Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Honda VTR - první dojmy

jedla (Člen)
23.03.2007 08:30:27
Offline

Honda VTR - první dojmy

Pravověrným bandiťákům: zakrýjte si oči nebo opusťte téma
Všem ostatním: Jak už jsem vám jednou psal,prodal jsem B12 a koupil jsem VTR fire storm a tak vám tady píšu pár poznatků.
Motorka je to pěkná, ale to byl bandit taky.
Je na ní trošku horší posezení, než na B12, ale zato ježdění zatáček a celkové jízdní vlastnosti mi příjdou lepší než na B, asi je to dáno vahou, nižší výškou motorky a celkovým posezem.
Při jízdě ve městě měl navrch bandit, hlavně díky menšímu poloměru otáčení.
Výkon motoru je srovnatelný s B12, ale spotřeba narostla asi o litr.
Max. rychlost kolem 260 (na banditu jsem jel nejvíc 255km/h) ale možná že z ní časem dostanu i víc.
Výhodou a hlavním důvodem výměny byly kapoty, bo mě už sralo jak na mě na naháči fouká a nepomohl ani štítek.
A pocity??cítím se víc jako frajer, protože motorka vypadá celkem jako žihadlo.
Tož tak chlapci,pěkný den.good


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Kelly01 (Člen)
23.03.2007 09:00:49
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Tak ses namasíroval..

Ale zas taková pecka to nenísmile1


God Save The Queen!
jedla (Člen)
23.03.2007 09:07:32
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

říkám že to zase až takový letadlo není, ale potom co se mi u hradce( ta nehoda pěti lidí v oktávce) zabili dva kámoši sem si uvědomil, že bude lepší se držet trošku víc při zemiidontknow


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
PALOUS (Člen)
23.03.2007 09:26:56
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Nechápu co má ochtávka společnýho s hondouidontknowprostě si se chtěl pochlubit nogoodtak si to užijbigsmile


Jebat motorky :-)
Petr J. (Člen)
23.03.2007 09:29:20
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

A jak to seká trávu trávu? Naše Honda má i koš na sběr, co ta Tvoje?

jedla (Člen)
23.03.2007 09:30:19
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

společnýho nemá nic, jen jsem tim chtěl říct, že není vždycky nejlepší mít tu nejrychlejší motorku. a že mi vlastně to VTR svým výkonem a jízdníma vlastnostma sedlo přesně na míru
good


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
jedla (Člen)
23.03.2007 09:32:29
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

co se týká sekání, mám skvělé zkušenosti s banditem. U hlučína jsem posekal v příkopu asi 30 m kopřiv( díky bohu že tam byly, působily jako skvělý spomalovač)
akorát že jsem třeba čekal od správy silnic děkovný dopis, že jsem jim ubral práci a ono nicsmile2


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
losmiros (Člen)
23.03.2007 09:59:32
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

jako Bandit je Bandit pussy

ale VTR se mi dycky líbilo, moc moc, a na to že se dělá tak dlouho tak je to furt pěkná moto, žádný výstřelky, pěknej zvuk, já rád dvouválce.
všeci nadávají na spotřebu, podle mě když budete tahat za každou mašinu tak budou žrát stejně všechny dost.

Jedla - závidím, užij si ji, ale Bandita bych kvuli tomu neprodalsmile1


on the road
Ondráš (Člen)
23.03.2007 12:07:22
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Jedla - nezávidím, užij si to, bandita bych kvůli sekačce tuplem neprodal.bigsmile To radši naklepu kosu, plivnu na brousek a půjdu kositgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jedla (Člen)
23.03.2007 13:24:50
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

losmiros: je fakt že už se vyrábí nějáký ten pátek a to bez výraznějších změn na designu, takže vypadá furt skvěle a navíc při letmém pohledu neodhadneš rok a vlastně bys to do ní ani neřekl.
Ondřej: no jo chlape, bandit je bandit, ale já měl s tím mým jen problémy a starosti, prostě to chtělo změnu.
Jo a nebuď nasraný, že už si zůstal sám kvítí mezi plevelem, teda spíš mladý mezi... no to zní taky blbě, prostě že jsme byli stejná generacebigsmile


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
SLUGI (Člen)
23.03.2007 14:14:55
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

...a fotku máš kde idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Šurda (Člen)
23.03.2007 18:02:47
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Gratuluju Jedlo, taky šilhám po dvouválci, ale zatím zůstavám u šilhání.
Jak to jede vespod, je tah a zrychlení srovnatelný s B12?
Chci ale určitě naháče. Takže jestli nepůjdu zas do B12, tak to bude SV1000N nebo Raptor. Chtěl bych hravou motku se zátahem zespod. Ale až napřesrok smile2

Kuba B12 (Člen)
23.03.2007 18:17:46
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

sem na tom jel jen kousek   ale zepod to tahá skoro jak bandit. ale víc ne. věř tomu, je to objemem.


honda je honda
VikecB12 (Člen)
23.03.2007 18:53:55
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Taky sem se na tom svezl,nejede to špatně,do ruky to sedne hnedka,ale trochu me sral omezovač,kterej me porád kazil zábavusmile2 Ale jinak dobrá motyka.Prodám B a pudu do dvouvála,ale evropskýho.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mape33 (Člen)
23.03.2007 19:33:27
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

To ze na bandita foukalo jsem taky zjistil
A tak jsem si koupil esko a je po foukani. bandita se asi jen tak nevzdam i kdyz uz jsem se svezl na leccems
smile1smile1


modra je dobra
tomasNJ (Člen)
23.03.2007 19:42:17
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

vikec... tak to má býtgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Rendy (Člen)
23.03.2007 19:46:41
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Zbabělci , zrádci smile2smile2bigsmilebigsmilebigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
tomasNJ (Člen)
23.03.2007 19:53:33
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Rendy (Člen)
23.03.2007 20:03:23
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Na dvouvál kalim bigsmile ale aby jsme mu nezasrali diskuzi o 25kw , přesunuji zde : čistiti a zítra udržbovati , jestli nebude chčijiti - for Fiat good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
VikecB12 (Člen)
23.03.2007 20:08:55
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Bandit me vyhovuje co se motoru týče,už sem si ho vymazlil k obrazu svímu tak me ho bude uplne líto prodat.Možná ještě sezooonu dámbigsmile
Fiat:Ale né raptora,mam v oku duknu 900SS,nebo guzzi V11. Zatím nevím co se me ještě zjeví v hlavěsurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Rendy (Člen)
23.03.2007 20:09:19
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

No jdu na jedno beer samosebou že kulturně goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
tomasNJ (Člen)
23.03.2007 20:21:12
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

vikec:
počítej stím, že 900 ss nepojede tak jak bandit...
má 78 hp

motor dvouventil monster, nad '00 stříkačka...

o guzzi nevím nic


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
23.03.2007 20:29:20
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Fijat: No práve,s toho mám strach.Ted su rozmlsanej béčkempussysmile2
Guzzi na me bude stejně asi porad moc drahá tak fakt nevím.Hlavně nechcu nic hi-tech moderního a ta SS se me jeví jako takovej klasickej sporťák,ale zase si s tím moc nezacestuju.Asi budu potrebovat třetí motykuidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lukyn (Člen)
25.03.2007 19:29:30
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Ted si taky musím trošku přihřát polívčičkusmile1 Bandita jsem před 2 roky taky pustil k vodě kvůli VTRku,ale teď už vím,že Bandit měl něco do sebe,takovej ten prima "křesílkovej" posez mi chybí... Sice nemůžu říct na Firestorma jedno křivý slovo,páč funkuje jako hodinky a není s ním jedinej problém, ale moje další motorka bude určitě zase nahatágood Akorát těch dvou válců se už asi nevzdám,prostě mi ty dva válce úplně vyhovujou pro ježděnígood

jedla (Člen)
26.03.2007 12:01:44
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

sorry, ale přes víkend jsem se nedostal k tomu, abych reagoval na některý vaše názory či dotazy.beer


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
jedla (Člen)
26.03.2007 12:04:52
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Šurda psal:

Gratuluju Jedlo, taky šilhám po dvouválci, ale zatím zůstavám u šilhání.
Jak to jede vespod, je tah a zrychlení srovnatelný s B12?
Chci ale určitě naháče. Takže jestli nepůjdu zas do B12, tak to bude SV1000N nebo Raptor. Chtěl bych hravou motku se zátahem zespod. Ale až napřesrok smile2

No, řekl bych že zátah a výkon je srovnatelný, hlavní rozdíl je v jízdě.VTR víc padne do ruky a je ovladatelnější, hlavně v zatáčkách a při rychlé jízdě.
TO Šurda: asi si to nevybavíš, ale předminulý týden jsem tě potkal v Kateřinkách na Vrchní, jel si s vozíkem, aj sem na tebe mávl, ale asi ti nedocvaklo, kdo to byl.Takový krásný žlytý VTR!!!


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
inkvizitorr (Administrator)
26.03.2007 12:09:56
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

akurát je to napiču do města a obecně na jakýkoliv popojíždění, tam se litrovejm dvouhrnkům moc nelíbíbad


doba je temná...
jedla (Člen)
26.03.2007 15:07:34
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

to inkviz: nezbývá než souhlasit, už nahoře jsem zmínil, že do města byl lepší bandit, ale já jsem kluk z vesnice a do města jezdím na motorce jen balit buchty, jinak volím raději autoidontknow


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Ondráš (Člen)
26.03.2007 15:46:31
Offline

Re: Honda VTR - první dojmy

Auto je dobrý tak na práci...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr