Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Póla (Člen)
20.12.2006 13:39:12
Offline

Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Tož jsme s Datlem vytočení na ultimum.

Po čtyřech měsících po havárce jsme dospěli k výsledku že Datel svítil. Úspěch. Aspoň něco potvrzeno.
Výsledek znaleckého posudku o rychlosti technici ještě neposlali. Musíme jen doufat že technici nejsou před vánocemi příliš znaveni a spočítají vše v náš prospěch.

Děda stále tvrdí že Datel jel 200 km/hod, a proto to ho neviděl.

NA pojišťovně na nás serou a plnění nám pošlou až bude rozsudek soudu. Jak jinak podnikatelská... Zkrátka lekgrace. Vypadá to na zmeškanou sezónu 2007.

Ještě že jsou slušní lidé a máme svědka v náš prospěch. To by to mohlo urychlit.

Jináč to chce pevné nervy....takže na zdraví...nesnáším dědky na cestách.
Banditpussy

Datel (Člen)
20.12.2006 14:05:13
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Jen poopravím rychlost............220Km/hsick

SLUGI (Člen)
20.12.2006 14:40:00
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Nechci strašit ale já dopadl tak že když mě tenkrát sejmula s R1 z vedlejší jedna pussy magistra,dojeli policajti = paní to je vaše vina,sepsání a odjezd,na okrese to samý ale pussyse furt odvolávala a odvolávala,najednou to byl rok a řekli mě "sorry ale do roka nebyla nehoda vyřešena takže fuck
No škoda R1 + to ostatní 250tis. a furt je ještě nemám páč sem dal žalobu a čekám a čekám ...


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Póla (Člen)
20.12.2006 14:53:56
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Slugi to jsem v klidu. U nás se jedná o trestní čin, takže doba 1 roku neplatí....

I tak je to na palici....pak nemám šedivět...

SLUGI (Člen)
20.12.2006 15:09:22
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Tr.čin?
No nevím jak je to přesně §,vím něco vo tom že když marodím dýl než 7 dní atd.
No magistra se odvolávala tak já zatím marodil - (nechopenka 306 dní) takže fčil je to na státním zastupitelsví = žaloba náhrada škody + ublížení na zdraví


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Póla (Člen)
20.12.2006 15:14:35
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Slugi nejsem právník.  Od začátku je to však vedeno a šetřeno jako trestný čin ublížení na zdraví. Vzhledem k tomu že děda odmítá odpovědnost za cokoliv, tak to půjde automaticky k soudu.

Pro přestupek platí doba projednání 1 rok. Pro trestný čin ale ne. NEbo o tom nevím. No asi to ještě probereme s právníkem...pro jistotu.

Nevím co jsi měl přesně za případ. A kdy jsi havaroval. My už jedeme podle nového zákona od 1.7.2006. Ty asi ještě podle starého, kdy ublížení na zdraví nebylo trestným činem. Teda myslím.
Od 1.7.2006 je ublížení na zdraví trestným činem a sazba pro dědu může být až 5let.
Po těch problémech co děda dělá jsme už pomstychtivý a půjdeme dědkovi po krku. Žádné podmínečné odložení....

Datel (Člen)
20.12.2006 15:26:05
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Jo to bude zcela jistě tím, že my už jedeme podle nového silničního zákona......

Loser (Administrator)
20.12.2006 15:40:18
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Datel: idontknow jedete????idontknow ste uz dojezdili, ni?bigsmile

Sorry


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
20.12.2006 15:48:20
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Hele Loser. Momentálně jedeme na doraz...

Jezdit se zasej bude ... a už celá rodinka na motkách (plechovka se nechá doma)...jen vydržet a dotáhnout to do konce....všechno bude...kdo si počká ten se dočká.

Inu na každého jednou dojde..... kluci jedni bandití....

Datel (Člen)
20.12.2006 16:09:38
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Právě jedu na Ginu s Toníkem woe!goodbigsmile

Loser (Administrator)
20.12.2006 16:26:15
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Datel: tak to si nech chutnatgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Datel (Člen)
20.12.2006 16:46:55
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Loser psal:

Datel: tak to si nech chutnatgood

To si piss!!goodbigsmile

Rebel (Člen)
20.12.2006 18:42:01
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Datel,Pola - Držim palce,ať to dobře dopadne a do jara.goodJa mam podobnyho dědka doma,kdo jede vic jak 50km taj jede jak k vohni a min.200.jsou na zabiti,někdy bych nejradši zavolal chlupaty ať mu seberou papiry.Protože je nebezpečnej všem kolem.sick
Jo dyby šlo připočitat na škodě uroky z prodleni....to by byla poto sranda že dědek zdržuje!bigsmile Bohužel to nejde.sick


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
maňas (Člen)
20.12.2006 19:24:51
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Datel psal:

Jen poopravím rychlost............220Km/hsick

jasně kdyby někde slišel,že je možný jet 600 km/h tak bude tvrditidontknow,že si jel tak rychle. ať to dobře dopadnegood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Datel (Člen)
20.12.2006 20:18:52
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Seru na něho! Co mě nevyplatí pojišťovna, to budu vymáhat po něm! Ohledy na stáří jdou stranou sick
Evidentně mi neměl v úmyslu poskytnout ani první pomoc. Obžaloba se rozšíří fuck

Má co chtěl!

Akorát se to potáhne a on se bude do nekonečna odvolávatsick

Toť náš skvělý soudní systémsickfucksick

SLUGI (Člen)
20.12.2006 21:19:51
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Wogo Datle bacha na to - "jestli se to potáhne a dědek se bude vodvolávat" aby pak nakonec stářím nezemřel a máš po pussy   smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Datel (Člen)
20.12.2006 21:32:39
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

A já ho dorazímsmile1

Zabili Kenyho!............................Parchanti!

bigsmile

SLUGI (Člen)
20.12.2006 21:44:19
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Kenyho nebo Kellyho  idontknowsurprised


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kuna (Člen)
20.12.2006 21:51:08
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

.........idontknowdržím palce,ať je to co nejdřív vyřízenýgood

Ondráš (Člen)
21.12.2006 09:35:35
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Dědci... Co nemá čepici to nevidíidontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
23.12.2006 09:17:40
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

to chce intimní náfštěvu....a vysvětlit mu mezi 4surprisedže nemá smysl se souditgood


Bandit pičo
maňas (Člen)
23.12.2006 17:06:36
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

to je fakt,akorád jestli si to nechá ten starej kloboukář vysvětlit,no ale až pak dojde na konec soudu a to dojde,protože ty starší ročníky jsou k obalkám k soudu ještě obezřetní,tak ho trefí při úhradě všech soudních poplatků,si to asi neuvědomuje


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
23.12.2006 23:21:02
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Mluvíte o něm jako o dědovi? Já bych řek minimálně dědek jeden zasranej. Chcípák. Taky bych mu řekl pár slov mezi čtyřma očima, asi něco v tom smyslu, že ať to dopadne jak chce tak ať si sjedná trvalý lůžko na oddělení dlouhodobě nemocných a ještě bych hajzlovi flusnul do ksichtu. Svině. To snad neni ani možný. Zažívali jsme to samí. Táta s mamčou jeli po hlavní, z vedeljší, kde navíc byla stopka, pruhy a bůhví co ještě se přiřítil kretén, ani nespomalil, táta ho nakouřil do boku, auto jeho vejpůl, naši málem umřeli. Zmrd byl ožralej jak slíva, jeho spolujezdkyně-prostitutka mu ho čudila za jízdy, taktéž jak slíva. Chcípák měl otevřenou lebku, ale přežil v pohodě, ona taky. Řekli by jste to je jasnej případ. Hovno! Pámn měl známí u policajtů a snažili se tátovi přišít vysokou rychlost. Kurva nebyla uvedena ani v protokolu. Máma s komplikovanou zlomeninou ruky má částečný invalidní důchod. Naši se s nimi soudili o odškodnění, protože zmrd se cejtil velmi dotčenej a jeho manželka to samí. Ještě nám telefonovala, ne jestli jsou zdraví a že jim to je třeba líto, prej že to přeháníme a fintíme.sicksicksick

Zlomit mu páteř a vytrhnout z těla dobytkovi. A dědkovi takyfucksick. Hajzl


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.12.2006 23:23:04
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Sorry za chyby, vzteky nevidim. A Podnikatelská pojišťovna je taktéž ksindl, co nemá obdobyfuckfuckfuck Upřímnou soustrastsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kim (Člen)
23.12.2006 23:57:06
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Datel psal:

Seru na něho! Co mě nevyplatí pojišťovna, to budu vymáhat po něm! Ohledy na stáří jdou stranou sick
Evidentně mi neměl v úmyslu poskytnout ani první pomoc. Obžaloba se rozšíří fuck

Má co chtěl!

Akorát se to potáhne a on se bude do nekonečna odvolávatsick

Toť náš skvělý soudní systémsickfucksick

Datel:máš pravdu ten system je nasick
Dědek se šprajcuje a nikdo s tím nehnesick
Hlavně zdravíčko a ono to nakonec dopadne dobřegood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
jirka silver (Člen)
28.12.2006 07:10:15
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Rebel já to měl doma taky.Nechtěl vrátit řidičák tak jsem začal vyndavat svíčky,vadný kabel, no znechutil jsem mu to.
Vypustit gumy a svést to na vandalygood všechno je lepší než ho nechat ohrožovat sebe a své okolí.


Najdete nás na každém kilometru
Rebel (Člen)
28.12.2006 08:21:16
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Jirka Silver to řešim tak že že ho vozim.Naštěsti je nejradši doma,akorat musim pravidelně doplnovat bedny s pivem.Jinej pruser je že ma jit na jaře do statku jezdit brigadně s traktorem.Když maji vic prace tak berou duchodce na brigadu.
Budu muset dat řeč s předsedou.Ten fakt za volant nemuže.je to na sick
Navic se citi děsně dotčenej....


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Datel (Člen)
28.12.2006 13:50:37
Offline

Re: Nesnáším dědky....arogance světu vládne

Já jen doufám, že když příjde můj čas, tak budu mít tolik morální síly se na řízení vykašlat......................Nebo se zabít ještě v plné síle...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr