Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Omluva

PALOUS (Člen)
20.12.2006 19:12:09
Offline

Omluva

smile2Hej ty Druide s fousem na bradě a jebkou f garážibigsmileBych se chtěl teda tímto omluvit a skláním hřbet až čelem k blátusmile2Vím,že jsem prudilbadvím že jsem byl nas.....,vím že s tím bylo kupa prácebadPíšu to sem proto,že chci aby všichni věděli že umím taky přiznat chybubigsmilea na horách máš u mě malinkou štamprličkubigsmile(jo a omluva je samozdřejmě i Sykymugood)Já už budu hodnej ty pičo!!!!!Kruciprdelbigsmile


Jebat motorky :-)
huskyb12 (Administrator)
20.12.2006 19:14:31
Offline

Re: Omluva

Bratr nám do diskuze zmizel !
Ty pičo, furt Palous :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2006 20:14:02
Offline

Re: Omluva

PALOUS psal:

smile2Hej ty Druide s fousem na bradě a jebkou f garážibigsmileBych se chtěl teda tímto omluvit a skláním hřbet až čelem k blátusmile2Vím,že jsem prudilbadvím že jsem byl nas.....,vím že s tím bylo kupa prácebadPíšu to sem proto,že chci aby všichni věděli že umím taky přiznat chybubigsmilea na horách máš u mě malinkou štamprličkubigsmile(jo a omluva je samozdřejmě i Sykymugood)Já už budu hodnej ty pičo!!!!!Kruciprdelbigsmile

krucipusek nikdo nechce aby se kdokolif vomlouval, sem vodolnej, chci jenom abyste šicí pochopili, že sme vymejšleli tuhle diskuzi relativně dlouhou dobu a taky sme jí docela dlouho zkoušeli (myslim, že na hodnocení je ještě brzo, tak za měsíc na to bude správná doba) a tohle se nám zdálo jako nejlepší varianta abysme se všichni nažrali a ještě nám zbyly celý kozy!, takže ukvapený názory na její kvalitu mě nechávaly a ješte nechávaj chladnym. na druhou stranu stranu musim uznat, že stará diskuze je co se týče přehlednosti a jednoduchosti těžko nahraditelná... ale nemůžem přece bejt jak bolševik, x let bez inovací do novejch technologií... skončili bysme v stejný pussy jak voni!

jo a máš to v blbý kolonce!!!!! patří to do suzukibandit.czfuckfuckfuck bigsmilebigsmilebigsmile

nebo že bys potřeboval snejtovat řetěz a žehlíš to dopředu???bigsmile


doba je temná...
Myšák (Člen)
20.12.2006 20:22:05
Offline

Re: Omluva

Inkviz: Covece neni to nahodou uspech? Chtel si mesic na vyzkouseni a neubeh este ani tejden a uz si zvykaj i dinosauri bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2006 20:26:04
Offline

Re: Omluva

je to úspěch, ale popravdě řečeno sem tajně doufal, že si zvyknou i když budou mektatbigsmile (sem stejnej)bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
20.12.2006 20:28:58
Offline

Re: Omluva

No nevímsurprised

Ten živelnej diskuzní spád tu zatím necítímsmile2

Dám vám ještě šanci....

Ale tyhle   "Editoval inkvizitorr (Včera 17:40:45)"

zásahy do práv a svobod bílé menšiny se mi extra nelíbísick

A Entr si použiju kdy budu chtítfucksmile1


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2006 20:35:49
Offline

Re: Omluva

enter si používej jak chceš, mě je to fuck, ale mysli na lihoměrovo zdraví, má jenom jedno!surprised

editovat budu do tý doby, dokavaď i starej pankáč nepochopí, že všechno má svou mírufuck

až se přestanem zabejvat změnama na fóru a věčnym stěžováním si na něco, bude to zas jak za starapussy

zlatý komunistípussyfuckbad

už máš nabroušený lyže a sbalenej spacoš, hysterko???bigsmile

půlmotor už má sbalenej ten svuj kerosin a čeká na nássmile1


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
20.12.2006 20:42:59
Offline

Re: Omluva

Hory si musím promyslet,bývá mi špatně a jsem rozvratným živlem..

Pokud tam budou nějací příznivci Bursíka a té jeho málomlácené štětky tak to nepřipadá v úvahusmile2

Jedu teď služebně do Ostravy...
Hodím tam nějaký peníze na podporu hnutí Skinhead a Národních nacionálních stran..
Doufám že to není trestnésurprised


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
20.12.2006 20:54:33
Offline

Re: Omluva

hasurprised ze starýho pankáče se stává postupem času skinheadsurprisedsurprisedsurprised

seš zřejmě multikulturní, doufám, že postupem času nezkonvertuješ na druhou stranu barikádybigsmile to solárko nepřeháněj, mohlo by to uspíšit tu vizuální část konverzebigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
20.12.2006 21:01:20
Offline

Re: Omluva

...jag řiká Houska...ty pičo, furt Palous bigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
20.12.2006 21:12:49
Offline

Re: Omluva

Inkviz: polip mi prdelbigsmile
nicméně se zájmem sleduju že většinu mejch připomínek ste si vzali k srdci a změnili to....už chybí jen ten název místnosti do hlavičky každýho příspěvku (ty mezery sem vzal zpět hned po té co sem to dopsal a prohlíd si to.....ale stejně mám dojem že v tom byl nějakej kyks bo to nedělalo jenom u kellyho). To s tou registrací byl a je můj názor a bylo mi jasný že s tim dělat nic nebudete, akorát sem ho (ten názor) sdělil. Nasralo mě jak si se hned do mně navezl ačkoli sem jako jeden z mála uspořádal svoje myšlenky do bodů a konkrétních návrhů co s tim dělat (teda jak by se to líbilo mě).
To jak na tvůj příspěvek reagovali ostatní mně ale přesvědčilo o tom, že dost lidem se nelíbí používání diskuse jako chatu pro krácení dlouhé chvíle za dlouhých zimních večerů při sklence něčeho ostřejšího, a tak sem s tim přestal, abych neničil toto fórum kydama o ničem. Našel sem si jinou zábavu, sice se u toho nedá moc chlastat, ale jinak to celkem jde :) Takže přispěju jen k tomu k čemu mám co říct a jinak to mrdámsmile1

ps.Další zlepšovák: nešel by dát pravopis do této pokrokové diskuze? nějak zapomínám písmenka a o i/y ani nemluvim :)
čus na horách

Filous (Člen)
20.12.2006 21:19:35
Offline

Re: Omluva

Lihoměr:
...voe, já ty dám lepáka s pravopysu zleva y s prava, takoví nápadi surprisedidontknowbigsmile ...apropó, jakous našel zábavu? ...šukáš??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
20.12.2006 21:22:40
Offline

Re: Omluva

filous: Kelly mi poslal svou ex-nafukovačku, sice je trochu podřená ale jinak fajn holka :)

a dost nebudu tu zasírat diskuzi ještě kefšemu ve špatnym chlífkufuck

inkvizitorr (Administrator)
20.12.2006 21:29:28
Offline

Re: Omluva

lihoměr:
navez sem se do tebe a starce protože ste byli vobá zrovna na ráně a taky protože vás vobá znam osobně narozdíl od většiny těch ostatních kvůli kterejm se diskuze předělávala. drsně, to uznávám smile1 ale ty se za chvíli voklepeš a zas to bud dobrý a když né, dáme si na horách po držce a zas to bude v cajkugood nicméně ti musim znova připomenout a poněkolikáté vysvětlit, že nikdo nechce nikoho omezovat a tudíž ani já nechci přijít o občasné večerní chato-výlevy v diskuzi kterejch sem se taky vobčas účastnil. proto tam ta diskuze zustala. prostě je k dispozici k stejnejm pičovinám jako za stara akorát přibyly dvě nový cimry o technice a cestování a jedna kde můžete jebat mě a sykouše.... kapišto?surprised

pane, poďte si hrát....
- a na co?
třeba na buzeranty....
- polibte mi prdel!
mlask a jedééééém bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Lihy (Člen)
20.12.2006 21:42:09
Offline

Re: Omluva

hmmmm fajt sirky se špekáčkem......hm to by se dalo zpeněžit :)
no aspoň by se ukázalo jestli mám ve svém novém koníčku pokračovat......

PALOUS (Člen)
20.12.2006 21:57:28
Offline

Re: Omluva

Ty pičo když teda maj vostat ňáký ty kozy celýsurprisedtak mě je ven na hory a já je tam Lyhoušoj půjčím páč ty vod morafskýho dědka má na tý nafukovačce vohryzanýbigsmile


Jebat motorky :-)
huskyb12 (Administrator)
20.12.2006 22:05:07
Offline

Re: Omluva

Kelly jí vošoupal jó a kde asik ? :)))


ale di, Ty brepto ...
PALOUS (Člen)
20.12.2006 22:20:45
Offline

Re: Omluva

No jag znám Kellyho tak jí zeblil a pak vohryzal frňákbigsmile


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
20.12.2006 22:56:08
Offline

Re: Omluva

woe Palous abys nedopad takhle ftp://rex.pes.cz/video/koureni.wmv


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
20.12.2006 23:15:51
Offline

Re: Omluva

Hele zachumelenej nesér kaukofucka jukni co sem tam napsal pod a dobrý nébigsmile


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
20.12.2006 23:22:18
Offline

Re: Omluva

V ostravě se čerti ženísmile2
Jak tam můžou bydletsurprised

Na máňu mi nešahejte,bude dobrá všemgood

A na okusování bradavek a frňáku je hákliváfuck

Vždycky začne varovně skřípat!!!!

A pro swingers párty mám nachystaných několik dvouotvorových torz různých barevgood

Pro židy i košérkurvu s jarmulkousmile1good


God Save The Queen!
vorel (Člen)
21.12.2006 09:35:47
Offline

Re: Omluva

ať žije SZ.


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
21.12.2006 09:42:34
Offline

Re: Omluva

Košér kurva s jarmulkoubigsmile Její prdel pozná Terezínbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
22.12.2006 10:43:15
Offline

Re: Omluva

Filous psal:

Lihoměr:
...voe, já ty dám lepáka s pravopysu zleva y s prava, takoví nápadi surprisedidontknowbigsmile ...apropó, jakous našel zábavu? ...šukáš??? surprisedbigsmile

Filous, se mi zdá, že váš mladej Lihoměr nějak zlobí? co mu zakázat na týden koloběžku? Zeptej se Ájisurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
22.12.2006 11:54:28
Offline

Re: Omluva

Koldan psal:
Filous psal:

Lihoměr:
...voe, já ty dám lepáka s pravopysu zleva y s prava, takoví nápadi surprisedidontknowbigsmile ...apropó, jakous našel zábavu? ...šukáš??? surprisedbigsmile

Filous, se mi zdá, že váš mladej Lihoměr nějak zlobí? co mu zakázat na týden koloběžku? Zeptej se Ájisurprised

...esi von nám pacholek neleze do puberty? surprised ...poslední dobou je ňákej fspurnej...jag to řikal Lenin? idontknow ...řezat, řezat, řezat good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
22.12.2006 11:57:53
Offline

Re: Omluva

lihy vogo, zakládám pro tebe pussyvýbor na vobranu nespravedlivě vogo stíhaných


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
22.12.2006 12:27:18
Offline

Re: Omluva

Filous psal:
Koldan psal:
Filous psal:

Lihoměr:
...voe, já ty dám lepáka s pravopysu zleva y s prava, takoví nápadi surprisedidontknowbigsmile ...apropó, jakous našel zábavu? ...šukáš??? surprisedbigsmile

Filous, se mi zdá, že váš mladej Lihoměr nějak zlobí? co mu zakázat na týden koloběžku? Zeptej se Ájisurprised

...esi von nám pacholek neleze do puberty? surprised ...poslední dobou je ňákej fspurnej...jag to řikal Lenin? idontknow ...řezat, řezat, řezat good

a to počkej woe, to to teprve začne, pupínky, cigára ti bude brat, Áji bude vodmlouvat, vracet se dom až po večerníčku, já ti nevím, co zkusit teho psychológa?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
22.12.2006 14:50:01
Offline

Re: Omluva

Filous: Hele fogin, hřeješ si na prsou hada (koldana) dyk chce vyfouknout nevlastním brothaz malou dolínkovou.....a aby měl cestu volnou snaží se o ozkol v naší famili vogo. Sem koukal na rodinný pouta tak vo tom něco vim.

Koldan: asi ti na srazu zabouchám uši do hlavybigsmilebigsmile

Vorel: Vogo dík si fak kámogood mi kdyžtak pomůžeš s tim koldnem viťbigsmile

Mour (Člen)
22.12.2006 14:55:46
Offline

Re: Omluva

Lihy: Zdarma Ti prozrádím  nemotechnickou pomůcku .... vožer Koldana a bráchové maj cestu volnou bigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr