Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » hadicky do karburatoru

Chicko (Člen)
02.06.2011 19:50:32
Offline

hadicky do karburatoru

chtel bych se zeptat, na b6 do karburatoru vlevo a vpravo nahore jdou dve hadicky, ta leva jde do nadrze a ta vpravo mi lezi na airboxu. nemela by bet pripojena nekam k nadrzi ?


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Chicko (Člen)
03.06.2011 00:09:09
Offline

Re: hadicky do karburatoru

koukam ze jsem to asi napsal dost blbe, tak se zeptam jinak :))) kam vedou hadicky na ktere ukazuji sipky oznacene "A" a "B". Nekdo se v tom hrabal a podle mne je to zapojene nesmyslne


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Chicko (Člen)
03.06.2011 00:09:36
Offline

Re: hadicky do karburatoru

sakrys obrazek jsem zapomnel :)))

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3551_karbce.jpg

Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Filous (Člen)
03.06.2011 08:34:02
Offline

Re: hadicky do karburatoru

...A a B ukazujou na štelovací šrouby synchronizace, tagže nevim, kerý hadice myslíš...esi ty štyry tenký, kerý na fotce vedou jakoby dolu, tag ty tam nemáš, páč přes ty sou připojený manometry a na nátrupkách sou enem krycí čepičky a esi myslíš ty dvje, kerý vedou jakože nahóru, tag to sou přepady a f poctatě je jedno kam je zastrčíš, ale mňeli by vést podél érboksu po stranách jakože za motor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.06.2011 08:55:57
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Ovšem nasazovat je na novým modelu kvůli podtlakům a pak honit čepičky v motoru, to není nic pro mnebigsmile


God Save The Queen!
Chicko (Člen)
03.06.2011 10:27:47
Offline

Re: hadicky do karburatoru

dikes, potreboval jsem vedet kam jdou ty dve, jednu tam totiz vubec nemam zapojenou a ta druha je pripichnuta nekam k nadrzi. Porad se mi to hada v malejch otackach tak nejdriv lovim co to muze byt a pak to hodim na serizeni, ted tam mam nakladu na opravy vic takze serizeni musi pockat :D


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Filous (Člen)
03.06.2011 11:26:13
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Kelly01 psal:

Ovšem nasazovat je na novým modelu kvůli podtlakům a pak honit čepičky v motoru, to není nic pro mnebigsmile

¨
...výborná operace, dycky kleju jag pohanbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.06.2011 11:29:49
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Chicko psal:

dikes, potreboval jsem vedet kam jdou ty dve, jednu tam totiz vubec nemam zapojenou a ta druha je pripichnuta nekam k nadrzi. Porad se mi to hada v malejch otackach tak nejdriv lovim co to muze byt a pak to hodim na serizeni, ted tam mam nakladu na opravy vic takze serizeni musi pockat :D

...přepady karbců sou voba volný, do nádrže ti žádnej z nich nejde...ke karburaci vedou dvje hadice, vobje z kohoutu, jedna je přívot, to je ta silnější a druhá, slabá de právje do toho jednoho krajního levýho nátrupku podtlaku...no a z nádrže ti vedou na levý straně taky dvje hadice volně dolu pod motor, jedna je přepat a druhá vodvzdušnění...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
03.06.2011 11:51:50
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:
Kelly01 psal:

Ovšem nasazovat je na novým modelu kvůli podtlakům a pak honit čepičky v motoru, to není nic pro mnebigsmile

¨
...výborná operace, dycky kleju jag pohanbigsmile

ty vole my radši s Kubou ten karbec vycukli nejdřív ven redface


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
03.06.2011 11:56:19
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:
Chicko psal:

dikes, potreboval jsem vedet kam jdou ty dve, jednu tam totiz vubec nemam zapojenou a ta druha je pripichnuta nekam k nadrzi. Porad se mi to hada v malejch otackach tak nejdriv lovim co to muze byt a pak to hodim na serizeni, ted tam mam nakladu na opravy vic takze serizeni musi pockat :D

...přepady karbců sou voba volný, do nádrže ti žádnej z nich nejde...ke karburaci vedou dvje hadice, vobje z kohoutu, jedna je přívot, to je ta silnější a druhá, slabá de právje do toho jednoho krajního levýho nátrupku podtlaku...no a z nádrže ti vedou na levý straně taky dvje hadice volně dolu pod motor, jedna je přepat a druhá vodvzdušnění...

...no a jednu z nich nějakej kutil vsadil na přepad z nádrže bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
03.06.2011 12:29:36
Offline

Re: hadicky do karburatoru

osiris psal:
Filous psal:
Chicko psal:

dikes, potreboval jsem vedet kam jdou ty dve, jednu tam totiz vubec nemam zapojenou a ta druha je pripichnuta nekam k nadrzi. Porad se mi to hada v malejch otackach tak nejdriv lovim co to muze byt a pak to hodim na serizeni, ted tam mam nakladu na opravy vic takze serizeni musi pockat :D

...přepady karbců sou voba volný, do nádrže ti žádnej z nich nejde...ke karburaci vedou dvje hadice, vobje z kohoutu, jedna je přívot, to je ta silnější a druhá, slabá de právje do toho jednoho krajního levýho nátrupku podtlaku...no a z nádrže ti vedou na levý straně taky dvje hadice volně dolu pod motor, jedna je přepat a druhá vodvzdušnění...

...no a jednu z nich nějakej kutil vsadil na přepad z nádrže bigsmile

...bodejť, dyk u Trambusu de taky přepad z čerpadla spátky do nádrže, tag coby nébigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.06.2011 12:47:06
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...přepady karbců sou voba volný, do nádrže ti žádnej z nich nejde...ke karburaci vedou dvje hadice, vobje z kohoutu, jedna je přívot, to je ta silnější a druhá, slabá de právje do toho jednoho krajního levýho nátrupku podtlaku...no a z nádrže ti vedou na levý straně taky dvje hadice volně dolu pod motor, jedna je přepat a druhá vodvzdušnění...

...no a jednu z nich nějakej kutil vsadil na přepad z nádrže bigsmile

...bodejť, dyk u Trambusu de taky přepad z čerpadla spátky do nádrže, tag coby nébigsmile

...dyť to je logický néé, přece nejsme tag bohatý jag japonckej inžinýr puntikatej, abysme to tady cvrndali zbůhdarma po zemi bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
03.06.2011 12:50:50
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Kurec, chlapi nevím jestli radíte dobře idontknow ...pak to bude žrát zhruba mezi 5,326 až 6,247bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
03.06.2011 13:06:52
Offline

Re: hadicky do karburatoru

tyý voééé...tak to já tam taky mám nějakej přepat ...sem se chtěl podívat na hladinu voleje,neměl jsem to na stojánku a málem sem s tim přepat ..uš sem viděl moje nový zrcátka v pussy...ale dobře sem dopat...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.06.2011 13:40:01
Offline

Re: hadicky do karburatoru

hlemejzd999 psal:

tyý voééé...tak to já tam taky mám nějakej přepat ...sem se chtěl podívat na hladinu voleje,neměl jsem to na stojánku a málem sem s tim přepat ..uš sem viděl moje nový zrcátka v pussy...ale dobře sem dopat...

...tedle přepat je vůbec ten nejhoršíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Chicko (Člen)
03.06.2011 15:43:32
Offline

Re: hadicky do karburatoru

hh, hele s tim trambusem jsi se skoro trefil, kamos od kteryho to mam jezdi s avii :D tech vychytavek je tam fakt hafo a budu rad kdyz je do podzima vsechny najdu abych to prez zimu poskladal do solidniho stavu. ted jsem zrovna zjisitil ze lanko od spojky visi na 4 ech nitkach :d nemate nekdo z prazskejch rezervni ze bych na weekend nekam vyjel ? :))


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Ondráš (Člen)
03.06.2011 15:49:51
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Chicko psal:

hh, hele s tim trambusem jsi se skoro trefil, kamos od kteryho to mam jezdi s avii :D tech vychytavek je tam fakt hafo a budu rad kdyz je do podzima vsechny najdu abych to prez zimu poskladal do solidniho stavu. ted jsem zrovna zjisitil ze lanko od spojky visi na 4 ech nitkach :d nemate nekdo z prazskejch rezervni ze bych na weekend nekam vyjel ? :))

www.abmoto.cz


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Chicko (Člen)
03.06.2011 15:51:23
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Ondráš psal:
Chicko psal:

hh, hele s tim trambusem jsi se skoro trefil, kamos od kteryho to mam jezdi s avii :D tech vychytavek je tam fakt hafo a budu rad kdyz je do podzima vsechny najdu abych to prez zimu poskladal do solidniho stavu. ted jsem zrovna zjisitil ze lanko od spojky visi na 4 ech nitkach :d nemate nekdo z prazskejch rezervni ze bych na weekend nekam vyjel ? :))

www.abmoto.cz

jj ale tam ho budou mit az ve stredu a ja mam weekend volno :D


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
hlemejzd999 (Člen)
03.06.2011 16:08:20
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

tyý voééé...tak to já tam taky mám nějakej přepat ...sem se chtěl podívat na hladinu voleje,neměl jsem to na stojánku a málem sem s tim přepat ..uš sem viděl moje nový zrcátka v pussy...ale dobře sem dopat...

...tedle přepat je vůbec ten nejhoršíbigsmile

no právě ...to ani  nezakamufluješ...to sou pak vidět ty hadičky  ještě víc s pothledu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Chicko (Člen)
03.06.2011 17:26:40
Offline

Re: hadicky do karburatoru

mno vida, hadicku jsem odpojil z nadrze, dolnil chybejici dolu, oba prepady na karbcich natahl prez airbox do pryc a moturek slape jak drak, dokonce drzi otacky i studenej :D
ja jsem to hledal v manualech ale tam to proste nikde popsany nejni a jeste ke vsemu tam mam motor z gsx-r.
sakra jeste to spojkovy lanko a jdu na to :D


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Filous (Člen)
03.06.2011 17:29:27
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Čiko:
...stačí se voptatbigsmile ...ty máš f šestce motor z Gixra??? ...jakej vopsach???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Chicko (Člen)
03.06.2011 17:34:31
Offline

Re: hadicky do karburatoru

taky sestikYlo  :D tu motorku jsem koupil za par kacek placnutou od kamose, sehnal motor smontoval a huraa, jede to :D jeste mi chybi tachometr a predni blatnik :D Jsem na moto lama, mel jsem pred asi 6 ti lety cbr a prestal jsem jezdit, ted na to lezu znovu a snad bude hlava fachat lip :))) technicka uz je taky, spz taky ted uz m chybi jen jen to blby lanko :d


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Filous (Člen)
03.06.2011 18:15:33
Offline

Re: hadicky do karburatoru

...pag to nejni motor z Gixra, ale z GSX-Fka...Gixrový SACS motory se ďály enem 750 a 1100...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Chicko (Člen)
03.06.2011 18:22:09
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:

...pag to nejni motor z Gixra, ale z GSX-Fka...Gixrový SACS motory se ďály enem 750 a 1100...

aha kua, ten manik od kteryho to je to tvrdil a ja to nejak neresil :)))


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
hans (Člen)
03.06.2011 20:04:20
Offline

Re: hadicky do karburatoru

Filous psal:

Čiko:
...stačí se voptatbigsmile ...ty máš f šestce motor z Gixra??? ...jakej vopsach???

kámoš měl ve starý šestce motor myslim z 1100.....ale jízda prej nic moc, tak tam dal zpět šestku....


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr