Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » tak váhám....:)

Helis (Člen)
26.03.2007 20:24:32
Offline

tak váhám....:)

Tak se mi krátí čas a v dohledné době si pojedu pro moto...nejsem ale ještě stále rozhodnutá....B6 nebo hornet...

Pšán (Člen)
26.03.2007 20:32:09
Offline

Re: tak váhám....:)

..klasická ženskásmile1
..a barvu..v barvě máš jasno..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Antikrist (Člen)
26.03.2007 20:33:08
Offline

Re: tak váhám....:)

Hornet smrdí surprised


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Vostrý Ondřej (Člen)
26.03.2007 20:33:30
Offline

Re: tak váhám....:)

hornet je povětšinou lepší.

Helis (Člen)
26.03.2007 20:33:38
Offline

Re: tak váhám....:)

smile1černá nebo modrá...bigsmile

Helis (Člen)
26.03.2007 20:34:25
Offline

Re: tak váhám....:)

Bylo mi řečeno,že je lehčí....to mě povzbuzuje...idontknow

Antikrist (Člen)
26.03.2007 20:36:31
Offline

Re: tak váhám....:)

A ta jebka fuck nemá best off stránky jako my !!! A nemají Kelliho!!! A to toho nemají dost, když ho nemají surprised!A už jenom kvůli němu bys měla vzít Bandita! bigsmilebigsmile


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Pšán (Člen)
26.03.2007 20:37:50
Offline

Re: tak váhám....:)

..modrou nebrat..černá je dobrá...good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Helis (Člen)
26.03.2007 20:38:42
Offline

Re: tak váhám....:)

Ty máš ale modrou,ne?smile1

Antikrist (Člen)
26.03.2007 20:45:08
Offline

Re: tak váhám....:)

Omluv ho prosím on má barvocit surprised, celej život mu lžou že jeho motorka je černá, ale přitom je modrá!!! TAkže jedině modrou. good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Helis (Člen)
26.03.2007 20:45:15
Offline

Re: tak váhám....:)

Tak koukám,že se sem každý chodí akorát kouknout a nepřispěje žádnou cennou radou...bad

Helis (Člen)
26.03.2007 20:46:11
Offline

Re: tak váhám....:)

hornet modrej a bandit černej.....to by bylo OKgood

Antikrist (Člen)
26.03.2007 20:49:00
Offline

Re: tak váhám....:)

Sorry, ale jak se můžeš ptát ba bandit page jestli bandit or hornet?surprised Volba je snad jasná! Kup modročernýho Banďoura. good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Helis (Člen)
26.03.2007 20:50:36
Offline

Re: tak váhám....:)

bandit mě okouzlil,to je pravda.Ale určitě tu má někdo i zkušenost s hornetem,tak se ptám.A líná huba,holé neštěstí,ne?bigsmile

Dado (Člen)
26.03.2007 20:54:02
Offline

Re: tak váhám....:)

jestli jseš na motorky tak jedině Banditos, protože co já vím tak Hor net je bud letadlo nebo internetová sít někde na horáchidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Radek-Ban (Člen)
26.03.2007 20:54:46
Offline

Re: tak váhám....:)

surprisedmodrá je dobrágoodgooda modrej Bandit ještě lepšíbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
KOVAL (Člen)
26.03.2007 20:55:09
Offline

Re: tak váhám....:)

Sem v dobré náladě,takže to klidně řeknu na plnou hubu...
Ačkoliv mám stodolu plnou Sůz,včera sem byl kámošoj kupovat Horneta 6ku-05ku,ten poslední model,jezdil sem na něm...
Na jiným stejným sem jel i v sobotu..
Lehoučkej,super ovladatelnej,neuvěřitelně jemnej motor a nejvíc sem byl překvapenej jak lehoučce jel už vod spodu...
Bandit je pěkná stará mrdka ve srovnání s tím Hornetem...
A na tom trvám...
Honda je prostě Honda,ačkoliv na ní jezdí každej Tonda.

Dado (Člen)
26.03.2007 20:56:51
Offline

Re: tak váhám....:)

Tak neváhej , nic to není. Za chvíli se to změní.Snad jsem to zavinil jáá.Hornet naprosto tuctová záležitost, s Banditem kupuješ legendugood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Helis (Člen)
26.03.2007 20:58:28
Offline

Re: tak váhám....:)

Děkuji....konečně se někdo alespoň vyjádřil...good

Dado (Člen)
26.03.2007 20:58:32
Offline

Re: tak váhám....:)

Ale Koval má asi pravdu. tak babo raď idontknowidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Pšán (Člen)
26.03.2007 21:02:42
Offline

Re: tak váhám....:)

..řeceno slovy jednoho odsaď,co horneta měl..."Je to největší unisex,na kterém kdy jezdil!"
..jinak barvocit mám gut...a modrou už právě nemámsmile1..takže jakou už mám..ano..správně..černou..ale nikdo ji odsaď ještě neviděl..bigsmile..Palous nebonzujbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
26.03.2007 21:04:23
Offline

Re: tak váhám....:)

V malé kubatuře je to šumifuk..

Žádná novinka nezklame..

Ovšem v nákupu ojetin(prvních modelů) je porovnání na uváženou..


God Save The Queen!
MiKu (Člen)
26.03.2007 22:03:16
Offline

Re: tak váhám....:)

Helis psal:

Tak se mi krátí čas a v dohledné době si pojedu pro moto...nejsem ale ještě stále rozhodnutá....B6 nebo hornet...

když 6ka, tak Hornetgood

Simona (Nový člen)
26.03.2007 22:05:35
Offline

Re: tak váhám....:)

jednoznačně Banditgood

mates (Člen)
26.03.2007 22:07:32
Offline

Re: tak váhám....:)

chceš kus železa lebo kus plastu surprised


… voranžová
MiKu (Člen)
26.03.2007 22:08:19
Offline

Re: tak váhám....:)

KOVAL psal:

Sem v dobré náladě,takže to klidně řeknu na plnou hubu...
Ačkoliv mám stodolu plnou Sůz,včera sem byl kámošoj kupovat Horneta 6ku-05ku,ten poslední model,jezdil sem na něm...
Na jiným stejným sem jel i v sobotu..
Lehoučkej,super ovladatelnej,neuvěřitelně jemnej motor a nejvíc sem byl překvapenej jak lehoučce jel už vod spodu...
Bandit je pěkná stará mrdka ve srovnání s tím Hornetem...
A na tom trvám...
Honda je prostě Honda,ačkoliv na ní jezdí každej Tonda.

good

Loser (Administrator)
26.03.2007 22:08:32
Offline

Re: tak váhám....:)

Bandit pussy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
miaaow (Člen)
26.03.2007 22:17:28
Offline

Re: tak váhám....:)

ono se tu vyjadrilo vic lidi nez jen Koval, jenom zalezi na tom, co chces slyset idontknow. Jdi do bandita pussy
smile1smile1smile1


Zkusit se má všechno!
PALOUS (Člen)
26.03.2007 22:22:36
Offline

Re: tak váhám....:)

seš na bandit stránkách který vymíraj páč bandit vod r.v.07 je humáčsicktak neřeš bandita páč i telata jezděj gut na hornetu tak hornetagooda basta.voni totiž pomalu fšechny banďouři sou vyválenýsickbandit už já nikdy ale modlím se abych měl tak za rok dva hóóódně bobulí abych si ho nechal do muzea páč je to krasavecgood


Jebat motorky :-)
Tomas600N (Člen)
26.03.2007 22:26:52
Offline

Re: tak váhám....:)

Bandit pussy a jedině černýgood

Lihy (Člen)
26.03.2007 23:12:34
Offline

Re: tak váhám....:)

Koval: tak když si v tý dobrý náladě pošli mi prosimtě ten kontakt na tu úpravu vaček měl bych za hubičku starý bandití, tak jestli se vyplatí je nechat předělat na ty z gsxr.... +bych potřeboval rozměry a úhly vaček z gsxr od toho Rolla. Dik

KOŽON (Člen)
26.03.2007 23:21:24
Offline

Re: tak váhám....:)

fčera jsem byl kamaradovi pomáhat při koupi horneta 900 a raději dopo ručuju banditpussyale páč se bavíme o 600stovkách,tqak vem sršněgoodjo a neber mě vážně protože jsem na šrot ,jako při každééé pussyvině co jsem napíšubigsmilebigsmilebigsmile

Polo (Člen)
26.03.2007 23:39:29
Offline

Re: tak váhám....:)

Helis: vem zeleneho Fazera bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
mr.BSE (Člen)
27.03.2007 07:17:31
Offline

Re: tak váhám....:)

Me se bandit libi jako klasika, kterej jinej nahac v 600ccm je tak peknej?
Hornet je takova technologicka pizda.Nevzhledna, proste je vse porobeno funkcnosti (nemyslim spolehlivost, modri vi jak to myslim)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
27.03.2007 07:27:33
Offline

Re: tak váhám....:)

Banditgood

Hornet .. pokus vo heskou motku


Bandit pičo
Kuba B12 (Člen)
27.03.2007 07:33:13
Offline

Re: tak váhám....:)

taky sem jel na H6 05'  zavřený teda   ale jelo se mi na tom moc dobře. 
takže H6 a B12


honda je honda
tomasNJ (Člen)
27.03.2007 08:30:14
Offline

Re: tak váhám....:)

říkám to furt............... hornet...a nigdo mi to nevymluví.... jezdil sem na něm sezonu a pul... ne jen 10 km...jak mnozí z vás...





pšáne, já to vím takybigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Helis (Člen)
27.03.2007 09:10:03
Offline

Re: tak váhám....:)

No,tak teď babo raď,že?Asi si budu muset poradit zase sama,jako vždy....smile1Tak uvidíme,projedu se a co bude líp sedět....dám vám vědět....idontknow

Spidermila (Člen)
27.03.2007 09:24:06
Offline

Re: tak váhám....:)

Helis psal:

No,tak teď babo raď,že?Asi si budu muset poradit zase sama,jako vždy....smile1Tak uvidíme,projedu se a co bude líp sedět....dám vám vědět....idontknow

Přesně tak. Každá motorka má něco svého... Tak se rozhodni podle citu a možná i vkusu. Já to taky tak udělal goodsmile1

Pšán (Člen)
27.03.2007 09:37:58
Offline

Re: tak váhám....:)

tomasNJ psal:

říkám to furt............... hornet...a nigdo mi to nevymluví.... jezdil sem na něm sezonu a pul... ne jen 10 km...jak mnozí z vás...





pšáne, já to vím takybigsmile

..woe,zrovna tebe jsem citovalgoodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Meloun (Člen)
27.03.2007 09:54:33
Offline

Re: tak váhám....:)

Takže jen muj nesměrodatný příspěvek:

Na jízdu,ovladatelnost a modernější vzhled vede Hornet-navíc pro ženskousurprisedJe to opravdu taková malá motorčička,ta váha je opravdu znátsurprised
Vypadá moderněji,ale to už novější Bandit taky(trochusmile1)

Starší Bandit do 00 je zas skvělá věc pro různý ůpravy a zkrášlovadlagood Na novějších bych  to (pokud to neni zbořenina) nedělal,protože by mi toho origo stavu přišlo líto...

Pak si ještě vezmi v potaz svůj rozpočet,protože koupí motyky jako takové výdaje zdaleka nekončí-spíš naopaksurprised
Pokud je tedy člověk začátečník.Tak to máš komplet hadry-10000-20000,-(kombi,neb gatě+bunda,boty,rukavice atd..)
Plus ještě nějakej blembák...
Když si vezmu nákupní cenu Bandita a Horneta,tak mi ten rozdíl dělá právě tak částku na takový věci(jestli to tak neni,tak mě někdo opraví).idontknow
Pak taky stav motorky-Gumy jsou pálka,destičky,řetězovka,svíčky,olej atd...
Je to tisícovka po tisícovce,ale nakonec se z toho může stát pěknej balíksurprised
Takže muj názor jest ten-Pokud nejsi finančně omezena,tak klidně Horneta a pokud ano,tak Bandita v top stavu po všech stránkách a ještě ti zbydou chechtáky ne věci výše uvedené!good
Pak už jen na tobě - a to bude asi hlavní bod rozhodování,která z těch dvou motorek se ti líbí víc a na který se budeš cítit líp....


PURE NAKED BIKE!
Fresh Man (Člen)
27.03.2007 10:02:15
Offline

Re: tak váhám....:)

esli chceš heskou motorku tag Bandita

esli chceš ,motorku tag Horneta


Bandit pičo
Bedřich (Člen)
27.03.2007 10:20:41
Offline

Re: tak váhám....:)

Modrá je dobrágood

Mě se Bandaska líbí víc, ale to ty neřeš. Sedni na ně, projeď se a pak se rozhodni. Jsi ženská, stejně to rozhodnutí bude kráse...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Petr (Člen)
27.03.2007 11:09:20
Offline

Re: tak váhám....:)

Meloun má pravdu good
já měl B6 a kamoš H6 tak sem měl možnost to porovnávat celou sezénu.
+ H6 dle mě
     super brzdy a podvozek
     motor s velkým výkonem
- H6 žere to jak sviňa! (strácí se i tráva kolem cesty..)
     Dražší obutí (větsí rozměry)
     Nepohodlný posaz (moc na rukou) v nižších rychlostech
     na pohled plasták bez kapot sick
     starší modely jsou hodně poválané
+ B6 pro mě bezkonkurenční krasavice které odpustím pro parádu i nejakého toho koníka (nebylo potřeba)
     mooc pohodlná motorka která umí jezdit jak pomalu (do 6ti tis. je to beránek) tak střelbu )okolo 8 a dál to žije bigsmile  )a umí jezdit i za 4,6l/ 100 (a dá se H6 stíhat)
- B6 v základu na sick přední tlumiče
     V porovnání s H6 slabé brzdy (mě ale vyhovovaly)


tož tak..
vOjTaB6 (Člen)
27.03.2007 11:26:35
Offline

Re: tak váhám....:)

Tag já se taky přidam:

Podvozek: Bandaska se občas zavlní, Hornet míň, ale to je stářím koncepce, B má měkčí vidle, ale když je vypodložíš nebo vyměníš pružiny, tak je to gut.

Motor: o koních nemluvím, to je jasný, ale H mi připadá, že má všechno nahoře a spodek je takovej jalovej, ale to mohla být chyba toho kusu na kterým jsem jel. B zabírá plynule, není to zabiják a nad 8000 ti naskakuje úsměv. Spotřeba hraje jasně ve prospěch B.

Brzdy: H je má lepší, ale zase, je to stářím modelu a když na Bandita dáš pancířové hadice, tag se rozdíl hodně zmeší

Vzhled: Jednoznačně Bandit, u H mi tam vadí ten hliníkovej šutr obalenej hadicema

Já osobně jsem chtěl bandita kvůli jeho vzhledu, nenáročnosti a hlavně jsem schopnej si na něm většinu věcí udělat sám, padul jsem na pěknej kousek, o kterej se předchozí majitel staral dobře a deteď s tím nemám žádné problémy. U mě vyhrává Bandit


Bandit rulezz!!!
tomasNJ (Člen)
27.03.2007 12:30:24
Offline

Re: tak váhám....:)

H6 žere to jak sviňa! (strácí se i tráva kolem cesty..)



HLOD MĚSÍCE good HA HA HA HA


Bandit žere teda víc...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
27.03.2007 12:37:54
Offline

Re: tak váhám....:)

vy ste..................... bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Petr J. (Člen)
27.03.2007 12:42:10
Offline

Re: tak váhám....:)

humoristi.....bigsmile

jebka jako jebka.....

Jarken (Člen)
27.03.2007 12:57:42
Offline

Re: tak váhám....:)

Se někdy nestačím divit surprised, a to jsem měl B6, H6 i H9 no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
27.03.2007 13:03:25
Offline

Re: tak váhám....:)

sem si fspomněl na kismanse nebo jag se menoval...idontknow

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Eremi (Člen)
27.03.2007 14:14:42
Offline

Re: tak váhám....:)

Jarken psal:

Se někdy nestačím divit surprised, a to jsem měl B6, H6 i H9 no né?No ano!

tak sem hˇoď pro dívčinu srovnání od povolaného


S úsměvem jde všechno líp :o)
Jarken (Člen)
27.03.2007 14:54:22
Offline

Re: tak váhám....:)

Sorry, nechce se mi smile2, stejně si vybere sama, co člověk to názor no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
27.03.2007 15:19:19
Offline

Re: tak váhám....:)

je to 12ka ale moc hezký poudánígood

SUZUKI BANDIT 1200

Je to stroj, se kterým jsou ostatní stroje této kategorie obvykle porovnávány. Z této čtveřice byl na trh uveden jako první, bylo to v roce 1996. Bandit vyniká jednoduchostí. Hlavním klenotem je vzduchem a olejem chlazený čtyřválec, který původně pracoval v supersportovní GSXR1100 v 80. létech. Jeho výkon byl samozřejmě odladěn na hladinu kolem 100 koní. Motor je uložen dvojitém kolébkovém rámu z ocelových trubek. Tyto stroje jsou hlavně o stylu a tak aerodynamika je až na druhém místě za vzhledem. Testovaný Bandit byl vybaven kapotáží, která nejen kazí jeho vzhled, ale stroj s ní také ztrácí celý svůj nádech. Banditu by stačilo jen malé plexi, nic víc. S moderní polokapotáží Bandit vypadá a cítí se hodně těžký, polokapotáž vůbec nezapadá do stylu stroje. Navíc musíme říci, že tato nevhodná kapotáž není nějak zvláště účinná. Vzhledem ke vzpřímené jízdní poloze se plexi zdá nízké a stále přivádí na vrchní část těla jezdce silný proud vzduchu. Na stroji je možné dosáhnout 240 km/h (na tachometru), ale musíte být hodně zalehnutí. Počáteční sklopení do zatáčky je trochu strnulé, pak stroj prudce poklesne. Jinak průjezdy středně rychlými zatáčkami jsou jisté, v náklonu Bandit drží stopu pozoruhodně dobře. Nerovnosti na silnici se projeví mírným rozhoupáním. Rozvlnění stroje také může způsobit nadměrné přidání plynu na výjezdu ze zatáčky. Stroj začíná poměrně brzo dřít stupačkami a dokonce ani tlumič výfuku není úplně v bezpečí. To ale stále nestačí na rozhození Bandita, který dále orá stupačkami v asfaltu hlubokou rýhu, od stupaček lítají jiskry – Bandit jakoby cítil, že je to jeho jediná šance, kdy může zůstat před Kawasaki a Hondou. Přední brzda je silná, Suzuki má také nejlepší rozložení hmotnosti, protože je to jediný stroj, který lze přemluvit ke stoppie – zbývajícím třem strojům při pokusu stoppie poklouzne přední kolo. Zadní brzda je houbovitá, vyžaduje pořádné dupnutí, ale pak se zase zablokuje.

Takže vzhled ani ovladatelnost Bandita nejsou tak jasnou záležitostí, také komfort není při vyšších rychlostech obzvlášť dobrý. Ale znovu musíme říci, že je to odladěný motor GSXR1100, kolem kterého se vše točí. Motor má silný potenciál, v Banditu je jeho výkon hodně seškrcen, ale stačí namontovat laděný výfuk a jet-kit a získáte hned dalších 15 až 20 koní. To stroj značně oživí, ale ve standartním provedení z něj nikdy nedostanete pořádný nával výkonu a také se necítí moc rychlý, když musí táhnout tolik hmotnosti. Jinak ale motor produkuje hladký, lineární výkon a silný kroutící moment v celém otáčkovém pásmu. Je jedna věc, kterou Bandit překonává ostatní stroje, a tou je převodovka. Jak je již pro Suzuki typické, převodovka je hladká a přesná. Oproti tomu převodovky Hondy a Kawasaki jsou lupavé a chrastí, což je hodně citelné při přímém srovnání se Suzuki a značně to oboum strojům ubírá body. Tato výhoda Suzuki by neměla být podceňována. Bandit je vhodný pro kaskadérské kousky, poměrně levnými úpravami můžete zvýšit výkon motoru o 20 koní a více a zároveň lehce ubrat 15 kg hmotnosti. Bandit si určitě zaslouží uznání, že při svém uvedení odstartoval novou kategorii rychlých silničních strojů, které byly skvělou volbou pro starší, popř. silnější jezdce, kteří chtěli velký a rychlý stroji, ale věděli, že by nezvládli R1 nebo Blade. Nicméně i v této kategorii jde pokrok neúprosně dopředu a Bandit začíná pomalu, ale jistě ztrácet.

Technické údaje:

Motor: vzduchem a olejem chlazený řadový čtyřválec, DOHC
Vrtání a zdvih: 79 x 59 mm
Objem: 1157 ccm
Kompresní poměr: 9,5 : 1
Příprava směsi: 4 x karburátor Mikuni BSR36SS
Délka/šířka/výška: 2070/765/1220 mm
Rozvor: 1430 mm
Světlá výška: 130 mm
Výška sedla: 790 mm
Suchá hmotnost: 220 kg
Nádrž: 20 l
Převodovka: pětistupňová
Rám: ocelový dvojitý kolébkový
Úhel řízení/stopa: 25,3 stupně/104mm
Přední brzda: dvojitá 310mm kotoučová, šestipístková
Zadní brzda: jednoduchá 240mm, dvoupístková
Přední/zadní pneu: 120/70-ZR17, 180/55-ZR17
Přední odpružení: klasická vidlice
Zadní odpružení: centrální jednotka


Bandit pičo
Antihero (Člen)
27.03.2007 22:56:17
Offline

Re: tak váhám....:)

Ty řeči o "stylu", "duši", "klasice"....asi těžko vyváží fakt, že je bandaska těžší (pro holku výrazně), má vyšší sedlo a těžiště a při pomalé jízdě se hůř ovládá.
Až sedneš z Bandasky na Horneta, už nebudeš chtít zpět....uvidíš.
A s tou spotřebou...pravda je,že to chlastá víc. V papírech to má 8.1l.
A to mám bandasku.....
Ale bavíme se vo mašině pro koc.
Tož tak


There's a pie in the sky when you die.
Fresh Man (Člen)
28.03.2007 08:38:57
Offline

Re: tak váhám....:)

dyš nedáš na keci vo duši,,, tak je prostě levnej a dobrej(za ty prchy)good

ale teď koukám po motykách a ceny GSXR750 - 2002 se zas tolik nelišej vot stejně starejch B12...idontknow


Bandit pičo
mr.BSE (Člen)
28.03.2007 08:52:41
Offline

Re: tak váhám....:)

Fresh Man psal:

dyš nedáš na keci vo duši,,, tak je prostě levnej a dobrej(za ty prchy)good

ale teď koukám po motykách a ceny GSXR750 - 2002 se zas tolik nelišej vot stejně starejch B12...idontknow

tak ji rovnou  doporuc nejakou voturbenou busubigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
28.03.2007 09:14:00
Offline

Re: tak váhám....:)

ale houbec... jen že je to machna pro gurmánygood

a má svou cenu


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr