Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tece benzin

Peka (Člen)
03.08.2011 21:43:19
Offline

tece benzin

zdar, mel jsem venku karburatory a pridaval na bohatosti smesi sroubkem na 4 otacky. po zandani a zapnuti na plneni zacal chcat benzin z tech hadicek nahore. v normalu pri startovani take, jeden valec zalitej kdyz jsem vyndal karbecy ven. co stimidontknowidontknow B12 2001


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2011 21:45:58
Offline

Re: tece benzin

Peka psal:

zdar, mel jsem venku karburatory a pridaval na bohatosti smesi sroubkem na 4 otacky. po zandani a zapnuti na plneni zacal chcat benzin z tech hadicek nahore. v normalu pri startovani take, jeden valec zalitej kdyz jsem vyndal karbecy ven. co stimidontknowidontknow B12 2001

netěsní ti jehlové ventilky v karburáterech..tedy karbeci ven prohlédnou připadně vyměnit gumičky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
04.08.2011 06:02:38
Offline

Re: tece benzin

pre 14 dny jeste vse ok. No ledaze by trocha toho E85 to nazrala bad


B12 neni uz je autobus :)
Filous (Člen)
04.08.2011 07:50:37
Offline

Re: tece benzin

...jag si vyndal karbce a votočil je vzhůru nohama, abys viděl na piloty, tag se ti hnuly plováky nebo se skřížili ventilky a teť ti to protejká...skus je lechce voklepat kladifkem esi si nesednou a nebo znova vyndat, sundat víčka plovákovek a skontrolovat plováky a ventilky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peka (Člen)
04.08.2011 08:10:29
Offline

Re: tece benzin

no to me take napadlo jak jsem je mel pak venku znova tak jsem snima parkrat klepl o zem aby se otrasli ale nepomohlo to. tak to teda asi budu muset cele rozdelat a vycistit. on ten E85 kdyz se primicha on uvolnuje bordel ze jo? tak to pak asi se nekde neco pridrelo. chjo to je prace to je prace. jsem se chtel projet a zas tejden budu opravovat po kouskach.


B12 neni uz je autobus :)
osiris (Člen)
04.08.2011 08:39:27
Offline

Re: tece benzin

...a nemělo to náhodou prvopočátek v "neopravuj co není rozbitý" ??? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Peka (Člen)
04.08.2011 09:16:04
Offline

Re: tece benzin

osi, ono to az tak uplne ok nebylo, problemy se studenym startem a nez se to ohralo tak spatny chod. jelikoz je tam pristup na pussy abych zkusil jinou bohatost muselo to jit ven a od toho to vse asi zaclo. bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
osiris (Člen)
04.08.2011 09:17:27
Offline

Re: tece benzin

...jen jsem se zeptal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Peka (Člen)
04.08.2011 10:08:02
Offline

Re: tece benzin

osiris psal:

...jen jsem se zeptal smile1

no jeste ze to neni lakatos traktor, to bych asi jinak neprezil se s tim porad drbat.
aspon jsem jeste zjistil ze tam ty odvzdusnovaci trubicky jsou zpukrele a v ass


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.08.2011 12:27:27
Offline

Re: tece benzin

všechno začalo natakovánim E85 kdyby jsi se na to vysral nemusel jsi to řešit bigsmile těch pár korun rozdílu za to sraní nestojí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
04.08.2011 12:34:47
Offline

Re: tece benzin

ježiš...E85surprised

proboha pročsurprised


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
04.08.2011 12:43:23
Offline

Re: tece benzin

tomasNJ psal:

ježiš...E85surprised

proboha pročsurprised

surprisedsurprisedsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Peka (Člen)
04.08.2011 14:29:05
Offline

Re: tece benzin

K.a.s.y.m. psal:

všechno začalo natakovánim E85 kdyby jsi se na to vysral nemusel jsi to řešit bigsmile těch pár korun rozdílu za to sraní nestojí.

cenove je to lepsi, ale co se jizdy tykalo tak to bylo znat ze tam je neco lepsiho/horsiho, prave jestli to neuvolnilo rez a podobne svinstvo z nadrze, ta byla totiz svarovana tak to trochu rezne vic jak normlani nadrz,ze. az budu mit cas tak si to rozdelam a uvidim co se kde posralo a budem moudrejsi.

Jinak primichavat E85 v rozumnem pomeru 1:3 e:n budu dal


B12 neni uz je autobus :)
Banditatom (Člen)
04.08.2011 14:53:34
Offline

Re: tece benzin

Peka psal:
K.a.s.y.m. psal:

všechno začalo natakovánim E85 kdyby jsi se na to vysral nemusel jsi to řešit bigsmile těch pár korun rozdílu za to sraní nestojí.

cenove je to lepsi, ale co se jizdy tykalo tak to bylo znat ze tam je neco lepsiho/horsiho, prave jestli to neuvolnilo rez a podobne svinstvo z nadrze, ta byla totiz svarovana tak to trochu rezne vic jak normlani nadrz,ze. az budu mit cas tak si to rozdelam a uvidim co se kde posralo a budem moudrejsi.

Jinak primichavat E85 v rozumnem pomeru 1:3 e:n budu dal

čoveče nechci ti nic říkat ale kolik ušetříš na nádrži za sezonu mícháním E85???idontknow fakt by mě to zajímalo???

jinač každého bojgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
7martin (Člen)
04.08.2011 14:56:29
Offline

Re: tece benzin

osiris psal:

...a nemělo to náhodou prvopočátek v "neopravuj co není rozbitý" ??? smile1

good taky jsem nedávno ''opravoval'' světla a tak jsem to celý rozjebal...bigsmile


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...
Peka (Člen)
04.08.2011 17:04:35
Offline

Re: tece benzin

Banditatom psal:
Peka psal:
K.a.s.y.m. psal:

všechno začalo natakovánim E85 kdyby jsi se na to vysral nemusel jsi to řešit bigsmile těch pár korun rozdílu za to sraní nestojí.

cenove je to lepsi, ale co se jizdy tykalo tak to bylo znat ze tam je neco lepsiho/horsiho, prave jestli to neuvolnilo rez a podobne svinstvo z nadrze, ta byla totiz svarovana tak to trochu rezne vic jak normlani nadrz,ze. az budu mit cas tak si to rozdelam a uvidim co se kde posralo a budem moudrejsi.

Jinak primichavat E85 v rozumnem pomeru 1:3 e:n budu dal

čoveče nechci ti nic říkat ale kolik ušetříš na nádrži za sezonu mícháním E85???idontknow fakt by mě to zajímalo???

jinač každého bojgood

ale ja to nezacal michat pro penize. jsem jel parkrat tak to jako max 30kc jsem usetril. ale jak rikam kdyz za to vemu tak to stado divokejch koni je najednou stado splasenejch divokech koni. rekneme ze na dalnici 200 jsem tak rychle jeste nezrychloval. a kdyz je potreba je proste vetsi sila. a to mam prevod spis na rychlo.


B12 neni uz je autobus :)
MaraKM (Člen)
04.08.2011 20:33:28
Offline

Re: tece benzin

Peka psal:
Banditatom psal:
Peka psal:


cenove je to lepsi, ale co se jizdy tykalo tak to bylo znat ze tam je neco lepsiho/horsiho, prave jestli to neuvolnilo rez a podobne svinstvo z nadrze, ta byla totiz svarovana tak to trochu rezne vic jak normlani nadrz,ze. az budu mit cas tak si to rozdelam a uvidim co se kde posralo a budem moudrejsi.

Jinak primichavat E85 v rozumnem pomeru 1:3 e:n budu dal

čoveče nechci ti nic říkat ale kolik ušetříš na nádrži za sezonu mícháním E85???idontknow fakt by mě to zajímalo???

jinač každého bojgood

ale ja to nezacal michat pro penize. jsem jel parkrat tak to jako max 30kc jsem usetril. ale jak rikam kdyz za to vemu tak to stado divokejch koni je najednou stado splasenejch divokech koni. rekneme ze na dalnici 200 jsem tak rychle jeste nezrychloval. a kdyz je potreba je proste vetsi sila. a to mam prevod spis na rychlo.

Ale jo, proč ne... vozík co má nosnost 700kg taky uveze klidně 1000kg nebo taky třeba jednu tunu smile1 ale určitě bych to nevozil na svém vozíku a spíše si jej půjčil z půjčovny... protože ono takovéto věci bývají něco za něco idontknow


Nic lidského mi není cizí
honza7 (Člen)
04.08.2011 21:36:22
Offline

Re: tece benzin

Peka psal:
Banditatom psal:
Peka psal:


cenove je to lepsi, ale co se jizdy tykalo tak to bylo znat ze tam je neco lepsiho/horsiho, prave jestli to neuvolnilo rez a podobne svinstvo z nadrze, ta byla totiz svarovana tak to trochu rezne vic jak normlani nadrz,ze. az budu mit cas tak si to rozdelam a uvidim co se kde posralo a budem moudrejsi.

Jinak primichavat E85 v rozumnem pomeru 1:3 e:n budu dal

čoveče nechci ti nic říkat ale kolik ušetříš na nádrži za sezonu mícháním E85???idontknow fakt by mě to zajímalo???

jinač každého bojgood

ale ja to nezacal michat pro penize. jsem jel parkrat tak to jako max 30kc jsem usetril. ale jak rikam kdyz za to vemu tak to stado divokejch koni je najednou stado splasenejch divokech koni. rekneme ze na dalnici 200 jsem tak rychle jeste nezrychloval. a kdyz je potreba je proste vetsi sila. a to mam prevod spis na rychlo.

A to jako myslíš vážně?
Takovou blbost bych čekal snad jen u školákaheadshake


Ty mě taky
Volosov (Člen)
09.05.2013 08:03:22
Offline

Re: tece benzin

Peka psal:

osi, ono to az tak uplne ok nebylo, problemy se studenym startem a nez se to ohralo tak spatny chod. jelikoz je tam pristup na pussy abych zkusil jinou bohatost muselo to jit ven a od toho to vse asi zaclo. bigsmile

Na seřízení bohatosti nemusíš karbce ven, stačí malínkej šroubovák, a lze zeřídit, dokonce i na 2 a 3 válci.


...chlap musí mít motorku...
Jandys (Člen)
09.05.2013 22:13:52
Offline

Re: tece benzin

Souhlasímgood taky mám podomácku vyroben šroubováček na tyhle věci a jde to s ním,sice se uprostřed hrabeš po slepu a počítat otáčky a nic vícevil


...alkohol jako takový moc nemusím ale strašně rád su ožralý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr