Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Kam na vikend do Alp?

Libor.P (Člen)
23.06.2011 17:10:18
Offline

Kam na vikend do Alp?

Příští víkend se chci projet někam do Rakouských Alp.Tak do 350km od Brna.Nějaký typ? Díky.Libor

VikecB12 (Člen)
23.06.2011 18:10:04
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Celkem pěkně se dá pojezdit kolem Mariazel,ale nejsou to ještě ty alpy jak se patří.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
23.06.2011 18:59:37
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

to Víkec: nesmysl...jak nejsou Alpy?

Mariazell a okolí je moc pěkné ježdění.

Třeba pěkná je cesta ze Steyeru podél Enže na Grossraming. Výborný je úsek Weyer-
Kleinhollenstein.  Pak parádní úsek je z Klammu přes Oisreitl k Erlaufsee. Z Wienerbrucku na Frankefels je silnice moc pěkná profilem, ale místy horší asfalt, na Rakouské cesty nezvyklé.

A cestou podél Dunaje to také stojí za projetí. K českým hranicím je pěkné údolí Kampu, od soutoku s Dunajem u Kremže.

Libor.P (Člen)
23.06.2011 19:33:27
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

O.k díky.

Bedřich (Člen)
23.06.2011 20:39:03
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

JJ v něděli vyrážím z Valtic do Maltybigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Libor.P (Člen)
23.06.2011 20:46:30
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Na jak dlouho?

VikecB12 (Člen)
23.06.2011 20:51:42
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Petr J. psal:

to Víkec: nesmysl...jak nejsou Alpy?

Mariazell a okolí je moc pěkné ježdění.

Třeba pěkná je cesta ze Steyeru podél Enže na Grossraming. Výborný je úsek Weyer-
Kleinhollenstein.  Pak parádní úsek je z Klammu přes Oisreitl k Erlaufsee. Z Wienerbrucku na Frankefels je silnice moc pěkná profilem, ale místy horší asfalt, na Rakouské cesty nezvyklé.

A cestou podél Dunaje to také stojí za projetí. K českým hranicím je pěkné údolí Kampu, od soutoku s Dunajem u Kremže.

Myslel sem to tak,že to nejsou ty nejvyší kopečky a nejprudší sedla,ale možná právě proto je to tam fajngood Pěknej je usek kolem té říčky Salzy,nebo jek se to menujegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor.P (Člen)
23.06.2011 20:57:31
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

VikecB12 psal:
Petr J. psal:

to Víkec: nesmysl...jak nejsou Alpy?

Mariazell a okolí je moc pěkné ježdění.

Třeba pěkná je cesta ze Steyeru podél Enže na Grossraming. Výborný je úsek Weyer-
Kleinhollenstein.  Pak parádní úsek je z Klammu přes Oisreitl k Erlaufsee. Z Wienerbrucku na Frankefels je silnice moc pěkná profilem, ale místy horší asfalt, na Rakouské cesty nezvyklé.

A cestou podél Dunaje to také stojí za projetí. K českým hranicím je pěkné údolí Kampu, od soutoku s Dunajem u Kremže.

Myslel sem to tak,že to nejsou ty nejvyší kopečky a nejprudší sedla,ale možná právě proto je to tam fajngood Pěknej je usek kolem té říčky Salzy,nebo jek se to menujegood

Jj už jsem se na ty úseky díval a pravděpodobně je pojedu.Pojedu na Mariazell k jezeru pak na Grossraming a vrchem zpět.

Petr J. (Člen)
23.06.2011 21:02:48
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Takhle jsme tam měli předloni v květnu...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_038-010520091698.jpg
Libor.P (Člen)
23.06.2011 21:06:25
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Petr J. psal:

Takhle jsme tam měli předloni v květnu...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 091698.jpg

Nadhera....

PALOUS (Člen)
23.06.2011 21:30:39
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Petr J. psal:

Takhle jsme tam měli předloni v květnu...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 091698.jpg

hnussick


Jebat motorky :-)
Petr J. (Člen)
23.06.2011 22:18:32
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Ještě doplním teplotu: +6 odpoledne...následující ráno +2 bigsmile

PALOUS (Člen)
23.06.2011 22:21:21
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Petr J. psal:

Ještě doplním teplotu: +6 odpoledne...následující ráno +2 bigsmile

doufám že budem mět teplejcbigsmile


Jebat motorky :-)
Kuba B12 (Člen)
23.06.2011 22:40:40
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

gdy jedete?


honda je honda
PALOUS (Člen)
23.06.2011 22:57:39
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Kuba B12 psal:

gdy jedete?

šestýho


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
23.06.2011 23:09:47
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

PALOUS psal:
Kuba B12 psal:

gdy jedete?

šestýho

Jo a prosímtě nechtěj se mě ptát kamsurprisedvot toho máme vedoucího skupinysmokinjá jen vím,že si nemáme brát žádný hygijenický potřeby natoš náhradní hadry a bude se to menovat PO ALPÁCH NA PRASÁKAbigsmile vím jen na tuty,že musíme mít nějaký ty jejich penízesurprised


Jebat motorky :-)
spidys (Člen)
23.06.2011 23:12:58
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

PALOUS psal:

Jo a prosímtě nechtěj se mě ptát kamsurprisedvot toho máme vedoucího skupinysmokinjá jen vím,že si nemáme brát žádný hygijenický potřeby natoš náhradní hadry a bude se to menovat PO ALPÁCH NA PRASÁKAbigsmile vím jen na tuty,že musíme mít nějaký ty jejich penízesurprised

No vedoucí je ten pravej bigsmilebigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Bedřich (Člen)
23.06.2011 23:43:14
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Libor.P psal:

Na jak dlouho?

dle počasí, třeba až do něděle, uvidíme. Zatím je plán čt/pá domu...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kakin (Člen)
24.06.2011 22:08:45
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Kuci nemáte náhodou někdo nějakej tip na dobrý ubytování za rozummnou prajs třeba někde v okolí Mariazell +- pír desítek km. Plánujem zase taky jízdu za 14 dní ..... letos ale nechci jet někam moc daleko pač pojedem "na votočku" od pátku do neděle ... ;)

PFremer (Člen)
26.06.2011 18:25:38
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

V sobotu jedem na tejden na motorkoj do rakous...bigsmile
Máte nějaký info o Salzburský kartě?idontknow Použil jí někdy někdo? Kde koupit?...
Díky. good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Petr J. (Člen)
26.06.2011 22:34:58
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Se možná někde potkáme...

Jinak co karty týče: ne

PALOUS (Člen)
26.06.2011 22:40:31
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Petr J. psal:

Se možná někde potkáme...

Jinak co karty týče: ne

se možná někde plesknem v zatáčce tak jeť rači kolenoevil


Jebat motorky :-)
Martin B12 (Člen)
26.06.2011 22:57:22
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

PALOUS psal:
Petr J. psal:

Se možná někde potkáme...

Jinak co karty týče: ne

se možná někde plesknem v zatáčce tak jeť rači kolenoevil

i se mnou, příští pátek odjezd good


street triple picco
PFremer (Člen)
27.06.2011 07:10:24
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

bigsmile Tak to bude malej Bandit Pičo srazbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
PFremer (Člen)
27.06.2011 09:15:56
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
PFremer (Člen)
27.06.2011 09:21:47
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Libor.P psal:

Příští víkend se chci projet někam do Rakouských Alp.Tak do 350km od Brna.Nějaký typ? Díky.Libor

V tom dolnim vodkazu co jsem posílal... Dá se tam stáhnout parádní brožura, je teda německybigsmile ale vobrázky tam jsou taky good
Menuje se motorkářské nebegood.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Bedřich (Člen)
01.07.2011 09:31:51
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

ted jsme se s paňmámou vrátili, bohužel trochu dříve, páč to počasí se docela dost pokazilo.

Jel jsem poprvý do Alp směrem přes Vídeň a to vokolí  Mariazell je moc hezký. good
Moc doporučuji silničku L713 - taková zkratka bez provozu, super asfalt...
Spal jsem v Möderbrugg za 25E + snídaně.

Co doporučuji úplně nejvíc, ubytovat se tam kde, kde ti vystaví kartičku "Nationalpark karten card - Hohe Tauren". S touhle hustou kartičkou je mnoho dalších aktivit ZDARMA, jako třeba Nocklam str., Malta hochaplm str. tak i GG!!!! Ušetřil jsem cca35-40EUR za poplatky.  A to mám takovou smůlu, že jsem GG dal poslední den, protože mám vjezd grátis ještě na dalších 14dní!! kdybych to veděl, dám si ho denně  v 6ráno a v 20h se západem znovubigsmile ... no hlolt škoda počasí!!!
Ta karta je asi letošní novinka, loni jsem ji nikde neviděl, tak doufám, že to bude platit dál.

Poslední postřeh, bacha na cajty. Letos je jich tam jako sra.ek.  V každý druhý vsi měří radarem, všude jsou v trojkovejch oktávkách a měří s radarem v ruce. I mě změřili... v obci... 79redface drahý to bylosick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PFremer (Člen)
01.07.2011 11:26:51
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Bedřich psal:

ted jsme se s paňmámou vrátili, bohužel trochu dříve, páč to počasí se docela dost pokazilo.

Jel jsem poprvý do Alp směrem přes Vídeň a to vokolí  Mariazell je moc hezký. good
Moc doporučuji silničku L713 - taková zkratka bez provozu, super asfalt...
Spal jsem v Möderbrugg za 25E + snídaně.

Co doporučuji úplně nejvíc, ubytovat se tam kde, kde ti vystaví kartičku "Nationalpark karten card - Hohe Tauren". S touhle hustou kartičkou je mnoho dalších aktivit ZDARMA, jako třeba Nocklam str., Malta hochaplm str. tak i GG!!!! Ušetřil jsem cca35-40EUR za poplatky.  A to mám takovou smůlu, že jsem GG dal poslední den, protože mám vjezd grátis ještě na dalších 14dní!! kdybych to veděl, dám si ho denně  v 6ráno a v 20h se západem znovubigsmile ... no hlolt škoda počasí!!!
Ta karta je asi letošní novinka, loni jsem ji nikde neviděl, tak doufám, že to bude platit dál.

Poslední postřeh, bacha na cajty. Letos je jich tam jako sra.ek.  V každý druhý vsi měří radarem, všude jsou v trojkovejch oktávkách a měří s radarem v ruce. I mě změřili... v obci... 79redface drahý to bylosick

Že by se ti ta kartička doma ještě válela? A nebo si jí vracel?evil


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Kuba B12 (Člen)
01.07.2011 13:20:05
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

kolik byla pokuta?


honda je honda
PFremer (Člen)
01.07.2011 13:37:58
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Ja doufám, že mě nevoberou, tlumítko jsem namontoval, jen ta gumasmile2ta dosluhuje...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Bedřich (Člen)
01.07.2011 19:15:04
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Kartička je na jméno a platí na tu dobu, co máš ubytování.

Permice na GG má na sobě RZ.

Pokuta... už raději ani nevím smile2 ale mám řidičákbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PFremer (Člen)
01.07.2011 22:18:51
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Bedřich psal:

Kartička je na jméno a platí na tu dobu, co máš ubytování.

Permice na GG má na sobě RZ.

Pokuta... už raději ani nevím smile2 ale mám řidičákbigsmile

Oukej, dík bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
zzzmrzlinar (Člen)
01.07.2011 22:59:58
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

PFr - ty woe to zjisti s ou kartou než tam dojedemsmile1

Martin B12 (Člen)
07.07.2011 06:53:56
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Sice to není na víkend,ale fakt doporučuji SPISS na AT,SCH,It hranicíchgood  kousek je Stelvio a passů tři prdele cool  jo a hlavně bezcelní zóna, takže benzín za 1,06 ečkagood            Jinak na cestě z5 nás chytli u salzburku policajti a ke vší smůle to byla vyućujíci akce pro nový policajty, v jednu chvíli bylo kolem tripla cca 10 policajtů a kazdej měřil něco jinýho, no jednu chvíli to vypadalo na vozejk, ale nakonec 25 éček smokin


street triple picco
Filous (Člen)
07.07.2011 07:48:57
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Martin B12 psal:

Sice to není na víkend,ale fakt doporučuji SPISS na AT,SCH,It hranicíchgood  kousek je Stelvio a passů tři prdele cool  jo a hlavně bezcelní zóna, takže benzín za 1,06 ečkagood            Jinak na cestě z5 nás chytli u salzburku policajti a ke vší smůle to byla vyućujíci akce pro nový policajty, v jednu chvíli bylo kolem tripla cca 10 policajtů a kazdej měřil něco jinýho, no jednu chvíli to vypadalo na vozejk, ale nakonec 25 éček smokin

...za co tě vosolili, dyk tam nemáš nic nelegálního, ne??? ...zrcátka snat???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
07.07.2011 09:50:44
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

nebo snad za rychlost?bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
07.07.2011 11:09:28
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Bedřich: Kolik to teda koštovalo,přiznejsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marián (Člen)
07.07.2011 14:45:24
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

policajty sme potkali za 3 dny jedny, jinac ani tuk a to sme najeli po raichu skoro 1000km.

a samo rychlost ve vsich sme si peclive hlidali,nejsme milionari, takze sme to prejeli bez pokutgood


...sam mezi jebkarema...
Martin B12 (Člen)
07.07.2011 20:54:48
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

2 Filous:

rychlost to naštestí nebyla cool

no hele zrcátka taky řešili ,ale horší byla zadní značka pod špatným ůhlem / origo triumph/  no  a  v jednu chvíli
když se nák dlouho motali okolo předních světel /mám dovoz anglie- takže svítěj lehce na druhou stranu/ bigsmile to vypadalo špatně , naštěstí  to něřešili  , tak jsem zacálnul 25 e´ček a mazal pryč smokin


street triple picco
Lihy (Člen)
07.07.2011 21:15:54
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Martin B12 psal:

2 Filous:

rychlost to naštestí nebyla cool

no hele zrcátka taky řešili ,ale horší byla zadní značka pod špatným ůhlem / origo triumph/  no  a  v jednu chvíli
když se nák dlouho motali okolo předních světel /mám dovoz anglie- takže svítěj lehce na druhou stranu/ bigsmile to vypadalo špatně , naštěstí  to něřešili  , tak jsem zacálnul 25 e´ček a mazal pryč smokin

to neni kontrola ale šikana...na místního by si to nedovolili... takový píčoviny jako úhel značky. Bych chtěl vidět ten předpis kterej to řeší, jako měl silnici podle vodováhy? když si na to dřepneš tak se úhel taky změní... ptrostě píčoviny...a furt nechápu za co si platil těch 25e ? jako co si udělal za přestupek? jestli motorka neodpovídala technickejm předpisům asi by tě odjet nenechali..

Martin B12 (Člen)
07.07.2011 21:40:33
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

no to máš pravdu protože brali jen cizáky, místní nechali projíždět bad

no hele běhali tam s ůhloměrem /i sem na tom seděl/a mám jí prej pod špatným úhlem a nesplnuju limit v německu a prej je kvůli tomu špatně vidět zadní odrazka , ale hádej se tam ,

fakt těch 25 éček bylo po tý víc než půl hodině vysvobození
sick


street triple picco
Koldan (Člen)
07.07.2011 21:50:13
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Lihy psal:
Martin B12 psal:

2 Filous:

rychlost to naštestí nebyla cool

no hele zrcátka taky řešili ,ale horší byla zadní značka pod špatným ůhlem / origo triumph/  no  a  v jednu chvíli
když se nák dlouho motali okolo předních světel /mám dovoz anglie- takže svítěj lehce na druhou stranu/ bigsmile to vypadalo špatně , naštěstí  to něřešili  , tak jsem zacálnul 25 e´ček a mazal pryč smokin

to neni kontrola ale šikana...na místního by si to nedovolili... takový píčoviny jako úhel značky. Bych chtěl vidět ten předpis kterej to řeší, jako měl silnici podle vodováhy? když si na to dřepneš tak se úhel taky změní... ptrostě píčoviny...a furt nechápu za co si platil těch 25e ? jako co si udělal za přestupek? jestli motorka neodpovídala technickejm předpisům asi by tě odjet nenechali..

máš recht a ti naši trůbové místo aby si zase na oplátku zgustli na nich, tak na to serů, páč neuměj jazyky a bojí se je zastavit, aby se nemuseli domlůvat. jezdím minimálně jednů týdně na Mikulov, stává tam pravidelně hlídka, ale nigdá sem neviděl, že by měli zastavenýho Rakušáka, přitom dyž potkám káru co nesfítí, je to z 90% z Rajchu, stejně tak rychlost


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
07.07.2011 22:52:12
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

fuck

Koldan psal:
Lihy psal:
Martin B12 psal:

2 Filous:

rychlost to naštestí nebyla cool

no hele zrcátka taky řešili ,ale horší byla zadní značka pod špatným ůhlem / origo triumph/  no  a  v jednu chvíli
když se nák dlouho motali okolo předních světel /mám dovoz anglie- takže svítěj lehce na druhou stranu/ bigsmile to vypadalo špatně , naštěstí  to něřešili  , tak jsem zacálnul 25 e´ček a mazal pryč smokin

to neni kontrola ale šikana...na místního by si to nedovolili... takový píčoviny jako úhel značky. Bych chtěl vidět ten předpis kterej to řeší, jako měl silnici podle vodováhy? když si na to dřepneš tak se úhel taky změní... ptrostě píčoviny...a furt nechápu za co si platil těch 25e ? jako co si udělal za přestupek? jestli motorka neodpovídala technickejm předpisům asi by tě odjet nenechali..

máš recht a ti naši trůbové místo aby si zase na oplátku zgustli na nich, tak na to serů, páč neuměj jazyky a bojí se je zastavit, aby se nemuseli domlůvat. jezdím minimálně jednů týdně na Mikulov, stává tam pravidelně hlídka, ale nigdá sem neviděl, že by měli zastavenýho Rakušáka, přitom dyž potkám káru co nesfítí, je to z 90% z Rajchu, stejně tak rychlost

Jedu z německa,přez Rozvadov,na německé straně si mě stáhne německá Zoll nebo normální Polizei a přejedu čáru a stáhne si mě naša celní správa,je to na palicu postavený,čuráci jednifucksick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
07.07.2011 22:53:25
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Jo,Koldane,ty fakáče nejsou na tebe,ale na ty fízlebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
08.07.2011 09:10:25
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Lihu, dyš máš teď to endůro, zajeď si na Ukrajinu, tam teprf poznáš co je šikana


řikám si hurikán
Lihy (Člen)
08.07.2011 09:40:18
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

vorel psal:

Lihu, dyš máš teď to endůro, zajeď si na Ukrajinu, tam teprf poznáš co je šikana

No to je přesně vono...jako mě to láká moc, jet do nějaký takový tramtárie, ale právě se obávám že by mi to celý znechutili právě takový sráči vyděračský jako sou tamní orgáni. Co mi povídal kamarád, kterej tam jel normálně chodit po horách, tak se mi vodvírala kudla v kapce...buzerace na hranicích, ve vlaku, prostě všude (až mimo civilizaci si to začli užívat)....každej ten zrd chtěl nějakej dárek nebo rovnou prachy, a když dělali fóry, tak vysypat bágly, kontrola dokladů, zabavíme foťák jelikož jste fotili co se fotit nesmí atd.sick A největší prdel byla když je chtěli zabásnout za pašování drog...nějak nebyli štont pochopit, že ten bílej prášek v lesklym obalu je fakt mlíkobigsmile
Takže do takovejch prdelí bych vyrazil, ale jen s někym kdo tam už byl a ví jak to chodí a co vzít ssebou jako "dárky"...takže kdy razíte?bigsmile

Bedřich (Člen)
08.07.2011 10:27:29
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

vzadu odrazku nemámidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
08.07.2011 10:32:12
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Lihy psal:
vorel psal:

Lihu, dyš máš teď to endůro, zajeď si na Ukrajinu, tam teprf poznáš co je šikana

No to je přesně vono...jako mě to láká moc, jet do nějaký takový tramtárie, ale právě se obávám že by mi to celý znechutili právě takový sráči vyděračský jako sou tamní orgáni. Co mi povídal kamarád, kterej tam jel normálně chodit po horách, tak se mi vodvírala kudla v kapce...buzerace na hranicích, ve vlaku, prostě všude (až mimo civilizaci si to začli užívat)....každej ten zrd chtěl nějakej dárek nebo rovnou prachy, a když dělali fóry, tak vysypat bágly, kontrola dokladů, zabavíme foťák jelikož jste fotili co se fotit nesmí atd.sick A největší prdel byla když je chtěli zabásnout za pašování drog...nějak nebyli štont pochopit, že ten bílej prášek v lesklym obalu je fakt mlíkobigsmile
Takže do takovejch prdelí bych vyrazil, ale jen s někym kdo tam už byl a ví jak to chodí a co vzít ssebou jako "dárky"...takže kdy razíte?bigsmile

...řeknu ti, že prdel to nebyla ani s ukrajincem jako doprovod (a začíná to už od slováků na ukrajinskejch hranicích) sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
08.07.2011 11:05:05
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

osiris psal:

...řeknu ti, že prdel to nebyla ani s ukrajincem jako doprovod (a začíná to už od slováků na ukrajinskejch hranicích) sick

slováci? od prešova to už jsou ukrajinci a když nejsou, tak to sou rumuni.
bigsmile

vorel (Člen)
08.07.2011 11:20:45
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

na celnici:
1. okno-sken pasu a všechno maj v kompu
2. okno-opisování údajů z pasu do kompu
3. ne okno ale stůl pod širym nebem, čenda v kšiltofce zapisuje všechno z pasu do knihy:
nu vot, pável, što my buděme dělať?
něznáju
chočeš rýchlo ili pómalu
rýchlo
nu zděs v páse ničevó
da ničevó
nu vot pável, što my buděme dělat ...
po 3.cyklu se zeptal kiolik to jede, esli si může zavrkat plynem a jeli sme bez úplatku

druhej den nás navedli odbočovací cedulí na křižovatku kde byla plná a my ji museli přejet, za 100 m buńka se dvěma nonstop stálejma zaměstnancema na vybírání pokuty za tento přestupek

ale jinak hory nádhera, trochu sme jim je sice pováleli...


řikám si hurikán
bery (Člen)
24.07.2011 08:12:45
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Tak jsem taky vyrazil do Alp a dal Gross trochu jinak. Na motorce jsem tam byl několikrát a tak jsem se nechal ukecat na super zážitek. Heiligentblut - Grossglockner evil

závěrečný kopeček

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_7928.jpg


100m před cílem

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_7961.jpg


příští rok radši na motorce

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_7969.jpg


můžu jen doporučit bigsmile


momentalně zavostalej
bery (Člen)
24.07.2011 08:15:08
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

Kojak - to je v rámci hubnutí bigsmile


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
24.07.2011 08:38:35
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

bery psal:

Kojak - to je v rámci hubnutí bigsmile

Míro ty vole já bych tě nepoznal!!!! surprised
Pičo kolik jsi schodil? redface

K tomu kopečku... na mašině je to asi zábavnější viď? bigsmile


Strýcfajtr !!!
bery (Člen)
24.07.2011 08:42:44
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

sakra zábavnější. ale tohle taky není zážitek k zahození. jinak jsem od lonska shodil 16kg a už se tomu nechce jít dolů. no a taky mám doma tahouna. kluk mě nenechá vydechnout a musel jsem motorku trocho omezit smile2


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
24.07.2011 09:30:31
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

bery psal:

sakra zábavnější. ale tohle taky není zážitek k zahození. jinak jsem od lonska shodil 16kg a už se tomu nechce jít dolů. no a taky mám doma tahouna. kluk mě nenechá vydechnout a musel jsem motorku trocho omezit smile2

ouuu gratulace good


Strýcfajtr !!!
bery (Člen)
24.07.2011 09:49:01
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

díkgood


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
24.07.2011 10:43:38
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

...míro, ty blázene jeden goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
25.07.2011 09:47:16
Offline

Re: Kam na vikend do Alp?

16 kg. WOW.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr