Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek (Člen)
30.05.2011 19:33:42
Offline

Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Ahoj Bandiťáci, na bandosce (GSF 600 N, 1998) mám nyní gumy 120 vpředu a 160 vzadu - ještě po původním majiteli. Chci tam dát správný rozměr 110 a 150. V TP jsou údaje:
J17 X MT 3.00, 110/70 ZR 17
J17 X MT 4.00, 150/70 ZR 17 ..
Když jsem se ale koukal na ráfky, tak vpředu souhlasí, ale vzadu je 4.50:
J17 X MT 4.50

Tak a teď otázka: kde je chyba? cool
Jaký kolo vzadu máte vy?
Co máte v techničáku?
cool Díky


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Billy (Člen)
30.05.2011 20:20:42
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

asi tam mas napasovanou prdel z novejsi B6 00 -04 ta mela sirsi rafek na 160tku zadni pryz


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
01.06.2011 13:05:30
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

Zdravím, pořád řeším dilema s ráfky a pneu.
Viz http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=13276

Každý mi řekne něco jiného, teď jsem zase mluvil s jedním prodejcem a přej na Bandita 6tku byly vždy 120tka a 160tka.

Prosím nepište odpovědi typu Dej tam to, co je v TP, protože to bych musel měnit i zadní ráfek smile1.

Prosím tedy, napište mi, co máte v TP za rozměry ráfku a pneu vy. - takový malý průzkum smile1. Díky cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
01.06.2011 13:47:15
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Wenca:
...tag k tomu prodejci uš nechoť, páč esi ti řek, že na B6 se nigdy nic jinýho neš 120/160 nevobouvalo, tag ví piču...podivej se tady na stránkách do votkazu "Technika" v hlavní nabítce a tam se podivej do technickej popisů dle roku výroby...každopádně by ti s toho mělo bejt jasný, že v letech 95-99 se na B6 vobouvali 110/150 a vot rv 00 vejš 120/160...rozdíl je danej jinejma rozměrama ráfu...cokoli jinýho máš vfobutý nebo zapsaný f TP je prostě špatně...hofg...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.06.2011 13:52:18
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

...což mu každej říká, ale wenca tomu furt nechce věřit a chce slyšet tu vo tý 160ce


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
01.06.2011 14:07:35
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

osiris psal:

...což mu každej říká, ale wenca tomu furt nechce věřit a chce slyšet tu vo tý 160ce

...tag tu neumimsmile2bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Broky (Člen)
01.06.2011 14:19:57
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Mám r.v. 1997 a v TP mám:

J17 X MT 3.00, 110/70  17
J17 X MT 4.50, 150/70 17

A sedí mi to i na bandasce.coolsmokin


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
Honzik8719 (Člen)
01.06.2011 14:34:48
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

osiris psal:

...což mu každej říká, ale wenca tomu furt nechce věřit a chce slyšet tu vo tý 160ce

pro Wénův klid na duši(teda snad) já mám u svojí babičky(rok 96) v TP 3.00 a 4.00 na Bandasce mám 3.00 a 4.50 a vobutý mám 120/160 a nic si z toho nedělámcool


...relativní kochač...
wasek (Člen)
01.06.2011 15:43:53
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Tvl hoši já na to fakt asi taky ser ua vpředu nechám tu 120tku a dozadu dám zase 160tku :)


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Honzik8719 (Člen)
01.06.2011 16:05:46
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

Tvl hoši já na to fakt asi taky ser ua vpředu nechám tu 120tku a dozadu dám zase 160tku :)

mě se to i opticky víc líbí když tam mám 120/160 a teď když už víš,že se na to asi vysereš a obuješ znovu to samý by sis taky mohl vyplnit profil!smokin


...relativní kochač...
osiris (Člen)
01.06.2011 18:42:53
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

...češi v tp uváděj ráfky př. 3 a zad. 4
...němci př. taky 3, ale zadek 4,5
...katalog originálních dílů uvádí vzadu shodně s německým typovým listem taky 4,5
...čili českej úředník měl buď špinavý brejle, nebo asi chybil
...rozměry gum jsou jednoznačný: vpředu 110 a vzadu 150, oboje na 70 v sedmnáctkách
(rozměr ráfku ti nikdo při kontrole na silnici zkoumat nebude, na technický je to už reálnější, číslo na gumě si ale přečte každej blb kdekoliv)

http://www.suzukibandit.cz/storage/200711062005_technicka%20data%20B600%201995_3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/storage/200711062006_technicka%20data%20B600%201995_4.jpg


...teď už to víš všechno


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kouga (Člen)
01.06.2011 18:50:35
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

mam B6S 99 a v TP mam J17 X MT 4.50, 110/70 ZR 17 a v zadu J17 X MT 4.50, 150/70 ZR 17


jedině eSko
wasek (Člen)
01.06.2011 20:41:52
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Díky všem kluci, byl jsem se podívat i na kyvce a tam je klasika 110 a 150. Prolezl jsem manuál a zjistil, že jsou ještě nějaký písmenka - podtypy podle roku a na mne sedí W, což je 110 a 150.
Prostě mne jen zmátlo to, co je v techničáku, jestli je to chyba úředníka s tím ráfkem, tak to potěš smile1.
No tak tam asi dám nakonec 110 a 170 pro klid na duši. Bál jsem se je, aby ta 150tka nebyla příliš úzká na 4,50 ráfek (což samozřejmě teď už vím, že to je rozměr přesně pro 150tku smile1)
Jo a jdu si teda vyplnit profil, jsem nevěděl, že to tady taky jde bigsmile.
beer cool


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Kakac (Člen)
01.06.2011 21:21:04
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

Díky všem kluci, byl jsem se podívat i na kyvce a tam je klasika 110 a 150. Prolezl jsem manuál a zjistil, že jsou ještě nějaký písmenka - podtypy podle roku a na mne sedí W, což je 110 a 150.
Prostě mne jen zmátlo to, co je v techničáku, jestli je to chyba úředníka s tím ráfkem, tak to potěš smile1.
No tak tam asi dám nakonec 110 a 170 pro klid na duši. Bál jsem se je, aby ta 150tka nebyla příliš úzká na 4,50 ráfek (což samozřejmě teď už vím, že to je rozměr přesně pro 150tku smile1)
Jo a jdu si teda vyplnit profil, jsem nevěděl, že to tady taky jde bigsmile.
beer cool

Jaks nevěděl že se musí vyplnit profil ??evilevilbigsmile
Jestli máš eSko tak tě to omlouvá a jestli eNko tak ti muším dát pojeb....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
wasek (Člen)
01.06.2011 21:35:15
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

a sakra, mám Nko bigsmile


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Kakac (Člen)
01.06.2011 21:37:37
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

a sakra, mám Nko bigsmile

Hochu tak to máš u mě po pussy bigsmilebigsmilebigsmile
Ale zasejc z Ondrášem a podobnýma ......si asik padneš do notybigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Honzik8719 (Člen)
01.06.2011 22:58:14
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

a sakra, mám Nko bigsmile

jak sakra buď šťastnej žes vybral správnou verzi Banditagood


...relativní kochač...
fidoB6 (Člen)
01.06.2011 23:19:18
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

a sakra, mám Nko bigsmile

Vítej, správná volba, na S-kaře ser, ti by měli nejradši polokapotu i na svym pérubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
01.06.2011 23:32:14
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kakac psal:
wasek psal:

a sakra, mám Nko bigsmile

Hochu tak to máš u mě po pussy bigsmilebigsmilebigsmile
Ale zasejc z Ondrášem a podobnýma ......si asik padneš do notybigsmilebigsmile

není nad vřelé přivítání, že jo, přecedo?evilbigsmile

No jestli je chudak wasek divnej, tak zapadne, ale asik jo, jinak by byl náš, ni?evilbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
wasek (Člen)
01.06.2011 23:32:43
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Když mne to Sko přijde strašně ošklivý, Nko je takovej krásnej naháč s klasickým kulatým světlem .... Sko je jako když se někdo nešikovný a vezme tu hezkou motorku a chce z ní udělat kapotu a v polovině skončí, protože už to prostě dál nešlo smile1 ... néé dělám si srandu, Sko je samozřejmě taky hezký .... ale prostě o trochu míň než Nko no bigsmilegoodpussy


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
fidoB6 (Člen)
01.06.2011 23:37:26
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

ale pussy! S-ko je pro chudáky, kteří neměli dost peněz na to koupit celokapotu, takže takovej kompromisbigsmilebigsmilebigsmilebigsmileprostě schizofrenici, maj silnici, přitom naháčebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
01.06.2011 23:47:06
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek - ale no jistě, my víme jak to jeevil

fidoB6 - už máš vyčištěný zuby, doktore? že tu ještě meleš nesmyslyevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kakac (Člen)
02.06.2011 06:39:00
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

Když mne to Sko přijde strašně ošklivý

Hochu tak tímhle jsi to definitivně posralfuckfuckfuck
A s tím doděláním...........U nás aspoň něco vytvořili ,ale u eNka (u tej hrůzy) ani nezačli bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
wasek (Člen)
02.06.2011 09:58:12
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

To je drsný, jak se mají Nkaři a Skaři tady na fóru mezi sebou rádi bigsmilebigsmile
No každopádně díky všem na odpovědi v tomto vláknu, které mi napomohly k rozlousknutí problému s ráfky smile1


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
barynek (Člen)
02.06.2011 10:29:07
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

To je drsný, jak se mají Nkaři a Skaři tady na fóru mezi sebou rádi bigsmilebigsmile
No každopádně díky všem na odpovědi v tomto vláknu, které mi napomohly k rozlousknutí problému s ráfky smile1

ano, my se přímo milujeme!bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kakac (Člen)
02.06.2011 10:54:35
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

barynek psal:
wasek psal:

To je drsný, jak se mají Nkaři a Skaři tady na fóru mezi sebou rádi bigsmilebigsmile
No každopádně díky všem na odpovědi v tomto vláknu, které mi napomohly k rozlousknutí problému s ráfky smile1

ano, my se přímo milujeme!bigsmilebigsmilebigsmile

tak,tak jak praví předseda já ty kluky ušatý s eNkem úúúplně zbožňujuevilbigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
fidoB6 (Člen)
02.06.2011 14:54:27
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

To je drsný, jak se mají Nkaři a Skaři tady na fóru mezi sebou rádi bigsmilebigsmile
No každopádně díky všem na odpovědi v tomto vláknu, které mi napomohly k rozlousknutí problému s ráfky smile1

Koukám,máš cit pro ironii a to je sympatickébigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
02.06.2011 16:43:09
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

Když mne to Sko přijde strašně ošklivý...

Tady myslím není potřeba více dodávat.good
Bylo tím řečeno vše co bylo nutné.smokinsmile1

Kakac + barynek: ass
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakac (Člen)
02.06.2011 18:51:15
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Ondráš psal:
wasek psal:

Když mne to Sko přijde strašně ošklivý...

Tady myslím není potřeba více dodávat.good
Bylo tím řečeno vše co bylo nutné.smokinsmile1

Kakac + barynek: ass
smile1

Ondráši vod tebe slyšet názor co je pěkný a co ne ,nechci .
To si raději poslechnu Knížáka protože má stejně pošahanej názor na umění a krásu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
wasek (Člen)
02.06.2011 20:11:29
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

tvl vy jste maséři smile1, bych se nedivil, kdyby 80 procent (neli víc smile1) témat tady ve fóru se ke konci vždy zvhrlo v diskuzi mezi Nkařema a Skařema. beer

Jinak těch Skařů je mi docela líto, když na jejich motorku v Suzuki fabrice nevyzbylo kulatý světlo. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileass


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Kakac (Člen)
02.06.2011 20:31:40
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

wasek psal:

tvl vy jste maséři smile1, bych se nedivil, kdyby 80 procent (neli víc smile1) témat tady ve fóru se ke konci vždy zvhrlo v diskuzi mezi Nkařema a Skařema. beer

Jinak těch Skařů je mi docela líto, když na jejich motorku v Suzuki fabrice nevyzbylo kulatý světlo. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileass

Kulatý světlo je pro nižší level bigsmilebigsmile
Pro eSko je lepší aerodynamika takže i světlo je upravený ve větrným tunelu a hlavně udělaný přímo na tenhle typ motorky good
A ne sebraný nějaký světlo z druhovýroby na V3S nebo Tatru bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileass


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
03.06.2011 09:58:55
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kakac psal:

Ondráši vod tebe slyšet názor co je pěkný a co ne ,nechci .
To si raději poslechnu Knížáka protože má stejně pošahanej názor na umění a krásu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ty si se nějak rozohnil...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gerrik (Člen)
03.06.2011 10:23:02
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Už je to tu zase? surprised bigsmile

Kakac (Člen)
03.06.2011 10:46:40
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Ondráš psal:
Kakac psal:

Ondráši vod tebe slyšet názor co je pěkný a co ne ,nechci .
To si raději poslechnu Knížáka protože má stejně pošahanej názor na umění a krásu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ty si se nějak rozohnil...smokin

Neboj céfka mi nepraskne cool
Přece si nebudu ničit zdraví kvůli eNku bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
fidoB6 (Člen)
03.06.2011 12:04:57
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kdyby aspoň někdo hodil do placu pořádnej argument, proč vlastně ten S-zmrd vznikl, možná bych pochopil, ale kydy typu "komfort, aerodynamika,...", no tomu se člověk fakt musí vytlemitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Ty S-ka by měly být zvláštní kategorie motorek (třeba Shit) a nepatřit pod Naked, dělá to tomu jen a jen ostudubigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
wasek (Člen)
03.06.2011 12:15:50
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Přesně tak ... polokapota je na naháčovi uplně na nic bigsmile .. když chcu, zalehnu za budíky! cool beer


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
Ondráš (Člen)
03.06.2011 12:43:48
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kakac psal:

Neboj céfka mi nepraskne cool
Přece si nebudu ničit zdraví kvůli eNku bigsmilebigsmile

good
Zašpinil by sis ty lisovaný PETflašky kolem světla.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
MaraKM (Člen)
03.06.2011 20:48:59
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Já vám nevím kucí, ale ke své N-kové šestce přemýšlím o pořízení dvanáctkového S-ka..... ALE jen a pouze na cestování, páč se mi nelíbí kufry a podobný svinstvo na N-ku evil
S těma petkama ve předu jak tu píše Ondráš jsou ty kufry vzadu už snesitelný bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Broky (Člen)
03.06.2011 23:30:38
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

MaraKM psal:

Já vám nevím kucí, ale ke své N-kové šestce přemýšlím o pořízení dvanáctkového S-ka..... ALE jen a pouze na cestování, páč se mi nelíbí kufry a podobný svinstvo na N-ku evil
S těma petkama ve předu jak tu píše Ondráš jsou ty kufry vzadu už snesitelný bigsmile

headshakeheadshakeheadshakeheadshakesicksick


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
Kakac (Člen)
03.06.2011 23:43:48
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Broky psal:
MaraKM psal:

Já vám nevím kucí, ale ke své N-kové šestce přemýšlím o pořízení dvanáctkového S-ka..... ALE jen a pouze na cestování, páč se mi nelíbí kufry a podobný svinstvo na N-ku evil
S těma petkama ve předu jak tu píše Ondráš jsou ty kufry vzadu už snesitelný bigsmile

headshakeheadshakeheadshakeheadshakesicksick

Tyhle názory jsou jen závist eNkařůbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesmokin
A na cestování nic lepšího jak eSko není goodgood

P.S. a na všechno ostatní takybigsmilebigsmile

P.P.S. A ke všemu je eSko ještě pěknější goodbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
MaraKM (Člen)
04.06.2011 09:37:51
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

ee na běžný ježdění okolo je N-ko nej good krásně vypadá a vždy vidíš vše co potřebuješ


Stejně je tahle diskuze o ničem a nevím proč jsem začal reagovat bigsmile nemám v ní vyhraněný názor, i když je fakt, že se k N-ku přikláním a taky jej mám smile1


Nic lidského mi není cizí
Ondráš (Člen)
06.06.2011 10:48:27
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kakac psal:

P.P.S. A ke všemu je eSko ještě pěknější goodbigsmile

Už jsi měl dneska léky?help
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
06.06.2011 11:19:48
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Kokoti. Nko je prostě Nko a cokoliv jinýho je bastl, kterej dodnes nechápu nebo respektive chápu ale že by to bylo nějak pěkný? Mě to prostě přijde jako kdybych si koupil terenní auto a dal pak na něj silniční gumy, snížil ho a kdesi cosi. Prostě nahatá motorka je nahatá motorka a nějaký kapoty je jen paskvil od supersportů a čistě cestovních motorek. Skaři to moc dobře vědí a navenek jen dělají Zagorkusmile1 Zkrátka čistej styl a čistá krev je N a S už je kurvení rasy.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Chicko (Člen)
06.06.2011 12:45:25
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo ale Nko je hezci takze zadny plasty a zmena Nicku :D oooo


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Ondráš (Člen)
06.06.2011 14:37:27
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D

Musíš se víc nažrat.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
06.06.2011 14:48:24
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo ale Nko je hezci takze zadny plasty a zmena Nicku :D oooo

...f tvym vjeku 60 kilo???surprised ...ty vole, utikej fofrem k dochtorovy, určitě máš ňákou vošklivou nemocsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
06.06.2011 15:06:05
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo

pičovina, ve váze to nebude nemám s tim trablsmokin ...teda jediný co mě sere je, že na dálnici mě bolí za krkem...tak tam pokud možno nejezdimbigsmile

Filous (Člen)
06.06.2011 15:32:53
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Lihy psal:
Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo

pičovina, ve váze to nebude nemám s tim trablsmokin ...teda jediný co mě sere je, že na dálnici mě bolí za krkem...tak tam pokud možno nejezdimbigsmile

...ty seš další pacijentbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fidoB6 (Člen)
06.06.2011 16:17:23
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Filous psal:
Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo ale Nko je hezci takze zadny plasty a zmena Nicku :D oooo

...f tvym vjeku 60 kilo???surprised ...ty vole, utikej fofrem k dochtorovy, určitě máš ňákou vošklivou nemocsurprisedbigsmile

...protože mu ta tasemnice vlaje z prdele když to valí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
06.06.2011 16:23:58
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

fidoB6 psal:

...protože mu ta tasemnice vlaje z prdele když to valí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ty voe sem si to představil....vogo uplně jak ten drak co ho děcka pouštěj na podzim...jak za nim vlaje ten vocas s pentlema
bigsmilebigsmilebigsmile

Chicko (Člen)
06.06.2011 17:04:48
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Filous psal:
Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo ale Nko je hezci takze zadny plasty a zmena Nicku :D oooo

...f tvym vjeku 60 kilo???surprised ...ty vole, utikej fofrem k dochtorovy, určitě máš ňákou vošklivou nemocsurprisedbigsmile

HH, u doktora jsem byl a zeru vic nez ruskej tank :D  nemam to presne, ale 180 cm cca 65kilo :))  prej je to stresem a prebytkem sexu :))


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
fidoB6 (Člen)
06.06.2011 18:14:43
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

no já bych to fakt viděl na nějakýho dalšího výše zmíněnýho strávníka v prdelibigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
sonyk (Člen)
07.06.2011 21:37:29
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

a rozmer gum bych resil. dal bychto co je v tp. protoze v pripade nedejboze nehody se na tebe pojistovna vyserebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
wasek (Člen)
13.06.2011 15:02:27
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Tak děcka, už se tu nehádejte ... a result je nyní takový že:
1. objednal jsem a dal jsem tam to, co má být, tedy 110/70 a 150/70
2. pátral jsem i po úřadech, proč co a jak s tím ráfkem .. origo doklady z německa byly prej taky na zadní 4.00 ráfek smile2
3. dneska mi konečně odepsali ze Suzuki:
Dobrý den,

správný rozměr zadního ráfku je 17xMT4.50, pneu 150/70-17.
Originální TP nebyl zřejmě vystaven autorizovaným distributorem....
V případě potřeby vystavíme potvrzení o správném rozměru ráfku atd.

Pro takové potvrzení potřebujeme kopii TP a adresu, kam potvrzení zaslat. Zasíláme na dobírku - cena 600,- Kč.
-------------------------------------
Takže pneu dnes obuté to, co tam má být, to že je v TP jinej ráfek neřeším, vím, že tam ten 4,5 má být a pokud bude někdy v budoucnu problém, nechám si za 600 poslat potvrzení od pana Suzukiho.
Jinak ale na to potvrzení a přepis v TP seru, je to detail a nebudu platit za chyby někoho jiného v minulosti ...
howk smile1
a Nko je lepší bigsmile


Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko, Nko!
gerrik (Člen)
19.05.2013 22:07:56
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Do prčic, já mám v TP taky zadek 4,00 sick Takže když objednám v Suze to potvrzení, tak pak stačí na magistrát nebo musím na STK?

gerrik (Člen)
19.05.2013 22:10:34
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

na motce mám samozřejmě 4.5, rok 97

hlemejzd999 (Člen)
19.05.2013 22:31:54
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Chicko psal:
Filous psal:
Chicko psal:

Hele tady nekdo chtel vysvetleni pros vymysleli S ko :D Treba zrovna pro mne, mam 60 kilo i s posteli a na Nku nad 150 muzu menit prezdivku na tajemnou Litajici tasemnici nad Bnaditou  :D ooo ale Nko je hezci takze zadny plasty a zmena Nicku :D oooo

...f tvym vjeku 60 kilo???surprised ...ty vole, utikej fofrem k dochtorovy, určitě máš ňákou vošklivou nemocsurprisedbigsmile

HH, u doktora jsem byl a zeru vic nez ruskej tank :D  nemam to presne, ale 180 cm cca 65kilo :))  prej je to stresem a prebytkem sexu :))

surprised tak to jsem mel  cca pred nejakejma 35 kilama ..kdyz to tak zpetne promejslim , tak 65 jsem snad nikdy nemel bigsmileidontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
20.05.2013 10:14:11
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

hlemejzd999 psal:

surprised tak to jsem mel  cca pred nejakejma 35 kilama ..kdyz to tak zpetne promejslim , tak 65 jsem snad nikdy nemel bigsmileidontknowbigsmile

65kg? Tak naposled někdy v devítce. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jandys (Člen)
21.05.2013 15:58:38
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Tož zajimavé téma,já mám r.96 původ "S" pak přestavba na "N" bigsmile Díval jsem se na moje ráfky a na předku to sedí klasika 17/150 ale zadek mám 4,5" ráfek a 17/160 pneu,na stk a evidenčce to tak prošlo,pneu je tak v půlce ale až se sjede dám tam 17/150good Vím líp to vypadá ale nevidím v tom až tak rozdílevil


...alkohol jako takový moc nemusím ale strašně rád su ožralý...
vendous (Člen)
21.05.2013 19:53:19
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

No tak sem dnes úspěšně absolvoval technickou a technik kontroloval jak pneu tak i ráfky jestli seděj podle papírů. Takže ne všude by to prošlo.


Smrt je ze všeho to poslední.
gerrik (Člen)
06.06.2013 06:25:11
Offline

Re: Rozměr ráfku v TP, pneu ..

Vyřízené, ze Suzuki za 600,- potvrzení že na zadku má být 4,5 a za dalších 50,-  na magistrátě doplněn tento rozměr do TP.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr