Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Postup při seřizování karburátorů

Diego1000 (Člen)
18.06.2011 14:29:11
Offline

Postup při seřizování karburátorů

Nevíte někdo postup při seřizování podtlaků na Suzuki Bandit 600 S 2001? Potřeboval bych vědět hodnoty seřízení a pořadí seřízení karburátorů,kde se šteluje podtlak.. Předem děkuji za Vaše názory,zkušenosti..

Filous (Člen)
18.06.2011 15:39:55
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

...hodnoty nejsou poctatný, nejdřif seřídíš krajní, tzn. první s druhym, pag třetí se čtvrtym a nakonec prostřednim vobje dvojky dohromady...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
18.06.2011 15:44:08
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

...a esi nevíš gde se to šteluje, tag mezi karbcema na hřídelce klapek a při cca 1800 ot...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
18.06.2011 15:53:20
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Filous psal:

...hodnoty nejsou poctatný, nejdřif seřídíš krajní, tzn. první s druhym, pag třetí se čtvrtym a nakonec prostřednim vobje dvojky dohromady...

Ty to šteluješ v tomhle pořadí? Tím, že seřídíš nejdřív 3 a 4 a pak teprve 2 a 3 se ti zase ten 4 bude lišit ne help
2 je snad na pevno, ten se nešteluje. Já to dělám tak, že od 2 srovnám 1 a 3 a pak seřídim 3 a 4. Ale třeba to dělám špatně idontknowhelp


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
redik27 (Člen)
18.06.2011 16:07:52
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Já to radši dávám Kojakovi good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Filous (Člen)
18.06.2011 16:16:50
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Inženýrek psal:
Filous psal:

...hodnoty nejsou poctatný, nejdřif seřídíš krajní, tzn. první s druhym, pag třetí se čtvrtym a nakonec prostřednim vobje dvojky dohromady...

Ty to šteluješ v tomhle pořadí? Tím, že seřídíš nejdřív 3 a 4 a pak teprve 2 a 3 se ti zase ten 4 bude lišit ne help
2 je snad na pevno, ten se nešteluje. Já to dělám tak, že od 2 srovnám 1 a 3 a pak seřídim 3 a 4. Ale třeba to dělám špatně idontknowhelp

...jo, dvojka je pevná, ale ten postup je tag jak píšu...schválně sem eště teť koukal do manuálu...sice na B12, ale to je fuck, postupy sou stejný...de fakto pokuť dostaneš fšecky do stejný letový hladiny, je fuck, jag toho docílíšsmile1


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Diego1000 (Člen)
18.06.2011 22:04:52
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

já myslel,že se seřizuje v pořadí první,čtvrtý a druhý třetí..Jaké je tedy správné pořadí? Dle vašich názorů to dělá každý jinak :D

Peka (Člen)
18.06.2011 22:07:47
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Filous psal:
Inženýrek psal:
Filous psal:

...hodnoty nejsou poctatný, nejdřif seřídíš krajní, tzn. první s druhym, pag třetí se čtvrtym a nakonec prostřednim vobje dvojky dohromady...

Ty to šteluješ v tomhle pořadí? Tím, že seřídíš nejdřív 3 a 4 a pak teprve 2 a 3 se ti zase ten 4 bude lišit ne help
2 je snad na pevno, ten se nešteluje. Já to dělám tak, že od 2 srovnám 1 a 3 a pak seřídim 3 a 4. Ale třeba to dělám špatně idontknowhelp

...jo, dvojka je pevná, ale ten postup je tag jak píšu...schválně sem eště teť koukal do manuálu...sice na B12, ale to je fuck, postupy sou stejný...de fakto pokuť dostaneš fšecky do stejný letový hladiny, je fuck, jag toho docílíšsmile1

hlavni je ten vysledek , jinak postup muze byt nahodny, ale je to vic prace.


B12 neni uz je autobus :)
Diego1000 (Člen)
18.06.2011 22:26:59
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

to je jasné,výsledek musí být stejný a nejsnadnější pořadí? Jinak děkuji všem za názory :)

Filous (Člen)
19.06.2011 11:09:56
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Diego1000 psal:

to je jasné,výsledek musí být stejný a nejsnadnější pořadí? Jinak děkuji všem za názory :)

...najdi si to v manuálu, dyš mi nevjeříš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zikmund (Člen)
19.06.2011 15:45:56
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Jj. Je to jak píše Filous

http://www.gsxr.wz.cz/garaz/synchro.gif


V případě že manometry ukazují jinou hodnotu musíme nastavit naklonění klapky šroubkama . Postupuje štelování šroubů A pak B a nakonec C. Při přidání plynu by se měly manometry vychylovat stejně a ukazovat vždy stejnou hodnotu.Píšou na foru GSXR.Chystam se na to taky ,poněvač jsem koupil moto a chci poštelovat ventily a karbece(v servisu za to chtěl 4000 kč)což se mě zda nějak moc.

Jarin (Člen)
23.07.2016 19:21:40
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Tak jsem se pustil do odkládané akce.Měl jsem B12 na servise a od té doby špatné startování a nepravidelnej chodsick.Na dotaz co s tím vše dělali jsem se kloudné odpovědi nedočkal.bad Takže poštelování podtlaků a bohatosti.To,že to asi nepůjde asi úplně snadno jsem čekal,ale tak vypussyenej přístup jsem nečekal.sick sicksicksick.No nicméně poladěno a maká O.K.coolPoužil jsem http://www.motops.cz/carbtune-pro-4-syn … rburatoru/ což je znamenitý pomocník,který maká na 1*goodgood

Editoval osiris (23.07.2016 21:39:08)


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
K.a.s.y.m. (Člen)
23.07.2016 21:32:26
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_img_20160723_212705.jpg


no nechci se chlubit ale za 60 Kč jsem pořídil tohle a musim říct že za ty prachy a ani celkově asi nic lepšího nekoupíš a funguje to naprosto famozně.jako náplň jsem použil Vervu(je pěkně modrá) a seřízení je podle postupu v prvnim příspěvku od Filouse...B6 udajně seřízená někym někde najednou šlapala jak víno.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
23.07.2016 21:39:57
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Kasymej jak mas vysokou tu latka a dlouhe hadicej?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jarin (Člen)
23.07.2016 21:41:12
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

gut,pěkné.cool....já jsem se zmínil u šéfa,a on to zatáhl i s pouzdremgoodgood


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
K.a.s.y.m. (Člen)
23.07.2016 21:58:43
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

cca 5 merů hadice prkno je asi 1,5 metru dlouhé a naplň se napouští asi do pul metru od spodu hadice musí mít stejně dlouhé konce od spodnoho ohybu....na rovinu říkám má to i nevýhody..pokud je syncro hodně v prdeli stane se že ti to prostě jeden kabec vytáhne náplň do saní..takže zapoměň na vodu prostě běnzín nebo petrolej..něco co motor v pohodě spálí,ale dá se to seřídit v pohodě jen s tim musíš počítat a v čas vypnout motor. V každym konci hadičky je cca 5 mm M5 šroubu bez hlavičky kvůli utlumení pulzů ze sání.
Napíšu to jinak..okopíroval jsem systém k Motorkáři.cz a funguje to líp než jsem čekal
Případne telefon mám v profilu bigsmile  bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
23.07.2016 21:59:53
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Jarin psal:

gut,pěkné.cool....já jsem se zmínil u šéfa,a on to zatáhl i s pouzdremgoodgood

taky dobrý bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
24.07.2016 22:26:07
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

Baworaky steluju taky šlauchváhou,jen mám uvnitř normální motorovej olej,kerej diky tomu,že je hustší tolik nepulzuje. Ale ten carbtune nebo něco podobnýho bych chtěl,abych mohl ladit za jízdy,kdy je motor v tahu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
25.07.2016 09:04:32
Offline

Re: Postup při seřizování karburátorů

proto mám v těch hadičkách ty červíky.pak to taky nepulzuje.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr