Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Prodej moto do anglie

Honzik8719 (Člen)
02.08.2011 23:18:49
Offline

Prodej moto do anglie

Zdar bando...prodávám svojí babičku a ozval se mi nějakej týpek z anglie že mi jako zaplatí předem a zaplatí všechny výdaje na přepravu,máte s tím někdo nějaké zkušenosti? moc se mi to nezdá,že by kupoval jen podle fotekhelp

P.s. funkce hledat nic nenašla,asi mě nemá ráda...

helphelphelphelphelphelphelp


...relativní kochač...
Libor nx (Člen)
02.08.2011 23:46:02
Offline

Re: Prodej moto do anglie

hele nechci tě strašit,ale tak nějak podobně kupovali podvodnici autaidontknow

tomasNJ (Člen)
02.08.2011 23:49:22
Offline

Re: Prodej moto do anglie

bobe přečti si vlákna na motorkářích...

je to podvod...

myslím, že se zrovna to vlákno menuje uplně stejně jako to tvoje tady...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Pšán (Člen)
03.08.2011 00:26:54
Offline

Re: Prodej moto do anglie

..od kolegy před dvěma járy chtěli "koupit"duknu..
..levárna jak cyp..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Zdenda (Člen)
03.08.2011 00:36:27
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Honzik8719 psal:

Zdar bando...prodávám svojí babičku a ozval se mi nějakej týpek z anglie že mi jako zaplatí předem a zaplatí všechny výdaje na přepravu,máte s tím někdo nějaké zkušenosti? moc se mi to nezdá,že by kupoval jen podle fotekhelp

P.s. funkce hledat nic nenašla,asi mě nemá ráda...

helphelphelphelphelphelphelp

Logicky, myslíš, že by se někomu z UK vyplatilo kupovat tvůj bajk spolu s věcma s tím spojený? Je to podvrh, kde ti údajně pošle přes Western Union love a ty pak máš poslat nějakej obnos aby ti tu platbu odblokovali. Dokonce když to nepošleš tak ti začnou vyhrožovat hehe. smile1
Bikdy bych nevěřil, že na tohle někoho ulovějsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Honzik8719 (Člen)
03.08.2011 05:45:33
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Já si od začátku myslel že je to podfuk,sem rád že jste mě v tom utvrdili...Díkesgood


...relativní kochač...
PFremer (Člen)
03.08.2011 07:02:33
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Tohle je divný... Ale třeba jak se někdo divil, že někdo něco koupí bez vozkoušení, tak se to taky dělá.
Bratr je v JůEsEj v Atlantě a takle koupil Medvěda po Íbej. Zaplatil a druhej den měl auťák doma na návěsu.
Taky bych se toho bál. Říkal ale, že tam je to normální a nějak vošéfovaný.

Ale tohle je asi trochu jinýidontknowbad


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Tomas600N (Člen)
03.08.2011 09:32:48
Offline

Re: Prodej moto do anglie

mi to psali asi před tydnem,člověk je rad za každeho zajemcebigsmile jenže jak sem napsal že chci penize do ruky a motorku ať si odveze sam tak už nepsalsmile2

Banditatom (Člen)
03.08.2011 10:05:30
Offline

Re: Prodej moto do anglie

podfuck... vysrat se na tosick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
deny1234 (Člen)
03.08.2011 11:22:47
Offline

Re: Prodej moto do anglie

No jasne , ze to je podvod , divim se, ze o tom nekdo jeste muze uvazovat ,to snad ani neni mozny , ze by nekoho nachytali idontknow Tady je popis , jak to funguje http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … mp;fid=21#

Zdenda (Člen)
03.08.2011 14:58:05
Offline

Re: Prodej moto do anglie

PFremer psal:

Tohle je divný... Ale třeba jak se někdo divil, že někdo něco koupí bez vozkoušení, tak se to taky dělá.
Bratr je v JůEsEj v Atlantě a takle koupil Medvěda po Íbej. Zaplatil a druhej den měl auťák doma na návěsu.
Taky bych se toho bál. Říkal ale, že tam je to normální a nějak vošéfovaný.

Ale tohle je asi trochu jinýidontknowbad

Ale jo, kámoš kupoval z USA loď přes e-bay, ale byla to kamenná firma, s referencema, s funkčníma telefonama a podobně. Platil taky předem. To že loď měla plnej hajzl sraček a po okraj je věc jinásmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
libac22 (Člen)
03.08.2011 18:46:27
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Zdenda psal:
PFremer psal:

Tohle je divný... Ale třeba jak se někdo divil, že někdo něco koupí bez vozkoušení, tak se to taky dělá.
Bratr je v JůEsEj v Atlantě a takle koupil Medvěda po Íbej. Zaplatil a druhej den měl auťák doma na návěsu.
Taky bych se toho bál. Říkal ale, že tam je to normální a nějak vošéfovaný.

Ale tohle je asi trochu jinýidontknowbad

Ale jo, kámoš kupoval z USA loď přes e-bay, ale byla to kamenná firma, s referencema, s funkčníma telefonama a podobně. Platil taky předem. To že loď měla plnej hajzl sraček a po okraj je věc jinásmile1



bigsmilebigsmilebigsmile ted sem se zasmál good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
PFremer (Člen)
04.08.2011 08:06:05
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Zdenda psal:
PFremer psal:

Tohle je divný... Ale třeba jak se někdo divil, že někdo něco koupí bez vozkoušení, tak se to taky dělá.
Bratr je v JůEsEj v Atlantě a takle koupil Medvěda po Íbej. Zaplatil a druhej den měl auťák doma na návěsu.
Taky bych se toho bál. Říkal ale, že tam je to normální a nějak vošéfovaný.

Ale tohle je asi trochu jinýidontknowbad

Ale jo, kámoš kupoval z USA loď přes e-bay, ale byla to kamenná firma, s referencema, s funkčníma telefonama a podobně. Platil taky předem. To že loď měla plnej hajzl sraček a po okraj je věc jinásmile1

Takže koupil se všim co k lodi patří bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Zdenda (Člen)
04.08.2011 13:13:41
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Jo dodnes nezapomenu jak řval a blil, v různym pořadí plus kombinace, když to čistil a vypouštěl fekální tank. smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
čočkin (Člen)
04.08.2011 17:44:39
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Zasraná lod !  sickass      bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Zdenda (Člen)
04.08.2011 20:21:02
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Njn neni nad mexický lejno. good (Prej tam do toho lezli mexíci, co je měl na brigádu ten majitel toho podniku a asi že byla tahle bárka bokem, tak tam holt chodili číst Timesysmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MaraKM (Člen)
04.08.2011 20:43:23
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Bratránek koupil auto-veterána z améru přes eBay taky a dobrý - jediný co bylo horší byl levý přední blatník, kde byla šikovně převařena / přelepena díra jak od sekery a levý práh - tohly plechy šli stejně na obou strananách pryč takže pohoda a cenově lepší jak tady v evropě smile1 (jo bylo to auto před renovací)


Nic lidského mi není cizí
Honzik8719 (Člen)
15.08.2011 12:52:14
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Dneska sem upustil slzu,úspěšně jsem prodal nějakýmu klukovi do Českýho Krumlova,snad se k ní bude chovat dobře...


Kurva to se večer vožeru,garáž prázdná,doufám že bude brzy něco novýhosmile1


...relativní kochač...
MaraKM (Člen)
15.08.2011 20:01:14
Offline

Re: Prodej moto do anglie

Honzik8719 psal:

Kurva to se večer vožeru,garáž prázdná,doufám že bude brzy něco novýhosmile1

Heh aby jsi to s tou oslavou nepřehnal bigsmile


Nic lidského mi není cizí
jardagsf (Člen)
15.08.2011 20:35:04
Offline

Re: Prodej moto do anglie

tak totok jsem potkal asi pred hodinou jezdit.......goodbigsmile
posli mi na nej foun , diky
jardagsf na cerne bandity vysazeny bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Honzik8719 (Člen)
15.08.2011 23:31:01
Offline

Re: Prodej moto do anglie

tak to bylo jen pár kalíškůbigsmile

jardo máš meila evil


...relativní kochač...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr