Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nastartuje a chcípne

Saphiir (Člen)
10.07.2011 11:03:59
Offline

Nastartuje a chcípne

Zdravím!

Mám Bandita 600S z roku 2003 a stává se mi, že nastartuju studenou motorku normálně na sytič, motorka chytne, ale hned zase chcípne. Pak jí musím nechat chvíli odstát, až chytne a drží ten volnoběh na sytič. Poraďtě mi prosím, čím by to mohlo být nebo na co se zaměřit, aby to bylo zase OK?!

Díky good


....zlomil křídu a napsal na zeď "miluju svět"!
Tony (Člen)
10.07.2011 17:03:14
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

Taky mi hned po nastartování se sytičem zase chcípala. Tak hned po nastartování se sytičem trošičku přidám plyn a hned trochu uberu sytič a je to OKbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Diego1000 (Člen)
11.07.2011 00:37:40
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

já před startem dám sytič a lehce přidám plyn,.. Chytne na drnc a je vše vpořádkusmokin

smilflek (Člen)
12.07.2011 08:10:00
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

já mam šestku z roku 98, za studena stačí sytič, za tepla trocha plynu, ale s čím mám problém je to, že když chcípnu motor v nízkých otáčkách, tak mam problém nastartovat i na sytič...
prostě před chcípnutím musím votočit plyn na 6 tisíc a pak chcípnout... nevim čim to je, ale je jisté, že když to vytočim jen na 3 tisíce, tak pak startuju pět minut a vybíjím baterku smile2


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
12.07.2011 08:11:38
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

...no a zkuste si představit, že kamkoliv přijedu, tak to před chcípnutím vytočim...a že mam vykuchanej vejfuck, tak je to rachot bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
MaraKM (Člen)
12.07.2011 13:49:29
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

Chtěl jsem napsat, že možná zasranej výfuk, ale jestli je to v podstatě jen trubka evil tak nevím....
Jak už bylo zmíněno, já mám občas problém tak nějak mezi - ani teplej ani studej, prostě když po delší cestě někde zastavím a pak si myslím, že už je dost studenej a dám sytič, tak pak taky chvíli kuckám a držím to pod plynem abych se vůbec rozjel


Nic lidského mi není cizí
Billy (Člen)
12.07.2011 14:32:54
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

MaraKM psal:

Chtěl jsem napsat, že možná zasranej výfuk, ale jestli je to v podstatě jen trubka evil tak nevím....
Jak už bylo zmíněno, já mám občas problém tak nějak mezi - ani teplej ani studej, prostě když po delší cestě někde zastavím a pak si myslím, že už je dost studenej a dám sytič, tak pak taky chvíli kuckám a držím to pod plynem abych se vůbec rozjel

Proste to uchlastas jak je to poloteply na tom syticu. To je vo citu, nekdy staci s plynem, nekdy lehce sytic, jak kdy. Casem to poznas a naucis se s tim.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
MaraKM (Člen)
12.07.2011 21:11:06
Offline

Re: Nastartuje a chcípne

Billy psal:

Proste to uchlastas jak je to poloteply na tom syticu. To je vo citu, nekdy staci s plynem, nekdy lehce sytic, jak kdy. Casem to poznas a naucis se s tim.

Jo jasně, pak už vím kde a v čem je problém, ale když příjdu a předpokládám sytič a ono se to zakucká a zdechne, tak pak jen s plynem to musím trochu držet než se rozjedu, pak dobrý smile1


Nic lidského mi není cizí

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr