Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » černí psi

Dog (Člen)
05.04.2007 21:07:12
Offline

Re: černí psi

To Jiřina
Netvrdím, že členem může být je člen daných složek, ale naopak. Čestným členem se může stát i normální člověk, pokud o to opravdu stojí a vydrží to s námi a splní další kriteria. Tradiční LEMC klub má ale danou % hranici pro členy daných složek a možných tzv. čestných členů.
    Pokud máš na mysli náš velký sraz, kde se pralo domácí špinavé prádlo a byl jsi tedy okrajově přítomen a tak také určitě víš, že ti, kvůli kterým to vzniklo a ti co nechtěli nadále dodržovat daná pravidla z toho srazu odjeli BEZ BAREV!
    Ano jak píšeš máme svoje problémy, ale to je život. Jednou jsi dole jednou nahoře.

To Husky 12b
Jo popularita je krásná věc. Bohužel je to tak, když pár blbců kazí jméno celku. Ale to je prostě všude. U státní i u MP.
Ano, bez barev je určitě větší svoboda. Nikdo tě nezařadí konkrétně, ale jseš jenom ten nějakej motorkář co udělal bordel. Barvy jsou pravidla, píšeš to naprosto správně.

To FreshMan
No když jsi to viděl tak to aspoň můžeš potvrdit.

To Inkvizitor.
Dostal to za sjetou zadní pneu (malej vzorek podle paní MP) čekal až přijde ten jeho nenormální rozměr.
Jak Bratr bratru? Máš pocit, že se vyšetřujeme navzájem? Proč? .. No a policajt od nás, pokud je přidělen na případ s podezřením účasti člena MC se nechává z případu odvolat z důvodu možné podjatosti. Musíš brát také v potaz, že celkem malé procento našich členů slouží na ulici. Ostatně co bude lepší pro tebe jako motorkáře, když tě chytne naštvaný dopravák s absolutní nechutí k motorkářům, nebo BD, který má určitý pochopení a nebude jenom tak zbytečně buzerovat? Vyber si.
Kde čerpáš informace o MC? Předpokládám, že z knížek od Sonyho. MC existujou napříč spektrem motorkářů. 1%MC, MC supportní pro 1%MC, FF MC, LE MC, Militar MC, Support pro Trooprs (obdoba LE) a MC bez procent. Ve světě si nárokují boje o území, obchody atd. pouze kluby 1%. Ti se ve světě označují nášivkou 1%. To značí pro další kluby o koho jde.
    Ale vezmem to postupně. Kdo zakládal nejstarší klub? Vojáci. CO se  stalo z jednoho z těch klubů? Nejznámější HA MC. Kde jsou ale dnes aktivní vojáci? – Ve vojenských tedy Military MC nebo LE MC. Koho mají jako členy BD LE MC? Vojáky. Black Dogs jako hodně dalších klubů LE MC ve světě sdružuje i vojáky jako zaměstnance státu s právem nosit zbraň a podílejících se na ochraně státu. Koukni třeba na fotky z World vets meating. Těžko můžou být v klubech, které jsou brané celosvětově jako organizace podílející se na zločinu.

Normální a nejstarší MC jsou podle tebe 1%MC… Ti jediní správní. Tak to vezmem třeba podle roku vzniku
Boozefighters MC založeni v roce 1946 bez %
Gypsy MC založeni v roce 1935  bez %
Nebo třeba Metermaids MC ženský klub!Také bez % a ženy přece ani nesmí být v 1%MC
Nejstarší LE MC je BADGERS MC založeno v roce 1969.
Informace nejsou u nás dostupné, ale stačí chtít a člověk zjistí dost.

To Vikecb12

Ta to jsou právě ti co dělají normálním policajtum fakt dobrý jméno a se kterýma mě osobně u piva neuvidíš, protože si o nich myslím také svoje. Srážka s blbcem je hrozná, hlavně když si myslí že placka a uniforma jsou moc a síla. Všechno je o lidech.

bery (Člen)
05.04.2007 21:11:08
Offline

Re: černí psi

jak si psal - všechno je o lidechgood tak už nepiš takový litánie. tolik sem toho nepřečet ani ve škole a stejně si pussy pamatujubigsmile


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
05.04.2007 21:17:39
Offline

Re: černí psi

Dog

To zhrnu..

I když to tady u mne není zvykem..

Taky mám roky..

Tahle diskuze bude o ničem a skončí osočováním..

Web je anonynmní a snese hodně..

Ať jsi kdo jsi,stav se,..

Pokud je podle zdejších stránek poblíž tebe jakákoliv vyjížďka nebo pokec a zůčastní se jí kdokoliv z místních starších členů nebude to k zahození..

Osobní setkání mění názory kolikrát o 100 a více %..

To je podle mne jediná rozumná varianta než si tady vyměňovat názory,člověk vždy něco podstatnýho opomene nebo nemá možnost pružně reagovat,a opožděná reakce vyzní kolikrát jinak než je myšlena..

Toť ovšem pouze můj osobní asociální názorsmile2


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
05.04.2007 21:19:22
Offline

Re: černí psi

Jo,na Motorkáře chodil Deuce a tím že byl anonymní to bylo skoro to samé...


God Save The Queen!
Filous (Člen)
05.04.2007 21:51:35
Offline

Re: černí psi

...hele ty starej asocijále, nepraštil ses náhodou vo blatník do hlavy, dyšs měnils ty tlumiče??? ...že seš takovej rozumnej surprisedbigsmile...já tě nepoznávam surprisedbigsmile ...ale good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dog (Člen)
05.04.2007 21:54:38
Offline

Re: černí psi

Končím s psaním. Dál už na to kašlu. Kdo má zájem nás poznat osobně má možnost. Seznam našich akcí je na stránkách. Děkuji těm co dokázali přečít ty moje plody z kláves. smile1Kouk jsem na to a zděsil se jak to bylo dlouhý.surprised
Nikdo neni 100% a já mám svoje dost velký chyby... Fakt se radím s doktorem co s tou kleptomanií mám udělat help
bigsmile

Antihero (Člen)
05.04.2007 23:13:45
Offline

Re: černí psi

Ne s kleptomanií ale s grafománií.
Chtel sem ti teda taky něco odepsat k věci, ale celkem už to všichni udělali za mě.
Souhlasím s Inkvizem co se MC týká, jenže doba je kurevsky jiná a i na těch Harlejích už pomálu jezdí jenom zbohatlíci co vylezli ze svejch voňavejch A6 (viděl sem na vlastní bulvy), tak proč byste vy fízlové neměli mít vlastní MC.
Jen ti odpovím na co ses ptal.Pro pořádek.
1. do hlavně bouchačky sem se díval....byla to bouchačka fízla.
2. bitek sem viděl nepočítaně, stál sem vždycky na straně kámošů.
3. Pomoc na silnnici sem poskytoval taky.
4. Fízly nemám rád protože mě připravili vědomě a cíleně o rok životafuck(a vy všichni daňoví poplatníci ste za to pak zaplatili protože ta fizlovská sračka byla u soudu rozsekána na kusy a mě přiznali finanční kompenzacismile1).
5. Nikdy ste mi v ničem nepomohli, když mě vykradli byt, auto, když sem dostal nakládačku...
6. Nikdy jsem vás nevolal a vem jed na to že volat nebudu...
7. z toho vyplývá,že "špína" a "hnus" o kterým píšeš mi taky není cizí, potkal sem se s ní. Jenže to tys byl na druhé straně katru.
8. znám jednoho jedinýho slušnýho fízla....buď klidnej ty to nejseš
Tak to jen abych ti odpověděl....
Dál už bych to nerozmazával.


There's a pie in the sky when you die.
inkvizitorr (Administrator)
06.04.2007 00:41:03
Offline

Re: černí psi

stařec: ač neradbigsmilebigsmilebigsmile musim s tebou souhlasitgoodgoodgood

dog: myslim, že se v týhle diskuzi seurčitě neshodnem, což na druhou stranu nevyvrací to, že bysme mohli hodit docela rozumnou řeč někde na cestě nebo na srazu, nicméně mimimálně v nejbližší době se na ten váš určitě nechystámbad


doba je temná...
Góťa (Člen)
06.04.2007 00:56:50
Offline

Re: černí psi

To Dog: Asi jsem se špatně vyjádřil a proto jsi Ty mě špatně pochopil...Pravidla nejsou špatná, ale dle mě spíš něco jako zbytečná, protože to co v nich stojí by mělo přijít z každýho samo, protože by měli bejt lidi v pohodě. Přesto chápu, že tomu tak není, bohužel. Mě jen zarazilo, co vše je přímo v pravidlech, stejně jako ten zdlouhavej popis v našich vyhláškách, pokynech a zákonech, jak má státní zaměstnanec vypadat a jak se chovat, když by to mělo být automatický... A nemusíš mi psát, jak jste někomu pomohli, ikdyž to samozřejmě oceňuji !!! Jsem totiž hasič a toto dělám denně v práci a znám to. Za těch pár (6) let, co to dělám jsem už taky něco zažil. Vím, jak vypadá chodec roztranej na 200 metrech po srážce se sporťákem,zabitá rodina s dětmi těsně po vánocích při cestě za příbuznými, motorkáři, oběšenej, uhořelej... Už je ani neumím spočítat. K tomu mám ve svých 26 letech za sebou 22 odběrů krve, tak snad už jsem taky trochu někomu pomohl... Navíc, můj táta byl u policie 27 let, stejně jako strejc a k tomuto všemu, co jsi psal mě i bráchy vždycky vedl. Tuto diskuzi jsem založil ze zájmu o BD, nikoliv ze snahy pomlouvat, či kritizovat... Splnila pro mě účel na 200% a myslím, že i pro ostatní, takže co kdybych byl prvním i posledním příspěvkem...?


.... vono to ňák dopadne ....
inkvizitorr (Administrator)
06.04.2007 07:34:51
Offline

Re: černí psi

Eremi psal:

vole už na to pivo letíš 3 hodinybigsmilebigsmilebigsmile

sem jenom nakouksurprised


doba je temná...
Eremi (Člen)
06.04.2007 09:37:44
Offline

Re: černí psi

inkvizitorr psal:
Eremi psal:

vole už na to pivo letíš 3 hodinybigsmilebigsmilebigsmile

sem jenom nakouksurprised

i ty brute?
kelly má novýho kamaráda, hned by s ním jel na vyjížďku a pokecat!bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Jiřina (Člen)
06.04.2007 11:05:34
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Sem jen nakók než vypadnu z práce..

Jiřina
Cos tam dělalsurprised

Preventivní očnísurprised

Postavou tam určitě zapads,to jogood

Ale tím zženštilým povoláním,nevím,nevímsmile1

pussy akorát závidíš.

Nemusím se mrdat z blbcema, co se mi poblijou v autěbigsmile

Nemusím pořád ležet pod nějakým vrakem, který má nalítáno 300.000km a mě nezbývá na pořádný servis bigsmile

Ženské mi cpou samy telefoní číslobigsmile

Jsem v suchu a teple po celý rokbigsmile

No neber to za ty prachygoodbigsmile


Tož tak:-D
Dog (Člen)
06.04.2007 12:54:18
Offline

Re: černí psi

To Antihero
Tak já si taky ještě do tý klávesnice ťuknu.
Každej jsme nějakej. 
Tak jak píšeš - podrazáků s plackou znám dost a šli i po mně. Pomohl mi paradoxně chlap, co jsem ho předtím dostal na 5let do díry, ale byla to čistá hra a on byl v pohodě. Dál to není na forum.
Já pomáhám, nikdy nechodím nevšímavě a mysli si o tom co chceš. A znám dost takovejch normálních policajtů.
Ty volat nebudeš, ale 99% lidí volat bude. Možná budou mít štěstí, když půjdeš okolo ty a pomůžeš. Pak jseš jedna z výjimek co znám a máš můj respekt.good

Ty informace a kodex a všechno na našich stránkách je úmyslně. Chceme poskytnout maximum informací o nás i o LEMC.

To Góťa
Děkuju za tvůj přístup a tvojí práci.

Děkuju všem, že tady nepadali v závěru nadávky a výhrůžky a podobný zbytečnosti tak jako v jiných debatách. Na silnici jsem poznat. Na zádech barvy, na mašině na nádrži hlavu a lebku psa. Tak se klidně přihlaste na pokec.
GRAFOMAN DOGbigsmilebigsmile

jardagsf (Člen)
06.04.2007 13:00:02
Offline

Re: černí psi

V kazde organizaci a zvlaste polovojenske a dobrovolne musi byt alfa samec , ktery vede - stanovi pravidla a dba na jejich dodrzovani - z toho logicky vychazi , ze dalsi musi byt vice ci mene submisivni(kdo neni ma dva roky na to aby se "prizpusobil" jako cekatel(cti mladas))
A TAM JA OPRAVDU , ALE OPRAVDU BYT NEMUSIM

ze vase povolani je poslanim a necim vyjimecnym je proste kravina a pro mne nebezpecny kec-ja proste chci aby lidi statem placeni delali radne svoji praci -obycejne ti co mluvi o poslani delaji veci "na vic" , nestandartne a v zajmu spravedlnosti - s trochou nadsazky jsou to fanatici
a pro mne nebezpecni (soustruznik muze mit taky svoji praci rad , macha se v hydrolu - coz je mozna nebezpecnejsi nez krev nekoho ciziho , ale delat bude dle vykresu (PRAVIDEL)!!!
jinak nedostane love)

vesele historky z nataceni - kontakty s policy,MP az nekdy jindy smile1 Prej existujou normalni policajti-rikali kluci-moc jim neverim smile2

zaverem
OS jako takove jsem taky kdysi zakladal - bylo to kvuli prachum(konstatovani)
Sdruzujte se jak chcete , je mi po tom kulove.
Obhajujte svoje uceni jak chcete - nejake dalsi submisivni najdetesmile1
Schazite se proto aby jste zachlastali a dobrocinne akce jsou zaminkou(ne ze by to bylo spatnesmile1)
Uz melu jako kdybych byl MCbigsmilebigsmilebigsmile

jardagsf polemizujici

ps. pro Vorla : melo by to byt 50x tenisakem
pps. ja su tak rad
     ze su BP chlap
ppps. a pokud to nevite tak jeden MC z doby kdy jste tahali kacera http://www.sweb.cz/zkmc/index.htm


MOTO KOZZI GRISO
vorel (Člen)
06.04.2007 13:08:18
Offline

Re: černí psi

taky mám pocit, že tim životem pudu nějak jinudy než v zajetí tvrdejch pravidel, tvrdejch zákonů a prázdnejch hesel, ale to je  v přádku, protože tak je to správně
Ctím tvoje činy dogu, né však tvoje názory. čus


řikám si hurikán
škardík (Člen)
06.04.2007 14:01:57
Offline

Re: černí psi

vorel psal:

taky mám pocit, že tim životem pudu nějak jinudy než v zajetí tvrdejch pravidel, tvrdejch zákonů a prázdnejch hesel, ale to je  v přádku, protože tak je to správně
Ctím tvoje činy dogu, né však tvoje názory. čus

Wogové taky máte takovej mrazivej pocit v zádech, když vorel řekne něco vážnýho?bigsmile


viz avatar:)
vorel (Člen)
06.04.2007 14:10:08
Offline

Re: černí psi

jo a těch tenisovejch míčků bylo za vohradou 30, vogové, Kelly a Jardo gsefující


řikám si hurikán
Lihy (Člen)
06.04.2007 14:24:58
Offline

Re: černí psi

škardík psal:
vorel psal:

taky mám pocit, že tim životem pudu nějak jinudy než v zajetí tvrdejch pravidel, tvrdejch zákonů a prázdnejch hesel, ale to je  v přádku, protože tak je to správně
Ctím tvoje činy dogu, né však tvoje názory. čus

Wogové taky máte takovej mrazivej pocit v zádech, když vorel řekne něco vážnýho?bigsmile

Vogo, ani né, bo si ho vždycky představim jak to pronáší v těch svejch hustohustejch černejch brejlích s čutkou v pařátu......a to se fakt nedá bigsmile

vorel (Člen)
06.04.2007 21:41:15
Offline

Re: černí psi

mělo by vás mrazit, bo bych moch taky vytáhnout řelezo nebo co


řikám si hurikán
Pool (Člen)
06.04.2007 23:05:42
Offline

Re: černí psi

jardagsf>good ... ale jinak celkove diskuze velice na pussy ,proste lidi co potrebujou i jezdit jako clenove cehosi at tak jezdi ... nam ostatnim co vedi jaka je dohoda s PCR i MP a to formalni i neformalni (Hasice do toho nepletu ty snad jako jediny dokazou pri akci cloveku krejt prdel ,premejslet hlavou a jednat profesionalne) nesnasej autoritativni blbecky ve funkcich ,kam jsou protlaceni a nemaj potrebu hrat si na americany je to ... proste de to mimo


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Lihy (Člen)
06.04.2007 23:11:34
Offline

Re: černí psi

vorel psal:

mělo by vás mrazit, bo bych moch taky vytáhnout řelezo nebo co

Vogo ty máš eště tu starou rezatou postel? surprised no na tý je železa, že by se z toho každej vont podělal, jen by si představil, že to má táhnou do sběrných surovin.
Vogo to bys byl přísnej, tohle na někoho vytáhnoutsurprised

vorel (Člen)
06.04.2007 23:22:40
Offline

Re: černí psi

nejni rezatáfuck
postel a mechanický hodinky mám ruskýgood


řikám si hurikán
osiris (Člen)
06.04.2007 23:58:44
Offline

Re: černí psi

...lihu neser fuck smile1 drátěnou má pro mě good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
07.04.2007 11:31:10
Offline

Re: černí psi

Taková pěkná debata to tady byla!!! Zase se to zvrhává!!!bigsmilebigsmilebigsmile
A já mám ruskej holící strojek na klíček!! Ha. To nemáte nikdo!pussybigsmilebigsmile


A kurva...
Ondráš (Člen)
10.04.2007 08:56:56
Offline

Re: černí psi

Já měl ze sovětského svazu auto na dálkové ovládání, ale bylo to fakt sovětskýbad

Když se to zaplo, tak jelo dopředu. Když se zmáčknul čudlík na ovladači, tak to couvalo doleva dozadu dokud si to zase nepustil a když si zapomněl vyndat baterky, tak do druhého dne vytekly. A ten dizajn... To zkusím někde najít. Vypadalo to jak model z nějakého sovětského sci-fi. A ještě k tomu ta vyblitá žlutásick.

Hrošeja mašínahelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
12.04.2007 19:35:22
Offline

Re: černí psi

Jejich Boss osobně..
Co si o tom pak mám mysletsmile2surprisedhelp

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/k6.JPG

God Save The Queen!
Palino (Člen)
12.04.2007 20:15:28
Offline

Re: černí psi

Toto je nekonečné téma, každá strana, respektive několik stran si bude prosazovat své a ke shodě nikdy nedojde.
Osobně nechápu jednu věc. Když někdo chce jezdit na motorce, proč se musí stát svazákem, který dřív než získá rudou kravat, musí plnit různé bobřiky.
Vážím si občas poctivé práce policie, poctivé práce hasičů a záchranářů. Z uvedené debaty mám však dojem, že členové výše uvedeného klubu si v pracovní dobu šetří síly na popracovní klubové aktivity a pak vykládají jak mají těžký a zakrvácený život. Mimochodem život, který si sami vybrali, placený z našich daní a s pěknou výslužkou po pár letech.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
SLUGI (Člen)
12.04.2007 20:16:52
Offline

Re: černí psi

... Kelly mysli si co chceš bigsmile
... sem dělal vosum let ve státní správě a nestydím se za to
... ale ňáký "MC čokly" idontknow
... raděj BANDIT PIČO !!!


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fresh Man (Člen)
13.04.2007 07:56:07
Offline

Re: černí psi

Výsluškou!!!!!!?????????????????????????????????,
surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised 

gdo další krom četníka???


Bandit pičo
Palino (Člen)
13.04.2007 08:10:27
Offline

Re: černí psi

Fresh Man psal:

Výsluškou!!!!!!?????????????????????????????????,
surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised 

gdo další krom četníka???

Tím jsem myslel jen toho četníka.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kelly01 (Člen)
13.04.2007 08:17:37
Offline

Re: černí psi

Jste Bosse nepoznali bo cofucksurprised

Mě je jedno kdo je polda a kdo ne..

Buď je to kámoš nebo ne..

Jiný dělení nemám..


God Save The Queen!
Palino (Člen)
13.04.2007 08:23:10
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Jejich Boss osobně..
Co si o tom pak mám mysletsmile2surprisedhelp
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/k6.JPG

Zdá se, že rychlost opravdu dodržujebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
13.04.2007 08:23:31
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Jejich Boss osobně..
Co si o tom pak mám mysletsmile2surprisedhelp
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/k6.JPG

boss je fešák a sluší mu togoodbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Fresh Man (Člen)
13.04.2007 08:26:02
Offline

Re: černí psi

moc si tady nevyskakujte, samej Krištufek...., za chvilku gdo nebude alespoň pes(dyš ne četnik) se halt neprojedebigsmile


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
13.04.2007 08:40:44
Offline

Re: černí psi

A hlavně má Boss nejhustější stavbu z celýho klubugood

I když je pravda že je rok od roku těžší svou pozici uhájitsmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.04.2007 09:28:24
Offline

Re: černí psi

Kelly01 psal:

Jste Bosse nepoznali bo cofucksurprised

Mě je jedno kdo je polda a kdo ne..

Buď je to kámoš nebo ne..

Jiný dělení nemám..

...starče, ty máš ňáký uvjedomělý ráno, koukam surprised ...a musim s tebou souhlasit good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dog (Člen)
15.04.2007 19:50:01
Offline

Re: černí psi

Pavel_B12 psal:

Toto je nekonečné téma, každá strana, respektive několik stran si bude prosazovat své a ke shodě nikdy nedojde.
Osobně nechápu jednu věc. Když někdo chce jezdit na motorce, proč se musí stát svazákem, který dřív než získá rudou kravat, musí plnit různé bobřiky.
Vážím si občas poctivé práce policie, poctivé práce hasičů a záchranářů. Z uvedené debaty mám však dojem, že členové výše uvedeného klubu si v pracovní dobu šetří síly na popracovní klubové aktivity a pak vykládají jak mají těžký a zakrvácený život. Mimochodem život, který si sami vybrali, placený z našich daní a s pěknou výslužkou po pár letech.

Tak nějak nechápu jak to myslíš. Nutíme tě stát se svazákem? nebo ti bráníme jezdit na motorce???surprised Ano, kdo chce patřit k nám musí pro to něco udělat, ale pokud chceš být členem šachového kroužku, turistického oddílu, zaměstnancem podniku, nebo třeba členem bytového družstva  tak máš taky nějaká pravidla.Chceš dodržovat a být součástí tak jseš. Nechceš tak nejseš. Svobodná vůle. Takže?? idontknow
Co to tady ale píšeš za hlouposti o šetření pracovní doby?? bad Na všechny naše akce (včetně charitativních)bereme dovolený. Nebo tebe někdo z práce pouští, aby sis třeba zajezdil na mašině?? Jestli jo tak dej vědět, uvítáme pomoc v nemocnici na akci pro děti a bohužel dost členů volno nedostane, tak nám můžeš pomoc. Já si tady stěžuju na svůj život?? Na svojí práci? Pokouším se přiblížit v čem ta práce třeba taky spočívá a co obnáší. Odpovídám tak jak se tady odvíjela debata. Ty o mém životě nevíš vůbec nic a tak si mne laskavě neber do své klávesnice.  Děkuji.

Foto Bosse je tady:
http://www.blackdogscz.com/new/FOTKY/5p … C_0243.JPG

bigsmilebigsmile

hans (Člen)
15.04.2007 19:56:22
Offline

Re: černí psi

tož mě je zrovna tahle diskuze šumák, ale dneska jsem na vyjížďce zrovna s jedním dogem mluvil a celkem fajn chlap.....nevim, jestli byl fízl, hasič bo co......
ovšem podle jedinýho člověka nelze soudit celej MC.....
tož tak


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:27:00
Offline

Re: černí psi

Náš chrome-boss má lepší fotkysmile1

A má Ochtávku v Tdí v metle a na hlínách,hečbigsmile


God Save The Queen!
Palino (Člen)
16.04.2007 00:00:28
Offline

Re: černí psi

2Dog

1.Nerekl jsem, ze vas nekdo pousti z prace, ale ze si v praci setrite sily. Bavim se vyhradne o policii. Mohl bych ti v okoli UH ukazat nekolik mist, kde najdes zasite policajty celkem pravidelne(ale to asi budou ti zli, kteri mezi vas nepatri)
2.Netvrdil jsem ze nekoho nutite neco delat. Jen nechapu, proc motorkar(policajt), ktery neustale slouzi prescasy, jak to prezentujete v TV misto jezdeni plni bobriky a jezdeni je az na poslednim miste.
3.To ty jsi fnukal, jak to mas slozite a tezke. A kdyz uz si verejne stezujes, tak dovol, aby i druzi k tomu neco rekl a neporoucej, co mam tukat do klavesnice, nejsi ve sluzbe(nebo snad jo?)


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Dog (Člen)
16.04.2007 10:32:45
Offline

Re: černí psi

Pavel_B12 psal:

2Dog

1.Nerekl jsem, ze vas nekdo pousti z prace, ale ze si v praci setrite sily. Bavim se vyhradne o policii. Mohl bych ti v okoli UH ukazat nekolik mist, kde najdes zasite policajty celkem pravidelne(ale to asi budou ti zli, kteri mezi vas nepatri)
2.Netvrdil jsem ze nekoho nutite neco delat. Jen nechapu, proc motorkar(policajt), ktery neustale slouzi prescasy, jak to prezentujete v TV misto jezdeni plni bobriky a jezdeni je az na poslednim miste.
3.To ty jsi fnukal, jak to mas slozite a tezke. A kdyz uz si verejne stezujes, tak dovol, aby i druzi k tomu neco rekl a neporoucej, co mam tukat do klavesnice, nejsi ve sluzbe(nebo snad jo?)

Ti zašití nebudou ti zlí - to budou spíš ti blbí, co si vzali příklad od netahavajech policajtů co je tohle naučili. Stačí jim zaťukat na okénko, nebo udělat foto a hned poznáš jak to jde. Seber odvahu a udělej to, naprav jejich neschopnost. Ukaž jim co je správný, neboj se toho.  (jo já zapomněl, že ty za to jsi placený a nebudeš si přidělávat problémy a…… takže raději budeš jenom nadávat jak jsou neschopní a líní. Znám lidi co jdou a na to okno jim klidně zaťukají. Těch si vážím.
   
Mám odslouženo zdarma z těch 150 zatím cca 80hodin. Plním bobříky?? V čem a jaké?? Ježdění je na posledním místě?? Jezdíme dost a dost a občas to prostě spojíme s něčím užitečným jako jsou třeba ty dětský dny. Tobě to vadí? Znovu se ptám, proč? Máš pocit, že motorkář musí hltat km a kdo nelítá z místa na místo nemůže mít požitek z jízdy? Motorkář musí být drsný a zlí a nesmí se usmát? Nesmí dát psí žrádlo do útulku? Kazí to Tvoje image? Kazí to představu motorkáře? Pořád nechápu, proč ti vadí, že se k něčemu hlásíme a někteří se podle toho snaží existovat. Čím tě to omezujeme? Nutíme tě k tomu? Nutíme k tomu někoho jiného? Řekni mi prosím co konkrétně ti vadí a s čím ty jako člověk nebo motorkář nemůžeš souhlasit. Ve vztahu k BD LE MC, našim pravidlům a tomu, že nás tak maximálně potkáš na silnici nebo srazu. Co je na nás a našich pravidlech - kodexu tak odporné a závadové. Netahej do toho zase policii jako celek a td. Ty nás osobně neznáš a házíš nás všechny do jednoho pytle. Odsuzuješ BD LE MC za to co děláme pro ostatní. Proč?? 

Kde jsem fňukal ?? Tím že příklady? Pokud ti ale mám odpovědět: ANO policajt to má těžký. Tím myslím normálního četníka, co chce dělat svojí práci dobře. Je terč, pro každého ožralu, podnikatele s konexema, feťáka, úplatnýho policajta, nebo blázna co se rozhodne, že policajt = terč pro auto.
Policajt  má na rozhodnutí v akci pár sekund. Novináři, nadřízení, a další lidé si pak dají tu šílenou práci a námahu a přesně a dopodrobna rozepíší co a jak měl policajt správně udělat, jak postupovat a co všechno opomenul. Ano, občas  to dopadne blbě, ale i policajt je jenom člověk. A když je jeho reakce špatná, tak si za to jde sednout. Já už se ale jednomu kolegovi na funus skládal a dárky k vánocům pro jeho dceru taky kupujeme mi.  Pro tebe je článek v novinách o tom, že prchající lupič prostřelil policistovi páteř jenom něco co přečteš a zapomeneš. Pro nás je to připomínka, že jsme terče. Pro každého zločince je uniforma terč. On nás identifikuje hned, ale policajt toho zločince tak lehce nerozezná. Já toho policajta vídám na vozíku. On jenom děla svojí práci dobře a od lidí pro který tu práci dělal před tím taky slyšel, že je příživník placený z jejich daní a akorát umí dávat botičky. Takže mi neříkej prosím jak to máme jednoduché a ¨jak se všichni zašívají a hov.. dělají.  Děkuji.

Palino (Člen)
16.04.2007 10:59:58
Offline

Re: černí psi

Když někomu můžu pomoct, tak to udělám
Přispívám na charitu
Pravidelně přispíváme na útulek pro psy

Nemám však potřebu to nijak zveřejňovat a už vůbec ne spojovat s motorkou.idontknow
A o policajtech si myslím své, znám jich dost.sick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
16.04.2007 11:10:03
Offline

Re: černí psi

dog: čéče já pavlovi naprosto rozumim co mu na vašem klubu vadí a nechápu že to bě to taky neni jasný, je to jako rozdíl mezi "mc" a třeba klubem paličkování... sou takový určitý nuance který stavěj jednotlivý kluby do určitý pozice a tak jako paličkáři se neserou bikerům do polífky, tak asi by policajt se neměl srát mezi "mc"idontknow já to tak prostě cejtim, sou to dvě strany mince který se budou těžko dávat na jednu hromadu... to že děláte dobročinný akce je naprosto normální a nutit někoho do něčeho??? to snad nemyslíš vážně... spíš de asi vo to, že vy se cpete kam nepatříte.... nespa?


doba je temná...
Dog (Člen)
16.04.2007 12:42:04
Offline

Re: černí psi

inkvizitorr psal:

dog: čéče já pavlovi naprosto rozumim co mu na vašem klubu vadí a nechápu že to bě to taky neni jasný, je to jako rozdíl mezi "mc" a třeba klubem paličkování... sou takový určitý nuance který stavěj jednotlivý kluby do určitý pozice a tak jako paličkáři se neserou bikerům do polífky, tak asi by policajt se neměl srát mezi "mc"idontknow já to tak prostě cejtim, sou to dvě strany mince který se budou těžko dávat na jednu hromadu... to že děláte dobročinný akce je naprosto normální a nutit někoho do něčeho??? to snad nemyslíš vážně... spíš de asi vo to, že vy se cpete kam nepatříte.... nespa?

Prosím vysvětli mi kam se cpeme? Koho omezujeme svojí existencí? Kam si vnucujeme vstup? Konkrétně prosím.
Mezi 1% rozhodně ne. Schválení LE MC, označení LEMC, staráme se o to svoje. Vyjeď za hranice a poznáš jak to je s MC, rozdíly a označováním. Tady se pouze využívá neznalost čechů a uměle udělaná zábrana pro všechny další existující druhy MC, kterým je k nám zakázán vstup. Razí se tu heslo - není to v Čechách tak to neexistuje – nesmí existovat. Tak je to podle tebe? Jak mělo vzniknout v Čechách LEMC? Prosím napiš mi tady a teď postup. Tohle povede k tomu, že další, třeba hasiči, nebo bachaři nepůjdou podle nás a nebudou už na nic čekat a nikoho se ptát, ale prostě si tu udělají chaptery jiných klubů ze zahraničí. Možná to tak bude dobře. Až tu bude dalších 10 jiných FFMC a LEMC pak asi bude teprve klid a nebudeme tak nápadní.


Proč nezveřejnit charitu? Máme se za to stydět? Příklady táhnou a možná se někdo přidá. Když o sobě nedáme nic vědět - jeto špatně a hrajem si na tajemný a drsný.
Když informace dáme - hrajeme si na klaďáky.
Ani ta charita nejde udělat kvalitně pokud to nechceš odbýt 100,- na konto Míša. Chceme dělat cílený akce pro konkrétní lidi. Tak se toho účastníme a jsme u toho. K tomu kolikrát potřebujeme i pomoc. Jak ji získáš? Tím, že veřejně poděkuješ, nebo na akci dáš logo spolupořadatele, nebo sponzora. Ten si o tom pak chce někde přečíst. Chce vidět, že akce proběhla atd. Znáš jiný postup? Dej vědět, opravdu rád se nechám poučit.help

Palino (Člen)
16.04.2007 14:08:41
Offline

Re: černí psi

Dog
Abych mohl žít, musím makat.
Mám rodinu a 2 potomky, kterým se musím věnovat.
Na motorku mně z bývá málo času.
Když už si ten čas udělám, chci jezdit

Kde berety vy čas na motorku, když máte tolik klubových aktivit. Buď nejezdíte a pak jste běžní skauti, kterým motka slouží jako dopravní prostředek na přemístění do klubovny, nebo jezdíte a máte plnou hubu keců o pomoci a dodržování předpisů. idontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Dog (Člen)
16.04.2007 15:05:28
Offline

Re: černí psi

Pavel_B12 psal:

Dog
Abych mohl žít, musím makat.
Mám rodinu a 2 potomky, kterým se musím věnovat.
Na motorku mně z bývá málo času.
Když už si ten čas udělám, chci jezdit

Kde berety vy čas na motorku, když máte tolik klubových aktivit. Buď nejezdíte a pak jste běžní skauti, kterým motka slouží jako dopravní prostředek na přemístění do klubovny, nebo jezdíte a máte plnou hubu keců o pomoci a dodržování předpisů. idontknow

Proč mě takhle napadáš?? Jezdíme a spojujeme to pokud to jde s nějakou akcí. Místo na sraz, kde vylejeme hlavy jedeme udělat dětský den. Místo vstupnýho koupíme dětem bombóny. Jezdím do práce, jezdím z práce, jezdím když mám volno takže co konkrétně ti vadí?

Jarken (Člen)
16.04.2007 15:22:56
Offline

Re: černí psi

Hele nepussy-ujte mi už do četníků jo!Mám je rád,občas (častosmile1) jim velím a kolikrát pro mne udělají co mohou, tudíž nebýt jejich práce mohl bych být i nezaměstnaný surprised no né?No ano!

Dogu jsem s Tebou good hŕŕŕ na ně bigsmile!

P.S.Ale do BD klubu raději nechci surprised mi stačí příkazy, pravidla, interní akty řízení, pokyny, rozkazy atd. v rachotě sick


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Palino (Člen)
16.04.2007 15:27:21
Offline

Re: černí psi

Nenapadám a nic mně nevadi. Jen se ptám. Ptám se, kdy jezdíte, když přes den jste na dětském hřišti?idontknow

PS Když už si tedy vylejeme hlavy, tak až večer, až děti spí.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
16.04.2007 15:30:50
Offline

Re: černí psi

2Jarken
Chameleonefuck


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Jerry (Člen)
16.04.2007 16:24:30
Offline

Re: černí psi

Hezká debata. Už o ničem. Dogu, nedej segoodMáš svoje. Znám spoustu policajtů co jsou gut. Dělají práci kterou si vybrali. Nekteří dobře, někteří blbě. Díky klukům z PMJ mi byl vrácen ukradený Bandit. Díky blbovi vyšetřovateli jsem ho dva měsíce nemohl vrátit do provozu. Nezlobím se na něj. Každej děláme chyby. I na silnici jsem se setkal s oběma stranama.Tak to prostě je. Vy jste prostě klub. My prostě ne. I tady se dělala charita. Viz dětský domov Nechanice. Nebyla to povinnost. Někdo dal, někdo ne. Nepsali jsme o slzách v dětských očích při předávání dárků před vánocema. Udělali jsme si z toho prdel. Prostě jsme to udělali. Už tenkrát tady padl návrh jestli tyhle Bandit(pussy) nějak zoficiálnit. Prostě to neprošlo. Tady je to volný. Motyky jsou různý, lidi taky, tak nás spojují jen tyhle stránky a občasné vstreči. Někdy je při nich dost zle. Kdysi se tady vyrazila zásada že nebudeme reagovat na články o mrtvých motorkářích, leda by to byl někdo konkrétně známý. Proč? Protože je to sice blbý ale je to život. Prostě umírá se nejenom na raka nebo zástavu srdce, ale taky na motokrachtismus. Stejně tak se prostě očekává že polis a spol, že prostě jsou od toho aby nasazovali krk a pomáhali lidem. Někteří to dělají, někteří ne. Čím víc se to ale pateticky bude rozebírat, tím víc to lidem bude lízt na nervy.
Není to o tom kdo co dělá ale kdo jakej je. Rád tě potkám, projedu se s tebou, pokecám o holkách a motorkách a dám pár piv, když ale začneš mluvit o tom kolik jsi měl minulý týden zákroků a jak ti při tom šlo o kejhák, hm.... zvednu se a pojedu pryč. Ńo a proto se lidi združujou do těch vašich klubů, aby si mohli povídat i o těhle věcech. Beru to. Držím vám palce. good
Ale je to jen můj názor a nemluvím za nikoho a nikomu ho necpu. Uf, to jsem se zase rozblil. Jdu si natočitbeer.


A kurva...
osiris (Člen)
16.04.2007 17:36:51
Offline

Re: černí psi

pavlovi b12: už mi to připadá že: "kdo chce psa bít, najde si hůl" a tady to platí skoro doslova, jen "černýho" tam chybí ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
16.04.2007 18:14:52
Offline

Re: černí psi

osiris psal:

pavlovi b12: už mi to připadá že: "kdo chce psa bít, najde si hůl" a tady to platí skoro doslova, jen "černýho" tam chybí ;)

Už jsem to psal. Je to nekonečná debata. Sto lidí, sto názorů, tisíc zkušeností. Nechci DOGa ani ukopat, ani utahat, ani uargumentovat.Ono to ani nejde.Je to stejné, jako když si pravičák a levičák začnou povídat u piva o politice. Neshodnou se.Nikdy.
Jen jsem chtěl více pochopit smysl tohoto klubu a to se mně nepovedlo. Což není chyba moje ani DOGa
Končím s tímto tématem, nikam to nevede


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
16.04.2007 18:39:25
Offline

Re: černí psi

dog: každej na to máme jinej názor a myslim, že mi ho budeš těžko vyvracetidontknow dál už se k tomu taky nebudu vracet, nikam to nevede....


doba je temná...
Dog (Člen)
16.04.2007 19:53:30
Offline

Re: černí psi

Pánové děkuji všem za debatu, která se urdžela v mezích slušnosti. Děkuju za kladný ohlasy a i ty proti nám. I tím se učím jak nás vnímáte.
Jak a kde jezdíme se dá poznat třeba z fotogalerie, ale jinak jezdíme kdy má kdo volno. Sám nebo s bandou co se dá dohromady. Lidi si zavolají a vyrazí. Motorka je pro nás kus života.

Kelly01 (Člen)
16.04.2007 20:07:26
Offline

Re: černí psi

A s cigánama nic nedělátesmile2badsmile1


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
16.04.2007 20:12:18
Offline

Re: černí psi

Cigáni nemaji love, tak co s něma...bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Dog (Člen)
16.04.2007 21:42:45
Offline

Re: černí psi

Cigáni...bigsmilebigsmilebigsmile to je na osbní pokec a ne na fooorum. bigsmilebigsmile

osiris (Člen)
16.04.2007 22:05:32
Offline

Re: černí psi

...ale podle tvojí "nálady" tušíme co chceš říct good bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
17.04.2007 07:52:00
Offline

Re: černí psi

Dog psal:

Cigáni...bigsmilebigsmilebigsmile to je na osbní pokec a ne na fooorum. bigsmilebigsmile

...myslim, že f tomdle by sme si sakra rozuměli bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.04.2007 00:41:45
Offline

Re: černí psi

Věděli jste, že se dokonce vydávají směrnice o tom jak parkovat na dvoře před budovou OSSZ?

Když se tím člověk prokouše, tak zjistí, že jediný závěr je, že se tam nesmí parkovat... Asi někdo neměl co na práci...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr