Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nabourany auto - rada

Loser (Administrator)
20.07.2011 22:03:37
Offline

Nabourany auto - rada

cest, pred chvili jsem mel bouracku - sejmul me taxikar, kterej chtel proletet krizovatku jeste na oranzovou a rozstrelil mi prdel. Mam ted dva dotazy:
1: policajti odmitli prijet, pze skoda na jednom voze nepresahuje prej 100000 a nikdo nebyl zranen (no chcalo jako krava, takze duvod je asi jasny). Tak jsme sepsaly ty papiry od pojistovny - on je v levym sloupecku uveden jako vinik, ja v pravym jako poskozeny.
Otazka teda zni, co mam ted delat - jakoze, jak to chodi a co je moji povinnosti (on ma havarijko a povinny ruceni u Ceske, ja u Kooperativy)

2. s autem jsem jeste kousek odjel na parkoviste. Ale dal uz se s nim nedostanu (vypada to, ze me trefil i na zadni kolo, pze to trochu hazelo, kdyz jsem jel). Hlavne ale parkuju na placenym parkovisti, takze to asi budu potrebovat nekam odtahnout. Nemate v praze nekdo vozejk na auto, s kterym by se to souplo nekam, kde by to neprekazelo a hlavne nekoho nenapdlo se divat zadnim kufrem dovnitr (je trochu pootevreny). A hlavne kua neznate v praze nekoho, kdo by byl schopen dat to kdyztak dokupy? (Mitsubishi Galant, rok 1998)

dik za pomoc, ja si jdu dat beer a wine na zal


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Inženýrek (Člen)
20.07.2011 22:14:23
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Ty vogo, to jsi si ho moc neužil.
Nechápu, jak Ti mohli říct, že cajti odmítají přijet, je to jejich povinnost, na škodu nehledě.
A druhá věc kterou nechápu je, jak Ti mohl na oranžovou "naprcat prdel". To prostě nejde.
Ale jinak jestli jste se dohodli a on podepsal že je viník, tak je to cajk.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
pavel dolínek (Člen)
20.07.2011 22:14:59
Offline

Re: Nabourany auto - rada

ma to cenu vopravovat?


"una storia italiana"
osiris (Člen)
20.07.2011 22:24:03
Offline

Re: Nabourany auto - rada

za prvé: neměl si kupovat auto vole smile1redface
za druhý: mělo tě bolet za krkem a u srdce a měls rychle dejchat, po záchrance by přijeli automaticky bigsmileredface
za třetí: rady na hovno, vím ...jsem vůl, to taky vím smile1

...a teď vážně, podepsal ti že je viník, on to nahlásí na svoji pojišťovnu, ty to ohlas na svou ...rozmysli si jak to chceš opravit, jestli dáš plnění ve prospěch servisu (kterej si na tom pravděpodobně utrží svý a ty naopak v případě staršího auta a vlivem uplatněný amortizace případně ještě doplatíš), nebo si to necháš vyplatit tzv. rozpočtem, kdy peníze daj tobě a ty zaplatíš jakýmukoliv opraváři (servisu, nebo třeba i sobě) za to na čem se dohodnete (když budeš šikovnej, nebo si necháš poradit od znalejch, ještě ti ve většině případů zbyde)
...s parkovištěm nevím, ale myslel bych si, že ti placený parkoviště nebudou chtít hradit, a když, tak asi ne dlouho
...jsou tady ale povolanější, který to maj jako povolání a ty ti to jistě upřesněj, poopravěj


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bandaskář (Nový člen)
20.07.2011 22:50:44
Offline

Re: Nabourany auto - rada

1. Nahlásit škodu na pojišťovnu VINÍKA. Tvoje pojistka s tim nemá nic společnýho.
2. On to musí nahlásit taky.
3. Parkoviště ti někdo neproplatí.
4. Možná pojišťovna proplatí případnej převoz/odtah.
5. Dát na opravu, ne autorizovanej - sežrali by tě, vyplacená škoda by nestačila na opravu (amortizace).
6. Česká proplácí náhradní vozidlo (vlastní zkušenost)... Takže vyplnit prohlášení že se bez auta neobejdeš (práce, děti smile1 ). Většinou zařídí všechno firma co ti auto půjčuje..

pulmotor (Člen)
20.07.2011 22:51:17
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Neřeš pussynebut smutnej dej pivko panáka a zejtra to začneme řešit,papír z přiznáním toho zmrda máš tak to nějak uhrajem do plusu.
Na voranžovou je spoustu zadáku,slušnej šofer brzdí a kreten přidá a stiha.Na příští křižovatce ho stejně dojedeš,v Práglu je todle fakt napussypussypussyBohu žel tekhle jezdí vždycky naplavenina to jsou ty největší a nejrychlejší" Pražáci",kdo se tu narodil tak to zná vod malička a na náký stíhání voranžovejch sere z vejšky.Toho auta je FUCK škoda bylo nádhernýsmile2smile2upřimnou soustrast.smile2smile2


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
21.07.2011 06:07:57
Offline

Re: Nabourany auto - rada

kurva Zbynďo,škoda toho fešákasmile2
jestli je to bouraný hodně,stejně spadneš do totálky,
takže podle toho,kolik ti vyplatí pojišťovna,se budeš
muset rozhodnout,jestli se oprava vůbec vyplatí..
jestli chceš,nahoď sem foto poškození,kouknu,co
by to tak asi stálo...


...a bude hůř!
kojaksro (Člen)
21.07.2011 06:41:52
Offline

Re: Nabourany auto - rada

....Zbyňo nevěš hlavu, pokud to budeš chtít opravit zkus Lachtana, řekne ti co by to vyšlo.
Vozejk na káru nemám, ale když budeš mít jak a nebudeš mít kam to odvézt, přivez to k nám. Stát to tu nějakou dobu může.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
huskyb12 (Administrator)
21.07.2011 08:22:12
Offline

Re: Nabourany auto - rada

bude to totálka, začni hledet jinýho ...
přivolej pojišťovnu škůdce a pokud máš havarijku tak i svojí - nesmíš si vzít vobě plnění, ale můžeš si vybrat to veselejší ...
na auto vem vodtahovku, platí to pojišťovna, po omezenou dobu i uskladnění, ale to deš po tenkym ledě, stejně tak s náhradnim autem ...
esli něco, zavolej ...
myslim, že Lachtan je dobrej nápad ...


ale di, Ty brepto ...
Póla (Člen)
21.07.2011 08:33:53
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Loser ty si to holt umíš vychytat,

všechno tu už napsaly druzí.
- nahlas PU na pojišťovně viníka = na ČP - jako poškozený
-  víník musí PU nahlasit také na své pjišťověn = na ČP jako viník
- při hlášení se domluvíš kde to může vidět technik. Udělá prohlídku a potom už můžeš nechat auto opravit
- faktura = amortizace,  nebo rozpočtem. Je možné že to bude i totálka, jak tu moudře zmínil KArlos.
Některé servisy ti řeknou, že ti to opraví bez amortizace, když to necháš spravit u nich.
Takový servis ti doporučí likvidátor ČP, kterému přidělí tvou PU.
Může to být smluvní servis ČP, ale spíše se jedná o podmáznutí likvidátora ze strany servisu.
- u svého povinného ručení máš asitenční služby = odtah vozidla v případě havárie do servisu. ZAvolej si na 841 105 105. RZ svého vozu znáš, podle toho si vše dohledají

Jinak ve kterém sloupečku kdo je uvedený je jedno. Důležité je, jestli máš od něj podepsaný souhlas se zaviněním. PRotože jestli ne, tak taky nemusí ČP nic nahlásit a řekne, že za nehodu nemůže. Potom by jsi byl nahraný, protože tam nebyly cajti a svědka asik nemáš.
Nechci strašit. I mezi taxikáři jsou slušní lidi...

Když budeš potřebovat, tak se ozvi....
A příště klidně volej i o půlnoci...Ten odtah jsi mohl mít pořešený už včera.

Rychlé pořešení a co nejmenší ztráty.
good

Drakoxxl (Člen)
21.07.2011 09:07:19
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Hm, tak to je smolík. Jak radí Póla good, nech to vodtáhnout ke Kojakovi a uvidíš co na to pojišťovna. Sebe nech vodtáhnout do pussy knajpy a zapij žal. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
21.07.2011 14:32:59
Offline

Re: Nabourany auto - rada

tak jsem to trochu pofotil smile1 Jinak zatim diky lachtanoj a cockinoj good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_image_020.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_image_021.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_image_022.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_image_024.jpg



zkurvenej superb vypadal, jak kdyby najel do trosku hustejsiho vzduchu idontknowidontknowheadshakebad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
21.07.2011 16:02:45
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Nic tomu neníidontknow
na vrakáči uříznout poškozenej kus, navařit, Osi to přetře štětkou a nikdo nic nepoznábigsmile
Alternativu ti nenabídnu, bo jsem včera inzeroval a dnes prodalsmokin


God Save The Queen!
jardagsf (Člen)
21.07.2011 16:21:51
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Kelly01 psal:

Nic tomu neníidontknow
na vrakáči uříznout poškozenej kus, navařit, Osi to přetře štětkou a nikdo nic nepoznábigsmile

tak na totok jsem cekal bigsmile .-D bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
21.07.2011 16:42:31
Offline

Re: Nabourany auto - rada

jardagsf psal:
Kelly01 psal:

Nic tomu neníidontknow
na vrakáči uříznout poškozenej kus, navařit, Osi to přetře štětkou a nikdo nic nepoznábigsmile

tak na totok jsem cekal bigsmile .-D bigsmile

...taky jsem nechtěl nic takovýho napodobovat, ale chtěl jsem si to přečíst od něj goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
21.07.2011 16:42:39
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Kelly01 psal:

Nic tomu neníidontknow
na vrakáči uříznout poškozenej kus, navařit, Osi to přetře štětkou a nikdo nic nepoznábigsmile
Alternativu ti nenabídnu, bo jsem včera inzeroval a dnes prodalsmokin

..dědku,sis nevzal brejle,ne?bigsmilebigsmilebigsmile
blbě ho trefil,celej schnilej blaťas a podběh a podlaha kufru vpussy
lampa a nárazník taky, a navíc to trefený kolo...
voprava na pussy


...a bude hůř!
čočkin (Člen)
21.07.2011 17:28:01
Offline

Re: Nabourany auto - rada

taky si myslym že je to trefený na pussy


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
huskyb12 (Administrator)
21.07.2011 17:45:24
Offline

Re: Nabourany auto - rada

cockin psal:

taky si myslym že je to trefený na pussy

von to je Renolt ? :)))


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
21.07.2011 17:57:27
Offline

Re: Nabourany auto - rada

huskyb12 psal:
cockin psal:

taky si myslym že je to trefený na pussy

von to je Renolt ? :)))

ne, šeckofpiši bigsmile


voe Kadle to vo těch schnilejch měls pomlčet bigsmile


Strýcfajtr !!!
pulmotor (Člen)
21.07.2011 18:12:17
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Ty pussy to je zralí na to to uříznout za zadníma vratama a navařit tam prdel z náký rány na čumák.Ale to se vyplatí u auťáku za pul mega a ne za sedum pjetek.Musíš doufat že prachy vod pojišťovny a za ten vrak hodej to co jsi do toho vrazil.Volal jsem 3 mechanikum a nikdo to nechce dělat,moc práce za hovno penízebadbad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Slamescu (Člen)
21.07.2011 22:46:00
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Totálka jak vyšitá.
Nic neřeš, nech si to vyplatit rozpočtem.
Nic neřezej, jenom to nech potahat na stolici co nejvíc zpátky a srovnej trochu závěs kola (ale nevypadá, že by mu něco moc bylo). Ani to nenechávej vyklepávat do rovna a ani to nelakuj. Nahoď jinej nárazník a světlo a jezdi.
Stejně tě někdo za chvíli nabourá znovu, když brzdíš na oranžovou jako nějaká pussy s B na RZ.
Bude to sice trochu křivý, ale na to si za chvíli zvykneš.

K

inkvizitorr (Administrator)
21.07.2011 22:55:06
Offline

Re: Nabourany auto - rada

chudák micík smile2


doba je temná...
Lachtan (Člen)
21.07.2011 23:20:57
Offline

Re: Nabourany auto - rada

např.:

http://auto.bazos.cz/inzerat/10999985/M … -1997-.php

náhražka jako kelly a aci skoro nic na zadek neumí, snad nárazník a eště bude hnusnej.
hledal bych po inzerátech.
s pojišťovnou a amortizacema, půjčovnama a pičovinama sem ti řikal, dej vědět a vymyslíme to.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Lachtan (Člen)
22.07.2011 19:22:59
Offline

Re: Nabourany auto - rada

tak zbyňo, auto máš pod střechou, pár dní tam ještě klidně zůstat může a začátkem tejdne esi chceš uděláme nějakej rozpočet do kolika peněz se musíme vejít. to by mohl zmáknout i pan houska, tag ňák orientačně. jak budeš chtět, víc ti nepomůžu.
bandit pičpussy


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Banditatom (Člen)
23.07.2011 09:47:15
Offline

Re: Nabourany auto - rada

dej to vopravit do asiesurprised indiáni ti to udělaj za ohnivou vodu a tabákevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
24.07.2011 09:39:10
Offline

Re: Nabourany auto - rada

indiáni jsou pokud vim v emerice né v asiji idontknow  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
24.07.2011 10:37:50
Offline

Re: Nabourany auto - rada

cockin psal:

indiáni jsou pokud vim v emerice né v asiji idontknow  bigsmile

..vogo maj sice pravdu ale tohle jsou indiáni indičtí takovej poddruhbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
24.07.2011 13:22:45
Offline

Re: Nabourany auto - rada

že by bylo trefený nebo hnutý kolo nevidím. Podle mýho oprava za pár kačen a myšák zas bude jako nový good

osiris (Člen)
24.07.2011 13:25:58
Offline

Re: Nabourany auto - rada

...kdyby to bylo trefený na kolo tak, že by se to mělo promítnout v zavěšení, nebo v kastli, tak je to dávno vidět na tom hliníkovým ráfku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gerrik (Člen)
24.07.2011 14:01:16
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Tož jasné good Máš vlnky ve střeše, chlapče?

Kelly01 (Člen)
24.07.2011 19:16:38
Offline

Re: Nabourany auto - rada

já to psal hnedbigsmile


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
24.07.2011 19:31:38
Offline

Re: Nabourany auto - rada

gerrik psal:

Tož jasné good Máš vlnky ve střeše, chlapče?

ja to nepoznam. Mne prijde, ze je to OK, ale Lachtan rikal, ze je zadni sloupek na prave strane trochu zvlnenej (ale ja picu poznam)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SO 545 (Člen)
24.07.2011 20:10:02
Offline

Re: Nabourany auto - rada

Moj postup v praci je nasledovny.

1. Geometria.
2 Ak je v pi.i a nieje poskodene uchytenie v rame vymenit komponenty az to nieje cajk
3 Az potom klampiaren.

Jedina vynimka ked je hnuta nosna cast skeletu tak najprv rovnaci ram ... ale v dnesnej dobe to je uz skoro 100% totalka.

Tieto auta som opravoval rad sice zlicovanie trebars predku bolo nekompromisne bud to sedelo alebo ziadna sanca nieco licovat ale inac super auto svojej doby a vo V6 to vedelo stvarat psie kusy.

Ak to auto chces zachranit jednoznacne kupit stvrtku a najst niekoho koho zvaracka este bavi...

Klapiarska praca na 1den ak to robi niekto kto to vie a ma vsetko co treba.

Lachtan (Člen)
25.07.2011 21:43:42
Offline

Re: Nabourany auto - rada

na kolo to mrdu nedostalo, jak řikal osi, bylo by to vidět na disku.
jinač auto na rámu trochu potahat, potom vykostit bok, nam.dat novej z vrakoviště, naštukovat a tradá. neni to extra rána ale horší na sehnání vjecí.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr