Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Kam do Itálie?

Petan (Člen)
08.05.2011 23:11:27
Offline

Kam do Itálie?

Zdravím všechny,chystám se s batůžkem na víkend do Itošky k moři,jen tak na otočku,nemáte někdo nějaký tip někde na začátku?Je možné tam přešspat i ve stanu?idontknow

Petr J. (Člen)
09.05.2011 08:36:27
Offline

Re: Kam do Itálie?

Než na otočku k moři, je lepší na Gardu a projet okolní sedla...

Luk (Člen)
09.05.2011 09:32:09
Offline

Re: Kam do Itálie?

presnegood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Loser (Administrator)
09.05.2011 10:03:36
Offline

Re: Kam do Itálie?

do Italie nejezdi ani na otocku.
Italii proste nebrat badbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2011 10:20:26
Offline

Re: Kam do Itálie?

jediná co se mi v itálii mooooooc líbílo tak je dálnice A7 na Janov..zvláť posledních asi 50 km před Janovem je takovej Brněskej drom bez bezpečnostních zón..fakt nářez svezení bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
MaraKM (Člen)
09.05.2011 10:48:43
Offline

Re: Kam do Itálie?

No přiznám se, že mě v Itálii na cestách fascinují vždy a znovu 2 věci: 1. To že jejich policajti mají lamba apod. a 2. rostlé stromy uprostřed dálnice kousek od Padovy myslím (vím, že když jedu okolo Benátek do Verony, tak se tam vždycky někde objeví) good


Nic lidského mi není cizí
Jarken (Člen)
09.05.2011 12:40:33
Offline

Re: Kam do Itálie?

Okolí Lago di Garda, nebo Lombardie, nebo okolí Trenta obecně, případně dál na západ k Bormiu přes Meran... moře jebat bad sick !! Níže než na pomyslnou úroveň města Riva del Garda nejezdit headshake no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
09.05.2011 14:57:40
Offline

Re: Kam do Itálie?

...a mě se líbilo f Kalábriji...nigde nigdo, pláže enem pro sebe, vegetgood ...ale je to daleko a jen po hájwejismile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
09.05.2011 18:41:19
Offline

Re: Kam do Itálie?

Filous psal:

...a mě se líbilo f Kalábriji...nigde nigdo, pláže enem pro sebe, vegetgood ...ale je to daleko a jen po hájwejismile2

Teď tam bude plno jezděj tam Lybijci.bigsmile

Filous (Člen)
10.05.2011 08:24:34
Offline

Re: Kam do Itálie?

Michal Dk psal:
Filous psal:

...a mě se líbilo f Kalábriji...nigde nigdo, pláže enem pro sebe, vegetgood ...ale je to daleko a jen po hájwejismile2

Teď tam bude plno jezděj tam Lybijci.bigsmile

...ty uš tam byli před lety...ale dyš máš sebou hlídacího árijskýho psa, tag se nejni čoho bát, negr ryl drškou f písku dva metry, aš mi ho bylo líto, ale čuba po nich šla jag fsteklá, asi jí nevoněli nebo cosurprised
...tady vyčkává v zákopu na kořist:

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_p1010290.jpg

[/IMG]

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
10.05.2011 08:59:00
Offline

Re: Kam do Itálie?

bigsmilebigsmilebigsmile šikovná a dobře vychovaná holkagoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mirek D (Člen)
10.05.2011 10:06:44
Offline

Re: Kam do Itálie?

evilNech mladou doma a ani nemusíš dojet k móřu... . Dáš si Gardu, hory, nějakou místní paní na přespání a přijedeš dom spokojenej parchant... . evil


Autobus je taky Suzuki... .
VikecB12 (Člen)
10.05.2011 14:06:36
Offline

Re: Kam do Itálie?

K.a.s.y.m. psal:

jediná co se mi v itálii mooooooc líbílo tak je dálnice A7 na Janov..zvláť posledních asi 50 km před Janovem je takovej Brněskej drom bez bezpečnostních zón..fakt nářez svezení bigsmile

Jo,na tu dálnicu sem taky čučel jak piča,a v moment,kdy sem na dálnici brousil boty a stupačky sem se jenom chlámal do helmygood Ale kreš by tam byl asi osudnej,protože se rychlost motala furt 150-230sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.05.2011 14:27:41
Offline

Re: Kam do Itálie?

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jediná co se mi v itálii mooooooc líbílo tak je dálnice A7 na Janov..zvláť posledních asi 50 km před Janovem je takovej Brněskej drom bez bezpečnostních zón..fakt nářez svezení bigsmile

Jo,na tu dálnicu sem taky čučel jak piča,a v moment,kdy sem na dálnici brousil boty a stupačky sem se jenom chlámal do helmygood Ale kreš by tam byl asi osudnej,protože se rychlost motala furt 150-230sick

to asi jo..všude hned svodidla a kvanta aut,ale místní to moc neřešili..lítali tam na mašinách jak pussy bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
10.05.2011 14:41:05
Offline

Re: Kam do Itálie?

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jediná co se mi v itálii mooooooc líbílo tak je dálnice A7 na Janov..zvláť posledních asi 50 km před Janovem je takovej Brněskej drom bez bezpečnostních zón..fakt nářez svezení bigsmile

Jo,na tu dálnicu sem taky čučel jak piča,a v moment,kdy sem na dálnici brousil boty a stupačky sem se jenom chlámal do helmygood Ale kreš by tam byl asi osudnej,protože se rychlost motala furt 150-230sick

to s tebou souhlasim... když sme pak zastavili a ohledávali své krásné kulaté a zežmolkované gumy, včetně varadera a na ksichtech rohlíky od ucha k uchu, nemělo to chybu... ale ty kamený zídky kolem mě krapet děsili, ale zas to byl fajnej adrenalín goodgoodsmile1smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Michal Dk (Člen)
10.05.2011 15:29:00
Offline

Re: Kam do Itálie?

Filous psal:
Michal Dk psal:
Filous psal:

...a mě se líbilo f Kalábriji...nigde nigdo, pláže enem pro sebe, vegetgood ...ale je to daleko a jen po hájwejismile2

Teď tam bude plno jezděj tam Lybijci.bigsmile

...ty uš tam byli před lety...ale dyš máš sebou hlídacího árijskýho psa, tag se nejni čoho bát, negr ryl drškou f písku dva metry, aš mi ho bylo líto, ale čuba po nich šla jag fsteklá, asi jí nevoněli nebo cosurprised
...tady vyčkává v zákopu na kořist:
..no jo tak to se nedivim takováhle,,bestie"bigsmile to sou tmavý v pozorubigsmile Musí se jí ale blbě chodit v písku chyběj jí jedny pantofle.bigsmile
[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010290.jpg[/IMG]

bigsmile

jura (Člen)
12.05.2011 17:02:05
Offline

Re: Kam do Itálie?

Toskansko,taky gutgood


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Rum-cajs (Člen)
17.05.2011 17:09:10
Offline

Re: Kam do Itálie?

kdybys to mel po ceste dovolil bych si doporucit nastevu v Bologni u Ducati (treba objednat dopredu) a pak silnici SP65/SS65 na jih do Barberino di Mugello

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr