Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tlumiče + startování

OnlySo (Člen)
23.06.2011 13:26:32
Offline

tlumiče + startování

Nazdar všem,

- prosím o info jaký olej do předních tlumičů u B12 a kolik se ho tam dává???

- dále jestli někdo nemá doma starší relátko k prodeji od bočáku, když dám moto na bočák tak nenastartuju, musím ho zavřít a sednout na moto (nebo dát na hlavní) a pak teprve nastartuju - co s tím??

díky Zdenál

Martin1200 (Člen)
23.06.2011 14:01:14
Offline

Re: tlumiče + startování

OnlySo psal:

když dám moto na bočák tak nenastartuju

...musí tam být neutrál, to je základ bigsmile  Zkus vymáčknout spojku a potom startovatidontknow  Už jsem to na nějaké Bandasce zažil že nejde nastartovat bez vymáčknuté spojky!

XJelen (Člen)
23.06.2011 14:11:14
Offline

Re: tlumiče + startování

Martin1200 psal:
OnlySo psal:

když dám moto na bočák tak nenastartuju

...musí tam být neutrál, to je základ bigsmile  Zkus vymáčknout spojku a potom startovatidontknow  Už jsem to na nějaké Bandasce zažil že nejde nastartovat bez vymáčknuté spojky!

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).
JenomSo - To s tim bočákem není v relátku podle mě, protože pokud to blokuje na bočáku tak je relé v pořádku (spíná a rozpíná). Trabl hledej jinde, takhle jak to vypadá, jako kdybys tam fakt měl kvalt - Pokud máš  vystrčenej bočák, tak ti kvalt blokuje zapalování (aby ses s tim bočákem nerozjel). Bez bočáku s kvaltem i bez a přes spojku startuje normálně?


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
23.06.2011 19:39:03
Offline

Re: tlumiče + startování

XJelen psal:
Martin1200 psal:
OnlySo psal:

když dám moto na bočák tak nenastartuju

...musí tam být neutrál, to je základ bigsmile  Zkus vymáčknout spojku a potom startovatidontknow  Už jsem to na nějaké Bandasce zažil že nejde nastartovat bez vymáčknuté spojky!

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).
JenomSo - To s tim bočákem není v relátku podle mě, protože pokud to blokuje na bočáku tak je relé v pořádku (spíná a rozpíná). Trabl hledej jinde, takhle jak to vypadá, jako kdybys tam fakt měl kvalt - Pokud máš  vystrčenej bočák, tak ti kvalt blokuje zapalování (aby ses s tim bočákem nerozjel). Bez bočáku s kvaltem i bez a přes spojku startuje normálně?

Jelene..trabl je právě v relátku..taky mi to dělalo na B6..tak nějak jsem si na zvyk a startoval na hlavnim,ale pak jsem ho taky radši koupil jinej z bouračky a bylo to tim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
23.06.2011 20:59:48
Offline

Re: tlumiče + startování

XJelen psal:
Martin1200 psal:
OnlySo psal:

když dám moto na bočák tak nenastartuju

...musí tam být neutrál, to je základ bigsmile  Zkus vymáčknout spojku a potom startovatidontknow  Už jsem to na nějaké Bandasce zažil že nejde nastartovat bez vymáčknuté spojky!

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).
JenomSo - To s tim bočákem není v relátku podle mě, protože pokud to blokuje na bočáku tak je relé v pořádku (spíná a rozpíná). Trabl hledej jinde, takhle jak to vypadá, jako kdybys tam fakt měl kvalt - Pokud máš  vystrčenej bočák, tak ti kvalt blokuje zapalování (aby ses s tim bočákem nerozjel). Bez bočáku s kvaltem i bez a přes spojku startuje normálně?

..stará 6-ka (96)určo nemá spojkovej spínač bigsmile

OnlySo (Člen)
24.06.2011 10:25:28
Offline

Re: tlumiče + startování

pravě jsem to konzultoval nedavno s Tomášem (K.a.s.y.m), on mě řekl, že je to tim relatkem, tak se ptam jestli někdo nema volné k prodeji, jina spojku mačkam (bez ni to nenastartuje) a kvalt tam nemam, prostě jen otevřu bočak a už to nenatočím (mam u toho neutral i vymáčklou spojku) zavřu bočák nebo hodim na hlavni a vpoho nastartuje

XJelen (Člen)
24.06.2011 14:20:46
Offline

Re: tlumiče + startování

OnlySo psal:

pravě jsem to konzultoval nedavno s Tomášem (K.a.s.y.m), on mě řekl, že je to tim relatkem, tak se ptam jestli někdo nema volné k prodeji, jina spojku mačkam (bez ni to nenastartuje) a kvalt tam nemam, prostě jen otevřu bočak a už to nenatočím (mam u toho neutral i vymáčklou spojku) zavřu bočák nebo hodim na hlavni a vpoho nastartuje

starej nebo novější model?
jestliže je rozdíl mezi zaklopeným a vyklopeným stojanem, pak podle mě relé bočního stojánku rozpíná a spíná a dle mne funguje. Pokud by nefungovalo, nebyl by mezi těma dvěma polohama rozdíl - relé by bylo pořád sepnutý, nebo pořád rozepnutý... chtělo by to skouknout schema jestli tam není ještě něco bo to relé na novějším modelu je taková velká škatule společná s přerušovačem blinkrů a je tam kontaktů jak do prdele.


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.06.2011 15:04:36
Offline

Re: tlumiče + startování

Jelene tvá diagnoza je dobrá,ale je to fakt tim relátekem...neboj se že jsem to nezkoumal,ale to že ti funguje bočák nic neřeší..v tom relé je prostě nějaká trojkombinace povelů a jeden z nich jak neřekne ano tak prostě nenatočíš smile1 hrabal jsem se v tom dost dlouho bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Martin1200 (Člen)
24.06.2011 16:21:03
Offline

Re: tlumiče + startování

XJelen psal:

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).

...mám GSX-R 750 a B12 a oboje startuju bez spojky evil

Progear 650 (Člen)
24.06.2011 16:42:57
Offline

Re: tlumiče + startování

Martin1200 psal:
XJelen psal:

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).

...mám GSX-R 750 a B12 a oboje startuju bez spojky evil

to seš teda krutej....bigsmilebigsmilebigsmile
já mám suzuki a yamahu a oboje startuju se spojkou....cool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
24.06.2011 20:44:41
Offline

Re: tlumiče + startování

Martin1200 psal:
XJelen psal:

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).

...mám GSX-R 750 a B12 a oboje startuju bez spojky evil

v tom případě B12 s pojebanou elektrikou a za tim si stojim evil leda bys měl snad první 95, ale mám za to, že spínač na spojce měli všechny ročníky


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
24.06.2011 21:50:06
Offline

Re: tlumiče + startování

XJelen psal:
Martin1200 psal:
XJelen psal:

Bandit (tuším, že suzuki všeobecně) startuje jenom se spojkou (pokud je teda elektrika cajk).

...mám GSX-R 750 a B12 a oboje startuju bez spojky evil

v tom případě B12 s pojebanou elektrikou a za tim si stojim evil leda bys měl snad první 95, ale mám za to, že spínač na spojce měli všechny ročníky

..máte rech vašnosto bigsmile

jiri50 (Člen)
25.06.2011 07:15:01
Offline

Re: tlumiče + startování

startuji bez spojky - mám to rozbitý?


jsem pomalejší - ale ne vždy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr