Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přilba NOX

Renfield (Člen)
08.06.2011 08:52:39
Offline

Přilba NOX

Zdravím
Má tu někdo zkušenosti s přilbama značky NOX? Díky.

Rostyk (Člen)
08.06.2011 11:24:25
Offline

Re: Přilba NOX

Nedoporučuju.....Chtěl jsem si koupit novou přilbu a chtěl jsem se slunečním štítem a blbec trefil toho Noxe.Na hlavě mi sedí dobře ale fouká do toho víc jak do starého agv....Je to o vyzkoušení ale mi nesedí.Jestli chceš ,tak zítra jedu do Frenštátu,můžu ti ji půjčit a vyzkoušíš sám a uvidíš jak ti sedí


Dohnat a předehnat
Renfield (Člen)
08.06.2011 12:52:00
Offline

Re: Přilba NOX

Díky. Přes týden jsem v OV, takže to asi neprubnu.

Rostyk (Člen)
08.06.2011 14:15:29
Offline

Re: Přilba NOX

Jsem z Ostravy,tak můžeš vyzkoušet max. jak ti sedí


Dohnat a předehnat
morganzd (Člen)
08.06.2011 15:43:43
Offline

Re: Přilba NOX

Rostyk psal:

Nedoporučuju.....Chtěl jsem si koupit novou přilbu a chtěl jsem se slunečním štítem a blbec trefil toho Noxe.Na hlavě mi sedí dobře ale fouká do toho víc jak do starého agv....Je to o vyzkoušení ale mi nesedí.Jestli chceš ,tak zítra jedu do Frenštátu,můžu ti ji půjčit a vyzkoušíš sám a uvidíš jak ti sedí

...sedí, nesedí, koupit, nekoupit, sežrat, nesežrat...


GSF 600 S '99
Rostyk (Člen)
08.06.2011 16:09:30
Offline

Re: Přilba NOX

Tak pro rýpaly....sedí mi ve smyslu že se v ní cítím příjemně,to zn. že sedí na ksichtu,nikde netlačí,dofukující lícnice jsou fajn,bohužel za jízdy do ní víc fouká- to nemluvím o tom že jsem kupoval schválně se slunečním štítem abych mohl jezdit s otevřeným hledím,bohužel mi hned valí z očí.Takže přilbu jsem dal klukovi,půjčit jsem chtěl ať si vyzkouší,páč v obchodě tě v ní projet nenechají a na hovno je ti přilba která sedí na ksichtu , ale za jízdy ti do ní různě fouká.Kluk zase jako spolujezdec je spokojený ,protože mu nesvítí do očí a jako druhý je schovaný, takže do ní nefouká....tolik pro rýpaly,příště budu přesně artikulovat ať se z toho náhodou někdo assbigsmile


Dohnat a předehnat
morganzd (Člen)
08.06.2011 20:22:05
Offline

Re: Přilba NOX

ale hovno bigsmile tak promiň, nemyslel jsem to zle good


GSF 600 S '99
Renfield (Člen)
08.06.2011 21:50:52
Offline

Re: Přilba NOX

Rostyk psal:

Tak pro rýpaly....sedí mi ve smyslu že se v ní cítím příjemně,to zn. že sedí na ksichtu,nikde netlačí,dofukující lícnice jsou fajn,bohužel za jízdy do ní víc fouká- to nemluvím o tom že jsem kupoval schválně se slunečním štítem abych mohl jezdit s otevřeným hledím,bohužel mi hned valí z očí.Takže přilbu jsem dal klukovi,půjčit jsem chtěl ať si vyzkouší,páč v obchodě tě v ní projet nenechají a na hovno je ti přilba která sedí na ksichtu , ale za jízdy ti do ní různě fouká.Kluk zase jako spolujezdec je spokojený ,protože mu nesvítí do očí a jako druhý je schovaný, takže do ní nefouká....tolik pro rýpaly,příště budu přesně artikulovat ať se z toho náhodou někdo assbigsmile

V poho. Mi v obchdě sedí fajn. Mají ji v Domě motocyklů. Jen mi šlo o to foukání a hluk. KDyž to máš normálně a zavřené, tak je to teda v pohodě, jo?

škardík (Člen)
09.06.2011 11:07:56
Offline

Re: Přilba NOX

Ne, když to máš normálně a tavřené, tak do ní foukábigsmile


viz avatar:)
Rostyk (Člen)
09.06.2011 11:17:58
Offline

Re: Přilba NOX

morganzd psal:

ale hovno bigsmile tak promiň, nemyslel jsem to zle good

Já taky...bigsmile


Dohnat a předehnat
Rostyk (Člen)
09.06.2011 11:22:17
Offline

Re: Přilba NOX

Já ji mám taky od tamtud.Právě že když je to zavřené tak do ní fouká.Navíc když kroutíš hlavou ,tak různě píská a celkově je hlučná.....Raději zajeď do Moto miro,měli tam Sharky ve slevě za 5000 a bude to o něčem jiném,já to zjistil až jsem koupil tu hujdu..redface


Dohnat a předehnat
Mour (Člen)
09.06.2011 11:23:23
Offline

Re: Přilba NOX

Renfield psal:
Rostyk psal:

Tak pro rýpaly....sedí mi ve smyslu že se v ní cítím příjemně,to zn. že sedí na ksichtu,nikde netlačí,dofukující lícnice jsou fajn,bohužel za jízdy do ní víc fouká- to nemluvím o tom že jsem kupoval schválně se slunečním štítem abych mohl jezdit s otevřeným hledím,bohužel mi hned valí z očí.Takže přilbu jsem dal klukovi,půjčit jsem chtěl ať si vyzkouší,páč v obchodě tě v ní projet nenechají a na hovno je ti přilba která sedí na ksichtu , ale za jízdy ti do ní různě fouká.Kluk zase jako spolujezdec je spokojený ,protože mu nesvítí do očí a jako druhý je schovaný, takže do ní nefouká....tolik pro rýpaly,příště budu přesně artikulovat ať se z toho náhodou někdo assbigsmile

V poho. Mi v obchdě sedí fajn. Mají ji v Domě motocyklů. Jen mi šlo o to foukání a hluk. KDyž to máš normálně a zavřené, tak je to teda v pohodě, jo?

Ty wogo, tak tomu nerozumím, tady Ti kolega nabízí, že Ti ji půčí, aby ses v ní svez. Tak čemu mu nezavoláš a nevyzkoušíš na motorce??? surprisedbigsmile  ...pak dáte kafe a povykládáte jak de život bigsmile

Renfield (Člen)
09.06.2011 12:19:46
Offline

Re: Přilba NOX

Bylo by to uplně idální, jenže já jsem v Ostravě a mašinu mám v Rožnově smile2

VikecB12 (Člen)
09.06.2011 12:25:27
Offline

Re: Přilba NOX

Mour psal:
Renfield psal:
Rostyk psal:

Tak pro rýpaly....sedí mi ve smyslu že se v ní cítím příjemně,to zn. že sedí na ksichtu,nikde netlačí,dofukující lícnice jsou fajn,bohužel za jízdy do ní víc fouká- to nemluvím o tom že jsem kupoval schválně se slunečním štítem abych mohl jezdit s otevřeným hledím,bohužel mi hned valí z očí.Takže přilbu jsem dal klukovi,půjčit jsem chtěl ať si vyzkouší,páč v obchodě tě v ní projet nenechají a na hovno je ti přilba která sedí na ksichtu , ale za jízdy ti do ní různě fouká.Kluk zase jako spolujezdec je spokojený ,protože mu nesvítí do očí a jako druhý je schovaný, takže do ní nefouká....tolik pro rýpaly,příště budu přesně artikulovat ať se z toho náhodou někdo assbigsmile

V poho. Mi v obchdě sedí fajn. Mají ji v Domě motocyklů. Jen mi šlo o to foukání a hluk. KDyž to máš normálně a zavřené, tak je to teda v pohodě, jo?

Ty wogo, tak tomu nerozumím, tady Ti kolega nabízí, že Ti ji půčí, aby ses v ní svez. Tak čemu mu nezavoláš a nevyzkoušíš na motorce??? surprisedbigsmile  ...pak dáte kafe a povykládáte jak de život bigsmile

Ses asi zbláznil,seznamovat se osobně s někým z internetu,to by taky mohl dopadnout jako někteří tady,keří se znají vosobněsurprisedbigsmile Hlavně by mě po takové recenzi přestala ta helma zajímat,protože se stejnejma vlastnostma se prodávají helmy mnohem hezčí,že Filousibigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
09.06.2011 12:31:43
Offline

Re: Přilba NOX

VikecB12 psal:
Mour psal:
Renfield psal:


V poho. Mi v obchdě sedí fajn. Mají ji v Domě motocyklů. Jen mi šlo o to foukání a hluk. KDyž to máš normálně a zavřené, tak je to teda v pohodě, jo?

Ty wogo, tak tomu nerozumím, tady Ti kolega nabízí, že Ti ji půčí, aby ses v ní svez. Tak čemu mu nezavoláš a nevyzkoušíš na motorce??? surprisedbigsmile  ...pak dáte kafe a povykládáte jak de život bigsmile

Ses asi zbláznil,seznamovat se osobně s někým z internetu,to by taky mohl dopadnout jako někteří tady,keří se znají vosobněsurprisedbigsmile Hlavně by mě po takové recenzi přestala ta helma zajímat,protože se stejnejma vlastnostma se prodávají helmy mnohem hezčí,že Filousibigsmilebigsmile

Myslis tu Simpsonku Bandit helmets smile1 ? Me se to libi a je to proste jedinecny, ikdyz helma stoji za picu, clovek to zkousne kdyz vypada ohodne jinak smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
09.06.2011 12:35:08
Offline

Re: Přilba NOX


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
09.06.2011 14:05:27
Offline

Re: Přilba NOX

Billy psal:

http://www.moorespeedracing.com/img/editor/Image/Homepage/bandit-helmet.png

...bigsmilegood ...ale nejni to nic pro rozmazlený holkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
09.06.2011 14:09:35
Offline

Re: Přilba NOX

...smokincool

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_sprint.jpg

[/IMG]


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
09.06.2011 14:16:16
Offline

Re: Přilba NOX

Filous psal:
Billy psal:

http://www.moorespeedracing.com/img/editor/Image/Homepage/bandit-helmet.png

...bigsmilegood ...ale nejni to nic pro rozmazlený holkybigsmile

a i drsňáci pod plexi lepí 4mm těsnění do okenbigsmile

Filous (Člen)
09.06.2011 14:21:17
Offline

Re: Přilba NOX

Lihy psal:
Filous psal:
Billy psal:

http://www.moorespeedracing.com/img/editor/Image/Homepage/bandit-helmet.png

...bigsmilegood ...ale nejni to nic pro rozmazlený holkybigsmile

a i drsňáci pod plexi lepí 4mm těsnění do okenbigsmile

...prvních tejden, neš stvrdneš eště vícbigsmilesmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.06.2011 14:31:55
Offline

Re: Přilba NOX

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:


...bigsmilegood ...ale nejni to nic pro rozmazlený holkybigsmile

a i drsňáci pod plexi lepí 4mm těsnění do okenbigsmile

...prvních tejden, neš stvrdneš eště vícbigsmilesmokin

To už zbejvá jenom aby sis začal vytírat prdel šmirglem a seš ten nejvíc nejdrsnější z nejdrsnějšíchcoolbigsmilebigsmile
Fotka pěknácool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Renfield (Člen)
09.06.2011 14:38:55
Offline

Re: Přilba NOX

VikecB12 psal:
Filous psal:
Lihy psal:


a i drsňáci pod plexi lepí 4mm těsnění do okenbigsmile

...prvních tejden, neš stvrdneš eště vícbigsmilesmokin

To už zbejvá jenom aby sis začal vytírat prdel šmirglem a seš ten nejvíc nejdrsnější z nejdrsnějšíchcoolbigsmilebigsmile
Fotka pěknácool

Ti největší drsňáci si prdel neutírají vůbec bigsmile bigsmileass

Pšán (Člen)
09.06.2011 15:10:52
Offline

Re: Přilba NOX

VikecB12 psal:
Filous psal:
Lihy psal:

a i drsňáci pod plexi lepí 4mm těsnění do okenbigsmile

...prvních tejden, neš stvrdneš eště vícbigsmilesmokin

To už zbejvá jenom aby sis začal vytírat prdel šmirglem a seš ten nejvíc nejdrsnější z nejdrsnějšíchcoolbigsmilebigsmile
Fotka pěknácool

..fotka pěkná,ale technika na pussybigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
09.06.2011 16:13:48
Offline

Re: Přilba NOX

Pšán psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:


...prvních tejden, neš stvrdneš eště vícbigsmilesmokin

To už zbejvá jenom aby sis začal vytírat prdel šmirglem a seš ten nejvíc nejdrsnější z nejdrsnějšíchcoolbigsmilebigsmile
Fotka pěknácool

..fotka pěkná,ale technika na pussybigsmile

...to bylo v rozjížďkách, finálový jízdy se myslim celkem povedlibigsmilecoolsmokin

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_sprint_3.jpg

[/IMG]


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
09.06.2011 16:40:25
Offline

Re: Přilba NOX

..tak to musela být finálová jízda..good
..dáma si na techniku asi už nestěžovala..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
morganzd (Člen)
09.06.2011 20:39:50
Offline

Re: Přilba NOX

Rostyk psal:

když je to zavřené tak do ní fouká.Navíc když kroutíš hlavou ,tak různě píská a celkově je hlučná...

Myslim že to je běžná vlatnost vyklápěček. Taky mám a je to vopruz, ale zas se mi do toho líp leze.


GSF 600 S '99
snowflake600 (Člen)
09.06.2011 21:12:08
Offline

Re: Přilba NOX

vklápěčce nevěřím...podle mě je blbost, když padneš, aby se nevyklopila, když se vyklopíš bigsmilesurprised

Inženýrek (Člen)
09.06.2011 21:27:36
Offline

Re: Přilba NOX

snowflake600 psal:

vklápěčce nevěřím...podle mě je blbost, když padneš, aby se nevyklopila, když se vyklopíš bigsmilesurprised

Jestli je homologovaná, tak je spíš blbost aby se vyklopila. Mě se taky nevyklopila smokin


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Renfield (Člen)
10.06.2011 00:30:51
Offline

Re: Přilba NOX

NOX to projel. Myslím, že Uvex bude lepší. Všem díky za rady a názory. cool

morganzd (Člen)
10.06.2011 08:48:40
Offline

Re: Přilba NOX

Docela by mě zajímalo kolik lidí používá jakej typ přilby. Možná tu už ale někdy taková anketa byla...


GSF 600 S '99
Renfield (Člen)
10.06.2011 09:28:07
Offline

Re: Přilba NOX

morganzd psal:

Docela by mě zajímalo kolik lidí používá jakej typ přilby. Možná tu už ale někdy taková anketa byla...

To nevim, ale nebylo by špatné ji vyhlásit.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr