Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Fčera u nás na letišti...

gore (Člen)
26.08.2011 12:04:17
Offline

Fčera u nás na letišti...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0011.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0009.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0010.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0017.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0020.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_0031.jpg


bigsmilegoodidontknowcoolsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
snowflake600 (Člen)
26.08.2011 12:28:08
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Je to moc pěkný, rád bych se taky povozil, ale můj názor na auta tohohle typu jako je Kajpan nebo jak se to píše atd je ten, že to sou prostě sporťáky pro chudý.....kdo na to má, tak si koupí něco se střechou nebo prostě něco jinýho...rychlá motokára pro dva, řekl bych

nicola.foxx (Člen)
26.08.2011 13:10:40
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Tak to sis pekne zablbnuls coevilgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2011 13:39:53
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

snowflake600 psal:

Je to moc pěkný, rád bych se taky povozil, ale můj názor na auta tohohle typu jako je Kajpan nebo jak se to píše atd je ten, že to sou prostě sporťáky pro chudý.....kdo na to má, tak si koupí něco se střechou nebo prostě něco jinýho...rychlá motokára pro dva, řekl bych

To je dost divnej nazor,ale pravo na nej mas.protoze zrovna tyhle typy aut jsou vzory sportovnich aut.mala vaha vykonej motor je to co dela sportovni auta sportovni.mit dvoutunovou vobludu s velkym motorem a narvanou elektronikou ktera dela vsechno za tebe za uplne nesmyslny penize je prave jen ta masirka pro prachace.dalsi nazor je i to ze tyhle malinky auticka si nekdo koupi misto motorky proste pro zabavu tak jako my mame motorky.kdo v tehle malech roadstrech jel mi da urcite za pravdu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
26.08.2011 13:49:31
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

co je to za verglidontknowevil psst to je SAAB to vzadu?help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Terez(k)a (Člen)
26.08.2011 15:09:10
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

pěkná Extra.....to druhý nehodnotim, nevejdou se tam lyže, paraglide ani kolo....

richie (Člen)
26.08.2011 15:16:39
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

mě se to líbí.... akorát se to tak hodí jako třetí kára do baráku....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
libac22 (Člen)
26.08.2011 15:20:55
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

na pařáky jako jsou ted uplně nej good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
richie (Člen)
26.08.2011 15:24:00
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

jo a jede to dobře... jednou mě to dalo na prdel ve sprintech bigsmile jak sviňa good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Pšán (Člen)
26.08.2011 16:00:36
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

..co to je?
..no KTM přeci..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
26.08.2011 16:12:17
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

...a včéra u nás na letišti

http://nd01.jxs.cz/919/240/fa5a877da8_44041691_o2.jpg


coolsmokinbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gore (Člen)
26.08.2011 18:59:51
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

..ja f tom nejezdil smile2 a ajni mě nezvezlyfuck jinak podle mě auto nebo jak to nazvat upe napussy ale povidal pán vod KTM co tam s tim byl že letos jich prodaly 17idontknow
..natačely tam reportáž do nákýho novýho motoristickýho magazínu na TV Barandov jako že f čem je větčí adrenalin estli f tom nebo f tej Extřeheadshake mohlo to bejt večer zajímací páč ten reportér co ho f tej Extře pak Mára Hyka vozil řikaly že blejesick aj na řetízákubigsmilebigsmile ale jak to dopadlo nevimredface
...to velky vzádu je myslimidontknow Embraer
bigsmilebigsmilesmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
huskyb12 (Administrator)
26.08.2011 19:00:38
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

K.a.s.y.m. psal:

To je dost divnej nazor,ale pravo na nej mas.protoze zrovna tyhle typy aut jsou vzory sportovnich aut.mala vaha vykonej motor je to co dela sportovni auta sportovni.mit dvoutunovou vobludu s velkym motorem a narvanou elektronikou ktera dela vsechno za tebe za uplne nesmyslny penize je prave jen ta masirka pro prachace.dalsi nazor je i to ze tyhle malinky auticka si nekdo koupi misto motorky proste pro zabavu tak jako my mame motorky.kdo v tehle malech roadstrech jel mi da urcite za pravdu

goodgoodgood

caterham a ani to nemusí bejt pětikilo :)


ale di, Ty brepto ...
Borák (Člen)
26.08.2011 22:38:15
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

sem vod švic dostal 2poukazy na blbnutí
výběr : nissan gt-r
           ktm x- bow
           ferrari f430

docela se těším a první volba padla na tu ktm-ku smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
morganzd (Člen)
26.08.2011 23:36:21
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

osiris psal:

...a včéra u nás na letišti
http://nd01.jxs.cz/919/240/fa5a877da8_44041691_o2.jpg
coolsmokinbigsmile

jak si to stoji ve sprintu? smile1


GSF 600 S '99
4Fun.cz (Člen)
27.08.2011 00:49:24
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

morganzd psal:
osiris psal:

...a včéra u nás na letišti
http://nd01.jxs.cz/919/240/fa5a877da8_44041691_o2.jpg
coolsmokinbigsmile

jak si to stoji ve sprintu? smile1

Mno Tvoji šestku to posere s přehledem bigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=kI5WV80s … re=related


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
snowflake600 (Člen)
27.08.2011 01:30:19
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

K.a.s.y.m. psal:
snowflake600 psal:

Je to moc pěkný, rád bych se taky povozil, ale můj názor na auta tohohle typu jako je Kajpan nebo jak se to píše atd je ten, že to sou prostě sporťáky pro chudý.....kdo na to má, tak si koupí něco se střechou nebo prostě něco jinýho...rychlá motokára pro dva, řekl bych

To je dost divnej nazor,ale pravo na nej mas.protoze zrovna tyhle typy aut jsou vzory sportovnich aut.mala vaha vykonej motor je to co dela sportovni auta sportovni.mit dvoutunovou vobludu s velkym motorem a narvanou elektronikou ktera dela vsechno za tebe za uplne nesmyslny penize je prave jen ta masirka pro prachace.dalsi nazor je i to ze tyhle malinky auticka si nekdo koupi misto motorky proste pro zabavu tak jako my mame motorky.kdo v tehle malech roadstrech jel mi da urcite za pravdu

já vám to neberu headshake...já jen, že prostě mi tohle nepřijde jako "auto"...já nevím, jak to vyjádřit, ale asi sem v tomhlec směru nějak víc konzervativní, proto se mi  ani formule nelíbí tak, jak závody cesťáků atd atd....chápu, že to jede, jak drak....s tím vším, co to oproti větším autům nemá, bodeť by to nejelo, jen je to na mě takový nedomrdlý....něco jako automat na mašině nebo takový ty mototříkolky, či jak se tomu bazmeku nadává bigsmile

Filous (Člen)
27.08.2011 10:24:12
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

...voe já na to mít, tag mi todle, Cobra nebo Caterham uš stojí přet barákem!!! ...tydle motokáry sou víc neš jakýkolif Ferrari nebo podobný vergly...žádný navoněný sračky, jenom adrenalin...i Kaipan by mi stačilgood ...sedíš prdelí pár cenťáků nat asfaltem, poměr váha/výkon je úžasnej, žádná výbava, tvrdý sedačky no prostě hardcoregood...a prdel s tym musí bejt neskutečnágood...luksusgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
27.08.2011 11:34:04
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

osiris psal:

...a včéra u nás na letišti
http://nd01.jxs.cz/919/240/fa5a877da8_44041691_o2.jpg
coolsmokinbigsmile

jj 4x4 redukce+ uzávěrka diferenciálugoodgoodgood ať jde KTM do assbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
27.08.2011 12:53:44
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:

...voe já na to mít, tag mi todle, Cobra nebo Caterham uš stojí přet barákem!!! ...tydle motokáry sou víc neš jakýkolif Ferrari nebo podobný vergly...žádný navoněný sračky, jenom adrenalin...i Kaipan by mi stačilgood ...sedíš prdelí pár cenťáků nat asfaltem, poměr váha/výkon je úžasnej, žádná výbava, tvrdý sedačky no prostě hardcoregood...a prdel s tym musí bejt neskutečnágood...luksusgood

jj, s takovou věcí, je pravděpodobnost, že umřeš jako chlap, čili v botách, dóst vysoká :)))


ale di, Ty brepto ...
sonyk (Člen)
27.08.2011 14:59:39
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

ktm x bow sem nedavno taky ozkusil, diky akci na letisti v dlouhe lhote kde to maji nejaky frajjeri. Mmel jsem mit nissan gtr ale neco se porouchalo tak jsem souhlasil s ktm a nelituji. Zadny posilovace brzd, zadny servo, manualni razeni, tvrdy sedacky, tvrdej podvozek. Hodne velkej vykon. Proste pecka. Adrenalin, vitr kolem helmy. Pecka ale lepsi na okruh nez do provozu. 14 dni po me to tu nekdo ale rozbil. Az mudou mit dalsi slevu tak planuju to gtr.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
27.08.2011 16:42:37
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

sonyk psal:

ktm x bow sem nedavno taky ozkusil, diky akci na letisti v dlouhe lhote kde to maji nejaky frajjeri. Mmel jsem mit nissan gtr ale neco se porouchalo tak jsem souhlasil s ktm a nelituji. Zadny posilovace brzd, zadny servo, manualni razeni, tvrdy sedacky, tvrdej podvozek. Hodne velkej vykon. Proste pecka. Adrenalin, vitr kolem helmy. Pecka ale lepsi na okruh nez do provozu. 14 dni po me to tu nekdo ale rozbil. Az mudou mit dalsi slevu tak planuju to gtr.

...řídils to nebo se jen vozil???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
27.08.2011 16:44:15
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

4Fun.cz psal:
morganzd psal:
osiris psal:

...a včéra u nás na letišti
http://nd01.jxs.cz/919/240/fa5a877da8_44041691_o2.jpg
coolsmokinbigsmile

jak si to stoji ve sprintu? smile1

Mno Tvoji šestku to posere s přehledem bigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=kI5WV80s … re=related

mi by nepomohla ani dvanáctka, jezdim jak mrdal smile2
Jo leda kvasnicovej poutník :-P beer


GSF 600 S '99
sonyk (Člen)
27.08.2011 17:14:34
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:
sonyk psal:

ktm x bow sem nedavno taky ozkusil, diky akci na letisti v dlouhe lhote kde to maji nejaky frajjeri. Mmel jsem mit nissan gtr ale neco se porouchalo tak jsem souhlasil s ktm a nelituji. Zadny posilovace brzd, zadny servo, manualni razeni, tvrdy sedacky, tvrdej podvozek. Hodne velkej vykon. Proste pecka. Adrenalin, vitr kolem helmy. Pecka ale lepsi na okruh nez do provozu. 14 dni po me to tu nekdo ale rozbil. Az mudou mit dalsi slevu tak planuju to gtr.

...řídils to nebo se jen vozil???

ridil


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
27.08.2011 17:14:45
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

...teť sem koukal na Coolu ve Fift Gearu na test X-Bow, chválili jízdní vlastnosti, pomluvili převodofku, že prej je mněká a málo závodní a nakonec skonctatovali, že to stojí uplně za piču, páč dyš řídíš, tag neslyšíš motoridontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
27.08.2011 17:24:13
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

fift gear je sracka zlatej top gear. ve fift gearu jsou moc drsny aby pro nebylo ktm dobry.

pro smrtelnika co ma zbyteny mega a pul je to naprosto idelani druhy auto do rodiny bigsmile ja bych se svezl hned znova. ten zatah a ten pocit z jizdy to je masakr a to nemluvim o nahonu na zadek a sterku vsude v cr bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenda (Člen)
27.08.2011 18:02:39
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Nevim, jako hračka se mi to líbí ale asi bych si to nekoupil do normálního provozu. Přijde mi to taky takový moc motokároidní. Na druhou stranu AC Cobra je ouplně jiný kafe, to je klasika a moc bych si ji přál. A jestli někdo nazývá sračkou a navoněnou bídou pro pracháče takový skvosty jako je teď třeba Lambo Aventador, tak je to obyčejnej hlupák a asi v takovym autě nikdy nejel nebo v tom hraje roli cenová nedostupnost. Je to asi to samý jako nazývat mrdkou MV Agustu jen pro to, že na ní nemám nebo že většině lidí stojí jen jako leštěnka v garáži.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
snowflake600 (Člen)
27.08.2011 19:16:19
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Zdenda psal:

Nevim, jako hračka se mi to líbí ale asi bych si to nekoupil do normálního provozu. Přijde mi to taky takový moc motokároidní. Na druhou stranu AC Cobra je ouplně jiný kafe, to je klasika a moc bych si ji přál. A jestli někdo nazývá sračkou a navoněnou bídou pro pracháče takový skvosty jako je teď třeba Lambo Aventador, tak je to obyčejnej hlupák a asi v takovym autě nikdy nejel nebo v tom hraje roli cenová nedostupnost. Je to asi to samý jako nazývat mrdkou MV Agustu jen pro to, že na ní nemám nebo že většině lidí stojí jen jako leštěnka v garáži.idontknow

myslím, že můžeš být konkrétní, když užbigsmile, já se z toho nepoass......
Jak řekl kasym, každej máme právo na svůj názor, tohle je ten můj good

Zdenda (Člen)
27.08.2011 21:44:25
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

A vždyť se více méně stavím k tvojemu názoruidontknow Obecně jsem chtěl říct, že se nejenom tu objevují názory, že to auto je mrdka, sračka a to jen proto, že stojí x mega a většinou si jí kupují zazobanci, navíc většinou kokoti v růžovém triku poslouchající Rihanu. To mi přijde jako něco tak tupýho, ubohýho a omezenýho, že nemám slov. Mě se víceméně líbí každá kára, sou mi u prdele stupidní diskuze že VW je nudný, z druhý strany že Italové jsou mrdky, že Bentley je snobská sračka bo v tom jezděj kundy v norkovejch kožiších a podobně. Prostě auto se mi líbí nebo nelíbí a je fuk co stojí nebo jaká sorta lidí si ho kupuje. Mít love, mám hangár a tam stojej káry od Ac Cobra, přes KTM X Bow, Masserati až po Aventador či Veyron spolu s ruskym Zilem, Hummerem H1, Willisem a Ramem konče plus spoustou dalších. To je taky jen můj názor. smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
27.08.2011 21:47:58
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Jo a teda to KTM vyřazuju z garážesmile1, bo co přímo nesnášim nenávidim je přístrojová deska uprostřed. To u takovýho ultimátního nářadí jako je tenhle strojek teda posrali, přístrojovka má bejt pro řidiče a ne někde v prdeli u prostřed jako u Citroenu.idontknow

bigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nety (Člen)
27.08.2011 22:56:43
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Zdenda psal:

Jo a teda to KTM vyřazuju z garážesmile1, bo co přímo nesnášim nenávidim je přístrojová deska uprostřed. To u takovýho ultimátního nářadí jako je tenhle strojek teda posrali, přístrojovka má bejt pro řidiče a ne někde v prdeli u prostřed jako u Citroenu.idontknow

bigsmile

ti nevím, ale myslim, že tady až tak přstrojovku krom otáčkoměru moc neužiješ nee? bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
libac22 (Člen)
28.08.2011 08:49:12
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

tak včera v Mimoni další kousek good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3391_img_2378.jpg

Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
deny1234 (Člen)
28.08.2011 19:12:53
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

No me se to teda taky moc nezda , proste klasika je klasika good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_pict0009.jpg
barynek (Člen)
29.08.2011 15:03:09
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

deny1234 psal:

No me se to teda taky moc nezda , proste klasika je klasika good http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ct0009.jpg

nevadí mi ani jedno, ale tohle je luxusnígood


Bandit 4EVER!!!
snowflake600 (Člen)
31.08.2011 17:58:19
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

barynek psal:
deny1234 psal:

No me se to teda taky moc nezda , proste klasika je klasika good http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ct0009.jpg

nevadí mi ani jedno, ale tohle je luxusnígood

ánno! Nemotokároidní bigsmile

MaraKM (Člen)
31.08.2011 19:36:31
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Tý jo Filouši, zkušenej mechanik jako ty si musí Kaipana psokládat sám a máš to se slevou good Mimochodem, podobný, již funkční káry a snadno postavitelný na papíry jsou např Lotusáci ;-) Takovej Lotus super seven výjde na nějakých 250.000,- (i méně!) a máš poježdění jako blázen.... splňuje to všechno, malý, lehký, rozplácnutý, sedíš jako na zemi a řídí se to jako motokára... motor tam narveš jakej chceš - třeba standart nejvyšší je tuším s fordu siéry 1,6l
Kamarád proto jel na podzim do německa a teď si to nemůže vynachválit a jezdí jen v tom! Nasadí "bekovku" a motorkářský brýle a valí good


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
31.08.2011 19:56:01
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Mimochodem o vékendu jsem na Barumce jel jako spolujezdec v Kopeckého Fábce S2000 (řídil "starej" pán Kopecký) a v Subárku od Jaryna Orsága (řídil jeho mechanik) a musím říct, že i když zážitek velmi zajímavej (předtím jsem jel "jen" normál autem při tréninku nědy v roce 97), tak nic pro mě... je to moc tvrdý a kdesi cosi, chápu co, jak a proč ale prostě mi to nesedí... smile1


Nic lidského mi není cizí
K.a.s.y.m. (Člen)
31.08.2011 20:02:05
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

MaraKM psal:

Tý jo Filouši, zkušenej mechanik jako ty si musí Kaipana psokládat sám a máš to se slevou good Mimochodem, podobný, již funkční káry a snadno postavitelný na papíry jsou např Lotusáci ;-) Takovej Lotus super seven výjde na nějakých 250.000,- (i méně!) a máš poježdění jako blázen.... splňuje to všechno, malý, lehký, rozplácnutý, sedíš jako na zemi a řídí se to jako motokára... motor tam narveš jakej chceš - třeba standart nejvyšší je tuším s fordu siéry 1,6l
Kamarád proto jel na podzim do německa a teď si to nemůže vynachválit a jezdí jen v tom! Nasadí "bekovku" a motorkářský brýle a valí good

Do Kaipana to ho roudstra né tý mrdky z Favorita se dává VW 1,8T bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
31.08.2011 22:49:06
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

zezačátku myslim dávali do Kaipana 2,0 Ford


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
01.09.2011 07:55:06
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

cockin psal:

zezačátku myslim dávali do Kaipana 2,0 Ford

...jo jo, vod nás ho kluk má s dvoulitrem...ale to eště nebyl Kaipan, má jednoho z prvních, kerý byli u nás homologovaný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
01.09.2011 07:57:40
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

MaraKM psal:

Tý jo Filouši, zkušenej mechanik jako ty si musí Kaipana psokládat sám a máš to se slevou good Mimochodem, podobný, již funkční káry a snadno postavitelný na papíry jsou např Lotusáci ;-) Takovej Lotus super seven výjde na nějakých 250.000,- (i méně!) a máš poježdění jako blázen.... splňuje to všechno, malý, lehký, rozplácnutý, sedíš jako na zemi a řídí se to jako motokára... motor tam narveš jakej chceš - třeba standart nejvyšší je tuším s fordu siéry 1,6l
Kamarád proto jel na podzim do německa a teď si to nemůže vynachválit a jezdí jen v tom! Nasadí "bekovku" a motorkářský brýle a valí good

...Kaipan zdaleka nejni tak levnej...jestli máš odkaz na Lotus Super Seven za 250 tyšonc, tak mi ho pošli...

P.S. ...bez háčku plíssmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
01.09.2011 08:54:59
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

....seš tu Filoušismokin

..evilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
01.09.2011 10:00:51
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

kojaksro psal:

....seš tu Filoušismokin

..evilbigsmile

...neser mě a mazej schánět guferafuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
01.09.2011 11:33:13
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:

P.S. ...bez háčku plíssmokin

Příště radši křestním...good
redfacesmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
01.09.2011 11:45:29
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Ondráš psal:
Filous psal:

P.S. ...bez háčku plíssmokin

Příště radši křestním...good
redfacesmile1

...ty si taky pjeknej hajzlfuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
01.09.2011 11:47:27
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:

...ty si taky pjeknej hajzlfuckbigsmile

redfacehelp

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
xrohy (Člen)
01.09.2011 15:42:46
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Gore, budete s fabrikou na CIAFu?

Že by jsme daly srázek...evil


Čaroděj Dobroděj 8-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.09.2011 20:19:53
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Ondráš psal:
Filous psal:

P.S. ...bez háčku plíssmokin

Příště radši křestním...good
redfacesmile1

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.09.2011 10:09:02
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

jóó tady na sfini nenarazíšbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
02.09.2011 12:43:57
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

xrohy psal:

Gore, budete s fabrikou na CIAFu?

Že by jsme daly srázek...evil

Jo Gore, budeš tam?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
gore (Člen)
02.09.2011 15:23:36
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Zdenda psal:
xrohy psal:

Gore, budete s fabrikou na CIAFu?

Že by jsme daly srázek...evil

Jo Gore, budeš tam?

smile2badredface bohužel naše firma dala peníze na jinou akci a na toto uz penízky nezbylysick
..10.9.je u nás na letišti den otevrenych dveří a fčetně dvou letovych ukazek našich stroju (dopo a odpo) tag gdybyste jely náhodou kolemgoodcool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
MaraKM (Člen)
03.09.2011 19:53:03
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:
MaraKM psal:

Tý jo Filouši, zkušenej mechanik jako ty si musí Kaipana psokládat sám a máš to se slevou good Mimochodem, podobný, již funkční káry a snadno postavitelný na papíry jsou např Lotusáci ;-) Takovej Lotus super seven výjde na nějakých 250.000,- (i méně!) a máš poježdění jako blázen.... splňuje to všechno, malý, lehký, rozplácnutý, sedíš jako na zemi a řídí se to jako motokára... motor tam narveš jakej chceš - třeba standart nejvyšší je tuším s fordu siéry 1,6l
Kamarád proto jel na podzim do německa a teď si to nemůže vynachválit a jezdí jen v tom! Nasadí "bekovku" a motorkářský brýle a valí good

...Kaipan zdaleka nejni tak levnej...jestli máš odkaz na Lotus Super Seven za 250 tyšonc, tak mi ho pošli...

P.S. ...bez háčku plíssmokin

V těchto autech se nevyznám, ale koukni sem -
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/chang … mp;lang=cz
- jsou zde za různé ceny, kamarád má myslím nějakého toho zbojníka ze šervůdu, koupeno od prvního majitele (byl tak bachratej prej, že se tam už několik let nemohl vlézt a proto nakonec prodal, kamarád říkal, že to i se ženou obrečeli- koupil někde za Frankfurtem za cca 250 očí v přepočtu, rok 83 a má to na zelených V-éčkách... do r.v.81 na véčka mohu zařídit, vyšší ročníky "taky ještě jdou" a kontakt bych možná aj sehal)


Nic lidského mi není cizí
Jirkahor (Nový člen)
05.09.2011 13:01:47
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

smile1 Náhodou jsem uviděl příspěvek o Lotusech.
Podívej se na strámky- kde se koupí nejlevnější "STAVEBNICE"  v EU.
www.necrareplica.cz
http://auta5p.eu/katalog/necra/necra.htm
goodsurprised

VikecB12 (Člen)
05.09.2011 14:42:28
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Jirkahor psal:

smile1 Náhodou jsem uviděl příspěvek o Lotusech.
Podívej se na strámky- kde se koupí nejlevnější "STAVEBNICE"  v EU.
www.necrareplica.cz
http://auta5p.eu/katalog/necra/necra.htm
goodsurprised

Neměl ste kdysi dodávku mercedesa? nějakejch 8-9let nazpět...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
06.09.2011 12:17:04
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

AC Cobra Replica by nebyla? Tohle mi vůbec nic neříká.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
06.09.2011 12:23:41
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Zdenda psal:

AC Cobra Replica by nebyla? Tohle mi vůbec nic neříká.

Jestli je ten pán ten,kdo si myslím,tak bych od něho nechtěl posvařovat ani koloběžku,protože tak zbastlený auto,kerý sem vod něho jako mlaďoch bral sme v baráku nikdo vživotě neviděli,to byl vážně masakrbigsmile Právě čekám,jestli napíše jestli je to on,nebo néidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
06.09.2011 12:47:33
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

VikecB12 psal:
Zdenda psal:

AC Cobra Replica by nebyla? Tohle mi vůbec nic neříká.

Jestli je ten pán ten,kdo si myslím,tak bych od něho nechtěl posvařovat ani koloběžku,protože tak zbastlený auto,kerý sem vod něho jako mlaďoch bral sme v baráku nikdo vživotě neviděli,to byl vážně masakrbigsmile Právě čekám,jestli napíše jestli je to on,nebo néidontknow

bigsmile Pochybuju, že Ti nyní napíše bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
06.09.2011 13:31:12
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Mour psal:
VikecB12 psal:
Zdenda psal:

AC Cobra Replica by nebyla? Tohle mi vůbec nic neříká.

Jestli je ten pán ten,kdo si myslím,tak bych od něho nechtěl posvařovat ani koloběžku,protože tak zbastlený auto,kerý sem vod něho jako mlaďoch bral sme v baráku nikdo vživotě neviděli,to byl vážně masakrbigsmile Právě čekám,jestli napíše jestli je to on,nebo néidontknow

bigsmile Pochybuju, že Ti nyní napíše bigsmilebigsmile

Tenkrát vypadal,jako starší,serijózní pánsurprisedbigsmile Aji nám tenkrát ukazoval rozestavěnou repliku toho lotuse...Netvrdím že toho mercedesa bastlil přímo on,ale myslím že moc dobře věděl,jak na tom auto je. Po pár tisících km mě za jízdy vyběhla brzdová destička ze předního třmenu a doma sem zjistil,že sou tam strčený dvě destičky na sobě,protože kotouče byli jako žiletky,kuláče na spojovačce řízení přivařený a podobnejch "vychytávek" bylo plný autosick Dneska už se tomu můžu tak akorát zasmát,ale tenkrát sem byl trochu nasranej,kdyš sem jako dvacetiletej na tom autě protekl asi 80tisíc na opraváchidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gore (Člen)
06.06.2012 16:07:14
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_1241.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_1247.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_1260.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_1271.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_1273.jpg


...žádnej hitbigsmilebigsmile ale fcelku příjemně strávený dopolednecool
bigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Lihy (Člen)
06.06.2012 16:20:52
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

gore psal:

...žádnej hitbigsmilebigsmile ale fcelku příjemně strávený dopolednecool
bigsmilebigsmile

Na tý první fotce vypadaj, že si s nima před focením smotl brčkobigsmile

Honza (Člen)
06.06.2012 16:47:23
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Ty vypadaj spíš na tabletku nebo čípek...bigsmilesmokin


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Filous (Člen)
06.06.2012 17:27:21
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

,,,ty vole, já se lek, že ta jedna má na tý kšiltofce říšskou vorlicisurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
06.06.2012 18:19:31
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

kerou si přefikl?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
06.06.2012 19:19:26
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Banditatom psal:

kerou si přefikl?bigsmile

von honil bigsmile


Jebat motorky :-)
Petr J. (Člen)
06.06.2012 19:34:12
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

PALOUS psal:

von honil

...myslíš chcípáka? bigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
06.06.2012 20:33:53
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:

,,,ty vole, já se lek, že ta jedna má na tý kšiltofce říšskou vorlicisurprisedbigsmile

taky sem to skoumal bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Inženýrek (Člen)
06.06.2012 20:34:45
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Není to teda u Vás na letišti, ale je to u nás "na letišti", a musím taky říct že příjemně strávený celý týden (na to, že je to bezpečačka) smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_dscn0507.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
06.06.2012 20:52:44
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Inženýrek psal:

Není to teda u Vás na letišti, ale je to u nás "na letišti", a musím taky říct že příjemně strávený celý týden (na to, že je to bezpečačka) smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cn0507.jpg

bezpečačka jo? a co ta votočená helma u toho frajera ve lžíci? ha? e? surprisedbigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
deny1234 (Člen)
06.06.2012 20:52:54
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Filous psal:

,,,ty vole, já se lek, že ta jedna má na tý kšiltofce říšskou vorlicisurprisedbigsmile

Copa vorlici , tohle meli holky mit good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_jpeg-001.jpg

Tu mam po tatovi , origo Luftwaffe bigsmile 60 let byla ve skrini , i ty repro f kukle a hrdeni mikrofony jeste fungujou , holt poctivej valecnej Siemens evil Lital na pardubickym letisti na Bf 109 surprised

Inženýrek (Člen)
06.06.2012 21:04:38
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

XJelen psal:
Inženýrek psal:

Není to teda u Vás na letišti, ale je to u nás "na letišti", a musím taky říct že příjemně strávený celý týden (na to, že je to bezpečačka) smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cn0507.jpg

bezpečačka jo? a co ta votočená helma u toho frajera ve lžíci? ha? e? surprisedbigsmilebigsmile

no jooo, se zaučuje holka, tak spíš školíme my jí i když se snaží ty starý pardály vycvičit smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
WenzelB6 (Člen)
06.06.2012 21:30:27
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Gore : tahle squadra ti vopečovává toho ptáka ? Dobrej oddílgoodbigsmile
Nebo žeby nová kolekce OP Prostějofidontknowsmile1

svatej (Člen)
07.06.2012 08:28:21
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Inženýrek psal:

Není to teda u Vás na letišti, ale je to u nás "na letišti", a musím taky říct že příjemně strávený celý týden (na to, že je to bezpečačka) smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cn0507.jpg

surprised Inženýrskej,pošli mi ji,ja tady mam za bezpečáka akorat vošklivýho chlapa,co nosí na tričku Nás krásných je málo.smile2smile2smile2
Gore: nóóó,aspon si se nenudil.evil


Amen. . .
jennys (Člen)
07.06.2012 11:11:54
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

deny1234 psal:
Filous psal:

,,,ty vole, já se lek, že ta jedna má na tý kšiltofce říšskou vorlicisurprisedbigsmile

Copa vorlici , tohle meli holky mit good http://suzukibandit.cz/openforum/upload … eg-001.jpg Tu mam po tatovi , origo Luftwaffe bigsmile 60 let byla ve skrini , i ty repro f kukle a hrdeni mikrofony jeste fungujou , holt poctivej valecnej Siemens evil Lital na pardubickym letisti na Bf 109 surprised

Ty wogo Deny, pustil bys ji v ňáký slabý chvilce?

MaraKM (Člen)
07.06.2012 12:14:09
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

deny1234 psal:
Filous psal:

,,,ty vole, já se lek, že ta jedna má na tý kšiltofce říšskou vorlicisurprisedbigsmile

Copa vorlici , tohle meli holky mit good http://suzukibandit.cz/openforum/upload … eg-001.jpg Tu mam po tatovi , origo Luftwaffe bigsmile 60 let byla ve skrini , i ty repro f kukle a hrdeni mikrofony jeste fungujou , holt poctivej valecnej Siemens evil Lital na pardubickym letisti na Bf 109 surprised

Slušný hands-free na nějakého jednostopého bavoráka bigsmilegood


Nic lidského mi není cizí
gore (Člen)
29.06.2012 09:55:08
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

..bigsmilesurprisedmasakrrrrrrrgoodgood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07814.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07875.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc08086.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc08181.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc08220.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07949.jpg


...a "Šumi"bigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc08481.jpg

OOUUJEEEEEEEEE!!!!
svatej (Člen)
29.06.2012 14:50:13
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

surprised ty,Gore,asi Ti závidim,moc pěkný letadýlka.evilgoodgoodgood
Jen ten M-IKEL to tam drobet kazí.coolbigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Filous (Člen)
29.06.2012 18:31:27
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

...no ty vole, to zebrovatý vypadá jag kombik kříženej s motorovym člunem, na kerym přistálo letadlosurprisedbigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
libac22 (Člen)
29.06.2012 19:47:30
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

ty woe dyk to je pomalu jak v plechovce , stačí na to skupina "B" ???  bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07875.jpg

Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
gore (Člen)
20.07.2012 13:20:19
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Kožak (Člen)
20.07.2012 16:57:20
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

joidontknow ...ten vpředu už vytahuje kruh páč ty záchranáři berou roha.... blondska jen tupě zírábigsmile


MRDAT!!!
gore (Člen)
15.10.2012 08:50:13
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07263.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07269.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07270.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07271.jpg


...hodně přísný "low passy":))))


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Lihy (Člen)
15.10.2012 09:20:30
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

gore psal:

...hodně přísný "low passy":))))

to chtěl a nebo se mu jen nevysunul podvozek?surprised
bigsmile

xrohy (Člen)
15.10.2012 10:18:59
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Ale piču, te je ve fotošopu umazanej podvozek...bigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
PFremer (Člen)
15.10.2012 10:32:51
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

xrohy psal:

Ale piču, te je ve fotošopu umazanej podvozek...bigsmile

A zastavený vrtule cobigsmilebigsmilebigsmile, vlastně je to vobří balón a vznáší se nad zemí evil


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
jennys (Člen)
15.10.2012 13:05:37
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

xrohy psal:

Ale piču, te je ve fotošopu umazanej podvozek...bigsmile

A daj se ve fotošopu i zavřít gondoly na podvozek?

Takových průletů nad letištěm máme na videích 5 kilo a ještě trochu, piloti se tak vytahujou před paragánama každej hezkej večer, kokoti namyšleníbigsmilebigsmilebigsmile

Borák (Člen)
15.10.2012 14:21:49
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

a nejni to Palousova hračka na dálkový ??? bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
15.10.2012 18:13:52
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Borák psal:

a nejni to Palousova hračka na dálkový ??? bigsmile

Pššštcool


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
15.10.2012 20:05:19
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

PALOUS psal:
Borák psal:

a nejni to Palousova hračka na dálkový ??? bigsmile

Pššštcool

ty máš něco letuschopného?evil

To Gore: čeče znám pilota co s L 410 dělal celkem běžně přemetyevil jo a prej začínal na poloměru 200m a skončil na 50metrechbigsmile akurát ho neměli rádi mehanicievil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gore (Člen)
16.10.2012 07:42:51
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Banditatom psal:
PALOUS psal:
Borák psal:

a nejni to Palousova hračka na dálkový ??? bigsmile

Pššštcool

ty máš něco letuschopného?evil

To Gore: čeče znám pilota co s L 410 dělal celkem běžně přemetyevil jo a prej začínal na poloměru 200m a skončil na 50metrechbigsmile akurát ho neměli rádi mehanicievil

...bigsmilesou to kucí šikovní vo tom žádnágood znám borce co motaj výkruty s bulíkem jag šonka s extrougoodgood ale vono taky záleží co si kdo představí pod pojmem přemetsmile1 pokud se bavíme o tomto (http://www.pilotinfo.cz/z-kokpitu/akrob … ita-premet) tag jistě uznáš že ze 410-kou je to o poloměru 50 metrů píčovinabigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
gore (Člen)
21.06.2013 09:10:48
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

..první L-59 na 2. GO z Tunisugood
..sednout

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07053.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07060.jpg


..vyložit

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07140.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07171.jpg


..a domu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07185.jpg


..a nejlepčí na konecbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_dsc07135.jpg

OOUUJEEEEEEEEE!!!!
hlemejzd999 (Člen)
21.06.2013 11:45:35
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

mam stejny monterky bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
WenzelB6 (Člen)
21.06.2013 15:14:13
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

pjekný ,  a co to vezlo nazpátek ?  taková dovolená v Tunisu než bude GO fertig ?bigsmile

Drakoxxl (Člen)
21.06.2013 15:33:18
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Todle letiště v Nepálu je taky masakr. Může tam přistávat jen jeden typ kanadských letadel nebo vrtulníky.
Dráha je 400m dlouhá, začíná srázem a končí zdí.
Tady je přistání z kabiny good
http://www.youtube.com/watch?v=EfAw8ulhTiQ
a tady každodenní šrumec, čas 3:30 surprised
http://www.youtube.com/watch?v=EfAw8ulhTiQ
tady jeden čumák ve zdi bigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=_TwLLkE5bz0
a tady je to samé letiště před nedávnou dobou bez asfaltu evil
http://www.youtube.com/watch?v=mQB1578Vesg


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
21.06.2013 15:35:22
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Edit: tady je to video z kabiny redface
http://www.youtube.com/watch?v=B0xY408ipsE


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
27.02.2014 07:41:52
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Tak tam dokážou přistát i naši good
http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/ … 40119.html


Lepší někdy, než nikdy.
gore (Člen)
27.02.2014 07:49:02
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Drakoxxl psal:

Tak tam dokážou přistát i naši good
http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/ … 40119.html

goodgood
..a hnedkonc dodaj dva kousky
http://zlin.idnes.cz/piloti-ze-slovacka … zpravy_mav
bigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Banditatom (Člen)
27.02.2014 17:23:24
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

Frajerigood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
06.07.2014 21:54:04
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

před 24 járy jako malej parchant jsem v ní sedával s tátousmile1 v (tý kopuli na boku místo navigátora byl to pro mě docela smutnej pohledsmile2

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_andula.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gore (Člen)
28.09.2014 13:07:02
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...

..bigsmile timle se prostě pochlubit musimcool

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_5914.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_5926.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/537_img_5863.jpg

OOUUJEEEEEEEEE!!!!
hlemejzd999 (Člen)
28.09.2014 16:31:14
Offline

Re: Fčera u nás na letišti...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr