Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Převod šestka

Skopi (Nový člen)
05.05.2011 20:35:41
Offline

Převod šestka

Ahoj chlapi,
chci tu svojí půlku napřevodovat krapet do síly, ať čtu jak čtu tak nenalézám odpověď. Zajímá mě z čeho jde na 6tku zadní rozeta s 50 zubama. Popřípadě když bych dal menší přední kolečko o zub jestli to nebude likvidovat řetěz, jelikož z motoretezy.cz jsem dostal odpověď že se řetěz může lámat.

KOVAL (Člen)
05.05.2011 21:57:51
Offline

Re: Převod šestka

nevim jak by se mněl lámat řetěz ale jezdil jsem i 13zubový kolečko který mám  na gixeru takže v tom nevidim problém,rozeta mi jedna visí v dílně myslim že nová a má snad 52 zubů nebo kolik,jinak najdi na netu nebo ještě líp v krámě tištěnej katalog rozet s okotovanejma  rozměrama a polde toho hledej tu rozetu,já to tak dělam,třeba zjistíš jako já že tam bude pasovat z nějaký stoletý kawy nebo podobnýho verku..

tomasNJ (Člen)
05.05.2011 22:32:30
Offline

Re: Převod šestka

jak piše koval...
rozměry a  hledat...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
05.05.2011 22:48:11
Offline

Re: Převod šestka

no nicméně 1 zup vepředu jsou 3 zuby vzadu...
takže 14 zubama na ppastorku nic nezkazíš, a dostaneš se cca na těch 50 zubů vzadu...good

tu katalog rozetgood
http://www.jtsprockets.com/52.0.html?&a … 714&p=


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Sucre (Člen)
06.05.2011 13:47:08
Offline

Re: Převod šestka

Pak dej vědět jak to jede, celkem by mě to zajímalo :)

Skopi (Nový člen)
06.05.2011 21:08:34
Offline

Re: Převod šestka

Takže ortel, bude o zub menší kolečkogood To že bude kecat tachometr oželím jen si podle GPS zjistím kolik tam musím mít abych nevadil v daných situacích orgánům Čr

Skopi (Nový člen)
12.05.2011 19:54:18
Offline

Re: Převod šestka

Takže jsem pořídil o zub menší kolečko good Tachometr kecá asi tak, že když jedu 50 tak ukazuje 60 takže ok smokin . Co se týče jízdních vlastností je znát nárust na zátahu, motor se lépe rozmotává od středních otáček. Já jsem tedy spokojen. beer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr