Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B 1250

mariban (Člen)
27.05.2011 00:30:19
Offline

B 1250

nazdar draci co máte B1250, měl bych k týhle tahavý mrše pár otázek a pokud se tady něco z toho už řešilo, tak to zkouseněte a nebo mě hold ukamenujte, to nechám na vás...bigsmile

Tak předně, dnes jsem zkoušel maximálku(moto mám pár dnů) a chtěl jsem ze zvědavosti vyzkoušet, jestli to pojede těch 260, jak jsem se tušim i tady u někoho dočetl.
Ne že bych si Bandasku na vodu koupil kvůli trhání rychlost. rekordů, ale člověk by měl vědět, co to jedesmile1

No nedostal jsem z toho na cca 2,5 Km úseku víc jak 237 ! a už od 4-ky se to nechtělo moc rozmotávat, neni tam ten vršek na kterej sem zvyklej, ale to zas neni až tak podstatný.
Jediný vysvětlení je pro mě snad to, že to má v zadu obutí 190/650 Bridg. RacingBatlax, prostě nějakej zřejmě závodní slick, tak že ta guma bude mít vyšší profil a zřejmě to ukazuje míň než to jede(pokud to čte rychlost někde u řetěz kolečka), ale špici ten motor prostě nemá, i když od spodu tahá jako tank...good mám k tomu graf z brzdy, tak pokud se mi to povede, přiložím(118Nm při 5800ot / 108Ps při 8600ot).Prostě aspoň těch 250 jsem očekával...smile2

http://img9.imageshack.us/img9/804/beznzvusn.png



Řešil tady někdo padáky na verzi s dodatečnejma bočníma kapotama?(jako jsou na verzi FA)...Dnes jsem v garáži koukal jak to vymyslet, ale přes ty kapoty to vypadá, že to asi nelze nějak pořešit, tak pokud by s tim měl někdo zkušenosti, sem s nima...

Jinak mi asi zbydou sport řidítka - viz odkaz http://www.tarozzipaolo.com/inglese/home.htm  + kliknout na Handlebars( jsou to ty Low race), tak budou možná k prodeji, kdyby měl někdo zájem ...

to bude zatim asi všechno, já si určitě časem ještě na něco vzpomenu bigsmile

PS: kdyby někdo věděl o bočních kufrech s držákama, asi bych je vzal, pojedeme za nedlouho do Alp, tak budou třeba...

díky


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
bolek009 (Člen)
27.05.2011 06:35:01
Offline

Re: B 1250

Tu mrcinu prodej.
Co s motorkou, která neudělá aspoň 250 km/hod.?idontknow


GSF1250SA K7
PFremer (Člen)
27.05.2011 07:58:28
Offline

Re: B 1250

čoveče chlapeidontknow vážně sis vybral špatné motobigsmile, ne, že bych to taky nezkusil, ale na co jezdit takovou kudlu s takovou krávouheadshakebigsmile...
Svižně to jezdí až moc...

Ja teda nevim, řeknu ti ale, na co jsem přišel já, kucí tě asi vyfuckujoupussybigsmile.
Na letišti v mimoni jsem jel 241 a bylo mi jí líto, už jí nikdy tak trápit nebudu.
Myslim si, že největší akceleraci a nárůst rychlosti má tak do 7.5-8 tis. ot. pak šnek.
Když si jedu tak těch 110km/h, napadne mě předjíždět, tak za to vemu a rázem si řikám "a kurva 190"bigsmile

Já jsem moc spokojenej a i po roce a půl furt vysmátej.cool
Pro mě ideál ve všech směrech, jen se jí musim naučit krotitbigsmileevil


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Billy (Člen)
27.05.2011 08:04:22
Offline

Re: B 1250

Tak to dik panu Suzuki za poctivou B12 smile1, yoshimuru, ostry vacky, prevod do sily, siroky vetve a porad si ji neskonale uzivam bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2011 08:17:01
Offline

Re: B 1250

no po pravdě já na tý svojí jel nejvíc asi 220 dle tacho a pak jsem to zavřel..kdo se na tom má držet bigsmile hlavní deviza tohohle motoru je v krouťáku ne maximálce.No ale uvidim až dám jiný pružiny třeba maximálku taky zkusimbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
faitík (Člen)
27.05.2011 08:54:14
Offline

Re: B 1250

K.a.s.y.m. psal:

no po pravdě já na tý svojí jel nejvíc asi 220 dle tacho a pak jsem to zavřel..kdo se na tom má držet bigsmile hlavní deviza tohohle motoru je v krouťáku ne maximálce.No ale uvidim až dám jiný pružiny třeba maximálku taky zkusimbigsmile

good tak nějaksmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
mariban (Člen)
27.05.2011 08:55:44
Offline

Re: B 1250

kua co mi to tady píšete za pussy ...bigsmileidontknow

Já moc dobře vim, co je to za motor a jakou má charakteristiku...cool

Otázka jasná-je ta maximálka ready a jakej myslíte , že na to může mít vliv větší profil z. gumy?help

Neptám se proto, že bych z toho dělal problém, ale ze zvědavosti, tak jednou je to fórum o bandasce, tak kde jinde...headshake

A tohle je moderní 4-válec, kterej tím, že ho na chvíli podržíš na maximum fakt netrápíš, tyhle přežitý nesmysly jsou  zhovadilost!smokin

Mě je ta maximálka celkem u prdele, s motorkuou kde to po 220 musíš tlačit očima je to stejně k hovnu, mám radši kopanec ze sklepa a ten je tam fakt pořádnej...good


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2011 09:00:28
Offline

Re: B 1250

vyšší profil gumy na to má vliv,ale spíš na akceleraci jako takovou to u 1250,ale moc nepoznáš ale pokud tomuhle novýmu motoru chybí vršek tak se tam ta guma může projevit


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mariban (Člen)
27.05.2011 09:17:15
Offline

Re: B 1250

jen dodám, že mám S-ko s dodatečnýma bočníma dolníma kapotama,takže u Bandasky zřejmě nejvyšší možná aerodinamická výbava...bigsmile

Ten vyšší profil pneu , pokud to čte rychlost od z. kola, jako že asi jo, se musí 100% projevit v tom, že to proměřuje směrem dolu, jakože  to ukazuje míń než s origo profilem, co tam má bejt.
Stejně to za chvíly vyšlu a obuju normální obutí(zřejmě Roadsmart, nebo Angel)...


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
Mour (Člen)
27.05.2011 09:29:46
Offline

Re: B 1250

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2011 09:31:26
Offline

Re: B 1250

Mour psal:

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

myslíš jako Suzuki GSF 1250 SS bigsmile za SS se dá vyložit více způsoby bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mariban (Člen)
27.05.2011 09:32:33
Offline

Re: B 1250

Mour psal:

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

Busu sem prodal někdy v lednu a krom jednoho inzerátu na novej model(co chci koupit), kterej mi bohužel utekl, jsem do teď nic neobjevil..

Než bejt půl sezony bez motorky, tak sem koupil tohle a musim říct, že až na ten vršek je na tom celkem pěkný svezení...good


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
Mour (Člen)
27.05.2011 09:33:48
Offline

Re: B 1250

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

myslíš jako Suzuki GSF 1250 SS bigsmile za SS se dá vyložit více způsoby bigsmile

Ne, ne ...podle mojho to bude velitel eS-kařů bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2011 09:35:20
Offline

Re: B 1250

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

myslíš jako Suzuki GSF 1250 SS bigsmile za SS se dá vyložit více způsoby bigsmile

Ne, ne ...podle mojho to bude velitel eS-kařů bigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mariban (Člen)
27.05.2011 09:36:06
Offline

Re: B 1250

koukám je ještě aktivní inzerát, tohodle krasavca sem koupil:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

Zná ho snad někdo?bigsmile


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
Mour (Člen)
27.05.2011 09:42:35
Offline

Re: B 1250

mariban psal:
Mour psal:

Tak to máš Super eS-ko bigsmilebigsmile ...proč sto za tu Hajabuzu měnil? surprised

Busu sem prodal někdy v lednu a krom jednoho inzerátu na novej model(co chci koupit), kterej mi bohužel utekl, jsem do teď nic neobjevil..

Než bejt půl sezony bez motorky, tak sem koupil tohle a musim říct, že až na ten vršek je na tom celkem pěkný svezení...good

Tak to jó, ale jinak je Bandaska opravdu o něčem jiném, než rychlostní rekordybigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
27.05.2011 09:57:00
Offline

Re: B 1250

mno, já myslím,

1. když si nejseš jistej rychlostí  tak si hoď do kapsy navigaci, proveď testfahrt a pak se mrkni na nejvyšší dosaženou rychlost.

2. někdo jinej ti řekne kolik valí ta jeho dvanáctpade a máš hotovo

PFremer (Člen)
27.05.2011 10:02:04
Offline

Re: B 1250

mariban psal:

kua co mi to tady píšete za pussy ...bigsmileidontknow

Já moc dobře vim, co je to za motor a jakou má charakteristiku...cool

Otázka jasná-je ta maximálka ready a jakej myslíte , že na to může mít vliv větší profil z. gumy?help

Neptám se proto, že bych z toho dělal problém, ale ze zvědavosti, tak jednou je to fórum o bandasce, tak kde jinde...headshake

A tohle je moderní 4-válec, kterej tím, že ho na chvíli podržíš na maximum fakt netrápíš, tyhle přežitý nesmysly jsou  zhovadilost!smokin

Mě je ta maximálka celkem u prdele, s motorkuou kde to po 220 musíš tlačit očima je to stejně k hovnu, mám radši kopanec ze sklepa a ten je tam fakt pořádnej...good

Tak to lapardón, nechtěl jsem tě pobouřit, doufám, že to rozdejcháš.bigsmilebigsmilebigsmile

Možná 1188 tam ti poraděj co a jak, třeba z toho pak bude BanditoSSBusa co trhá gumy a těch 260dáš.good

bigsmile
smokin


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
stvrto1 (Člen)
27.05.2011 10:08:39
Offline

Re: B 1250

254 na tachometri na rovnej dialnici ... do 230 v poho, potom sa už šplhá pomaly ...


Suzuki Bandit 1250SA
mariban (Člen)
27.05.2011 10:11:18
Offline

Re: B 1250

stvrto1 psal:

254 na tachometri na rovnej dialnici ... do 230 v poho, potom sa už šplhá pomaly ...

good díky good


když to nejde silou, tak to půjde větší silou...
Bedřich (Člen)
27.05.2011 10:15:02
Offline

Re: B 1250

vyšší profil = větší obvod =jasná odchilka od "realu"

Dej si do báglu navigaci a uvidíš jak moc jede/nejede. Nevím mojí maximálku, ale není problém se dostat nad 240. Jezdím s navi furt a max SPEED tam mám 205bigsmile vše až na louf origo.

Držáky na kufry mám SW motech, tam bych mohl poradit. Ale ty máš GIVI topcase, to je jinej systém a sladit to nejde.

S padákama vs kapoty ti neporadim, mě se verze "SS" nelíbí, mám trubkáče od Suzy a vím že fungujou na 1+


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
zdenek 1 (Člen)
29.05.2011 21:56:09
Offline

Re: B 1250

No nemůžu jinak než taky trošku po dlouhé době zareagovat...
Taky jsem ji měl,dokonce i tuto šedou barvu v esku 08smičku,a taky zkoušel maximálku (jen tak ze srandy) a musím říct,byla mnohem (a to jsem teda čuměl) menší jak u bývalé B12 !!! nevím to již přesně,ale nějak 230 a víc ani pussy (taky jsem to kdysi tady řešil) ale jinak jak výše psáno spodek supr......jo a bylo na ní vše originál vč.pneu.


když to jede,je to OK
Koldan (Člen)
29.05.2011 22:38:13
Offline

Re: B 1250

na těch 255 sem se dostal celkem rychle, musíš pořádně roztáhnout rychlosti, nepřeřazovat brzo a zalehnout. dnes tam dávám klíďo i 260, ale to je o tom, že mám vzadu o 3 kelčáky víc, tudíž mi to kecá:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Hanz (Člen)
29.05.2011 22:51:26
Offline

Re: B 1250

stvrto1 psal:

254 na tachometri na rovnej dialnici ... do 230 v poho, potom sa už šplhá pomaly ...

...jj, tachometrovejch mezi 250-260km/h...takže bych to viděl na nějakých reálných 220-230km/h.....smokin


WD club member...
Góťa (Člen)
30.05.2011 17:10:17
Offline

Re: B 1250

...já tam víc jak 225 neměl... Nebavilo mě to zkoušet. Ale ten spodek....good


.... vono to ňák dopadne ....
stvrto1 (Člen)
30.05.2011 20:02:02
Offline

Re: B 1250

Hanz psal:
stvrto1 psal:

254 na tachometri na rovnej dialnici ... do 230 v poho, potom sa už šplhá pomaly ...

...jj, tachometrovejch mezi 250-260km/h...takže bych to viděl na nějakých reálných 220-230km/h.....smokin

áno, asi tak nejako to bude v reáli ... smile1


Suzuki Bandit 1250SA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr