Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tlak v pneu

Koldan (Člen)
13.08.2011 13:02:56
Offline

tlak v pneu

já temu furt nerozumím, na kolik by se mělo fůkat? dle mašiny je předepsaný nějaký tlak (2,5 předek a 2,5 zadek) ale to je dle mě dané na určitý tip pneu, které má Béčko v základu. Jak je to potom dyž sa kůpí inačí? Dyk každá guma má iný profil, matroš atd. čet sem, že někeří stejnů gumu fůkajů až na 3 iní ji zas majů na 1,8. su z teho jalovésurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
qwerty (Člen)
13.08.2011 13:54:30
Offline

Re: tlak v pneu

na 6ku davam 2.5 predek a zadek trosku vic kdyz jedu sam , kdyz mam batoh tak tam dam tech 2.5 . Rozemery pneu sou podle VTP.


WD club member.
Filous (Člen)
13.08.2011 15:50:58
Offline

Re: tlak v pneu

...fšecko foukam na dvapůl...ty zas nemáš do čoho dloubnout, že vymejšlíš bejkárny, co???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
13.08.2011 15:58:42
Offline

Re: tlak v pneu

...   2,9 + 2,9       evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
13.08.2011 16:07:14
Offline

Re: tlak v pneu

qwerty psal:

na 6ku davam 2.5 predek a zadek trosku vic kdyz jedu sam , kdyz mam batoh tak tam dam tech 2.5 . Rozemery pneu sou podle VTP.

...předek bys měl na B6 foukat 2,25 ni??? ...stejně tag zadek při solo vopsazení...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
13.08.2011 16:48:31
Offline

Re: tlak v pneu

Filous psal:

...fšecko foukam na dvapůl...ty zas nemáš do čoho dloubnout, že vymejšlíš bejkárny, co???bigsmile

no já sa vožral u kamoša na stavbjě a měl sm přemýšlivůbigsmile už su střízlivéevil není to škodasurprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MaraKM (Člen)
13.08.2011 18:30:25
Offline

Re: tlak v pneu

Koldan psal:
Filous psal:

...fšecko foukam na dvapůl...ty zas nemáš do čoho dloubnout, že vymejšlíš bejkárny, co???bigsmile

no já sa vožral u kamoša na stavbjě a měl sm přemýšlivůbigsmile už su střízlivéevil není to škodasurprisedbigsmile

Na stavbě máš makat a né vymýšlet pussyevil


Nic lidského mi není cizí
Lukas29 (Člen)
13.08.2011 21:10:37
Offline

Re: tlak v pneu

Foukám předek 2,5 a zadek taky 2,5.

Koldan (Člen)
13.08.2011 21:15:22
Offline

Re: tlak v pneu

MaraKM psal:
Koldan psal:
Filous psal:

...fšecko foukam na dvapůl...ty zas nemáš do čoho dloubnout, že vymejšlíš bejkárny, co???bigsmile

no já sa vožral u kamoša na stavbjě a měl sm přemýšlivůbigsmile už su střízlivéevil není to škodasurprisedbigsmile

Na stavbě máš makat a né vymýšlet pussyevil

ale prd, na stavbu by mě bez chlastu nedostali a to sů pak tématabigsmile
každopádně to stejně furt nehňápu, stejná guma na různých strojích sa fůká pokaždý ináč, jasný, že je třeba rozdílná hmmotnost, možná maksimálka apod, ale konstrukce té pryže je přece furt stejná, ta neví na jakém stroji jesurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
morganzd (Člen)
14.08.2011 00:45:03
Offline

Re: tlak v pneu

qwerty psal:

na 6ku davam 2.5 predek a zadek trosku vic kdyz jedu sam , kdyz mam batoh tak tam dam tech 2.5 . Rozemery pneu sou podle VTP.

Proč sólo víc než s batohem? Plně naložený auto se fouká na víc než prázdný, proč by to u motyky mělo být jinak nechápu.


GSF 600 S '99
Banditatom (Člen)
14.08.2011 09:02:56
Offline

Re: tlak v pneu

morganzd psal:
qwerty psal:

na 6ku davam 2.5 predek a zadek trosku vic kdyz jedu sam , kdyz mam batoh tak tam dam tech 2.5 . Rozemery pneu sou podle VTP.

Proč sólo víc než s batohem? Plně naložený auto se fouká na víc než prázdný, proč by to u motyky mělo být jinak nechápu.

pokud máš na nautě takovou tabulku je to tam napsanébigsmile... a ano jak psal filous good solo 2.25 tandem 2.5good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
morganzd (Člen)
16.08.2011 12:12:03
Offline

Re: tlak v pneu

no dyk good sem se divil, ze qwerty dává víc na sólo a s batohem míň...
...plní batoh heliem! surprisedbigsmile


GSF 600 S '99

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr