Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ťukanec (sranda video)

mr.BSE (Člen)
03.06.2011 18:13:44
Offline

Ťukanec (sranda video)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
03.06.2011 22:13:02
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

jo jo, měl štěstí, že tam měl děcka smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Zdenda (Člen)
04.06.2011 00:14:33
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

No ty vole nemam slov a vidim rudě. To snad neni možný, takhle řvát na ženskou, chceš se prát na chlapa a pak se prát nebudu, máš štěstí, že tu mám děti. Co to kurva je????? Nejhorší je, že s takovejma idiotama neni absolutně řeč. Já nevim co bych dělal na místě tý ženský. To je rovnou na zastřelení. Nemám argumentysurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Libor nx (Člen)
04.06.2011 00:26:42
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

Homolkovic hadrbigsmilebigsmile

Don Pietro (Člen)
04.06.2011 10:28:01
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

Hmm, strieborná oktávka ešte v kombíku, to bolo určite auto ich snov a teraz je úplne na sračky smile2 help
Čo im budú teraz susedia závidieť? Zrútil sa im celý svet, tak sa nedivte ich reakcií headshake Navyše im to fakt asi nikto nezaplatí keďže, ak som dobre pochopil, tak tomu pajeru nedali prednosť vycúvaním z parkoviska... idontknow


Ten chlapík tancuje šíleně! Kousla ho snad tarantule? Nebo co?
fidoB6 (Člen)
04.06.2011 11:00:08
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

já nevim,ale mi někdo křupnout do auta,byť jen nárazník,tak by mi to taky nesmírně nasralo....koupim si netknutý auto,někdo mi ho vorve a pak se se mnou bude hádat,že to je starej krám a že je jen škráblý,bych mu urazil palicifuckfuckfucknikdo by mi novej nárazník nekoupil a proč bych si měl kuli čurákovi nebo krávě začít "látat" auto,kerý nebylo ťuknutý?
ale k videu: typas byl strašně drsnej a když mu ten druhej cáknul ťafku, jen se mu rozhodili sandály a málem se rozbil vo zembigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileto mi pobavilogood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Hanz (Člen)
04.06.2011 11:17:05
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

fidoB6 psal:

já nevim,ale mi někdo křupnout do auta,byť jen nárazník,tak by mi to taky nesmírně nasralo....koupim si netknutý auto,někdo mi ho vorve a pak se se mnou bude hádat,že to je starej krám a že je jen škráblý,bych mu urazil palicifuckfuckfucknikdo by mi novej nárazník nekoupil a proč bych si měl kuli čurákovi nebo krávě začít "látat" auto,kerý nebylo ťuknutý?
ale k videu: typas byl strašně drsnej a když mu ten druhej cáknul ťafku, jen se mu rozhodili sandály a málem se rozbil vo zembigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileto mi pobavilogood

...taky by mě to nasralo (taky se mi to už stalo s fung novým autem pár km od autosalonu mi nedal borec přednostfuck), ale určitě bych se nechoval jako hysterickej idiot a co se týče těch dětí, tak těm to právě zhoršovali samotní rodiče, kteří tam dělali scénu, jakoby je už někdo skoro pohřbil....sick


WD club member...
Zdenda (Člen)
04.06.2011 11:51:14
Offline

Re: Ťukanec (sranda video)

Přesně tak, jsem ultra leštič, háklivej na škrábanečk ale kolikrát už to do mě někdo narval. Neříkám, že jsem šťastnej, ale takovejhle výstup to sem nežral. Pokut je viník normální, což ta pani v tom Galoperu evidentně byla, furt to jsou kurva jen plechy který se daj opravit a zaplatí to pojišťovna. Takhle sprostě a nechutně řvát na samotnou ženskou, to sem ještě neviděl, navíc před dětma. škoda, že pani sebou neměla nějakýho bijce cholerika, do držky měli dostat oba a pak frrr na psychiatrii. Začínám zastávat názor, že by se měli dělat na řidičák psychotesty.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr