Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Placení za dálnice

Jaster (Člen)
21.07.2011 12:29:32
Offline

Placení za dálnice

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 19144.html

Nevim proč by jsme měli platit za ty zničený dálnice, navíc kam ty známky asi budem lepit....
A  až zavedou poplatky i za 1.třídy, tim mě naserou nejvíc. Za ty zkurvený silnice, samý díry i na hlavní. Třeba ta slavná českobrodská (Praha-Kolín) To je silnice za trest, vyjetý koleje a samá díra --- za to máme platit. Zlatý německo, tam se neplatí nic ani za dálnice. Navíc úroven tam je úplně někde jinde, silnice o hodně lepší. Ještě si výší dph. Tohle nevede nikam, lidi pak budou méně nakupovat a šetřit, takže zas vydělají méně než plánují. Chtělo by to defenestraci


motto "Vem za heft a val"
Billy (Člen)
21.07.2011 12:32:41
Offline

Re: Placení za dálnice

taky sem to cet, az to uzakonej tak muzes jit defenestrovat smile1, dyt to je kazdej tejden nejakej hlod od nasi vlady co na nas vymejslej.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
21.07.2011 12:42:06
Offline

Re: Placení za dálnice

že vás to nervuje headshake kolik toho nalítáte po dálnicích? surprised


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
21.07.2011 12:43:21
Offline

Re: Placení za dálnice

Vono v tom německu už to taky nebude dlouho trvat a zavedou to a fsadím boty,že to nebude nic levnýho. Bude to jak ve francii,dálnice poloprázdný a kolem dálnic provoz jak sviňasick Evropa de do sraček a mám pocit,že to nedopadne vubec dobřesmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
21.07.2011 12:44:45
Offline

Re: Placení za dálnice

...už aby byl konec světa bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
21.07.2011 13:18:42
Offline

Re: Placení za dálnice

osiris psal:

...už aby byl konec světa bigsmile

2012
Už to klepe na pupek.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PFremer (Člen)
21.07.2011 13:27:43
Offline

Re: Placení za dálnice

Ondráš psal:
osiris psal:

...už aby byl konec světa bigsmile

2012
Už to klepe na pupek.smokin

A dokonce pár dní před vánocema, takže žádnej štres s dárkama :)


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
libac22 (Člen)
21.07.2011 13:30:09
Offline

Re: Placení za dálnice

no klasika , budou z lidí trhat prachy čím dál víc , to je jasný a až to nepude a lidi budou "žrát kamení" tak to tady dopadne jako v Řecku - hovada fuck


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Ondráš (Člen)
21.07.2011 13:48:43
Offline

Re: Placení za dálnice

libac22 psal:

no klasika , budou z lidí trhat prachy čím dál víc , to je jasný a až to nepude a lidi budou "žrát kamení" tak to tady dopadne jako v Řecku - hovada fuck

V Řecku byl problém, že jim lítali pečený holubi do huby, ne proto, že žrali kamení.help
Nerad bych spouštěl flame... Bysme se zase dostali k odborům a to fakt ne. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Nosorozec (Člen)
21.07.2011 14:05:57
Offline

Re: Placení za dálnice

docela vtipný :)) no co tak to zavedou a motorkáři tam nebudou jezdit už vůbec už takhle jich podle mě po těch dálnicích jezdí málo protože se po nich pomalu ani jezdit nedá!!sick


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
libac22 (Člen)
21.07.2011 14:28:29
Offline

Re: Placení za dálnice

Ondráš psal:
libac22 psal:

no klasika , budou z lidí trhat prachy čím dál víc , to je jasný a až to nepude a lidi budou "žrát kamení" tak to tady dopadne jako v Řecku - hovada fuck

V Řecku byl problém, že jim lítali pečený holubi do huby, ne proto, že žrali kamení.help
Nerad bych spouštěl flame... Bysme se zase dostali k odborům a to fakt ne. smile1

jo to je možný ale tenhlen stát taky spěje do sraček a to my nevyvracej evil


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
čočkin (Člen)
21.07.2011 15:03:40
Offline

Re: Placení za dálnice

VikecB12 psal:

Vono v tom německu už to taky nebude dlouho trvat a zavedou to a fsadím boty,že to nebude nic levnýho. Bude to jak ve francii,dálnice poloprázdný a kolem dálnic provoz jak sviňasick Evropa de do sraček a mám pocit,že to nedopadne vubec dobřesmile2

přesně...  a amerika de taky do totálních sraček, bude kolaps, minimálně ekonomickej a ovládnou nás tu žlutý národy, jak to předpověděl Nostradamus.badbadbad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Sandman (Člen)
21.07.2011 22:39:02
Offline

Re: Placení za dálnice

Po dálnicích téměř nejezdím, tak ať si políbí asssmokin
Nevím, jestli rapidní nárůst motocyklů má takový markantní vliv na dálnice, tunový motocykl jsem ještě neviděl.
Hlavně chci teda vidět, jak budu mít přes půl plexi dálniční známkusmile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
21.07.2011 22:40:38
Offline

Re: Placení za dálnice

VikecB12 psal:

Vono v tom německu už to taky nebude dlouho trvat a zavedou to a fsadím boty,že to nebude nic levnýho. Bude to jak ve francii,dálnice poloprázdný a kolem dálnic provoz jak sviňasick Evropa de do sraček a mám pocit,že to nedopadne vubec dobřesmile2

Že tě to sere. Na mašině aj zácpou prokličkuješgood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Zdenda (Člen)
21.07.2011 23:14:26
Offline

Re: Placení za dálnice

Sandman psal:

Po dálnicích téměř nejezdím, tak ať si políbí asssmokin
Nevím, jestli rapidní nárůst motocyklů má takový markantní vliv na dálnice, tunový motocykl jsem ještě neviděl.
Hlavně chci teda vidět, jak budu mít přes půl plexi dálniční známkusmile1

V Rakousku je známka na motorku normální a já si ji lepím třeba na nádržsmokin

Tím nechci říct, že jsem pro platit i v ČR. Respektive platit budu třeba i 2k, ale až tuz budou ty silnice aspoň jako v Rakousku.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MaraKM (Člen)
21.07.2011 23:37:48
Offline

Re: Placení za dálnice

Hmm a kdo mi zaručí, že mi tu známku z nádrže neurve nějaký pako?! Nehledě nato, že lepení a odlepování bude jistě pussy lak, co Osi? smile1


Nic lidského mi není cizí
Lajoš (Člen)
22.07.2011 00:21:54
Offline

Re: Placení za dálnice

Ondráš psal:
osiris psal:

...už aby byl konec světa bigsmile

2012
Už to klepe na pupek.smokin

Buďte v klidu naše republika ja o 20 roků opožděna.cool


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Zdenda (Člen)
22.07.2011 00:36:56
Offline

Re: Placení za dálnice

MaraKM psal:

Hmm a kdo mi zaručí, že mi tu známku z nádrže neurve nějaký pako?! Nehledě nato, že lepení a odlepování bude jistě pussy lak, co Osi? smile1

Nic ti to kurvit nebude pokud to udělaj z kvalitná folie. A čorka? Njn jedině tam mít vyrytou svojí RZ a v dokladech mít kopii. Ale myslím, že hodně předbíháme...smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
čočkin (Člen)
22.07.2011 09:52:40
Offline

Re: Placení za dálnice

Lajoš psal:

Buďte v klidu naše republika ja o 20 roků opožděna.cool

ale co se týče tahání peněz z prostýho občana je o 20 rokú vepředu  badsick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
redik27 (Člen)
22.07.2011 10:40:21
Offline

Re: Placení za dálnice

Můžeme o tom diskutovat, vést spory, ale to je tak asi všechno co můžeme dělat :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Lajoš (Člen)
22.07.2011 12:21:26
Offline

Re: Placení za dálnice

cockin psal:
Lajoš psal:

Buďte v klidu naše republika ja o 20 roků opožděna.cool

ale co se týče tahání peněz z prostýho občana je o 20 rokú vepředu  badsick

good


I pád na hubu je pohyb vpřed.
nicola.foxx (Člen)
22.07.2011 12:31:47
Offline

Re: Placení za dálnice

Taky jeste muzeme zvednout prdel, vrhnout se do politiky a neco s tim udelat jinak nez soucasna politicka scena.
Kazdej mame plnou hubu kecu vo tom jak je vsechno na hovno a jak se vsechno hrouti, ale nikdo s tim nic jinyho nez to kritizovani nedela.
Takze je to spis vo tom, ze pristup lidi stoji za hovno a to dalsi nasleduje umerne tomu jak moc se sere na ten pristup.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
22.07.2011 12:35:58
Offline

Re: Placení za dálnice

nicola.foxx psal:

Taky jeste muzeme zvednout prdel, vrhnout se do politiky a neco s tim udelat jinak nez soucasna politicka scena.
Kazdej mame plnou hubu kecu vo tom jak je vsechno na hovno a jak se vsechno hrouti, ale nikdo s tim nic jinyho nez to kritizovani nedela.
Takze je to spis vo tom, ze pristup lidi stoji za hovno a to dalsi nasleduje umerne tomu jak moc se sere na ten pristup.

bod


Strýcfajtr !!!
Meloun (Člen)
22.07.2011 12:46:17
Offline

Re: Placení za dálnice


PURE NAKED BIKE!
Pšán (Člen)
22.07.2011 13:06:54
Offline

Re: Placení za dálnice

nicola.foxx psal:

Taky jeste muzeme zvednout prdel, vrhnout se do politiky a neco s tim udelat jinak nez soucasna politicka scena.
Kazdej mame plnou hubu kecu vo tom jak je vsechno na hovno a jak se vsechno hrouti, ale nikdo s tim nic jinyho nez to kritizovani nedela.
Takze je to spis vo tom, ze pristup lidi stoji za hovno a to dalsi nasleduje umerne tomu jak moc se sere na ten pristup.

..fakt si myslíš,že ti staří,vyžraní,bahnem zapáchající,političtí kapři by si nechali ten svůj chovný rybník nějakou rozumně smýšlející čudlou vypustit?
..už nějaké to století je jasné,že vládnutí,náboženství,politika se nesmí dělat dobře,ale musí se dělat výhodně..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Marián (Člen)
22.07.2011 17:13:25
Offline

Re: Placení za dálnice

Pšán psal:
nicola.foxx psal:

Taky jeste muzeme zvednout prdel, vrhnout se do politiky a neco s tim udelat jinak nez soucasna politicka scena.
Kazdej mame plnou hubu kecu vo tom jak je vsechno na hovno a jak se vsechno hrouti, ale nikdo s tim nic jinyho nez to kritizovani nedela.
Takze je to spis vo tom, ze pristup lidi stoji za hovno a to dalsi nasleduje umerne tomu jak moc se sere na ten pristup.

..fakt si myslíš,že ti staří,vyžraní,bahnem zapáchající,političtí kapři by si nechali ten svůj chovný rybník nějakou rozumně smýšlející čudlou vypustit?
..už nějaké to století je jasné,že vládnutí,náboženství,politika se nesmí dělat dobře,ale musí se dělat výhodně..

bodgood


...sam mezi jebkarema...
čočkin (Člen)
22.07.2011 18:45:17
Offline

Re: Placení za dálnice

Meloun psal:

http://www.youtube.com/watch?v=CtzQDantj6A

evil

taky bod


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
22.07.2011 20:26:36
Offline

Re: Placení za dálnice

bigsmilebigsmilebigsmile ten článek podemnou udělal loužičku pussyové takhle jsem se dlouho nezasmálbigsmilebigsmilebigsmile to je pussyovina


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brkos (Člen)
22.07.2011 21:12:01
Offline

Re: Placení za dálnice

Jaster psal:

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/ministerstvo-chce-vratit-dalnicni-znamky-na-motocykly-19144.html

Nevim proč by jsme měli platit za ty zničený dálnice, navíc kam ty známky asi budem lepit....
A  až zavedou poplatky i za 1.třídy, tim mě naserou nejvíc. Za ty zkurvený silnice, samý díry i na hlavní. Třeba ta slavná českobrodská (Praha-Kolín) To je silnice za trest, vyjetý koleje a samá díra --- za to máme platit. Zlatý německo, tam se neplatí nic ani za dálnice. Navíc úroven tam je úplně někde jinde, silnice o hodně lepší. Ještě si výší dph. Tohle nevede nikam, lidi pak budou méně nakupovat a šetřit, takže zas vydělají méně než plánují. Chtělo by to defenestraci

Co si stěžuješ na českobrodskou? Je opravená celkem slušně na české poměry bych řekl a ty koleje kousek u peček mě nijak nevzrušujou, nejezdim tam 200 aby mě to sralo...

Lajoš (Člen)
22.07.2011 22:55:37
Offline

Re: Placení za dálnice

Dneska dálnice,zítra cesty první třídy,pozítři okresky a pak ?fuckOni nám káli na hlavu a někteří ještě chodí tak,aby jím to lejno z té hlavy nespadlo.sick


I pád na hubu je pohyb vpřed.
snowflake600 (Člen)
22.07.2011 23:12:10
Offline

Re: Placení za dálnice

po dálnici sem jel jednou.....HK-PHA není tak děsná....teda, ten začátek od HK není děsnej, tak..bigsmile a jinak? je mi to u pussy

4Fun.cz (Člen)
23.07.2011 00:01:59
Offline

Re: Placení za dálnice


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
fidoB6 (Člen)
23.07.2011 11:06:31
Offline

Re: Placení za dálnice

Kurva, jestli na mašinu bude stát litr,kolik budou chtít za auto???Jedině se na to vysrat,koupit enduro a off-roud a jezdit po polích (pokud to taky nezpoplatní)bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Inženýrek (Člen)
23.07.2011 11:16:32
Offline

Re: Placení za dálnice

fidoB6 psal:

Kurva, jestli na mašinu bude stát litr,kolik budou chtít za auto???Jedině se na to vysrat,koupit enduro a off-roud a jezdit po polích (pokud to taky nezpoplatní)bigsmilebigsmilebigsmile

Moc se nesměj, za chvíli dostanou myslivci povolení to střílet jak škodnou


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
fidoB6 (Člen)
23.07.2011 11:23:10
Offline

Re: Placení za dálnice

Jako kdyby to stálo pjéťo za rok,neceknu ani slovo,ale aby stála známka stejně jak na auto,to bych blilsick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Pepé (Člen)
23.07.2011 17:43:45
Offline

Re: Placení za dálnice

Vše se zdražuje a zpoplatňuje, ale myslím si že je to jak když leješ vodu do děravé nádobyidontknow
Jen čekám kdo se jako první odváží a podá návrh, aby sme platili aj za vzduch který dýchame.fuck


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
7martin (Člen)
23.07.2011 17:46:59
Offline

Re: Placení za dálnice

Jaster psal:

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/ministerstvo-chce-vratit-dalnicni-znamky-na-motocykly-19144.html

Nevim proč by jsme měli platit za ty zničený dálnice, navíc kam ty známky asi budem lepit....
A  až zavedou poplatky i za 1.třídy, tim mě naserou nejvíc. Za ty zkurvený silnice, samý díry i na hlavní. Třeba ta slavná českobrodská (Praha-Kolín) To je silnice za trest, vyjetý koleje a samá díra --- za to máme platit. Zlatý německo, tam se neplatí nic ani za dálnice. Navíc úroven tam je úplně někde jinde, silnice o hodně lepší. Ještě si výší dph. Tohle nevede nikam, lidi pak budou méně nakupovat a šetřit, takže zas vydělají méně než plánují. Chtělo by to defenestraci

dáš si to vepředu na helmu,ne? aby tě mohli sledovat policajti dalekohledembigsmile


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...
VikecB12 (Člen)
23.07.2011 17:54:45
Offline

Re: Placení za dálnice

fidoB6 psal:

Jako kdyby to stálo pjéťo za rok,neceknu ani slovo,ale aby stála známka stejně jak na auto,to bych blilsick

Šak vona bude stát polovinu. 1000moto,2000autobigsmileHlavně nechápu,jak může byt někdo zastáncem zavedení míta místo známek,to co stojí známka projedeš během pár km za nějakou jednu cestu někam na chatu,nebo jedna cesta z Brna do čurákova...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
23.07.2011 18:01:14
Offline

Re: Placení za dálnice

kdybych tam seděl já jako tak bych spoplatnil i silnice 2-3 třídy samozřejmě i polní cesty (ať se bahňáci netlemí) zavedl bych vzdušné ( jako poplatech za vzduch), právo první noci, DPH bych dal 400% a další reformy... Tak co si stěžujete? může bejt hůřbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
25.07.2011 09:27:05
Offline

Re: Placení za dálnice

VikecB12 psal:

Hlavně nechápu,jak může byt někdo zastáncem zavedení míta místo známek,to co stojí známka projedeš během pár km za nějakou jednu cestu někam na chatu,nebo jedna cesta z Brna do čurákova...

Výkonové zpoplatnění nasere nejvíc ty, co jezdí hodně. To je jasný. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
25.07.2011 09:44:07
Offline

Re: Placení za dálnice

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Hlavně nechápu,jak může byt někdo zastáncem zavedení míta místo známek,to co stojí známka projedeš během pár km za nějakou jednu cestu někam na chatu,nebo jedna cesta z Brna do čurákova...

Výkonové zpoplatnění nasere nejvíc ty, co jezdí hodně. To je jasný. smile1

Jo,to je jasný,ale těch 1000 nebo 2000kč co stojí,nebo bude stát známka projede aji ten,co vytáhne auto dvakrát za rok a jede někam na chalupu,takže aji ti nejezdiči nemají důvod jásat,pohoršili by si téměř fšichni...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kazan (Člen)
25.07.2011 10:51:03
Offline

Re: Placení za dálnice

sick Nejde ani tak o poplatek ale spíše úrověň dálnice. Minimálně D1 už neměla být zpoplatněnasick


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
čočkin (Člen)
25.07.2011 11:25:01
Offline

Re: Placení za dálnice

Víte jak to chodí v česku, né?
  Na tom vybírání mýtnýho podle kilometrú stejně nejvíc vydělá ta firma která to bude instalovat a pak provozovat(to bude stát ranec). Samo že to bude firma kterou vlastní "kamarád" někoho z vlády a že podmínky výběrovýho řízení budou jak ušitý na míru na tu firmu, teda pokud vúbec nějaký výběrový řízení bude.sicksicksick  Rozhodující osoby se pěkně napakujou na úplatcích, takže jim už bude nadosmrti jedno kolik bude stát nějaká dálnice!idontknow
Stát na tom sice vydělá celkově víc peněz ale "kde je hodně tam se dobře krade", takže si rozhodně nemyslim že by se to nějak pozitivně projevilo na kvalitě dálnic.
Ve finále se vybere příkladem třikrát tolik peněz na mýtu než na dálničních známkách ale stejně s žádným, nebo s minimálním výsledkem!!!bad
A stejně tak by to dopadlo s penězma co by vybrali za motorky.sick

  Malý kvízek:  bigsmile

A kdo to všechno zaplatí???

a)  Politici které jsme si zvolili a kteří to schválili
b)  Strýček Tom
c)  Banditáci a jiní nevinní občané
d)  cockin   idontknow

Prokáží se úplatky a bude někdo potrestán???

a)  no jistě, vždyt máme přes 21let po revoluci
b)  no jistě, vždyt máme nezávislou policii a soudy
c)  no jistě... že né,  vždyt jsme v česku
d)  cockin.....    zase  idontknow

A co firma který prokážou zmanipulovaný výběrový řízení, zůstane?

a)  samozřejmě bude nové výběrové řízení a vybere se jiná firma
b)  odejde a zaplatí mnohamilionovou pokutu
c)  zůstane,  případně zůstane a zvýší mýtný poplatky
d)  cockin je sejme idontknow

Konec

Takže kdo si zakroužkoval správný odpovědi na obrazovce fixou aby je nezapoměl, tak je vůlbigsmile

Kdo si je pamatuje a odpověděl třikrát C , protože C je správně, tak ví jak to chodi v česku

A kdo byl línej to přečíst, tak at mi vylížeass   bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
karlos100 (Člen)
25.07.2011 11:37:00
Offline

Re: Placení za dálnice

Cockine,ty se v tom pelechu zjevně nudíšbigsmilebigsmilebigsmile
a já zaškrtnul třikrát d) platba je na toběgoodbigsmile


...a bude hůř!
redik27 (Člen)
25.07.2011 11:44:05
Offline

Re: Placení za dálnice

Banditatom psal:

kdybych tam seděl já jako tak bych spoplatnil i silnice 2-3 třídy samozřejmě i polní cesty (ať se bahňáci netlemí) zavedl bych vzdušné ( jako poplatech za vzduch), právo první noci, DPH bych dal 400% a další reformy... Tak co si stěžujete? může bejt hůřbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ty vole, vzdušné se už platí. Mrkni na nějaký ten účet na horách vod hotelu :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Ondráš (Člen)
25.07.2011 11:54:47
Offline

Re: Placení za dálnice

No... Že mýto byl průser to je jasný. Když se republika (vláda) zaváže, že do nějakého datumu zavede mýto a dodavatele vybere půl roku před závazným spuštěním systému...help
Je potřeba na jednu stranu ocenit, že to vůbec stihli. To nejsou jen mítné brány, ale další infrastruktura k nim jako dobíječky na benzínkách, vyškolit personál, vybudovat dohledové centrum, vybrat banku, která bude platby provádět, nastavit pravidla pro peněžní toky...
Je celkem s podivem, že to fakt v termínu spustili. Byla tam spousta provizorních řešení (třeba ty dieselagregáty), ale to je daň za neschopnost našich zákonodárců, za kterou bude potřestán čočkin.smokin
Si myslíte, jaké úplatky se dávají tady u nás... V malé zaprděné zemičce, která má tolik obyvatel co Londýn a Paříž dohromady. Až se bude jednat o protlačování technologií a interoperabilitě v rámci Evropy (a to nejen mýto, ale třeba i eCall). To budou jiné sumičky.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
25.07.2011 12:37:48
Offline

Re: Placení za dálnice

karlos100 psal:

Cockine,ty se v tom pelechu zjevně nudíšbigsmilebigsmilebigsmile
a já zaškrtnul třikrát d) platba je na toběgoodbigsmile

špatně, (d) a ještě třikrát... ?!
jsi nejslabší, .... máš padáka    bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
mr.BSE (Člen)
25.07.2011 12:48:01
Offline

Re: Placení za dálnice

cockin psal:

...ovládnou nás tu žlutý národy, jak to předpověděl Nostradamus.badbadbad

Toho bych se nebal, vona se "modro-bila slechta" nenecha vystrnadit vod pokladny.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
25.07.2011 13:36:54
Offline

Re: Placení za dálnice

cockin psal:
karlos100 psal:

Cockine,ty se v tom pelechu zjevně nudíšbigsmilebigsmilebigsmile
a já zaškrtnul třikrát d) platba je na toběgoodbigsmile

špatně, (d) a ještě třikrát... ?!
jsi nejslabší, .... máš padáka    bigsmilebigsmilebigsmile

snad už ne,padáka mám letos doufám vybranýhobigsmile
co třeba radši panáka????
co ty,jak držej šrouby,už skáčeš přes kaluže????


...a bude hůř!
Banditatom (Člen)
25.07.2011 15:31:03
Offline

Re: Placení za dálnice

karlos100 psal:

Cockine,ty se v tom pelechu zjevně nudíšbigsmilebigsmilebigsmile
a já zaškrtnul třikrát d) platba je na toběgoodbigsmile

a) vogo buď už z něj maj všechny sestry strach nebo mezinohabolbigsmilebigsmilebigsmile
b) pjekný sestry maj volnosmile2
c) nejsou žádný pjekný sestrysurprised
d) zdravotní bratr má volnoevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
25.07.2011 16:52:41
Offline

Re: Placení za dálnice

dopoledne mi vyndali stehy, noha je rozřezaná jako svině na několika místech, pak mi jí převázali, prst na ruce co z něj čumí kolmo z kloubu drát barvy hřebíku taky převázali. Před hodkou mě přivezla sanitka domu a ted uz se válim ve svý posteli.  good
Nafasoval jsem domu injekce do břicha proti tromboze, nevim jestli si to dokážu píchat sám, je to hnus a pálí to dycky jako svině.sick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
27.07.2011 16:23:59
Offline

Re: Placení za dálnice

cockin psal:

Víte jak to chodí v česku, né?
  Na tom vybírání mýtnýho podle kilometrú stejně nejvíc vydělá ta firma která to bude instalovat a pak provozovat(to bude stát ranec). Samo že to bude firma kterou vlastní "kamarád" někoho z vlády a že podmínky výběrovýho řízení budou jak ušitý na míru na tu firmu, teda pokud vúbec nějaký výběrový řízení bude.sicksicksick  Rozhodující osoby se pěkně napakujou na úplatcích, takže jim už bude nadosmrti jedno kolik bude stát nějaká dálnice!idontknow
Stát na tom sice vydělá celkově víc peněz ale "kde je hodně tam se dobře krade", takže si rozhodně nemyslim že by se to nějak pozitivně projevilo na kvalitě dálnic.
Ve finále se vybere příkladem třikrát tolik peněz na mýtu než na dálničních známkách ale stejně s žádným, nebo s minimálním výsledkem!!!bad
A stejně tak by to dopadlo s penězma co by vybrali za motorky.sick

  Malý kvízek:  bigsmile

A kdo to všechno zaplatí???

a)  Politici které jsme si zvolili a kteří to schválili
b)  Strýček Tom
c)  Banditáci a jiní nevinní občané
d)  cockin   idontknow

Prokáží se úplatky a bude někdo potrestán???

a)  no jistě, vždyt máme přes 21let po revoluci
b)  no jistě, vždyt máme nezávislou policii a soudy
c)  no jistě... že né,  vždyt jsme v česku
d)  cockin.....    zase  idontknow

A co firma který prokážou zmanipulovaný výběrový řízení, zůstane?

a)  samozřejmě bude nové výběrové řízení a vybere se jiná firma
b)  odejde a zaplatí mnohamilionovou pokutu
c)  zůstane,  případně zůstane a zvýší mýtný poplatky
d)  cockin je sejme idontknow

Konec

Takže kdo si zakroužkoval správný odpovědi na obrazovce fixou aby je nezapoměl, tak je vůlbigsmile

Kdo si je pamatuje a odpověděl třikrát C , protože C je správně, tak ví jak to chodi v česku

A kdo byl línej to přečíst, tak at mi vylížeass   bigsmilebigsmilebigsmile

nedá si někdo další testík???   bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
27.07.2011 16:29:39
Offline

Re: Placení za dálnice

cockin psal:

nedá si někdo další testík???   bigsmile

Budou i diplomy?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
27.07.2011 16:32:06
Offline

Re: Placení za dálnice

Ondráš psal:
cockin psal:

nedá si někdo další testík???   bigsmile

Budou i diplomy?smokin

jak budou diplomy tak do toho jdugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
27.07.2011 19:48:54
Offline

Re: Placení za dálnice

a kdyby rekli treba 100kc tak to vem cert ale za motorku rovnou litr. je to banda jebaku. chtej zpoplatnit vsechno ale nic do toho nedaj. uz ted mame kolikrat problem s tatrou kvzuli havarkam nekam dojet protoze krabicku na dalnici nemame protoze se nam nevyplati a kdyz nahodou nekam clovek potrebuje jsou vsude zakazy 12t. pak clovek nez na tu havarku vody dojede to je umeni.

na osobak si dalnici klidne zaplatim s tim problem nemam ale na motorku je muzu prcat si to asi budu lepit na helmu ne bigsmile

tohle nemuze projit preci. to same prvni trida pro osobaky. (i kdyz v CR je mozny vse)

je pekny jak to daj kamionum a vsechno se zdrazi ale nidke neni videt vysledek protoze penize cpou do nemakacenek a prizivniku. sry musel sem si ulevit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
27.07.2011 19:49:40
Offline

Re: Placení za dálnice

btw cekam kdy prijde fotka domu jel sem s tatrou do rican pres dolni brezany a ty prdele tam bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
MaraKM (Člen)
27.07.2011 19:55:01
Offline

Re: Placení za dálnice

Banditatom psal:
Ondráš psal:
cockin psal:

nedá si někdo další testík???   bigsmile

Budou i diplomy?smokin

jak budou diplomy tak do toho jdugoodbigsmile

Pořádá to někdo z Plzně?! že bych se taky svezl... bigsmile evil


Nic lidského mi není cizí

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr