Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit 650 nebo 1250?

zahadnytajemny (Nový člen)
12.08.2011 00:40:29
Offline

Bandit 650 nebo 1250?

Když nepočítám babety, skůtry apod., tak s velkou motorkou nemám žádnou zkušenost.Byť jsem je vždy obdivoval. Táhne mi na 4O let, mám rodinu a snad už i rozum na to, abych si ji mohl konečně koupit a jezdit s rozumem. Chystám se udělat si řidičák na mašinu a koupit si rozumnou, kompromisní stylovku pro začátečníka (pročetl jsem řadu testů a zkušeností a navíc se mi vždy moc líbila) a to Suzuki Bandit - novou. Vzhledem k tomu, že měřím 180cm a vážím cca 120 kg (dělám silové sporty a tak nejsem typický pupkáč-zatím,ale brzy to přijde -i když i nějaký pupík taky už jesmile1), tak váhám, zda 650A nebo rovnou 1250A, aby to se mnou, případně nějakým spolujezdcem jelo. Ale zase mám strach, zda ta 1250A nebude na začátečníka moc. Co myslíte? Druhá otázka, zda jít do ABS nebo bez? Třetí otázka, zda raději variantu S - tudíž kapotáž (mně se líbí spíš varianta naháče úplně "bez")?

Záložní varianta z "trochu jiného soudku" je Suzuki Intruder 8OO - a otázka stejná jako u Bandita 650 - nebude to na moji váhu slabé? Díky moc  za Vaše rady a názory.

Zdenek (Člen)
12.08.2011 06:07:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

To Tajemnej,,,nekupuj jednu ani druhou, kup B/kinga, a když už tak 1250 naháče, podle mě je esko takovej nedomrdek, co se týče introše 800 tak tě to taky uveze, ale vol podle toho co se líbí tobě, ty na tom budeš jezdit. Zdenek.goodbigsmile

nety (Člen)
12.08.2011 07:04:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

mam asi tak stejnou váhu jak ty, jen ten pupko styl a už samotnýmu mě přišlo, že 600 trpí. Po roce šla 12. A je to tak v hodně případech. Když náš rozum, nemá smysl se bát. Váha je skoro stejná. N-ko je hezčí, S-ko praktičtější (čekam ty zástupce pure Naked). Sám sem měl S-ko a spokojenost. Teď naháč a jsem spokojenej, páč na mě víc fouká a mam pocit, že víc jedu bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
kojaksro (Člen)
12.08.2011 07:30:23
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

...takže když už novýho Bandita tak za mě:
....1250 nahatou
....r.v.10 nahoru, černý motor ( ne ten vošklivej plastovej stříbrnej )
....s ABS ( není vůbec na škodu )

....a mít naprosto přebytečný prachy (asík tak kilobigsmile  tak, full systém od Akrapa, vačky Joši ( dělají přímo na 1250,-Kč ) Power Comander V, QuickShifta a kdyby to šlo tak vyměnit zadní kyvku ( nelíbí se mi )smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PFremer (Člen)
12.08.2011 07:31:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hele, měl jsem 350good, po nehodě jsem se taky rozhodoval a nakonec 1250bigsmile a spokojenost, pomalu se na tom dá, rychle taky, váha skoro stejná jako 650 a ta síla...Ani nemluvim.

A ty si věčí řízek, takže 12ku určitě. Začátků se neboj, stejně budeš mít stáhnutý půlkysmokin.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Mirek D (Člen)
12.08.2011 08:11:38
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Po Jawce 350 (10 let) jsem šel do B 600 S (ˇ02) a OK I ve dvou. Měl jsem tou dobou mezi 100 - 120 kg při 176 cm. Pupkáč. Taky jsem se bál že mě to neuveze. Uvezlo, jen na výletě s 12-kama jsem občas zdržoval. Ale to nebylo motorem, spíš tím že nejsem psychopat... .
Po 5 létech a 63 tis. km jsem ji poslal dál a pořídíl GSX 1400, bo Bandit s bazénem se mi nezdál. Po tom co vím dnes bych šel rovnou do 12-ky.


Autobus je taky Suzuki... .
XJelen (Člen)
12.08.2011 08:54:58
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

a já tady napíšu něco úplně jinýho...
hele když to tak čtu, před čtyřicítkou, zálusk na řidičák a velkou mašinu - co se na to vykašlat a zachránit si kůži? Nemyslím to nijak zle, ale říkám to tak každýmu kdo s takovým nápadem za mnou přijde (a není jich málo). Nehdřív se zeptám jestli někdy jezdil, pokud to někdy držel pod koulema, tak je nakaženej většinou a není mu pomoci. Ale pokud ne, má ještě čas zůstat "v pořádku". Rozum a věk tady moc roli nehraje, ruku na srdce vy umírnění, to opravdu jezdíte tak, že jste se nikdy nedostali vlastní vinou do krizovky? Prostě jednou ti to tam sepne na modul fight a už to jede. Stojím si za tím, že jak seš nakaženej, je jenom jedna cesta z toho ven a to je ta nahoru. Po pár letech už z toho prostě nevystoupíš ani po tvrdým kreši někoho blízkýho, a jenom rozměr vlastního kreše určí, jestli skončíš (pokud ti zůstanou všechny orgány na svým místě, tak hned jak se z toho vylížeš budeš se škrábat zpátky do sedla). A za další, stojí to spoustu peněz a volnýho času... kurva kdyby mě to naši v patnácti zakázali, kde já moh dneska bejt, spokojeně bych byl zapálenej do stolního tenisu a v létě bych jezdil na kole a hrál golf redface

Cifix jse se rozepsal bigsmile ni noc, alespoň někdo se tě snažil zachránit! bigsmilebigsmilebigsmile jo, a za mě dvandu cool


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
12.08.2011 09:34:55
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Si moch též mít pasáta a doktorku  bigsmile

...za mě 12, ...stará, ....bo ty nové sou hnusné bigsmilebigsmilebigsmile

pučmeloun400 (Člen)
12.08.2011 10:15:26
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

XJelen psal:

a já tady napíšu něco úplně jinýho...
hele když to tak čtu, před čtyřicítkou, zálusk na řidičák a velkou mašinu - co se na to vykašlat a zachránit si kůži? Nemyslím to nijak zle, ale říkám to tak každýmu kdo s takovým nápadem za mnou přijde (a není jich málo). Nehdřív se zeptám jestli někdy jezdil, pokud to někdy držel pod koulema, tak je nakaženej většinou a není mu pomoci. Ale pokud ne, má ještě čas zůstat "v pořádku". Rozum a věk tady moc roli nehraje, ruku na srdce vy umírnění, to opravdu jezdíte tak, že jste se nikdy nedostali vlastní vinou do krizovky? Prostě jednou ti to tam sepne na modul fight a už to jede. Stojím si za tím, že jak seš nakaženej, je jenom jedna cesta z toho ven a to je ta nahoru. Po pár letech už z toho prostě nevystoupíš ani po tvrdým kreši někoho blízkýho, a jenom rozměr vlastního kreše určí, jestli skončíš (pokud ti zůstanou všechny orgány na svým místě, tak hned jak se z toho vylížeš budeš se škrábat zpátky do sedla). A za další, stojí to spoustu peněz a volnýho času... kurva kdyby mě to naši v patnácti zakázali, kde já moh dneska bejt, spokojeně bych byl zapálenej do stolního tenisu a v létě bych jezdil na kole a hrál golf redface

Cifix jse se rozepsal bigsmile ni noc, alespoň někdo se tě snažil zachránit! bigsmilebigsmilebigsmile jo, a za mě dvandu cool

goodgood Já tomu propad ve třinácti a veze se to semnou doteď. A když bylo nejhůř tak jsem se aspoň dobelhal do garaže a točil plynembigsmile

Borák (Člen)
12.08.2011 10:19:43
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

hele já neměl nikdá ani fichlta..
a prostě sem si chtěl udělat radost f 33-ceti udělal papíry a bylo..
vobčas je potřeba vyrazit vod rodinky a vyprášit si hlavu
bohužel s touhle sebrankou tady je to horší něž sem čekal smokin
...strašně tu chlastaj kurevníci ...


...nikdo nevojebe Ježíše...
jardagsf (Člen)
12.08.2011 10:38:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Mour psal:

Si moch též mít pasáta a doktorku  bigsmile

jsem poprskal monitor woe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf se spravenou naladou...bigsmile
ps. do litra neni motorka woe - jedine B12


MOTO KOZZI GRISO
Petr J. (Člen)
12.08.2011 10:47:16
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

kojaksro psal:

...takže když už novýho Bandita tak za mě:
....1250 nahatou
....r.v.10 nahoru, černý motor ( ne ten vošklivej plastovej stříbrnej )
....s ABS ( není vůbec na škodu )

....a mít naprosto přebytečný prachy (asík tak kilobigsmile  tak, full systém od Akrapa, vačky Joši ( dělají přímo na 1250,-Kč ) Power Comander V, QuickShifta a kdyby to šlo tak vyměnit zadní kyvku ( nelíbí se mi )smokin

A dopředu upside a radiální bremba, né? bigsmile

osiris (Člen)
12.08.2011 11:01:49
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Petr J. psal:
kojaksro psal:

...takže když už novýho Bandita tak za mě:
....1250 nahatou
....r.v.10 nahoru, černý motor ( ne ten vošklivej plastovej stříbrnej )
....s ABS ( není vůbec na škodu )

....a mít naprosto přebytečný prachy (asík tak kilobigsmile  tak, full systém od Akrapa, vačky Joši ( dělají přímo na 1250,-Kč ) Power Comander V, QuickShifta a kdyby to šlo tak vyměnit zadní kyvku ( nelíbí se mi )smokin

A dopředu upside a radiální bremba, né? bigsmile

...a to už pak máte kluci ale úplně jinou motorku bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
12.08.2011 11:09:25
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

XJelen psal:

a já tady napíšu něco úplně jinýho...
hele když to tak čtu, před čtyřicítkou, zálusk na řidičák a velkou mašinu - co se na to vykašlat a zachránit si kůži? Nemyslím to nijak zle, ale říkám to tak každýmu kdo s takovým nápadem za mnou přijde (a není jich málo). Nehdřív se zeptám jestli někdy jezdil, pokud to někdy držel pod koulema, tak je nakaženej většinou a není mu pomoci. Ale pokud ne, má ještě čas zůstat "v pořádku". Rozum a věk tady moc roli nehraje, ruku na srdce vy umírnění, to opravdu jezdíte tak, že jste se nikdy nedostali vlastní vinou do krizovky? Prostě jednou ti to tam sepne na modul fight a už to jede. Stojím si za tím, že jak seš nakaženej, je jenom jedna cesta z toho ven a to je ta nahoru. Po pár letech už z toho prostě nevystoupíš ani po tvrdým kreši někoho blízkýho, a jenom rozměr vlastního kreše určí, jestli skončíš (pokud ti zůstanou všechny orgány na svým místě, tak hned jak se z toho vylížeš budeš se škrábat zpátky do sedla). A za další, stojí to spoustu peněz a volnýho času... kurva kdyby mě to naši v patnácti zakázali, kde já moh dneska bejt, spokojeně bych byl zapálenej do stolního tenisu a v létě bych jezdil na kole a hrál golf redface

Cifix jse se rozepsal bigsmile ni noc, alespoň někdo se tě snažil zachránit! bigsmilebigsmilebigsmile jo, a za mě dvandu cool

Brašule,máš sice i kus pravdy,ale zas mu nekřivdi,vždyť chce něco na ježdění a ne
třeba nějakou péroprotahující imidžovku..Tím je mi docela sympatickej,proč by si nemoh splnit sen a trochu si provětrat hlavu.. jestli je ochotnej pro ten pocit obětovat prachy a nebojí se jezdit,je to jen další pacient,kterýho můžeme přivítat do spolku podobnejch..good
...za mě kup klidně dvanáctku,jen pak dávej bacha jak moc kroutíš heftembigsmile


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
12.08.2011 11:11:16
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

karlos100 psal:
XJelen psal:

a já tady napíšu něco úplně jinýho...
hele když to tak čtu, před čtyřicítkou, zálusk na řidičák a velkou mašinu - co se na to vykašlat a zachránit si kůži? Nemyslím to nijak zle, ale říkám to tak každýmu kdo s takovým nápadem za mnou přijde (a není jich málo). Nehdřív se zeptám jestli někdy jezdil, pokud to někdy držel pod koulema, tak je nakaženej většinou a není mu pomoci. Ale pokud ne, má ještě čas zůstat "v pořádku". Rozum a věk tady moc roli nehraje, ruku na srdce vy umírnění, to opravdu jezdíte tak, že jste se nikdy nedostali vlastní vinou do krizovky? Prostě jednou ti to tam sepne na modul fight a už to jede. Stojím si za tím, že jak seš nakaženej, je jenom jedna cesta z toho ven a to je ta nahoru. Po pár letech už z toho prostě nevystoupíš ani po tvrdým kreši někoho blízkýho, a jenom rozměr vlastního kreše určí, jestli skončíš (pokud ti zůstanou všechny orgány na svým místě, tak hned jak se z toho vylížeš budeš se škrábat zpátky do sedla). A za další, stojí to spoustu peněz a volnýho času... kurva kdyby mě to naši v patnácti zakázali, kde já moh dneska bejt, spokojeně bych byl zapálenej do stolního tenisu a v létě bych jezdil na kole a hrál golf redface

Cifix jse se rozepsal bigsmile ni noc, alespoň někdo se tě snažil zachránit! bigsmilebigsmilebigsmile jo, a za mě dvandu cool

Brašule,máš sice i kus pravdy,ale zas mu nekřivdi,vždyť chce něco na ježdění a ne
třeba nějakou péroprotahující imidžovku..Tím je mi docela sympatickej,proč by si nemoh splnit sen a trochu si provětrat hlavu.. jestli je ochotnej pro ten pocit obětovat prachy a nebojí se jezdit,je to jen další pacient,kterýho můžeme přivítat do spolku podobnejch..good
...za mě kup klidně dvanáctku,jen pak dávej bacha jak moc kroutíš heftembigsmile

jo a pochopitelně N-ko,ABS ber taky,pravděpodobně se ti bude hodit..good


...a bude hůř!
Lihy (Člen)
12.08.2011 11:22:46
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Borák psal:

vobčas je potřeba vyrazit vod rodinky a vyprášit si hlavu...

hlavu říkáš?....hmmm....a ty, jo?...hmmm...bigsmilebigsmilebigsmile

karlos100 (Člen)
12.08.2011 11:27:07
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Lihy psal:
Borák psal:

vobčas je potřeba vyrazit vod rodinky a vyprášit si hlavu...

hlavu říkáš?....hmmm....a ty, jo?...hmmm...bigsmilebigsmilebigsmile

pod kiltem se mu bimbá hlava,nahoře to je jen ucpávkabigsmile


...a bude hůř!
Borák (Člen)
12.08.2011 11:46:21
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

tady fakt vo hajzla nezavadíš fuckfuckfuck
blbečci bigsmile
vem 12-ctku
a N-ko ...S-ko je hnusný smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Bedřich (Člen)
12.08.2011 12:23:31
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

první co bych si hned rozhod, je že chci ABS. hóódně může pomoct ze začátku..

pak jestli jako hodně prakticky cestovat (S), nebo se jen tak designově sklouznout vokolo komína.. (N)

no a máš vyhráno, páč 650 je taková "rozlítaná", točivá oproti klidné, plynulé síle 1250. 

a za třetí pořádný hadry, páteřák a rukavice!!!!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
12.08.2011 12:56:25
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Taky jsem si prosel anabazi 600 a potom 1200 a pokud chces v klidku jezdit a ne zbytecne tocit motor a radit tak dvanda je jasna volba navic ten vodnik je vic cestovnejsi tedy jeste hodnejsi jak vzduchace takze bych se ho fakt nebal.jinak jestli eSko nebo eNko je na tobe mel jsem oboji a rozdil je az tak od 160 km/h.
to XJelen:v tom ze je tahle nemoc nevylecitelna s tebou souhlasim a hlavne je nakazliva.smile1
to Lihy:voe sem si poprskal telefonbigsmile
to Zahanej:Borakovi never tady je to samej abstinent..vetsinou se schazime v nekurackych cajovnachsmile1)))


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
12.08.2011 13:26:49
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

K.a.s.y.m. psal:

Taky jsem si prosel anabazi 600 a potom 1200 a pokud chces v klidku jezdit a ne zbytecne tocit motor a radit tak dvanda je jasna volba navic ten vodnik je vic cestovnejsi tedy jeste hodnejsi jak vzduchace takze bych se ho fakt nebal.jinak jestli eSko nebo eNko je na tobe mel jsem oboji a rozdil je az tak od 160 km/h.
to XJelen:v tom ze je tahle nemoc nevylecitelna s tebou souhlasim a hlavne je nakazliva.smile1
to Lihy:voe sem si poprskal telefonbigsmile
to Zahanej:Borakovi never tady je to samej abstinent..vetsinou se schazime v nekurackych cajovnachsmile1)))

tos ho trefilgood a brát to jako Jelen,nejezdí už nikdo novejbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
12.08.2011 13:42:12
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

Taky jsem si prosel anabazi 600 a potom 1200 a pokud chces v klidku jezdit a ne zbytecne tocit motor a radit tak dvanda je jasna volba navic ten vodnik je vic cestovnejsi tedy jeste hodnejsi jak vzduchace takze bych se ho fakt nebal.jinak jestli eSko nebo eNko je na tobe mel jsem oboji a rozdil je az tak od 160 km/h.
to XJelen:v tom ze je tahle nemoc nevylecitelna s tebou souhlasim a hlavne je nakazliva.smile1
to Lihy:voe sem si poprskal telefonbigsmile
to Zahanej:Borakovi never tady je to samej abstinent..vetsinou se schazime v nekurackych cajovnachsmile1)))

tos ho trefilgood a brát to jako Jelen,nejezdí už nikdo novejbigsmile

volové starám se vo jejich zdraví! bigsmile
Karlos - tys jeden z těch o kerejch sem psal a neposlech - a podívej se na sebe... ztracenej případ help
k záhadnýmu ještě: hele já bych možná bejt tebou radši koupil starší. Nejenom, že ze začátku to občas upadne na parkovišti, v garáži, na semaforu atd. ale třeba za rok zjistíš, že čopr, nebo transalp, nebo jinej paskvil by se ti líbil víc a rok stará novotina hodně ztratí na ceně. Ideální je mít spoustu kámošů z různejma jebkama a všechno si ozkůšet sám pěkně a pak se rozhodnout co tě jako bude bavit.


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
12.08.2011 16:57:49
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

za mě B12 vzduch je hezčíredfacegood a uvažovat o bazénový dvanáctcepade V S-kusurprised to je ftip?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
12.08.2011 18:51:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:

Taky jsem si prosel anabazi 600 a potom 1200 a pokud chces v klidku jezdit a ne zbytecne tocit motor a radit tak dvanda je jasna volba navic ten vodnik je vic cestovnejsi tedy jeste hodnejsi jak vzduchace takze bych se ho fakt nebal.jinak jestli eSko nebo eNko je na tobe mel jsem oboji a rozdil je az tak od 160 km/h.
to XJelen:v tom ze je tahle nemoc nevylecitelna s tebou souhlasim a hlavne je nakazliva.smile1
to Lihy:voe sem si poprskal telefonbigsmile
to Zahanej:Borakovi never tady je to samej abstinent..vetsinou se schazime v nekurackych cajovnachsmile1)))

tos ho trefilgood a brát to jako Jelen,nejezdí už nikdo novejbigsmile

no znám to dvakrát z vlastní zkušenosti bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Monty (Člen)
12.08.2011 21:11:52
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:

za mě B12 vzduch je hezčíredfacegood a uvažovat o bazénový dvanáctcepade V S-kusurprised to je ftip?evil

B 1250 v bazénu je nádhera.Kdo se nesvez neuvěří.Bez problému a ten zátah.good


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Banditatom (Člen)
12.08.2011 22:06:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Monty psal:
Banditatom psal:

za mě B12 vzduch je hezčíredfacegood a uvažovat o bazénový dvanáctcepade V S-kusurprised to je ftip?evil

B 1250 v bazénu je nádhera.Kdo se nesvez neuvěří.Bez problému a ten zátah.good

... kapota...bazén... tfujtajslevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Monty (Člen)
12.08.2011 22:11:01
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
Monty psal:
Banditatom psal:

za mě B12 vzduch je hezčíredfacegood a uvažovat o bazénový dvanáctcepade V S-kusurprised to je ftip?evil

B 1250 v bazénu je nádhera.Kdo se nesvez neuvěří.Bez problému a ten zátah.good

... kapota...bazén... tfujtajslevil

se musíme někdy sejít to bude rozmluvabigsmile už se těším na ty kecysmile1
vo tom to je.Bandit PIČO


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Banditatom (Člen)
12.08.2011 22:12:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Monty psal:
Banditatom psal:
Monty psal:


B 1250 v bazénu je nádhera.Kdo se nesvez neuvěří.Bez problému a ten zátah.good

... kapota...bazén... tfujtajslevil

se musíme někdy sejít to bude rozmluvabigsmile už se těším na ty kecysmile1
vo tom to je.Bandit PIČO

no a nigoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Monty (Člen)
12.08.2011 22:14:17
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
Monty psal:
Banditatom psal:


... kapota...bazén... tfujtajslevil

se musíme někdy sejít to bude rozmluvabigsmile už se těším na ty kecysmile1
vo tom to je.Bandit PIČO

no a nigoodbigsmile

jednou to vyjdebigsmile.Aspoň bude prdel.Vono se něco naskytnegood


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
čočkin (Člen)
12.08.2011 22:15:33
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

hele zahadnej, bejt tebou bych šel do lehce starší dvandy N good,  ABS bude dobrý a štítek proti větru múžeš dokoupit v rúznejch velikostech

jo a co tu pořád máte s tim "bazénem"  idontknow
to jakože je to vodník či co?  surprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Monty (Člen)
12.08.2011 22:16:39
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

cockin psal:

hele zahadnej, bejt tebou bych šel do lehce starší dvandy N good,  ABS bude dobrý a štítek proti větru múžeš dokoupit v rúznejch velikostech

jo a co tu pořád máte s tim "bazénem"  idontknow
to jakože je to vodník či co?  surprised

nooooooo to je vonoooooooo


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Zdenek (Člen)
12.08.2011 22:25:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

To Jelen,, tys to tak hezky napsal že se na to ježdění snad vyprdnu, a to sem se chtěl zeptat že mám na tej hajtře 12000tis. jestli už ji můžu rvát na plno, když už je zajetá, poslechnu asi Moura a koupím Pasáta, ale černýho. bigsmile

Kakac (Člen)
12.08.2011 22:46:55
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Za mě jedině 1250 v ESKU!!!!!!good
vůbec tyhle troubelíny eNkařský neposlouchejbadheadshake
Mě už bude skoro taky 40 jařin a eSko si nemůžu vynachválit v pohodě a cestování
A u tebe když se díváš na Introše tak chceš asik jezdit pianko pohoda váneček ......
Jo ve vyšším věku už je to na komfort a to ti eNko nemá šanci dát (nehledě na to že je to nižší model bigsmilebigsmilebigsmile)
Jenom nesmíš být jak borec co vode mě koupil B6 v eSku .
Taky 42 jařin a že klid ....Jó, klid jezdí velkej že má i přední gumu sjetou na placato a tvrdí že to nejede ......bigsmile
A já že to jede i 2 kila ,jedu to projet protože mu na tom dělám běžnej servis.
A vono to se mnou i 190 jede ,ale když vidím jeho jak se plouží za kamionem 80 a bojí se ho předjet ...... headshake
Takže B12 je lepší na to že nemusíš jít ob 2 kvalty dolů jenom votočíš heftem.
Je fakt na tobě jestli chceš piánko.... tak ti stačí B650 a budeš ještě větší mrdal než jsem já .....bigsmile
Ale na to abych měl rezervu při předjíždění a akceleraci je lepší B1250 .
Jinak můžeš být stejnej přizdisráč jak jábigsmile ....ale máš nějakou rezervu ve výkonu.good
Ale hlavně ber jedině eSko goodbigsmile
Trochu zachčije nebo bude foukat a budeš mi blahořečit .........
A eNko z toho vždycky po kreši jde udělat.....bigsmilebigsmile
Mladý ať blbnou na eNku ,ale pohoda a pohodlí je jedině v eSkugood

P.S. a nedívej se na Kellyho von sice má roků na rozdávání ,ale je vječnej student tak se cítí mladej a má eNko.bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
zahadnytajemny (Nový člen)
13.08.2011 01:28:15
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Díky za názory. Těším se na další. Tak mám už posun v tom, že ABS určitě. Spíš se kloním k té 1250-ce,ale zatím jsem nevyloučil ani tu 650. Bude asi záležet na konkrétním kusu a jeho stavu, resp. dobré nabídce - začínám, díky Vašim radám, uvažovat o nějakém lehce jetém Banditovi, stáří do 2-3 let, v dobrém stavu. Nemíním bláznit, ani brázdit o dovolené evropu, ale prostě v neděli nasednout a nejčastěji sám vyčistit hlavu projížďkou nějakých 50-100km. Žádné bláznění po dálnici, spíše okresky a občas na bezpečném úseku trochu "protáhnout saze". Třeba do Buchlovic (pokud vím,tak tam kluci z party jezdívají v neděli na dobrou polévku a dobrý pokec)  a zpět do Brna. I jako řidič auta (jezdím denně, ročně cca 25 tis. km, zatím bez nehody), byť nejsem žádná brzda provozu, se chovám zodpovědně. Byť mám dobré a bezpečné auto, jezdím slušně a dle předpisů a hlavně dle rozumu, jen lehce nad povolenou rychlostí - jako asi většina řidičů (60,100-110, 140). Ale zpět k motorkám. Pravděpodobně N-ko. Přece jen se mi líbí víc a větřík mě aspoň bude víc limitovat a upozorňovat na to, abych neblbnul.

Je asi hloupé se ptát na tomto fóru, ale risknu tobigsmile - V mých snech to vždycky byl a je Bandit, ale co říkáte alternativám v podobě  GSR 600A, Glaudius 600 ABS a hlavně V-Strom 650?

snowflake600 (Člen)
13.08.2011 02:53:53
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Nechci tě plašit, pupkostyl nevedu, jsem něco málo přes 80 a upřímně, kdybych na tom byl jako ty, neváhám a rozhodně jdu do dvanáctpade.....až k tomu naložíš třeba brašnu na těch tvých "50-100" (což je kurva málo, páč to najedeš za chvilinku evil ) někam zacampovat anebo prostě se spolujezdcem, tak bych chtěl využít taky tý výhody mašiny - akcelerace, což se obavám, že šestka už by se vážně trápila...jinak sám za sebe, šel sem ze 125 na 600, teď už začínám přemýšlet a pokukovat, co dál....bigsmile

XJelen (Člen)
13.08.2011 08:53:29
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

záhadnej - hele vyjížďka sám je na pussy když už nic jinýho je třeba mít parťáka s mobilem, aby přivolal záchranku popř pomohl vyndat ludru z pangejtu good a pak tak vo přestávkách se ve dvou líp poklábosí bigsmile
poslední řádek - to je to vo čem sem psal, V-strom, vidíš je to diametrálně něco jinýho a co když tě bude bavit víc? Proto kupovat novou by byla unáhlenostsmile1 gladius- zapomeňheadshake

Zdenek - vysrat na to, jak povídám, nemá to cenu bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
13.08.2011 09:22:42
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

XJelen psal:

k záhadnýmu ještě: hele já bych možná bejt tebou radši koupil starší. Nejenom, že ze začátku to občas upadne na parkovišti, v garáži, na semaforu atd. ale třeba za rok zjistíš, že čopr, nebo transalp, nebo jinej paskvil by se ti líbil víc a rok stará novotina hodně ztratí na ceně. Ideální je mít spoustu kámošů z různejma jebkama a všechno si ozkůšet sám pěkně a pak se rozhodnout co tě jako bude bavit.

A já bych zas koupil novou jestli na ní sou škvarkysmile1, náhodou to musí bejt super bo to zajíždění tě ani nesere....ten první tisíc si z toho tak vysranej, že to plazení a netočení motoru ti ani nebude připadat na škodu (co znám pár tipů co si koupili první bajk kolem litru ve čtyřiceti, tak jak byly zviklí z aut, tak ze začátku točili stejně max 3000 a hned tam kydali další rychlost :), pak dalších pár tisíc tomu trochu přidáš bo se otrkáš...no a pak.... bigsmile Jak podle manuálu k novýmu stroji, ne?good
ps. K těm pádům...já naopak padal nejvíc po pár letech co sem si už moc dovoloval a ztrácel ostražitost bo "to už mám přeci v paži voe" ze začátku pohoda, maximálně pomalý položení motorky při převážení (třeba při otáčení), ale to se nic nestane, max odřený závažíčko na řidítkách....a pokud dělá ty silový sporty, tak to třeba i udrží...my s progim musíme spoléhat na vyvážení a v případě nouze na vítr ze správný stranybigsmile

Hanz (Člen)
13.08.2011 12:24:21
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
Monty psal:
Banditatom psal:

za mě B12 vzduch je hezčíredfacegood a uvažovat o bazénový dvanáctcepade V S-kusurprised to je ftip?evil

B 1250 v bazénu je nádhera.Kdo se nesvez neuvěří.Bez problému a ten zátah.good

... kapota...bazén... tfujtajslevil

...běž si radši zkontrolovat jestli ti nechčije chladičevil....bigsmile
...jinak ber 1250good a ty vzduchomily neposlouchej, oni se tu dost ukecaj zas na jaře, jak jim to nebude chtít startovat a budou laborovat s polohama kohoutu, sytičem apod.evilsmile1


WD club member...
Koldan (Člen)
13.08.2011 12:54:07
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

ber tu 1250, zpočátu vopatrně a po pár tisících kilometrech zistíž, že na ni dalších pár desítek tisíc kilometrů nemáš a že ti vystačí na hodně dlouho. i šestku tady málokdo využije na sto procent, jenže dyž budeš chtít někoho svést, případně bezpečně a rychle předjet náklaďák, tak v tom je plnotučná jednoznačně bezpečnější.
jo a abych nezapomněl, určitě eNko, to je totiž jediná deviza Bandita. eSko se tváří jako cesťák nebo sport, ale tam už vůči konkurenci zaostávábigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MaraKM (Člen)
13.08.2011 13:04:24
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hele je to jako všude, ber jen suchá fakta zde nabízená a detaily si rozhodni sám good

Jen bych fakt koupil asi něco jetýho, páč co mám kamarády, kteří předtím krom babety nic neměli, tak třeba dobržďovali bez spojky s kvaltem = položeníčko uprostřed cesty na světlech atd... krom toho, kdo jezdí, dříve nebo později spadne i ve vyšších rychlostech a já takhle třeba loni zrušil pěknou leštěnku fuck, takže na první 2 sezóny kup něco staršího, třeba i mrdlého, pak zjistíš co a jak a už si koupíš dle libosti. No ni?!

P.S.: O projížďkách 50-100km si nech zdát surprised to jsem míval na fechtlech a na B6 projedeš pár známých ulic okolo baráku a ejhle ono je tam 40km a sedíš na tom pomalu jen 15minut - se podívej do sekce cestování, vždy je to tak +- projížďka na jednu nádrž good


Nic lidského mi není cizí
barynek (Člen)
13.08.2011 21:50:44
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

1250 nová s černým motorem, nebo starší 2-3-roky plnotučnou.
eSko - ted jsem jel v Alpách skoro dva dny v dešti s borcem co má GSR - no a chudák byl mokrej až na prdeli - na eSku ani nic.
nakonec se rozhodneš podle toho, co chceš víc, jestli mít pohodlí a současně se vyřádit, nebo se jenom vyřádit.

A ten V-strom bych volil staršího litra smile1good


Bandit 4EVER!!!
Kakac (Člen)
13.08.2011 21:51:45
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Koldan psal:

ber tu 1250, zpočátu vopatrně a po pár tisících kilometrech zistíž, že na ni dalších pár desítek tisíc kilometrů nemáš a že ti vystačí na hodně dlouho. i šestku tady málokdo využije na sto procent, jenže dyž budeš chtít někoho svést, případně bezpečně a rychle předjet náklaďák, tak v tom je plnotučná jednoznačně bezpečnější.
jo a abych nezapomněl, určitě eNko, to je totiž jediná deviza Bandita. eSko se tváří jako cesťák nebo sport, ale tam už vůči konkurenci zaostávábigsmile

Koldane jak tváří ....evil
V cesťacích bych řekl že patří ke špičce ....goodgood
Samozřejmě eSkogood goodsmile1
Ve sporťácích tam je to slabšííí....ale na sporta si spíš hraje eNko....bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
14.08.2011 11:21:40
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Kakac psal:

Koldane jak tváří ....evil
V cesťacích bych řekl že patří ke špičce ....goodgood
Samozřejmě eSkogood goodsmile1
Ve sporťácích tam je to slabšííí....ale na sporta si spíš hraje eNko....bigsmile

Ale di ty brepto (© Houska). Píšeš, že je ti 40 a že už máš rozum, ale to co píšeš tomu nenapovídá.smokinasscoolsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
14.08.2011 11:28:06
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Ondráš psal:
Kakac psal:

Koldane jak tváří ....evil
V cesťacích bych řekl že patří ke špičce ....goodgood
Samozřejmě eSkogood goodsmile1
Ve sporťácích tam je to slabšííí....ale na sporta si spíš hraje eNko....bigsmile

Ale di ty brepto (© Houska). Píšeš, že je ti 40 a že už máš rozum, ale to co píšeš tomu nenapovídá.smokinasscoolsmile1

co bys taky chtěl po pijanistovievilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
14.08.2011 23:24:03
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Ondráš psal:
Kakac psal:

Koldane jak tváří ....evil
V cesťacích bych řekl že patří ke špičce ....goodgood
Samozřejmě eSkogood goodsmile1
Ve sporťácích tam je to slabšííí....ale na sporta si spíš hraje eNko....bigsmile

Ale di ty brepto (© Houska). Píšeš, že je ti 40 a že už máš rozum, ale to co píšeš tomu nenapovídá.smokinasscoolsmile1

No jo mistr eNkař .....bigsmilebigsmile
Sice mi ještě 40 není ale cítim se furt mladejbigsmilebigsmile
Mrkni na Kellyho, pomale si kope hrob a furt je jak puboš bigsmilebigsmilebigsmile
Vono to není vo věku ....goodgood
A do eNkaře si musím rýpnout , nebo ne idontknowevil
A vůbec Ondráši co že máš takovou náladičkuidontknow
Že bys už musel na zimu shánět oříšky pro rodinku idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Koldan (Člen)
14.08.2011 23:35:35
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Kakac psal:
Koldan psal:

ber tu 1250, zpočátu vopatrně a po pár tisících kilometrech zistíž, že na ni dalších pár desítek tisíc kilometrů nemáš a že ti vystačí na hodně dlouho. i šestku tady málokdo využije na sto procent, jenže dyž budeš chtít někoho svést, případně bezpečně a rychle předjet náklaďák, tak v tom je plnotučná jednoznačně bezpečnější.
jo a abych nezapomněl, určitě eNko, to je totiž jediná deviza Bandita. eSko se tváří jako cesťák nebo sport, ale tam už vůči konkurenci zaostávábigsmile

Koldane jak tváří ....evil
V cesťacích bych řekl že patří ke špičce ....goodgood
Samozřejmě eSkogood goodsmile1
Ve sporťácích tam je to slabšííí....ale na sporta si spíš hraje eNko....bigsmile

no vono je to právjě vo tom, že Bandit nejni dobrej ani v jednom, ale u eNka je to vykůpené vzhledem nahatý mašinyevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
assasim (Člen)
15.08.2011 00:01:22
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Všechno je to v hlavě, doporučoval bych 1250 a má srdcová záležitost je naháč. Tak asi tak.
Taky jsem tenkrát váhal co, no a jednou jsem se svezl na 1200 a bylo rozhodnuto. Je tam prostě ten krouťák a ten mám rád.


Takže za mě 1250!

zahadnytajemny (Nový člen)
15.08.2011 09:05:56
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Snad se mnou nepřestanete mluvit, když napíšu, že ačkoliv jsem léta snil o Banditovi, tak jak teď vše okolo toho snu a jeho realizace studii, začíná se mí vzhledem k mé změně myšlení, dané i věkem, váhou, nezkušeností s motorkami, pohodovějším životním stylem a využitím a očekáváním od motorky čím dál více líbit Suzuki V-strom. Takže mé rozhodování bude asi mezi těmito dvěma trochu odlišnými variantami - buď Bandit nebo V-Strom. Rozhodnout se musím sám, to je mi jasné. Je asi hloupé na tomto fóru chtít nezaujaté, objektivní názora a zkušenosti s V-Stromem, co?  Každopádně za ně budu rád. Díky.

zzzmrzlinar (Člen)
15.08.2011 09:57:30
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

zahadnytajemny psal:

Snad se mnou nepřestanete mluvit, když napíšu, že ačkoliv jsem léta snil o Banditovi, tak jak teď vše okolo toho snu a jeho realizace studii, začíná se mí vzhledem k mé změně myšlení, dané i věkem, váhou, nezkušeností s motorkami, pohodovějším životním stylem a využitím a očekáváním od motorky čím dál více líbit Suzuki V-strom. Takže mé rozhodování bude asi mezi těmito dvěma trochu odlišnými variantami - buď Bandit nebo V-Strom. Rozhodnout se musím sám, to je mi jasné. Je asi hloupé na tomto fóru chtít nezaujaté, objektivní názora a zkušenosti s V-Stromem, co?  Každopádně za ně budu rád. Díky.

tož chodí sem jistý Luboss což je přeceda klubu Stromáků,

Mour (Člen)
15.08.2011 10:55:59
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

zzzmrzlinar psal:
zahadnytajemny psal:

Snad se mnou nepřestanete mluvit, když napíšu, že ačkoliv jsem léta snil o Banditovi, tak jak teď vše okolo toho snu a jeho realizace studii, začíná se mí vzhledem k mé změně myšlení, dané i věkem, váhou, nezkušeností s motorkami, pohodovějším životním stylem a využitím a očekáváním od motorky čím dál více líbit Suzuki V-strom. Takže mé rozhodování bude asi mezi těmito dvěma trochu odlišnými variantami - buď Bandit nebo V-Strom. Rozhodnout se musím sám, to je mi jasné. Je asi hloupé na tomto fóru chtít nezaujaté, objektivní názora a zkušenosti s V-Stromem, co?  Každopádně za ně budu rád. Díky.

tož chodí sem jistý Luboss což je přeceda klubu Stromáků,

...no a pak stejně prozřel a koupil B12 goodbigsmilebigsmilebigsmile ...předceda

Koldan (Člen)
15.08.2011 13:33:26
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

já nevím, na Stromu jsem nejel a asi je špatně, že ho nějak posoudím, každopádně mně to nic neříká, ani TDM, ani Strom, prostě vo ničom, mně tyto stroje dycky přišly taková ta nevyhraněná všehochuť, něco jako unisex vůně, pro všechny a neurazí, ale ani nenadchneidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
barynek (Člen)
15.08.2011 13:59:48
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Koldan psal:

já nevím, na Stromu jsem nejel a asi je špatně, že ho nějak posoudím, každopádně mně to nic neříká, ani TDM, ani Strom, prostě vo ničom, mně tyto stroje dycky přišly taková ta nevyhraněná všehochuť, něco jako unisex vůně, pro všechny a neurazí, ale ani nenadchneidontknow

Mě se ten Strom líbí. To bys mohl říct i o GS, že je takový unisex, neurazí, nenadchne. Kdybych to měl doma v garáži, tak bych jako neremcal, sám ale z vlastní vůle bych si ho taky nekoupil. Ale jako cestovní enduro se mě to líbí, bych to uplně nezatracoval..idontknow


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
15.08.2011 15:53:53
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

barynek psal:
Koldan psal:

já nevím, na Stromu jsem nejel a asi je špatně, že ho nějak posoudím, každopádně mně to nic neříká, ani TDM, ani Strom, prostě vo ničom, mně tyto stroje dycky přišly taková ta nevyhraněná všehochuť, něco jako unisex vůně, pro všechny a neurazí, ale ani nenadchneidontknow

Mě se ten Strom líbí....

jakože vzhledově?surprisedhelpsick...bigsmile Mě se líbí po technický stránce, ale vzhled to zazdil smile2 (....čas ukáže, ale zatím na štěstí, bo jinak bych měl stroma a né parní stroj smile1 )

barynek (Člen)
15.08.2011 19:46:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Lihy psal:
barynek psal:
Koldan psal:

já nevím, na Stromu jsem nejel a asi je špatně, že ho nějak posoudím, každopádně mně to nic neříká, ani TDM, ani Strom, prostě vo ničom, mně tyto stroje dycky přišly taková ta nevyhraněná všehochuť, něco jako unisex vůně, pro všechny a neurazí, ale ani nenadchneidontknow

Mě se ten Strom líbí....

jakože vzhledově?surprisedhelpsick...bigsmile Mě se líbí po technický stránce, ale vzhled to zazdil smile2 (....čas ukáže, ale zatím na štěstí, bo jinak bych měl stroma a né parní stroj smile1 )

mě se líbí technicky taky, no a vzhledově - našel bys i hezčí i horší, není to zas tak hrozný. Jak jsem psal výš, jako jednu variantu v garáži bych to bralgood


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
15.08.2011 19:51:51
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

barynek psal:
Lihy psal:
barynek psal:


Mě se ten Strom líbí....

jakože vzhledově?surprisedhelpsick...bigsmile Mě se líbí po technický stránce, ale vzhled to zazdil smile2 (....čas ukáže, ale zatím na štěstí, bo jinak bych měl stroma a né parní stroj smile1 )

mě se líbí technicky taky, no a vzhledově - našel bys i hezčí i horší, není to zas tak hrozný. Jak jsem psal výš, jako jednu variantu v garáži bych to bralgood

...von člofjek vod S-kaře nemůže čekat vkusevil vzhledově je strom děssicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
16.08.2011 09:28:53
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

před pár lety test na Intermot v Kolíně na takovým malým polygonu, dlažky, šotolina asfalt... litrovej Véstrom, Kátéem edvenčr a Vepř (1200GS) - výsledek - géeso je jak horský kolo (ne tak ouzký, ale ovladatelný), kačka je ostřejší, obratná, ale chce to už nějaký zkušenosti, nicméně oproti smrku to bylo parádní. Ten véstrom byl pro mě asi nejhorší zážitek vůbec z celýho dne kdy jsme ojezdili cca 25 motorek všeho druhu. Ale zase když mě v Mostě natřel Trinidad a měl na tom ještě bláto z rumunska a drapáky, tak to asi nebude špatná mašina redface


Strýcfajtr !!!
Rum-cajs (Člen)
16.08.2011 10:07:33
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

zahadnytajemny> vzhledem k tomu, ze jsem cca pred 5 rokama byl v presne stejny situaci (jen kilo jsem mel asi o 21 min) a resil jsem stejny dilemata, tak si dovolim svuj nazor:

prvni byla 650N, jsem si rikal, ze vykon bude na zacatek stacit, chtel jsem novou, ponevadz na reci "jooo, to mel deda a jezdil jen o vikendu do kostela" jsem uz starej, takze cena byl argument, a jeden detinskej duvod - Bandit pico bigsmile
vykonu mela azaz, prvni dva roky, jediny kdy nestihala bylo kdyz jsme jeli se zakonitou a bagazi, ale to stejne az druhej rok. Pohodlna cestovni rychlost cca do 140

po dvou letech jsem rikal, ze by to chtelo nejakej update, mudroval jsem pul roku, srovnaval vseho mozny, svez jsem se na vsem moznym, cenu uz jsem relativne neresil a stejne jsem skoncil u 1250S. Pohoda maximalni, pohodlna cestovni kolem 160, trochu vic zere gumy, ale se zakonitou nebo bez, minimalni rozdil...

Co se ovladatelnosti tyka - celkovy kila jsou skoro stejny, ale 650 je trochu hbitjsi, protoze ma uzsi zadni gumu a min pohyblivy hmoty v motoru

Takze za me nejdriv 650, pokud jsi presvedcenej ze budes litat sam kolem komina, a pripadne te nebude trapit za rok-dva prodej s mirnou ztratou a nakup 1250.
Jina vec je, ze se muzes chytnout nejaky particky, a zacnou te tahat na delsi vejlety (voleee, pojed do Italie, pojed do Rakous na vikend...), a pak je asi lepsi 1250, uz jen protoze budes stihat aspon po rovine, kdyz ne ze zacatku v zatackach

hm, koukam ze jsem ti moc neporadil, ale preju stastnou ruku.

barynek (Člen)
16.08.2011 11:31:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
barynek psal:
Lihy psal:


jakože vzhledově?surprisedhelpsick...bigsmile Mě se líbí po technický stránce, ale vzhled to zazdil smile2 (....čas ukáže, ale zatím na štěstí, bo jinak bych měl stroma a né parní stroj smile1 )

mě se líbí technicky taky, no a vzhledově - našel bys i hezčí i horší, není to zas tak hrozný. Jak jsem psal výš, jako jednu variantu v garáži bych to bralgood

...von člofjek vod S-kaře nemůže čekat vkusevil vzhledově je strom děssicksicksick

aby ses neassbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
stvrto1 (Člen)
16.08.2011 19:42:11
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

1250!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Suzuki Bandit 1250SA
Banditatom (Člen)
16.08.2011 19:49:10
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

barynek psal:
Banditatom psal:
barynek psal:


mě se líbí technicky taky, no a vzhledově - našel bys i hezčí i horší, není to zas tak hrozný. Jak jsem psal výš, jako jednu variantu v garáži bych to bralgood

...von člofjek vod S-kaře nemůže čekat vkusevil vzhledově je strom děssicksicksick

aby ses neassbigsmilebigsmilebigsmile

ne ne byl jsem ránosmokin na VIPbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
16.08.2011 21:33:22
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

někdy cca dva týdny jsem viděl novou 1250N K9 za 16900,- to je fajn cena good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Banditatom (Člen)
16.08.2011 21:40:19
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Bedřich psal:

někdy cca dva týdny jsem viděl novou 1250N K9 za 16900,- to je fajn cena good

...kde??? jdu si pro nísurprisedevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
luboss (Člen)
16.08.2011 21:57:50
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Mour psal:
zzzmrzlinar psal:
zahadnytajemny psal:

Díky.

tož chodí sem jistý Luboss což je přeceda klubu Stromáků,

...no a pak stejně prozřel a koupil B12 goodbigsmilebigsmilebigsmile ...předceda

B12 je fajn, ale na to moje mrdání to nejni bigsmile smokin


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kakac (Člen)
16.08.2011 22:21:07
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
Bedřich psal:

někdy cca dva týdny jsem viděl novou 1250N K9 za 16900,- to je fajn cena good

...kde??? jdu si pro nísurprisedevil

Protože je to eNko tak bych ju nebral ani za takový love bigsmilebigsmile
Je vidět že je to výběhovej model tak už ho nabízijou i za fůru hnoja a nikdo to nechce bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Bedřich (Člen)
16.08.2011 22:30:25
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hele nevim, fakt ne... scháněl jsem boty a byl jsem snad ve všech krámech v Praze a někde jsem ji tam viděl. Vrbovka nebo Plzeňská


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
16.08.2011 22:39:58
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hele, když jsem u toho, naše historie bandit na webu je jen do K7bad to jsme trochu vostudyredface, nechtělo by to upload? Pár zněm už po K7 bylo... objem, design, barvy....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
honza1977 (Člen)
19.08.2011 18:03:59
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hmm. Na Harnessbike.com (prodejna v Praze Uhříněvsi) jsou k mání nejetý modely B12 2006 N i S do 180000.
I tak je cena nových Banditů velmi příznivá. Ještěže nemám dostatek financí a zatím zůstávám u 650. Ono to na mejch 80 kilo a rozbití držky stačí

zahadnytajemny (Nový člen)
20.08.2011 07:34:10
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Tak mám asi vybráno. Včera jsem strávil odpoledne u prodejce Suzuki (a nejen Suzuki) a ošahával si různé stroje.Na 99% to bude V-strom.Byli tam 3 borci a 1 baba(prodejci a technici)různého věku (takže i generační zastoupení) zákazník jen já, měli čas a hlavně trpělivost na mé začátečnické, hloupé otázky a osobní zkušenosti s mnoha motorkami (mimo jiné jeden z nich i stromák s litrovým stromíkem). Dali jsme dlouhou řeč o mých představách, dlouhé ošahání plechů, probrali, kde a jak budu nejvíc jezdit...shodli jsme se na tom, že v mé momentální situaci (a pravděpodobně i do budoucna) bude Strom 650 asi nejlepší volbou. Pokud bych šel do Bandita, tak bych zřejmě pozměnil svůj názor a šel spíš do verze S (sice méně hezká, ale praktičtější a vzhledem k mé postavě vypadá motorka i větší). Taky se mi vyloženě líbil jeden Intruder M800 v bíločernochromovém provedení, i do rukou mi padnul...navíc super cena za nový stroj 165 tis., ale na tom bych se určitě brzy nudil. Takže téměř jistě V-Strom 650 s ABS. Jen si teď musím dořešit, zda koupit jetý nebo nový (cena za mladší,málo jeté a hezké kusy od prvního majitele a jasnou historií se blíží ceně nové) a pokud nový, tak zda současný doprodávaný model nebo už nový model 2012. Např. u prodejce mají současný model s ABS, černá barva,padací rám,kufr...za 170 tis. Modelový rok přijde o cca 50 tis. dráž. Za to mi to asi nestojí.Za to můžu mýt další výbavu na motorku a komplet se "oháknout" do motorkářského. A možná i manželku.
No a taky si musím sám ujasnit,zda kupovat na "zimu" nebo už to nechat na jaro.

Mám ještě pár hloupích začátečnických dotazů:
1)Kolik asi bude stát povinné ručení?
2)Kolik by na takovou motorku stálo havarijní pojištění?
3)Kolik by asi stála garanční prohlídka nové motorky v autorizovaném servise? (dle prodejce se chodí po cca 6 tis. km/nebo 1 roce - coč by tak asi odpovídalo i mému předpokládanému využití).
Díky moc zkušenější budoucí kolegové.

bery (Člen)
20.08.2011 08:14:35
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

a proč si se jich rovnou taky nezeptal?surprised


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
20.08.2011 08:46:56
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

1/ najdi si v uživatelích nick Póla, ona ti to spočítá, je fakt dobrágood
2/ add 1
3/ první a druhá garančka sou f poctatě jen volej a filtr, tagže do dvojky s přehledem


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
20.08.2011 08:50:11
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

hele záhadnej, eště si furt tak záhadnej, že nejni ani jasný odkaď seš. Takže když už to tady tak nějak za ty léta vyměklo... VYPLŇ SI PROFIL!! bigsmilebigsmilebigsmile cifix to bejvala první odpověď tady evil
ad jedna a dvě - uživatel Póla a kdybys byl z okolí Zlína, tak jí máš za bukem, ale umí i přes elektronickou počtu good
ad tři - uživatel Filous a kdybys byl z okolí Benátek na Jizerou, můžeš to vozit rovnou k němu


Strýcfajtr !!!
zahadnytajemny (Nový člen)
20.08.2011 09:21:27
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Nezeptal jsem se, protože jsem debilsmile1 Měl jsem hlavu plnou otázek a výběru motorky a některé otázky mě napadly až doma. Profil si doplním. Jsem z Brna.

bolek009 (Člen)
20.08.2011 09:54:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Strom, bandit a intrůdr.
Je vidět, že vůbec nemáš šajn, co od toho můžeš čekat.
Já byl to samý kopyto.
Jeden rok jsem koupil simála, druhej rok 125 intrůdra, další rok XJ600 a po 4 letech 1250 bandita.
Nějak začít musíš a po nějaké době zjistíš, co tě baví víc - jezdit krajinou 80 km/hod, hltat stovky kilometrů denně a nebo jet po obědě v neděli hodinovou palici okolo baráku.

Dokud bych neměl v hlavě jasno, novou bych nekupoval.


GSF1250SA K7
Kakac (Člen)
20.08.2011 09:58:10
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

zahadnytajemny psal:

Nezeptal jsem se, protože jsem debilsmile1 Měl jsem hlavu plnou otázek a výběru motorky a některé otázky mě napadly až doma. Profil si doplním. Jsem z Brna.

Hele Tajemnej
Sice chceš koupit jebku,ale díky bohu že to bude aspoň ESKO goodgood
Nic si z toho nedělej já ju mám taky bigsmilebigsmile
Já jsem z Pohořelic a LIP je taky z Brniska tak se někdy ozvi a vomkrnem tu tvoju novou krásku  bigsmilebigsmile
Jinak pojištění jedině Pola to je fakt machr goodgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
20.08.2011 10:12:47
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

kde se tady chodí chcát...bigsmilebigsmilebigsmile

To kakáč: nepodlejzejevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Hanz (Člen)
20.08.2011 11:53:35
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:

kde se tady chodí chcát...bigsmilebigsmilebigsmile

To kakáč: nepodlejzejevil

....ti nestačí, že ti chčije chladič.....bigsmileredfacebigsmile


WD club member...
Banditatom (Člen)
20.08.2011 11:57:07
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Hanz psal:
Banditatom psal:

kde se tady chodí chcát...bigsmilebigsmilebigsmile

To kakáč: nepodlejzejevil

....ti nestačí, že ti chčije chladič.....bigsmileredfacebigsmile

....vem si wd a marš do domova duchodcůevil...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
20.08.2011 18:17:47
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Banditatom psal:
Hanz psal:
Banditatom psal:

kde se tady chodí chcát...bigsmilebigsmilebigsmile

To kakáč: nepodlejzejevil

....ti nestačí, že ti chčije chladič.....bigsmileredfacebigsmile

....vem si wd a marš do domova duchodcůevil...

Tome neser fuck
Kdo podlejzá bad
Myslím že změním názor na chachary bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
xSoukalJ (Člen)
20.08.2011 20:04:04
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Já udělal papíry v 39 letech, koupil Horneta6 a po dvou letech je to Fazer 1000.
Ber Fazera. Někteří zarytí bandiťáci ho také mají a nebojí se to přiznat. To o něčem svědčí.

zahadnytajemny (Nový člen)
03.09.2011 23:22:00
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Sezóna pomalu končí a tak začínají výprodeje. Díval jsem se, že u některých prodejců jde sehnat nový Bandit 650 N (model 2010) i těsně pod 120 tis. Kč. Což je pěkná cena. Myslím, že by mi to pro začátek (a možná i natrvalo) na to mé učení a kroužení pomalu a sám kolem brněnského komína stačilo. Té 1250 se upřímně bojím. Jen se v těch výprodejích jedná především o modely bez ABS. To mě trochu sere. Co myslíte Vy zkušenější, mám bát jít do modelu bez ABS?

nety (Člen)
04.09.2011 07:47:41
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

xSoukalJ psal:

Já udělal papíry v 39 letech, koupil Horneta6 a po dvou letech je to Fazer 1000.
Ber Fazera. Někteří zarytí bandiťáci ho také mají a nebojí se to přiznat. To o něčem svědčí.

páč uričtě nebyl žádnej volnej pěknej bandit nebo bus, tak šli do piána bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Kakac (Člen)
04.09.2011 07:58:38
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

nety psal:
xSoukalJ psal:

Já udělal papíry v 39 letech, koupil Horneta6 a po dvou letech je to Fazer 1000.
Ber Fazera. Někteří zarytí bandiťáci ho také mají a nebojí se to přiznat. To o něčem svědčí.

páč uričtě nebyl žádnej volnej pěknej bandit nebo bus, tak šli do piána bigsmile

JJ goodgood
Přesně tak.


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
XJelen (Člen)
04.09.2011 09:01:52
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

zahadnytajemny psal:

Sezóna pomalu končí a tak začínají výprodeje. Díval jsem se, že u některých prodejců jde sehnat nový Bandit 650 N (model 2010) i těsně pod 120 tis. Kč. Což je pěkná cena. Myslím, že by mi to pro začátek (a možná i natrvalo) na to mé učení a kroužení pomalu a sám kolem brněnského komína stačilo. Té 1250 se upřímně bojím. Jen se v těch výprodejích jedná především o modely bez ABS. To mě trochu sere. Co myslíte Vy zkušenější, mám bát jít do modelu bez ABS?

těžko říct... když jsem se vezl na ABS nikdy jsem něměl potřebu za to vzít naostro (na pujčený obvykle seru maggi v kostkách) a na svejch to zatím úspěšně zvládám i bez něho. Otázka je kolik dělá rozdíl v pořizovačce...


Strýcfajtr !!!
MaraKM (Člen)
04.09.2011 11:13:38
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Mě spíše zaráží, že v jiných zemích je ABS standard a u nás příplatková výbava...


Nic lidského mi není cizí
Kreuz87 (Člen)
04.09.2011 13:19:54
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

Možná s křížem po funuse, ale k nicku mi to pěkně ladí :D jezdil jsem asi 5 let Jawu 350 a pak jsem začal řešit co dál. Chtěl jsem původně B6, jenže zrovna v tý době byly k mání jen volítaný vraždy za pár šušňů, anebo echt kousky nad moje finanční možnosti. Tak jsem nakonec skončil u B12S a nelituju. Bát se jí nemusíš, je dost klidná, jede a táhne od 2000 do 10000 otáček, kolony si nechá líbit na 1. a volnoběhsmile1. Na B6 jsem nejel, ale prý se musí dost točit. No jinak mám asi tak 70kg a batůžek tak 60, takže vzhledem k tomu, že dva dohromady dáme tak nějak tvoji váhu, tak bych neváhal a šel do B12. Kor, jestli budeš občas chtít svýzt manželku. ABS, pokud je možnost, šel bych do něj. Jinak zabít se člověk může při prasení i na babetě, je to o hlavěgood Jo, a určitě Esko, sice právě rozpoutám další kolo věčného S&N boje, ale je to prostě pohodlnější.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
PetrBandit (Člen)
04.09.2011 21:03:19
Offline

Re: Bandit 650 nebo 1250?

no, já jsem začal opět jezdit taky před čtyřicítku, taky jsem chtěl novej stro, taky se mi líbila bandaska. šel jsem do nový 650 eSkový, ale jakmile jsem přičuch k vokrukům, začal jsem pošilhávat po GSX-R evil
Taky jsem si na začátku myslel, že budu jezdit kolem komína, s babou na výlety atp. beer
teď jezdím s eSkem po Praze, ale jako svojí největší chybu v životě surprised považuju to, že jsem rovnou nešel do GSX-R good (ale pořád jsem hrdej Bandista good)
Spíš si fakt promysli, co budeš chtít jezdit a podle toho si vyber.
Jinak poznámka výše o pořádných hadrech je samozřejmě taky na místě smokin
Takže ať vybereš jak vybereš, stejně po 2 letech půjdeš po novým stroji, kterej bude nejvíc odpovídat tvýmu stylu a tvý představě "pořádných poježdějí" cool

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr