Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Letos nejni masofka?

karlos100 (Člen)
13.05.2011 11:49:40
Offline

Re: Letos nejni masofka?

hlemejzd999 psal:

to máte s těch masovek idontknow...kdy se dá vožrat  jentak nezávazně ? ...máme dvorek tak na 20 lidí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

stojících,ležících,zvracejících????
upřesnibigsmile
vejde se tam k nim i gril a sud?????


...a bude hůř!
Kukii (Člen)
13.05.2011 12:14:39
Offline

Re: Letos nejni masofka?

to hlemejžd: k mamině by se toho mohlo vejít daleko víc, ale právě zasela novej trávník, tak musíme chvilku počkat... good bysme mohli tam na vyskočině cosi uspořádat, spaní ve stanech, blít do rybníka, pisoár za hasičárnou, bobiky na záchod, ale dávat pozor na kocoura bigsmile to by šlo


Život je boj-mašina je nej!!!
inkvizitorr (Administrator)
13.05.2011 12:16:49
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Filous psal:

jestli do tý žumpy padnul i Husky s trikama nebo Dolínek se žrádlem se můžu jen domnívat, ale vzhledem k předpokládaný účasti a finální návštěvě se to dá předpokládat...ale jak řikám, to se můžu jen domnívat...abych to shrnul, je jasný, že to nebyla z určitýho úhlu moc povedená akce, ale myslim, že si Inkviz zaslouží aspoň nějakou poklonu, když už za nic jinýho , tak aspoň za snahu něco pro nás udělat...a to že by na tom něco vydělal, pokud by se to povedlo??? ...no a co???...vždyť kolem toho celýho bylo dost starostí a času a nikdo přeci nemůže čekat, že by to dělal zadarmo nebo aspoň já bych to nečekal...(

ad houska: žumpa začala tim, že sem mu přes svojí firmu zcela bez jediný koruny zisku na celý transakci vytáhnul sponzorskej dar kterej si von domluvil pod záštitou konání týhle akce z dvou firem v celkový sumě myslim 30.000kč zdaněnejch, tj nějakejch lehce pod 40 kerý dostal keš na výrobu triček, kolik toho pak prodal a pod fakt netušim, předal sem mu celý know-how bandit merchandise jde to zcela mimo mě, sou prostě věci na kerejch vyděláš a na kerejch ne, co se dolínka týče, tam je mi to líto smile2


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
13.05.2011 12:21:43
Offline

Re: Letos nejni masofka?

osiris psal:

inkvizoj: možná si teď naseru do svýho vlastního hnízda, ale myslím, že jsi to teď michale kapku přeťáp dost neadekvátní reakcej smile2
...vím, koval tě nazval zmrdem, což taky přestřelil a nemusel, ale teď už je to i na mě moc bad

...mám nápad, zkusím to vokaučovat aby jste si toho panáka ještě spolu byli schopný někdy dát a to si pak dám rád s váma

ps: mám chuť celý tohle vlákno smazat, a to i přes to, že to tady běžně neděláme

nevidim jedinej důvod něco mazat, pokud nechceš aby to na fóru bylo, nezačínej s tim. pokud budeš řešit trable svý sousedky ty sám za sebe někde na nějakým fóru, musíš počítat i s reakcí na svý nesmyslný kecy. podívej se co o mě v těch prvních příspěvcích napsal... příde ti to normální???


doba je temná...
Broky (Člen)
13.05.2011 12:25:56
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Kukii psal:

to hlemejžd: k mamině by se toho mohlo vejít daleko víc, ale právě zasela novej trávník, tak musíme chvilku počkat... good bysme mohli tam na vyskočině cosi uspořádat, spaní ve stanech, blít do rybníka, pisoár za hasičárnou, bobiky na záchod, ale dávat pozor na kocoura bigsmile to by šlo

sem pro udělat něco na Vyskočiněgood,...musíš pořádně hnojit trávník nejlíp ass at je to co nejspis bigsmilebigsmilebigsmile


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2011 12:44:40
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Kukii psal:

to hlemejžd: k mamině by se toho mohlo vejít daleko víc, ale právě zasela novej trávník, tak musíme chvilku počkat... good bysme mohli tam na vyskočině cosi uspořádat, spaní ve stanech, blít do rybníka, pisoár za hasičárnou, bobiky na záchod, ale dávat pozor na kocoura bigsmile to by šlo

myslíš ,že dokážou na tolik zásobit hospodu??bigsmilebigsmile za ty prachy co to tam stojí by jsme na plazivýho a sick byli uplně všichni bigsmilebigsmilegoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
13.05.2011 13:01:13
Offline

Re: Letos nejni masofka?

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:

to hlemejžd: k mamině by se toho mohlo vejít daleko víc, ale právě zasela novej trávník, tak musíme chvilku počkat... good bysme mohli tam na vyskočině cosi uspořádat, spaní ve stanech, blít do rybníka, pisoár za hasičárnou, bobiky na záchod, ale dávat pozor na kocoura bigsmile to by šlo

myslíš ,že dokážou na tolik zásobit hospodu??bigsmilebigsmile za ty prachy co to tam stojí by jsme na plazivýho a sick byli uplně všichni bigsmilebigsmilegoodgood

no to by se muselo odšéfovat.. jinač u nás velkej panák všeho 20,- pivo 17,- točí se myslim kozel a ještě něco... krapet podražili.. už to nejni pívo za 12, ale co ožrat se tam dá i za stovku bigsmilebigsmile ale fakt máme čerstvě zaseto, takže ještě chvíli počkat a hlavně bych musela psychicky připravit maminku bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
13.05.2011 13:09:37
Offline

Re: Letos nejni masofka?

inkvizitorr psal:
osiris psal:

inkvizoj: možná si teď naseru do svýho vlastního hnízda, ale myslím, že jsi to teď michale kapku přeťáp dost neadekvátní reakcej smile2
...vím, koval tě nazval zmrdem, což taky přestřelil a nemusel, ale teď už je to i na mě moc bad

...mám nápad, zkusím to vokaučovat aby jste si toho panáka ještě spolu byli schopný někdy dát a to si pak dám rád s váma

ps: mám chuť celý tohle vlákno smazat, a to i přes to, že to tady běžně neděláme

nevidim jedinej důvod něco mazat, pokud nechceš aby to na fóru bylo, nezačínej s tim. pokud budeš řešit trable svý sousedky ty sám za sebe někde na nějakým fóru, musíš počítat i s reakcí na svý nesmyslný kecy. podívej se co o mě v těch prvních příspěvcích napsal... příde ti to normální???

...samozřejmě že to taky přepísk (určitě v tom příspěvku co v něm začali lítat zmrdi), a to jsem taky psal, ale tahat to až takhle do extrémů mi příjde už trošku kách; jistě má každej z nás nějaký větší či menší kostlivce ve skříni, volil bych ale obezřetnějc, co na koho tahat a čím osočovat, ovšem jestli máš důkazy, držím hubu

...já bych asi reagoval tak jako ty jen po to vysvětlení situace, pak už bych asi napsal jen že je vocas že jí (sousedce) skočil na špek (jestli to tak je) a ať tu píču která ho do toho namočila pozdravuje (jsme ale každej jinej, koneckonců je to dobře a má to tak bejt, na co by byla plná prdel klonů)

...je jasný, že vostatní vohnouti mimo vás dvou se tím bavěj


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
13.05.2011 14:01:00
Offline

Re: Letos nejni masofka?

No Vosirisoj ja se teda nijak moc nebavim a spis me to mrzi.
Jednoho znam po telefonu skrze vejfuky a z hor. Druhyho vot píva a ze sousedstvi.
Jen bych teda s humorem podotknul, ze Inkvizoj je taky ten vesnickej balik bigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
bery (Člen)
13.05.2011 17:20:12
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Rum-cajs psal:

jako totalni outsider nechci hodnotit svar, bo o tom vim prd, jen me mrzi vetsi nez mala davka demagogie v argumentaci hlavnich zucastnenejch... chapu ze videj oba rude, ale stejne...

ale hlavne bych se rad ohradil proti stereotypu prazaci=kurvy/vesnicani=poctivci...

jsem prazak, nikdy jsem nikomu nic nedluzil, ani jsem nikoho neojebal a svete div se, mam i par takovej kamaradu prazaku... pak taky znam par excelentnich svini z mensich mest a vesnic, ale sumasumarum, si myslim, ze statisticky bude vsude stejnej vyskyt smejdu a cestnejch lidi...

tohle je přeci ve sporu asi to nejméně podstatné headshake
neznám jádro pudla a proto do toho nevstupuji a nesoudím, ale jestli si někdo myslí (nebo myslel), že je to kradená věc tak proč to nevrátil a nebo bral? a ted to vynese na povrch? surprised
na druhou stranu poznámka o nakupování motorek, aut, atd taky nebyla vhodná poznámka smile2
a sprostá slova? to je tady přeci normální. a omlouvat se za to mi přijde komické idontknow


momentalně zavostalej
Banditatom (Člen)
13.05.2011 18:31:53
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Kukii psal:

to hlemejžd: k mamině by se toho mohlo vejít daleko víc, ale právě zasela novej trávník, tak musíme chvilku počkat... good bysme mohli tam na vyskočině cosi uspořádat, spaní ve stanech, blít do rybníka, pisoár za hasičárnou, bobiky na záchod, ale dávat pozor na kocoura bigsmile to by šlo

neboj trávníček by ti zorala kupa sviníevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Borák (Člen)
13.05.2011 22:42:01
Offline

Re: Letos nejni masofka?

já to nekomentuju
mám svejch starostí dost
voba wopičáky považuju za svý kámoše


...nikdo nevojebe Ježíše...
bobule (Člen)
14.05.2011 09:41:16
Offline

Re: Letos nejni masofka?

myslim že nemazat, moje sympatie se ani k jednomu neměněj, je to jejich boj, když sem potřeboval vejfuck Koval byl ochotnej a dovez, když sem potřeboval gumy, hadry nebo dovézt bajk tak byl Michal taky vždycky vochotnej, takže s vobouma si rád dám brčko a panákagood


to jebu
VikecB12 (Člen)
14.05.2011 20:18:58
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Kucí,to že se špína pere veřejně,je dobře,protože pokud si tady s pičolidima hrajeme na jednu velkou rodinu,tak by bylo dobrý vědět aji to,co se kde nepovedlo. To s Krucipuskama mě mrzí,nerad bych,abych se musel bát si vzít na nějakej jejich koncert pičotriko,že si mě jako Hajíček votchytne někde u hajzlů a dostanu do řepy za nějakou našu párty grátisidontknowbigsmile Voba šuliny co se do sebe pustili sem poznal vosobně,voba sou gut a bylo by blbý,aby Koval vodešel trucovatsmile2
Trošku se to ale zvrtává tím,že se tady zefšeho dělá kšeft a snaží se tady zhodnotit aji hovno kerý někdo nableje a pak hold dojde čas vod času ke sporu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bobule (Člen)
15.05.2011 11:37:10
Offline

Re: Letos nejni masofka?

VikecB12 psal:

Kucí,to že se špína pere veřejně,je dobře,protože pokud si tady s pičolidima hrajeme na jednu velkou rodinu,tak by bylo dobrý vědět aji to,co se kde nepovedlo. To s Krucipuskama mě mrzí,nerad bych,abych se musel bát si vzít na nějakej jejich koncert pičotriko,že si mě jako Hajíček votchytne někde u hajzlů a dostanu do řepy za nějakou našu párty grátisidontknowbigsmile Voba šuliny co se do sebe pustili sem poznal vosobně,voba sou gut a bylo by blbý,aby Koval vodešel trucovatsmile2
Trošku se to ale zvrtává tím,že se tady zefšeho dělá kšeft a snaží se tady zhodnotit aji hovno kerý někdo nableje a pak hold dojde čas vod času ke sporu.

prodám svoje hovno, chceš?bigsmile


to jebu
Banditatom (Člen)
15.05.2011 11:57:25
Offline

Re: Letos nejni masofka?

bobule psal:
VikecB12 psal:

Kucí,to že se špína pere veřejně,je dobře,protože pokud si tady s pičolidima hrajeme na jednu velkou rodinu,tak by bylo dobrý vědět aji to,co se kde nepovedlo. To s Krucipuskama mě mrzí,nerad bych,abych se musel bát si vzít na nějakej jejich koncert pičotriko,že si mě jako Hajíček votchytne někde u hajzlů a dostanu do řepy za nějakou našu párty grátisidontknowbigsmile Voba šuliny co se do sebe pustili sem poznal vosobně,voba sou gut a bylo by blbý,aby Koval vodešel trucovatsmile2
Trošku se to ale zvrtává tím,že se tady zefšeho dělá kšeft a snaží se tady zhodnotit aji hovno kerý někdo nableje a pak hold dojde čas vod času ke sporu.

prodám svoje hovno, chceš?bigsmile

houby prodám 2 za cenu jednohoevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
15.05.2011 12:09:50
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Škoda že se nemohu zapojit, bo za podobný vlákno o tom ce se stává z Banditstránek a díky reakci "business komiků" jsem si dal dobrovolně banbigsmile


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
15.05.2011 12:13:10
Offline

Re: Letos nejni masofka?

bobule psal:
VikecB12 psal:

Kucí,to že se špína pere veřejně,je dobře,protože pokud si tady s pičolidima hrajeme na jednu velkou rodinu,tak by bylo dobrý vědět aji to,co se kde nepovedlo. To s Krucipuskama mě mrzí,nerad bych,abych se musel bát si vzít na nějakej jejich koncert pičotriko,že si mě jako Hajíček votchytne někde u hajzlů a dostanu do řepy za nějakou našu párty grátisidontknowbigsmile Voba šuliny co se do sebe pustili sem poznal vosobně,voba sou gut a bylo by blbý,aby Koval vodešel trucovatsmile2
Trošku se to ale zvrtává tím,že se tady zefšeho dělá kšeft a snaží se tady zhodnotit aji hovno kerý někdo nableje a pak hold dojde čas vod času ke sporu.

prodám svoje hovno, chceš?bigsmile

jestli ho nasereš do památečního hrnečku s logem suzuki bandit, půjde jistě na dračkubigsmile

PALOUS (Člen)
15.05.2011 12:25:19
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Lihy psal:
bobule psal:
VikecB12 psal:

Kucí,to že se špína pere veřejně,je dobře,protože pokud si tady s pičolidima hrajeme na jednu velkou rodinu,tak by bylo dobrý vědět aji to,co se kde nepovedlo. To s Krucipuskama mě mrzí,nerad bych,abych se musel bát si vzít na nějakej jejich koncert pičotriko,že si mě jako Hajíček votchytne někde u hajzlů a dostanu do řepy za nějakou našu párty grátisidontknowbigsmile Voba šuliny co se do sebe pustili sem poznal vosobně,voba sou gut a bylo by blbý,aby Koval vodešel trucovatsmile2
Trošku se to ale zvrtává tím,že se tady zefšeho dělá kšeft a snaží se tady zhodnotit aji hovno kerý někdo nableje a pak hold dojde čas vod času ke sporu.

prodám svoje hovno, chceš?bigsmile

jestli ho nasereš do památečního hrnečku s logem suzuki bandit, půjde jistě na dračkubigsmile

nechceš to začít vyrábět?jeden bych vzalgoodale hovno ze silikonusmokin


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
15.05.2011 12:29:12
Offline

Re: Letos nejni masofka?

PALOUS psal:
Lihy psal:
bobule psal:


prodám svoje hovno, chceš?bigsmile

jestli ho nasereš do památečního hrnečku s logem suzuki bandit, půjde jistě na dračkubigsmile

nechceš to začít vyrábět?jeden bych vzalgoodale hovno ze silikonusmokin

ci fix zašrouboval jsi mě červa do hlavyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenák (Člen)
15.05.2011 20:40:36
Offline

Re: Letos nejni masofka?

Emoce...
znám oba, o kauzach nevím nic.
Sem pro panáka a nemazaní historie.

Kovala mám raději neb měl autobus a vlastně kvůli němu sem ho koupil.
Kovale kurva nevodcházej, příběhy s pionýrkama by tu chyběli a stejnak se nic nevyřeší.
goodsmile1

Pokud to zabalíš denně založím nové vlákno " Kovalův návrat" bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr