Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

PKFOX (Člen)
06.05.2011 19:01:08
Offline

Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

Mám prosbu po dlouhé době jsem si koupila plnou nádrž doteď jsem jezdila skoro s prázdnou popojížděčka.Najednou mi přijde motka taková divná neklidná,až nepříjemná nesetkal se s tím někdo z vás.Se skoro prázdou je to v poho jede klidně rovně nevím jak to popsat...
Díky za radyhelp


Jedině N, žádné S nic takového.Chci ten vítr cítit.Skaři vynechte ty keci..... bla bla bla.
Koldan (Člen)
06.05.2011 20:55:28
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

jedině,že by jsi vnímala přelévání benzínu v nádrži, přece jen je to nějaké to kilo navíc a jestli si lehčí váha, zvykneš si


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
06.05.2011 21:39:19
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

Koldan psal:

jedině,že by jsi vnímala přelévání benzínu v nádrži, přece jen je to nějaké to kilo navíc a jestli si lehčí váha, zvykneš si

to wogo to se mi stává při cestě z hospody surprised..ted už vim ,proč mám dycky tak vrávoravej krok


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
faitík (Člen)
07.05.2011 08:30:11
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

hlemejzd999 psal:
Koldan psal:

jedině,že by jsi vnímala přelévání benzínu v nádrži, přece jen je to nějaké to kilo navíc a jestli si lehčí váha, zvykneš si

to wogo to se mi stává při cestě z hospody surprised..ted už vim ,proč mám dycky tak vrávoravej krok

něco na tom asi budesurprisedbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
MaraKM (Člen)
07.05.2011 09:49:29
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

Já jsem párkrát absolvoval delší trasy s krosnou na zádech (cca 25kg zátěž! - páč tam vozím i takový věci jako řetaz od Magnunu atd bigsmile ) a mám pak podobný pocity.... Musím o dost více brzdit do zatáček a necítím se občas tak jistý jak bych měl.... Pak batoh schodím a jedu se projet "jen tak" a najednou mi to připadá takový super jednoduchy a srandovně lehký good (Tady to bude ale i lehčí ovladatelností mého těla)


Nic lidského mi není cizí
Ondráš (Člen)
07.05.2011 11:09:36
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

hlemejzd999 psal:

to wogo to se mi stává při cestě z hospody surprised..ted už vim ,proč mám dycky tak vrávoravej krok

Hale, ale ono taky záleží na oktanech, resp. voltech... Když si dáš půl litru 4-5 oktanového, tak je to něco jiného, než když tak hopneš půl litru kořalky.

Kořalka = 38.5% a více.
Zelená neni kořalka.
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PKFOX (Člen)
08.05.2011 08:14:27
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

Tak jsem na to  přišla jsem blondýnasmile1
Stačilo dofouknout  gumy a je vyřešíno.


Jedině N, žádné S nic takového.Chci ten vítr cítit.Skaři vynechte ty keci..... bla bla bla.
Zdenda (Člen)
08.05.2011 08:28:34
Offline

Re: Plná nádrž,skoro prázdná nádrž

smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr