Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Vaskent, kde jsi se tam vzal?

Góťa (Člen)
24.03.2007 23:41:33
Offline

Vaskent, kde jsi se tam vzal?

Čau Vašku, tak si tak procházím  poslední ČMN a nestačím valit čučky na rozhovor na předposlední straně... Jak jses tam dostal?


.... vono to ňák dopadne ....
vaskent (Člen)
25.03.2007 20:44:19
Offline

Re: Vaskent, kde jsi se tam vzal?

čus, no jak jsem se tam tak dostal, stačí mit pár kamarádů a prořízlou hububigsmile ono to jde tak nějak potom všechno samo. Ale maličkost bych Petrovi (redaktorovi ne Tvymu bratroj) vytkl.... desítka nemá pul centimetru ale pul milimetru,jinak to celkem jde ne? Co nějaká kritika?

KOVAL (Člen)
25.03.2007 20:50:30
Offline

Re: Vaskent, kde jsi se tam vzal?

Kritika? Jako myslíš to že si zapomněl na závěr rozhovoru říct -Bandit Pičo!fuck
bigsmile

vaskent (Člen)
25.03.2007 20:56:26
Offline

Re: Vaskent, kde jsi se tam vzal?

no řikal jsem si jestli to tam nemam zamotat, ale myslim že to čtou i naše nastupujicí generace (i když jistě tyto výrazi dobře znají) tak by se asi v redakci nesešli s pochopením....idontknow

Góťa (Člen)
27.03.2007 19:59:23
Offline

Re: Vaskent, kde jsi se tam vzal?

Ne, kritika ne, je to v pohodě, jen jsem nechápal, kde jsi se tam vzal, takže gratuluji, mediální hvězdo. smile1   Ale to heslo by byla machrovinka!


.... vono to ňák dopadne ....
vaskent (Člen)
28.03.2007 15:47:46
Offline

Re: Vaskent, kde jsi se tam vzal?

to Góta: jo to by byla machrovina,ale oni si ten rozhovor trochu upravili,ořezali a tak, takže by to letělo.... A dík....já a medialní hvězdabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr