Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » wopičáci z východních čech

Borák (Člen)
27.06.2011 16:53:44
Offline

wopičáci z východních čech

helete co někdo f tejdnu někam?? ha ?
sem konečně vodtách vod plotny a do víka mám klid vod práce tak bych se jednou taky svez f partě a pokecal u kafe.
je mi šumák kam a kterej den ...smokin
jen jezdim porád sám tak bych uvítal změnu..
a nebo mě někdo pozvěte kurwa na kafe bigsmile..přijedu i na buchtu smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
27.06.2011 18:10:11
Offline

Re: wopičáci z východních čech

F tejdnu se chodí do práce ty jantareevilbigsmile


Jebat motorky :-)
deny1234 (Člen)
27.06.2011 18:38:49
Offline

Re: wopičáci z východních čech

No to ja mam nahodou zitra dovolenou , kdybys chtel , tak budem pres den na Seci , presne tady na ty terase http://www.hotelkapitan.cz/kontakt.html ,pak jedem k veceru na zahradu do Hermanova mestce , kde budem pres noc , takze se bude grilovat a beerbeer Tam bys asi musel prespat , v privesu misto je , kafe mame taky , ale jedu autem beru cokla.idontknow

Borák (Člen)
27.06.2011 19:01:17
Offline

Re: wopičáci z východních čech

palous : blbečku fuck woe já makám vo víku zatím co ty se válíš s klackem u vody a koupeš žížaly bigsmile
deny : kuwa zejtra na noc nemůžu doma voslafka tak se budu cpát chlebíčkama a dortem

ajťáci help : jak dostanu text do vobrázku ? potřebuju nahrát na plochu noťase vobrázek s gratulací idontknow zatím sem se dostal jen k freš folii s textem přelepeným přes vobrazofku smile2help


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
27.06.2011 19:18:10
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Borák psal:

palous : blbečku fuck woe já makám vo víku zatím co ty se válíš s klackem u vody a koupeš žížaly bigsmile
deny : kuwa zejtra na noc nemůžu doma voslafka tak se budu cpát chlebíčkama a dortem

ajťáci help : jak dostanu text do vobrázku ? potřebuju nahrát na plochu noťase vobrázek s gratulací idontknow zatím sem se dostal jen k freš folii s textem přelepeným přes vobrazofku smile2help

vogo třeba f windous malování to tam napiš ,né ? vodevři si v něm ten vobrázek a připiš tam ,co chceš bigsmile...takovej základní úkon snad umíš ,ne ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
27.06.2011 19:30:00
Offline

Re: wopičáci z východních čech

hlemejzd999 psal:
Borák psal:

palous : blbečku fuck woe já makám vo víku zatím co ty se válíš s klackem u vody a koupeš žížaly bigsmile
deny : kuwa zejtra na noc nemůžu doma voslafka tak se budu cpát chlebíčkama a dortem

ajťáci help : jak dostanu text do vobrázku ? potřebuju nahrát na plochu noťase vobrázek s gratulací idontknow zatím sem se dostal jen k freš folii s textem přelepeným přes vobrazofku smile2help

vogo třeba f windous malování to tam napiš ,né ? vodevři si v něm ten vobrázek a připiš tam ,co chceš bigsmile...takovej základní úkon snad umíš ,ne ?

1.najdeš si v PC ten vobrázek ,kterej chceš upravit
2. klikneš na něj pravou myší a vybereš :„otevřít v programu.....malování
3.vybereš psaní textu (s průhledným pozadím a vybereš velikost textu )
4. píšeš....
5.vybereš:  soubor - uložit jako ...(jiné jméno obrázku ,abys nepřepsal ten svůj původní)
6.zvolíš jako pozadí plochy
7.oslavenec bude čučet na drát,až to zapne...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
deny1234 (Člen)
27.06.2011 20:28:47
Offline

Re: wopičáci z východních čech

No jestli mas aplikaci vod Guglu  "Picasa" , coz snad kazdej , na foto je dobra , kdo ji nema , at si ji stahne , tak neni nic jednodussiho , nez do fotky dopsat text . Pokud si s tim chces vic vyhrat , tak v tom samem programu pouzij program "PICNIC " a tam si muzes vyhrat jak je libo good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_pict0020-1.jpg
Filous (Člen)
28.06.2011 08:16:07
Offline

Re: wopičáci z východních čech

hlemejzd999 psal:
Borák psal:

palous : blbečku fuck woe já makám vo víku zatím co ty se válíš s klackem u vody a koupeš žížaly bigsmile
deny : kuwa zejtra na noc nemůžu doma voslafka tak se budu cpát chlebíčkama a dortem

ajťáci help : jak dostanu text do vobrázku ? potřebuju nahrát na plochu noťase vobrázek s gratulací idontknow zatím sem se dostal jen k freš folii s textem přelepeným přes vobrazofku smile2help

vogo třeba f windous malování to tam napiš ,né ? vodevři si v něm ten vobrázek a připiš tam ,co chceš bigsmile...takovej základní úkon snad umíš ,ne ?

...třeba já neredface ...sem to skoušel jakože v zimě, že bych jako uďál ňáký to PFko a nedal sem to ani za tu pičusmile2redface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
28.06.2011 10:37:57
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Filous psal:

...třeba já neredface ...sem to skoušel jakože v zimě, že bych jako uďál ňáký to PFko a nedal sem to ani za tu pičusmile2redface

Na takové věci se používají šablony, kam se jen podepíšeš. Jaképak s tím sraní.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
28.06.2011 11:00:20
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Ondráš psal:
Filous psal:

...třeba já neredface ...sem to skoušel jakože v zimě, že bych jako uďál ňáký to PFko a nedal sem to ani za tu pičusmile2redface

Na takové věci se používají šablony, kam se jen podepíšeš. Jaképak s tím sraní.smokin

...já to dělam tag, že žádný PFky neposílamgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2011 14:28:57
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Filous psal:
Ondráš psal:
Filous psal:

...třeba já neredface ...sem to skoušel jakože v zimě, že bych jako uďál ňáký to PFko a nedal sem to ani za tu pičusmile2redface

Na takové věci se používají šablony, kam se jen podepíšeš. Jaképak s tím sraní.smokin

...já to dělam tag, že žádný PFky neposílamgoodbigsmile

já bych to i doved  a taky na to ass bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Borák (Člen)
28.06.2011 17:17:34
Offline

Re: wopičáci z východních čech

tak dneska supr
sice zas sám ale ináš spokojenost
jen z Kořenova dolu do Tanvaldu ty kurwy spravujou silnici litým asfaltem..klouže to jak sfiňaidontknow
na malý skále kafe ...f harachu uzený žebra ...a f polsku v sosnówke pečenýho pstruha
pěknej vejlet
zektra to dám vobráceně smokin

kdyby se někdo chtěl přidat tak jedu přes Pomezky na Kowary,Sosnóvka ,Piechovice do Harachu a přes Tanvald na Železňák a do Malý Skály k jezu na kafe a pizzu
ne nebo vobráceně prvně do Vrchlabí a pak podél Jizery  smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Honza B12 (Člen)
28.06.2011 17:34:33
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Čus, pokud mě paní pustí bigsmile, jel bych taky. Odjezd tak kolem 10-11. Uvidím jak ráno všechno postíhám. Pokud pojedu, tak brnknu, když ne, tak si to užígood

Marián (Člen)
28.06.2011 17:54:15
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Borák psal:

tak dneska supr
sice zas sám ale ináš spokojenost
jen z Kořenova dolu do Tanvaldu ty kurwy spravujou silnici litým asfaltem..klouže to jak sfiňaidontknow
na malý skále kafe ...f harachu uzený žebra ...a f polsku v sosnówke pečenýho pstruha
pěknej vejlet
zektra to dám vobráceně smokin

kdyby se někdo chtěl přidat tak jedu přes Pomezky na Kowary,Sosnóvka ,Piechovice do Harachu a přes Tanvald na Železňák a do Malý Skály k jezu na kafe a pizzu
ne nebo vobráceně prvně do Vrchlabí a pak podél Jizery  smokin

dneska tamtudy jezdil progir, ale ja vopravdu nemel cas jet.


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
28.06.2011 17:58:10
Offline

Re: wopičáci z východních čech

...kurva, ty mě serešfuck ...dyš je hesky, tag trčim s práci a jezdim dyš je hnusně a nebo čumim za voknem jag lejesmile2smile2smile2
...ale užij si togood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
28.06.2011 18:23:44
Offline

Re: wopičáci z východních čech

jezdit se mušá

já poskládal po kreši co přišlo počtou a taky vyrazil. Pravda, asi nikdy jsem před tím nedával pjetkovou rychlost v 75km/h, ale stejně jsem si to užil... jen to zrcátko, ta poslední upadlost, mi chyběla jako dost bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Borák (Člen)
28.06.2011 22:22:59
Offline

Re: wopičáci z východních čech

jendo doufám že ráno budeš volat smokin
filous : škoda..teda jako škoda že ti tu rybu ani nevyblejsknu...von to ten muj starej foun neumí smile2smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
malda (Člen)
28.06.2011 22:40:08
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Hele dobráci jsem celej den doma a kafe mám takže kdyby náhodou vás něco napadlo !!!!!

Borák (Člen)
28.06.2011 22:46:23
Offline

Re: wopičáci z východních čech

a co kdyby tě napadlo jet s náma !!
smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
svistouka (Člen)
29.06.2011 15:27:36
Offline

Re: wopičáci z východních čech

taky bych se i svez,volno mam,ale z prdele mi leze něco plátěnýhobigsmile bude nova pryžsurprised


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Borák (Člen)
29.06.2011 16:15:21
Offline

Re: wopičáci z východních čech

no já myslím že spokojenost
něco sme zas sežrali f Harachu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_ebra.jpg



a zas jinej pohled na šnékope než vod nás

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_milkov.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_klarpacz.jpg



a poláci nám za pár let daj pěkně na prdel
z druhý strany roste samej novej hotel a všechno se vopravuje i silnice
kam se sere Harachov se Špindlem na Karpatcz nebo Sklářskou Porebu smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Honza B12 (Člen)
29.06.2011 16:39:13
Offline

Re: wopičáci z východních čech

Jo jo, pěkné to bylogood, po příjezdu hodinka v bazénku, ale teď mě čeká uklízeníbad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr