně. "MP velí zastupitelé" - to si děláš prdel. u vás v tý ostravě jsou cajti asi svatý. idontknowsurprised


momentalně zavostalej
MaraKM (Člen)
08.05.2011 10:31:15
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Nevím jak v Ostravě, ale např v Kroměříži to funguje ... sám jsem viděl MP jak strhávala předvolební cedule "jedné konkurenční" straně před volbaba a proč by ne, když ti co rozhodují o jejich místech potřebovali hlasy pro sebe idontknow


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
08.05.2011 11:39:35
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice: až bude MP v prvé řadě dělat to co má, což je dle mě pochůzková činnost, hlídání aby lidi dodržovali pořádek jak na ulicích, v parcích a eliminovali pohyb veřejně si píchajících feťáků, ožralů a zfetovaných hulákajících cikánů a podobně, poté si jich začnu vážit a budu mlčet, až je uvidím ve městě měřit. Realita je bohužel taková, že kupříkjladu zfetovaný cikán či ožralý bílý idiot huláká na ulici, osočuje lidi, vyhrožuje a kope do košů a podobně, jde kolem člen MP a šeptem mu začne domlouvat. Dál se neděje nic, člen MP opouští místo a zanechává ksindla na místě, bve většině případů je od ksindla častován urážkami, které kdybych při konfrontaci s členem MP použil já, jsem jistě v cele PZ a na krku mám urážku VČ. Takovýchto případů je tady u nás v Teplicích více a více, také v Dubí, v Ústí nad Labeb atd. Takže ať ode mne nikdo nečeká, že budu MP přirozeně respektovat.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
08.05.2011 13:55:54
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

...taky mne mrzí, když vidíš neosvětlenýho kolaře, psovoda kterej nechá hovno po seroucím psovi na chodníku, pubescenty s haldou vajglů a jinýho bordelu kolem sebe na zemi a městskej strážník to nevidí, nechce vidět, nebo neřeší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
08.05.2011 14:55:03
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Zdenda psal:

Ice: až bude MP v prvé řadě dělat to co má, což je dle mě pochůzková činnost, hlídání aby lidi dodržovali pořádek jak na ulicích, v parcích a eliminovali pohyb veřejně si píchajících feťáků, ožralů a zfetovaných hulákajících cikánů a podobně, poté si jich začnu vážit a budu mlčet, až je uvidím ve městě měřit. Realita je bohužel taková, že kupříkjladu zfetovaný cikán či ožralý bílý idiot huláká na ulici, osočuje lidi, vyhrožuje a kope do košů a podobně, jde kolem člen MP a šeptem mu začne domlouvat. Dál se neděje nic, člen MP opouští místo a zanechává ksindla na místě, bve většině případů je od ksindla častován urážkami, které kdybych při konfrontaci s členem MP použil já, jsem jistě v cele PZ a na krku mám urážku VČ. Takovýchto případů je tady u nás v Teplicích více a více, také v Dubí, v Ústí nad Labeb atd. Takže ať ode mne nikdo nečeká, že budu MP přirozeně respektovat.smokin

Ona jakákoliv moje reakce vždycky u vás vyzní jako obhajoba něčeho, co nefunguje. Ony chyby se hledají snadno a hlavně se vždycky zapamatují, a toho dobrého si nevšimne nikdo. Je X zákroků, které jsou mimo povšimnutí kohokoliv a ty se prostě nepočítají, ale ty, které někdo spacká nebo udělá jinak než by mohl, aby to vypadalo důrazněji proti ksindlu, ty bohužel vidí všichni. Mohl bych tu obráveně vypisovat zákroky, které MP zvládá denně automaticky bez povšimnutí šťourů, řešení téhle svoloči co má žloutenky všech typů, AIDS a podobně za plat, který není takový, jaký si asi všichni představují, že berou za ty procházky městem a buzeraci slušných občanů.

Důležité je si uvědomit, že i ta svoloč a ksidl jak píšeš má v tomto státě práva a "bohužel", větší a větší. To, co se v tomto státě v posledních několika letech děje je k blití, ale práva jedince jsou zde vyzdvihavána na nejvyšší úroveň a povinnosti jsou bohužel čím dál tím víc stranou.

To, s tím urážením VČ ti trochu upřesním. Veřejný činitel byl nahrazen úřední osobou, ale to nic nemění na tom, že ona "urážka" už není minimálně 10let (co vím já) v platnosti narozdíl od jiných zemí jako je třeba Slovensko, Německo a ostatních vyspělých státech. Třeba u sousedů na Slovensku mi to jeden známý, co dělal u vojenské policie ani nechtěl věřit. U nás můžeš policistu nebo strážníka poslat do "píči a nazvat ho kokotem" jakýmkoliv způsobem a pokud ten to bude chtít řešit, tak né z pozice úřední osoby, ale pouze občanskoprávní cestou, což ty být na jeho místě a poslouchat tyto oslovení pomalu denně, tak taky jsi už lehce oproti tomuto jednání svých spoluobčany, kteří si tě platí z vlastních daní, flegmatický. Zkus si to dovolit třeba v Německu. Tam dostaneš flastr i za to, že policista nabude podezření, že se ho snažíš urazit a nikdo se s tebou nebaví.

To, že se tu těchto složek "zastávám" samozřejmě neznamená, že mezi nimi oni kokoti nedělají.Dělají a je jich hafo. Ale jsou tam i ti normální, ne jen zoufalci, co nesehnali práci jinde a nejsou si schopni ani udělat maturitu, ale ti, co je ta práce baví a myslí si, že má v něčem smysl. Vždycky je to o lidech a nepracují tam roboti. Lidi jsou různí, zakomplexovanost jedinců se najde v každém povolání, ale je třeba si uvědomit, že pokud hlavní pracovní činnost někoho je přestupkové jednání, tak jeho řešením už zákonitě nebude oblíbeným pro někoho, kdo se toho přestupkového jednání dopouští nebo je pořád hodně blízko něj.

Dámy omluví vulgarní výrazy použité pro přiblížení situace.smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.05.2011 15:02:40
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

osiris psal:

...taky mne mrzí, když vidíš neosvětlenýho kolaře, psovoda kterej nechá hovno po seroucím psovi na chodníku, pubescenty s haldou vajglů a jinýho bordelu kolem sebe na zemi a městskej strážník to nevidí, nechce vidět, nebo neřeší

Ale ano, řeší to, ale zase je to buzerace s pohledu cyklistů, pejskařů a mládeže, která se někde bavit přece musí... Ty to vidíš jako přehlížení, z jiného pohledu je to benevolence. Ono asi nejde postihovat tohle všechno, co by měli, protože by to byl opravdu policejní stát, o kterém se mluví. O rozlišení toho, co je pro společnost více nebezpečnější se musí postarat právě ti policisti a strážníci a je to na jejich uvážení. A to je přesně o těch lidech, jak se k tomu postaví. Někdy je to dobře, jindy špatně a posuzují to lidi, kteří mají každý jiný názor na danou věc. Prostě důvod nadávání na jejich práci se najde "oprávněně" bohužel vždycky, proti tomu vlak nejede.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.05.2011 15:07:38
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

MaraKM psal:

Nevím jak v Ostravě, ale např v Kroměříži to funguje ... sám jsem viděl MP jak strhávala předvolební cedule "jedné konkurenční" straně před volbaba a proč by ne, když ti co rozhodují o jejich místech potřebovali hlasy pro sebe idontknow

Tak v Ově je výhoda toho, že je MP podstatně větší než u vás a proto se nedá až tak politicky ovlivnit. Je rozdíl ovládat firmu se 700lidma a nebo nějakou, kde jich je třeba 50. Ale bohužel plitika zasahuje do všeho. Ale to je nudné povídání.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
SLUGI (Člen)
08.05.2011 15:24:02
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

... jen tak mimochodem
... kamoš zastavil u baráku kde je očíslovaný stání pro lidi z baráku, než sme pokecali nějaká pussy tam poslala akční hrdiny od MP a nalepili mu na nádrž lístek s předvoláním.
... platí ještě "osoba blízká", nebo co s tím help


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ice (Člen)
08.05.2011 15:37:42
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

SLUGI psal:

... jen tak mimochodem
... kamoš zastavil u baráku kde je očíslovaný stání pro lidi z baráku, než sme pokecali nějaká pussy tam poslala akční hrdiny od MP a nalepili mu na nádrž lístek s předvoláním.
... platí ještě "osoba blízká", nebo co s tím help

osoba blízká platí pořád... jen je třeba mít vyřídilku a chtít se tím zdržovat... kolikrát je jednodušší zalepit kilo a mít klid...smokin

Tohle akční hrdinové řeší pořád, protože musí, když si někdo zavolá a ta pussy si to místo nejspíše platí. Až se někdy něco "podobného" stane tobě a budeš potřebovat akční hrdiny, dělej tak, ať nejsi za pussy v něčích očích ty bigsmile smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mr.BSE (Člen)
08.05.2011 15:46:54
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:
SLUGI psal:

... jen tak mimochodem
... kamoš zastavil u baráku kde je očíslovaný stání pro lidi z baráku, než sme pokecali nějaká pussy tam poslala akční hrdiny od MP a nalepili mu na nádrž lístek s předvoláním.
... platí ještě "osoba blízká", nebo co s tím help

osoba blízká platí pořád... jen je třeba mít vyřídilku a chtít se tím zdržovat... kolikrát je jednodušší zalepit kilo a mít klid...smokin

Tohle akční hrdinové řeší pořád, protože musí, když si někdo zavolá a ta pussy si to místo nejspíše platí. Až se někdy něco "podobného" stane tobě a budeš potřebovat akční hrdiny, dělej tak, ať nejsi za pussy v něčích očích ty bigsmile smokin

Za pussy bych byl, kdybych jim zbytečně, ale naprosto zbytečně dal byť jen desetikorunu, nedejbože stovkuidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ice (Člen)
08.05.2011 15:52:36
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

z vyhrazeného místa tě můžou podle situace i odtáhnout... to tě může stát víc než desetikorunu a můžeš jako pussy vyskakovat jak chceš... vždy je to o uvážení něco obkecat nebo obhájit... když to jde a máš na to čas, proč ne?!? smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
08.05.2011 16:07:16
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:
osiris psal:

...taky mne mrzí, když vidíš neosvětlenýho kolaře, psovoda kterej nechá hovno po seroucím psovi na chodníku, pubescenty s haldou vajglů a jinýho bordelu kolem sebe na zemi a městskej strážník to nevidí, nechce vidět, nebo neřeší

Ale ano, řeší to, ale zase je to buzerace s pohledu cyklistů, pejskařů a mládeže, která se někde bavit přece musí... Ty to vidíš jako přehlížení, z jiného pohledu je to benevolence. Ono asi nejde postihovat tohle všechno, co by měli, protože by to byl opravdu policejní stát, o kterém se mluví. O rozlišení toho, co je pro společnost více nebezpečnější se musí postarat právě ti policisti a strážníci a je to na jejich uvážení. A to je přesně o těch lidech, jak se k tomu postaví. Někdy je to dobře, jindy špatně a posuzují to lidi, kteří mají každý jiný názor na danou věc. Prostě důvod nadávání na jejich práci se najde "oprávněně" bohužel vždycky, proti tomu vlak nejede.

...o jaký buzeraci je řeč proboha? jednou je to daný, tak není prostor na nějakou benevolenci, to jste potom s prominutím k hovnu
...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to
...dál je škoda a je to špatně, že není pravomoc trestat ty audio projevy složený z vulgarit, na tady máš pendrekem a jestli tu hubu nezavřeš, dostaneš klepeta, pár hodin v místní cele a na rozloučenou pokutu ...bordel je i proto, že si z policajta, jedno jestli státního nebo městskýho každej hovno dělá a má je za kašpary který mu můžou akorát políbit prdel


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
08.05.2011 16:24:43
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mr.BSE (Člen)
08.05.2011 16:27:22
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:

z vyhrazeného místa tě můžou podle situace i odtáhnout... to tě může stát víc než desetikorunu a můžeš jako pussy vyskakovat jak chceš... vždy je to o uvážení něco obkecat nebo obhájit... když to jde a máš na to čas, proč ne?!? smokin

"osoba blízká platí pořád... jen je třeba mít vyřídilku a chtít se tím zdržovat... kolikrát je jednodušší zalepit kilo a mít klid..." Na tohle jsem reagoval headshake


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ice (Člen)
08.05.2011 16:29:14
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

já chápu, ale třeba já se tak neoháním principem a když vím, že jsem něco udělal, tak mě vyjde výhodněji calnout pár drobných než někam chodit či se tím jinak zabývat... tím neříkám, že není každého věc, jak se k tomu postaví...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
08.05.2011 16:51:27
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin

...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
08.05.2011 17:01:06
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

osiris psal:
Ice psal:

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin

...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

A doprava se do toho počítá taky? Radar, parkování? Proč nadáváte teda pořád dokola na měření rychlosti? Když na všechno, tak na všechno.

Uvědom si, kde žiješ. Vidíš ty lidi kolem, jak na všechno serou. Kdyby se dělalo všechno na co se narazí, tak se lidi doslova poserou a nemají druhý den na chleba. Je třeba brát tyhle věci reálně.

druhá třetina, jdu fandit. beer
smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
08.05.2011 17:15:01
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:
osiris psal:
Ice psal:

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin

...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

A doprava se do toho počítá taky? Radar, parkování? Proč nadáváte teda pořád dokola na měření rychlosti? Když na všechno, tak na všechno.

Uvědom si, kde žiješ. Vidíš ty lidi kolem, jak na všechno serou. Kdyby se dělalo všechno na co se narazí, tak se lidi doslova poserou a nemají druhý den na chleba. Je třeba brát tyhle věci reálně.

druhá třetina, jdu fandit. beer
smokin

...bože co furt polemizuješ, říkám všechno, když překročím rychlost a chytěj mě, vím že jsem něco posral a můžu si za to sám, řeknu si že jsem kokot že jsem se nechal chytit a to je tak všechno; stejně je to u parkování pochopitelně
...uvědomuju si kde žiju, neboj, v bordelu a překvapuje mě, že svým přístupem jak ho tady prezentuješ, ač bys z povahy svýho povolání neměl, na to sereš
...že by lidi neměli co žrát? to je asi blbost, dej mu 3x za stejnou věc flastr a počtvrtý to neudělá a když jo, je debil a nemá právo jíst bigsmile

ps: nesmí se ale stávat, že se někomu měří rozdílným metrem sick což je na další výživnou debatu

pps: věř, že by lidi na vás tolik nehudrali, kdyby jste ty pro vás podružný věci tak benevolentně nepřehlíželi ...tím pádem by jste měli všude pořádek a o měření by se tak nepolemizovalo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
08.05.2011 18:41:38
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

osiris psal:
Ice psal:
osiris psal:


...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

A doprava se do toho počítá taky? Radar, parkování? Proč nadáváte teda pořád dokola na měření rychlosti? Když na všechno, tak na všechno.

Uvědom si, kde žiješ. Vidíš ty lidi kolem, jak na všechno serou. Kdyby se dělalo všechno na co se narazí, tak se lidi doslova poserou a nemají druhý den na chleba. Je třeba brát tyhle věci reálně.

druhá třetina, jdu fandit. beer
smokin

...bože co furt polemizuješ, říkám všechno, když překročím rychlost a chytěj mě, vím že jsem něco posral a můžu si za to sám, řeknu si že jsem kokot že jsem se nechal chytit a to je tak všechno; stejně je to u parkování pochopitelně
...uvědomuju si kde žiju, neboj, v bordelu a překvapuje mě, že svým přístupem jak ho tady prezentuješ, ač bys z povahy svýho povolání neměl, na to sereš
...že by lidi neměli co žrát? to je asi blbost, dej mu 3x za stejnou věc flastr a počtvrtý to neudělá a když jo, je debil a nemá právo jíst bigsmile

ps: nesmí se ale stávat, že se někomu měří rozdílným metrem sick což je na další výživnou debatu

pps: věř, že by lidi na vás tolik nehudrali, kdyby jste ty pro vás podružný věci tak benevolentně nepřehlíželi ...tím pádem by jste měli všude pořádek a o měření by se tak nepolemizovalo

Osi,myslíš jako že by stejně rychle přijeli,když budeš volat,že tě mlátěj cigoši,
nebo když si postavíš auto na trávu před panelákem?
ze zkušenosti,v prvním případě nepřijel nikdo a ve druhým do tří minutbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
MaraKM (Člen)
08.05.2011 19:39:39
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

No tak aspoň víš co máš ohlásit, když jim zavoláš bigsmile a kdyby něco, tak ten shluk lidí se vytvořil během té doby než dojeli...


Nic lidského mi není cizí
SLUGI (Člen)
08.05.2011 19:41:57
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

... až si pokecáte a pohádáte se tak bych prosím prosil o jasnou odpověď co s tím, neřeším věci okolo typu "co by kdyby" ale jasnou odpověď co s tím.
DÍKY  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bery (Člen)
08.05.2011 21:26:19
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

osiris psal:
Ice psal:

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin

...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

a to je právě vono. MPíci jsou jen banda buzerantů a mám je rád jak vosinu v prdeli.  kdyby meli stejnej metr tak maj respekt. ano, v něčem pomůžou, ale převažuje buzerace slušnejch lidí a to se nebavím o rychlosti sick


momentalně zavostalej
honza7 (Člen)
08.05.2011 22:20:41
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

SLUGI psal:

... jen tak mimochodem
... kamoš zastavil u baráku kde je očíslovaný stání pro lidi z baráku, než sme pokecali nějaká pussy tam poslala akční hrdiny od MP a nalepili mu na nádrž lístek s předvoláním.
... platí ještě "osoba blízká", nebo co s tím help

Nejlepší by bylo,kdyby kámoš cáloval.Protože když kráká a zaparkuje na fleku,který si někdo platí,tak ať platípussy
Kdyby si cáloval za flek na parkování a nějakej vocas Ti tam zaparkoval,tak by jsi určitě uvítal někoho kdo ti ho uvolní,nebo alspoň potrestá pussy která tam překážífuck


Ty mě taky
Ice (Člen)
09.05.2011 09:45:51
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

bery psal:
osiris psal:
Ice psal:

"...na kecy o buzeraci ser, když poruším zákon, nebo byť i blbou místní vyhlášku (když tam žiju, tak o ní samo vím), můžu si jen říct že jsem vocas a neměl jsem to dělat, patří mi to"

máš pravdu, ale musí se to vztahovat na všechno, né jen na to, co by se líbilo tobě... a pokud by tomu tak opravdu bylo a ty to chápal, tak nevím, o čem se tu vůbec bavíme... smokin

...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

a to je právě vono. MPíci jsou jen banda buzerantů a mám je rád jak vosinu v prdeli.  kdyby meli stejnej metr tak maj respekt. ano, v něčem pomůžou, ale převažuje buzerace slušnejch lidí a to se nebavím o rychlosti sick

A jsme doma, dělají svou práci, buzerujou slušný lidi, nedělají, serou na to... A to je pořád dokola bigsmile Bery, taky bych ti mohl říct, že máš v hlavě nasráno za ty buzeranty, ale bohužel jsem zapráskanej heterák a doma mám hodně solidní kočku, tak se na tvou úroveň nesnížím... bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
09.05.2011 09:56:54
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

osiris psal:
Ice psal:
osiris psal:


...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

A doprava se do toho počítá taky? Radar, parkování? Proč nadáváte teda pořád dokola na měření rychlosti? Když na všechno, tak na všechno.

Uvědom si, kde žiješ. Vidíš ty lidi kolem, jak na všechno serou. Kdyby se dělalo všechno na co se narazí, tak se lidi doslova poserou a nemají druhý den na chleba. Je třeba brát tyhle věci reálně.

druhá třetina, jdu fandit. beer
smokin

...bože co furt polemizuješ, říkám všechno, když překročím rychlost a chytěj mě, vím že jsem něco posral a můžu si za to sám, řeknu si že jsem kokot že jsem se nechal chytit a to je tak všechno; stejně je to u parkování pochopitelně
...uvědomuju si kde žiju, neboj, v bordelu a překvapuje mě, že svým přístupem jak ho tady prezentuješ, ač bys z povahy svýho povolání neměl, na to sereš
...že by lidi neměli co žrát? to je asi blbost, dej mu 3x za stejnou věc flastr a počtvrtý to neudělá a když jo, je debil a nemá právo jíst bigsmile

ps: nesmí se ale stávat, že se někomu měří rozdílným metrem sick což je na další výživnou debatu

pps: věř, že by lidi na vás tolik nehudrali, kdyby jste ty pro vás podružný věci tak benevolentně nepřehlíželi ...tím pádem by jste měli všude pořádek a o měření by se tak nepolemizovalo

----------------------------------
Co se mého povolání týče, tak si myslím, že dělám víc, než jen za každou cenu rýžovat pro město kroupy za všechny přestupky na které narazím. Jestli se něčemu jako je lidský přstup říká sraní na to, tak budiž, ale prvně si to na pár let prubni, dostaň se trochu do obrazu, o čem tahle práce je a pak hodnoť. Všichni tady na to koukáte z jedné strany, a to moralizování je sice krásné, ale realita je opravdu někde jinde. Nežijeme v pohádce.

ps: rozdílný metr byl, je a bude... a ne jen u policie, ale máš to tak všude... a můžeš se proti tomu ohrazovat jak chceš, v tom se pochybuju někdy něco změní...

-to neznamená, že nemáš pravdu a já s tebou plně souhlasím, jen jsem realista

pps: lidi budou hudrat vždycky... zvlášť národ český je národ hudrlantů... a vždycky si najdou něco, na co hudrat... smokin
---------------------------------

to polemozování si neber nijak osobně, beru to tu forum jako diskuzi a chápu, že jsem tu v těžké opozici, ale stejně tak vím, že i když mám odlišný názor, tak jsou tu dospělí jedinci, kteří si zanadávají, ale ví, že chleba z toho levnější nebude... a já nemám zapotřebí nikoho obracet na svou stranu, jen říkám svůj názor, a to názor někoho, kdo to zná i z druhé strany...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
bery (Člen)
09.05.2011 19:39:01
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:
bery psal:
osiris psal:


...nedělej ze mě vola, proč by se to asi nemělo vztahovat na všechno?
...bavíme se o tom, že píšeš něco o benevolenci a že by přestupci nadávali, to je pak práce a složka úplně k hovnu

a to je právě vono. MPíci jsou jen banda buzerantů a mám je rád jak vosinu v prdeli.  kdyby meli stejnej metr tak maj respekt. ano, v něčem pomůžou, ale převažuje buzerace slušnejch lidí a to se nebavím o rychlosti sick

A jsme doma, dělají svou práci, buzerujou slušný lidi, nedělají, serou na to... A to je pořád dokola bigsmile Bery, taky bych ti mohl říct, že máš v hlavě nasráno za ty buzeranty, ale bohužel jsem zapráskanej heterák a doma mám hodně solidní kočku, tak se na tvou úroveň nesnížím... bigsmilesmokin

já se s tebou nemám potřebu srovnávat. jen kdyby jsi si to po sobě přečetl, tak zjistíš ja si protiřečíš a v podstatě jen blahořečíš jak jsou empíci svatý. a můj názor byl, je a bude pořád stejný ass


momentalně zavostalej
bery (Člen)
09.05.2011 19:44:55
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

jo, jestli si si všiml, tak jsem nepsal nic o jednotlivých lidech, ale o "souboru"


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
09.05.2011 22:22:40
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

bery psal:

jo, jestli si si všiml, tak jsem nepsal nic o jednotlivých lidech, ale o "souboru"

hážeš všechny do jednoho pytle.. to není argument, to je zoufalé... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
SLUGI (Člen)
11.05.2011 09:30:43
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

honza7 psal:
SLUGI psal:

Nejlepší by bylo,kdyby kámoš cáloval.Protože když kráká a zaparkuje na fleku,který si někdo platí,tak ať platípussy
Kdyby si cáloval za flek na parkování a nějakej vocas Ti tam zaparkoval,tak by jsi určitě uvítal někoho kdo ti ho uvolní,nebo alspoň potrestá pussy která tam překážífuck

... kdybych cáloval za flek, byl tejden na dovolené (jako majitel onoho místa) a někdo by mě tam v tu dobu na chvílu zaparkoval moto bylo by mě to vcelku jedno  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ice (Člen)
11.05.2011 19:53:06
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

no, mu to holt jedno nebylo...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
MaraKM (Člen)
11.05.2011 21:08:05
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

To je právě to... u nás na ulici bývali auta vždy co pamatuji, ale stejně tak bylo vždy fůra místo pro děcka a bylo si kde hrát... za posledních cca 10let se počet aut tak zvýšil, že to byla hrůza (je to navíc jednosměrka, takže na jedné straně se parkuje a na druhé jezdí) + tam začali parkovat "občané tmavší pleti" bydlící v nedalekém paneláku (tam totiž nemají místo UŽ díky těm svým křápům a město jich tam vystěhovalo několik rodin)... Vyřešili jsme to předloni tak, že se "sesbírali" všechna ZTP v ulici, město nám to povolilo, načmáraly se místečka, umístili cedule kde jedno místo má 2 možná auta povolena k parkování a je klid bigsmile

No a sousedi si to hlídaj, protože vědí kdo s čím jezdí a popř taky volaj.... jednou jsem dojel s novým mamčiným autem a taky už se po tom dívali - naštěstí nejsou tam lidi až tak akční a já jsem byl střídavě před barákem tak se mě zeptali, jestli nevím čí to je a bylo to v cajku good

Tak se vůbec nedivím člověku, kterej za to popř platí nehorázný tisíce za rok...
PS: já když nestojím u motorky nebo nejsem na dohled tak ji dávám nějak bokem a ideálně kurtuji ke sloupům atd


Nic lidského mi není cizí
SLUGI (Člen)
12.05.2011 11:24:37
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Ice psal:

no, mu to holt jedno nebylo...

... mu to jedno bylo, ale důchodcům věčně hlídkujícím v oknech za záclonama ne evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ice (Člen)
12.05.2011 18:34:31
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

tak aktivní důchodci jsou příběh sám o sobě... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Sandman (Člen)
14.05.2011 22:08:18
Offline

Re: Tak vrátili měšťákům měření bez značek

Problém je v tom, že policajti mají v rámci směny aj povinnost, že musí mít určitý minimální počet pokutovaných lidí - rychlost, špatné parkování atd. No a když to nesplní, tak je nadřízení buzerujou, že nesplnili normu. Takže potom oni musejí vybírat hříšníky, a jaký je jednodušší způsob, než si za nějakým bukem počíhat? Buzerujou je seshora, pak oni zákonitě buzerujou ty ostatní. Samo, najde se pussy co tě bude stavět a kontrolovat ti povinnou výbavu, ale znám několik lidí, co u policie makají nebo makali a také jsou nasraní,  jak je to tam vedené. Každopádně když už měřím rychlost, tak měřím, neschovávám sefuck


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr