Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Becov n. T. - Karle Varle

vOjTaB6 (Člen)
19.05.2011 10:34:09
Offline

Becov n. T. - Karle Varle

Krusnohorci, japa to tam vypada? Z Marianek pres Mnichov, Becov do Varu? Jel tam nekdo posledni dobou? Vim, ze nad Mariankama frezovali, ale dal sem nebyl...


Bandit rulezz!!!
XJelen (Člen)
19.05.2011 10:40:54
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

helejse z marjánek až nahoru ke golfu totální rekonstrukce povrchu, semafory jednosměrnej provoz, dál standardně domrdaná hrbolatá (od 160 nic necejtíš), mnichov - bečov povrch celkem rychtyk, naposledy kácely stromy někdy minulej měsíc, tak snad je to tam už cajk. Bečov - vary ok standard bez stavebních prací. Z Varů nejlíp co nejrychlej pryč nahoru k německu.
Nejezdim tam, mám lepší trasy u soudruhů v NDR.


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
19.05.2011 10:43:25
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

XJelen psal:

helejse z marjánek až nahoru ke golfu totální rekonstrukce povrchu, semafory jednosměrnej provoz, dál standardně domrdaná hrbolatá (od 160 nic necejtíš), mnichov - bečov povrch celkem rychtyk, naposledy kácely stromy někdy minulej měsíc, tak snad je to tam už cajk. Bečov - vary ok standard bez stavebních prací. Z Varů nejlíp co nejrychlej pryč nahoru k německu.
Nejezdim tam, mám lepší trasy u soudruhů v NDR.

...zrovna jsem mu to chtěl taky napsatbigsmile
bečov-mnichov jsem letos ještě nejel,kauflandový tunéři tam lítaj
o víkendech v plechofkách jak kokoti,takže asi ani nepojedubigsmile
Jelene,co vo víkendu?? neprojedeme se??


...a bude hůř!
vOjTaB6 (Člen)
19.05.2011 10:48:58
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

No chci se tam ject svezt zejtra kolem pul treti, tak abych tam nevletel do nejakejch sracek...

Kauflandovy tuneri? Ty sem tam jeste nepotkal, myslel sem, ze se zatacek bojej a ty jejich kchary s uriznutejma pruzinama ani neutocej takovy zatacky...bigsmile


Bandit rulezz!!!
karlos100 (Člen)
19.05.2011 11:11:43
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

vOjTaB6 psal:

No chci se tam ject svezt zejtra kolem pul treti, tak abych tam nevletel do nejakejch sracek...

Kauflandovy tuneri? Ty sem tam jeste nepotkal, myslel sem, ze se zatacek bojej a ty jejich kchary s uriznutejma pruzinama ani neutocej takovy zatacky...bigsmile

bigsmile to je možný,Vojto,žes je nepotkal..ale radši bych si to bejt tebou nepřál..
zas všední den je nejspíš cajk,mluvim o víkendu.. se zastav u mě na salůnu,
když bys jel vokolo,makám do pětibigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
19.05.2011 13:16:44
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

karlos100 psal:
vOjTaB6 psal:

No chci se tam ject svezt zejtra kolem pul treti, tak abych tam nevletel do nejakejch sracek...

Kauflandovy tuneri? Ty sem tam jeste nepotkal, myslel sem, ze se zatacek bojej a ty jejich kchary s uriznutejma pruzinama ani neutocej takovy zatacky...bigsmile

bigsmile to je možný,Vojto,žes je nepotkal..ale radši bych si to bejt tebou nepřál..
zas všední den je nejspíš cajk,mluvim o víkendu.. se zastav u mě na salůnu,
když bys jel vokolo,makám do pětibigsmile

kdyby něco makám do devítibigsmile

Karfík - helejse v neděli se očekávaj odpoledne nějaký gewitter, takže leda sobotoj...
odpolko?
Koudelka by jel taky?
Bez bab?
Krušnohorskej circuit?


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
19.05.2011 13:38:24
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

XJelen psal:
karlos100 psal:
vOjTaB6 psal:

No chci se tam ject svezt zejtra kolem pul treti, tak abych tam nevletel do nejakejch sracek...

Kauflandovy tuneri? Ty sem tam jeste nepotkal, myslel sem, ze se zatacek bojej a ty jejich kchary s uriznutejma pruzinama ani neutocej takovy zatacky...bigsmile

bigsmile to je možný,Vojto,žes je nepotkal..ale radši bych si to bejt tebou nepřál..
zas všední den je nejspíš cajk,mluvim o víkendu.. se zastav u mě na salůnu,
když bys jel vokolo,makám do pětibigsmile

kdyby něco makám do devítibigsmile

Karfík - helejse v neděli se očekávaj odpoledne nějaký gewitter, takže leda sobotoj...
odpolko?
Koudelka by jel taky?
Bez bab?
Krušnohorskej circuit?

No ja teda nevim jak v Sudetech, ale tady ve Franken uz nejaka gewitter jde... A jak mam kancl ve tretim patre, tak mam strach, ze me ty mraky bacej do hlavy, jak sou cerny a nizko...surprised


Bandit rulezz!!!
XJelen (Člen)
19.05.2011 14:20:04
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

vOjTaB6 psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:


bigsmile to je možný,Vojto,žes je nepotkal..ale radši bych si to bejt tebou nepřál..
zas všední den je nejspíš cajk,mluvim o víkendu.. se zastav u mě na salůnu,
když bys jel vokolo,makám do pětibigsmile

kdyby něco makám do devítibigsmile

Karfík - helejse v neděli se očekávaj odpoledne nějaký gewitter, takže leda sobotoj...
odpolko?
Koudelka by jel taky?
Bez bab?
Krušnohorskej circuit?

No ja teda nevim jak v Sudetech, ale tady ve Franken uz nejaka gewitter jde... A jak mam kancl ve tretim patre, tak mam strach, ze me ty mraky bacej do hlavy, jak sou cerny a nizko...surprised

jojo už to tady máme taky... ale sobotoj by neměly bejt


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
19.05.2011 15:05:04
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

XJelen psal:
vOjTaB6 psal:
XJelen psal:


kdyby něco makám do devítibigsmile

Karfík - helejse v neděli se očekávaj odpoledne nějaký gewitter, takže leda sobotoj...
odpolko?
Koudelka by jel taky?
Bez bab?
Krušnohorskej circuit?

No ja teda nevim jak v Sudetech, ale tady ve Franken uz nejaka gewitter jde... A jak mam kancl ve tretim patre, tak mam strach, ze me ty mraky bacej do hlavy, jak sou cerny a nizko...surprised

jojo už to tady máme taky... ale sobotoj by neměly bejt

sobota,sraz třeba 12.00 na salůnu??? Kuba taky jede,pojedem bez bab..
Krušnohorskej okruh taky ok..


...a bude hůř!
barynek (Člen)
19.05.2011 21:57:13
Offline

Re: Becov n. T. - Karle Varle

bečov, m nichov už jsem jel, od varů přes mariánky a směrem k jelenoj, parádní svezenígood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr