Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » černí psi

Góťa (Člen)
25.03.2007 00:16:55
Offline

černí psi

Z dřívějška vím, že je tady i pár státních zaměstnanců, včetně mě. Na motocyklu 07 jsem zjistil, že existuje Black Dogs LE MC, kde členové jsou výhradně policisté, vojáci, lékaři, soudci, hasiči.... Patří k nim někdo, nebo je třeba supportem?


.... vono to ňák dopadne ....
SLUGI (Člen)
25.03.2007 09:53:41
Offline

Re: černí psi

...si pořádně přečti jejich pravidla,stanovy atd.   surprised smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Karlos (Člen)
25.03.2007 19:48:29
Offline

Re: černí psi

Ahoj, jsem Support zmíněného klubu. Jsem tam jen chvilku, byl jsem na dvou schůzích, základní věci máš na jejich stránkách www.blackdogscz.com Když se budeš chtít přidat, můžeš mě kontaktovat a já to domluvim s Directorem. V dubnu bude vyjížďka, tak se jí můžeš zúčastnit a líp poznat klub good Kdy a kde to bude ti můžu poslat. Hoď mi mejla. Zatim se měj.


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Góťa (Člen)
27.03.2007 17:08:15
Offline

Re: černí psi

Slugi: pravidla jsem četl, ale je tam toho tolik, že jsem z toho nebyl moc moudrej, co máš konkrétně na mysli?
Karlos: Díky, vše by záleželo na konkrétních podmínkách. Na jejich stránkách jsem byl, ale nějak jsem to tam nenašel, alespoň ne to, co potřebuji. Jinak můj mail mám v profilu, tak můžeš napsat, když se Ti bude chtít. Díky


.... vono to ňák dopadne ....
SLUGI (Člen)
27.03.2007 17:53:37
Offline

Re: černí psi

...po přečtení mě to přišlo tak  že chtěj bejt jak "velcí kluci" co maj v Emerice Harleye a svý MC kluby s hafo pravidlama,čekatelama atd idontknowbad
...není lepší BANDIT ? Si myslím že JO !! goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
27.03.2007 18:06:53
Offline

Re: černí psi

Amen


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Góťa (Člen)
27.03.2007 19:34:05
Offline

Re: černí psi

No právě, řek sem si:státní zaměstnanci a motorkáři, pro mě super kombinace, ale ty pravidla, který mají teda převzatý od jinejch MC, mi přijdou trochu moc. Proto jsem zavrh myšlenku na členství a zajímám se o  supporta... Jezdím se svojí partou, funguje to a nepotřebujeme k tomu stanovy. Přesto ta myšlenka se mi dost zamlouvá, tak uvidíme, no.


.... vono to ňák dopadne ....
mates (Člen)
27.03.2007 19:44:55
Offline

Re: černí psi

"Jsme psi, kteří dělají černou práci v zájmu této společnosti. Jsme černí psi na straně zákona. Jsme tady."  surprised

to snad nemyslí-te vážně surprisedidontknowsick


… voranžová
fifa b 12 (Člen)
27.03.2007 19:47:50
Offline

Re: černí psi

stanovy suo na prt nejlepe je čeku když je volnej jako ptak co v mc mit našivku na zadech a vyvyšovat se nad ostatnima? z me zkušenosti sou členove MC že ani na motorce NEJEZDI a když jezdi tak mali % se s čekem ma chut bavit o mašinach a reknete že nemam pravdu


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Kelly01 (Člen)
27.03.2007 20:14:39
Offline

Re: černí psi

Sem tam koukl..

Bych nevěřil kolik umí městská policie apod. jazykůsurprised

Pak jsem jukl na:
"SEZNAM - RC, MOTOKLUBY A SPOLKY V ČR" ,pár jich otevřel a strachy se posr*lsmile2

Takže mám pro dnes vymalovánosmile2

Jen doufám že Jarken nesedí někde ve vedení,to potom všichni svatíhelphelphelp


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
27.03.2007 20:17:07
Offline

Re: černí psi

Jo..

a z Lima, zvaného Limonáda ze Zevlounů se posra*y i moje dvě Westicesmile2


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
27.03.2007 20:47:56
Offline

Re: černí psi

Jéžišmarjá, to je teda patos ti psi....
Jestlipak fízlové z klubu jezdí předpisově 50-90-130?
Ještěže nás před tou špínou a černou stranou světa tak chrání.fuck


There's a pie in the sky when you die.
Góťa (Člen)
27.03.2007 23:30:45
Offline

Re: černí psi

Náhoda.  Teď dávali 112-tku a v ní reportáž o chycení drogovýho gangu. A jeden z hlavních, vedle Komorouse měl nášivky BD, nejspíš šéf... Jinak, jak jezdí, nevím, ani se jich nechci zastávat, protože je neznám, ale jsou mezi nima i doktoři a HASIČI, takže to není jen banda "fízlů"... To jen tak...   Snažím se bejt nestrannej, ale sem motorkář a hasič, no...


.... vono to ňák dopadne ....
Ondráš (Člen)
28.03.2007 07:55:59
Offline

Re: černí psi

Já taky, ale jen dobrovolnejsurprised

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
28.03.2007 08:01:13
Offline

Re: černí psi

Nikdo do nich nereje..

Akorát to maj moc emoční...

A řekněme si na rovinu že ze statutu jejich postavení a výběru povolání z kerých se rekrutují měli už při zakládání MC vyšlapanou cestičku a zjevně o mnohoset % jednodušší postup k cíli oproti partě kluků okolo nějakého malého městečka..

A pochybuji že měli problémy s jinými kluby a "drsnými MCíkyfuck" s výhružkami,strháváním nášivek apod...


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.03.2007 08:11:13
Offline

Re: černí psi

Góťa psal:

Náhoda.  Teď dávali 112-tku a v ní reportáž o chycení drogovýho gangu. A jeden z hlavních, vedle Komorouse měl nášivky BD, nejspíš šéf... Jinak, jak jezdí, nevím, ani se jich nechci zastávat, protože je neznám, ale jsou mezi nima i doktoři a HASIČI, takže to není jen banda "fízlů"... To jen tak...   Snažím se bejt nestrannej, ale sem motorkář a hasič, no...

...jo, byl to Director surprised ...a docela sem se divil, že může nosit znaky, dyš je f továrně surprised ...esi to nebude tym, že je to šajba surprised...jinak docela i tag ňák chápu "potřebu" sdružování se v nějakym MC a předesílam, že i gdyš uš sem zaplatil dost pokut, tag proti polísmenům fcelku nic nemam (proti hasičum a záchranářum uš vůbec ne), koneckonců dělaj svou arbajt, ale vopravdu si neumim přectavit a dokonce jim to ani nevjeřim, že dyš se jedou svíst, tag dodržujou zákon, kerej zastupujou f pracovní dobje...a dle mýho by měli...ale prostě jim to nevjeřim...a proto mi LE MC tag ňák jakože uplně neseděj...koneckonců ale jejich vjec...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
28.03.2007 08:12:19
Offline

Re: černí psi

...a není to jedno? surprised
...tak netahej svoje emoce a řekni jednoduše, že na ně sereš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
28.03.2007 08:15:28
Offline

Re: černí psi

Rychlosipaci jak svina , kladni jak vinetou , plni emoci jak esmeralda , drsni jak raspla , ale spravedlivi.....proste ani neprdi a okolo sisky maji svatozar.....a kdyz jim dojdou argumenty utlucou te prukazkou......kecy na urovni 15leteho tynejdzra , este ze tam nejsou poptavky po starych cislech novin. Cetl jsem to po asi pulroku znovu a furt je to sama sracka , cancy a vyblity med.
Zlaty dementy a pacijenty Bpussy
Zlaty Otec Furat(a to uz je vrchol toto rictsmile1)))
jardagsf bratrstva kocici pracky v tomto pripade FAN


MOTO KOZZI GRISO
Jarken (Člen)
28.03.2007 08:15:58
Offline

Re: černí psi

Kelly :
Cítím se vnitřně být - byť jen s jebkou bigsmile - tak nějak Bandit pussy a ještě i docela obyčejný "Motochuy", což mi už docela stačí, takže Black dog's už neee no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
28.03.2007 08:23:13
Offline

Re: černí psi

Jarken psal:

Kelly :
Cítím se vnitřně být - byť jen s jebkou bigsmile - tak nějak Bandit pussy a ještě i docela obyčejný "Motochuy", což mi už docela stačí, takže Black dog's už neee no né?No ano!good

...to je škoda, normálně tě vidim, jag nastupuješ k soudu f kožený vestě se znakama "BD LE MC " a kriminálníkovi za vohrátkou se rosklepou kolena, jen tě zahlídne...a hnet jag ho stihne spravedlivej trest, kerej vynese soutce ve vestě s nášifkou "Director", vodváděj ho za potlesku vostatních brothers dva dvoumetrový "Sgt in arms" do vlchký tmavý kopky, gde stráví zbytek svýho prašivýho života surprised ...konec přectaf bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
28.03.2007 08:23:18
Offline

Re: černí psi

Jak je teď různě vyhazujou za korupci apod. ...

By mne jen zajímalo jak je v klubu potrestajsurprised

50 ran tenisovými míčkysurprised

JardaGSF znalec Foglarova díla pochopá)


God Save The Queen!
Fresh Man (Člen)
28.03.2007 08:29:22
Offline

Re: černí psi

jag z telenovely vot Foglara, sou ty naši kolegové motorkáří
B. G. good

eště že nejsou proti pokusům na zvířatech...atd...

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Jarken (Člen)
28.03.2007 09:20:12
Offline

Re: černí psi

Filous good, docela zajímavá představabigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Lihy (Člen)
28.03.2007 11:50:17
Offline

Re: černí psi

Uplně vidim jejich klubovnu, které nad místem jejich fírera (nebo jak se tomu nadává) vévodí plakát s komisařem Mulénem na NRkubigsmilebigsmile
A každou svou stranickou scůzi ukončují sborovým: "Burn your rubber, not your soul!"bigsmilebigsmile

ps. Nechápu kdo se může dobrovolně nechat svazovat ještě nějakejma dalšíma nesmyslnejma pravidlama polovojenský organizace... jako by jich v běžnym životě nebylo dostsick

Jarken (Člen)
28.03.2007 12:37:04
Offline

Re: černí psi

Pozitivum stránek BD vidím v tom, že ve složce "tvrdá realita", je doposud Škarďovo sestřelení SV na Skřítku z 9.10.05 bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kelly01 (Člen)
28.03.2007 13:03:38
Offline

Re: černí psi

Lihy

"Hořet vaši gumu, ne vaše duše" surprised


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
28.03.2007 14:21:16
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Lihy

"Hořet vaši gumu, ne vaše duše" surprised

Vivat translátorbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
28.03.2007 14:38:48
Offline

Re: černí psi

Dobrý je že ti přes týden prodaj nášivku..

A o víkendu až se stane z obvoďáka drsnej MC ti ji strhnou..


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
28.03.2007 15:31:05
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Lihy

"Hořet vaši gumu, ne vaše duše" surprised

Woe si neviděl ten hustohustej emerickej mototrhák bikerzboyz? Vogo jak můžeš vůbec jezdit na motorce když si tenhle velkolepej kousek nevidělsurprised
Ten canc bylo heslo toho největšího černýho hustobikera co kdy země neslabigsmile

Antihero (Člen)
28.03.2007 23:45:05
Offline

Re: černí psi

Nemám nic proti hasičům, doktorum (ani sestřičkámbigsmile)....
ty fízlové mi tam nesedí


There's a pie in the sky when you die.
gore (Člen)
29.03.2007 07:21:32
Offline

Re: černí psi

a taky nerozumim tomu ze gdyz maj teda ten dodatek MC proc je mezi sebe vostatni MC totalne neberou..asi tusim ale musel bych bejt moooc sprostej!!!sicksicksick


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Filous (Člen)
29.03.2007 07:50:32
Offline

Re: černí psi

gore psal:

a taky nerozumim tomu ze gdyz maj teda ten dodatek MC proc je mezi sebe vostatni MC totalne neberou..asi tusim ale musel bych bejt moooc sprostej!!!sicksicksick

...no páč voni taky nejsou klasickej desperádskej MC...skratku MC vnímam jako prachvobyčejný Motorcycle Club, tag jag je to vnímaný fšude ve svjetě a enem u nás je s tý skratky vytvořenej magickej kult vopředenej tajemnem...voni sou motocyklovej klub pracovníků státní správy, f angličtině Law Enforcement Motorcycle Club...no a LE MC se s těma zlejma MC prostě nemaj rádi nigde na svjetě...asi je to i tym, že ty zlý MC si musej svý postavení vybojovat a to něgdy doslova, gdešto LE MC přídou a řeknou abrakadabrasmeklub a je to surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
29.03.2007 07:56:02
Offline

Re: černí psi

....a gdyž maj jiné MC pindy, tak vytáhnou průkazky, navelí se do služby a sou pak veřejní činitelé bigsmile

jardagsf (Člen)
29.03.2007 08:31:54
Offline

Re: černí psi

Mour psal:

....a gdyž maj jiné MC pindy, tak vytáhnou průkazky, navelí se do služby a sou pak veřejní činitelé bigsmile

a protoze jine MC nejsou registrovane na ministerstvu tak je rovnou na miste rozpustibigsmilebigsmilebigsmile nebo zastreli z moci uredni???bigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf rozpusteny a vypusteny


MOTO KOZZI GRISO
huskyb12 (Administrator)
29.03.2007 08:32:28
Offline

Re: černí psi

Lihy psal:

Woe si neviděl ten hustohustej emerickej mototrhák bikerzboyz ...

Neviděl, byl po voperaci :)))


ale di, Ty brepto ...
Lihy (Člen)
29.03.2007 12:20:22
Offline

Re: černí psi

Pes: Vogo vono to neni ještě přepsaný jako rozhlasová hra?surprised Taková kvalita by neměla zapadnoutbigsmile

Eremi (Člen)
29.03.2007 12:29:12
Offline

Re: černí psi

Filous psal:
gore psal:

a taky nerozumim tomu ze gdyz maj teda ten dodatek MC proc je mezi sebe vostatni MC totalne neberou..asi tusim ale musel bych bejt moooc sprostej!!!sicksicksick

...no páč voni taky nejsou klasickej desperádskej MC...skratku MC vnímam jako prachvobyčejný Motorcycle Club, tag jag je to vnímaný fšude ve svjetě a enem u nás je s tý skratky vytvořenej magickej kult vopředenej tajemnem...voni sou motocyklovej klub pracovníků státní správy, f angličtině Law Enforcement Motorcycle Club...no a LE MC se s těma zlejma MC prostě nemaj rádi nigde na svjetě...asi je to i tym, že ty zlý MC si musej svý postavení vybojovat a to něgdy doslova, gdešto LE MC přídou a řeknou abrakadabrasmeklub a je to surprisedbigsmile

právě že law enforcement jsou jen OČTŘ, takže policajti, soudci, státní zástupci atd kam hasiči, doktoři atd nepatří, tak vogo fakt nevím...surprised


S úsměvem jde všechno líp :o)
vorel (Člen)
29.03.2007 12:33:38
Offline

Re: černí psi

Kelly, Jarda: zásadní otázka je zda ke 30ti nebo 50ti ranám? idontknow


řikám si hurikán
Filous (Člen)
29.03.2007 12:48:11
Offline

Re: černí psi

Eremi psal:
Filous psal:
gore psal:

a taky nerozumim tomu ze gdyz maj teda ten dodatek MC proc je mezi sebe vostatni MC totalne neberou..asi tusim ale musel bych bejt moooc sprostej!!!sicksicksick

...no páč voni taky nejsou klasickej desperádskej MC...skratku MC vnímam jako prachvobyčejný Motorcycle Club, tag jag je to vnímaný fšude ve svjetě a enem u nás je s tý skratky vytvořenej magickej kult vopředenej tajemnem...voni sou motocyklovej klub pracovníků státní správy, f angličtině Law Enforcement Motorcycle Club...no a LE MC se s těma zlejma MC prostě nemaj rádi nigde na svjetě...asi je to i tym, že ty zlý MC si musej svý postavení vybojovat a to něgdy doslova, gdešto LE MC přídou a řeknou abrakadabrasmeklub a je to surprisedbigsmile

právě že law enforcement jsou jen OČTŘ, takže policajti, soudci, státní zástupci atd kam hasiči, doktoři atd nepatří, tak vogo fakt nevím...surprised

...jako bys nevjeděl, že u nás je fšechno jinak surprised ...ve fšem...vim, že jinde ve svjetě maj třeba požárnící svoje kluby surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
29.03.2007 12:54:13
Offline

Re: černí psi

Filous psal:
Eremi psal:
Filous psal:


...no páč voni taky nejsou klasickej desperádskej MC...skratku MC vnímam jako prachvobyčejný Motorcycle Club, tag jag je to vnímaný fšude ve svjetě a enem u nás je s tý skratky vytvořenej magickej kult vopředenej tajemnem...voni sou motocyklovej klub pracovníků státní správy, f angličtině Law Enforcement Motorcycle Club...no a LE MC se s těma zlejma MC prostě nemaj rádi nigde na svjetě...asi je to i tym, že ty zlý MC si musej svý postavení vybojovat a to něgdy doslova, gdešto LE MC přídou a řeknou abrakadabrasmeklub a je to surprisedbigsmile

právě že law enforcement jsou jen OČTŘ, takže policajti, soudci, státní zástupci atd kam hasiči, doktoři atd nepatří, tak vogo fakt nevím...surprised

...jako bys nevjeděl, že u nás je fšechno jinak surprised ...ve fšem...vim, že jinde ve svjetě maj třeba požárnící svoje kluby surprised

no jo, jen že prostě by si měli frajeři asi ujasnit pojmybigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
KOVAL (Člen)
29.03.2007 20:14:03
Offline

Re: černí psi

Sem vloni myslim byl juknout na Kunětický hoře,na tom Benzinovým dejchánku a jakože sem se docela nasmál jak vedle vjezdu do místa konání srazu byl na plotě pověšenej bilbord asi metr na metr a něm červeně přeškrtnutej znak Black dogs a nápis -Fízlům vstup zakázán....

osiris (Člen)
29.03.2007 20:25:02
Offline

Re: černí psi

bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
29.03.2007 20:30:47
Offline

Re: černí psi

...a nebylo by lepší založit "WHITE DOGS"  ? idontknowbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pšán (Člen)
29.03.2007 20:38:09
Offline

Re: černí psi

SLUGI psal:

...a nebylo by lepší založit "WHITE DOGS"  ? idontknowbigsmile

..to jako členové by byli romále atd.surprisedidontknowbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
29.03.2007 20:46:46
Offline

Re: černí psi

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/bikerdog.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.03.2007 20:48:02
Offline

Re: černí psi

KOVAL psal:

Sem vloni myslim byl juknout na Kunětický hoře,na tom Benzinovým dejchánku a jakože sem se docela nasmál jak vedle vjezdu do místa konání srazu byl na plotě pověšenej bilbord asi metr na metr a něm červeně přeškrtnutej znak Black dogs a nápis -Fízlům vstup zakázán....

...letos na výstavje, u stánku HAMC stál ňákej Haryk a měl to na sobje jako samolepu...asik fanklub surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
30.03.2007 00:08:45
Offline

Re: černí psi

nejhustější z emsíčkářskejch klubů je "unholy cleaners mc" www.unholycleanersmc.com sou to lidi co dělaj ve službách a kuchaři a podobně. dělaj každoročně sraz, menuje se to komwag mission a sou to fakt hustý chlapíci a zvou si tam hlavně ty ouřednický mc... maj tam i super soutěže a striptýz holek jak lezou z popelnice a tak... letos se na ten jejich sraz chystám, proto chodim jako support aspoň na brigošky ráno do komwagu aby si mě jako vážili... letos na ten sraz určitě pojedu, je to někde v německu na nějakym smeťáku, prej to bude nářezgoodgoodgood

inkviz po hokeji meditující a jardovi za krádež se omlouvajícíbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
SLUGI (Člen)
30.03.2007 06:45:19
Offline

Re: černí psi

..woe Pšáne, když white tak by tam asi nebyli, nebo myslíš že se združujou třeba  i pod heslem WHITE POWER idontknow bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tajnej (Člen)
30.03.2007 11:03:01
Offline

Re: černí psi

Kouk sem tam a zdá se mi to dobrej a poctivej klub. Já se teda asi nepřihlásim (bylo by mi líto propíchanýho goretexu na zádech), ale kdybyste někdo měli zájem, vím o jednom, kdo by moh poradit a pomoct.
To nemůže bejt náhoda, že tam visí tehnle inzerát:

Orel
Nabídka:cestou LA-BA shopu jsem koupil z Max Fuchs kapsáče-kamufláž moderna-kapes jak....,ale mě poněkud nad kotníky.Pas cca 90 cm,na výšku cca 185.Jsou pěkné,fajn na léto.Cena s DPH 580 Kč.Kdo má zájem-přivezu je na schůzi

mates (Člen)
30.03.2007 11:41:14
Offline

Re: černí psi

chuech tož na schůzi předsedo ... smile1


… voranžová
vorel (Člen)
30.03.2007 14:10:47
Offline

Re: černí psi

poněkud serešfuck


řikám si hurikán
Karlos (Člen)
30.03.2007 17:56:01
Offline

Re: černí psi

Mno, když tak koukám na názory na BD, tak abych zůstal na dalšim sraze Bandiťáků radši doma...bigsmile Doufám, že si nepořídíte ceduli se škrtlym psem a nebudete kolemjdoucím rozdávat podobný samolepky bigsmilebigsmilebigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Mirek D (Člen)
30.03.2007 23:26:19
Offline

Re: černí psi

Karlos psal:

Mno, když tak koukám na názory na BD, tak abych zůstal na dalšim sraze Bandiťáků radši doma...bigsmile Doufám, že si nepořídíte ceduli se škrtlym psem a nebudete kolemjdoucím rozdávat podobný samolepky bigsmilebigsmilebigsmile

No jo, jseš vůbec polisch, soudce, státní zastupič, hasič či MUDr.? Nee, socan, a vzhledem k polit. situaci nejspíš bejvalej. A jako support černejch psů přirozeně i řiťolez.

Nemohl jsem si to odpustit, Karlíčku, už dlouho jsi mi tak nenahrál... . smile1

Proti Black Dogs nic nemám, pár jich znám a jsou to normální lidi. Na rozdíl od "klasickejch" MC... .


Autobus je taky Suzuki... .
Karlos (Člen)
01.04.2007 03:39:05
Offline

Re: černí psi

Mirek D psal:
Karlos psal:

Mno, když tak koukám na názory na BD, tak abych zůstal na dalšim sraze Bandiťáků radši doma...bigsmile Doufám, že si nepořídíte ceduli se škrtlym psem a nebudete kolemjdoucím rozdávat podobný samolepky bigsmilebigsmilebigsmile

No jo, jseš vůbec polisch, soudce, státní zastupič, hasič či MUDr.? Nee, socan, a vzhledem k polit. situaci nejspíš bejvalej. A jako support černejch psů přirozeně i řiťolez.

Nemohl jsem si to odpustit, Karlíčku, už dlouho jsi mi tak nenahrál... . smile1

Proti Black Dogs nic nemám, pár jich znám a jsou to normální lidi. Na rozdíl od "klasickejch" MC... .

jj, máš pravdu, bejvalej socan bigsmile Akorát nechápu formulaci: "Jako support černejch psů přirozeně i řiťolez." idontknow To jako si myslíš, že abych postoupil o kousek vejš, tak musim jako někomu kůli tomu lejzt do zadku jo? smile1 Jak řikáš ty, BD jsou normální lidi a nějaký řiťolezectví jak ty tomu řikáš tam nefunguje. Jo jinak je snad jedno, kde pracuju ne? Ber to tak, že sem zaměstnanec státní správy.

P.S. Já proti tobě nic nemám, tak nevim, co do mě pořád šiješ. Co sme si, to sme si ne? Nejsme ženský kuhva, tak si to snad pak na nějakym sťuku řeknem u panáka něčeho dobrýho co řikáš? good Já vim, že mě nemáš moc v lásce, ale tak často se zas nevidíme, abysme na sebe byli přes půl republiky nasraný ne? smile1


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Zdenda (Člen)
01.04.2007 08:54:51
Offline

Re: černí psi

A k čemu vůbec je tahle instituce? surprised

smile1smile1smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
01.04.2007 09:04:20
Offline

Re: černí psi

Aby mohli utrácet policajti úplatky..
Obvoďáci co si vystávkují..
Státní zaměstnanci co jim vláda přidá ab byli loajální..

A to vše mezi svými MC bo ostatní by mohli pindatsmile2


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
01.04.2007 10:57:32
Offline

Re: černí psi

Jo táááksmile1 Hele a proč psi? A zrovna černý he?
Hele jestli ty tvoje hříbky pásnou na tu Inu, tak mam asi kupcegood Tak to zjisti jestli to pásne!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Dog (Člen)
05.04.2007 13:00:59
Offline

Re: černí psi

Jsem člen BD LE MC, tak se vám pokusím trošku odpovědět na to co tu píšete.


To Slugi
Prostě jenom dodržujeme daný pravidla pro existenci tradičního LE MC. Čekatelství má svůj význam. Jak chceš někoho dobře poznat za týden? Za měsíc? U nás je čekatel 2 roky. Pak už máš možná šanci říct, že ho trochu znáš.

To Góťa
Co je tak špatného na našich pravidlech? V čem jsou špatný? Že chceme být slušný? Držet spolu? Vždy pomoc, když je to potřeba? Já  s tím problém nemám a funguju podle toho. Když vidím stát u silnice motorkáře zastavuju a ptám se jak můžu pomoc. Okolo lítaj ti co na to kašlou. Poskytuju první pomoc u bouraček a věř nebo ne pár lidem jsem pomohl. Třeba motorkáři s utrženou nohou před vykrvácením. No a okolo zase vrrrrr…. stíhači  bez svědomí. Poslední akce BD LE MC u velký bouračky byla v sobotu. Osobní a motorka. Odborná pomoc, zajištění okolí, zabránění střetu dalších rychlejch jezdců. Vlastní lékárničky, náš zdravotník.

To Mates
Jo, to myslíme vážně. Pojď na pár dní dělat hasiče, záchranáře, policajta a poznáš  jak moc si dokážeš ušpinit ruce od krve, feťáků, bezdomáčů a zůstat u toho tak profesionální jak to jenom jde. Je to špinavá práce a hodně z nás jí bere jako poslání. Rozčarování co přijde pak buď překonáš a dál jedeš po svém, nebo zdrhneš. sick

To Fila b 12
Jezdíme hodně, jezdíme daleko, Nevyvyšujeme se, pouze se označujeme, ale je pravda, že na naše MC jsem hrdí. Bavím se s každým, kdo mě osloví. O ženskejch, o motorkách o autech o literatuře…. Kvantová matematika mi ale nic neřiká

To Antihero.

Proč patos? Co třeba životní cíle? Bejt slušnej je dneska asi slabost.
Pokouším se jezdit podle předpisů. Rychlost si hlídám. Úmyslně přestupky nedělám. Nechci ohrozit svoje okolí, spolujezdce ani svoje papíry. Rozsekanejch machrů jsem zažil dost.
Kolik zlodějů motorek, vyděračů, dealerů, nebo zlodějů jsi dostal do basy? Já dost. Stál jsi někdy proti bouchačce? Lez si do hořícího baráku? Zastavovals krvácení a nevěděl co chytneš z tý cizí krve? Honil jsi zloděje, který přepadli na ulici ženskou a prostě ti vběhnou do rány, když jdeš večer z kina? Šel jsi proti jejich nožům? Já jo a pak kvůli tomu chodím k soudu a dokazuju, že moje obrana byla přiměřená a nejedná se o rasovej útok, ale jenom o chycení a odzbrojení zlodějů. Až tohle zažiješ dej vědět. Pokecáme o špinavé práci.   

To Kelly01

Od roku 2002 jako prospect chapter s jedním znakem. Teprve po uznání dalších LEMC od roku 2005 plné barvy. 3 roky dělat akce, charitu, dodržovat pravidla tradičních LEMC. Zdá se ti to jako snadná cesta?
Problémy? Stačí si pokecat s těma co nás znají déle, a co vědí co máme za sebou. Neříkej nic o snadné cestě prosím.

Jak v klubu trestáme? Vyhozením a odebráním barev. Člen nesmí být trestán za úmyslný trestný čin.

Jo supportní nášivku ti prodáme. Nikdo z BD z nikoho nic nikdy nesundaval. Nemáme důvod. Tolerujeme a respektujeme.

Mašiny na lízáč, z vejplaty do vejplaty, a složitě dáváš dohromady prachy na novou gumu. Sám sobě zdůvodňuješ, že tahle cesta na dětskej den za ty prachy na benzín  fakt stojí.
Takže děkuju za ty úplatky o kterejch píšeš. Ale asi jsem špatnej policat, když je neberu, nebo nejdu s dobou? Nebo jsem asi blbej. Nezapomínej, že hasič na žebříku si určitě napřed řekne o pár tisícovek, než ti pustí vodu na hašení.

To Filous

Když na něco budeš pár let čekat, tak to budeš nosit s hrdostí. Když to jenom trochu jde a ten kdo může, tak barvy nosí i v práci.  Je na tom něco špatného?

V Barvách jsem prováděl zákrok u Staromáku, když jsem vletěl mezi černocha a araba co si hráli s kudlama…. No a vedle mě se postavil president HIRED GUNS LE CM z Itálie, kterej byl u nás na dovolený a šel pomoc Českýmu policajtovi mimo službu, když viděl, že dva na jednoho není tak OK. Dívali se na to Čeští občané a fotili si tu strašnou srandu, že někdo chce odzbrojit magory s nožema. Kdo jseš ty? Ten s foťákem, nebo půjdeš pomoct? Myslím, že ty co jsem kdy sebral v barvách si na BD dají bacha. Každý z nás pomáhá, když může. Ti kterým jsme v barvách pomohli si na nás myslím vzpomenou zase s vděčností.

To Eremi
Ano ve světě existujou i samostatný kluby pro Hasiče (FF MC,  vojáky (Military MC), nebo doktory a dokonce lovce lidí. BD LE MC je klub otevřený pro VŠECHNY tyhle složky (včetně lékařů a záchranářů), tak jako spousta obdobných klubů LEMC ve světě. Stačí se podívat na stránky http://www.blackdogscz.com/new/lemc_cz.htm
To jenom v ČR všichni dělají, že nic takového vlastně neexistuje.
Nenapadlo tě, že třeba rozloha ČR, počet motorkářů v těchto složkách a zájemců o klubové prostředí nahrává spíš existenci jednoho klubu, který sdružuje tyhle lidi? Hasič je zaměstnancem MV. Jakou alternativu má třeba lékař? Zakládat supportní 1%MC? Kdyby to tu fungovalo jako ve světě existovala by volba mezi MC, protože ve světě jsou i MC bez %. Pak má normální člověk volnou možnost volby, ale tady existuje mimo scénu 1%MC pouze BD LE MC.

To JardaGSF
Z našich stránek:
Dokonalost neexistuje a BLACK DOGS LE MC nejsou výjimkou. Jsme lidé rozdílných osobních názorů, chování, zaměstnání, postavení, věku, povahy a spousty dalších a dalších věcí. Nikdo se nazavděčí lidem všem, každý může mít svého odpůrce, nebo dokonce nepřítele.
Takže to shrnu. Občas mám špatnou náladu, občas se naštvu, Nejsem určitě u100% a mám svoje chyby i dny, jak říká jedna reklama. Neodsuzuj předem někoho, koho neznáš osobně jenom proto, že je policajt.
Teda ten, koho  budeš volat, když sám budeš v průšvihu, nebo někde dostávat nakládačku.

To freshmann
Jo, jsem proti pokusům na zvířatech. Foglara jsem čet jako malej smrad, taky Vinnetua atd. Něco to ve měn nechalo. Možná víru ve spravedlnost a to, že lidi si mají pomáhat. Mysli si o mě co chceš.

To Lihi
Ano dobrovolně se svazujeme pravidly, který mají podle nás svoje opodstatnění. Ten kdo je dodržovat nechce k tomu není nucen a není BD. Každého svobodná volba.

To Gore
Proč nás ostatní MC nemají rádi? Protože jsou to 1%MC. BD jsou jediní LE MC v ČR. Je to krapátek složitější. Každopádně rád se nechám od kohokoliv poučit, jak se správně žádá o uznání LEMC, jaký je správný postup mimo ten, jakým šlo BD. Od roku 2002 k dnešku.

To Mour.
Průkaz tahám, pokud se ocitnu při spáchání trestného činu a provádím zákrok k zadržení pachatele. Teda pokud to stihnu a není nutné spíš tahat železo, nebo za někým utíkat.  Nikdy jsem netahal průkaz na člena jiného MC, nebo klubu. Tak si laskavě nech tyhle keci.

To Jardagsf
Většina MC v ČR je registrovaná na MV ČR jako OPS. Mají IČO a podobný náležitosti. Stačí se podívat do seznamu.

To Koval
Jo plakáty, samolepky atd… Proč tam nenapíšou doktorům, hasičů soudcům vstup zakázán? Protože do policajta si každej rád kopne, nejlíp zezadu a hned potom si na policajta bude stěžovat když mu to vrátí. Slovo Fízl zní na plakátě podstatně lépe. Doktor na ten sraz třeba musí jet i když je to náš člen, až ho tam zavolají, že se tam někdo rozsekal na mašině a hasič tam pojede hasit. Je to jeho práce a oni to vědí. Zneužívají toho, že jsme vázaní přísahou pomáhat. I tomu kdo na nás předtím plive a zesměšňuje nás. Stejně tak tam půjde ten policat, když někdo zavolá o pomoc .. Musí a pak niko nic neřekne a ještě poděkuje… To by bylo žalob na Black Dogs, když by se každý náš support a člen u vrat zastavil a řek  „Pánové sorry, ale já tam nemůžu, nechci, tihle lidé mne právě urazili a je to proti mému přesvědčení.“ Místo toho koukáme, kde, kdo a proč nás zavolal a musíme být přece ti ,,profesionálové,, držící svoje pocity na uzdě.bad

Koukněte se do naší fotogalerie a na seznamy našich akcí co a pro koho děláme. Z našeho volna, z našich peněz. Protože nás těší radost druhých a chceme aspoň někomu dát naději, že ne všichni se na každýho vykašlou. Díky všem co to dělají také. Naštěstí je pár dalších motorkářů s dělají obdobnou činnost ve stejném, nebo i větším rozsahu.

Tak se domne můžete pustit a rozcupovat moje názory. surprised

Fresh Man (Člen)
05.04.2007 13:26:59
Offline

Re: černí psi

bigsmilegoodbigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
05.04.2007 13:28:45
Offline

Re: černí psi

jak z emerickýho nebo ruskýho filmugood


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
05.04.2007 13:39:57
Offline

Re: černí psi

Dog: Popisuješ práci policajta jako z emerickýho filmu a pritom 99% z "vás" stojí u silnice a buzeruje lidi za prošlou lékárničku a chybějící žárovky. Pak se nediv ze je na vás takovej pohled mezi lidma. Možná by ste si meli udelat napret jasno ve svejch řadách a pak až se věnovat " záchraně světa"
Jinak proti MC nic nemám,kdo nechce at tam neleze.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
05.04.2007 13:41:52
Offline

Re: černí psi

...malokdy prectu tak dlouhej prispevek dokonale bez preskakovani, tenhle ale jo, pekne napsany


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
05.04.2007 14:16:10
Offline

Re: černí psi

Správnej kluk ( Dog ): napsals to moc pěkně, věcně, bez chyb - seš vůbec polda ? :)))
- že Ti nevaděj pravidla a svazování je jasný, jinak bys nedělal v polovojenský vorganizaci ...
- na práci nenadávaj - vybrals sis jí ...
- nad voblíbeností policie nebreč - tvoříte jí vy ...
- pozdravuj druhýho předsedu ( Blacka )

a jestli seš reálnej člověk a to co si napsal je pravda - tak sem Tě poznal Mirku Dušíne :)))


ale di, Ty brepto ...
škardík (Člen)
05.04.2007 14:17:00
Offline

Re: černí psi

surprised Kua neřikej že neděláš v kanclu a nepíšeš na stroji, páč já bych to psal tejdenbigsmilebigsmilegood


viz avatar:)
Jarken (Člen)
05.04.2007 14:26:18
Offline

Re: černí psi

VikecB12:
Plácáš nesmysly s těmi procenty idontknow, nřku-li pussy-iny, leda, že bys měl na mysli "měšťáky", to bych byl nucen souhlasit good

Dog:
Každý svého Boha chválí good, ale Banditpussy jsou stejně jenom jedni no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
05.04.2007 14:34:19
Offline

Re: černí psi

dog: zkus netahat sebou to železo dyš chceš někoho chytat, jinak sběr ti schvalujugood

bigsmilebigsmile


Bandit pičo
Filous (Člen)
05.04.2007 14:37:58
Offline

Re: černí psi

Pes:
...enem bych vysvjetlil ten muj údif nat tym, že váš Director a další nosej ve službje znaky...prostě sem měl do teť za to, že polda ve službje musí dodržovat ňákej řát, nosí uniformu a pokuť je to "tajnej", nosí nenápadnej civil...vječina lidí neznalejch problematiky si to taky může vykládat jako propagaci spolku v rámci státní správy, coš je přinejmenčim divný, protože sloška policije by měla bejt nestraná...prostě mi to příde divný a neumim si přetctavit jak třeba ňákej kapitán na obvodnim oddělení PČR toleruje strážníkovi nošení kožený vesty se znakama přes mundůr...proto sem psal, že si to může váš Director dovolit nejspíš proto, že je to šajba...ale na druhou stranu chápu hrdost s jakou svý znaky nosíte a je mi jasný, že na to koukáte jinejma vočima...ale jinag jag uš sem psal vejš, chápu ty, kerý sou členy MC (nebo chceš-li LEMC), nevnímam členctví f MC jako ňáký svazování polovojenckou organizací jako někerý kucí a prozatim mě ani mý rodině žádnej polda nijak neublížil (ale párkrát mě někerý z vás nasrali, to zas jo), tagže nemam důvot si vás nevážit...jo a musim připustit, že tvuj příspjevek má hlavu a patu, ale neznáš zdejší prostředí, tagže to co tobje může připadat jako navážení se do vás je spíš myšleno jako ftip, viz. třeba Mourovo příspjevek...jag řikam, neznáš zdejší pacijenty...apropó, jag ses dozvjeděl, že vás tady drbem???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.04.2007 14:54:04
Offline

Re: černí psi

Dog:
...a abych ti votpovjeděl na tvoji votásku...nejsem "ten s foťákem", i dyš nejsem dvoumetrovej ranař a bitkař, párkrát uš mě něco sakra bolelo i gdyš sem moch udělat čelem vzat a říct si, že se mě to vlastně netýká...a taky bych si nejspíš ušetřil spoustu problému a aktuálně třeba nemusel řešit výhrůžky cikánů, že mi podříznou syna...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
05.04.2007 15:02:57
Offline

Re: černí psi

- jaku už tady někdo psal, svou práci sis vybral, takže to, že si ušpiníš ruce od krve k tomu patří, to není argument. Jsme ve svobodné společnosti a máš právo volby, můžeš dělat cokoliv jinýho
- nezlob se na mě, ale nevěřím člověku, kterej mi řekne, že jezdí na motorce a dodržuje předpisy (myslím, že všichni BD na chopperech nejezdí)
- to co jsi napsal antiherovi, je sice hezký, kolik asociálů jsi dostal do basy, ale nemyslím si, že jen proto jsi víc než kdokoliv jinej kdo dělá dobře svou práci.
- podle mě není nörmální, aby státní zaměstnanec nosil v práci motorkářský barvy, protože v té chvíli jsi ve službě státu a zastupuješ stát a ne svůj klub. Je to jako kdyby v reprezentaci hráli hráči v dresech svých klubů.
- co se týče tvého argumentu, že sdružujete i ostatní profese, je smaozřejmě logický, ovšem potom je váš název naprosto zavádející protože lékař není LE.
Měl jsem jen potřebu se k tomu vyjádřit, jelikože některý argumenty se mi nezdály.


S úsměvem jde všechno líp :o)
škardík (Člen)
05.04.2007 15:08:07
Offline

Re: černí psi

Filous psal:

Pes:..apropó, jag ses dozvjeděl, že vás tady drbem???

Karlos nás prásknulsurprisedbigsmile


viz avatar:)
vorel (Člen)
05.04.2007 15:14:04
Offline

Re: černí psi

- no, ouplně bez chyby to zase nebylo
- furt nevim esli dostal 30ti nebo 50ti tenisákama
- pokusim se tomu co píšeš aspoň z 50% věřitgood


řikám si hurikán
Řízo (Člen)
05.04.2007 15:22:08
Offline

Re: černí psi

kuua přečetl sem to celé...téda Dog, takových poctivců je málo.
Tož dúfám, že sa nepotkámebigsmile..při nejakéj akci

P.S: Banditpussy a kdy budem mjétsmile2 jako to IČO? pussy


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Fresh Man (Člen)
05.04.2007 15:22:32
Offline

Re: černí psi

jo a co ta vaše loňská asi poslední projížďka.... a ta hromandná srážka...s doprovodem policie....taky podle předpisůgoodbigsmile:


Bandit pičo
Mour (Člen)
05.04.2007 15:24:05
Offline

Re: černí psi

Řízo psal:

kuua přečetl sem to celé...téda Dog, takových poctivců je málo.
Tož dúfám, že sa nepotkámebigsmile..při nejakéj akci

P.S: Banditpussy a kdy budem mjétsmile2 jako to IČO? pussy

...IČO...DIČO....pussy ....tak snad máme, ne bigsmilebigsmilebigsmile

vorel (Člen)
05.04.2007 15:40:17
Offline

Re: černí psi

dogu, vogo že pomáháte je supergood
už vím co mě vadí, ta ideologie vokolo, to v barvě, ty procentaidontknow


řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
05.04.2007 16:12:42
Offline

Re: černí psi

dog: čéče moc tomu tvýmu blafu nerozumim, jestli chci bejt členem mc, tak asi proto, že vyznávám určitej styl života kterej vyplývá z toho, že mam bajk, živí mě šmelina s dílama nebo stavění motorek případně kradu auta a proto mam za sebou tlupu kámošů z mc páč když něco přepísknu tak se za mě kámoši postavěj... to je podstata klubu, kterej má daný pevný pravidla, tj mc. pokud sem slušnej a hodnej člověk, co má rodinu, žije slušnej život ouředníka nebo strážce zákona a jezdí v béžovým volvu tak nechápu proč se dobrovolně nechá naverbovat do nějaký organizacesurprisedidontknow jestli to taky náhodou nebude to, proč vás ostatní mc moc nemusej... mimo jiný by mě taky zajímalo jestli bratr toho času v uniformě měří bratru toho času na motorce přestupky stejně jako ostatnímsurprised (já bejt fízl, tak si myslim, že kámošům by to vždycky asi nějak zkreslovalo, ten radar)  i když podle toho cos napsal jezdíte určo všichni podle předpisůgood


doba je temná...
fuja (Člen)
05.04.2007 16:21:09
Offline

Re: černí psi

huskyb12 psal:

Správnej kluk ( Dog ): napsals to moc pěkně, věcně, bez chyb - seš vůbec polda ? :)))
- že Ti nevaděj pravidla a svazování je jasný, jinak bys nedělal v polovojenský vorganizaci ...
- na práci nenadávaj - vybrals sis jí ...
- nad voblíbeností policie nebreč - tvoříte jí vy ...
- pozdravuj druhýho předsedu ( Blacka )

a jestli seš reálnej člověk a to co si napsal je pravda - tak sem Tě poznal Mirku Dušíne :)))

Málokdy sa zůčastnuju diskuse ale toto je fakt šupa.Poctivě sem tem  psúv příspěvek přečetl 3x.No co to napsal za pussyvinu to snad není pravda.Odpalik to je ten emericky seriál jak tam hrál ten Lamas je hovno.nebudu snad z toho ani spát.vlastně budu a spokojeně.máme tu jakousi polovojenskou divizi a ta mně bude na mašinách v noci hezky hlídat.no nic Míro Dušíne jdu měnit olej.A nezapomeň se pořádně zaregistrovat.vlastně to není nutné když děláš v utajení.goodgoodgood

Kelly01 (Člen)
05.04.2007 16:28:40
Offline

Re: černí psi

Čendina by to líp nenapsalasmile1

Akorát mne mrzí že jsem za posledních 10let a 210000km na motorce + dalších minim. 800000km v autě nezažil tolik ádvenčr a adrenalinu co vy ve volným čase(jak nasadíte barvy tak už se dobrodužství sype hlava nehlavagood)..

A taky mne nadchlo jak mí oblíbení obvoďáci a známí lékaři maj "Mašiny na lízáč, z vejplaty do vejplaty"(od platby z pojišťovny k platbě z pojišťovny),zjevně proto dělaj 4hoďky denně aby po odpolednech a večerech měly sílu na brigádysmile1..
A prachy od farmaceutických firem by v životě nevzali good

Jinak záklaní myšlenka dobrá,akorát to trošku emočně přeháníte..

A že by mezi členy nedošlo ke střetu zájmů a protkci nevěřímsmile2


God Save The Queen!
Dog (Člen)
05.04.2007 16:48:33
Offline

Re: černí psi

Mám za sebou místní oddělení v cikánově, linku 158, zásahovku, kriminálku, organizovanej zločin. Nejsem žádný mladík. Takže si přeber co je mojí dnešní pracovní náplní. Věř ale tomu, že moje zážitky (a nejen moje) jsou na knížku u který by ses opravdu zasmál, ale místy i brečel. Jo,  blbejch a levejch policajtů jsem si taky užil dost a hodně  jich znám a nemám je rád. Blbce ale najdeš všude. I proto existuje něco jako potřeba mít kolem sebe lidi, kterým chceš a můžeš věřit. Tím neříkám, že mezi námi nebude někdo, kdo udělá levou. 100% do člověka nevidíš. 

Jinak souhlasím 90% náplně uniformovaného policajta sloužícího na ulici je hlídková činnost, psaní oznámení, přestupky atd. Pak se to liší třeba u linky 158 jezdíš jenom na ty zásahy  atd. a td. Náplň MP v Praze netřeba rozebírat. V jiných městech fungují i dost jinak a mají třeba i vlastní zásahovku atd. Ostatně znám městský policajty co si ze zákroku odnesli prostřelenou páteř (ochrnutej), podříznutý krk, a td ad td. takže ani je nepodceňuj. Každý není jenom botičkovej pánbu.  Oblíbenost policie dnes dělají tiskový odbory a média. Krásně se píše o úplatcích, zneužití a podobně. Úspěchy nikoho moc nezajímají. To se přece očekává. Debata na tohle téma by byla na dlouho.


To Husky21
Na práci nenadávám, konstatuju. Mám ji rád. No a až uznám, že to bude úplně v pr.. tak odejdu a nechám to mladým a nadějným kádrům.. Párkrát už jsem s tím seknout chtěl.

To Jarken:
Ano chválím to naše. Vysvětluju  a budu rád, když si z debaty někdo odnese nové informace. Vědomost o tom, že existuje něco, co se tady v Čechách prostě jenom nezná je taky dobrá. Nebo ne? Rád se nechám naopak poučit názory jiných.

To Eremi:
Mám Yamahu 1600 WS. Jezdím opatrně. Úmyslně přestupky nedělám, ani na motorce, ani v autě. Proč bych měl?  To neznamená, že občas neulítnu,  když jsem naposledy zaparkoval tam kde jsem neměl, tak mě to stálo 1600,- za odtah.
Uniformovaný policista nemůže nosit v práci nic mimo přesně dané uniformy. Ten barvy v práci nenosí. Kriminálka pokud nepracuje v utajení nosí civilní oděv. Jsou barvy civil? Ano jsou. Je rozdíl nosit barvy, koženou bundu s nápisem HD, YAMAHA, nebo sako? Mám propagovat Nike? Boss? Nosím svoje barvy pokud to jde. Ne vždy a všude, ale hodně často. Když jdu do akce mám kuklu, samopal, kombinézu a neprůstřelnou vestu. K tomu se opravdu barvy nehodí a ani nesmí být. To je zase prostě uniforma.
Doktoři jsou zahrnutí v mnoha klubech pod LE. Nebo mají vlastní kluby, které jsou supportní pro LE a dávají to také najevo. (viz. naše stránky) Ne všechny samozřejmě. Takže lékař může být členem LE. LE MC kluby můžou v určitých % přijmout i nečleny daných profesí. To je pro lidi, kteří udělali záslužný čin pro společnost, záchranu života, nebo pro daný klub atd. Musí ale být dodržen % poměr členů a čestných členů.

To Filous:
Z těchhle stránek jsou evidované návštěvy našeho webu, takže jsem se podíval kdo na nás kouká.
Podle nicku Karlose neznám.

Jsem rád, že poznávám dalšího co není ,,ten s foťákem,, vítej v klubu magorů a dávej bacha.

To Vorel
Prosazoval jsem v klubu torturu 3 stupně, španělskou bodu, palečnice a ukamenování. Bohužel to skončilo u odebrání barev a doživotního vyloučení z klubu. Po letech čekání na barvy to ale také zamrzí. Kdo jednou barvy nosil, chápe o co jde. Pokaždé když odpadlík potká někoho v barvách něco se v něm určitě ozve. Každý kdo byl v MC tomu dal kus svého života.

Určitý kouzlo společnýho klubu je také v tom, že když třeba hasič přijde mezi normální kámoše do hospody a lidi ví, že tam a tam hořelo a byla bouračka tak mají tendenci jít po senzaci, nechat si vyprávět o krvi, vyptávat se, drbat.. Když přijde mezi svoje řekne akorát bylo to drsný, malí dítě ….děti… těhotná ženská… a ostatní se neptají. Mají podobný zážitky, který si nesou v sobě. Navždycky ponesou.  Z takových zážitků se v noci občas probudíš zpocený a můžeš být sebevětší borec a ranař. Tak v tomhle případě mu prostě poklepou po rameni a začnou dělat srandu.  Bráníme se tomu tím, že děláme silný ramena a černej humor. Jenomže i chlap si potřebuje odpočinout od emocí a vědět, že ti okolo chápou a nelační jenom po senzaci a vyprávění toho jak tekla ta  krev. Vem si třeba naše kluky z armády co za sebou mají Afgánistán, Iráq, Bosnu…Hnus a hnus. Máš prostě možnost terapie mezi svýma. Bez toho, aby z toho někdo dělal drby nebo senzaci. Tuhle věc samozřejmě suplují i normální spolky (kuželky, kulečník), nebo to když jdeš s kolegou na pivko. Píšu to pro doplnění.

Kdo nás chce poznat má možnost. Stačí se podívat třeba na dětský den pro VFN na Karláku. Děti budou mít radost z každý motorky.

Kelly01 (Člen)
05.04.2007 16:56:03
Offline

Re: černí psi

Tohle už je mnohem lepší a logičtější než ten polocanc nahoře..

Takhle srozumitelně to mělo být napsaný už napoprvégood


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
05.04.2007 16:58:54
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Tohle už je mnohem lepší a logičtější než ten polocanc nahoře..
Takhle srozumitelně to mělo být napsaný už napoprvégood

jestli to nebude tim, že seš natvrdlej tysurprised

nicméně já to nechápu ani teďsurprised

je první čtvrtekbigsmilebeer idugood


doba je temná...
osiris (Člen)
05.04.2007 17:00:26
Offline

Re: černí psi

...kdybys byl při smyslech taks to pochopil už nahoře bigsmile

...jinak, je jasný (píšu to furt) všude se najdou pitomci - ale i normální lidi (o normálních policajtech už jsem tady psal taky, víckrát)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
05.04.2007 17:05:13
Offline

Re: černí psi

Tak teď nevímsurprised

Su ten špatnej nebo dobrejsurprised

Du raději pracovatsick


God Save The Queen!
Dog (Člen)
05.04.2007 17:05:26
Offline

Re: černí psi

To Inkvizitor
A co má dělat ten policajt nebo ,,úředník,, který miluje motorky, a bere je jako svojí součást?  Nesmí mít svůj vlastní klub, kde funguje se stejně střelenýma bláznama, porotože pro ty normální lidi, (nemotorkáře) z řad policie nebo odjinud jsme ti divní co jezdí na něčem co nemá střechu a kufr kam dáš nákup. Jdeme naší vlastní cestou. Omezujeme tě? V čem je problém?
Naposledy si našeho člena si vychutnala hodná paní od MP a za to, že je v tom ,,policejním klubu,, mu dala dvojnásobnou pokutu. To není sranda to je fakt. Takže jestli tohle považuješ za +.

To FreshMen
Jo bouračka blbá.. Nahlášený průjezdy, žádost o asistenci (papírová a potvrzená) a stejně se našel chlap co nemá rád motorkáře a prostě to tam pošle… Co s tím naděláš. To se prostě stává.

To Fuja.
Nehlídáme tě po nocích. Prostě jezdíme s naším znakem a pokoušíme se být slušní. Nechápeme proč to tolik vadí vám. Je to naše volba. Tak proč?

Teryna (Člen)
05.04.2007 17:21:03
Offline

Re: černí psi

za patetismus se dostavaj pokuty vod MP? surprised
nenapada me, za co jinyho by slusnej hoch mohl koupit pokutu a este navic dvojnasobnou ...idontknow

Jiřina (Člen)
05.04.2007 17:35:40
Offline

Re: černí psi

Nechtěl jsem do toho vstupovat. Ale jak řiká starý fotr, jenom jsem nahlídl. Takže Dogu, to co píšeš je pěkná myšlenkam, ale jak jsem se sám přesvědčil napříkjlad na jednom z vašich srazů, kam jsem byl pozván, jakékoliv takovéto združování je, alespoň pro mne nepoužitelné. A to jsem chtěl být vždy členem nějakého MC. Občas si sami nedokážete udělat pořádek sami mezi sebou, ale budiš, vaše věc. A už vůbec bych netvrdil, že byli a jsou vašimi členy pouze lidé pracující v těch povoláních o kterých jsi psal. Ale jak říkám, je to vaše věc, nezávidím Vám problémy s ostatními MC, byť je i trochu chápů. Což ale neznamená, že jsem jejich skalní fanoušek.   A o doržování předpisů, které jsem právě na tom vašem srazu zažil už vůbec mluvit nebudu smile1


Tož tak:-D
Kelly01 (Člen)
05.04.2007 17:40:29
Offline

Re: černí psi

Sem jen nakók než vypadnu z práce..

Jiřina
Cos tam dělalsurprised

Preventivní očnísurprised

Postavou tam určitě zapads,to jogood

Ale tím zženštilým povoláním,nevím,nevímsmile1


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
05.04.2007 18:04:50
Offline

Re: černí psi

Dog psal:

Mám za sebou ..... radost z každý motorky.

jj, tohle už nejni takovej cajdák :)))

Náš klub, podobně jako váš, vznikl v roce 2001.
Dvě skupiny motorkářů, každá kráčí jinou cestou. Vy jste šli do "barev" a pravidel, my jsme si ponechali svobodu - ale jak píšeš a to je beze sporu, je to každýho věc !

p.s. Koukám, že MP je populární i na druhý straně barikády :)))


ale di, Ty brepto ...
Fresh Man (Člen)
05.04.2007 18:08:46
Offline

Re: černí psi

dog: vym jak ta bouračka vypadala...i ta přednost..

Inkviz má recht.to je účel MC

taky jezdíme.něgdy pospolu, něgdy sami a jediný pravidlo co máme je pij dokud můžeš..nebo né??!!!bigsmilesmile1bigsmilewinebeerwinebeera pomáhej pít vostatním ..bigsmile


Bandit pičo
Karlos (Člen)
05.04.2007 18:21:44
Offline

Re: černí psi

Mě nick Dog taky nic neříká. Fakt sem nebonzoval surprisedidontknowsmile1 Pár měsíců sem chodim a vim, co je to tu za pacienty bigsmile Mohlo mě napadnout, že když se ozve někdo od BD, tak se začnou ozývat různé názory... Já sem rád, že to tu Dog (ať je to kdokoli) takhle rozjel, já bych na vaše odpovědi reagoval těžko, protože někdy se to fakt nedá bigsmile Nevim, podle mě kdyby byli Black Dogs bez nášivky MC, nikdo by z toho vědu nedělal. Faktem je, že jak tradiční MC kluby, tak LE MC kluby jako jsou BD u nás jsou ve světě zcela běžnou součástí motorkářského života. V zahraničí LE MC kluby normálně žijí vedle tradičních MC a nikomu to nepřijde divný. Možná je to tim, že naše společnost je ještě v těchto věcech maličko konzervativní a jakákoliv věc, která není "normální" je automaticky divná a špatná. Mám za to, že kdyby u nás byl klub lékařů a hasičů, nikdo by neremcal tolik, jako když je klub, kde jsou i policisté. Na veřejnosti často slyšim narážky typu: "Bacha, přijeli cajti" nebo "fízlovskej klub". Je to jak řiká Dog o informovanosti a faktem je, že policie není oblíbenou organizací asi nikde (ač dělá různou práci, ne jen vybírání pokut, ale to už bych vohrával pořád dokola). U BD jsou lidi v pohodě a nejsou to jen policajti, jak už bylo ostatně taky řečeno. Zastavim na pumpě, v klidu pokecám, nedělám z toho vědu, ani se nad nikym nepovyšuju. Proč? Protože mám vestu s nášivkou? Lidi, bojte se mě, teď nejsem ve službě, můžu mlátit koho chci a žrát děti? Můžu, protože mám v kalhotech schovanej odznáček? Lidi, kteří nejsou v žádný organizaci budou mít svoje argumenty pořád. U motorkářů, kteří jezdí bez barev a organizování to platí tim víc. Nechceme si tady hrát na Divokej západ, ale proč nemít svuj klub, když je možnost? BD je klub, který pomáhá, který dělá akce pro děti a který ze sebe nedělá něco víc, protože máme kamarády u policie a odznak. Kdyby to tak bylo, nebyli bysme LE MC. Vono by to ani nešlo. K samolepkám se škrtlym psem se netřeba vyjadřovat. Každej má svuj názor a může ho prezentovat. Dokáď sou to jen samolepky a výstrahy, tak je to ještě dobrý. Rád bych viděl reakci veřejnosti, kdyby i třeba nechtěně se někdo z BD podílel na něčem, co vzbuzuje vlnu nevole, ať by se jednalo o cokoliv. Já myslim, že by měl klub alespoň dočasně vymalováno ať by se hájil sebevíc. Dokud se dělají prospěšné akce a všechno šlape, je to sice s poznámkama, ale je to OK, ale běda, kdyby někdo z klubu něco způsobil... Tohle je holt mentalita většiny obyvatel ČR. Stejně si myslim, že když na BD kouká jedinec od začátku skrz prsty, těžko se mu bere jeho původní názor na věc, ať je sebelíp informován. BD LE MC už jiný nebude, jsme tu pro všechny a každý se k nám může přidat na pokec, může nás požádat o pomoc a věřte mi, že jí vždycky dostane a že si s každym dokážem v pohodě a bez emocí popovídat o motorkách. To je muj názor.

Psal jsem to jak mi to šlo pod prsty, možná je to trochu nesouvislý, ale snad sem se vyjádřil dobře good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
inkvizitorr (Administrator)
05.04.2007 18:22:58
Offline

Re: černí psi

Dog psal:

To Inkvizitor
A co má dělat ten policajt nebo ,,úředník,, který miluje motorky, a bere je jako svojí součást?  Nesmí mít svůj vlastní klub, kde funguje se stejně střelenýma bláznama, porotože pro ty normální lidi, (nemotorkáře) z řad policie nebo odjinud jsme ti divní co jezdí na něčem co nemá střechu a kufr kam dáš nákup. Jdeme naší vlastní cestou. Omezujeme tě? V čem je problém?
Naposledy si našeho člena si vychutnala hodná paní od MP a za to, že je v tom ,,policejním klubu,, mu dala dvojnásobnou pokutu. To není sranda to je fakt. Takže jestli tohle považuješ za +.

udělala dobře, vy máte bejt synonymem dodržování zákona a proto máte ctít předpisy dvojnásobbigsmilebigsmilebigsmile (třeba neudělala psychotesty ke státní nebo neměla maturitu tak si to nedokázala pořádně odůvodnit ((může myslim i za těhle podmínek pracovat u mp, né?))) to, že dala někomu z vás pokutu je sice hezký, ale kdyby sis přečet pořádně co tam píšu bylo by ti jasný na co se ptám. takže bratr bratru???surprised nicméně to je naprosto nepodstatný, de mi vo to, že původně se mc kluby historicky a z podstaty rekrutujou z úplně jinejch vrstev a proto mi "mc" klub jako takovej složenej především z policajtů na naší scéně nesedí...
jináč proti klubům naprosto nic nemám jenom je pro mě emsíčkář člověk jak sem popsal a né policajt... neber si to osobně, neznamená to že můj názor je správnejidontknow jenom to tak cejtimgood
letim na beerbeerbeer


doba je temná...
Eremi (Člen)
05.04.2007 18:46:43
Offline

Re: černí psi

inkvizitorr psal:
Dog psal:

To Inkvizitor
A co má dělat ten policajt nebo ,,úředník,, který miluje motorky, a bere je jako svojí součást?  Nesmí mít svůj vlastní klub, kde funguje se stejně střelenýma bláznama, porotože pro ty normální lidi, (nemotorkáře) z řad policie nebo odjinud jsme ti divní co jezdí na něčem co nemá střechu a kufr kam dáš nákup. Jdeme naší vlastní cestou. Omezujeme tě? V čem je problém?
Naposledy si našeho člena si vychutnala hodná paní od MP a za to, že je v tom ,,policejním klubu,, mu dala dvojnásobnou pokutu. To není sranda to je fakt. Takže jestli tohle považuješ za +.

udělala dobře, vy máte bejt synonymem dodržování zákona a proto máte ctít předpisy dvojnásobbigsmilebigsmilebigsmile (třeba neudělala psychotesty ke státní nebo neměla maturitu tak si to nedokázala pořádně odůvodnit ((může myslim i za těhle podmínek pracovat u mp, né?))) to, že dala někomu z vás pokutu je sice hezký, ale kdyby sis přečet pořádně co tam píšu bylo by ti jasný na co se ptám. takže bratr bratru???surprised nicméně to je naprosto nepodstatný, de mi vo to, že původně se mc kluby historicky a z podstaty rekrutujou z úplně jinejch vrstev a proto mi "mc" klub jako takovej složenej především z policajtů na naší scéně nesedí...
jináč proti klubům naprosto nic nemám jenom je pro mě emsíčkář člověk jak sem popsal a né policajt... neber si to osobně, neznamená to že můj názor je správnejidontknow jenom to tak cejtimgood
letim na beerbeerbeer

vole už na to pivo letíš 3 hodinybigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Lihy (Člen)
05.04.2007 19:11:52
Offline

Re: černí psi

Eremi psal:

vole už na to pivo letíš 3 hodinybigsmilebigsmilebigsmile

asi má běhavkubigsmile

VikecB12 (Člen)
05.04.2007 20:07:01
Offline

Re: černí psi

Jarken: Nezlob se na mě,zatim vždycky když sem se dostal do kontaktu s policajtama,nebylo to nic prijemnyho.Mluvím o normalních cajtech co postavají u silnic,a myslím ze je jich vetšina.Nejsu zadnej vrah,nebo feták nebo neco takovyho,ale bohužel jezdím autem 120 tisíc Km za rok a to se nake pokute nevyhneš.Nedržkuju,snažím se s nima normálně bavit ale voni nechcou,prostě jenom najít nakou zamínku pro pokutu a další pán na holenífuck
A ta vaše policejní škola taky delá z lidma svíbad. Mel sem kamoša co sme spolu normálne chodili na pivo a tak a po vojne sel k vám a po roce nas dosel buzerovat do hospody,chtel občanky a buhví co,pritom nas vsechny znalidontknow Ale v jednom mas recht,koho nevemou u normalni policie de k měštákum,koho ani tam de delat "ochranku" do supermarketu.Nepoužitelnej.sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
05.04.2007 20:16:17
Offline

Re: černí psi

Dálniční cajti jsou OK a rozumnígood

Aspoň za posledních 10let nemám výhrady ani když platím..

Co je nejhorší tak potkat partu co zacvičuje policistkusick


God Save The Queen!
osiris (Člen)
05.04.2007 20:22:00
Offline

Re: černí psi

vikecovi: jestli náhodou není ten problém v tobě idontknow
...naopak, dnes už poměr "normálních" policajtů je větší, než těch co popisuješ ty (o městských nebudeme mluvit, tam jsme za jedno)
...když už uděláš přestupek, tak buď trošku soudnej a charakter a přijmi trest (pokud arogantně machruješ, tak se nediv)
...nechceš mi snad tvrdit, že tě stavěj pro nic za nic a pokaždý si najdou něco na pokutu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
05.04.2007 20:23:05
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Dálniční cajti jsou OK a rozumnígood

Aspoň za posledních 10let nemám výhrady ani když platím..

Co je nejhorší tak potkat partu co zacvičuje policistkusick

Hlavně když si stahnou provoz do jednoho pruhu a vytvoří supr kolonuidontknow Jako by tech zůžení na D1 nebylo dost aji bez nichsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fifa b 12 (Člen)
05.04.2007 20:46:29
Offline

Re: černí psi

to je v lidech sou cajti dobry a sou laky peknypussyz rozumnym čekem se dycky domluviš at je to polda nebo ne ale z volem to nejde to mi date snad za pravdugood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
bery (Člen)
05.04.2007 20:46:44
Offline

Re: černí psi

tak sem to ani nedočet. ani nemám potřebu. sem na světě taky nějakej pátek a mám svuj názor. a ten je:
abych pomáhal lidem tak nemusím být v klubuidontknow
abych dodržoval předpisy tak nemusím být v klubuidontknow
abych byl slušný tak nemusím být v klububad
abych psal sáhodlouhý písma tak nemusím být v klubuidontknow
nikdo mě tu nemusí přesvědčovat jací poldové potažmo ostatní složky sougood
empíci su pussy o tom není pochybidontknow
ten sáhodlouhej pís je idea jak by měl polda vypadatidontknow
s tou představou bych souhlasil ale skutečnost je jináidontknow
ale neříkám že všichni jsou špatníidontknow
jsou to přeci jen lidi a né robotiidontknow
cikánov je v každym městě to promě není argumentidontknow
s kudlou nebo kvérem utrženou nohou se potkávají i lidé mimo složky tzn. normální občanéidontknow
možná seš takový jaký píšeš ale já tomu nevěřím- byl bys jak pan dokonalýidontknow
ani já nejsem dokonalýhelp
smile2helpsurprisedbigsmileidontknowwinebeersick


momentalně zavostalej
bery (Člen)
05.04.2007 20:53:52
Offline

Re: černí psi

joooo a nemam nic proti klubůmgood


momentalně zavostalej

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr