Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kabely k otáčkoměru

Gumish (Člen)
23.03.2007 17:58:09
Offline

Kabely k otáčkoměru

Zdar, dnes me prisli novy (stary) budiky. A nevim jak mam zapojit kabely na otackomeru. Z Hayense vim ze tam patri cernobilej, oranzovozelenej a cernocervenej kabel ale nevim v jakym poradi. Muzu tim neco zkurvit, kdyz to zapojit spatne? U jednotlivejch konektoru je jen nejaka rozsypana rejze ktery nerozumim :-/ Nerad bych si neco v otackomeru upalil, protoze bych to pak musel udelat sam se sebou.


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Radek-Ban (Člen)
23.03.2007 20:48:07
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

surprised odpálit to můžeš že zaměníš signál s +12v to třetí je kostra(GND)smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
23.03.2007 21:01:29
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

...+12v a GND naměříš - a signál nevim jak u Bandasky (ještě jsem to nezkoumal)ale u auta to vede z cívky a otáčkoměr
by měl bejt popsanejgoodgood


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Gumish (Člen)
23.03.2007 22:06:53
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

No to on popsanej je, ale japonskyma paznakama :-/ Takze jediny jak me to nekdo muze sdelit je fotka tech kabelu na otackomeru, nebo proste slovy..treba dole je oranzovej,nahore vpravo cervenej atd. .. jinak to ja vim jakej kabel co obsahuje, ale nevim do jaky objimky ho zapojit.


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Gumish (Člen)
25.03.2007 12:40:27
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Do pussy, uz nekdo vemte ten imbusak, povolte ten kalisek a mrknete me pod to vicko otackomeru..je hezky a ja uz videt rucicku v pohybubigsmile


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Eremi (Člen)
25.03.2007 13:13:18
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Gumish psal:

Do pussy, uz nekdo vemte ten imbusak, povolte ten kalisek a mrknete me pod to vicko otackomeru..je hezky a ja uz videt rucicku v pohybubigsmile

zeptej se vorla, ten má rozdělanej otáčkoměr každejch 14 dní, tak si to snad pamatujebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Georges (Člen)
25.03.2007 14:25:58
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Gumish psal:

Zdar, dnes me prisli novy (stary) budiky. A nevim jak mam zapojit kabely na otackomeru. Z Hayense vim ze tam patri cernobilej, oranzovozelenej a cernocervenej kabel ale nevim v jakym poradi. Muzu tim neco zkurvit, kdyz to zapojit spatne? U jednotlivejch konektoru je jen nejaka rozsypana rejze ktery nerozumim :-/ Nerad bych si neco v otackomeru upalil, protoze bych to pak musel udelat sam se sebou.

Ten oranžovej je na tuty nahoře a taky je nejdelší (jde to vidět i v příručce), ale kterej z těch dvou černejch je kde nevím...
Snad jen vzít multimetr a proměřit kterej z těch dvou je průchozí k tomu oranžovímu, tam bych dal kostru (černej s bílím?)...

Můj osobní typ je todle pořadí: navrchu oranžovej, v prostřed černej a dole černo černenej idontknow

Buni (Člen)
25.03.2007 20:52:34
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Snad je to z tý fotky vidět. V pravo je oranžovozelenej, v levo černočervenej, nahoře černobílej. K žárovce jde vždycky černobílej a šedivej.

http://img104.imageshack.us/img104/6793/otackomerwf5.jpg
Buni (Člen)
25.03.2007 20:59:18
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Trochu mě znepokojuje, že ten oranžovej je v tej příručce nahoře. idontknow Do teďka jsem to měl, tak jak je to na tom obrázku. Pro rejpaly dodám, že byl plnně funkční. bigsmile

Gumish (Člen)
26.03.2007 05:44:14
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Taxem se koukal u kamose. A ten to ma presne jako Buni, taky je nahore cerno-bilej, napravo oranzoveja vlevo cerno-cervenej..takze nevim nevim co to ukazuji v prirucce. Anebo to je jednobigsmile


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
roman.v (Člen)
15.07.2007 22:07:37
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

Zdravím pánové a dámy,
mám u svého B6 z ´97 problém s otáčkoměrem. V půlce cesty začal přeskakovat, pak nešel vůbec. Po chvíli zase naběhl, ale jenom při určitém náklonu. Pak chvíli šel normálně (do zhasnutí motoru), po nastartování už se ani nehnesmile2. Nestalo se to někomu a nevěděl by někdo, co s tím? Koukal jsem do budíku a kontakty připojení jsou OK.
Díky Romansmile1


Don´t worry, be Bandit!
mr.BSE (Člen)
15.07.2007 22:13:12
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

roman.v psal:

Zdravím pánové a dámy,
mám u svého B6 z ´97 problém s otáčkoměrem. V půlce cesty začal přeskakovat, pak nešel vůbec. Po chvíli zase naběhl, ale jenom při určitém náklonu. Pak chvíli šel normálně (do zhasnutí motoru), po nastartování už se ani nehnesmile2. Nestalo se to někomu a nevěděl by někdo, co s tím? Koukal jsem do budíku a kontakty připojení jsou OK.
Díky Romansmile1

Zkontroluj kabelaz ke snimaci otacek (je u malyho kolecka na sekundaru).
Pak zkus jesltli do nej de stava a spravny ukostreni.
Pokud vsechny kabely budou dobry,tak ti asi odesel budik (podle me dost nepravdepodobny).

Tak at se dari good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
strompler (Člen)
17.07.2007 10:43:57
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

http://img124.imageshack.us/my.php?imag … 377mz6.jpg

toto jsem našel ve svym deníčkubigsmilebigsmilebigsmile

moc na tom podrbat nemůžeš, měl jsem to rozdělaný x-krát, když se to blbě zapojí, tak to jen ukazuje voloviny (pokud si vzpominám tak furt kolem 4.000 a přidáš plyn a kesne to), ale přehazováním drátů se to chytne. Až mě to vyškolilo, tak jsem si to namaloval, je to teda z 6-tky rv.99 a jestli to bude vidětř, tak to jsou ty japonský znaky co jsou u těch káblů a jde to zleva v pořadí černá s hnědým, černá s bílým, hnědá se zelenýmidontknow


starý člen!!!
roman.v (Člen)
17.07.2007 22:17:59
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

mr.BSE psal:
roman.v psal:

Zdravím pánové a dámy,
mám u svého B6 z ´97 problém s otáčkoměrem. V půlce cesty začal přeskakovat, pak nešel vůbec. Po chvíli zase naběhl, ale jenom při určitém náklonu. Pak chvíli šel normálně (do zhasnutí motoru), po nastartování už se ani nehnesmile2. Nestalo se to někomu a nevěděl by někdo, co s tím? Koukal jsem do budíku a kontakty připojení jsou OK.
Díky Romansmile1

Zkontroluj kabelaz ke snimaci otacek (je u malyho kolecka na sekundaru).

Tak už se mi to podařilo opravitsmile1Byl přerušenej kablík mezi budíkem a konektorem-dostale se mezi vymezovač řídítek a ucvaknul se.
Díky a mějte se.good
Pak zkus jesltli do nej de stava a spravny ukostreni.
Pokud vsechny kabely budou dobry,tak ti asi odesel budik (podle me dost nepravdepodobny).

Tak at se dari good


Don´t worry, be Bandit!
Goody (Člen)
17.07.2007 22:21:47
Offline

Re: Kabely k otáčkoměru

roman.v psal:
mr.BSE psal:
roman.v psal:

Zdravím pánové a dámy,
mám u svého B6 z ´97 problém s otáčkoměrem. V půlce cesty začal přeskakovat, pak nešel vůbec. Po chvíli zase naběhl, ale jenom při určitém náklonu. Pak chvíli šel normálně (do zhasnutí motoru), po nastartování už se ani nehnesmile2. Nestalo se to někomu a nevěděl by někdo, co s tím? Koukal jsem do budíku a kontakty připojení jsou OK.
Díky Romansmile1

Zkontroluj kabelaz ke snimaci otacek (je u malyho kolecka na sekundaru).

Tak už se mi to podařilo opravitsmile1Byl přerušenej kablík mezi budíkem a konektorem-dostale se mezi vymezovač řídítek a ucvaknul se.
Díky a mějte se.good
Pak zkus jesltli do nej de stava a spravny ukostreni.
Pokud vsechny kabely budou dobry,tak ti asi odesel budik (podle me dost nepravdepodobny).

Tak at se dari good

strucnybigsmilebigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr